Met Patty in de spagaat.quote:Op dinsdag 4 september 2012 22:07 schreef Pisces29 het volgende:
Ik hoop voor Geer dat het succes even blijft. Was de eerste 'sterren schaatsen...' ook niet heel succesvol?
Ach, het is nog maar 2 keer. Of zou er een vervolg komen?quote:Op dinsdag 4 september 2012 22:07 schreef Pisces29 het volgende:
Ik hoop voor Geer dat het succes even blijft. Was de eerste 'sterren schaatsen...' ook niet heel succesvol?
Jammer, ik had haar nog wel een keer naakt willen zien.quote:Op woensdag 5 september 2012 11:30 schreef Greys het volgende:
Gewonde Kimberley Klaver klaar met Sterren Springen
AMSTERDAM - Kimberley Klaver doet niet meer mee aan het programma Sterren Springen.
De 26-jarige actrice heeft tijdens een training haar neus gebroken, en heeft de strijd om gekroond te worden tot beste schoonspringer moeten opgeven. Een woordvoerder van SBS laat weten dat Klaver tijdens een sprong haar knie tegen haar neus kreeg.
Ze is dinsdag geopereerd. SBS weet nog niet hoe de lege plek die de actrice achterlaat wordt opgevuld in het schoonspringprogramma.
Klaver baalt van haar uitschakeling. "Was aan het trainen voor zo'n gave sprong", twitterde de actrice toen ze net uit de narcose kwam. "Ik mag dus van de dokter niet meer het zwembad in. Niet duiken, niet springen, geen salto's, niks! Verboden."
"Heel veel sterkte met de operatie", liet de zender weten via Twitter. "We leven mee en duimen voor een snel herstel. Sterkte!"
Gewond
Verschillende bekende Nederlanders die meedoen aan het programma raakten al gewond.
Zo liep Patty Brard onder meer een verdraaide knie op en brak ze haar tand af. Emile Ratelband belandde in het ziekenhuis met een gekneusde arm. Ralf Mackenbach hield een hoofdwond over aan een duik en Jody Bernal liep na een salto een hersenschudding op.
-------------------
Als je zo die laatste opsomming leest...![]()
Oh zo weinig, ik dacht nog aan een flink aantal. Dan lukt het idd zeker welquote:Op woensdag 5 september 2012 11:30 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Ach, het is nog maar 2 keer. Of zou er een vervolg komen?
Datquote:Op woensdag 5 september 2012 11:35 schreef L3viathan het volgende:
Volgens mij hebben de programma makers een beetje onderschat hoe gevaarlijk het is.
Ja maar Justine heeft darmtering, dat komt niet door de duikplank.quote:Op woensdag 5 september 2012 11:36 schreef Cynix ® het volgende:
Jaap kwam bij zijn tweede sprong ook al niet helemaal jofel terecht en Justine ligt nóg op sterven.
quote:Op donderdag 6 september 2012 01:27 schreef Specularium het volgende:
Ja maar Justine heeft darmtering, dat komt niet door de duikplank.
quote:Op woensdag 5 september 2012 11:36 schreef Cynix ® het volgende:
........en Justine ligt nóg op sterven.
Dat jaquote:Op donderdag 6 september 2012 15:02 schreef Cynix ® het volgende:
Ja, mooi voor haar.
Ik snap niet dat iemand in haar toestand meedeed aan dit programma.
Mss heeft SBS het haar verplicht?quote:Op donderdag 6 september 2012 15:02 schreef Cynix ® het volgende:
Ja, mooi voor haar.
Ik snap niet dat iemand in haar toestand meedeed aan dit programma.
Ja, maar ik wilde niet lullig doen.quote:Op zondag 2 september 2012 08:47 schreef tja77 het volgende:
[..]
Kan er niks aandoen??? Niet zo veel vreten misschien?
Ook SBS mag niet ten koste van iemands gezondheid een contract doorvoeren.quote:Op donderdag 6 september 2012 15:11 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Mss heeft SBS het haar verplicht?
quote:Op donderdag 6 september 2012 21:15 schreef Specularium het volgende:
Piet Paulusma doet soms anders vermoeden maar het is echt zo.
Hahahaquote:Op donderdag 6 september 2012 21:15 schreef Specularium het volgende:
[..]
Ook SBS mag niet ten koste van iemands gezondheid een contract doorvoeren.
Piet Paulusma doet soms anders vermoeden maar het is echt zo.
Huh? Moet dat niet zo bij een SBS6-programma:quote:Op donderdag 6 september 2012 00:10 schreef ikweethetookniet het volgende:
WIN! Kaarten Sterren Springen
Wil je komend weekend kans maken om bij de derde liveshow van Sterren Springen op Zaterdag aanwezig te zijn? Dat kan!
Mail het antwoord op onderstaande vraag plus je contactgegevens naar publiek-sterren@eyeworks.tv en wie weet zit jij zaterdag op de tribune van het Pieter van den Hoogenband Zwemstadion in Eindhoven.
Hoe heet het vrouwelijke jurylid van Sterren Springen op Zaterdag?
Ik wil wel maar weet het antwoord niet![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |