quote:Op maandag 18 juni 2012 19:19 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Zou het niet gewoon komen omdat er ineens iets veranderd is en dat je lichaam even moet wennen en aanpassen? Ik heb er ook altijd een paar weken last van (ongeacht of ik er mee stopte of juist weer begon weer na een periode).
Ja, dat heb ik dus ook een beetje, dat idee, dat het toch wat 'groter' is dan je denkt, zo'n klein pilletje. En het is ook niet alsof ik niets kan/doe ofzoquote:Op maandag 18 juni 2012 19:19 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Ik denk dat je lichaam vooral bezig is met wennen aan het verschil. Het is nogal wat, namelijk. Ik zou het even aankijken als ik jou was. Zeker weten doe ik het namelijk niet, want ik ben zelf nog nooit gestopt
Ik zou even een hele cyclus afwachten, dus een week of 4 - 6 sinds je gestopt bent. Dan kan je namelijk bekijken of je lichaam gewoon moest wennen en uiteindelijk weer normaal doet, of dat je misschien iets anders onder de leden hebt.quote:Op maandag 18 juni 2012 19:16 schreef motorbloempje het volgende:
Even een vraagje aan de vrouwen hier: Ik ben gestopt met de pil (nee, niet omdat er een kind moet komen ofzo, vooral omdat de strips op zijn, ik in het VK nog geen huisarts heben ik eigenlijk wel eens wil zien hoe mijn lichaam reageert op een gebrek aan die extra hormonen) en ben sindsdien wat minder fit lijkt 't wel. Kan vanalles zijn hoor, maar de laatste twee weken zijn echt wat futloos en dat zijn precies de twee weken dat ik de pil niet meer neem
Iemand die weet/vermoedt/etc. of dat er iets mee te maken kan hebben?
Ja, dat kan. Je kan er kennelijk allerlei klachten van krijgen, duurt ff voor je hormoonhuishouding weer helemaal zichzelf is.quote:Op maandag 18 juni 2012 19:16 schreef motorbloempje het volgende:
Even een vraagje aan de vrouwen hier: Ik ben gestopt met de pil (nee, niet omdat er een kind moet komen ofzo, vooral omdat de strips op zijn, ik in het VK nog geen huisarts heben ik eigenlijk wel eens wil zien hoe mijn lichaam reageert op een gebrek aan die extra hormonen) en ben sindsdien wat minder fit lijkt 't wel. Kan vanalles zijn hoor, maar de laatste twee weken zijn echt wat futloos en dat zijn precies de twee weken dat ik de pil niet meer neem
Iemand die weet/vermoedt/etc. of dat er iets mee te maken kan hebben?
Wat zei zegt! Ik ga even Blood, Sweat and T-shirts kijkenquote:
He, wat?quote:Op maandag 18 juni 2012 19:22 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Wat zei zegt! Ik ga even Blood, Sweat and T-shirts kijken(Ned3). Tot zo!
Arnhems beschaafd Nederlands?quote:Op maandag 18 juni 2012 19:23 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
In Arnhem spreken en schrijven ze geen ABN.
* sylvesterrr rent weg.
quote:Op maandag 18 juni 2012 19:29 schreef slacker_nl het volgende:
Owww, wat leuk. Heb net ff van werk naar huis gefiets met m'n nieuwe liefde. Trilde vrolijk na 1 km en daarna lekker op Garmin connect ingelogd en gekeken hoe dat er nou uitziet. Fantastisch!
Nu alleen even uitvogelen of je vriendjes kan hebben op dat Garmin spul, das leuk! En zo eens m'n HM schema erin invullen, heb ik weer een avond wat te doen. Ben verkouden geworden en ga daardoor lekker niet sporten, maar m'n scherm onder niezen en m'n Garmin vertroetelen (hopelijk krijgt ie geen virus).
ik denk dat je wel een uitzondering op de regel bent... over het algemeen zijn de imo de drukste mensen die het meeste ondernemen en de meeste motivatie hebben.quote:
go on...I dare you!!quote:Op maandag 18 juni 2012 19:30 schreef LieLie het volgende:
Zal ik mezelf nog challengen in dit jaar?350 ofzo?
Coole horloge, welke is het?quote:Op maandag 18 juni 2012 19:19 schreef Webkim het volgende:
Oewieoewieoe! My preciousss.![]()
[ afbeelding ]
Is het al morgenochtend? Ja? Ja? Ja?
Ik loop trouwens meestal 's avonds laat, tenzij de man heel druk is, dan loop ik 's morgens achterlijk vroeg. Als in, tegen zevenen. Lekker plannen hoor, twee freelancers op een kussen.![]()
Als ik afwijk qua tijden merk ik niet echt verschil. Heb er geen last van, maar presteer ook niet beter ofzo.
Gehardloopt ?quote:Op maandag 18 juni 2012 19:36 schreef VKV het volgende:
Zo, m'n 30 min. dagelijkse beweging weer achter de rug. Toch wel blij dat ik even wat ben gaan doen, had helemaal geen zin na een lange schooldag met bijbehorend lang stuk reizen (2x2uur).
Wat zou een beetje realistisch doch uitdagend voor me zijn? Gemiddelde rondje is nu 4,5-5km en heb nu 32 km in endomondo staan sinds 30 mei.quote:
spinningquote:
Gatverquote:
nein, dat is een gemistquote:Op maandag 18 juni 2012 19:29 schreef slacker_nl het volgende:
Nu alleen even uitvogelen of je vriendjes kan hebben op dat Garmin spul, das leuk!
ga uit van het feit dat je meer ga lopen en niet minder, dus zo'n 15km per week met nog 25 weken te gaan....350km moet dus te doen zijn met een beetje wilskrachtquote:Op maandag 18 juni 2012 19:39 schreef LieLie het volgende:
[..]
Wat zou een beetje realistisch doch uitdagend voor me zijn? Gemiddelde rondje is nu 4,5-5km en heb nu 32 km in endomondo staan sinds 30 mei.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |