quote:WNL-presentatrice Merel Westrik krijgt vanaf 23 juli een eigen avondprogramma op Nederland 3. WNL Half 8 Live! staat met actuele reportages, deskundigen en andere gasten stil bij het nieuws van de dag. Ook wordt tijdens de uitzending rechtstreeks geschakeld naar jonge verslaggevers in het land.
Hoewel het nieuwe avondmagazine te zien is op het tijdstip van De Wereld Draait Door , benadrukt WNL-hoofdredacteur Bert Huisjes dat het programma „zeker geen afgeleide” van de VARA-rubriek zal zijn. „We maken zonder grote pretenties een gevarieerde nieuwsshow, zoals we dat afgelopen seizoen ook deden in de ochtend”, aldus Huisjes. „ WNL Half 8 Live! heeft veel aandacht voor nieuws, sport, politiek, misdaad en showbizz. Het programma is toegesneden op de vooravond en wordt, zoals altijd bij WNL, gebracht met een goed humeur.”
Westrik presenteert samen met Eva Jinek ook de ochtendshow Vandaag de Dag , die in september weer terug komt op de buis. WNL Half 8 Live! is tot en met 31 augustus elke werkdag te zien.
Ik werd een beetje opgewondenquote:Op donderdag 26 juli 2012 19:43 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Zag je 'm met z'n tieten bewegen?
Dit is toch zeker niet serieusquote:Op donderdag 26 juli 2012 20:02 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Dat is de vraag...zelfspot of een plaat voor de kop?
Zij kan er ook weinig aan doen, het is een prutprogramma.quote:Op donderdag 26 juli 2012 20:17 schreef Karina het volgende:
Zullen we haar een linkje sturen van dit topic
Misschien kan de redactie er iets meequote:Op donderdag 26 juli 2012 20:24 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Zij kan er ook weinig aan doen, het is een prutprogramma.
Volgens mij bestaat die redactie uit allemaal twintigers die na een jaartje ervaring bij Hart van Nederland dit jaar de overstap naar WNL gemaakt hebben. Die weten van toeten nog blazen en zullen waarschijnlijk niet eens inzien dat het geen goed programma is.quote:Op donderdag 26 juli 2012 20:25 schreef Karina het volgende:
[..]
Misschien kan de redactie er iets mee![]()
Na het weekend, denk ik.quote:Ik dacht trouwens dat het programma iets omgegooid zou worden? Was nog niets van te merken.
Het regende hier net. Helaas nog niet erg afgekoeld.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:33 schreef Scrutinizer het volgende:
Apart, hier in Amsterdam schijnt de zon niet meer maar bij Schiphol is het nog stralend.
Nog lang niet warm genoeg.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:33 schreef Gtaboy107 het volgende:
Merel heeft het ook warm, het werd tijd.
Tja, de ervaring met de huidige minister van BZ is dat je van diplomatieke zijde weinig tot niets hoeft te verwachten.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:39 schreef Karina het volgende:
Heftig verhaal. Dapper dat ze nog geprobeerd hebben te ontsnappen, dat hoorde ik vanmiddag op de radio. Gelukkig is het goed afgelopen.
Zij zagen waarschijnlijk ook wel in dat dat gênant was. Ook dat liftmuziekje bij de hoofdgast is inmiddels verdwenen.quote:
Niet echt blijkbaarquote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:52 schreef Scrutinizer het volgende:
In een moderne auto hoef je niet te remmen?
Het is hak op de tak tv.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:53 schreef Khaleesi het volgende:
Wat een item dit???????!!!!
Ik heb al effe niet meer gekeken maar hoopte dat ze al iets dichter bij dwdd zouden zitten...
Een Eendexpert.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:56 schreef Cee het volgende:
Ik kom net binnenvallen, wat voor een sexy ding in rood hebben ze nu aan de desk?
Eendexpertquote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:56 schreef Cee het volgende:
Ik kom net binnenvallen, wat voor een sexy ding in rood hebben ze nu aan de desk?
Dat ze die ook nog boven water weten te halen.quote:
Meer cilinders heeft een eend ook niet.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:56 schreef chufi het volgende:
Ooit met een Eend naar Zuid Frankrijk gegaan... Achterbank er uit en helemaal volgestouwd met bagage en een bungalow tent en een surfplak op het dak ... Pfff op 2 cylinders thuisgekomen ... Maar was wel leuk
Straks komt een item waarin ze iets moeten doen wat onmogelijk is en dan gebruiken ze de soundtrack van Mission Impossible.quote:
2 kleppen dan ... is al zolang geleden, we hoefden net niet bij te trappenquote:Op vrijdag 27 juli 2012 19:58 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Meer cilinders heeft een eend ook niet.
Die mensen moeten ze in het eerste vrachtvliegtuig richting Siberië sturen. En dan zeggen dat ze business class zitten en als ze uitstappen ze verwelkomen in Calgary. Ze merken er niks van.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 20:01 schreef OProg het volgende:
Dit Entertainment noemen
Canada niet aan kunnen wijzen.
Jij bent dus die lul die alles ophoudt.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 20:03 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik rij altijd altijd vooraan in de file.
Iemand moet het doenquote:Op vrijdag 27 juli 2012 20:04 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Jij bent dus die lul die alles ophoudt.
Ik heb een hekel aan kattenquote:Op vrijdag 27 juli 2012 20:04 schreef Karina het volgende:
Zielige beestjes item. Doet het altijd goed denken ze.
Was een mooie gelegenheid geweest om Dion Graus uit te nodigen.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 20:04 schreef Karina het volgende:
Zielige beestjes item. Doet het altijd goed denken ze.
Gelukkig valt het bij me thuis wel mee, maar buiten in de zon vond ik het ook best wel benauwd, zeker tijdens de rookpauzesquote:Op vrijdag 27 juli 2012 20:07 schreef Karina het volgende:
Aangenaam hoge temperaturen? Ik vond er niets aangenaams aan...
Door de man van wie hij 't pasje nu om z'n nek heeft gehangen.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 20:13 schreef FredVleespet het volgende:
Jaap kijkt alsof hij achternagezeten word
De playlist is al een paar weken geleden uitgelekt zelfs.quote:Op vrijdag 27 juli 2012 20:16 schreef Scrutinizer het volgende:
Mike Oldfield, dat was al bekend toch?
quote:Op vrijdag 27 juli 2012 20:17 schreef Karina het volgende:
[..]
Ik vind Mike Oldfield overigens vreselijk
quote:
Durfde ze de gewaagde uitspraak "tot maandag" wel aan dan?quote:Op vrijdag 27 juli 2012 21:16 schreef Zipportal het volgende:
Merel heeft ons niet eens een fijn weekend gewenst.
Een tikje hoger dan de afgelopen dagen, maar dat komt vooral omdat er gewoon meer mensen voor de tv zaten. Andere programma's op hetzelfde tijdstip hadden ook hogere kijkcijfers.quote:
Nee, dit programma heeft een wat langere aanloop nodig.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 13:22 schreef Elfletterig het volgende:
Na één week Half 8 Live is echt maar één conclusie mogelijk: dit programma is een grote flop.
In dat geval geven de marktaandelen het beste beeld:quote:Op zaterdag 28 juli 2012 13:22 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Een tikje hoger dan de afgelopen dagen, maar dat komt vooral omdat er gewoon meer mensen voor de tv zaten. Andere programma's op hetzelfde tijdstip hadden ook hogere kijkcijfers.
Flopjequote:Na één week Half 8 Live is echt maar één conclusie mogelijk: dit programma is een grote flop.
Naar DWDD keek helemaal niemand vorige week.quote:Op zaterdag 28 juli 2012 13:44 schreef Specularium het volgende:
Eerste week DWDD was ook slecht, en kijk nu eens.
Ik heb even lopen spitten. Het allereerste topic over DWDD (op de eerste dag van uitzending) stond in KLB: De Wereld Draait Doorquote:Op zaterdag 28 juli 2012 13:44 schreef Specularium het volgende:
Eerste week DWDD was ook slecht, en kijk nu eens.
Briljant toch.quote:Op maandag 30 juli 2012 19:34 schreef Cee het volgende:
Internetexpert, die al een week niet op twitter is geweest.
quote:Op maandag 30 juli 2012 19:34 schreef Cynix ® het volgende:
Ben ik de enige kijker?
En zegt dat meer over mij dan over Merel?
Merel is wel een reden om te kijken.quote:Op maandag 30 juli 2012 19:34 schreef Cynix ® het volgende:
En zegt dat meer over mij dan over Merel?
Expert, want die snapt dat je na een week nog niks gemist hebt.quote:Op maandag 30 juli 2012 19:34 schreef Cee het volgende:
Internetexpert, die al een week niet op twitter is geweest.
Hij is een alles-expert. Behalve boktorren, daar heeft-ie geen verstand van.quote:
Iets met excuus?quote:
Is hem dus nietquote:Op maandag 30 juli 2012 19:49 schreef Karina het volgende:
[..]
Terwijl ik het typte dacht ik inderdaad: verrek is hij dat! Dagje ouder geworden natuurlijk.
Oh ja jij hebt gelijk, hij leek inderdaad ook wel wat op Varela, ook door de kleding misschien.quote:
Het trekt mij nog niet echt over de streep.quote:Op maandag 30 juli 2012 19:50 schreef Lemans24 het volgende:
Wat een vuile rechtse propaganda, zeg...
Over Carlo S.quote:Op maandag 30 juli 2012 19:52 schreef OProg het volgende:
Een homo met een kleurtje dus...
Waar ging dit over?
Ach, WNL kent geen winnaars.quote:
Ik heb 84 zenders en ik blijf hangen bij WNL live. Hoe doet ze dat toch?quote:
Omdat ZIJ voor je zappen, van onderwerp naar onderwerp!quote:Op maandag 30 juli 2012 20:03 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Ik heb 84 zenders en ik blijf hangen bij WNL live. Hoe doet ze dat toch?![]()
Je hebt gelijk. Terwijl ik dit type is ze al weer bezig met itempje 37.quote:Op maandag 30 juli 2012 20:03 schreef Karina het volgende:
Omdat ZIJ voor je zappen, van onderwerp naar onderwerp!
De Groot is echt tenenkrommend.quote:Op maandag 30 juli 2012 20:05 schreef Scrutinizer het volgende:
Jezus wat een dom gelul van die verslaggever. Ongehoord
Ze probeert steeds binnen de minuut te blijven.quote:
Hij maakt wel mooie programma'squote:Op maandag 30 juli 2012 20:14 schreef Van_Poppel het volgende:
Lijkt me trouwens wel een interessant programma.
Die over ondernemers wil ik ook wel zien.quote:
Eerste aflevering net gezien (op NED2) en die was idd interessant!quote:Op maandag 30 juli 2012 20:19 schreef Karina het volgende:
Dat doktersprogramma lijkt me wel interessant.
Ah misschien van de week, als ik een gaatje hebt, even terugkijken.quote:Op maandag 30 juli 2012 22:19 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Eerste aflevering net gezien (op NED2) en die was idd interessant!
Zijn dat niet die mensen die de TV de hele dag toch al als behang aan hebben op RTL of SBS, die sneue Dr. Phil en Dierenkliniek-kijkers?quote:Op dinsdag 31 juli 2012 08:19 schreef Modus het volgende:
Haha, ik geef het nog max. 2 weken, dan gaat de stekker eruit.
Wat ik eik wel vreemd zou vinden want het lijkt me dat er toch wel degelijk publiek is voor zoiets, als HvN, Wegmisbruikers en dat soort zooi ook goed bekeken worden.
Heej niets mis met Wegmisbruikersquote:Op dinsdag 31 juli 2012 08:19 schreef Modus het volgende:
Haha, ik geef het nog max. 2 weken, dan gaat de stekker eruit.
Wat ik eik wel vreemd zou vinden want het lijkt me dat er toch wel degelijk publiek is voor zoiets, als HvN, Wegmisbruikers en dat soort zooi ook goed bekeken worden.
Desastreuze cijfers. Een marktaandeel van slechts 1,8 procent. En het was het op één na slechtst bekeken programma van de 10 grote zenders rond die tijd:quote:
Een vreselijk suffe real-life serie over berg strandwachten in Australië. Verbazing om de kijkcijfer maar ook omdat ik zie dat ze al 7 seizoenen ver zijn.quote:
Ja en nee.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 09:25 schreef bloodymary1 het volgende:
He, kijken jullie nog? Is het al beter geworden?
Het lijkt me geen al te duur programma, dus het zit niemand echt in de weg.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 09:38 schreef Elfletterig het volgende:
Ze kunnen beter onmiddellijk de stekker eruit trekken...
Gister gemist, hoop dat ik niks gemist heb.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 09:25 schreef bloodymary1 het volgende:
He, kijken jullie nog? Is het al beter geworden?
TR gemacht.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 10:31 schreef Cynix ® het volgende:
• Wat treinkaartjes voor de reporters.
• De Telegraaf sponsort, en misschien de PVV ook nog wel.
Nou, gisteren was Hero Brinkman, een concurrent van de PVV, te gast. Het lijkt me sterk dat de PVV dergelijke interviews sponsort...quote:Op dinsdag 31 juli 2012 10:31 schreef Cynix ® het volgende:
• De Telegraaf sponsort, en misschien de PVV ook nog wel.
Met die meid met dat tukker accent zeker, werkt(e) zij ook niet voor TV Oost?quote:Op maandag 30 juli 2012 20:01 schreef Scrutinizer het volgende:
Er zit in bijna iedere uitzending een item vanuit het Oosten van het land. Opmerkelijk.
Voor mij geldt hetzelfde. De tijd die ik in deze topics doorbreng, is beduidend langer dan het aantal minuten H8L dat ik tot dusver heb gezien. Ik trek tenenkrommende televisie namelijk niet zo best.quote:Op dinsdag 31 juli 2012 10:39 schreef alors het volgende:
[..]
Met die meid met dat tukker accent zeker, werkt(e) zij ook niet voor TV Oost?
Ik kijk het programma niet meer, maar deze topics zijn nog altijd wel aardig om eens door te kijken
Ach het moet nog even groeienquote:De Publieke Omroep haalt het met zeer dramatische kijkcijfers kampende Half 8 Live niet van de buis. Dat heeft een woordvoerder van de NPO laten weten aan Volkskrant.nl. Half 8 Live blijft, zoals gepland, tot 31 augustus op het scherm. “Het is na vijf uitzendingen nog te vroeg om inhoudelijk te oordelen over Half 8 Live!. Een programma heeft tijd nodig om te groeien. Bij de Publieke Omroep krijgt een programma die tijd. De kijkcijfers zijn niet het belangrijkst“, zo reageert de persvoorlichter.
De NPO ging al niet uit van hoge kijkcijfers. “We weten vooraf dat zo’n programma in de zomer niet de hoogste cijfers scoort, maar toch vinden we het belangrijk om een betekenisvol programma te bieden voor mensen die wél tv willen kijken als het warm weer is, of voor mensen die bijvoorbeeld minder geïnteresseerd zijn in de Olympische Spelen.”
Half 8 Live trok maandag nog geen 100.000 kijkers. Zowel het programma als presentatrice Merel Westrik zijn veelvuldig bekritiseerd. Bron
Ik vind dit een betere bron:quote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:02 schreef Karina het volgende:
Wij verdienen wel iets voor het elke dag kijkenEn dat we blijven kijken, het gaat in ieder geval niet van de buis:
[..]
Ach het moet nog even groeien
Toch al 4 topics volgeluld en kritiek geleverd over dit geweldige programmaquote:Op dinsdag 31 juli 2012 12:22 schreef Specularium het volgende:
[..]
Ik vind dit een betere bron:
Topicreeks: [NED3] WNL Half 8 Live! - De zomerse vervanger van DWDD.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |