Dat.quote:Op woensdag 5 september 2012 00:25 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
ik denk dat MoBlo meer een verbetering van bijv. 20 minuten bedoelt.
Kan het me voorstellen, ik weet zelf ook wat ik aankan en ben blij met bijv. mijn tijd op de HM, daar kan nog een minuut of 5 vanaf maar ik weet dat een tijd van bijv. 1.30 onrealistisch voor me is
Da's het halve werk. Weten waar je mogelijkheden en onmogelijkheden liggen.quote:Op woensdag 5 september 2012 00:25 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
ik denk dat MoBlo meer een verbetering van bijv. 20 minuten bedoelt.
Kan het me voorstellen, ik weet zelf ook wat ik aankan en ben blij met bijv. mijn tijd op de HM, daar kan nog een minuut of 5 vanaf maar ik weet dat een tijd van bijv. 1.30 onrealistisch voor me is
idemquote:Op woensdag 5 september 2012 00:28 schreef motorbloempje het volgende:
Ik ben geen natuurtalent en heb een belabberde techniek, maar ik vind het leuk
Dat zou gaaf zijn!!quote:Op woensdag 5 september 2012 00:43 schreef mosselmossel het volgende:
Potver! Ik kan misschien zondag wel een hele hoop Fokkers komen aanmoedigen bij Bridge to Bridge. Dat besef ik me nu pas. Ik ben namelijk dat weekend in Enschede en dat is dus in de buurt!
iets minder fart in de fartlek?quote:Op woensdag 5 september 2012 06:08 schreef GotC het volgende:
Hmm..fartlek vanavond. Ff denken wat wijsheid is ivm zondag.
Possible, maar trainers pushen je graag tot je max tijdens fartlek. En op het strandquote:Op woensdag 5 september 2012 06:10 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
iets minder fart in de fartlek?
je hebt nog wel 3 dagen rust voor de BtB dus wat dat betreft moet het wel kunnenquote:Op woensdag 5 september 2012 06:18 schreef GotC het volgende:
[..]
Possible, maar trainers pushen je graag tot je max tijdens fartlek. En op het strand
Dit schreeuwt om een bepaalde afbeelding.quote:Op woensdag 5 september 2012 06:10 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
iets minder fart in de fartlek?
Alweer?quote:Op woensdag 5 september 2012 07:18 schreef Don_Vanelli het volgende:
[..]
Dit schreeuwt om een bepaalde afbeelding.
Oh ja! Dan zeg ik het niet goed, want ik doe langer dan een uur over de 10kmquote:Op dinsdag 4 september 2012 22:55 schreef Detroit het volgende:
[..]
Das toch alleen maar goed? Hoeveel harder je loopt dan 10 km per uur hoe beter..
Heel herkenbaar was bij de nurnburglauf ook zo. Scheelde in snelheid bijna niks maar hartslag en intensiteit een hele bergquote:Op dinsdag 4 september 2012 23:42 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
bij trail running is het heel normaal dat je loopt, vaak ga je in een stevig wandeltempo sneller de heuvel op dan rennend...eenmaal boven weer het gas er op
Dat tempo liep ik ook een tijdje geleden. Omdat dat tempo voor mij het juiste tempo was op dat moment. Als ik harder zou gaan zou ik mij kapot lopen.quote:Op woensdag 5 september 2012 03:48 schreef Yuki het volgende:
Daarnaast: hoezo dat tempo? 6:18/km op een lange duurloop is voor veel relatieve beginners helemaal niet haalbaar. Ik hoop ooit (weer) zo snel te lopen, maar op dit moment zou dat voor mij echt niet haalbaar zijn. Ik merk juist (tot mijn grote frustratie) dat ik de laatste tijd weer langzamer word
Dat laatstequote:Op woensdag 5 september 2012 07:35 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
Dat tempo liep ik ook een tijdje geleden. Omdat dat tempo voor mij het juiste tempo was op dat moment. Als ik harder zou gaan zou ik mij kapot lopen.
Is het niet zo dat je tegenwoordig meer trainingstijden loopt en vroeger meer elke keer wedstrijdtempo. Kan je de snelheden niet makkelijker volhouden?
Och, als je zonder problemen een 10k loopt, dan moet 10em ook wel lukken.quote:Op woensdag 5 september 2012 07:37 schreef YUR het volgende:
lol... aanstaande zondag staat de 10EM op het programma, en ik ging net voor de zekerheid eens kijken hoe vaak ik die afstand eigenlijk al heb gelopen.
Ik heb slechts 2 keer 16+ km gelopen
Oh, maar daar ben ik ook niet bang voor hoorquote:Op woensdag 5 september 2012 07:43 schreef Don_Vanelli het volgende:
[..]
Och, als je zonder problemen een 10k loopt, dan moet 10em ook wel lukken.
Ja, maar of ik nu om 16 uur rechtstreeks naar huis rij (ook via Arnhem) of al om 12 uur naar Arnhem rij, daar met jullie een biertje drink, hup Yuki, Yur, Gotc, Guppy, winterstorm en Swets roep en dan om 17 of 18 uur naar huis rij. Dat maakt in principe niet veel uit.quote:Op woensdag 5 september 2012 03:48 schreef Yuki het volgende:
[..]
Dat zou gaaf zijn!!![]()
Maare... In de buurt? Is bijna 100 km rijden hè?
Wow, dat is gaaf! Echt waanzinnig. Hoeveel kilometer is dat?quote:Op dinsdag 4 september 2012 23:14 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Heb je mijn plan nog gelezen om in 2014 deze te gaan doen?
http://www.scotlandcoasttocoast.com/
quote:Op dinsdag 4 september 2012 22:55 schreef Dr.Sexy het volgende:
Dat vind ik wat anders dan de Bea's , Jennie's en Fleur's die de 5km gaan lopen en na 2km al wandelen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik doe ongeveer 5 kilometer rennen/wandelen in een half uur. ik ren SUPER langzaam, maar als ik sneller ga krijg ik steken in mijn zijConditie is echt beroerd maar ik ga tenminste hardlopen ipv thuis op de bank zitten chips eten
Jeetje Yur, zelfs IK heb vaker 16+ gelopen...quote:Op woensdag 5 september 2012 07:37 schreef YUR het volgende:
lol... aanstaande zondag staat de 10EM op het programma, en ik ging net voor de zekerheid eens kijken hoe vaak ik die afstand eigenlijk al heb gelopen.
Ik heb slechts 2 keer 16+ km gelopen
Neuh, ik vind dat wel redelijk... van 1 uur naar 2 uur in twaalf wekenquote:Op woensdag 5 september 2012 09:15 schreef streamnl het volgende:
Toch raar.
Als ik bij http://www.runinfo.nl een persoonlijke BEGINNERS schema maak om te trainen voor de HM.
Dan zou ik die over 12 weken moeten kunnen lopen![]()
Dat vind ik een vrij snelle opbouw. Of zie ik dat fout?
Het enige wat ze verwachte is dit:
Dit schema voor de halve marathon voor beginners gaat er vanuit dat je zonder problemen minstens een uur kunt hardlopen.
Waarom wil je weg?quote:Op woensdag 5 september 2012 09:19 schreef streamnl het volgende:
Hmmm, ik zit te twijfelen om die te gaan volgen.
(ik zit namelijk ook erg te twijfelen om bij mijn loopgroep weg te gaan)
bedankt
nee oke, maar ik ren ook nog echt zeker geen 2 kilometer aan een stukquote:Op woensdag 5 september 2012 08:53 schreef YUR het volgende:
Euh? 5km in een half uur is helemaal niet super langzaam imo
En als je dan toch 5km in een half uur haalt.....ren je eigenlijk best wel heel hardquote:Op woensdag 5 september 2012 09:22 schreef electronique het volgende:
[..]
nee oke, maar ik ren ook nog echt zeker geen 2 kilometer aan een stuk
Ik ben jaloersquote:Op woensdag 5 september 2012 09:24 schreef YUR het volgende:
[..]
En als je dan toch 5km in een half uur haalt.....ren je eigenlijk best wel heel hard
quote:Op woensdag 5 september 2012 09:35 schreef AlexN het volgende:
... ik zie dat mijn posts er voor mijn eerste bak koffie niet veel duidelijker op worden... excuus.
Drukken op replay...quote:Op woensdag 5 september 2012 10:03 schreef Shravani het volgende:
Wat een heerlijk weer was het buiten net.
Vond het jammer dat m'n lesje zo snel afgelopen was
Dat herken ik ook. En zie dat ook terug in de grafiekjes, eerste paar minuten langzamer en dan als ik op warmte ben loopt het goed.quote:Op woensdag 5 september 2012 09:50 schreef gebrokenglas het volgende:
Vanochtend hardloopsessie #2.
Toen ik wandelend vertrok van huis was het net alsof er iets op mijn benen zat - als een soort van klem voelde het aan.
Maar toen ik verderop begon met snelheid maken verdween dat gevoel bijna direct.
Is dat een normaal beeld bij beginners?
Ik ook. Ben een dieselquote:Op woensdag 5 september 2012 10:05 schreef De_kluizenaar het volgende:
[..]
Dat herken ik ook. En zie dat ook terug in de grafiekjes, eerste paar minuten langzamer en dan als ik op warmte ben loopt het goed.
Sorry, was even rennen om erachter te komen wat mijn max hartslag is.quote:
SPOILER: redenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 5 september 2012 10:21 schreef streamnl het volgende:
[..]
Sorry, was even rennen om erachter te komen wat mijn max hartslag is.je kan toch ook een stapje terug doen door met een andere groep mee te doen.SPOILER: redenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Een andere trainer heeft ook andere inzichten.
Dat moet toch vanuit de trainers komen. Daarom zijn het trainers...quote:Op woensdag 5 september 2012 10:32 schreef Oceanonix het volgende:
[..]
je kan toch ook een stapje terug doen door met een andere groep mee te doen.
Een andere trainer heeft ook andere inzichten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |