Mag naar Liesje1975ne-gen-en-ze-ven-tig of naar mij of naar de box van de FHF mods (kun je in de fAQ vinden).quote:Op woensdag 6 juni 2012 19:41 schreef billie1985 het volgende:
Wie moet ik een pm sturen om mijn OP aan te passen?
OUD!?quote:
1975 is NIET oud. *sputter*quote:
Slijmbal? Dit is FHF toch?quote:
Te laat met die edit.quote:
Jij bent ook jong.quote:
quote:Op vrijdag 8 juni 2012 08:51 schreef _Dizzy_ het volgende:
Eigenlijk wil ik nog een klein berichtje plaatsen over topic:
[Aangeboden] 3x Cadeaupakket + beschuitbus + Memory Spel
Ik woon in Ierland en ik samen met Kahlie heb ik geregeld dat er een pakketje met proefmonstertjes naar mijn oma toe ging.
Ik sprak mijn oma gisteren via skype bij mijn moeder thuis, en ze had het erover, dat ze nog steeds zoveel kleine verassings pafumpjes en monstertjes gebruikt, ze is er nog steeds zo happy mee.
Toen moest ik weer aan dit forum denken, dus wil ik nogmaals Kahlie bedanken!!!
Leuk joh!quote:Op vrijdag 8 juni 2012 08:51 schreef _Dizzy_ het volgende:
Eigenlijk wil ik nog een klein berichtje plaatsen over topic:
[Aangeboden] 3x Cadeaupakket + beschuitbus + Memory Spel
Ik woon in Ierland en ik samen met Kahlie heb ik geregeld dat er een pakketje met proefmonstertjes naar mijn oma toe ging.
Ik sprak mijn oma gisteren via skype bij mijn moeder thuis, en ze had het erover, dat ze nog steeds zoveel kleine verassings pafumpjes en monstertjes gebruikt, ze is er nog steeds zo happy mee.
Toen moest ik weer aan dit forum denken, dus wil ik nogmaals Kahlie bedanken!!!
Check.quote:Op zaterdag 9 juni 2012 00:30 schreef Mark het volgende:
[gez] Heineken of Jupiler oranje shirt mag dicht van TS
Enquetes mogen idd maar het FHF is daar niet voor bedoeld. Zeker degene die zich net registreren een enquetes neerpleuren en vervolgens hun gezicht niet meer laten zien mogen van mij op sodemieteren.quote:Op zondag 10 juni 2012 21:43 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Enquetes mogen gewoon, en als er niet duidelijk per se een ander forum is waar het beter past laten we ze hier gewoon staan. Het is aan jezelf om het in te vullen.
En aan de topicstarter, ben je ook van plan de resultaten terug te koppelen hier?
Ik heb hem geslot.quote:Op dinsdag 12 juni 2012 15:26 schreef Hanako het volgende:
Help mijn band is lek!
Kan er wat tegen gedaan worden zulke TSjes hebben we niet nodig of wel?
Mja, iedereen zit wel te bashen op haar, maar bepaalde dingen kloppen wel. Ooit heeft ze een foto'tje van dr inrichting geplaatst.. en inderdaad dat was nogal armoedig. Geen vloerbedekking, geen laminaat, wel kaal beton. Die foto heeft ze snel weer eraf gehaald, maar is nog terug te vinden in een quote van die post.quote:Op dinsdag 12 juni 2012 15:26 schreef Hanako het volgende:
Help mijn band is lek!
Kan er wat tegen gedaan worden zulke TSjes hebben we niet nodig of wel?
Dat denk ik dus ook. Laat het maar aan sommige fokkers over om zo iemand op de kast te jagen en na te jagen over een komma die verkeerd staat of een zin die uit zijn verband kan worden gerukt. Jammer vind ik dat.quote:Op dinsdag 12 juni 2012 17:30 schreef Inlognaam het volgende:
[..]
Mja, iedereen zit wel te bashen op haar, maar bepaalde dingen kloppen wel. Ooit heeft ze een foto'tje van dr inrichting geplaatst.. en inderdaad dat was nogal armoedig. Geen vloerbedekking, geen laminaat, wel kaal beton. Die foto heeft ze snel weer eraf gehaald, maar is nog terug te vinden in een quote van die post.
Wel vreemd... misschien aandachtsgeil of fantaste. Ik geloof in ieder geval wel in dr hulpvraag na het zien van de bewuste foto. Die was namelijk niet terug te vinden op het internet en leek gemaakt te zijn met een brakke gsm-camera.
Denk dat ze gewoon niet helemaal 100% is of een wat lager IQ heeft dan de gemiddelde fokker.
Thanks!quote:
Mij leek het gisteravond een herhaling van zetten te worden en users die voor TS gingen spreken omdat ze niet online kan, dus vandaar een afkoelslotje.quote:Op maandag 18 juni 2012 09:41 schreef flugeltje het volgende:
[GEZ] Inboedel #9
We kunnen het er na een nachtje slapen toch hopelijk wel over eens zijn dat dit natuurlijk een onzinslotje is...
SC kun je opruimen en alleen kusje/kroel kun je niet verplichten. Iemand krijgt 9 topics lang hulp en steun van iedereen, dan is het een beetje jammer dat het topic na een stuk of wat posts over teleurgestelde helpers ineens dichtgemikt wordt, die hebben net zoveel recht om hun mening te geven lijkt me...
Ik zie nergens de policy overschreden worden, dus onzinslotje...
Het hoeft niet alleen kusjekroel, echt niet. Een kritische noot is zeker goed, alleen in dit geval heeft de TS aangegeven een tijd niet te kunnen reageren. Dan kunnen we beter even wachten tot ze zelff weer online is en antwoorden kan geven denk ik. En dit met alle respect naar gevers en ik begrijp jullie ook heel goed.quote:Op maandag 18 juni 2012 09:58 schreef flugeltje het volgende:
Laat ik het anders zeggen, ik vond de gemoederen niet dusdanig opgeschud dat een afkoelslotje nodig was. Er werd juist heel genuanceerd gereageerd door iedereen. Okay, het was kritisch, maar voor kritiek hoef je een topic niet te sluiten... Nu is de boodschap geworden dat je alleen maar kusje/kroel/knuffel mag doen in zo'n topic en daarmee ben ik het pertinent oneens.
Aww. Het topic is inderdaad hartverwarmend,quote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:09 schreef billie1985 het volgende:
Had het in m'n "eigen" topic ook al vermeld, maar vind het wel een dubbele vermelding waard eigenlijk
--
Wat zijn jullie allemaal bij elkaar een stel fan-tas-tische mensen
Dat er mensen bestaan zoals jullie, die voor een ander, ook al ken je die persoon niet, heb je er geen band mee, zónder eigenbelang, zó veel moeite willen doen... Ongelofelijk... Ik heb hier zó véél respect voor jongens, weet je dat?
Ik zat er vanavond aan te denken, dat ik m'n eerste topic hier opende op FOK!, alléén om "even m'n verhaal kwijt te kunnen", ik weet nog goed dat mensen me aanmoedigden om hier óók een topic te openen, wat ik dus gedaan heb. En dankzij ál deze lieve, behulpzame, fantastische mensen hier, stuk voor stuk, heb ik straks óók een kans. Een kans om er weer bovenop te komen. Een kans om weer gelukkig te worden, en een leven te krijgen wat een mens verdient
En die kans heb ik aan jullie te danken.
Dankjewel
Ze is echt wel online geweest inmiddels, maar reageert niet in het topic. Wel een goeie manier om de discussie te killenquote:Op dinsdag 19 juni 2012 00:48 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Het hoeft niet alleen kusjekroel, echt niet. Een kritische noot is zeker goed, alleen in dit geval heeft de TS aangegeven een tijd niet te kunnen reageren. Dan kunnen we beter even wachten tot ze zelff weer online is en antwoorden kan geven denk ik. En dit met alle respect naar gevers en ik begrijp jullie ook heel goed.
Ik heb via PM -kort- contact gehad met Ingrid. Ze heeft slecht toegang tot internet dus het is lastig voor haar om te reageren. Daarom laat ik het topic dicht totdat ze weer meer regelmatig online is. Want dat is wel belangrijk om de zaken in FHF goed te laten verlopen, dat moet niet over teveel verschillende personen verdeeld worden, hoe goed bedoeld de op dat gebied aangeboden hulp ook kan zijn.quote:Op dinsdag 19 juni 2012 22:44 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Ik zou betreffend topic graag open zien. Heb een vraag en wil daar geen apart topic voor openen.
Ik heb Ingrid gisteren gesproken en zij is blij met alle spullen die ze heeft gekregen en betreurd het dat het één en ander zo is gelopen. Eind vd maand heeft ze als het goed is weer Internet en kan ze zelf reageren (dat lijkt mij ook beter dan dat ik voor haar ga praten). Ze is nu ook nog erg druk met haar nieuwe leven op poten te zetten met luiigheid heeft het iig niets te maken.quote:Op woensdag 20 juni 2012 11:12 schreef Inlognaam het volgende:
Mwah, ze is gisteren in ieder geval op 2 verschillende tijdstippen online geweest: 's ochtends en 's avonds. Zoveel moeite met online komen heeft ze kennelijk niet. Als ze kan inloggen, dan kan ze ook reageren.
Niet aardig om te zeggen, maar ik denk dat ze zelf ook wel wat meer initiatief mag nemen tot dingen.
Ik zie gratis laminaat hier op Fok! in het[ V&A] topic voor d'r. Nul comma nul reactie... dat is geen onwil of onvermogen meer hoor als je het mij vraagt, maar luiigheid. Een reactie sturen en klein topic doorlezen kost maar een paar minuten.
Snap het tweede slotje ook niet overigens. De rust was zo goed als wedergekeerd na het eerste nachtslotje.
Nee, want daar zit een slotje op.quote:Op woensdag 20 juni 2012 12:14 schreef kaatjejannie het volgende:
maar waarom kan ze dan wel pm's versturen? Dan kan ze toch ook in het topic reageren lijkt me?
Welke zaken? Of ze al internet heeft?quote:Topic opgeruimd en voorlopig blijft hij dicht totdat ik of Liesje van Ingrid hebben gehoord hoe de zaken er nu voor staan.
Dat, maar ook haar visie op het hele verhuis gebeuren.quote:Op woensdag 20 juni 2012 13:52 schreef Inlognaam het volgende:
Even vraagje aan Cat22:
[..]
Welke zaken? Of ze al internet heeft?
Ze is, as we speak, online. Dus ff wachten of ze reageertquote:Op woensdag 20 juni 2012 16:07 schreef Spuuglokje het volgende:
Ik snap dat je zorgvuldig wilt handelen Cat22, en dat siert je. Ik snap echter niet waarom het topic niet gewoon open kan. Ingrid kan blijkbaar meerdere malen per dag inloggen, dus de noodzaak om het dicht te houden is hiermee van de baan, lijkt me.
Laten we gewoon even afwachten tot Cat met je gesproken heeft en dan wordt alles wel duidelijk en wordt je topic misschien weer geopend. En tot die tijd is het het beste om erover op te houden.quote:Op woensdag 20 juni 2012 17:42 schreef _Ingrid_ het volgende:
Ik weet echt niet wat ik nog meer moet zeggen. Heb cat een pm gestuurd en de betreffende users ook.
Jullie hebben zo te zien toch de mening al klaar.
En ik kan heel soms op internet, bij mijn ouders tussen de bedrijven door. De 29e heb ik als het allemaal lukt zelf internet.
Het is toch niet vreemd dat mensen een eigen beeld gaan vormen als jij niet aangeeft hoe het dan wél zit? Dus gaat je kop weer in het zand en wacht je tot het overwaait?quote:Op woensdag 20 juni 2012 17:42 schreef _Ingrid_ het volgende:
Ik weet echt niet wat ik nog meer moet zeggen. Heb cat een pm gestuurd en de betreffende users ook.
Jullie hebben zo te zien toch de mening al klaar.
En ik kan heel soms op internet, bij mijn ouders tussen de bedrijven door. De 29e heb ik als het allemaal lukt zelf internet.
quote:Op woensdag 20 juni 2012 18:18 schreef vannelle het volgende:
Wat dat dressoir betreft hebben we met J. afgesproken dat we em wél mee zouden nemen en dat Ingrid dan maar moest zien wat ze er mee deed ivm de waterschade.
Als dat níet de bedoeling was zou er eerst aan J. gevraagd kunnen worden wat hij zei tijdens het ophalen want verder was er niemand bij.
En ook al hebben wij het verkeerd begrepen (ben er van overtuigd van niet), dan is het aan ons te wijten dat de boodschap verkeerd bij Ingrid is gekomen.
Maar vraag eerst maar eens aan J. wat hij heeft gezegd bij het meegeven.
Hij zag erop zich ook wel goed uit want anders hadden we hem niet mee genomen. Ik heb Ingrid net gesproken maar zij heeft hem idd weggedaan. Met de voorname reden ze dat het dressoir niet veilig vond voor de kinderen. (scherpe hoeken etc.)quote:Op woensdag 20 juni 2012 18:40 schreef Ehhe het volgende:
Maar ff hoor, dat dressoir ziet er gewoon nog netjes uit voor zover ik gezien heb. Niet bedoeld om gemeen te zijn, maar ik snap het niet. Ben ik nou zo blind?
dat was mijnese.quote:Op woensdag 20 juni 2012 18:48 schreef vannelle het volgende:
Ik denk dat we het over 2 verschillende hebben.
Die ik bedoel kwam uit een loods ergens in een buitengebied waar we ook 4 stoelen hebben gehaald.
Er zaten helemaal geen scherpe hoeken aan? Het was een heel gewoon dressoir met deurtjes en afgeronde knopjes. Niks raars aan.quote:Op woensdag 20 juni 2012 18:49 schreef Rucky het volgende:
[..]
Hij zag erop zich ook wel goed uit want anders hadden we hem niet mee genomen. Ik heb Ingrid net gesproken maar zij heeft hem idd weggedaan. Met de voorname reden ze dat het dressoir niet veilig vond voor de kinderen. (scherpe hoeken etc.)
Dat denk ik ook.quote:Op woensdag 20 juni 2012 18:49 schreef Ehhe het volgende:
Hebben we het niet gewoon over 2 verschillende kasten dan? Dat kan haast niet anders
Ja precies..dat kan gewoon echt niet waar zijn.quote:Op woensdag 20 juni 2012 18:54 schreef Ehhe het volgende:
Maar net zegt ze dat ze m te scherp vindt voor de kinderen. Dus daar gaat ook iets mis
Tuurlijk mag dat!quote:Op woensdag 20 juni 2012 18:59 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Nou ja wat een drama..ik wil graag duidelijkheid, dat mag toch?
Das een hartstikke leuk ding! Desnoods licht opschuren en white-washen! Had makkelijk nog een aantal jaar mee gekunt!quote:Op woensdag 20 juni 2012 19:03 schreef De_Taartjesfee het volgende:
[ afbeelding ]
Dit was het dressoir wat bij mij vandaan komt.
Dat meen je niet dik een jaar naar zoiets op zoek geweestquote:Op woensdag 20 juni 2012 19:03 schreef De_Taartjesfee het volgende:
[ afbeelding ]
Dit was het dressoir wat bij mij vandaan komt.
Dat vind ik erg jammer want een meubel als dat had ik maar al te graag overgenomen om het op te knappen voor de hobby.quote:Op woensdag 20 juni 2012 19:13 schreef _Ingrid_ het volgende:
jongens, waarom zou ik het verdraaien? Mijn zusje en ouders waren er zelf bij. Het blad onder andere was erg ranzig van de waterschade. Duidelijk schimmel. En er is iets op gevallen, of hij viel om ofzo ik was er niet bij, en de punt van het blad was afgeknapt.
Omdat er dus bij mijn weten gezegd was dat hij sowieso naar de stort kon vanwege de waterschade, is hij nu uit elkaar vanwege bovenstaande dingen.
Lees eens heel goed, de mensen hier weten heel goed wat er gegeven is. Sterker nog Ehhe heeft de betreffende dressoir zelf naar boven gesjouwd bij Ingrid...quote:Op woensdag 20 juni 2012 20:02 schreef firefly90 het volgende:
maar jij zit niet in zo'n situatie en jij bent ingrid niet.
misschien moet ingrid in het vervolg maar foto's maken van dingen die gegeven worden. voor alle ongelovige users hier.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |