abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_114978409
quote:
0s.gif Op woensdag 1 augustus 2012 09:20 schreef Steven184 het volgende:

[..]

Opvallend veel bij het Nederlandse hockeyteam trouwens.
Edward gal, je verwacht het niet _O-
  Moderator donderdag 2 augustus 2012 @ 12:12:18 #202
9859 crew  Karina
Woman
pi_114990072
Olympische zwemmers plassen in het water
Bijna alle topzwemmers plassen in het water", dat zegt Carly Geehr, een Amerikaanse topzwemster.
Op internet was er een flinke discussie ontstaan over het plasgedrag van Olympisch zwemmers. Carly Geehr, oud-zwemster van het nationale team doet een boekje open op internetforum Quora. "Bijna 100 procent van de wedstrijdzwemmers plast in het water", aldus de Amerikaanse. "Geregeld", voegt ze eraan toe.

Tijdens warming-up
"Sommigen ontkennen het. Anderen zijn er trots op, maar iedereen doet het", schrijft ze op het forum. Het gebeurt vaak tijdens de warming-up of trainingen. Tijdens een wedstrijd komt het haast nooit voor. Het lichaam is volgens Geehr te gespannen voor een plasje.

Zwemmen in urine hoort erbij
Volgens Geehr gaan alle zwemmers voordat ze in het zwembad duiken naar het toilet, maar door adrenaline en stress moeten velen toch plassen in het water. "Als een zwemmer moet je accepteren dat je in andermans urine zwemt."

Bron

Mijn eerste reactie was: gadverdamme en wat raar, maar als je erover nadenkt, in een normaal zwembad wordt ook volop in het water gepist... dus ja, hier ook :X Als zwemmer zou ik er maar niet teveel over nadenken :D
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_114990305
Maar als je dan bedenkt dat sommigen een slokje water nemen voor de start :X
pi_114990533
quote:
0s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 12:19 schreef kilon het volgende:
Maar als je dan bedenkt dat sommigen een slokje water nemen voor de start :X
Phelps sproeit altijd water uit z'n mond. Iew :')
Op donderdag 7 februari 2013 22:30 schreef wolfrolf het volgende:
Godsamme _O_ wat een baas ben je toch
Op dinsdag 26 februari 2013 15:53 schreef SilentChaos het volgende:
Jij begrijpt _O_
pi_114996618
Er zitten een aantal prachtige foto's bij. Vooral die van de windsurfer vind ik mooi :D
pi_114996732
Haha die Russische judoka wat een kop joh.
  Moderator donderdag 2 augustus 2012 @ 18:46:28 #208
9859 crew  Karina
Woman
pi_115009673
In het Engels, maar te grappig om te laten lopen, de Openingsceremonie was een geheim duivels ritueel.

quote:
What the devil's he on about? David Icke says Opening Ceremony was a secret Satanic ritual

Conspiracy theorist believes Olympic bell operates on same frequency as reptile devil-worshippers descended from an alien lizard race

TV host turned conspiracy theorist David Icke claims the London 2012 opening ceremony was a secret Satanic ritual.

The former Coventry City goalkeeper and snooker host shocked Britain in 1991 when he gave a press conference announcing he was the son of God and predicting that the world would end in 1997.

Now he has resurfaced to insist that Danny Boyle's spectacular was a "mass satanic ritual disguised as a celebration of Britain and sport".

Writing on website TheTruthIsNow.com, Icke - a key BBC presenter during the 1988 Olympics - also claimed the giant bell rung by cyclist Bradley Wiggins during the ceremony was tuned to a frequency which could be heard by a group of Satanists who secretly rule the world.

Icke believes the devil-worshippers are shape-shifting lizards who are descended from a reptile race from the Drago constellation.

And on his own website, DavidIcke.com, the ex-snooker host called the Opening Ceremony which delighted billions across the globe a "vile, inhumane Satanic ritual" which was held on a key day in the devil-worship calendar.

Below photos of the Olympic cauldron and giant fiery Olympic rings, Icke wrote: "In Satanic ritual, fire relates to the god, Baal, or Molech/Nimrod, also known as the Roman god, Saturn (Satan).

"Satanic Ritual Calendar – meaning of July 27th, the date of the London Olympics opening ceremony. July 20th-26th: Abduction, ceremonial preparation and holding of a sacrificial victim for Grand Climax. July 27th: Grand Climax – a day for sacrificing female adults and children."

Since his amazing revelations in 1991, Icke has sold thousands of books claiming "humanity is actually under the control of dinosaur-like alien reptiles called the Babylon Brotherhood who must consume human blood to maintain their human appearance".

The 60-year-old claims to have taped an interview with Christine Fitzgerald, a confidante of Princess Diana's, saying Diana had told her that royals don't die but are "metamorphosed" by rebuilding flesh, much in the same manner that a lizard re-grows a tail.

Icke believes fellow lizards include The Queen, George W Bush and the late country singer Boxcar Willie.
Bron

:') x100
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_115009935
quote:
99s.gif Op donderdag 2 augustus 2012 18:46 schreef Karina het volgende:
In het Engels, maar te grappig om te laten lopen, de Openingsceremonie was een geheim duivels ritueel.

[..]

:') x100
:') x 1000

dat soort mensen zouden tegen zichzelf in bescherming genomen moeten worden :')

oh wacht

nog een :') om het af te maken

:')
pi_115010032
David Icke :')

Ik ken hem ook gewoon :')__!
  Trouwste user 2022 donderdag 2 augustus 2012 @ 21:40:57 #211
7889 tong80
Spleenheup
pi_115018961
:D

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115024956
quote:
De Nieuw-Zeelander Logan Campbell is een van de meeste opvallende atleten op de Olympische Spelen. Campbell neemt deel aan het taekwondo bij de -68 en geraakte enkel in Londen door een bordeel open te houden.

Toen Campbell in 2008 terugkeerde van de Olympische Spelen in Bejing werd hij geconfronteerd met een schuldenberg van zo'n 120.000 dollar aan reis-, materiaal- en trainingskosten. Om op de Spelen van Londen te geraken had hij daarbovenop nog eens zo'n 200.000 dollar extra nodig. Daarop besloot Campbell om in Auckland een luxe-bordeel te openen om zo het nodige budget bij elkaar te sprokkelen. Met succes. Het 'huis van lichte zeden' kreeg heel wat klanten over de vloer en de media-aandacht in Nieuw-Zeeland was groot.

De Nieuw-Zeelandse olympische federatie kon echter niet bepaald lachen met de privé-activiteiten van Campbell en dreigde ermee om hem te schorsen. De publiciteit rond de atleet was echter zo groot dat de taekwondobond plots enorm veel sponsors lokte en op die manier zijn hoogste budget uit zijn geschiedenis verzamelde. Campbell verkocht zijn bordeel en vecht volgende week voor het goud in Londen.
  Trouwste user 2022 vrijdag 3 augustus 2012 @ 14:39:18 #213
7889 tong80
Spleenheup
pi_115050114
De Duitse roeister Nadja Drygalla verlaat het olympisch dorp per direct. De 23-jarige uit Rostock heeft volgens de Duitse krant Bild een relatie met een lid van de extreemrechtse NPD. Volgens het Duits olympisch comité DOSB heeft ze daarmee de waarden van het olympisch handvest en principes van de DOSB overtreden.

Drygalla maakte deel uit van de Duitse vrouwenacht en was al klaar. Ze wil volgens de Duitse chef de mission Michael Vesper met haar vertrek voorkomen dat er een last op de Duitse olympische ploeg komt te liggen. "De teamleiding verwelkomt deze stap."

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115064188
De NPD is natuurlijk :r :r :r maar gaat dit niet ver?
  Trouwste user 2022 vrijdag 3 augustus 2012 @ 20:02:00 #215
7889 tong80
Spleenheup
pi_115065390
De Australische roeier die woensdagnacht werd opgepakt vanwege het beschadigen van twee winkels, is naar huis gestuurd van de Spelen. De 21-jarige Joshua Booth was woensdag zesde geworden met de Australische Acht. 's Avonds laat probeerde hij onder invloed van drank bij twee winkels binnen te dringen en werd hij opgepakt.

Booth heeft volgens het Australisch olympisch comité zijn excuses aangeboden aan de winkeleigenaars. Ook betaalt hij de schade van 1.400 pond, ongeveer 1.770 euro. Hij zou volgens de Britse krant The Independent hebben gedacht dat hij zijn eigen huis binnen probeerde te komen.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115065456
quote:
0s.gif Op vrijdag 3 augustus 2012 14:39 schreef tong80 het volgende:
De Duitse roeister Nadja Drygalla verlaat het olympisch dorp per direct. De 23-jarige uit Rostock heeft volgens de Duitse krant Bild een relatie met een lid van de extreemrechtse NPD. Volgens het Duits olympisch comité DOSB heeft ze daarmee de waarden van het olympisch handvest en principes van de DOSB overtreden.

Drygalla maakte deel uit van de Duitse vrouwenacht en was al klaar. Ze wil volgens de Duitse chef de mission Michael Vesper met haar vertrek voorkomen dat er een last op de Duitse olympische ploeg komt te liggen. "De teamleiding verwelkomt deze stap."

:P
Iemand verwijderen vanwege een bepaalde politieke voorkeur gaat wel erg ver.
"Niet-wielrenners. De leegheid van die levens schokt me." - T. Krabbé
  Trouwste user 2022 vrijdag 3 augustus 2012 @ 20:04:58 #217
7889 tong80
Spleenheup
pi_115065507
Het olympisch stadion van Rio de Janeiro blijft vernoemd naar Joao Havelange. Dat voornemen heeft de organisatie van de Spelen in 2016 vandaag bekendgemaakt. Voorzitter Leo Gryner van het Braziliaanse organisatiecomité noemt de omstreden oud-FIFA-voorzitter een 'historisch icoon' van de Braziliaanse sport en is trots op de vernoeming.

Uit documenten van een Zwitserse rechtbank die vorige maand werden vrijgegeven bleek dat Havelange in de jaren negentig als FIFA-baas miljoenen dollars aan steekpenningen aannam. Hij betaalde de Zwitserse justitie rond de 550 duizend dollar om een einde te maken aan een strafrechtelijk onderzoek naar verduistering.

Na die bekendmaking zei FIFA-voorzitter Sepp Blatter dat de 96-jarige Havelange 'geen erevoorzitter kan blijven' van de wereldvoetbalbond. In het Joao Havelange Stadion wordt in 2016 de atletiek afgewerkt.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  zaterdag 4 augustus 2012 @ 00:53:07 #218
350717 Redefine
Ignorance is bliss
pi_115081383
Net wel een grappig feitje bij de BBC. Het Japanse vrouwen turn team is met zijn allen nog ruim 40 kilo lichter dan die judoka uit Guam die vandaag in actie kwam :D
Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
  Trouwste user 2022 zaterdag 4 augustus 2012 @ 09:01:09 #219
7889 tong80
Spleenheup
pi_115086778
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 augustus 2012 00:53 schreef Redefine het volgende:
Net wel een grappig feitje bij de BBC. Het Japanse vrouwen turn team is met zijn allen nog ruim 40 kilo lichter dan die judoka uit Guam die vandaag in actie kwam :D
:D

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115086965
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 augustus 2012 00:53 schreef Redefine het volgende:
Net wel een grappig feitje bij de BBC. Het Japanse vrouwen turn team is met zijn allen nog ruim 40 kilo lichter dan die judoka uit Guam die vandaag in actie kwam :D
pi_115087098
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 augustus 2012 00:53 schreef Redefine het volgende:
Net wel een grappig feitje bij de BBC. Het Japanse vrouwen turn team is met zijn allen nog ruim 40 kilo lichter dan die judoka uit Guam die vandaag in actie kwam :D
Details plz.
ZX spectrum > Amiga 500 > PC > PC > PC > Wii > PS3 > ICS
pi_115089100
Ondertussen is het wel duidelijk dat België het niet zo goed doet als Nederland (één keer zilver, en één keer brons), maar daar is er een reden voor:
http://www.sporza.be/cm/s(...)_nederlanders_belgen
quote:
Waarom haalt Nederland elke keer weer meer medailles dan België? Een mogelijke uitleg? Nederlanders zijn het op één na grootste volk ter wereld. "Een gigantisch voordeel", zegt Paul Rowe van Bloso.

De Morgen laat zaterdag twee beleidsmakers aan het woord: volleybalcoach en chef sport van minister Muyters, Gert Vande Broek, en Paul Rowe. Die is directeur topsport bij Bloso.

In dat gesprek heeft Rowe een opvallende uitleg voor de medailles van Nederland, waar wij ons graag mee vergelijken. "Nederlanders zijn het op één na grootste volk ter wereld", zegt Rowe.

"De Tutsi's staan op de eerste plaats, daarna komen de Nederlanders. Gemiddeld zijn ze 8 centimeter groter dan Vlamingen. Dat is een fenomenaal voordeel in de sport."


Vande Broek: "En Nederlanders zijn ondernemers en nemen risico's. Dat maakt het makkelijker om een sportbeleid uit te tekenen."

Na bijna één week Olympische Spelen heeft Nederland zes medailles, waarvan twee gouden: voor wielrenster Marianne Vos (foto) en zwemster Ranomi Kromowidjojo. België doet het met een zilveren en een bronzen medaille.
  Trouwste user 2022 zaterdag 4 augustus 2012 @ 12:33:52 #223
7889 tong80
Spleenheup
pi_115090731
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 augustus 2012 11:33 schreef zuiderbuur het volgende:
Ondertussen is het wel duidelijk dat België het niet zo goed doet als Nederland (één keer zilver, en één keer brons), maar daar is er een reden voor:
http://www.sporza.be/cm/s(...)_nederlanders_belgen

[..]

Vooral Vos haalt het voordeel uit haar lengte idd.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_115091998
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 augustus 2012 12:33 schreef tong80 het volgende:

[..]

Vooral Vos haalt het voordeel uit haar lengte idd.

:P
:D
  Moderator zaterdag 4 augustus 2012 @ 15:32:13 #225
9859 crew  Karina
Woman
pi_115096915
Dit verdienen onze Olympische helden


Bron
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')