Ik moet eerlijk bekennen dat ik het ook wat raar omschreven vind. Weegt zij meer dan jullie samen of wegen jullie samen meer dan haar? Want zoals ik jouw stelling lees, interpreteer ik het als het laatste (en zo speciaal is dat dan niet).quote:Op zondag 26 augustus 2012 09:06 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Heb je het wel goed gelezen dan?
Ja, ik en er staat dat jullie twee samen meer wegen dan de dikke vrouw. Beetje obvious, denk je niet?quote:Op zondag 26 augustus 2012 09:06 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Heb je het wel goed gelezen dan?
Dit.quote:Op zondag 26 augustus 2012 09:10 schreef leonieke het volgende:
[..]
Weegt zij meer dan jullie samen of wegen jullie samen meer dan haar? Want zoals ik jouw stelling lees, interpreteer ik het als het laatste (en zo speciaal is dat dan niet).
Het laatste. Maar het hangt erom, want die collega en ik wegen beiden rond de 75 en zij weegt 150.quote:Op zondag 26 augustus 2012 09:10 schreef leonieke het volgende:
[..]
Ik moet eerlijk bekennen dat ik het ook wat raar omschreven vind. Weegt zij meer dan jullie samen of wegen jullie samen meer dan haar? Want zoals ik jouw stelling lees, interpreteer ik het als het laatste (en zo speciaal is dat dan niet).
Het punt is, ik heb het weleens eerder gepost en tegen mensen gezegd en iedereen begrijpt het verkeerd of zegt dat ik het verkeerd zeg. Jullie zijn gewoon slim.quote:Op zondag 26 augustus 2012 09:13 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Ja, ik en er staat dat jullie twee samen meer wegen dan de dikke vrouw. Beetje obvious, denk je niet?
Dus het was een test of wat?quote:Op zondag 26 augustus 2012 09:16 schreef Federer-fan het volgende:
Het punt is, ik heb het weleens eerder gepost en tegen mensen gezegd en iedereen begrijpt het verkeerd of zegt dat ik het verkeerd zeg. Jullie zijn gewoon slim.
Nee, een grap.quote:
Nee, ik ga op vakantie om een week niet gestoord te worden door werk en dat bij een fijne temperatuur in een prettige omgeving.quote:Op zondag 26 augustus 2012 00:31 schreef Apotheose het volgende:
[..]
je gaat op vakantie om de hele dag op je luie achterwerk te kunnen pielen met je phone oid??? Serieus??? Kun je net zo goed thuis blijven.saaie vakantie.
Ik vermoed dat er niet zozeer wodt bedoeld dat je iets anders zou moeten doen dan wat je doet maar dat mensen niet begrijpen (in de zin dat ze zich er moelijk in kunnen verplaatsen) dat je op vakantie gaat internetten in plaats van de omgeving verkennen, op het strand liggen of wat dan ook.quote:Op zondag 26 augustus 2012 09:20 schreef lezzer het volgende:
[..]
Nee, ik ga op vakantie om een week niet gestoord te worden door werk en dat bij een fijne temperatuur in een prettige omgeving.
Sommige mensen trekken niet de deur van kantoor dicht om 17.00u en hebben verder nergens last van.![]()
Als ik thuis blijf, kan ik net zo goed naar kantoor gaan.
Ik moet er overigens niet aan denken dat ik avontuurlijk moest gaan abseilen, wandelen, zuipen, feesten, bezichtigen, banaanvaren of wat al niet meer. Lijkt me echt afschuwelijk.
Mijn punt is, ik doe op vakantie waar ik zin in heb, en als dat internetten is, dan doe ik dat.
Ik vind het echt be-la-che-lijk dat er mensen zijn die menen te moeten vertellen wat een ander op vakantie moet doen. Ik vind dat je je dan écht eens achter de oren moet krabben.
quote:
quote:Op zondag 26 augustus 2012 09:20 schreef leonieke het volgende:
[..]
Daar kan ik me dan weer wel in vinden, ja![]()
Auw.quote:Maar ik vind de grap niet zo goed![]()
Op het strand liggen en internetten is anders heel goed te combineren hoorquote:Op zondag 26 augustus 2012 09:24 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ik vermoed dat er niet zozeer wodt bedoeld dat je iets anders zou moeten doen dan wat je doet maar dat mensen niet begrijpen (in de zin dat ze zich er moelijk in kunnen verplaatsen) dat je op vakantie gaat internetten in plaats van de omgeving verkennen, op het strand liggen of wat dan ook.
Volgens mij wordt er hier een discussie gevoerd met twee verschillende standaardenquote:Op zondag 26 augustus 2012 10:10 schreef ejvdb het volgende:
Jij moet op vakantie doen wat je wilt. Maar als je alles op FB moet plaatsen wat je eet en drinkt moet jij toch eens achter je oren gaan krabben
Fijnquote:
Dat is een heel ander verhaalquote:Maar als je alles op FB moet plaatsen wat je eet en drinkt moet jij toch eens achter je oren gaan krabben
Die mensen heb ik blijkbaar niet in mijn timeline, want ik herken dit soort posts niet eensquote:Op zondag 26 augustus 2012 10:18 schreef ejiraM het volgende:
[..]
Volgens mij wordt er hier een discussie gevoerd met twee verschillende standaardenBedoelt de tegengroep vooral mensen die inderdaad de hele dag updates op facebook plaatsen (ooh lekker aan het strand, heerlijk zo'n vakantie <3 / Begonnen aan een goed boek, kom je toch niet aan toe thuis hè / Hoofdstuk 1 is uit! / Ijsje gehaald en de kleine uk heeft een zandkasteel gebouwd / Foto van zandkasteel / Heerlijk dit leven, besef je toch dat je thuis ook eens wat vaker tijd voor jezelf moet maken! / Hoofdstuk 2 uit, ik lees echt te weinig thuis! / Uk begint zindelijk te worden; óók op vakantie! #trotsemama / Uk naar het knutseluurtje, nu hebben papa & ik wat we-time! Genieten! - En dat alles in een uur
).
Bij vrouwen is het vaak om wat dingen te verbergen zoals puisten enzo.Tenminste, dan valt het minder op. Net als een zwart/wit filter of alles een glow geven.. En omdat het 'diepzinnig' en 'artistiek' lijkt en dat ze denken dat hun matige foto hierdoor beter uit ziet.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 13:36 schreef padlarf het volgende:
[..]
Wat is er mis met een normale foto? Waarom dat achterlijke sepia? Leg het me uit![]()
Ja en ik heb er verder niks op tegen, nogmaals voller kan ook zeker mooi zijn... Maar het zijn dan vaak de vrouwen die er zelf helemaal niks aan doen en echt een ongezond gewicht hebben, maar wel afgeven op andere omdat ze gezond bezig zijn en sporten.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 20:37 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Op mijn werk werkt ook een hele dikke vrouw. Een collega van me en ik hadden een keer uitgerekend dat wij met z'n tweeën nog meer wogen dan zij alleen.
Leuk persoon ben je.quote:Op zondag 26 augustus 2012 09:04 schreef Apotheose het volgende:
[..]
mag wel ff mn mening uiten, hoop ik?
Interessant, dat zei mijn lerares Nederlands ruim tien jaar geleden al. Heeft vrij weinig met Facebook of tegenwoordig te maken.quote:Op zondag 26 augustus 2012 15:29 schreef Nappeklapperapper het volgende:
Eigenlijk is de ver-like-anisering zo treurig.
Alles is tegenwoordig "leuk". "leuke" foto, "leuke" status, terwijl "leuk" op zich een heel dom, hol woord is. Op school mocht niemand over een boek zeggen dat het wel leuk was, omdat het niets zegt. Probeer maar eens synoniemen te verzinnen voor leuk
Taalkundige afbraak![]()
![]()
![]()
Niet leuk
Dat zijn van die trieste gasten die denken dat ze nu een kans maken om de betreffende vrijgezelle dame een keer te mogen neuken.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 12:22 schreef J.Appleseed het volgende:
Hmm, erg veel statusupdates in de trant van onderstaande tegenwoordig. En dan ook nog de mensen die het 'liken'
[ afbeelding ]
Ik zag er vandaag alweer een. Mijn gok is dat ze nu proberen wat uni/hbo-sletjes te 'hosselen'quote:Op zondag 26 augustus 2012 15:44 schreef loeki_de_leeuw het volgende:
[..]
Dat zijn van die trieste gasten die denken dat ze nu een kans maken om de betreffende vrijgezelle dame een keer te mogen neuken.
Nee jongen. Bitches houden van likes. Laatst fotootje geliked van een chickie, kreeg gelijk een berichtje hoe het met me was en twee weken later gingen we daten. Mooi man, dat Facebook.quote:Op zondag 26 augustus 2012 15:44 schreef loeki_de_leeuw het volgende:
[..]
Dat zijn van die trieste gasten die denken dat ze nu een kans maken om de betreffende vrijgezelle dame een keer te mogen neuken.
Jezus dat wijf moest wel heel erg hopeloos zijn.quote:Op zondag 26 augustus 2012 16:22 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Nee jongen. Bitches houden van likes. Laatst fotootje geliked van een chickie, kreeg gelijk een berichtje hoe het met me was en twee weken later gingen we daten. Mooi man, dat Facebook.
Nee, had al een soort van voorgeschiedenis met haar, gewoon een meisje waar ik een leuke klik mee had maar lang niet meer gesproken. Die like zorgde er voor dat er weer contact ontstond...quote:Op zondag 26 augustus 2012 16:24 schreef HSG het volgende:
[..]
Jezus dat wijf moest wel heel erg hopeloos zijn.
Inderdaad te tragisch voor woorden. Ik volgde ooit een vrouw op Twitter die elk uur dingen postte als "Manlief bracht me net een croissantje op bed #hetlevenisteleuk".quote:Op zondag 26 augustus 2012 10:18 schreef ejiraM het volgende:
[..]
Volgens mij wordt er hier een discussie gevoerd met twee verschillende standaardenBedoelt de tegengroep vooral mensen die inderdaad de hele dag updates op facebook plaatsen (ooh lekker aan het strand, heerlijk zo'n vakantie <3 / Begonnen aan een goed boek, kom je toch niet aan toe thuis hè / Hoofdstuk 1 is uit! / Ijsje gehaald en de kleine uk heeft een zandkasteel gebouwd / Foto van zandkasteel / Heerlijk dit leven, besef je toch dat je thuis ook eens wat vaker tijd voor jezelf moet maken! / Hoofdstuk 2 uit, ik lees echt te weinig thuis! / Uk begint zindelijk te worden; óók op vakantie! #trotsemama / Uk naar het knutseluurtje, nu hebben papa & ik wat we-time! Genieten! - En dat alles in een uur
). [...]
Had je daar een rekenmachine voor nodig? Het gebeurt wel vaker dat 2 mensen meer dan 1 alleen wegen hoor.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 20:37 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Op mijn werk werkt ook een hele dikke vrouw. Een collega van me en ik hadden een keer uitgerekend dat wij met z'n tweeën nog meer wogen dan zij alleen.
Even doorlezen ja, het was een grap.quote:Op zondag 26 augustus 2012 18:16 schreef illusions het volgende:
[..]
Had je daar een rekenmachine voor nodig? Het gebeurt wel vaker dat 2 mensen meer dan 1 alleen wegen hoor.
/allactivityquote:Op zondag 26 augustus 2012 19:18 schreef UltraR het volgende:
Voorheen als je op een foto of bericht op iemand anders z'n page reageerde verscheen die reactie ook op je eigen facebook in zo'n klein blokje. Als je wilde kon je die verwijderen, dan bleef de reactie op die andere persoon zijn/haar page wel staan maar op die van jezelf niet meer.
Nu met timeline kan ik deze verwijder optie niet meer vinden, sterker, ik zie mijn reacties helemaal niet meer op mijn page verschijnen, maar anderen zien mijn reacties blijkbaar wel ergens verschijnen... Vage shit.En nee, het is niets beschamends ofzo, maar ik wil gewoon wel eens wat kunnen reageren zonder dat gelijk m'n hele vriendenlijst die reactie ook weer ziet.
Schrijf je "afrikaans" ook nog even met een hoofdletter?quote:Op zondag 26 augustus 2012 18:34 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
En dat is dan godverdomme familie.
Neef 2 likede dat eerste bericht van mij ook nog
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 13:04 schreef Vaatwastablet het volgende:
Geen ergernis maar dit is gewoon briljant
[ afbeelding ]
Whehe.quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 13:04 schreef Vaatwastablet het volgende:
Geen ergernis maar dit is gewoon briljant
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 13:04 schreef Vaatwastablet het volgende:
Geen ergernis maar dit is gewoon briljant
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 13:04 schreef Vaatwastablet het volgende:
Geen ergernis maar dit is gewoon briljant
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 20:39 schreef Nepthys het volgende:
[ afbeelding ]
Spontaan genomen foto van een literair meesterwerk.
Dat spel is echt fantastischquote:Op dinsdag 28 augustus 2012 20:27 schreef Maanvis het volgende:
[..]
oh man. hoe heette dat spelletje ook alweer.. façade toch
http://www.interactivestory.net/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |