Synthol.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 22:52 schreef -Willempie- het volgende:
Hoe heet dat spul waarmee je je kan injecteren, zodat het lijkt dat je veel spieren hebt?
Daar lijkt het op.
Ik was blij dat de Tour over was.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 22:54 schreef kingmob het volgende:
Gelukkig is er maar weinig wielrennen tijdens de OS
Morgen weer!quote:Op zaterdag 28 juli 2012 22:54 schreef kingmob het volgende:
Gelukkig is er maar weinig wielrennen tijdens de OS
Ik ookquote:
Principe is heel simpel, je moet als eerste over de streep komen.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 22:56 schreef kingmob het volgende:
Tijdrijden is ook iets interessanter voor de leek. Ik vind dat wegwielrennen een soort Cricket van hoeveel ik er van snap
Komt gewoon doordat het vrouwen zijnquote:Op zaterdag 28 juli 2012 23:01 schreef kilon het volgende:
Toch lijken het vaker zwemmers te zijn die blij zijn met zilver dan andere sporters. Kan toeval zijn natuurlijk..
als je op goud rekent en ervoor getraind hebt, is zilver een teleurstellingquote:Op zaterdag 28 juli 2012 23:01 schreef reddevil1408 het volgende:
Je wint niet zo maar Goud, zilver of Brons.
Die meiden hebben vier jaar lang getriand, de finale gehaald en lagen naar 2 wissels 8e geloof ik.....
als je dan nog zo terug komt en Zilver pakt is een prachtige prestatie!
Als je de favoriet bent, want/daarnaast wereldkampioen, Olympisch kampioen en wereldrecordhouder bent, dan is zilver gewoon kut.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 23:01 schreef reddevil1408 het volgende:
Je wint niet zo maar Goud, zilver of Brons.
Die meiden hebben vier jaar lang getriand, de finale gehaald en lagen naar 2 wissels 8e geloof ik.....
als je dan nog zo terug komt en Zilver pakt is een prachtige prestatie!
Kan je na gaan hoe dramatisch de eerste was en dus schandalig gepresteerd heeftquote:Op zaterdag 28 juli 2012 23:01 schreef reddevil1408 het volgende:
Je wint niet zo maar Goud, zilver of Brons.
Die meiden hebben vier jaar lang getriand, de finale gehaald en lagen naar 2 wissels 8e geloof ik.....
als je dan nog zo terug komt en Zilver pakt is een prachtige prestatie!
Zonder die anderen had ze ook geen zilver.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 23:02 schreef DeeBee het volgende:
Kromo had de rest echt ongeveer op hun bek willen timmeren volgens mij...
Die houdt zich duidelijk in ja.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 23:02 schreef DeeBee het volgende:
Kromo had de rest echt ongeveer op hun bek willen timmeren volgens mij...
Als ze niet huilt wordt het er niet veel beter op.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 23:03 schreef -Willempie- het volgende:
Huilen maakt je niet aantrekkelijker.
Dekker zwom naar vermogen (was niet goed natuurlijk), maar de twee dames in het midden hadden een tikkie harder gekund/gemoeten.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 23:03 schreef Colonel_Gaddafi het volgende:
[..]
Kan je na gaan hoe dramatisch de eerste was en dus schandalig gepresteerd heeft
quote:Op zaterdag 28 juli 2012 23:03 schreef -Willempie- het volgende:
Huilen maakt je niet aantrekkelijker.
quote:Op zaterdag 28 juli 2012 23:03 schreef Ericr het volgende:
[..]
Zonder die anderen had ze ook geen zilver.
Het was eigenlijk ook gewoon goed (sneller dan het WK), niet superbe. Australie was wel superbe.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 23:04 schreef Colonel_Gaddafi het volgende:
Ongelofelijk dat interview, '' het is eigenlijk gewoon goed '' , die KR schaamt zich diep van binnen voor haar teamgenoot denk ik
Blijft staan dat alleen Kromo boven zichzelf uitstijgt, het was goed maar niet uitmuntend. Dat laatste heb je nodig op een OS.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 23:04 schreef marcodej het volgende:
[..]
Het was eigenlijk ook gewoon goed (sneller dan het WK), niet superbe. Australie was wel superbe.
Tuurlijk. En in mijn andere posts heb ik dat ook genoeg laten blijken dat ik er ook zo over denk (hoop ikquote:Op zaterdag 28 juli 2012 23:03 schreef Ericr het volgende:
[..]
Zonder die anderen had ze ook geen zilver.
Dat zeg ik.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 23:06 schreef Ericr het volgende:
[..]
Blijft staan dat alleen Kromo boven zichzelf uitstijgt, het was goed maar niet uitmuntend. Dat laatste heb je nodig op een OS.
Ja, daarom snap ik het gezever er rondom nooitquote:Op zaterdag 28 juli 2012 23:01 schreef Felagund het volgende:
[..]
Principe is heel simpel, je moet als eerste over de streep komen.
Maar die laatste wordt niet serieus genomen. Gewoon een clown.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 23:07 schreef Marcoss het volgende:
Huizinga vind ik sowieso altijd veel betere teksten hebben dan vd Geest, maar die laatste wordt zowat overal voor uitgenodigd..
Dennis interviewt dit jaar Olympische vrouwen voor de Margriet.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 23:07 schreef Marcoss het volgende:
Huizinga vind ik sowieso altijd veel betere teksten hebben dan vd Geest, maar die laatste wordt zowat overal voor uitgenodigd..
vd Geest heb ik nooit serieus genomen...quote:Op zaterdag 28 juli 2012 23:07 schreef Marcoss het volgende:
Huizinga vind ik sowieso altijd veel betere teksten hebben dan vd Geest, maar die laatste wordt zowat overal voor uitgenodigd..
Probleem is dat je 145 verschillende renners hebt, die ingedeeld zijn in teams, maar ook voor zichzelf rijden. Je hebt je teammaats en soms ook je concurrenten nodig om te winnen. Daarnaast heb je soms ook nog belangen van het team waar je normaal voor fietst.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 23:07 schreef kingmob het volgende:
[..]
Ja, daarom snap ik het gezever er rondom nooit
Vandaar mijn eerdere post dat ze allemaal een wan prestatie leveren op KR na, nogmaals dit is het eind podium waarop je moet presteren dat moet gewoon, je top, je verdedigt je land alles daaronder is een grote wanprestatie. En ja dit is keihard, maar zo is topsport, waar miljoenen mee verdiend kunnen worden, terwijl er genoeg andere 'normale' beroepen zijn waar men net zo hard voor werkt maar die dat lekker tot hun 67ste mogen doen zonder al die voordelen van beroemd zijn.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 23:03 schreef marcodej het volgende:
[..]
Dekker zwom naar vermogen (was niet goed natuurlijk), maar de twee dames in het midden hadden een tikkie harder gekund/gemoeten.
die komen al klaar op het feit dat ze meezatenquote:Op zaterdag 28 juli 2012 23:09 schreef Remzz het volgende:
Dit ook tegen Niki Terpstra en Robert Gesink zeggen
Mart is niet zo van de "auto-cue"quote:Op zaterdag 28 juli 2012 23:10 schreef mrstylo het volgende:
Is eigenlijk nog zieliger als je een briefje nodig hebt.
Bedoelde meer de sporters.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 23:11 schreef reddevil1408 het volgende:
[..]
Mart is niet zo van de "auto-cue"
65quote:Op zaterdag 28 juli 2012 23:11 schreef ZaZoe het volgende:
Ouwe beelden zeg. Hoe oud is Ada eigenlijk? 75?
quote:
Gesink en Terpstra ookquote:Op zaterdag 28 juli 2012 23:13 schreef Colonel_Gaddafi het volgende:
[..]![]()
Deze brief heeft die dekker en die andere 2 losers waarschijnlijk direct na het lezen de prullenbak ingegooid
Je bent niet de enigequote:Op zaterdag 28 juli 2012 23:14 schreef Karina het volgende:
Het verhaal over het Speedo pak begrijp ik niet helemaal...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |