Je moet het ook door een marokkaanse bril bekijken om te begrijpen.quote:Op zondag 29 juli 2012 13:49 schreef hanskraaijjr het volgende:
Die vent is zelf agressief naar de politie toe, hij wil schijnbaar het gevecht aan gaan. Daarnaast zijn die vriendjes van hem de politie bijna aan het belemmeren. Ik zie de politie hier niets verkeerd doen.
Doet Moszkowicz ook zulke kleine zaakjes? Crisis?quote:Beste vrienden en fans van The Flexican,
Gisteravond na Sneakerz in Eindhoven is er een vervelend incident gebeurt waarbij The Flexican hardhandig is opgepakt door de politie.
Nadat The Flexican en Sef het evenement verlieten en richting parkeerplaats liepen, kwam er een politieauto hard aangereden. Door extra gas te geven wilde ze duidelijk maken dat alle festivalgangers aan de kant moesten gaan, waarbij ze over The Flexican's voet reden. Hierbij gebaarde Flex tegen de politie dat ze rustig aan moesten doen om ongelukken te voorkomen. De politie reageerde daar zo heftig op, dat ze uit de auto sprongen en Flex een klap gaven. Op onderstaand filmpje zie je wat er vervolgens gebeurde.
Een hardhandig optreden van de politie dat leidde tot de arrestatie van The Flexican. Aan zijn verwondingen is duidelijk te zien hoe de politie te werk is gegaan. Hij wordt op dit moment nog vastgehouden op het politiebureau.
Om aan te kunnen tonen wat er voorafgaand aan dit filmpje heeft afgespeeld willen we alle getuigen oproepen hun beeldmateriaal en verklaringen te mailen naar info@vissers-moszkowicz.nl (The Flexican's advocaat).
Help The Flexican en vertel je verhaal!
Publiciteit natuurlijk.quote:Op zondag 29 juli 2012 13:52 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Doet Moszkowicz ook zulke kleine zaakjes? Crisis?
Andere Moszkowicz, waarschijnlijk.quote:Op zondag 29 juli 2012 13:52 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Doet Moszkowicz ook zulke kleine zaakjes? Crisis?
Jup, en daarna rossen ze hem als de eerste de beste rodney King in elkaar. Zo gaat dat in brabant.quote:Op zondag 29 juli 2012 13:54 schreef Ulx het volgende:
Een politiewagen rijdt met hoge snelheid over iemands voet heen?
Zo is de politie jaquote:"Ik heb gewoon klappen gekregen van de politie. Voor niks", twittert Yousef Gnaoui alias Sef. "De politie vindt het blijkbaar normaal om mensen te slaan en te wurgen voor niks. Zonder enige aanleiding hebben ze Flex geslagen en gewurgd."
Als ze onderweg waren, met zoveel haast, naar een melding neem je de tijd niet om één jongeman op te pakken omdat hij het niet eens is met je idiote rijgedrag, lijkt me..quote:Op zondag 29 juli 2012 14:13 schreef mstx het volgende:
Als house/hiphop DJagent moet je je natuurlijk wel bewijzen tegenover je het publiek dat je gangsta bent macht heb.![]()
De rukkers laten het in eerste instantie al escaleren.quote:Op zondag 29 juli 2012 14:27 schreef sonnyspek het volgende:
Ik vind de politie gewoon goed handelen, zo voorkom je dat het escaleert.
Vriendje van Flexquote:Op zondag 29 juli 2012 14:28 schreef jankaas020 het volgende:
[..]
De rukkers laten het in eerste instantie al escaleren.
Link naar het filmpje waar het begin te zien is?quote:Op zondag 29 juli 2012 14:28 schreef jankaas020 het volgende:
[..]
De rukkers laten het in eerste instantie al escaleren.
Idd, de aanleiding staat er weer niet op.quote:Op zondag 29 juli 2012 14:31 schreef mstx het volgende:
[..]
Link naar het filmpje waar het begin te zien is?
Begin is er natuurlijk niet, men begint pas met filmen als er al iets aan het gebeuren is. Maar de maker van het filmpje zegt:quote:Op zondag 29 juli 2012 14:31 schreef mstx het volgende:
[..]
Link naar het filmpje waar het begin te zien is?
quote:Jair Stokmans, een bezoeker van het festival uit Geldrop, was erbij en filmde het incident. Hij vertelt: "Na afloop van het festival liepen wij bij het Stadhuisplein in de buurt van de pinautomaat, voor ons liepen Sef en The Flexican. Het was een stuk weg waar mensen op straat mogen lopen. Alleen taxi's en politie-auto's mogen daar rijden. Op zeker moment kwam er een aantal politiewagens aan, die wilden dat we opzij gingen. Toen dat ze niet snel genoeg ging, gaf een agent gas, waarbij we bijna omver gereden werden. The Flexican maakte met lichaamsbewegingen zijn ongenoegen duidelijk, waarop een agent uit auto vloog, hem sloeg met een gummiknuppel en naar de keel greep. Vanaf dat moment heb ik het incident gefilmd."
Ik zou ook door het lint gaan als de politie me aanvalt als ik op welke manier dan ook een beweging maak dat ze normaal moeten doen.quote:Op zondag 29 juli 2012 14:29 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Vriendje van Flex?
Die kerel gaat toch duidelijk door het lint in het filmpje!
Je kan ook gewoon aan de kant gaan natuurlijk...quote:Op zondag 29 juli 2012 14:36 schreef jankaas020 het volgende:
Ik zou ook door het lint gaan als de politie me aanvalt als ik op welke manier dan ook een beweging maak dat ze normaal moeten doen.
'Op welke manier dan ook' zei ik omdat de één zegt dat hij een armbeweging maakt en een ander dat hij tegen de auto sloeg. Welke van de 2 het is maakt niet zoveel uit als de politieagent direct de auto uitvliegt om de heer Goethals met een wapenstok "tot rust te manen".quote:Op zondag 29 juli 2012 14:41 schreef Piles het volgende:
[..]
Je kan ook gewoon aan de kant gaan natuurlijk...
En op welke manier dan ook? Dat is nogal ruim hè, en daar mag een agent best op reageren. Of moet een agent alles maar accepteren? Gaan we weer lopen zeuren dat agenten niet hard genoeg zijn
Weet je, het interesseert me echt niet, die argumenten. Als een agent vind dat ie moet reageren, dan moet ie dat doen. En dan moet je als hersenloze idioot niet janken: actie > reactie.quote:Op zondag 29 juli 2012 14:45 schreef jankaas020 het volgende:
[..]
'Op welke manier dan ook' zei ik omdat de één zegt dat hij een armbeweging maakt en een ander dat hij tegen de auto sloeg. Welke van de 2 het is maakt niet zoveel uit als de politieagent direct de auto uitvliegt om de heer Goethals met een wapenstok "tot rust te manen".
En als ze zoveel haast hadden om ergens te komen, waarom namen ze dan de tijd om hierop reageren?
Heb jij ook een ACAB tatoo ?quote:Op zondag 29 juli 2012 14:45 schreef jankaas020 het volgende:
[..]
'Op welke manier dan ook' zei ik omdat de één zegt dat hij een armbeweging maakt en een ander dat hij tegen de auto sloeg. Welke van de 2 het is maakt niet zoveel uit als de politieagent direct de auto uitvliegt om de heer Goethals met een wapenstok "tot rust te manen".
En als ze zoveel haast hadden om ergens te komen, waarom namen ze dan de tijd om hierop reageren?
Flexican lijkt me wel zo'n teringkereltje die tegen de auto schopt.quote:Op zondag 29 juli 2012 14:45 schreef jankaas020 het volgende:
[..]
'Op welke manier dan ook' zei ik omdat de één zegt dat hij een armbeweging maakt en een ander dat hij tegen de auto sloeg. Welke van de 2 het is maakt niet zoveel uit als de politieagent direct de auto uitvliegt om de heer Goethals met een wapenstok "tot rust te manen".
En als ze zoveel haast hadden om ergens te komen, waarom namen ze dan de tijd om hierop reageren?
Jazeker had die agent moeten reageren, maar dat had hij gepast moeten doen, zonder direct naar wapens te moeten grijpen. En agressie wekt agressie op.quote:Op zondag 29 juli 2012 14:48 schreef Piles het volgende:
[..]
Weet je, het interesseert me echt niet, die argumenten. Als een agent vind dat ie moet reageren, dan moet ie dat doen. En dan moet je als hersenloze idioot niet janken: actie > reactie.
Zeker als je dan de wapenstok van een agent probeert te grijpen, das nou niet echt handig
Jazeker, een hele grote, op m'n voorhoofd.quote:Op zondag 29 juli 2012 14:48 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Heb jij ook een ACAB tatoo ?![]()
Even serieus hoe hoog is zo'n jongen zijn IQ om dan nog zo door te blijven gaan. Je ziet hem zelf fysiek te werk gaan door aan de politie zijn wapenstok te zitten.. Wees dan zo slim en loop dan weg in plaats van de discussie aan te gaan.
Sowieso geen objectieve bron, en als ik het taalgebruik en houding in het filmpje zie vermoed ik niet dat hij de agenten vriendelijk heeft verzocht het rustig aan te doen.quote:Op zondag 29 juli 2012 14:36 schreef jankaas020 het volgende:
[..]
Begin is er natuurlijk niet, men begint pas met filmen als er al iets aan het gebeuren is. Maar de maker van het filmpje zegt:
[..]
[..]
Ik zou ook door het lint gaan als de politie me aanvalt als ik op welke manier dan ook een beweging maak dat ze normaal moeten doen.
Veel hiphop dj's/rappers ook.quote:
Heb jij het begin van het filmpje gezien?quote:Op zondag 29 juli 2012 14:28 schreef jankaas020 het volgende:
[..]
De rukkers laten het in eerste instantie al escaleren.
Nogmaals: het begin mist. Dus je weet niet of het ongepast is... In deze setting, met deze idioten, kan ik me prima voorstellen dat het nodig isquote:Op zondag 29 juli 2012 15:00 schreef jankaas020 het volgende:
[..]
Jazeker had die agent moeten reageren, maar dat had hij gepast moeten doen, zonder direct naar wapens te moeten grijpen. En agressie wekt agressie op.
Ik ook niet van mensen die alleen maar wantrouwend/hatend over de politie doen. Met je via-via verhalenquote:...
Ik heb inderdaad niet zo'n hele hoge pet op van onze agenten.
Durf ook de rest van m'n posts te lezen.quote:Op zondag 29 juli 2012 15:37 schreef sonnyspek het volgende:
[..]
Heb jij het begin van het filmpje gezien?
Er mist geen "begin", hij heeft alleen de aanleiding tot niet gefilmd.quote:Op zondag 29 juli 2012 15:40 schreef Piles het volgende:
[..]
Nogmaals: het begin mist. Dus je weet niet of het ongepast is... In deze setting, met deze idioten, kan ik me prima voorstellen dat het nodig is
Mijn verhalen zijn niet via-via, dat van die trainingen heb ik uit de eerste hand. En dat verhaal van die agente heb ik een hele tijd terug gelezen. Ik weet alleen niet meer waar en ik heb het helaas ook nooit meer terug kunnen vinden.quote:[..]
Ik ook niet van mensen die alleen maar wantrouwend/hatend over de politie doen. Met je via-via verhalen
En ja, er zal heus wel eens wat fout gaan. Agenten zijn ook mensen, en er zijn nogal veel agenten.
Dat ís het begin...quote:Op zondag 29 juli 2012 15:51 schreef jankaas020 het volgende:
Er mist geen "begin", hij heeft alleen de aanleiding tot niet gefilmd.
Nee, het zijn een stel agressieve idioten, daaromquote:Maar goed, het is een hiphop/house DJ en daar houd de gemiddelde fokker niet van, dus dan is het gerechtvaardigd dat de politie zo reageert.![]()
Ook omdat hij natuurlijk een grote groep vrienden om zich heen had.quote:Op zondag 29 juli 2012 13:51 schreef hanskraaijjr het volgende:
Op geenstijl zijn ze juist voor de rapper, daar wordt gezegd dat hij zich niet verzet, maar dat doet hij juist wel anders gaan ze hem niet met vijf man aanhouden.
Inderdaad ik was daar dus ook gister en het overgrote deel van de mensen waren ook echt alleen maar domme bimbo's en tokkies.quote:Op zondag 29 juli 2012 14:13 schreef mstx het volgende:
Als house/hiphop DJ moet je je natuurlijk wel bewijzen tegenover je publiek dat je gangsta bent.![]()
Op zulke feesten zie je ook alleen maar van dat paupervolk rondlopen.
Waar gaat het heen met ons land. Eindelijk reageert de politie correct. Worden er weer kamer vragen over gesteld.quote:GroenLinks vraagt minister om uitleg
Tofik Dibi, Tweede Kamerlid voor GroenLinks, heeft minister Opstelten van Veiligheid en Justitie vragen gesteld over 'het misplaatst machtsvertoon van de politie Eindhoven'. "Ik hoorde er zaterdagnacht al van en bekeek zondag de beelden. Zoveel agenten voor een dj... misschien is dat iets te veel van het goede. Wat mij ook opviel is dat een agente een getuige belemmerde om te filmen", aldus Dibi tegenover Omroep Brabant.
Gadverdamme, krijgen we dit nou elke weekquote:Op zondag 29 juli 2012 16:25 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Waar gaat het heen met ons land. Eindelijk reageert de politie correct. Worden er weer kamer vragen over gesteld.
Dibi
Je kent 'm? Ben 'm zakelijk een aantal maal tegengekomen en heb een heel andere indruk van 'm. De verklaring van zijn management klinkt heel reëel. Zoals dat zootje overspannen en agressieve klabakken tekeer gaat is van de zotte. Alleen hoe ze 'm eerst achter de auto slepen om uit het beeld van de camera te komen zegt genoeg. En als dat het nog niet doet, dan is het wel de manier waarop ze er later met zn allen omheen gaan staan om te voorkomen dat het geweld gefilmd wordt. Wat een tuig. Jammer dat het niet helemaal uit de hand liep. Wat mij betreft hadden de rollen omgedraaid mogen worden. Wordt het zo langzamerhand weleens tijd voor.quote:Op zondag 29 juli 2012 14:59 schreef Specularium het volgende:
[..]
Flexican lijkt me wel zo'n teringkereltje die tegen de auto schopt.
heel reeel idd ... de politie reed over zijn voet heen met hun waffenSScruiser en toen vroeg hij ze netjes rustig aan te doen waarna ze heb af begonnen te tuigenquote:Op zondag 29 juli 2012 17:03 schreef IntensiveGary het volgende:
[..]
Je kent 'm? Ben 'm zakelijk een aantal maal tegengekomen en heb een heel andere indruk van 'm. De verklaring van zijn management klinkt heel reëel.
Ik vind Dibi ook een flapdrol, daar niet van, maar verhinderen van camerabeelden maken is gewoon incorrect handelen.quote:Op zondag 29 juli 2012 16:25 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Waar gaat het heen met ons land. Eindelijk reageert de politie correct. Worden er weer kamer vragen over gesteld.
Dibi
Neuh..ik ben geen bleek mager ventje. Dus gaan ze dan door naar iemand die dat wel isquote:Op zondag 29 juli 2012 17:59 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Nu had de politie je in elkaar geslagenyou scumbag!
Maar als de politie zegt dat je niet filmen, dan mag je dat niet. Punt, Amen, uit.quote:Op zondag 29 juli 2012 18:01 schreef ems. het volgende:
[..]
Ik vind Dibi ook een flapdrol, daar niet van, maar verhinderen van camerabeelden maken is gewoon incorrect handelen.
Die kunnen ze ook wel met een mannetje of 6 aan hoorquote:Op zondag 29 juli 2012 18:05 schreef IntensiveGary het volgende:
[..]
Neuh..ik ben geen bleek mager ventje. Dus gaan ze dan door naar iemand die dat wel is
Zo werkt het dus niet. Camerabeelden maken mag altijd, zolang je je op 'openbaar' terrein bevindt. De politie mag een hoop, maar niet verbieden te filmen. En terecht ook natuurlijk.quote:Op zondag 29 juli 2012 18:05 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Maar als de politie zegt dat je niet filmen, dan mag je dat niet. Punt, Amen, uit.
Moeilijk soms hé
Zo werkt het niet helemaalquote:Op zondag 29 juli 2012 18:05 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Maar als de politie zegt dat je niet filmen, dan mag je dat niet. Punt, Amen, uit.
Moeilijk soms hé
Publiceren mag dan weer niet trouwens (portretrecht enzo).quote:Op zondag 29 juli 2012 18:07 schreef ems. het volgende:
[..]
Zo werkt het dus niet. Camerabeelden maken mag altijd, zolang je je op 'openbaar' terrein bevindt. De politie mag een hoop, maar niet verbieden te filmen. En terecht ook natuurlijk.
Heb je daar even een bronnetje voor? Succes met zoeken, want die ga je niet vinden. Filmen mag. Sterker nog, het begint er op te lijken dat het moet.quote:Op zondag 29 juli 2012 18:05 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Maar als de politie zegt dat je niet filmen, dan mag je dat niet. Punt, Amen, uit.
Moeilijk soms hé
Schending van Privacyquote:Op zondag 29 juli 2012 18:08 schreef IntensiveGary het volgende:
[..]
Heb je daar even een bronnetje voor? Succes met zoeken, want die ga je niet vinden. Filmen mag. Sterker nog, het begint er op te lijken dat het moet.
quote:Op zondag 29 juli 2012 18:13 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Schending van Privacy![]()
Hinderen van uitvoeren van politie in functie.
Ze hebben het toch gepubliceerd. Gewoon strafbaar dus!quote:Op zondag 29 juli 2012 18:15 schreef Piles het volgende:
[..]
Schending is het pas bij publiceren (portrechtrecht enzo).
Als je niet hindert, mag je gewoon filmen.
Nu wel ja, het filmen in principe niet.quote:Op zondag 29 juli 2012 18:20 schreef indiaantje89 het volgende:
Ze hebben het toch gepubliceerd. Gewoon strafbaar dus!
True, in dit geval heb je gelijk. Ik had het meer over het algemeen van filmenquote:En in dit geval in dit geval is het toch duidelijk hinderen van de politie. Ze vragen duidelijk of ze iets verder weg willen staan en dat doen die eigenwijze pipo's niet.
Hoe je dat strafbaar wil maken weet ik ff nietquote:Ook maken ze misbruik tijdens het filmen. Door net te roepen of hij stikt.
Dat blijf ik met je eensquote:Nee gewoon goed gedaan van de politie om zo'n over arrogante driftkikkertje aan te pakken
Feit is gewoon dat politieagent worden slechtbetaald ondankbaar werk is waar betere kandidaten hun neus voor ophalen, gevolg hiervan is dat het veelal de kneusjes zijn die overblijven die dit werk gaan doen.quote:Op zondag 29 juli 2012 15:00 schreef jankaas020 het volgende:
Maar veel politieagenten zijn rukkers, laatst een verhaal van collega's gehoord hoe agenten hebben gereageerd op een training op een marinekazerne met marinemannen en vrouwen in opleiding.
De agenten in kwestie mogen geen wapens gebruiken en moeten met handgebaren en tekst duidelijk maken wat ze doen, pepperspray, wapenstok, pistool. Er trok er dus één daadwerkelijk een wapenstok uit z'n broek om mijn toekomstige collega's mee te lijf te gaan. Er waren collega's die verwondingen hebben opgelopen door toedoen van de politie. En let wel, dit zijn collega's in opleiding die dit vrijwillig in hun eigen tijd deden.
En zo heb ik een verhaal gelezen van een agente in Afghanistan die direct bij uitreiking van haar wapen deze doorlaadde en er mee in de wilde weg begon te zwaaien..![]()
Ik heb inderdaad niet zo'n hele hoge pet op van onze agenten.
Nee en nee. Privacy van de diender is in dit soort zaken ondergeschikt aan het algemeen belang. Gewoon aan de schandpaal met dat tuig. Ga je nu een filmpje maken van een agent die een ijsje eet en je zet dat op youtube, dan kun je gedonder krijgen.Terecht overigens.quote:Op zondag 29 juli 2012 18:13 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Schending van Privacy![]()
Hinderen van uitvoeren van politie in functie.
Niet omdat ze staan te filmen, dat hoor je haar niet zeggen. Ze zijn allerlei dingen aan het na-roepen. Luister eens goed wat hij zegt:quote:Op zondag 29 juli 2012 18:23 schreef IntensiveGary het volgende:
[..]
Nee en nee. Privacy van de diender is in dit soort zaken ondergeschikt aan het algemeen belang. Gewoon aan de schandpaal met dat tuig. Ga je nu een filmpje maken van een agent die een ijsje eet en je zet dat op youtube, dan kun je gedonder krijgen.Terecht overigens.
Hinderen mag nooit inderdaad. Daarom op afstand blijven. Geldt in dit geval ook niet. Men stond op een behoorlijke afstand te filmen. Agenten komen naar de filmers toe om ze weg te sturen. Is ook een dikke nee.
Kim Feenstra en Doutzen Kroes, dat zijn ook echt twee personen die qua mening gewicht in de schaal leggen.quote:Op zondag 29 juli 2012 18:43 schreef Piles het volgende:
Het wordt steeds erger: BN'ers boos over arrestatie The Flexican
Inteeltclubjes boos omdat hun vriendje is aangepakt?
Behoort het opmaken van een meinedig proces-verbaal dan tot hun functie?quote:Op zondag 29 juli 2012 18:13 schreef indiaantje89 het volgende:
Hinderen van uitvoeren van politie in functie.
Sef, Doutzen Kroes, Sunnery James, Kim Feenstra en Arie Boomsma.quote:Op zondag 29 juli 2012 18:43 schreef Piles het volgende:
Het wordt steeds erger: BN'ers boos over arrestatie The Flexican
Inteeltclubjes boos omdat hun vriendje is aangepakt?
'ere we go!quote:Op zondag 29 juli 2012 18:58 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Behoort het opmaken van een meinedig proces-verbaal dan tot hun functie?
Voordat ze iets zeiden hebben ze hopelijk het witte poeder van hun neus gewreven.quote:Op zondag 29 juli 2012 18:57 schreef Hathor het volgende:
[..]
Kim Feenstra en Doutzen Kroes, dat zijn ook echt twee personen die qua mening gewicht in de schaal leggen.
quote:VERKLARING VANUIT THE FLEXICAN'S ADVOCAAT:
In de nacht van 28 op 29 juli zijn The Flexican (Thomas Goethals Ligthart) en Sef (Yousef Gnaoui) betrokken geraakt in een worsteling met de politie Eindhoven. The Flexican is daarbij ernstig mishandeld.
Het duo liep van een optreden terug naar de parkeergarage. Tijdens deze wandeling door een voetganger gebied, wilde een tweetal politieauto’s op weg naar een melding de groep passeren. Echter, deze toeterden niet noch maakten zij gebruik van hun sirene of zwaailichten. Wel gaven zij gas en wilde zo de doorgang krijgen. Hierbij werd de DJ die in het straatrumoer de auto’s niet had opgemerkt over zijn voet/enkel gereden en geraakt door de zijspiegel van de dienstauto. In plaats van te het vragen of hij gewond was of hulp te bieden heeft de politie direct verbaal en fysiek geweld gebruikt. Verschillende getuigen hebben verklaard dat meteen na de aanrijding een agent The Flexican begon te slaan met zijn wapenstok en hem bij zijn keel heeft gegrepen. Vanaf dat moment zijn omstanders gaan filmen. In het filmpje dat inmiddels op internet circuleert is duidelijk te zien dat The Flexican vervolgens met veel machtsvertoon en buitenproportioneel geweld wordt gearresteerd. The Flexican heeft daarbij verschillende verwondingen opgelopen. Op het politiebureau is hij zelfs in een isoleercel geplaatst. Toeschouwers die wilden filmen, waaronder Sef, zijn met de wapenstok weggejaagd.
Op zondagmiddag is The Flexican in verzekering gesteld op verdenking wederspannigheid dan wel mishandeling politieambtenaar met enig letsel tot gevolg. Echter, in een persbericht geeft de politie aan dat hij een agent met de dood zou hebben bedreigd. De DJ ontkent zich aan deze feiten schuldig te hebben gemaakt. Als gevolg van het incident heeft de DJ in ieder geval één optreden in het buitenland moeten annuleren. Wellicht dat meer annuleringen moeten volgen.
Nadat verschillende getuigenverklaringen zijn vergeleken met die van Sef en The Flexican is in overleg met advocaat Yehudi Moszkowicz besloten om tegen politie Eindoven aangifte te doen bij het Openbaar Ministerie van dit buitenproportionele en onnodige politieoptreden.
The Flexican is voorlopig niet beschikbaar voor commentaar. Voor verdere uitleg kan men contact opnemen met Dhr. Moszkowicz.
Da's volgens mij Yehudi Moszkowicz, niet Bram.quote:Op zondag 29 juli 2012 13:52 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Doet Moszkowicz ook zulke kleine zaakjes? Crisis?
Door al dat gezeik van huilende mensen op eindelijk hard optredende politie met de daarbij behorende heksenjacht bedenken die agenten zich ook wel 2x voordat ze gaan meppen. We moeten naar een samenleving dat je de politie niet eens durft tegen te spreken. Te beginnen dus met andere kleding --> meer militair bijvoorbeeld.quote:Op zondag 29 juli 2012 21:55 schreef timmmmm het volgende:
Hij wordt fysiek naar de politie toe, hij slaat er zelfs een stok uit de handen, ja, dan is het nogal wiedes dat je tikken krijgt. Als de politie een woordje met je wil spreken omdat je je als een debiel gedraagt, is dat hun goed recht. Als je je daarna alsnog als een debiel gedraagt, moet je niet raar opkijken als je ook zo behandeld wordt.
Als je zo tekeer gaat tegen de politie dat een vriend je moet kalmeren, ben je gewoon een domoor, plain and simple. Agent had veel eerder in moeten grijpen, meteen de stok erop, het moment dat hij handtastelijk werd.
En dan achteraf nog overal in de media gaan huilen ook, stoere vent zeg
Te makkelijk.quote:Op zondag 29 juli 2012 13:52 schreef Ulx het volgende:
Het was ook weer te voorzien in welke provincie dit speelde.dat het allochtonen waren.
Dat dus ja.quote:Op zondag 29 juli 2012 14:00 schreef Perrin het volgende:
Eerst een onwijs grote bek en aggressief gedrag tegen de politie, daarna janken als een klein kindje dat dat gedrag vervelende gevolgen heeft. Sneu.
quote:Op zondag 29 juli 2012 21:49 schreef DancingPhoebe het volgende:
Rot toch op man, met je gejank
Als de politie zegt dat je iets moet doen, dan doe je dat gewoon, ook al hebben ze misschien ongelijk. Tenzij je jezelf daar bijvoorbeeld mee in gevaar zou brengen oid.
Dan ga je later lekker op je FaceBook of fok bitchen dat de politie allemaal teringlijers zijn.
Dan ga je niet op dat moment een beetje stoer "je gelijk" lopen halen. Sodemieter op man, kutpauper.
Ditquote:Op zondag 29 juli 2012 21:55 schreef timmmmm het volgende:
Hij wordt fysiek naar de politie toe, hij slaat er zelfs een stok uit de handen, ja, dan is het nogal wiedes dat je tikken krijgt. Als de politie een woordje met je wil spreken omdat je je als een debiel gedraagt, is dat hun goed recht. Als je je daarna alsnog als een debiel gedraagt, moet je niet raar opkijken als je ook zo behandeld wordt.
Als je zo tekeer gaat tegen de politie dat een vriend je moet kalmeren, ben je gewoon een domoor, plain and simple. Agent had veel eerder in moeten grijpen, meteen de stok erop, het moment dat hij handtastelijk werd.
En dan achteraf nog overal in de media gaan huilen ook, stoere vent zeg
Belachelijk dat dat in NL rondlooptquote:
Ik ook niet, daarom had ik liever gezien dat de politie hem bij de eerste agressieve handeling met de knuppel had gegevenquote:Op zondag 29 juli 2012 23:09 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
Blijkbaar houden veel mensen niet van patsertjes
Hoef alleen maar timmmm nog te quotenquote:Op zondag 29 juli 2012 23:09 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
Blijkbaar houden veel mensen niet van patsertjes
quote:Op zondag 29 juli 2012 23:11 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik ook niet, daarom had ik liever gezien dat de politie hem bij de eerste agressieve handeling met de knuppel had gegeven
Ik denk dat 95% van Nederland voor dit bericht nog nooit van de beste man gehoord had. Mission succesquote:Op zondag 29 juli 2012 23:18 schreef DDDDDaaf het volgende:
Ik vraag me eerlijk gezegd ook af waarom je, als je zojuist ergens als house-DJ opgetreden hebt, op straat vervolgens de politie gaat lopen provoceren. "Streetcred" verdienen omdat je anders - vanwege het feit dat je regelrechte kutmuziek draait - niet voor vol aangezien wordt?
Time and place.quote:Op zondag 29 juli 2012 23:31 schreef sp3c het volgende:
de politie is er voor de burger, die moet je gewoon aan kunnen/durven spreken
Totdat de politie jou een blauw oog slaat.quote:Op zondag 29 juli 2012 18:55 schreef indiaantje89 het volgende:
http://lockerz.com/s/229372971
Nou nou een paar blauwe plekken en wat schrammetjes, hoe durven ze !
Ditquote:Op zondag 29 juli 2012 23:33 schreef sp3c het volgende:
als ik een agent zijn wapenstok probeer af te pakken dan verwacht ik een blauw oog
Zolang ik niet provoceer met een "sla me dan!" lijkt me dat vrij onwaarschijnlijkquote:Op zondag 29 juli 2012 23:32 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Totdat de politie jou een blauw oog slaat.
quote:Op zondag 29 juli 2012 23:54 schreef Leevancleef het volgende:
Een beetje toelichting: De Flexican is heel flexibel in zijn werk en hij is een Mexicaan. Vandaar zijn naam.
Kiek 'em droaien dan.quote:
95 % van de provincialen dan. In de steden kent iedereen deze meester.quote:Op zondag 29 juli 2012 23:19 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik denk dat 95% van Nederland voor dit bericht nog nooit van de beste man gehoord had. Mission succes
Inderdaad. Artiestenquote:Op zondag 29 juli 2012 23:49 schreef Arcadia het volgende:
Mensen die zogenaamde voorbeeldmodellen moeten zijn die hun handjes niet thuis weten te houden. Walgelijk.
Leuke productie, maar komt niet in de buurt van Clams Casino of iets dergelijksquote:Op maandag 30 juli 2012 00:00 schreef Metaan het volgende:
[..]
95 % van de provincialen dan. In de steden kent iedereen deze meester.
De meest geniale mix van Flex is nog altijd WOLKEN. Bijna 3 miljoen keer bekeken:
Als je daar staat kun je beter oordelen dan via zo'n 360p-filmpje dat uit een lullig hoekje wordt geschoten, wat daar precies is gebeurd weet je niet. En ik had het ook niet over deze zaak specifiek, maar meer een algemene statement.quote:Op maandag 30 juli 2012 00:02 schreef Sinji het volgende:
[..]
Ik heb niets op de politie aan te merken in deze situatie.
Ik had nog nooit van deze eikel gehoord, dus nee.quote:Op maandag 30 juli 2012 00:00 schreef Metaan het volgende:
[..]
In de steden kent iedereen deze meester.
100% mee eens. Ik als Aziaat verbaas me altijd hoe weinig Nederlanders van de politie aantrekken.quote:Op maandag 30 juli 2012 00:08 schreef timmmmm het volgende:
Waarom denkt iedereen toch dat de politie je vriend is? De politie beschermt de staat tegen tokkietuig en asogeboefte. Je moet ontzag voor je politie hebben, niet tegen ze opkijken. Als De Mannen In Het Blauw je sommeren aan de kant te gaan, vraag je hoever, in plaats van met hun wapenstok te gaan spelen. Als een politieauto erlangs wil, maak je plaats. En kom je tussen de mannen die hun werk doen om de straten veilig te houden en de melding waar ze naartoe moeten, dan heb je stront aan de knikker.
De politie moet als je het mij vraagt angst inboezemen, in plaats van een voorbeeldfunctie hebben. Koste wat het kost het tuig van de straat krijgen. En als je daarop tegen bent, prima, maar dan moet je niet gaan huilen dat de politie eens boeven moet gaan vangen, of hun werk beter moet doen, want met de instelling van dit soort battiboys gaat dat ook niet he
Voor hetzelfde geld bleek de melding een verkrachting te zijn die verijdelt had kunnen worden, als meneer zich tenminste niet te belangrijk had gevonden om opzij te gaan voor de politie
Een in en in trieste zaak dat er ook nog mensen zijn die dit soort lui verdedigen
Het grootste tuig is vaak de politie zelf. Van die onbenullige lulhannessen in Eindhoven tot en met graaiende hoofdcommissarissen. Hier past hooguit minachting.quote:Op maandag 30 juli 2012 00:08 schreef timmmmm het volgende:
Waarom denkt iedereen toch dat de politie je vriend is? De politie beschermt de staat tegen tokkietuig en asogeboefte. Je moet ontzag voor je politie hebben, niet tegen ze opkijken. Als De Mannen In Het Blauw je sommeren aan de kant te gaan, vraag je hoever, in plaats van met hun wapenstok te gaan spelen. Als een politieauto erlangs wil, maak je plaats. En kom je tussen de mannen die hun werk doen om de straten veilig te houden en de melding waar ze naartoe moeten, dan heb je stront aan de knikker.
De politie moet als je het mij vraagt angst inboezemen, in plaats van een voorbeeldfunctie hebben. Koste wat het kost het tuig van de straat krijgen. En als je daarop tegen bent, prima, maar dan moet je niet gaan huilen dat de politie eens boeven moet gaan vangen, of hun werk beter moet doen, want met de instelling van dit soort battiboys gaat dat ook niet he
Voor hetzelfde geld bleek de melding een verkrachting te zijn die verijdelt had kunnen worden, als meneer zich tenminste niet te belangrijk had gevonden om opzij te gaan voor de politie
Een in en in trieste zaak dat er ook nog mensen zijn die dit soort lui verdedigen
Remix is beter:quote:Op maandag 30 juli 2012 00:00 schreef Metaan het volgende:
[..]
De meest geniale mix van Flex is nog altijd WOLKEN. Bijna 3 miljoen keer bekeken:
Dat dacht ik al, anders had je jezelf wel hoedenplank genoemdquote:Op maandag 30 juli 2012 01:15 schreef boekenplank het volgende:
Ik blijf het domme klote muziek vinden.
Verder heb ik gelukkig nog nooit van deze josties gehoord.
Ja mag wel publiceren mits je je niet richt op 1 persoon, en het dus gefocused is op een groep of iets dergelijks.quote:Op zondag 29 juli 2012 18:08 schreef Piles het volgende:
[..]
Zo werkt het niet helemaal
Maar om er nou Kamervragen over te gaan stellen
[..]
Publiceren mag dan weer niet trouwens (portretrecht enzo).
In deze context is het niet strafbaar want het doel was om een situatie te filmen niet om een of een aantal personen. In die context mag je gewoon publiceren. Zou wat zijn... dan zou de NOS iedere persoon die toevallig achterin beeld loopt moeten vragen of ze een item mogen uitzenden...quote:Op zondag 29 juli 2012 18:20 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Ze hebben het toch gepubliceerd. Gewoon strafbaar dus!
En in dit geval in dit geval is het toch duidelijk hinderen van de politie. Ze vragen duidelijk of ze iets verder weg willen staan en dat doen die eigenwijze pipo's niet. Ook maken ze misbruik tijdens het filmen. Door net te roepen of hij stikt.
Nee gewoon goed gedaan van de politie om zo'n over arrogante driftkikkertje aan te pakken
Matige garp.quote:Op maandag 30 juli 2012 01:18 schreef Sinji het volgende:
[..]
Dat dacht ik al, anders had je jezelf wel hoedenplank genoemd
*badum tss*
Serieusquote:Op zondag 29 juli 2012 22:31 schreef Metaan het volgende:
Gefrustreerde blanke jongens die hun hypotheekje nauwelijks af kunnen betalen en allerlei snelle jongens met dure spullen zien en mooie meiden.
Slaan uit frustratie dus.
Wat een pauper muziek.quote:Op maandag 30 juli 2012 00:00 schreef Metaan het volgende:
[..]
95 % van de provincialen dan. In de steden kent iedereen deze meester.
De meest geniale mix van Flex is nog altijd WOLKEN. Bijna 3 miljoen keer bekeken:
En hier de foto'squote:VERKLARING VANUIT THE FLEXICAN'S ADVOCAAT:
In de nacht van 28 op 29 juli zijn The Flexican (Thomas Goethals Ligthart) en Sef (Yousef Gnaoui) betrokken geraakt in een worsteling met de politie Eindhoven. The Flexican is daarbij ernstig mishandeld.
Het duo liep van een optreden terug naar de parkeergarage. Tijdens deze wandeling door een voetganger gebied, wilde een tweetal politieauto’s op weg naar een melding de groep passeren. Echter, deze toeterden niet noch maakten zij gebruik van hun sirene of zwaailichten. Wel gaven zij gas en wilde zo de doorgang krijgen. Hierbij werd de DJ die in het straatrumoer de auto’s niet had opgemerkt over zijn voet/enkel gereden en geraakt door de zijspiegel van de dienstauto. In plaats van te het vragen of hij gewond was of hulp te bieden heeft de politie direct verbaal en fysiek geweld gebruikt. Verschillende getuigen hebben verklaard dat meteen na de aanrijding een agent The Flexican begon te slaan met zijn wapenstok en hem bij zijn keel heeft gegrepen. Vanaf dat moment zijn omstanders gaan filmen. In het filmpje dat inmiddels op internet circuleert is duidelijk te zien dat The Flexican vervolgens met veel machtsvertoon en buitenproportioneel geweld wordt gearresteerd. The Flexican heeft daarbij verschillende verwondingen opgelopen. Op het politiebureau is hij zelfs in een isoleercel geplaatst. Toeschouwers die wilden filmen, waaronder Sef, zijn met de wapenstok weggejaagd.
Op zondagmiddag is The Flexican in verzekering gesteld op verdenking wederspannigheid dan wel mishandeling politieambtenaar met enig letsel tot gevolg. Echter, in een persbericht geeft de politie aan dat hij een agent met de dood zou hebben bedreigd. De DJ ontkent zich aan deze feiten schuldig te hebben gemaakt. Als gevolg van het incident heeft de DJ in ieder geval één optreden in het buitenland moeten annuleren. Wellicht dat meer annuleringen moeten volgen.
Nadat verschillende getuigenverklaringen zijn vergeleken met die van Sef en The Flexican is in overleg met advocaat Yehudi Moszkowicz besloten om tegen politie Eindoven aangifte te doen bij het Openbaar Ministerie van dit buitenproportionele en onnodige politieoptreden.
The Flexican is voorlopig niet beschikbaar voor commentaar. Voor verdere uitleg kan men contact opnemen met Dhr. Moszkowicz.
Het Management
Precies. Het is een ACAB-houding die, als je door gaat vragen, ze zelf niet kunnen uitleggen.quote:Op maandag 30 juli 2012 09:50 schreef elcastel het volgende:
Altijd dat 'ik heb recht op dit en dat' en andere aandachttrekkerij ('film het, film het ...')
In en intriest is je eigen rechten niet kennen.quote:Op maandag 30 juli 2012 00:08 schreef timmmmm het volgende:
Waarom denkt iedereen toch dat de politie je vriend is? De politie beschermt de staat tegen tokkietuig en asogeboefte. Je moet ontzag voor je politie hebben, niet tegen ze opkijken. Als De Mannen In Het Blauw je sommeren aan de kant te gaan, vraag je hoever,
Die indruk had ik ook al.quote:Op maandag 30 juli 2012 10:09 schreef Specularium het volgende:
[..]
Als het puur om uiterlijk of uitstraling gaat kan ik ook zeggen dat dit een agressief teringfiguur is:
Paar keer het filmpje gezien.quote:Op maandag 30 juli 2012 10:41 schreef SeeQ het volgende:
Heb inmiddels vanuit betrouwbare bron vernomen dat Flexican compleet doorgenoven was en dit wellicht zijn agressive houding verklaarde..
Ik snap niet wat je eigen rechten niet kennen te maken heeft met mijn postquote:Op maandag 30 juli 2012 10:15 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
In en intriest is je eigen rechten niet kennen.
Even los van dit specifieke verhaal, dat interesseert me niet zoveel.
ik zie ook niets bij zijn nek...quote:Op maandag 30 juli 2012 10:09 schreef Specularium het volgende:
[..]
Precies. Het is een ACAB-houding die, als je door gaat vragen, ze zelf niet kunnen uitleggen.
Als het puur om uiterlijk of uitstraling gaat kan ik ook zeggen dat dit een agressief teringfiguur is:
[ afbeelding ]
En als iemand anders het zou zeggen zou ik dat ook eerder geloven dan het verhaal dat de politie uit het niets is gaan rammen.
En dan had hij mogen opdraaien voor het laten reinigen van de wapenstokken...quote:Op maandag 30 juli 2012 12:14 schreef kurk_droog het volgende:
Ik juich het alleen maar toe dat wij als Nederlanders hard aangepakt worden door de Politie. Kijk naar het buitenland, die Flexinicht had daar 3 wapenstokken in zijn anus gehad en zou het ziekenhuis in zijn geslagen door dat respectloze gedrag van hem.
Precies, en het erge is dat je weer berichten leest van mensen die dan opkomen voor die dwaas. De politie deed gewoon zijn werk en het duurde mij eigenlijk al te lang voordat ze hem in elkaar trapten.quote:Op maandag 30 juli 2012 12:16 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
En dan had hij mogen opdraaien voor het laten reinigen van de wapenstokken...
Dat is een aardige samenvatting.quote:Op maandag 30 juli 2012 02:36 schreef Drinky het volgende:
politie eindhoven bestaat alleen maar uit mbo stakkers die populair doen. Dit is niet echt bijzonder ofzo
Ja lekker mbo'ers en vmbo'ers de baas laten spelen met een geweldsmonopolie, slim planquote:Op maandag 30 juli 2012 14:32 schreef LXIV het volgende:
Iemand moet de baas zijn op straat. Dat kan de politie zijn of flexican en zijn kornuiten. Die alfa-positie wordt met fysieke kracht en enig geweld bepaald.
Ik ben ervoor dat de politie de baas is.
Dat het niet zo is dat een agent je lukraak kan sommeren op te krassen. Daar is echt de juiste context bij nodig.quote:Op maandag 30 juli 2012 11:00 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik snap niet wat je eigen rechten niet kennen te maken heeft met mijn post
Bullshit. Meneertje moet niet gaan zitten uitdagen en de wapenstok en zo beetpakken. Hij mag nog van geluk spreken dat hij nle agenten tegenover zich had en geen mexicaanse.quote:Op maandag 30 juli 2012 15:31 schreef Ripley het volgende:
Mijns inziens is geweld een laatste redmiddel. Flexican was niet bedreigend of gevaarlijk, dan dien je als politieagent je overwicht met woorden over te kunnen brengen.Het geweld is excessief en dat is niet voor de eerste keer dit jaar - ik krijg sterk de indruk dat Nederlandse agenten te snel in paniek raken of buitensporig reageren
Het laatste. Laten zien wie "de baas" is.quote:Op maandag 30 juli 2012 15:31 schreef Ripley het volgende:
Mijns inziens is geweld een laatste redmiddel. Flexican was niet bedreigend of gevaarlijk, dan dien je als politieagent je overwicht met woorden over te kunnen brengen.Het geweld is excessief en dat is niet voor de eerste keer dit jaar - ik krijg sterk de indruk dat Nederlandse agenten te snel in paniek raken of buitensporig reageren
Ja man, of Alpha Centauriaanse met fotonpistolen jonguhhhh.quote:Op maandag 30 juli 2012 15:33 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Bullshit. Meneertje moet niet gaan zitten uitdagen en de wapenstok en zo beetpakken. Hij mag nog van geluk spreken dat hij nle agenten tegenover zich had en geen mexicaanse.
Ja man huuhuhuhuhuhuhquote:Op maandag 30 juli 2012 15:35 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Ja man, of Alpha Centauriaanse met fotonpistolen jonguhhhh.
Boeit niet. Die eeuwige kutvergelijkingen met zaken waar men toch geen fuck van weet. Maak niet zo'n kankahkahkakkitatuuh van jezelf.quote:Op maandag 30 juli 2012 15:36 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Ja man huuhuhuhuhuhuh
Niet weten dat de Flexian half-Mexicaans is
Nee dit is lekkerquote:Op maandag 30 juli 2012 15:53 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Boeit niet. Die eeuwige kutvergelijkingen met zaken waar men toch geen fuck van weet. Maak niet zo'n kankahkahkakkitatuuh van jezelf.
Terwijl die kneus ZELF een onnoemelijk grote muil opzet tegen de wout terwijl die lekker half sicker is.quote:En een onnoemelijk grote muil opzetten meteen he?
Analfabeteneesje, ik had een stukje terug al aangegeven dat ik het niet over deze flikker heb, maar algemeen spreekquote:Op maandag 30 juli 2012 15:55 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Nee dit is lekker
[..]
Terwijl die kneus ZELF een onnoemelijk grote muil opzet tegen de wout terwijl die lekker half sicker is.
Ja, dan moet je ook niet zeiken en dan vind ik dat ze hem nog netjes hebben aangepakt. Zoals gezegd, in zijn andere vaderland had ie met een beetje pech tussen 6 planken gelegen met z'n grote smoel en slabewegingen.
Handig in een topic over dit voorvalquote:Op maandag 30 juli 2012 15:57 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Analfabeteneesje, ik had een stukje terug al aangegeven dat ik het niet over deze flikker heb, maar algemeen spreek
Beter die hiervoor opgeleidde en geinstrueerde VMBO'ers, die ook nog onder leiding staan, dan de VMBO-ers die zonder keuring, opleiding of moraal los over straat zwalken.quote:Op maandag 30 juli 2012 15:28 schreef Drinky het volgende:
[..]
Ja lekker mbo'ers en vmbo'ers de baas laten spelen met een geweldsmonopolie, slim plan
Jeweetsquote:Op maandag 30 juli 2012 16:01 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Handig in een topic over dit voorval
Jezus wat een debiele opmerking weerquote:Op maandag 30 juli 2012 15:28 schreef Drinky het volgende:
[..]
Ja lekker mbo'ers en vmbo'ers de baas laten spelen met een geweldsmonopolie, slim plan
en zonder god ook, niet te vergetenquote:Op maandag 30 juli 2012 16:03 schreef LXIV het volgende:
[..]
Beter die hiervoor opgeleidde en geinstrueerde VMBO'ers, die ook nog onder leiding staan, dan de VMBO-ers die zonder keuring, opleiding of moraal los over straat zwalken.
waar staat dat het verboden is voor het beeld te staan op de openbare weg?quote:Op zondag 29 juli 2012 18:07 schreef ems. het volgende:
[..]
Zo werkt het dus niet. Camerabeelden maken mag altijd, zolang je je op 'openbaar' terrein bevindt. De politie mag een hoop, maar niet verbieden te filmen. En terecht ook natuurlijk.
Nergens? Wat heeft dat er mee te maken?quote:Op maandag 30 juli 2012 17:00 schreef Partyboy1991 het volgende:
[..]
waar staat dat het verboden is voor het beeld te staan op de openbare weg?
Dit dus. Flexican:') had even belgische, duitse,spaanse,of italiaanse politie tegenover zich moeten hebben. Dan was die bij de eerste keer grijpen naar die wapenstok al neergeslagen tot een kasplantje.quote:Op maandag 30 juli 2012 15:33 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Bullshit. Meneertje moet niet gaan zitten uitdagen en de wapenstok en zo beetpakken. Hij mag nog van geluk spreken dat hij nle agenten tegenover zich had en geen mexicaanse.
Echt hoor. Hoeveel geluk heb je dan? In Nederland geen Mexicaanse maar Nederlandse agenten tegenkomen.quote:Op maandag 30 juli 2012 15:33 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Bullshit. Meneertje moet niet gaan zitten uitdagen en de wapenstok en zo beetpakken. Hij mag nog van geluk spreken dat hij nle agenten tegenover zich had en geen mexicaanse.
Ja want vmbo'ers en mbo'ers zijn wel slim genoeg om voor zichzelf na te kunnen denken wil je zeggen?quote:Op maandag 30 juli 2012 16:28 schreef KwadeAfdronk het volgende:
[..]
Jezus wat een debiele opmerking weer
Waren deze agenten vmbo'ers / mbo'ers?quote:Op maandag 30 juli 2012 17:40 schreef Drinky het volgende:
[..]
Ja want vmbo'ers en mbo'ers zijn wel slim genoeg om voor zichzelf na te kunnen denken wil je zeggen?
Hoe naief
Welke agent is dat nietquote:Op maandag 30 juli 2012 17:56 schreef Partyboy1991 het volgende:
[..]
Waren deze agenten vmbo'ers / mbo'ers?
dit.quote:Op maandag 30 juli 2012 18:26 schreef Perrin het volgende:
Wat een discussiealsof het wenselijk of haalbaar is om alleen universitair geschoolden te laten surveilleren.
Dat dit kan in Nederland.quote:Op maandag 30 juli 2012 17:13 schreef Gramulanion het volgende:
[..]
Echt hoor. Hoeveel geluk heb je dan? In Nederland geen Mexicaanse maar Nederlandse agenten tegenkomen.
jij leerde op school voor jezelf denken?quote:Op maandag 30 juli 2012 17:40 schreef Drinky het volgende:
[..]
Ja want vmbo'ers en mbo'ers zijn wel slim genoeg om voor zichzelf na te kunnen denken wil je zeggen?
Hoe naief
Daarvoor al, maar ik heb dan ook niet van een vmbo opleiding genoten. Die mensen zijn zo dom niet normaalquote:Op maandag 30 juli 2012 19:12 schreef sp3c het volgende:
[..]
jij leerde op school voor jezelf denken?![]()
![]()
quote:Op maandag 30 juli 2012 19:01 schreef Landgeld het volgende:
Tjsjaa....gevalletje: niet fucken met de politie!
Wat een kansloze idioot in die auto. Ze hadden hem er uit moet sleuren, dikke faceplant moeten geven op de stoep en moeten zeggen dat hij maar moet luisteren, betweter.quote:
die gozer is helemaal niet kansloos tegen de politie, misschien wel een luster in het echte leven, maar dat doet er niet toe. die jongen berust zich gewoon op zijn zwijgrecht en dat mag hijquote:Op maandag 30 juli 2012 20:13 schreef Jordony het volgende:
[..]
Wat een kansloze idioot in die auto. Ze hadden hem er uit moet sleuren, dikke faceplant moeten geven op de stoep en moeten zeggen dat hij maar moet luisteren, betweter.
Voor wat betreft Flexican, hij verzet zich dus dan kan je dit verwachten.
Kom op zeg, verlaag jezelf niet tot zijn niveau. Wie gaat nou lopen zeggen dat die boete wel wil betalen van 10.000 euro. "ik bel wel thuis en dan komen ze met 10.000". Kansloze reactie.quote:Op maandag 30 juli 2012 20:20 schreef maturon het volgende:
[..]
die gozer is helemaal niet kansloos tegen de politie, misschien wel een luster in het echte leven, maar dat doet er niet toe. die jongen berust zich gewoon op zijn zwijgrecht en dat mag hij
maar jij hebt ze volgens mij dan ook niet op een rijtje.
de politie moet de bestuurder zien te pakken, jammer helaas lukt niet. maar daardoor hoeft de passagier de politie niet te helpen.
Weet niet of deze reactie reeds al geplaatst was, maar een politieagent en/of een ambtenaar mag ALTIJD gefilmt worden gedurende de rechtmatige uitoefening van zijn taak. Op het moment dat hij/zij zijn/haar taak uitvoert is diegene immers niet de persoon welke er bij staat. Diegene is slechts een pop van de overheid. *jurisprudentie mag je er zelf bij gaan zoekenquote:Op zondag 29 juli 2012 18:20 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
Ze hebben het toch gepubliceerd. Gewoon strafbaar dus!
Daaruit volgt dus dat een ambtenaar tijdens een onrechtmatige uitoefening van zijn taak niet gefilmd mag worden.quote:Op maandag 30 juli 2012 22:17 schreef Esses het volgende:
[..]
Weet niet of deze reactie reeds al geplaatst was, maar een politieagent en/of een ambtenaar mag ALTIJD gefilmt worden gedurende de rechtmatige uitoefening van zijn taak. Op het moment dat hij/zij zijn/haar taak uitvoert is diegene immers niet de persoon welke er bij staat. Diegene is slechts een pop van de overheid. *jurisprudentie mag je er zelf bij gaan zoeken*
Maar de politie kan wel via de medepassagier bij die bestuurder komen. En ja, de politie weet ook wel hoe het bij marokkanen werkt dus ze zijn bij de juiste persoon. Hebben wij geen CIAlook a like die in achterkamertjes de flexicans van deze wereld kan aftuigen?quote:Op maandag 30 juli 2012 20:20 schreef maturon het volgende:
[..]
die gozer is helemaal niet kansloos tegen de politie, misschien wel een luster in het echte leven, maar dat doet er niet toe. die jongen berust zich gewoon op zijn zwijgrecht en dat mag hij
maar jij hebt ze volgens mij dan ook niet op een rijtje.
de politie moet de bestuurder zien te pakken, jammer helaas lukt niet. maar daardoor hoeft de passagier de politie niet te helpen.
De passagier hoeft volgens mij geen gegevens verstrekken over de bestuurder, helaas dat is de wet!quote:Op maandag 30 juli 2012 23:16 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Maar de politie kan wel via de medepassagier bij die bestuurder komen. En ja, de politie weet ook wel hoe het bij marokkanen werkt dus ze zijn bij de juiste persoon. Hebben wij geen CIAlook a like die in achterkamertjes de flexicans van deze wereld kan aftuigen?
die jongen doet natuurlijk mans en ik vind het persoonlijk ook een stakker, maar hij zet de politie daar toch redelijk te kakken, dat moet ik hem helaas nageven, en de politie word alleen maar te kakken gezet vanwege hun onkunde en niks anders! en ga me nou niet vertellen dat de politie nou altijd zo kundig zijn, ze zijn vaak verre van dat! ik had ook van ganse hart gehoopt dat ze die bestuurder zouden pakken! maar laten we maar weer ontopic gaan!quote:Op maandag 30 juli 2012 21:24 schreef Jordony het volgende:
[..]
Kom op zeg, verlaag jezelf niet tot zijn niveau. Wie gaat nou lopen zeggen dat die boete wel wil betalen van 10.000 euro. "ik bel wel thuis en dan komen ze met 10.000". Kansloze reactie.
Ook al heb je zwijgrecht, hij moet niet zo stoer lopen doen tegen de politie. Dat is idioot. ik heb het niet over dat het niet idioot is dat hij zijn zwijgrecht aanneemt. Het gaat om de manier van reageren op de "aanhouding". Komt hij alleen maar dom over.
eigenlijk vind ik het wel jammer dat niemand hier op reageerd, want eigenlijk maak ik me hier het meest druk of boos over! ik zou als ik agent zou zijn er zelfs vanuit mijn eigen zak betaald een camera helm aanschaffen voor dit werk!quote:Op maandag 30 juli 2012 14:18 schreef maturon het volgende:
Ik schrik er eigenlijk van dat meer dan 80% met het optreden van de politie eens is! ik wil de aanhouding opzich niet bestrijden, daar lijkt wel aanleiding voor te zijn!
want ik vind het optreden knap waardeloos!
1. wij als fokkers kunnen helaas niet weten wat ervoor gebeurd is. stel dat de agent over zijn voet reed en ook nog als eerste fysiek werd dan begrijp ik de dj pissed werd en ik denk de agent tussen het openings filmpje op youtube tussen 0:20 en 0:30sec hem de mogelijkheid had moeten geven om nu meteen weg te gaan.
2. waarom op 01:40 gaan er 2 agenten voor de aanhouding staan ? dat is alleen omdat er camera's aanwezig zijn. als je denkt als agenten en je collega;s niks fout doet. hoef je ook niet met je lichaam de schermutseling af schermen. die hadden zich beter met de arrestatie kunnen bemoeien!
3. op 2:10 word er door een agante naar de camera gegrepen en kraamt ook nog eens onzin uit! (filmer word niet gevorderd)
4. op 2:30 word er door agent meerder malen naar filmers en omstanders geduwd en wegwezen geroepen die er toch zeker 10 a 15 meter vanaf staan
5 op 3:10 tot 3:40 worden omstanders toch redelijk door de politie geintimideerd om ze nog verder op afstand te krijgen en geprobeerd het opnemen te verhinderen, dit riekt toch wel redelijk naar politiestaat neigingen! er gebeurt echt voor de rest echt helemaal niks dat de politie zich zo tot de omgeving moet optreden!
want hoe je went of keert in mijn ogen. de politie gaat voor mij echt niet bepalen wat ik wel of niet opneem, wij als burgers en de politie hebben nu sinds een jaar of 5-7 een goed instrument in handen om mekaar beter en meer waarheidsgetrouw te controleren, maar het ziet er naar uit dat de politie het alleenrecht erop wil hebben. ik snap ook niet dat agenten niet standaard met een camera op hun schouder lopen, ik zou het liever verplicht zien, dan weet dat een agent zich wat beter aan de regels zal houden!
In dit geval is het gewoon deels eigen schuld dikke bult. Die gast verzet zich tegen zijn arrestatie ook al is deze misschien onterecht. I.p.v. te vragen waarom hij wordt aangehouden begint hij te intimideren en "sla me dan" tegen de agenten te schreeuwen. Dan ben je niet slim bezig.quote:eigenlijk vind ik het wel jammer dat niemand hier op reageerd, want eigenlijk maak ik me hier het meest druk of boos over! ik zou als ik agent zou zijn er zelfs vanuit mijn eigen zak betaald een camera helm aanschaffen voor dit werk!
quote:Advocaat dj The Flexican: ‘Aangifte tegen politie na aanval’
Dj The Flexican doet aangifte tegen de politie na het buitensporige geweld bij zijn arrestatie, zaterdagavond. De 28-jarige Amsterdammer werd opgepakt na het dancefeest Sneakerz in Eindhoven. Volgens zijn advocaat Yehudi Moszkowicz ging dat niet bepaald zachtzinnig. “De politie reageerde gelijk verbaal en fysiek,” zo zei hij maandag tegen Omroep Brabant. .
De lezingen over het voorval lopen uiteen. Dj The Flexican, zijn echte naam is Thomás Goethals, liep na zijn optreden op het festival door de Eindhovense binnenstad naar de parkeergarage. Op dat moment probeerde twee politiewagens zich een weg te banen door de drukke binnenstad op weg naar een melding. “Zonder zwaailichten of sirenes”, aldus Moszkowicz. De dj beweert dat de politieauto over zijn voet is gereden.
De politie zegt dat de man bij het passeren tegen de politieauto heeft geslagen. Moszkowicz: “Als er over mijn voet wordt gereden, zou ik ook kwaad worden en misschien wel een tik tegen het autoraam geven. De politie trad gelijk fysiek op, zonder eerst hulp te verlenen."
Met de dood bedreigd
Op internet circuleert een filmpje over de aanhouding. "Voordat de opnames begonnen, had mijn cliënt al drie of vier klappen met een wapenstok gekregen.” De politie zegt dat de agenten met de dood zijn bedreigd door de Amsterdammer en zou hij zich fel hebben verzet bij zijn aanhouding. Volgens Moszkowicz verschillen beide partijen daarover van mening.
Blauw oog en schaafwonden
Volgens de advocaat heeft de dj een blauw oog en verschillende schaafwonden aan het incident overgehouden. Ook is zijn enkel gekneusd. Een arts onderzoekt maandag of hij mogelijk ook een hersenschudding heeft opgelopen. Zelf wil Flexican niet reageren tegenover Omroep Brabant. Aan 3FM-dj Giel Beelen liet hij maandagmorgen weten: "Ik ben nog een beetje aan het bijkomen. Ik heb vooral pijn aan mijn hoofd en rechterenkel."
De man en zijn advocaat doen maandag aangifte bij het Openbaar Ministerie. “Dat hebben we besloten nadat we verschillende getuigenverklaringen hebben vergeleken met de verklaring van mijn cliënt.” De politie wil geen reactie geven.
Dibi: 'Onnodig machtsvertoon'
Tweede Kamerlid Tofik Dibi van GroenLinks heeft minister Ivo Opstelten van Veiligheid en Justitie vragen gesteld over het politieoptreden in Eindhoven. "Dit lijkt op onnodig machtsvertoon van de politie." Bovendien vindt het "kwalijk dat dergelijke incidenten niet gefilmd mogen worden."
twitter:TofikDibi twitterde op zondag 29-07-2012 om 15:00:04Daarnaast vragen gesteld over misplaatst machtsvertoon van de politie in Eindhoven bij 'incident' met @TheFlexican & @YousefGnaoui reageer retweet
In principe is er niet zo veel mis met kamervragen als je misstanden aan de kaak wilt stellen, over Lingo werden ook kamervragen gesteld omdat mensen bang waren hun enige verzetje kwijt te raken.twitter:TofikDibi twitterde op zondag 29-07-2012 om 17:37:16Op alle vragen (& bullshit): ik stel geregeld vragen over het optreden van politie. Bij geweldsmonopolie van de Staat hoort verantwoording. reageer retweet
Flexican voelde zich te groot om even aan de kant te gaan voor de politie, terecht dus dat hij aangereden is. Opbokken met die crybaby.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 09:41 schreef Ener-G het volgende:
Tja, niet handig om 'mans' te gaan doen tegen de agenten, dat ie daarna 5 agenten bovenop zich krijgt is niet meer dan logisch.. maar wat moet je dan?
Als die agenten echt zo'n haast hadden, hadden ze blauw en sirene moeten voeren, ipv lomp gas gaan geven en over zn voet heen rijden. Volledig terecht dat daar aangifte tegen gedaan wordt.
Als jij voor mij loopt mag ik dan ook gas geven en over je heen rijden, puur omdat je in de weg loopt?quote:Op dinsdag 31 juli 2012 10:09 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Flexican voelde zich te groot om even aan de kant te gaan voor de politie, terecht dus dat hij aangereden is. Opbokken met die crybaby.
Als we nou eens even kijken. Er reed dus een auto, ze moesten snel ergens heen, dus ik ga ervan uit dat ze gewoon ovrr een weg reden. redelijke aanname?quote:Op dinsdag 31 juli 2012 10:18 schreef Ener-G het volgende:
[..]
Als jij voor mij loopt mag ik dan ook gas geven en over je heen rijden, puur omdat je in de weg loopt?
Ze liepen over een weggedeelte waar je gewoon mocht lopen. Weggedeelte mocht alleen door hulpdiensten gebruikt worden.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 10:26 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Als we nou eens even kijken. Er reed dus een auto, ze moesten snel ergens heen, dus ik ga ervan uit dat ze gewoon ovrr een weg reden. redelijke aanname?
Je speelt teveel carmageddon, ridicule uitspraak. Succes met de rechtzaak/aanklacht voor poging tot doodslag dan.quote:Als je op een weg auto's niet gewoon doorlaat, mag je van mij gas geven ja.
Hoeft niet per se. Overigens lieten ze gisteren op tv een foto zien van zn voet/enkel, en dat zag er toch niet zo crescendo uit hoor.quote:overigens, als er een auto over je voet rijdt, heb je een gebroken voet.
En met wat meer van dit soort berichten leer je misschien dat niet te doen tegen de politie.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 10:59 schreef Ener-G het volgende:
Als ze er zonodig door moesten en hun melding echt zo'n haast nodig had, hadden ze wel blauw aan en waren ze doorgereden naar hun melding. Blijkbaar was het dus niet zo'n heel erge noodzaak.
Als er iemand over mijn voet zou rijden zou ik ook een tik op de auto geven, en de bestuurder de huid vol schelden en uitmaken voor weetikveel wat, maar nu is het politie en wordt het meteen opgevat als een doodsbedreigingPrima dat de politie wat harder optreedt daarna, maar een beeetje olifantenhuid mag ook wel hoor..
En ik ben van mening dat er verstandigere opties zijn dan simpelweg gas geven en iemand overhoop rijden als ie niet gauw genoeg aan de kant gaat.
En ik ben van mening dat het net iets anders gegaan is.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 10:59 schreef Ener-G het volgende:
En ik ben van mening dat er verstandigere opties zijn dan simpelweg gas geven en iemand overhoop rijden als ie niet gauw genoeg aan de kant gaat.
en volgens de agenten sloeg hij op de auto, riep doodsbedreigingen, en stelde zich agressief op. Dan zou je van mij ook tikken krijgen, en dan ben ik niet eens in een functie die autoriteit af te dwingen heeft.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 11:12 schreef Ener-G het volgende:
Oh ik ben het met je eens dat wat 'Flex' daarna doet niet handig is (wapenstok vastgrijpen e.d.), en dat ie daarna door 5 man tegen de grond gewerkt wordt is volkomen logisch als ie helemaal flipt. Dat je er hier en daar wat beurs uit komt te zien, tja dat hoort er dan bij.
Wat je echter niet ziet in het filmpje is dat ie nadat er over zn voet gereden is ie meteen een paar tikken met die wapenstok krijgt, ik ben benieuwd wat jij zou doen als dit jou zou overkomen. Ga je dan ook als een mak lammetje aan de kant? Als ik het zo lees is direct nadat ie was aangereden de agent uitgestapt en begon met rossen met zijn wapenstokVan een goed opgeleide agent verwacht ik wel beter dan dat.
De rest van de politiemensen probeert daarna ook uit alle macht te voorkomen dat de hele boel gefilmd wordt, omdat ze weten dat ze fout zitten. Terwijl ze van een afstandje staan te filmen en de boel dus niet hinderen. Gewoon toegestaan dus, niks mis mee.
Precies, en volgens de agenten kregen ze eerst verwensingen en een doodsbedreiging voor de kiezen. De waarheid zal wel ergens in het midden liggen, en dan blijf ik bij mijn standpunt dat je je gewoon te gedragen hebt tegen de politiequote:Op dinsdag 31 juli 2012 11:16 schreef DancingPhoebe het volgende:
Maar dat moeten we toch ook maar aannemen? Dat staat toch ook niet op film?
Inderdaad en als het aan mij lag hadden er nog wel een paar opgepakt mogen worden of een lel met de wapenstok mogen krijgen.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:24 schreef Skiet het volgende:
Wanneer je zo staat te schreeuwen, agent staat te duwen en ze wapenstok probeert te pakken dan verdien je het toch ook?
Tja nu begint het grote welles nietes verhaalquote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:13 schreef Specularium het volgende:
Wie kan bevestigen dat ie over zijn voet is gereden?
Misschien tikte die agent hem wel tegen zijn kuit met de bumper, zo van 'donderstraal op'.
Praat het maar weer goed.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:34 schreef Ener-G het volgende:
Tja nu begint het grote welles nietes verhaalEr is ook niemand die kan bevestigen dat ie NIET over zijn voet is gereden.
Maar ook tegen zijn kuit tikken met de bumper doe je gewoon niet. Dat wettelijk gezien gewoon bewust aanrijden, en een provocerende actie waarop je als agent beter zou moeten weten en kan verwachten dat iemand vervolgens een mep op je auto geeft.
Ondanks dat het een volkomen begrijpelijke reactie zou zijn, als flex en zijn matties al langer aan het zieken waren voor de auto.
Stap dan gewoon direct uit en sommeer de belhamels om onmiddelijk de weg vrij te maken, en trek dan pas de gummiknuppel.
Je kunt toch ook gewoon aan de kant gaan als er een auto aankomt?quote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:34 schreef Ener-G het volgende:
[..]
Tja nu begint het grote welles nietes verhaalEr is ook niemand die kan bevestigen dat ie NIET over zijn voet is gereden.
Maar ook tegen zijn kuit tikken met de bumper doe je gewoon niet. Dat wettelijk gezien gewoon bewust aanrijden, en een provocerende actie waarop je als agent beter zou moeten weten en kan verwachten dat iemand vervolgens een mep op je auto geeft.
Ondanks dat het een volkomen begrijpelijke reactie zou zijn, als flex en zijn matties al langer aan het zieken waren voor de auto.
Stap dan gewoon direct uit en sommeer de belhamels om onmiddelijk de weg vrij te maken, en trek dan pas de gummiknuppel.
er staat nergens iets over de aard van de melding waar ze naar onderweg warenquote:Op dinsdag 31 juli 2012 10:59 schreef Ener-G het volgende:
Als ze er zonodig door moesten en hun melding echt zo'n haast nodig had, hadden ze wel blauw aan en waren ze doorgereden naar hun melding. Blijkbaar was het dus niet zo'n heel erge noodzaak.
Als er iemand over mijn voet zou rijden zou ik ook een tik op de auto geven, en de bestuurder de huid vol schelden en uitmaken voor weetikveel wat, maar nu is het politie en wordt het meteen opgevat als een doodsbedreigingPrima dat de politie wat harder optreedt daarna, maar een beeetje olifantenhuid mag ook wel hoor..
En ik ben van mening dat er verstandigere opties zijn dan simpelweg gas geven en iemand overhoop rijden als ie niet gauw genoeg aan de kant gaat.
Inderdaad, volgens mij was het dan ook het kleurpatroon van de auto die hun niet deed wijken.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:44 schreef mootie het volgende:
[..]
Je kunt toch ook gewoon aan de kant gaan als er een auto aankomt?
de foto's die hij zelf online heeft gezet bevestigen dat er NIET over zijn voet is geredenquote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:34 schreef Ener-G het volgende:
[..]
Tja nu begint het grote welles nietes verhaalEr is ook niemand die kan bevestigen dat ie NIET over zijn voet is gereden.
Inbraak, las ik ergens, maar geen heterdaad. Niet genoeg om met sirenes op af te gaan.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:46 schreef sp3c het volgende:
[..]
er staat nergens iets over de aard van de melding waar ze naar onderweg waren
Ik snap daar dus echt niks van. Als er een politieauto langskomt, met zwaailichten oid, dan ga je toch automatisch aan de kant?quote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:46 schreef Specularium het volgende:
[..]
Inderdaad, volgens mij was het dan ook het kleurpatroon van de auto die hun niet deed wijken.
kan een andere wagen dus net zo goed hebben afgehandeld terwijl ze met de rappers bezig warenquote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:47 schreef Specularium het volgende:
[..]
Inbraak, las ik ergens, maar geen heterdaad. Niet genoeg om met sirenes op af te gaan.
Was niet alle versterking op dat moment ter plekke daar?quote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:48 schreef sp3c het volgende:
[..]
kan een andere wagen dus net zo goed hebben afgehandeld terwijl ze met de rappers bezig waren
ja, zo flexibel is ie niet.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 10:15 schreef timmmmm het volgende:
Lees ik nou goed dat hij een gekneusde enkel heeft, en daarom op krukken loopt?
Ze hebben ook nog 2 veldwachters.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:50 schreef sp3c het volgende:
Eindhoven zal toh wel meer dan pak hem beet 10 agenten aan het werk hebben op een uitgaansavond
geen dierenpolitie?quote:
To be fair: Als je je enkel vies kneust zijn krukken wel te begrijpen.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 10:15 schreef timmmmm het volgende:
Lees ik nou goed dat hij een gekneusde enkel heeft, en daarom op krukken loopt?
truequote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:53 schreef ems. het volgende:
[..]
To be fair: Als je je enkel vies kneust zijn krukken wel te begrijpen.
Dat durf ik niet te zeggen, ik kom daar liever niet, die veldwachters schijnen nogal aggressief te zijn.quote:
Als je maar genoeg snuift blijf je wel gaan.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:46 schreef sp3c het volgende:
[..]
en als ze daadwerkelijk over zijn voet heen waren gereden dan had hij daar flink last van moeten hebben op youtube maar daar lijkt het niet echt op
Omdat je in elkaar gerost ben, kan wel. 6 man kunnen niet allemaal op het hoofd richten natuurlijkquote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:53 schreef sp3c het volgende:
[..]
true
maar je enkel kneuzen omdat er een auto over je voet heen crossed is wat raar
Tsja, ik had mijn enkel in de brugklas gekneusd terwijl ik aan het springen was op een schoolfeest met def rhymes op de achtergrond.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:53 schreef sp3c het volgende:
[..]
true
maar je enkel kneuzen omdat er een auto over je voet heen crossed is wat raar
dan moet je niet met die wapenstok gaan lopen spelenquote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:54 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Omdat je in elkaar gerost ben, kan wel. 6 man kunnen niet allemaal op het hoofd richten natuurlijk
Dat sowieso.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:55 schreef sp3c het volgende:
[..]
dan moet je niet met die wapenstok gaan lopen spelen
je moet ook niet gaan springen met def rhymes op de achtergrondquote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:54 schreef ems. het volgende:
[..]
Tsja, ik had mijn enkel in de brugklas gekneusd terwijl ik aan het springen was op een schoolfeest met def rhymes op de achtergrond.
quote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:55 schreef sp3c het volgende:
[..]
je moet ook niet gaan springen met def rhymes op de achtergrond
eigen schuld dikke bult enkel hoor
Die zwaalichten en sirene hadden ze dus niet aan.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:48 schreef mootie het volgende:
[..]
Ik snap daar dus echt niks van. Als er een politieauto langskomt, met zwaailichten oid, dan ga je toch automatisch aan de kant?
Wat is er toch mis met mensen dat ze dan, om te sarren, op de weg blijven staan.
Misschien heeft die Moszkowicz hem dat wel aangeraden om het verhaal kloppend te laten lijken.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:53 schreef ems. het volgende:
[..]
To be fair: Als je je enkel vies kneust zijn krukken wel te begrijpen.
Het is ondertussen 13 jaar later en ik heb nooit meer iets zo zwaar gekneusdquote:
de wereld is rechtvaardigquote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:58 schreef ems. het volgende:
[..]
Het is ondertussen 13 jaar later en ik heb nooit meer iets zo zwaar gekneusd
Je zegt het al, uitgaansavond, iedereen is druk. Ik weet niet hoeveel autos er op het eind waren.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:50 schreef sp3c het volgende:
Eindhoven zal toh wel meer dan pak hem beet 10 agenten aan het werk hebben op een uitgaansavond
Wat er op film staat is logisch, je moet je gewoon niet als een aap gedragen want dan heb je idd 5 gummiknuppels in je nek.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:58 schreef sp3c het volgende:
either way, als ik afga op die beelden dan is die knakker overduidelijk agressief tegenover de politie
dan word je in elkaar geslagen ja, zo werkt de hele wereld nu eenmaal
ze hadden hem gewoon gelijk het licht uit moeten slaan en achterin de boevenwagen moeten gooien maar dat mag natuurlijk weer nietquote:Op dinsdag 31 juli 2012 13:01 schreef Specularium het volgende:
[..]
Je zegt het al, uitgaansavond, iedereen is druk. Ik weet niet hoeveel autos er op het eind waren.
Zag wel een hoop honden.
ik ga niet zitten gokken naar wat eraan vooraf gegaan is want het staat niet op film en ik was er niet bijquote:Op dinsdag 31 juli 2012 13:02 schreef Ener-G het volgende:
[..]
Wat er op film staat is logisch, je moet je gewoon niet als een aap gedragen want dan heb je idd 5 gummiknuppels in je nek.
Echter blind op het filmpje afgaan kan je ook niet, want je weet niet wat er daarvoor is gebeurd. Vermoedelijk heeft ie voordat het filmpje begint al een paar tikken met die knuppel gehad, wat verklaart dat ie naar die knuppel grijpt. Niet echt verstandig om te doen verder
Hopelijk slaat de politie jou het licht een keer uit voor een klein incidentquote:Op dinsdag 31 juli 2012 13:04 schreef sp3c het volgende:
[..]
ze hadden hem gewoon gelijk het licht uit moeten slaan en achterin de boevenwagen moeten gooien maar dat mag natuurlijk weer niet
2 minuten werk, nu escaleert het in een incident waar zelfs Tofik Dibi kamervragen over moet stellen
Tofik Dibiquote:Op dinsdag 31 juli 2012 13:04 schreef sp3c het volgende:
[..]
ze hadden hem gewoon gelijk het licht uit moeten slaan en achterin de boevenwagen moeten gooien maar dat mag natuurlijk weer niet
2 minuten werk, nu escaleert het in een incident waar zelfs Tofik Dibi kamervragen over moet stellen
ik geef de politie daar geen reden toequote:Op dinsdag 31 juli 2012 13:08 schreef igottagun het volgende:
[..]
Hopelijk slaat de politie jou het licht een keer uit voor een klein incident
Misschien niet in zo'n situatie terecht komenquote:Op dinsdag 31 juli 2012 13:08 schreef igottagun het volgende:
[..]
Hopelijk slaat de politie jou het licht een keer uit voor een klein incident
quote:Op dinsdag 31 juli 2012 13:17 schreef Metaan het volgende:
Grappig: Op het Surinaamse forum Mamjo zien ze in het politie-optreden weer een daad van racisme :
http://www.mamjo.com/forum/index.php/topic,469921.0.html
Blanke agenten Eindhoven slaan in op zwarten
(Op dat forum noemen ze iedereen die niet 100% blank en Nederlands is: ''zwart'')
quote:Iedereen weet dat het politiekorps in Eindhoven een enrom racisme probleem heeft. Ze jagen daar op niet blanken. De reden waarom ze juist Flex hebben geklapt is omdat hij met mocro's en negers hing en ze dus niet voor racist kunnen worden uitgemaakt.
Verder probeerde de politie ook het filmen te verhinderen. Gelukkig luisterde die neger die filmde niet naar de politie. Die neger boog dus niet. Respect!
Ik ben ooit een keer over de voet van een vriend gereden. Ik dacht dat ie allang was uitgestapt. Voelde als een hobbel, maar hij had er niet heel erg veel last van terwijl ik toch echt er flink overheen reed.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:54 schreef Nobu het volgende:
[..]
Als je maar genoeg snuift blijf je wel gaan.
dj jerrycan dus.quote:
Als het weggedeelte alleen door hulpdiensten gebruikt mocht worden, waarom ging hij dan niet opzij?quote:Op dinsdag 31 juli 2012 10:45 schreef Ener-G het volgende:
[..]
Ze liepen over een weggedeelte waar je gewoon mocht lopen. Weggedeelte mocht alleen door hulpdiensten gebruikt worden.
[..]
Nee, de politie rijdt doorgaans voetgangers gewoon plat.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 17:54 schreef Ener-G het volgende:
Dat is een goeie vraagAndere vraag: kreeg hij uberhaupt de kans wel om opzij te gaan?
Gelukkig is er niemand overhoop gereden, dat scheelt.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 18:08 schreef Ener-G het volgende:
Natuurlijk was dat een beter idee geweest. Maar jij vindt het dus ook prima dat als je dat niet doet, je overhoop gereden mag worden?
Jezus zeg, dramaqueen. Hou je gewoon bij de feiten.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 18:08 schreef Ener-G het volgende:
Natuurlijk was dat een beter idee geweest. Maar jij vindt het dus ook prima dat als je dat niet doet, je overhoop gereden mag worden?
hoe kom je op die conclusie?quote:Op dinsdag 31 juli 2012 18:08 schreef Ener-G het volgende:
Natuurlijk was dat een beter idee geweest. Maar jij vindt het dus ook prima dat als je dat niet doet, je overhoop gereden mag worden?
ok?quote:Op dinsdag 31 juli 2012 18:29 schreef Id_do_her het volgende:
Dit gedoe is nog steeds aan de gang, zie ik.
En wat zouden de agenten volgens jou dan wel moeten doen, als ie inderdaad gewoon liep te etteren en niet aan de kant wou?quote:Op dinsdag 31 juli 2012 18:02 schreef sp3c het volgende:
nee diverse users hier vinden het een goed idee om gewoon aan de kant te gaan en niet bijdehand te gaan lopen doen als je daar te sloom voor bent
Uitstappen en aanpakken, precies wat ze nu deden.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 18:37 schreef Ener-G het volgende:
[..]
En wat zouden de agenten volgens jou dan wel moeten doen, als ie inderdaad gewoon liep te etteren en niet aan de kant wou?
arresteren?quote:Op dinsdag 31 juli 2012 18:37 schreef Ener-G het volgende:
[..]
En wat zouden de agenten volgens jou dan wel moeten doen, als ie inderdaad gewoon liep te etteren en niet aan de kant wou?
Over zijn voet rijden, in zijn achteruit dat eerste herhalen en daarna uitstappen om hem een paar rot klappen te geven. Niet spotten met de politie!quote:Op dinsdag 31 juli 2012 18:37 schreef Ener-G het volgende:
[..]
En wat zouden de agenten volgens jou dan wel moeten doen, als ie inderdaad gewoon liep te etteren en niet aan de kant wou?
zijn we het er ook over eens dat deze reactie:quote:Op dinsdag 31 juli 2012 18:51 schreef Ener-G het volgende:
prima, dan zijn we het daar in ieder geval over eens.
compleet uit de lucht gegrepen is?quote:Op dinsdag 31 juli 2012 18:01 schreef Ener-G het volgende:
Diverse users hier vinden dat blijkbaar wel een goed idee ja.
De politie keek niet naar of er voetgangers aankwamen, op een stuk weg speciaal voor politie ed. Thomas keek niet of er politiewagens ed aankwamen, op een stuk weg speciaal voor politie ed. Allebei niet zoals het hoort, waar de fout ligt weet ik welquote:Op dinsdag 31 juli 2012 18:08 schreef Ener-G het volgende:
Natuurlijk was dat een beter idee geweest. Maar jij vindt het dus ook prima dat als je dat niet doet, je overhoop gereden mag worden?
Check de reactie boven jequote:Op dinsdag 31 juli 2012 18:58 schreef sp3c het volgende:
[..]
zijn we het er ook over eens dat deze reactie:
[..]
compleet uit de lucht gegrepen is?
das een gevatte reactie op bovenstaande quote van jequote:
volgens mij meent hij het wél serieus hoor. Maar uitzonderingen heb je altijd. Op FOK! zitten ook mensen die Breivik een held vinden. Als je daar nou de verdediging van je standpunt op moet hangen...quote:Op dinsdag 31 juli 2012 19:28 schreef sp3c het volgende:
[..]
das een gevatte reactie op bovenstaande quote van je
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |