quote:Op maandag 10 september 2012 17:19 schreef summer2bird het volgende:
Is er al een topic over persoonlijkheidsstoornissen specifiek, en zo niet, mag die er komen?
[Centraal] Persoonlijkheidsstoornissenquote:Op maandag 10 september 2012 17:25 schreef Re het volgende:
Als je met een mooie OP komt is het prima! Er zijn wel wat topics zo her en der maar niet gebundeld zoals PDD nee (dacht ik)
I know.. en je doet het goedquote:
Ja ik dacht al, komt me bekent voor maar was alweer een tijdje geledenquote:Op maandag 10 september 2012 18:05 schreef Madame_Paon het volgende:
[..]
[..]
[Centraal] Persoonlijkheidsstoornissen
Inclusief mooie OP.
Dit dus, vind dit wel nogal wat verder gaan dan 'klieren' alleen al.quote:Slowchat (SC) in topics hebben we liever niet. Hiervoor kan je terecht in de 2 speciale SC reeksen, we dulden hier geen pesterijen, geen gebash, klieren of andere zooi. Er zal streng op gelet worden en genote waar nodig gevolgd door een eventuele ban.
In elke SC's heb je kliekjes zitten wen er maar aanquote:Op donderdag 13 september 2012 15:27 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[SC Relaties] #174 Iets met tetten :D
Dit soort gedrag van Evie past toch niet in SC? Had iets gelezen over normaal doen enzo in de regels. Ik vind dit wel beetje ziekelijk want ben best vrolijk normaal gesproken maar wordt zo wel wat weggepest daar.. alleen maar negatieve reacties van haar.. Wordt dit getoleerd of dat niet? Dacht meldt het toch maar even want moet eigenlijk niet kunnen naar mijn mening zo
[..]
Dit dus, vind dit wel nogal wat verder gaan dan 'klieren' alleen al.
[SC] i love it when a plan comes together
En hier trouwens ook in de andere SC.
Kliekjes zijn niet direct negatief, dit wel. Ik meldt het liever dan dat ik 'eraan wen' hoe anderen onbeschoft tegen je doen..quote:Op donderdag 13 september 2012 15:51 schreef Sneezeechu het volgende:
[..]
In elke SC's heb je kliekjes zitten wen er maar aan
Ik denk dat je er niet al te veel op in moet gaan.quote:Op donderdag 13 september 2012 15:27 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[SC Relaties] #174 Iets met tetten :D
Dit soort gedrag van Evie past toch niet in SC? Had iets gelezen over normaal doen enzo in de regels. Ik vind dit wel beetje ziekelijk want ben best vrolijk normaal gesproken maar wordt zo wel wat weggepest daar.. alleen maar negatieve reacties van haar.. Wordt dit getoleerd of dat niet? Dacht meldt het toch maar even want moet eigenlijk niet kunnen naar mijn mening zo
[..]
Dit dus, vind dit wel nogal wat verder gaan dan 'klieren' alleen al.
[SC] i love it when a plan comes together
En hier trouwens ook in de andere SC.
Dit is een redelijke samenvatting, maar wat Evie doet is natuurlijk niet iets wat we willen. Je kunt prima iemand niet mogen of leuk vinden, dat gebeurt in SC's, maar wees dan zo volwassen om die persoon gewoon geen sjoege te geven?quote:Op donderdag 13 september 2012 16:03 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Ik denk dat je er niet al te veel op in moet gaan.
Zij heeft duidelijk het intellect wat jij hebt, jij reageert leuk op d'r, zij wordt alleen gefrustreerder.
Laat d'r maar lekker in d'r sop gaarkoken
Oke dat klinkt redelijk. Ik zal erom denken en proberen sneller te merken of iemand de pik op me in heeft of niet, dacht namelijk eerst dat ze het als grapje bedoelde. Nou ja jammer maar genoeg andere mensenquote:Op donderdag 13 september 2012 21:11 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Dit is een redelijke samenvatting, maar wat Evie doet is natuurlijk niet iets wat we willen. Je kunt prima iemand niet mogen of leuk vinden, dat gebeurt in SC's, maar wees dan zo volwassen om die persoon gewoon geen sjoege te geven?
Hiergaanwedan: laat je vooral niet wegjagen, en als je merkt dat iemand jou niet zo ziet zitten, gewoon met rust laten en niet je best blijven proberen te doen; blijkbaar lokt dat alleen maar meer narigheid uit, wat jammer is, maar helaas, je kunt niet iedereen te vriend houden.
Ze post al veel langer meequote:Op donderdag 13 september 2012 23:16 schreef Drommeldaris het volgende:
Evie post mee sinds de samensmelting van alle sc's. Ze probeert mensen te leren om de alfamale in zichzelf naar boven te halen. Dit is waarom ik nooit problemen met haar heb, geen gezeik en terug naar de keuken.
Da's niet apart want het SC Beleid geldt niet voor heel fok hèquote:Op woensdag 19 september 2012 16:18 schreef automatic_ het volgende:
Geldt dat nieuwe SC beleid overigens voor heel Fok? Ik vind het een beetje apart dat een 25-35 sc gesloten is en dat er nu een ibood SC is
Neequote:Op woensdag 19 september 2012 16:34 schreef automatic_ het volgende:
Ik vroeg mij dus af of dat Fok breed geldt
Ach, dus daar gaat het topic over! Ik snapte er al helemaal niks van. Sowieso vond ik dit topic niet in R&P thuishoren.quote:Op vrijdag 21 september 2012 23:56 schreef motorbloempje het volgende:
TS gaat gheyle nueckseks krijgen, of het is ONZin. Sowieso mag 't lekker daar
quote:Op zondag 23 september 2012 20:08 schreef formerjellybean het volgende:
Zou er niet iemand weer even op willen letten bij het serieuze als versieren topic want het gaat weer richting slowchat.
Gofferdedomme! En ik wilde nog wel zeggen dat ik het goed vond dat TS toch nog terugkwam, ondanks de stormen van kritiek.quote:Op dinsdag 25 september 2012 09:56 schreef motorbloempje het volgende:
Gesloten door de grote baas en de TS heeft een streep door z'n naam, dus ik vrees door een nogal grote kans op hoaxigheid.
Maar kan ook blijvenquote:Op donderdag 4 oktober 2012 01:42 schreef SuperImposed het volgende:
Met welke hobby's/banen mannen ontmoeten
kan gewist worden
Lastig te zien altijd, zijn klonen posten onder andere kleurtjes icoontjes.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 22:28 schreef Jojoortje het volgende:
Heeft de enige echte zG mijn post verwijderd?
Ja. Meegenomen tijdens het modereren van dat topic.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 22:28 schreef Jojoortje het volgende:
Heeft de enige echte zG mijn post verwijderd?
Als ze hier nu ook gewoon zo'n puntensysteem invoeren als op de frontpage.. meer dan 10 negatieve punten en de post is niet meer te quoten ofzo.. of onzichtbaar.. misschien beter in andere feedback ofzo voor het forum zelf maar dacht meld het even. Alszijnde een semi-vraag van of zoiets kan e.d.quote:
Het is Maanvis maar...quote:Op woensdag 10 oktober 2012 19:03 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Als ze hier nu ook gewoon zo'n puntensysteem invoeren als op de frontpage.. meer dan 10 negatieve punten en de post is niet meer te quoten ofzo.. of onzichtbaar.. misschien beter in andere feedback ofzo voor het forum zelf maar dacht meld het even. Alszijnde een semi-vraag van of zoiets kan e.d.
Ik slowchat ook weleens trouwens in topics die eigenlijk geen doel meer hebben maar ik merk ook wel dat er nu toch steeds meer bij wat afwijkende topics steeds vaker gewoon dom wordt gedaan in plaats van echt op in wordt gegaan.. terwijl ik bijvoorbeeld zulke topics als hoofddoekjes juist nog wel verfrissend vindt, een beetje weer wat anders en dat lijkt toch wel met opzet telkens wat verneukt te worden.. wou het even zeggen omdat ik me er wel wat aan erger soms en dit wel de juiste plaats is om zoiets te melden denk ik (of het nou gedoogd wordt als grensgevallen of niet)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |