abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_112297474
De dreumesjes:

11 juni 2010: Jonathan, zoon van Plums
12 juni 2010: Truus, dochter van CrazyPrincess
08 juli 2010: Femke, dochter van mereltje en Forno
27 juli 2010: Nathan, zoon van Pessie
29 juli 2010: Lammetje, dochter van Lamb29
***7 augustus 2010: Willem zoon van flugeltje en Martijn_AR***
9 augustus 2010 Amy Olivia, dochter van Solagratia
14 augustus 2010: D, zoon van Maffemuts
16 augustus 2010: Yaro, zoon van As1981
16 september 2010: Isabelle, dochter van Noa24
***17 september 2010: Anne, dochter van Fannetje en Tackleberry***
23 september 2010: Lotte, dochter van Rixtje
06 oktober 2010: Mex, zoon van Troeta
9 oktober 2010: Ruben, zoon van Piekie81
13 oktober 2010: Neve, dochter van Hik
***18 oktober 2010: Jasmin Willow, dochter van Silmarwen en Knut***
29 oktober 2010: 'Bientje', dochter van Barbabientje01 en Pipo_de_Clown
02 november 2010: Mikai, zoon van Hobbesje
28 november 2010: V. ( of 'kater') zoon van Pvoesss
***30 november 2010: 'Soneal', zoon van Leandra en Nostalgist***
28 december 2010: Jelle, zoon van Mrien
08 januari 2011: Eline Catharina Helena, dochter van Sugarsnap
15 januari 2011: Lena, dochter van Claudia_x
02 maart 2011: Geert, zoon van DJMO
05 maart 2011: Sarah, dochter van MamaPurk
12 maart 2011: Saar, dochter van Twentemeisje
26 maart 2011: Marinde Renée, dochter van Nienna
08 april 2011: Kiran, zoon van J-net
14 april 2011: Espen, zoon van Jeetjejom
08 mei 2011: Eva Lynn, dochter van Danic
08 mei 2011: Ean, dochter van ferrari_rood
12 mei 2011: 'Larissa', dochter van The_Tankgirl
14 mei 2011: Jelte, zoon van Poppedein
18 mei 2011: Seth, zoon van Takkembah

Graag de lijstjes NIET zelf aanpassen, er verdwijnen nog wel eens kindjes van lijsten op die manier. De modjes lopen de lijstjes af en toe na.

[ Bericht 1% gewijzigd door danic op 01-06-2012 23:54:26 ]
pi_112297500
Yess! Gelukt op de telefoon!
pi_112297830
Mijn kind is vooral bezig met opruimen, was vouwen :+ (en dan het liefst ook stuk voor stuk selluf in de kast leggen) :') gisteren heeft ze papa helpen koken (kruiden op de aardappels gegooid, aardappels gewassen :+)

Vooral dat opruimen is inmiddels heel handig aan het einde van de dag, dan komt ze alles wat aan speelgoed op de grond ligt aangeven, helemaal trots :D
  vrijdag 1 juni 2012 @ 13:03:49 #4
51684 The_Tankgirl
Kate Bush is the best
pi_112304229
Zo, de trip ging zondag niet door, want Larissa was duidelijk niet lekker.

Maandag weer een poging gewaagd, en 2 tussenstops gehouden + een dvd-speler achterin aangezet. Op de terugweg hetzelfde gedaan, en dat ging best goed ^O^
Zodra ze ging jengelen even een tussenstop gehouden, uit de autostoel gehaald en met haar geknuffeld/gespeeld.

Alleen gaat verschonen in de auto echt niet (is thuis al lastig, in de auto helemaal een ramp :P)
Bedankt voor alle tips, het heeft me sowieso moed gegeven om weer te gaan rijden met Larissa.

Gisteren is ze goedgekeurd op het CB en heeft ze ook haar prikjes gehad. Motorisch zit ze weer prima op schema, dus dat is mooi. We zouden extra begeleiding krijgen om met haar driftbuien om te gaan, maar dat hebben we even uitgesteld (omdat het al een stuk beter gaat).
Alle benodigdheden voor cupcakes, taarten en andere lekkere dingen :-9 www.bakgoed.nl
  vrijdag 1 juni 2012 @ 14:28:34 #5
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_112307335
As wat knap zeg! Nathan is net zo oud maar kan echt niet zo duidelijk praten! Nathan is geïnteresseerd in treinen en roept dan heel hard "dagaatie!". Ik vind het echt knap van Yaro!!!

TT fijn dat het zo mee viel! Waar zijn jullie geweest?
Wij zijn afgelopen week naar Limburg geweest, zowel heen als terugweg ging prima, niet gestopt, meneer sliep namelijk toen we even wilden stoppen, nou ja dan rijden we wel door :P . Geeft moed voor Frankrijk komende zomer.

Gerbera dat is handig zeg, opruimen! Ikzelf ben nu een beetje bezig met hem laten helpen met opruimen, dus hier gaat het bij lange na niet zoals bij jou! Was opvouwen is ook altijd handig, je hebt gewoon een klein huisvrouwtje O+ .
pi_112318017
Ohh Yaro wat knap zeg!!

Hier is het vooral dierennamen, dierengeluiden en werkwoorden..
Kleuren begint ze nu intresse in te krijgen.. en tellen tot 3 blijft een hit ;)

Opruimen is hier nog steeds heeeel favoriet..
Zogauw ik zeg dat we gaan opruimen begint ze te juigen! en ruimt geweldig goed op... (9 van de 10 keer komt alles op de goede plek terecht... zelfs haar eigen kleding op de goede stapel in de kast)
Verder doet ze alles met huishouden mee... ze loopt regelmatig rond met een stofdoekje, helpt met de was, helpt met opvouwen, vaatwasser leegruimen (ze zet dan alles op tafel) en daarna geeft ze het weer aan om in de kast te doen, stofzuigen...

Als ik vraag om iets in de prullenbak of in de wasmand te doen gebeurt dit ook onder luid gejuig haha
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_112318863
Handig zeg die huishoudhulpjes ^O^

TT nu pas prikjes? Ik neem aan die van 11 maanden. Waarom pas na haar eerste verjaardag die prikken?
Fijn dat het je moed geeft om de volgende keer weer met haar te gaan rijden.
pi_112321279
Ik snap nu hoe je het bedoeld Claudia, dan klopt het wel inderdaad :D

Opruimen gebeurd hier soms, meestal betekend dat wel dat als we bijna klaar zijn alles er weer uitgegooid word. Maar het begin is er...Dus als ik die leuke dames af en toe mag lenen Gebra en Lamb??

Fijn dat het beter gaat met haar driftbuien en dat de rit meegevallen is uiteindelijk TT

Dat is toch ook knap van Nathan Pessie. Yaro loopt wat betreft praten echt voor, hij is ook gewoon heel leergierig. Maar met andere dingen nog helemaal niet. Bijvoorbeeld zelf spelen vind hij vaak nog echt heel lastig. Wat dat betreft ben ik blij dat hij straks naar de psz gaat. Kan hij hopelijk leren zijn aandacht te verdelen. Is voor straks toch ook wel fijn.
pi_112321414
Hier helpt ean alleen maar met de wasmand uitruimen. Terwijl ik het er niet in leg. Schiet nog niet zo op dus.

Knap van hem As
Fijn dat het goed gaat t_t

Ean liet vandaag haar temperament ook even zien. Ze wilde niet dat ik haar eten gaf maar zelf doen was het ook niet vandaag. Ze gooide alles bewust op de grond. Maar ze is ook lief hoor want ze zat bij mij op schoot en d;r vader kwam thuis en ging voor het raam staan. En ze vertelde mij wel even dat d'r vader daar stond zo lief O+
  vrijdag 1 juni 2012 @ 20:52:30 #10
51684 The_Tankgirl
Kate Bush is the best
pi_112322647
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 juni 2012 19:32 schreef danic het volgende:
Handig zeg die huishoudhulpjes ^O^

TT nu pas prikjes? Ik neem aan die van 11 maanden. Waarom pas na haar eerste verjaardag die prikken?
Fijn dat het je moed geeft om de volgende keer weer met haar te gaan rijden.
11 maanden prik idd, het is superdruk bij het cb, dus toen Larissa ziek werd op de dag dat ze er naartoe moest, konden we pas gisteren weer terecht.

Ik heb op hun verzoek al een paar keer gebeld om te kijken of er al eerder plek was (ziekmeldingen enzo), maar helaas moesten we toch echt wachten.

@pessie: we waren in Drenthe, 2 en een half uur hier vandaan.

Lamb: ideaaaaaal! Kun je het Larissa ook leren? :P
en dat filmpje van As is echt geweldig :)
Alle benodigdheden voor cupcakes, taarten en andere lekkere dingen :-9 www.bakgoed.nl
  vrijdag 1 juni 2012 @ 20:53:45 #11
51684 The_Tankgirl
Kate Bush is the best
pi_112322720
Mijn dochter helpt mij regelmatig door mijn bh's uit mijn nachtkastje te halen en ze over de vloer te verspreiden :P
Alle benodigdheden voor cupcakes, taarten en andere lekkere dingen :-9 www.bakgoed.nl
pi_112324897
haha ik maak er ook grondig misbruik van hoor dat ze zo graag en zo goed meehelpt! Ze blijft een zwaan kleef aan... Alleen spelen wil/kan ze niet.... dus tja dan helpt ze maar mee ;) anders gebeurt er niets in huis..

hahahaha Ik zie Larissa al zitten tussen alle bh's ;) Das wel een foto waard!

As... die peuterspeelzaal zegt dus niets.. Ze gaat 3x per week naar t kdv en zelf spelen is er hier ook niet bij.. This een enorm gezelschapsdier dus ze wil gewoon echt overal bij zijn..
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_112325036
mmm das dan toch jammer Lamb. Nou ja dat betekend dan dat ik wat uurtjes rust in huis heb om wat te doen of om bij te komen.
pi_112326430
:') en het grappigste is nog dat ik volgens mijn papieren spelbegeleider ben.. (kinderen 'leren' spelen wanneer ze dit niet 'kunnen')
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_112326522
ha ha ha, zal je altijd zien. Misschien werkt het niet met je eigen kind. Mag je best op Yaro oefenen hoor.
pi_112326569
haha wanneer kom je langs? :D

Neuj ze speelt harstikke goed op niveau ;) Maar gewoon het liefste samen...
Misschien dus deels doordat ik zelf ook graag op de grond erbij lig haha
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_112326693
Je moet gewoon een broertje of zusje bakken ;) Probleem opgelost!
Als Sarah haar zus naar de psz is hangt ze ook het liefst de hele ochtend aan mij maar op de overige ochtenden vermaken ze zich prima samen. Ze mag die ochtenden trouwens ook aan me hangen hoor, geen probleem, heeft ze me eindelijk een keer helemaal voor zichzelf, ik snap het wel.
Sarah zit momenteel wel in een extreem jaloerse fase!! Word er af en toe een beetje moe van, maar ja komt wel weer goed denk ik. Merk wel erg hoe zeer de meiden aan elkaar gewaagd zijn :D
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_112327053
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 juni 2012 22:20 schreef MamaPurk het volgende:
Je moet gewoon een broertje of zusje bakken ;) Probleem opgelost!
Als Sarah haar zus naar de psz is hangt ze ook het liefst de hele ochtend aan mij maar op de overige ochtenden vermaken ze zich prima samen. Ze mag die ochtenden trouwens ook aan me hangen hoor, geen probleem, heeft ze me eindelijk een keer helemaal voor zichzelf, ik snap het wel.
Sarah zit momenteel wel in een extreem jaloerse fase!! Word er af en toe een beetje moe van, maar ja komt wel weer goed denk ik. Merk wel erg hoe zeer de meiden aan elkaar gewaagd zijn :D
Komt dus goed ;)

Mag ook niet klagen hoor, het gaat hier ook wel met vlagen en gaat steeds beter. Maar hij wil inderdaad graag samen spelen. En meestal vinden we dat ook prima. Dan is het wel lastig als het soms niet kan.

Oh en ik geloof dat het idd goed komt als er straks een broertje of zusje is. Hij was vandaag ook echt wel lief voor Eva. Hapjes brood geven en zijn speelgoed brengen O+
pi_112327691
Mijn dame heeft een ontzettende concentratie spanne (heeft ze echt niet van ons :o ) maar de laatste tijd is het echt een zwaan-kleefaan en kan ze heel goed zelf spelen, máár het liefst OP/IN mij :') zelfs als papa er is en ik even op de losse stoel ga zitten, zodat ze niet constant op me kan klimmen als ik op de bank zit, zit ze in 3 seconde bij me :P

Nou denk ik dat ze hier genoeg merkt voor wat betreft er allemaal gaan veranderen komende weken ;) dus het is wel logisch... maar ze kan zichzelf over het algemeen echt heel erg goed vermaken :Y wat wel heel fijn is zo nu en dan :)
pi_112327768
As!!! :D Gotsamme mijn kwartje valt wel heel laat... (net driftig gaan terugzoeken in Z&G)

Gefeliciteerd! Wat leuk!

(en potver3 ;) ben ik straks echt de enige??)
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_112327779
Dat klinkt bekend, Gerberaatje. Lena heeft zich altijd al bizar goed vermaakt, uren achtereen, maar nu zit ze het liefst de hele dag met mij op de bank. Ze is ook ineens, uit het niets, extreem eenkennig en heeft last van verlatingsangst. Nu mag ik dus 's ochtends twee brullende kindjes op de opvang achterlaten. ;(
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_112327798
Nee hoor Lamb ;)
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_112327812
Sofie zit nooit bij een van ons. Daar heeft ze echt geen tijd voor. Vind ik stiekem best heel jammer soms. :@

Soms na het eten komt ze met een boekje op de bank zitten, maar dan nog wil ze zelf zitten.
*poef* nu is het weg
pi_112327819
Mij ook niet gezien. :+
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_112327901
Oi dat lijkt me lastig Claudia.. ze heeft nu bij het wegbrengen 's morgens wel wat extra tijd nodig om afscheid te nemen, maar die tijd heb ik nu, geef ik ook en daardoor gaat het zeker goed. Huilen komt eigenlijk nooit voor, maar als ik te snel weg wil gaan, dan blijft ze echt aan me plakken...

Die eenkennigheid is er hier ook ineens :Y

Maar een huilend kindje/huilende kindjes achterlaten op de opvang ;( poeh... (ondanks dat je wel weet dat het snel weer goed is als je weg bent is dat vreselijk weg gaan, lijkt me)
pi_112328092
Ik neem ook extra tijd ervoor, maar het helpt absoluut niet. Het maakt het eigenlijk alleen maar erger. Hoe eerder ik wegga, hoe eerder het huilen stopt. Bij Ivan lukt afleiden soms wel, maar bij Lena niet. Da's een driftkopje. :o O+

Ivan was lang voor zijn eerste verjaardag eenkennig en heeft dat altijd gehouden, in sommige fases sterker dan in andere. Lena was altijd heel makkelijk. Het doet me ook wel goed om te zien dat zij er nu ook last van heeft, want het is op zich een positief teken: ze hecht zich aan ons. Maarja, dit soort dingen is gewoon niet leuk. En ik loop nu dus steevast in lastige situaties (bijvoorbeeld visite die net gearriveerd is) met twee kindjes om een been geklemd, elk één been. :')
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_112328158
Lamb, hier ook voorlopig echt geen tweede hoor! Al zei As dat volgens mij ook.... ;)

As, gefeliciteerd!!!
pi_112328291
Hihi Claudia. Ik zie je staan :D
Anne is ook erg op mij gericht. Speelt wel maar houdt me constant in de gaten. Ik kan niet eens even rustig naar de wc gaan ofzo.

Kj lijkt me ook echt jammer. Wil ze 's ochtends ook niet even knuffelen?
pi_112328464
Ik vind het vooral lastig als we op pad gaan, want dan moet ik m'n aandacht regelmatig verdelen en ik kan gewoon niet één kindje even alleen laten. Ik zou niet weten hoe ik bijvoorbeeld in mijn eentje naar de dierentuin moet met 2 kindjes, want dan kan ik niet naar het toilet of zo. Nou ja, als ik ze allebei meeneem wel. En dan trekt Lena alle wc-papier van de rol en doet Ivan verbaal verslag van wat zich er afspeelt. "Mama doet nu haar onderbroek naar beneden! Oh, ga je poepen, mama? Dat is echt veel plas, hè?" Et cetera.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_112328509
Sofie staat het nog net toe dat ik dr jas uittrek bij de gastouder, maar begint dan al te zwaaien. Wil aan het eind van de dag ook echt niet mee naar huis.. :{

Hechting? Wat is dat?
*poef* nu is het weg
pi_112328514
Claudia: *proest*
pi_112328522
_O-

Hier kan ik ook niet normaal naar de wc :P binnen 3 seconde staat ze naast me, maakt het ppsssst geluid, wil een stukje wc papier en ga zo maar door :D

Wel schattig (nog wel... ;))
pi_112328539
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 juni 2012 22:55 schreef kaatjejannie het volgende:
Sofie staat het nog net toe dat ik dr jas uittrek bij de gastouder, maar begint dan al te zwaaien. Wil aan het eind van de dag ook echt niet mee naar huis.. :{

Hechting? Wat is dat?
Het is hier pas sinds kort, dus ze heeft nog even de tijd ;)
pi_112328578
_O- Clau

Ik doe wel eens de deur dicht want geen zin in wc borstel gesleep etc maar dan gaat hij huilen dus dan toch maar niet rustig zitten :')
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_112328613
Anne had vanmorgen in een onbewaakt moment ook de wc rol te pakken trouwens...leuk werkje, dat terug oprollen van z'n rol...
pi_112328641
Ik vermoed dat mijn dame ook die kant op gaat Claudia.. Ook naar de wc gaan we samen ;) Zij zit dan net om het hoekje op haar potje haha...

Ze is wel een echte kroeler... MOET knuffelen voordat ze in haar bed gaat... en wil het liefst een grouphug ;).. wel echt super lief hoe ze nu ook onze hoofden even naar elkaar duwt.. zo van jullie elkaar ook even een kusje geven en dan met z'n 3en tegelijk
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_112328692
K*t klus dat oprollen man }:| :P

Maar altijd nog beter dan die rioolservice die moest komen omdat hij een mini luchtverfrisser in de wc kiepte en een overstroming veroorzaakte :X
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_112328729
hahaha Ik geef altijd bij voorbaad een stukje.. daar gaat ze eerst driftig mee zitten poetsen (heel charmant zo met dat armpje erbij in het potje ;) en daarna scheurt ze hem in stukjes en propt ze in het potje erbij... die stukjes papier moet ik daarna in de wc gooien
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_112328731
Lena is ook een kroeler. O+ Ze heeft er niet altijd de rust voor, hoor, maar ze is dol op knuffelen en kusjes geven. Dat doet ze ook veel met haar grote broer. En handkussen zijn ook de bom.

Alleen laat ze zich gewoon niet troosten als ze moe is. Dan is niets goed. En dat vind ik wel jammer, dat ik op zo'n moment niks voor haar kan betekenen. Bij Ivan had ik zo m'n methoden en die kostten veel tijd maar werkten wel.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_112328766
Sofie geeft wel alles kusjes, haar biebie (pop), poppetjes van de primo en de poppetjes van de duplo. Maar mensen.. echt niet he?

De biebie is nu wel helemaal hot. Moet overal mee naar toe. Is gisteren ook mee geweest naar opa en oma O+
*poef* nu is het weg
pi_112328806
Oh dat lijkt mij idd lastig Claudia!

Ze komt hier al voor elk pijntje een kusje ophalen.... steekt ze haar vingertje, knie of wat ze ook gestoten onder mijn neus en ik mag weer mijn werk doen..
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_112328922
Mijn favoriete moment van de dag is aan het begin van de ochtend (al zou het iets later mogen :P) als Anne nog even bij ons in bed komt liggen en dan helemaal tegen me aankruipt, soms nog vergezeld van een 'oh...mama' uitroep! O+
pi_112328954
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 juni 2012 23:01 schreef Lamb29 het volgende:
Oh dat lijkt mij idd lastig Claudia!

Ze komt hier al voor elk pijntje een kusje ophalen.... steekt ze haar vingertje, knie of wat ze ook gestoten onder mijn neus en ik mag weer mijn werk doen..
Idem hier bij alles komt ze op je af gerend en dan zelf smak geluidjes maken en dan moet ze een kus!

Heb haar nu geleerd dat ze ook zelf een kus kan geven op bijv haar vinger :') hilarisch maar het werkt 8-)
  vrijdag 1 juni 2012 @ 23:05:58 #44
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_112329042
As, gefeliciteerd!
En nee hoor Lamb, hier komt er iig niet nog een bij....

Soneal kust met z'n mond wijd open, en het liefst z'n tong uit z'n mond.
Het is niet heel vreemd dat N. inmiddels ook ziek is... Soneal is net weer een beetje aan t opknappen.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_112329049
Fan O+ O+

Olivier roept als hij wakker wordt afwisselend oh-oooh of etuh! :')
Voorheen sliep hij tussen ons in verder maar nu smeert hij hem meteen het bed uit en roept dede!

Mag u raden wat dat is :P De dubbele d is de hint.
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_112329084


[ Bericht 100% gewijzigd door kaatjejannie op 02-06-2012 08:24:48 (edit ipv quote enzo) ]
*poef* nu is het weg
  vrijdag 1 juni 2012 @ 23:08:37 #47
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_112329151
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 juni 2012 23:06 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Fan O+ O+

Olivier roept als hij wakker wordt afwisselend oh-oooh of etuh! :')
Voorheen sliep hij tussen ons in verder maar nu smeert hij hem meteen het bed uit en roept dede!

Mag u raden wat dat is :P De dubbele d is de hint.
Ik dacht eerst "beneden" maar die gaat niet op natuurlijk.... Je BH? :+
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_112329165
Het knuffelmoment duurt hier ook maar 2 minuten...dan gaat ze zitten en roept ze: 'drinken!' 'pap'!
pi_112329269
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 juni 2012 23:08 schreef Leandra het volgende:

[..]

Ik dacht eerst "beneden" maar die gaat niet op natuurlijk.... Je BH? :+
Het heeft echt niks te maken met het uit bed gaan. Hij ziet enkel het boekje en knuffel bij zijn bed als hij richting de deur loopt om de kamer uit te willen.

Het is dikkie dik :D
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_112329331
Oh die kat is hier ook razend populair :)
Dikdik heet ie hier ;)

Hier begint de dag met maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaama... paaaaaaaaaaaaaaaapa... uit!! Oona slapen klaar!! bed slapen poes, olifant, aap, pop, speen, deken (alles benoemen wat in haar bed ligt) paaaaaaaaaaaaaaaapaaa maaaaaama.. UIT!!
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_112330029
Oh mijn kleine held loopt nu bijna elke avond wel even een paar minuten zonder luier rond.. In het kader van.. Potjes zijn razend interessant....
Vandaag was het zover ;) Mevrouw had ineens een plasje water op de grond.. ze schrok er helaas wel wat van en kwam paniekerig naar ons toe gerend ;) Daar! Nat! *huil/vastklamp* papa oppe-uime!!
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_112330389
Arme O.

Claudia de eenkennigheid en verlatingsangst is herkenbaar, Sarah schiet er ook extreem in op het moment.

En wat leuk al die woordjes! Sarah zegt 'die' en wijst en ze zegt 'boe' in vele klanken en dan betekent het, koe, poes, boek, bloem, kiekeboe. Makkelijk toch een woord vele betekenissen! En ow wee als we haar net meteen begrijpen dan word ze nijdig!
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_112331340
Eva zegt ook alleen nog maar wawa (=mama, soms zegt ze het goed en heel bewust), dada (= papa) en dieieieie!!! met idd dat vingertje erbij. Als ze hele hoge gilgeluidjes gaat maken dan komt het door de poes of een hondje doet het soms ook. Maar meestal bij het zien van poes.

Verder is het ook een zwaankleefaan. Ze kan goed alleen spelen, maar dan moet ik wel op het kleed zitten. Ze banjert dan zelf de hele kamer door, maar oh wee als ik even wegloop. Ze gaat dus ook altijd mee naar de wc. Ze heeft afgelopen week de wc-rol ontdekt en om afrollen te voorkomen (dat gebeurt me eens maar nooit meer :P ) krijgt ze altijd een stukje.
Ze gaat dan idd zelf poetsen (d'r mond of de vloer) en daarna wordt ie in stukken gescheurd en frot ze het in mijn broek die op mijn enkels hangt :') De rest frommelt ze tussen mijn benen door de wc in en gaat dan vervolgens tegen mijn billen aanduwen omdat ik van de wc af moet zodat ze bij haar papiertje kan :X
Dat gebeurd dus niet, maar ik zwaai hem wel met haar uit als ik doortrek.

Vanmiddag was zeker heel lief van Yaro. We waren amper binnen en Eva had al drie stuks speelgoed in haar handen. En bij het stukjes brood geven zei Yaro iedere keer heel lief 'hap' en dan kwam er weer een stukje. Alleen kon Eva de aanvoer niet zo goed bijhouden :D
pi_112331897


Gefeliciteerd met mij!!
(toch raar, ik was 30 toen ik een kindje kreeg, die is net een jaar en nu wordt ik 32 :P )
pi_112336910
Ja precies als mijn laptop en mijn telefoon leeg zijn, kletsen jullie drie pagina's vol.

Bedankt voor de felicitaties

Jou dame heeft inderdaad een mega grote concentratieboog Gerbera. En logisch ook denk ik dat ze nu zou aan jou hangt met de veranderingen. Fijn dat je de tijd hebt om haar goed bij het kdv achter te laten.

Twee huilende kindjes lijkt me heel naar Claudia. En dat wc verhaal, ik kwam niet meer bij. _O-

Yaro is ook echt wel van het kroelen (die groepshug komt heel bekend voor), maar echt lang bij ons zitten is er niet echt bij hier. Hij is ook niet echt eenkennig, behalve in sommige situatie (bv bij de gym. Als een van de leidsters daar wat tegen Yaro zegt duikt hij echt in mij).

Dikkie Dik is ook hier de hit, dat is al een tijdje en deze lijkt ook wat langer aan te houden. We mogen 's avonds alleen nog maar Dikkie Dik lezen.

Arme O, niet zo schrikken hoor. Hopelijk schrikt het haar niet af.

Danic ook hier dan nog even feliciteren, van harte!
  zaterdag 2 juni 2012 @ 08:53:35 #56
51684 The_Tankgirl
Kate Bush is the best
pi_112337178
Danic gefeliciteerd, ik was samen met mijn partner op 31 mei jarig (daarom probeerden we ook de afspraak van het cb te verplaatsen :P)
Go tweelingen :P
Alle benodigdheden voor cupcakes, taarten en andere lekkere dingen :-9 www.bakgoed.nl
  zaterdag 2 juni 2012 @ 08:57:23 #57
51684 The_Tankgirl
Kate Bush is the best
pi_112337206
Larissa zegt hoeaah (hoera), au (i.p.v. miauw tegen de kat), als ze Ka zegt betekent dat Klaar of Kat. Ze zegt nu ook wel eens Boe!
en dan dus mama en papa :)
Alle benodigdheden voor cupcakes, taarten en andere lekkere dingen :-9 www.bakgoed.nl
  zaterdag 2 juni 2012 @ 12:48:14 #58
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_112341716
Feli danic!

Nathan is voor het eerst een dag naar opa en oma :P . We hebben vanmiddag een bruiloft en dat was onhandig met Nathan erbij, en oma wilde wel een keer proberen.
pi_112341846
Leuk he TT?!

Spannend Pessie. Gaat vast goed!
pi_112343605
Gefeliciteerd Danic!!

Spannend Pessie. Is hij al wel vaker alleen bij oma geweest?

Sofie was de hele dag al drakerig. Alles is huilen en niks is goed. Als iets niet lukt dan dikke drama.
Net had ze weer gepoept, merkte ik in de supermarkt, dus thuis verschoont.
Haar hele billen zijn blaren nu. :'( Ze probeerde al spartelend voor me weg te vluchten. Arm meisje. Ze heeft al een paar dagen veel (enorm stinkende) poep, ik gok op tanden.
*poef* nu is het weg
pi_112344272
Danic, gefeliciteerd :D

Pessie, wat spannend! Gaat vast goedkomen :Y

Oei, Sofie :X dat klinkt heel erg naar... ik moet het maar afkloppen, hier nog niet één keer kapotte billen gehad...

We gingen vanmorgen even met zijn 3-en boodschappen doen.. ze wil uiteraard alleen maar tappeh tappeh tap en niet in het wagentje, dus prima.. Meneer met de wagen en ik achter haar aan.. Nou het is net een duracell batterijtje :D ze gaat lopen en stopt niet meer :D sjeesde langs de brood afdeling waar ze al zwaaiend en ha-eau roepend voorbij de broodafdeling dames liep :D O+

Uiteindelijk hielp het te zeggen: draaien muppet! En toen draaide ze om en liep dezelfde route terug al papa roepend 8-) O+ gelukkig wilde ze even daarna wel in de wagen ;)

Thuis was ze vervolgens zo stuk dat ze alleen nog maar kon huilen (het was ook slaaptijd) dus ze ligt er alweer even op ;) het lot van een net lopende dreumes ;)

Maar ik vind het zo leuk O+ ze durft zo goed en loopt zo trots overal rond te paraderen en iedereen zit dan zo vertederend te kijken :D
pi_112344668
Danic gefeliciteerd!

Hier een dreumes die alleen maar kan huilen wat zeg ik janken, tot hysterie aan toe!! De dag begon redelijk, even naar de stad, wat gedronken bij de Hema en daarna moest ze terug in de wagen en dat was foute boel. Tot aan de auto gekrijst in de auto ging het nog evne door tot we halverwege waren toen viel ze in slaap, thuis geprobeert haar over te leggen, maar wakker en weer gillen en krijsen, dat was rond 12 uur en ze is nu nog steeds aan het gillen en krijsen, wel met pauzes en ze is nog een tijd beneden geweest, maar ook om elk wissewasje is het krijsen. Ik dacht tanden, dus para dentinox en toch maar weer even op bed, maar het gillen houdt niet op. Ik ben leeg en moet zo nog aan het werk..
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_112345018
danic gefeliciteerd..
Ik was met Ean boodschappen wezen doen. Heel rondje centrum gehad wil ik haar uit de buggy tillen zie ik dat ze 1 schoentje mist. Gelukkig had iemand hem op een stoepje gelegd.
pi_112345843
Hè vervelend MP -O- lijkt het alsof ze pijn heeft? Anders een zetpilletje proberen? Sterkte, ook nog met werken straks... :*

Oh ik lees nu pas goed dat je al een para hebt geprobeerd... arme jullie..
pi_112346245
Nou ze heeft uiteindelijk bij papa een half uurtje geslpaen en is nu redelijk te spreken.. Ik weet niet of het pijn is hoor, in eerste instantie was het gewoon woedend omdat ze haar zin niet kreeg en daarna leek het wel of ze de knop om te stoppen niet meer kon vinden en sloeg ze helemaal door. Maar toen ik met dentinox begon te smeren werd ze ook wel weer relaxed, maar toen ik haar daarna in bed wilde leggen was het weer krijsen.. Echt heel lastig!
Maar nu lijkt ze wel weer redelijk in haar hummetje, misschien toch pijn en dat het paracetamolletje nu werkt.. Ze heeft ook nog steeds maar 4 tanden dus daar zou ook zomaar wat bij kunnen komen.
Even aankijken maar, misschien heeft ze gewoon haar dag neit dat heeft iedereen wel eens toch! En misschien gaat het morgen wel weer gewoon lekker, maar dit is wel zuigend, vooral dat machteloze..
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_112350482
Heerlijk dat je muppet het helemaal door heeft. En wat geniet je er van <3

Fijn dat er nog eerlijke mensen zijn FR.

Heftige dag MP. Zo sneu als je niet weet wat er is. Fijn dat de para iets lijkt te werken. zo op jou werk hopelijk bijkomen.

En arme sofie met kapotte billen. Ook al zo zielig.
  zaterdag 2 juni 2012 @ 20:37:17 #67
51684 The_Tankgirl
Kate Bush is the best
pi_112357382
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 juni 2012 15:32 schreef MamaPurk het volgende:
Nou ze heeft uiteindelijk bij papa een half uurtje geslpaen en is nu redelijk te spreken.. Ik weet niet of het pijn is hoor, in eerste instantie was het gewoon woedend omdat ze haar zin niet kreeg en daarna leek het wel of ze de knop om te stoppen niet meer kon vinden en sloeg ze helemaal door. Maar toen ik met dentinox begon te smeren werd ze ook wel weer relaxed, maar toen ik haar daarna in bed wilde leggen was het weer krijsen.. Echt heel lastig!
Maar nu lijkt ze wel weer redelijk in haar hummetje, misschien toch pijn en dat het paracetamolletje nu werkt.. Ze heeft ook nog steeds maar 4 tanden dus daar zou ook zomaar wat bij kunnen komen.
Even aankijken maar, misschien heeft ze gewoon haar dag neit dat heeft iedereen wel eens toch! En misschien gaat het morgen wel weer gewoon lekker, maar dit is wel zuigend, vooral dat machteloze..
:* Doe je rustig aan?
Klinkt raar, maar misschien anders even in bad ofzo om haar en jullie te laten relaxen?
Alle benodigdheden voor cupcakes, taarten en andere lekkere dingen :-9 www.bakgoed.nl
  zaterdag 2 juni 2012 @ 20:40:19 #68
51684 The_Tankgirl
Kate Bush is the best
pi_112357614
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 juni 2012 13:52 schreef kaatjejannie het volgende:
Gefeliciteerd Danic!!

Spannend Pessie. Is hij al wel vaker alleen bij oma geweest?

Sofie was de hele dag al drakerig. Alles is huilen en niks is goed. Als iets niet lukt dan dikke drama.
Net had ze weer gepoept, merkte ik in de supermarkt, dus thuis verschoont.
Haar hele billen zijn blaren nu. :'( Ze probeerde al spartelend voor me weg te vluchten. Arm meisje. Ze heeft al een paar dagen veel (enorm stinkende) poep, ik gok op tanden.
Maizena op de billetjes poederen helpt als een tierelier hier :)
Alle benodigdheden voor cupcakes, taarten en andere lekkere dingen :-9 www.bakgoed.nl
pi_112358565
Dat heb ik nu natuurlijk niet in huis. Maar heb dr een dikke laag bepanthen op gedaan. Meestal is het dan de volgende dag een stuk beter.
Ik mocht er vanavond ook echt niet aanzitten. Zo zielig. Het is nog niet stuk gelukkig, maar wel dikke blaren.
*poef* nu is het weg
pi_112358735
Zo sneu die kapotte billen. Hopelijk wordt het snel beter KJ. Ik laat ean na het badje altijd een poos op het aankleedkussen liggen met meestal een fles zodat haar billen even kunnen luchten. Nu heeft ze nog nooit kapotte billen gehad en ik hoop dat dat zo blijft.
pi_112358790
:W

Ik kom mij hier melden met "Bartje" .. Hij is vandaag een jaar! Hij vond de ballonen erg leuk, maar kado's uitpakken was toch maar raar... We ontdekten dat zijn derde tandje bijna door is, dat verklaart ook gelijk de hangerigheid en het slechte eten van de afgelopen week..

en dan even een fotospammetje, die ik morgen weer weghaal..

[ Bericht 51% gewijzigd door laiveneertiekje op 03-06-2012 08:36:06 ]
pi_112358827
Och arme Sofie ;(

Puck ging vanavond ook helemaal over de zeik zo rood was het :'(
Te lang lopen geiten met oma en niemand had die poepbroek door.

Oh en het was de derde romper die vies was van de poep dus ik ga zijn mond maar eens checken....
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_112358863
Gefeliciteerd l'tiekje en bartje *O*
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_112358990
Ik stond vanmiddag (waarschijnlijk ook door de hormonen hoor) met dr mee te huilen op het aankleedkussen. Ze heeft het niet vaak zo erg. Vanavond heeft ze ook even lekker in bad geweekt. Ik kon het niet meer aan om het helemaal goed schoon te maken.

Op het aankleedkussen laten liggen zonder actie krijg ik niet meer voor elkaar. Heeft ze toch geen tijd voor.
Ik denk dat ik maar aandelen bepanthen koop.

Bartje! Gefeliciteerd! *O* ! L'tiekje jij ook, alweer 1 jaar mama! :*
*poef* nu is het weg
pi_112359033
Gefeliciteerd, laiveneertiekje!

MP, wat lastig. Ik weet er helaas alles van. En wat het nou is? Ze hikt tegen het lopen aan, ik denk dat de woordenschatexplosie op komst is, verlatingsangst en eenkennigheid spelen een rol, ze lijkt ook vermoeider te zijn door het warmere weer, en daarnaast denk ik dat de eerste fase van de peuterpuberteit aangebroken is (er wordt ten onrechte vanuit gegaan dat driftbuien aan peuters voorbehouden zijn).
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_112359293
Puck ook al zo last :'(

Laiveneertiekje en Bartje gefeliciteerd en welkom!

Claudia ook al een pittige dame, hopelijk is deze fase snel voorbij dan.
pi_112359512
Bartje heeft soms ook al driftbuitjes lijkt het... Als we hem nu verschonen en hij geen zin heeft om te blijven liggen...
pi_112366509
L'tiekje en Bartje gefeliciteerd *O*

Sofie en Puck :* zere billen is niet leuk!

quote:
0s.gif Op zaterdag 2 juni 2012 21:06 schreef Claudia_x het volgende:
Gefeliciteerd, laiveneertiekje!

MP, wat lastig. Ik weet er helaas alles van. En wat het nou is? Ze hikt tegen het lopen aan, ik denk dat de woordenschatexplosie op komst is, verlatingsangst en eenkennigheid spelen een rol, ze lijkt ook vermoeider te zijn door het warmere weer, en daarnaast denk ik dat de eerste fase van de peuterpuberteit aangebroken is (er wordt ten onrechte vanuit gegaan dat driftbuien aan peuters voorbehouden zijn).
Nou misschien inderdaad wel een woordenschatexplosie, zou fijn zijn ;)
Verlatingsangst en eenkennigheid, had ik van de week ook al gecheckt je.
Ze slaapt over het algemeen veel meer met dit warme weer dus ook een check.
En driftbuien heeft ze altijd al wel gehad, zelfs als baby al, maar het was nu echt al een tijd geleden en deze heftigheid, het was gewoon niet te doorbreken! Elke keer als we dachten dat we haar gekalmeerd hadden dan ging ze weer!
Uiteindelijk heeft ze een half uurtje op ons bed geslapen vanmiddag en om 18.30 uur lag ze in bed is uit gegaan en dat is ze nog steeds. Hopelijk morgen een betere dag.
Ik ben nu klaar met werken gelukkig was het een rustige dienst en nu lekker mijn bedje opzoeken :Z

Ow en TT jou tip over het badje ga ik onthouden, kan misschien wel werken, heb ik vanmiddag helemaal even niet aan gedacht... Maar Sarah is ook niet echt een badderkind, ze houd geloof ik niet zo van schoon zijn en water ;)
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_112367004
Haha, Lena wil zelfs helemaal niet in bad. Heeft ze niet van mij. D'r temperament daarentegen... :Y)

Hopelijk heb je een goede nacht, MP! :*
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_112367262
Och arme Sofie! Dat doet zo'n pijn.. En puck ook al!

Danic gefeliciteerd! Fijne dag gehad?

Laiveneertiekje gefeliciteerd met je dreumes.. Welkom! Wat een mooie spam!

MP pff wat een dag! Hopelijk snel weer rust in de tent..

Hier ook een dame vandaag op standje niet te genieten....
Waren vanmorgen naar de stad.. eerste vakantie-inkopen & ogen laten checken bij de pearl.. (voordat we een lange autoreis met iets zo waardevols op de achterbank ;) )
Helaas dacht mevrouw er anders over en hebben we om beurten alle zeilen bij moeten zetten om mevrouw een beetje in het gareel te houden.. ;) De mensen bij de pearl zullen wel gedacht hebben haha.. gelukkig kan mij dat zeer weinig interesseren.. maar ik was wel kapot daarna!
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_112367577
Bedankt voor de felicitaties. Vriendlief moest werken, dus wat dat betreft weinig bijzonders. Ik ben met Eva en As met man en Yaro naar Plaswijckpark geweest.
We hebben een rondvaart gedaan en Eva vond het heel interessant. Heeft de hele tocht met haar neusje tegen het raam gedrukt staan kijken O+

Daarna nog lekker gewandeld en afgesloten met de draaimolen. Ze zat gelijk goed en ondanks dat ik haar vasthield was dat eigenlijk helemaal niet nodig! Mijn stoere, ze zat zelfs op een paard dat naar boven en beneden bewoog!
Ze is er twee keer in geweest, want toen we uitstapten was het gelijk dieieieieie!!! Dus even een rondje overgeslagen en toen nog maar een keer :+
pi_112372881
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 juni 2012 23:42 schreef Lamb29 het volgende:
Hier ook een dame vandaag op standje niet te genieten....
QFT
De engel zelve, tot haar neus jeukt, ze haar nieuwe jumpsuit niet zelf kan aantrekken (wat verwacht je...), ze niet met 1 hand iets kan waar ze er duidelijk twee voor nodig heeft, het universum niet acuut regelt wat zij verwacht etc.
Opeens moet ik een kind opvoeden ipv er vertederd naar te kijken.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_112373261
Ja ach, ik vond dit bij Ivan wel de lastigste fase, denk ik. Toen hij eenmaal ging praten werd onderhandeling mogelijk. Nu is het vaak met Lena meer een kwestie van haar erdoorheen loodsen terwijl ik geen flauw idee heb wat er is.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
  zondag 3 juni 2012 @ 09:36:57 #84
198722 Dizzy-Miss-Lizzy
spin me around
pi_112373351
Mijn lichaam is gesloopt nu maar ik kreeg hem zo ver om van 06.00 tot 08.00uur nog bovenop mij te slapen. Dus de ogen hier hebben geen luciferhoutjes nodig vandaag :P

Ik heb een kleine sadist gebaard. Pookt een poppetje in mijn oog en hij lacht als ik auw zeg. Idem voor hoesten e.d.

Sta ik in de keuken hoor ik een harde klap maar geen gehuil. Toch maar even kijken natuurlijk. Staat meneertje bovenop een eetkamerstoel en ligt het best grote computerscherm om. Ziet ie mij zegt ie heel droog 'oh oooh' :')

Dus ja het opvoeden is echt begonnen Vanyel :D nu nog afstemmen met MrDML dat Puck niet zielig is als hij drama maakt omdat iets niet mag.
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_112373369
Er is ook wel een middenweg mogelijk, namelijk begrip tonen zonder toe te geven. Bij Lena helpt het geen zier, daar niet van. :+

Dat is niet helemaal waar, maar ze is er wel moeilijker in.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_112373496
quote:
0s.gif Op zondag 3 juni 2012 09:26 schreef Claudia_x het volgende:
Ja ach, ik vond dit bij Ivan wel de lastigste fase, denk ik. Toen hij eenmaal ging praten werd onderhandeling mogelijk. Nu is het vaak met Lena meer een kwestie van haar erdoorheen loodsen terwijl ik geen flauw idee heb wat er is.
Hehe, nou hier vaak niet ;)
Heb ook t idee dat ie soms iets wil om t willen. Duidelijk grenzen aan t verkennen dus.
Zo staat ie bijvoorbeeld om 7 uur s ochtends bij de vriezer: ijs, na mama na.
En als ik zeg dat we om 7uur s ochtends.geen ijs gaan eten wordt ie boos :')
Gelukkig blijft ie niet zolang erin hangen ;) en vaak probeert ie t nog een keer en dan accepteert ie nee makkelijker.
pi_112374679
Dat heb ik ook Sonnetje. Yaro weet heel goed wat hij wil en weet dat ook kenbaar te maken. Maar zodra hij een nee krijg is hij maar een partij boos. Gelukkig is hij vaak nog wel af te leiden. En hij mag op zich best veel. Maar een nee is toch echt een nee. Ik moet vaak alleen heel hard lachen als hij zo driftig is. Maar probeer hem wel te laten inzien dat ik snap dat het voor hem niet leuk is.
pi_112375459
Puck :o

Ik vind het ook wel wat hebben hoor die eigen mening en het eigen willetje dat ze ontwikkelen, maar het lastige is inderdaad dat de communicatie nog zo lastig gaat.
Sarah heeft een goede nacht gemaakt en het lijkt nu gewoon okee! Maar die billen :o :X De blaren staan er nog net niet op, dus ik denk dat er in het mondje een en ander aan het werk is en ik hoop voor haar dat de tandjes deze keer sneller door komen dan de afgelopen 4x het geval was!
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
  zondag 3 juni 2012 @ 11:49:35 #89
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_112375790
quote:
0s.gif Op zondag 3 juni 2012 09:38 schreef Claudia_x het volgende:
Er is ook wel een middenweg mogelijk, namelijk begrip tonen zonder toe te geven. Bij Lena helpt het geen zier, daar niet van. :+

Dat is niet helemaal waar, maar ze is er wel moeilijker in.
Ik ga ook vaak voor de middenweg, hier ook een kind met drift in zich. (en niet zo'n beetje) :X
Gek genoeg toont ze het alleen bij mij en niet bij haar vader of iemand anders, die kunnen haar verschonen/afdrogen/aankleden zonder gedoe, ik niet.
Ik vertel vaak dat ik begrijp dat het niet leuk is om te moeten liggen en aankleden, maar dat het wel moet omdat ze niet in haar blootje kan rondlopen, soms zing ik liedjes (door het gekrijs heen) vaak krijgt ze een tube zalf, tandenborstel of ander speelgoed, als ze echt boos is vliegt dat dan langs mijn hoofd op de grond. :') Dat heeft ze niet van mij, ik bezit die eigenschap gewoon niet, ik schrok er ook best van toen het tevoorschijn kwam. :D

Maar buiten dat is het een engeltje, ze speelt heel goed zelf, ontwikkeld zich prima en eet en drinkt ook goed en ze slaapt sinds ruim twee weken door.
pi_112376725
quote:
0s.gif Op zondag 3 juni 2012 09:38 schreef Claudia_x het volgende:
Er is ook wel een middenweg mogelijk, namelijk begrip tonen zonder toe te geven. Bij Lena helpt het geen zier, daar niet van. :+

Dat is niet helemaal waar, maar ze is er wel moeilijker in.
Dat proberen we wel altijd onderdeel te laten zijn van het opvoeden, maar helpt hier ook nauwelijks.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_112379780
quote:
1s.gif Op zondag 3 juni 2012 08:26 schreef Vanyel het volgende:

[..]

QFT
De engel zelve, tot haar neus jeukt, ze haar nieuwe jumpsuit niet zelf kan aantrekken (wat verwacht je...), ze niet met 1 hand iets kan waar ze er duidelijk twee voor nodig heeft, het universum niet acuut regelt wat zij verwacht etc.
Opeens moet ik een kind opvoeden ipv er vertederd naar te kijken.
Juist dat!
;) Alleen kan ik nog steeds vertederd staan kijken in zo'n bui ;)
Ach meissie toch.. is het zo zwaar allemaal?

O. is gelukkig wel vrij vatbaar voor het meeveren... Ik die aangeef dat het idd zwaar/moeilijk/lang duurt en even op schoot om tot rust te komen (Daar zit ze dan heftig ja te knikken en snikkend ja te zeggen als ik het bevestig)... en daarna gewoon opnieuw proberen...
Meestal resulteert dat weer in opnieuw op de grond liggen/gillen/slaan... Maar ze kon tussendoor in ieder geval wel even op adem komen :')
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_112380205
Sonnetje, logisch ook dat hij 'nee' lastig kan verkroppen. Ik bedoel meer als methode eerst zorgen dat je kind zich gehoord voelt ('Lena wil een ijsje! Een ijsje! Nu!') en als je de aandacht hebt jouw boodschap brengen ('Maar nee! Het is geen ijsjestijd. Het is tijd voor een boterham. Wil je appelstroop of geitenkaas op brood?').

Dit soort gesprekken gaan vrij goed met Ivan. Lena is nog wat jong ervoor. Ik moet meer nadruk leggen op het afleiden. En het zorgen dat ze zich gehoord voelt gaat met wisselend succes. Vaak weet ik nou eenmaal niet wat ze wil, en als ik het wel weet heeft ze maar weinig geduld met me.

Ik vind het wel eens lastig om te switchen van Ivan naar Lena. Ivan leeft iets minder in het nu en heeft meer geduld. Maar dat is ook wel een leeftijdskwestie. Ook met Lena gaat het steeds iets beter.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_112380357
Haha, Juud, heel herkenbaar dat verschonen. Het gaat hier nu wel weer iets beter.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_112395585
quote:
0s.gif Op zondag 3 juni 2012 11:49 schreef Juud79 het volgende:

[..]

Ik ga ook vaak voor de middenweg, hier ook een kind met drift in zich. (en niet zo'n beetje) :X
Gek genoeg toont ze het alleen bij mij en niet bij haar vader of iemand anders, die kunnen haar verschonen/afdrogen/aankleden zonder gedoe, ik niet.
Ik vertel vaak dat ik begrijp dat het niet leuk is om te moeten liggen en aankleden, maar dat het wel moet omdat ze niet in haar blootje kan rondlopen, soms zing ik liedjes (door het gekrijs heen) vaak krijgt ze een tube zalf, tandenborstel of ander speelgoed, als ze echt boos is vliegt dat dan langs mijn hoofd op de grond. :') Dat heeft ze niet van mij, ik bezit die eigenschap gewoon niet, ik schrok er ook best van toen het tevoorschijn kwam. :D

Maar buiten dat is het een engeltje, ze speelt heel goed zelf, ontwikkeld zich prima en eet en drinkt ook goed en ze slaapt sinds ruim twee weken door.
Das juist niet zo gek denk ik. Ze spendeert de meeste tijd met jou. Jij bent dus degene waar ze zich veilig wil/moet voelen en dus juist gaat uitproberen (lees: driftig doen) om te kijken of jij iedere keer dezelfde grenzen aangeeft. Heel logisch juist maar wel heel vermoeiend af en toe.

Bij Eva zijn haar linker- en rechterkies door aan de bovenkant. Ik verwachtte het al, want ze bijt al twee dagen op alles wat ze te pakken krijgt en wrijft regelmatig over haar wang. Ook af en toe ineens even huilen, echt dat ze schrikt van plotselinge pijn.
Net op bedje gelegd met chamodent en ze sliep binnen 5 minuten.
pi_112395706
Wij hadden vandaag een verjaardag en ik had een zwaan kleef aan. Niks is dan goed en als iemand maar naar haar kijkt gaat ze huilen. Ik hoop zo dat het een fase is.
En thuis gekomen ging ze lopen achter haar blokkenkar. Ze zet d'r linkervoet nog niet zo goed neer en schuift er nog erg mee. En als ze valt gaat ze op d'r knieën verder.
  zondag 3 juni 2012 @ 20:41:09 #96
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_112396919
Laiv en bartje, gefeliciteerd en welkom!

Ook ik ga regelmatig voor een soort van middenweg, ik benoem zoveel mogelijk en leg veel uit, hij snapt het nu ook steeds beter. Vandaag wilde hij van tafel voordat we een toetje hadden gehad, dus gewoon duidelijk gemaakt dat hij geen toetje krijgt als hij van tafel gaat, toen bleef ie opeens een stuk beter zitten. Ook is Nathan echt wel een dondersteen hoor, dan vertel ik welk gedrag stout was en gaat hij op de trap, even later ga ik weer naar hem toe en vertel ik wat ik wel wil wat hij doet (je mag met de hamer op je hamertje tik slaan maar je mag niet op het glas van mama's windlicht slaan") en dat werkt hier best goed.

Gisteren heeft Nathan het ontzettend naar zn zin gehad bij zn opa en oma. Hij was volledig gesloopt 's avonds, lekker makkelijk voor de oppas.
pi_112405448
Straffen doen we hier nog niet, wel corrigeren. Ik denk niet dat Eva het al door heeft als ik haar voor straf even op de gang zet bijvoorbeeld.
Sowieso, als zij in een andere ruimte is dan wij (bv als ik naar het toilet ga) is het huilen.
Momenteel vindt ze het geweldig om achterna gezeten te worden. Ineens krijgt ze het dan in haar bol, gaat uitdagend naar je kijken en als je er dan op reageert door op een spannende manier achter haar aan te zitten, is het gieren en rennen door de kamer! Echt, ze is gewoon soms niet bij te houden :o Dan loopt ze alweer achter mij, terwijl ik haar achterna zat :')

Ach, tis gewoon een heerlijk kind :+ en ik geniet met volle teugen.
Zie je die roze wolk? Hij is er nog steeds :P
pi_112406559
Haha Danic, het klinkt heerlijk!

Hier straffen we ook niet, maar als J op de trap moet dan gaat Sarah er lekker naast zitten, samen op de trap is toch veel gezelliger :+ En kwaad als ik haar dan meeneem naar de huiskamer, omdat J toch echt even straf heeft. Gelukkig is waarschuwen en uitleggen waarom iets niet mag hier vaak wel genoeg, dus de trap word niet vaak van dichtbij bekeken door de meiden ;)
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_112407427
quote:
0s.gif Op zondag 3 juni 2012 23:00 schreef danic het volgende:
Straffen doen we hier nog niet, wel corrigeren.
Straffen doen we hier nog steeds niet. :+ Hoop ik zo te kunnen houden. We zullen het zien.
I make it a thing, to glance in window panes and look pleased with myself.
pi_112412871
Hier straffen we ook niet echt. Heb hem 1x in de hoek gezet. Yaro had toen een halve eierkoek verkruimeld. Toen ik het ging opruimen was ik verbaasd dat hij bleef zitten. Had hij nog een deel van die eierkpek en was daar verder gegaan :D

wel doen we nu dat hij mee moet helpen opruimen. Of als het te erg is, hij op de bank moet blijven zitten.
pi_112413047
:O gisteren v-dag van mijn schoonvader gehad. En volgens mij moest Ean al de prikkels afgelopen nacht verwerken. We zijn er wel 4x uitgeweest. En vanmorgen was ze nog een beetje chagrijnig.
  maandag 4 juni 2012 @ 09:31:10 #102
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_112414016
Ik vind meer dat ik Nathan een time out geef. Veel kinderen worden uit een situatie gehaald en stoppen dan vrij vlug met dat wat ongewenst is, Nathan kan een hele dag doorgaan met iets wat niet mag, als ik duidelijker ben door hem op de trap te zetten en het extra aan te geven door er met hem over te praten stopt hij met wat niet mag en gaat doen wat hij wel mag. Ik probeer zoveel mogelijk een positieve lijn in de opvoeding te leggen. In plaats van hele dag verboden op te leggen geef ik zoveel mogelijk dingen aan die wel mogen en kunnen, maar soms is het gewoon niet anders.
pi_112421101
laiveneertiekje gefeliciteerd met de verjaardag van Bart *O*

kaatjejannie gaat het alweer wat beter met de billen?

Lamb29 ook al een opstandig kindje.. net als Vanyel.. pfff, vermoeiend he ;) en nog meer kindjes lees ik..

Pessie mooi dat Nathan het zo naar zijn zin heeft gehad bij opa en oma.

Hier al een paar dagen een hang, plakkind. Denk een sprongetje ofzo. Ze begint nu zoveel te praten. Het is wel erg vermoeiend moet ik zeggen... Ze heeft veel dromen volgens mij en wordt veel wakker met huiltjes. Ze ligt nu effe te slapen dus even tijd voor mijzelf. Moet haar namelijk constant aandacht geven.
pi_112422137
Ik ontdekte vanmorgen dat tandje nummer vier op het punt van doorbreken staat.. Wat gaat dat ineens snel!

Ik vind ze alleen wel raar zitten in de bovenkaak, net of ze voor het "laagste randje" van zijn tandvlees doorkomen zeg maar.. Hoort dat zo?
  maandag 4 juni 2012 @ 13:46:53 #105
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_112422688
Ah Mereltje, ook jij dus :') . Hier vanmorgen eindelijk weer een poging ondernomen schoon te maken :') ik heb hem in zn bedje moeten zetten omdat hij aan mn been bleef plakken en toen hij even niet aan mn been plakte stopte hij zn voetje in mn sopje :( . Diep ademhalen...
Hoe doen jullie dat eigenlijk, schoonmaken met kind?

Laiv, dat idee had ik ook heel erg bij de voortandjes! Hier ziet Nathan's gebit er prima uit, dus zal dan wel zo horen...
Oh, en volgens mij is Nathan bezig met de achterste kiezen :X alleen, als ik mn vinger even in zn mond stop om te voelen of er wat gebeurt bijt hij zich vast :X en kom ik met flinke tandafdrukken weer eruit :'( . Hij bijt hard -O- .
pi_112423369
Dot heeft ook van die gemene tandjes. Gister kreeg ik een dikke kus gevolgd door een venijnige beet in mijn lip. En dan zo'n smerig lachje erachteraan o|O O+
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_112424737
Even verplaatst naar het juiste topic
pi_112429532
Ajakkes dat doet pijn dat bijten! Ik moet ook maar weer eens een poging doen voor de achterste kiezen.. ze kwijt weer veel..

Enne dramadreumesqueen maakt hier op het moment wel veel goed door heel goed te slapen..
Vanmorgen tot 9! en ze sliep weer om half 2... en nu dus al bijna 3 uur...
En 'savonds gaat ze maar al te graag weer haar bedje in..

Huishouden doen we samen.. Alleen spelen is er hier niet bij..
Bij de was geeft ze mij dingen aan.. bij het opvouwen geef ik haar klusjes (leg die maar op tafel, gooi je sokken maar in je sokkenmandje, die mag in de blauwe mand enz..)
Afstoffen wil ze vaak ook een (droog) doekje en ze poetst ook wat in het rond..
Vaatwasser wil ze mee leegruimen.. tafel mee dekken en afruimen..

Lastig is bv de wc schoonmaken waar ze toch niet te veel mee mag helpen.. die doe ik dus als ze slaapt... of als ze stickers zit te plakken of tekenen.. daar heeft ze wel veel geduld voor
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_112441780
Vaatwasmachine uitladen vind ik toch niet zo'n goed idee. Al dat glas, scherpe messen etc.
Was in de wasmachine stoppen doet ze wel samen met mij. Alleen stopt ze er als je even niet op let zo iets van kleur in als je een witte was wil draaien.
Tafeldekken doen we ook samen. Zij alle dingen die niet breekbaar of gevaarlijk zijn.
Doekjes in het sop wordt hier één grote kliederboel, dus dat doen we maar niet meer. Dan is het alleen leuk om het doekje constant in het sop te doen.
pi_112441899
Wij poetsen toch eigenlijk vooral als Sofie in bed ligt. Wat ik zeg.. moet nu de vaatwasser dus even doen..
*poef* nu is het weg
pi_112441982
Ik maak ook schoon als ean in bed ligt. Alleen lukt nu niet alles meer tussen de middag.
pi_112442995
Vaatwasser is hier vaak heeeeeeeeul veel plastic ;)
Ik zet meteen het bestekmandje op het aanrecht en ze mag niets zelf pakken... ik pak, droog af (leuk al dat plastic)... en daarna mag zij het op tafel zetten.. gaat prima!

Was is al gesorteerd in 3 soorten manden.. dus nemen we een mand mee naar de machine en kan ze dus niets verkeerds bij elkaar stoppen...

En soppen neemt ze dus genoegen met een droog doekje en meestal heb ik het sopje op het aanrecht.. Maar dit is wel het onderdeel dat ik het eerste laat varen en doe wanneer ze slaapt als ze maar enigsinds niet gezellig is..

Wanneer zij slaapt ga ik met m'n voeten hoog ;) (na de wc e.d die we niet samen doen) Gezien het zwaan kleef aan gehalte ben ik dan ook echt toe aan pauze haha
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_112443246
Als Sofie overdag slaapt ga ik ook plat hoor. Orders van de fysio..

Maar in de avond doen N en ik meestal even samen een rondje door het huis.
*poef* nu is het weg
pi_112443415
;) Dan heb ik er meestal geen zin meer in...

Wat zijn die fysio's streng hè... O-) Hier nog zo een die orders meekrijgt
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_112443708
ik heb er dan ook nooit meer zin in. N begint altijd, dan voel ik me schuldig, en dan zijn we zo klaar..

ja, ben wel blij met de strenge fysio. Ik moet nog best wel even, en die wil ik graag zo mobiel mogelijk door.
*poef* nu is het weg
pi_112467298
Vanochtend voor het eerst echt gigantische tranen bij het afscheid van de kdv. Dit heb ik nog niet zo erg meegemaakt. Ze gaat vandaag wennen bij de andere groep, 2-4 jarigen. Ben benieuwd, ze bouwen dat heel langzaam op in 4 weken.

Volgende week vrijdag gaan we voor het eerst bij een 'vriendje' van de kdv op de koffie. Heb er wel veel zin in, want zie die moeders altijd maar heel even. Lijkt me zo leuk om die twee met elkaar te zien spelen en gezellig met die moeder te kletsen.
  dinsdag 5 juni 2012 @ 14:17:07 #117
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_112474739
Mereltje wat sneu dat F moest huilen, was het wel snel weer voorbij?

Bluh, Nathan was gisteren al ziekjes en heeft toen in mijn gezicht geniest :') ik weet nu helaas hoe hij zich voelt -O-
pi_112474989
KJ ja inderdaad... Ze doen het niet om te pesten.. maar soms.. Buh wat een oefeningen! Ik hoop dat ze snel minder pijn gaan doen...

Och Wat sneu Mereltje!! Hier komt dat ook steeds meer..
Gelukkig hoef ik haar nooit te brengen en halen.. (8> is de klos bij het afscheid..

Beterschap Nathan & Pessie...
Hier ook een dametje dat weer flink is gaan hoesten en snotteren..

Hier vanmorgen voor het eerst met z'n alle naar de tandarts geweest
Normaal vind ze dat soort dingen erg spannend (Huisarts e.d)
Maar nu stond ze maar wat graag in het middelpunt van de belangstelling.. Eerst met mij meekijken.. toen met Marcek en toen klom ze zelf alvast op de stoel..
Vandaag is er alleen nog gekeken.. volgende keer wat meer..
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_112508940
Hier helpt Mex ook mee in het huishouden, gewoon accepteren dat het dan allemaal wat langzamer gaat en emmers met sop natuurlijk niet op de grond zetten. Gewoon een nat of droog doekje geven en hij maakt alle deuren schoon.
Messen en breekbare glazen haal ik snel uit de vaatwasser en de rest mag hij wel pakken, hij doet het netjes 1 voor 1, dus het breekt niet zo snel.
Stofzuigen doet hij met zijn eigen ministofzuiger of met onze grote stang.

laiveneertiekje gefeliciteerd met bart!! Wat een mooi kereltje heb je zeg!

Wat sneu Mereltje!

Wat zijn jullie vroeg met de tandarts Lamb, wat gaan ze volgende keer meer doen dan?? Ik zag de foto's wel een stoere meid hoor!
pi_112509088
Sofie dr billen zijn gelukkig weer mooi roze. Gaat gelukkig meestal best snel.

Sofie vind de afwasmachine vooral leuk om op de knopjes te drukken, dan piept er wat. Uitpakken helpt ze niet mee, ze kan er ook niet bij, zowat alles staat hoog.

In september gaan we weer naar de tandarts, dan gaat ze ook mee, wel met n. Ik heb een extreme angst voor de tandarts, inclusief therapie gehad enzo. Ik wil die angst echt niet overbrengen op haar.
*poef* nu is het weg
pi_112514687
Fijn van d'r billen KJ.
En logisch van de tandarts. Misschien dat ik Eva volgende keer ook eens meeneem, gewoon om te kijken. Vriendlief is al zo'n 8 jaar niet bij de tandarts geweest, die durft niet.
Tot grote ergernis van mij, want als ie een keer wat heeft moet hij eerst gesaneerd worden. Maar ik kan em er niet toe dwingen.
pi_112515218
Dat saneren bestaat niet meer, met de basisverzekering krijg je toch al niks vergoed en elke tandartsverzekering werkt anders.

Maar wel goed idee om het kind eens mee te nemen, ik dacht dat dat vanaf 3 jaar ging ofzo :+
pi_112515344
Ik neem mijn kinderen altijd mee naar de tandarts al vanaf heel klein. Maar ze gingen pas in destoel toen ze tanden hadden, sarah haar eerste keer in de stoel moet dus nog komen :)
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_112515966
Pessie het huilen was heel snel afgelopen bij de kdv hoor.

Lamb29 het lijkt wel of onze dametjes hetzelfde hebben. Hier ook een meisje met hoesten en verkoudheid. Heb vandaag eens hoestsiroop gehaald (vanaf 2 jaar maar dat is ze al bijna). Ze vond het wel erg lekker :9 Ik heb er nu zelf ook last van, beetje opgezette klieren. Als ik moet niezen moet Femke altijd keihard lachen. En ik plas in mijn broek vanwege de zwangerschap :') Laatst bij de kinderboerderij de hertjes, die dan van die spuggeluiden maken, ze kwam niet meer bij _O-

KJ fijn dat de billen weer zijn genezen.

Tandarts nog niet geweest met haar, misschien volgende keer maar meenemen. Pas na de zomer ergens. Tandenpoetsen is hier nog steeds een ramp met haar. We hebben een tandenpoetsliedje wat we zingen maar dat helpt niet echt.
pi_112516455
Bestaat dat saneren niet meer? Oh dat wist ik niet. Mooi!

Ik dacht dat kindjes vanaf 2 al mee 'moesten' naar de tandarts (dat dat het advies was), maar als ze aanhouden dat dit is vanaf het moment dat ze tanden hebben, dan mag Eva nu al wel. Ze heeft inmiddels 8 tanden en 4 kiezen.
pi_112518329
Sofie moest gisteren schateren om het zandkasteel. Toto liet scheetjes. Het kind lag in een deuk. 8)7

De tandarts adviseerde hier om vanaf 2 jaar de kinderen mee te nemen. Zo kunnen ze wennen, en dan met een jaar of 3 a 4 konden ze ingeschreven worden.
*poef* nu is het weg
pi_112518627
Tandarts is hier nog een logistiek probleem. K heb een andere tandarts dan R. Kind meenemen is huilen als.k behandeld word (stel k me.zo voor na de ervaringen bij de vk). No way dat k m dan in een stoel krijg nog :') maar s.over na gaan denken hoe we dat gaan doen.
Tandenpoetsen is ook drama hier trouwens. Is.m echt in de houdgreep nemen, anders komt er geen borstel in...ooit komt t goed :')
pi_112519222
Hier gaat Yaro ook mee als we op controle gaan. de volgende keer gaat hij ook alvast in de stoel zitten. de echte controle is hier inderdaad pas bij 3/4 jaar. De laatste keer dat we er waren was poetsen drama. ondertussen vind hij het leuk.

Ik moet me ook over mijn.angst heen zetten. ik heb geen angst in de stoel. maar wel in de wachtkamer als er iemand in ligt die ik ken. stel je voor dat die pijn heeft. Vroeger ging ik als eerste afspraak en wachtte ik op de test in de auto. Sinds de vorige zwangerschap wacht ik netjes in de wachtkamer :D
  woensdag 6 juni 2012 @ 14:21:20 #129
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_112519911
Mijn tandarts zegt dat tussen het 2de en 3de jaar de eerste keer zou zijn. Wel adviseerde hij om dat aan het begin van die periode te doen omdat veel kinderen halverwege die periode een tijd hun mond weigeren open te doen, beetje lastig controleren dan.

Ik heb het anders opgelost mbt angst voor de tandarts: mijn zwager is mijn tandarts :7

KJ fijn dat haar billen weer genezen zijn.

Hier nog steeds verkouden en suf. Nathan krijst ook veel dus hij is ook nog niet weer fit.
pi_112521280
Tandarts moet ik nog eens plannen :') (ik heb zo'n goed gebit, dat ik sowieso maar 1 keer per jaar hoef, ook naar de mondhygiëniste, maar dat vergeet ik dus altijd :') meneer zit er bijna 3 maandelijks.. hoop zo dat de meiden mijn gebit hebben/krijgen....)

Oh en nog wel een tipje misschien, muppet bleef maar verkouden, en kwakkelen en gedoe.. en sinds 2 maanden geef ik haar echina force tabletten (ze zijn vanaf 2 jaar, maar die paar maanden eerder vond ik te overzien) en *afkloppen* nagenoeg niks meer... af en toe een keer een klodder snot :P maar geen doorlopende druipneus meer, geen gehoest, geen gekwakkel en geen koortsigheid.. Dus misschien iets om te overwegen :)
pi_112527069
Heeft iemand trouwens nog tip bij berg? Nooit last van gehad, maar ze heeft nu bovenop haar hoofd echt van die korstjes.. ik denk van het eerst niet goed uitspoelen van shampoo (die enkele keer dat we shampoo gebruiken gaan er 4 druppels in en spoelden we dat uit met een bakje badwater :') niet echt slim, nu gaat gewoon de douchekop er even op...) maar die korstjes vind ik ook niks!

Zou het helpen haar hele hoofdhuid in te smeren met olie, dat goed in te laten trekken en dan goed wassen en kammen ofzo?
  woensdag 6 juni 2012 @ 17:01:33 #132
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_112527281
quote:
0s.gif Op woensdag 6 juni 2012 16:56 schreef Gerberaatje het volgende:
Heeft iemand trouwens nog tip bij berg? Nooit last van gehad, maar ze heeft nu bovenop haar hoofd echt van die korstjes.. ik denk van het eerst niet goed uitspoelen van shampoo (die enkele keer dat we shampoo gebruiken gaan er 4 druppels in en spoelden we dat uit met een bakje badwater :') niet echt slim, nu gaat gewoon de douchekop er even op...) maar die korstjes vind ik ook niks!

Zou het helpen haar hele hoofdhuid in te smeren met olie, dat goed in te laten trekken en dan goed wassen en kammen ofzo?
Dat ja. Olie erin en uitkammen..
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  woensdag 6 juni 2012 @ 17:05:18 #133
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_112527444
Heej, ik zie dat Nathan niet de enige is die opeens berg heeft...
pi_112527448
Ik lees nu dat het een bepaalde vorm van kinder eczeem kan zijn, ze heeft ook plekjes achter haar oren!
pi_112527459
Oh Nathan ook al dus :D grappig! Althans, 't is niet grappig, maar dat hij het ook heeft zeg maar :P
pi_112529045
Gerberaatje echina force is inderdaad wel een tip, gebruik het zelf vaak ook :)

Berg heeft mijn vriend gewoon weggepulkt en gekampt na het douchen bij Femke.
pi_112531569
Die Echina moet ik toch ook maar eens halen denk ik... Welke is dat?

Berg hier wel veel gehad... gelukkig is het ondertussen weer weg...
Olie werkte hier trouwens niet...
Ze is ook wel een eczeemklantje... met 2 maanden zat haar hele gezichtje vol :(
Nu alleen nog met vlagen... vooral wanneer ze verkouden is

Tandarts was hier ook omdat het toevallig zo uitkwam met onze afspraken.... lekker vroeg erbij dus..
Ze heeft even op de stoel gezeten.. een spiegetje vast gehad... tandarts heeft even in haar mond gekeken met het spiegeltje (denk maar 10 tellen) en toen was het weer klaar... Echt even om te oefenen dus...
Zelf heb ik nog nooit gaatjes gehad maar wel tandsteen/tandvlees issues ;) Dus deels mag ze mijn gebit.. Over een half jaar weer naar de mondhyg en als Marcek mee kan mocht ik ook voor haar een 'oefen' afspraak maken... dan proberen wat beter/langer te kijken...
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
  woensdag 6 juni 2012 @ 19:25:26 #139
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_112533104
Alletwee mijn kids krijgen/kregen berg alleen als we haarshampoo gebruiken. De oudste inmiddels niet meer maar ook bij mini heb ik het 2 keer gehad. Geen shampoo hier meer dus en heeeeel goed insmeren met olie en beetje bij beetje wegpulken. Mini dr haar was ik dus alleen met water.
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
pi_112533962
Ik heb deze Lamb, gewoon te koop bij de kruidvat... ik heb toen ze nog zo ontzettend snotterig was een 2 weken 2 stuks per dag gegeven en sindsdien gewoon 1 per dag, samen met een vitamine pilletje.

Muppets haar was ik al maar 1 keer in de week/2 weken, maar hoe doen jullie dat als het bijv. warm is en je kindje met zonnebrand is ingesmeerd? Want haar haar is inmiddels zo lang (halverwege haar rug :o ) dat het dan echt vettig wordt en alleen water is dan niet genoeg......
pi_112534964
Ik was Anne's haar één keer per week met zwitsal shampoo voor een gevoelige huid en ze heeft geen last van berg. Als klein baby'tje overigens wel, toen zweerde ik bij de Etos bergpads. Ideale dingen! Olie en uitkammen hielp hier totaal niet.

Vandaag is ze weer naar het kinderdagverblijf geweest en ik had afgesproken haar iets eerder op te halen (drie uur). Ze had het gelukkig veel beter gedaan dan vorige week. Nog wel wat moeilijke momenten en erg aanhankelijk bij de leidsters, maar ze was ook al wel geïnteresseerd geweest in het spel van andere kinderen en had genoten van het dansen, zingen en knutselen. Gelukkig maar :)
pi_112536050
Oh dat is fijn Fannetje!!

Ik ga ze denk ik ook eens halen Gerbera.. Hier regelmatig een snotkanon ;)
Waarom geef je trouwens ook een vitaminepil? Daar ook wel eens aan gedacht.. Ze krijgt hier nu alleen 'smorgens vit. D druppels.... Ze eet vegetarisch met ons mee.. Eerst echt een kliko dus vond ik extra vit niet nodig.. maar nu weigert ze af en toe wel dingen..

Wij wassen haar haar ongeveer om de 4 dagen...
Maar om de 8 dagen zeg maar goed... en de andere keer met een drupje om het even op te frissen.. Gebruik ook de zwitsal voor de gevoelige huid.. Ze gaat om de dag onder de douche ivm haar eczeem... en 1x per week mag ze in bad..

Bij zonnenbrand creme heb ik haar haar eigelijk altijd in een staartje.. en dan was ik soms alleen de haren bij haar voorhoofd/nek/oren een beetje.. (Sowieso zit het eigenlijk altijd vast ivm haar nutty proffessor gehalte ;) )
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_112536519
Omdat ze inderdaad niet altijd denderend eet! (lees: wel graag vlees en aardappels :P mijn bouwvakker, maar groente is momenteel een no go, behalve een paar dingen ;)) en ik daar gewoon niet te spastisch mee wil doen. Maar ik wel graag wil dat ze haar vitamines binnen krijgt.

En ze zo vaak 'ziekig' was (niet gek met de opvang, ziekig zijn is ook prima, want ze bouwt weerstand op, maar het was een paar maanden wel heel erg dol) ben ik het gaan geven. En of het daaraan ligt (of gewoon beter weer ;) kan natuurlijk ook nog :P) weet ik niet, maar ik vind het wel fijn zo!
  woensdag 6 juni 2012 @ 20:27:58 #144
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_112536661
Haren worden gewassen als ze vies zijn. Anders niet. Meisjes gaan hier elke dag als ze er zijn in bad voordat ze gaan slapen. Er zit zelden sop in bad, maar ik heb wel kwaaksop van zwitsal wat ze helemaal leuk vinden.
Leyla krijgt vitamine d alleen en jen krijgt Davitamon. Misschien moet ik die voor leyla ook maar halen, druppels zijn toch bijna op.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_112536925
Hier idd ook wel bijna elke dag bad, maar meestal met alleen water, en haren worden dan niet nat gemaakt of gewassen... :) ze is ook dol op bad.. zodra we na het eten naar boven gaan om pyjama aan te trekken gebaart (en zegt ze tegenwoordig ook :D) bad! Drahmah als we dan een keer zeggen: vandaag even niet meis.. dus ach, die 10 minuten in bad :D
  woensdag 6 juni 2012 @ 20:35:38 #146
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_112537121
Nou dat dus, het is echt echt onderdeel van ons ritueel. Lekker schoon je mandje in.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_112537152
Dot is ook nogal eczemig, die gaat maximaal twee keer in de week in bad of onder de douche. Behalve bij spuitluiers.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_112537342
Hier was k Floris zn haar 1x.per week denk ik. Als ik er gel in heb wel vaker, ligt er dus een beetje aan.
Maar goed nooit berg of eczeem hier gehad.
Met.t warme.weer ging ie wel iedere dag douchen, maar niet elke dag zeep ivm warmtepukkeltjes leek me dat beter.
Hier gaat ie meestal om de dag onder de douche, soms vaker, soms minder vaak. Sowieso op werkdagen niet, omdat ie dan vaak gewoon moe is als we thuis komen.
En soms.wil ie ook gewoon niet.

Vitamine pillen zijn hier niet nodig.op t moment :P
Meneer eet echt bizar veel groente op t.moment. Nog liever dan zn vlees :o
Alles moet wel uitgesorteerd worden op zn bord en dan benoemen wat t is, maar goed.iedere gek zn,gebrek ;) resultaat telt :P
pi_112537347
Het kan ook goed omdat ze op haar lichaam geen plekjes heeft, het zit echt alleen op hoofdhuid (en dan ook echt alleen helemaal bovenop) en ik zag een paar plekjes achter haar oren... verder niks..
pi_112538022
Amy wil niet meer in bad. Het is echt brullen. Ik vermoed dat het komt omdat ze de laatste drie keer in bad heeft gepoept en dat vond ze echt verschrikkelijk. Ze roept nu ook bah als ze bij het bad staat. Ze gaat meestal om de dag in bed en haren wassen we met water. Ze heeft ook nog niet heel veel haar dus dat kan :)

Vervelend de berg Gerbera. Hopelijk is ze er weer snel van af.
  woensdag 6 juni 2012 @ 21:40:13 #151
105018 Borizzz
Thich Nhat Hanh
pi_112540769
Tijd niet gepost, maar mijn Siebe wordt volgende week al 2!
(dus ook meteen op naar het volgende topic).
kloep kloep
pi_112541050
Sofie gaat zo ongeveer dagelijks in bad. (sinds het mooie weer vraagt ze ook echt om haar badje, ze is er dol op), en we wassen dan ook haar haar. Ze smeert alles in haar haar. We wassen sinds kort het haar ook met shampoo/cremespoeling van switsal, ik had strijd met haar om haar haar te kammen.
Haar haar uitspoelen van haar haar met de douchekop vindt ze echt naar, maar ondergaat het wel gewoon. Zolang ze maar met dr speelgoed kan spelen.
*poef* nu is het weg
pi_112543577
Hier was bad/douche altijd een feest... maar sinds een week of 3 is dat over helaas...
Ze wil veel liever met een washandje gewassen worden op de commode met gezellig een boek erbij..
Hier ook een poepincident onder de douche die de aanleiding lijkt te zijn... de ongeveer 20x dat ze in bad gepoept heeft waren nooit een probleem ;) }:| :')

Meestal ondergaat ze het nu.. maar vandaag was het brullen helaas..
We doen om de dag voor haar huid... en wanneer t eczeem erger wordt laten we er een extra dag tussen of meer tot het weer rustig is..

Vandaag toevallig de goedemorgen haar lotion van zwistal meegenomen.. had hem van etos eigen merk maar die hebben ze niet meer... Maakt het 'smorgens vele malen makkelijker om haar haren in de plooi te krijgen...
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_112545011
Is om de dag dan niet nog best vaak voor haar huid?
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_112545711
door de weeks is dat echt maar 2 min onder de straal...
Dat ging dus goed nu... Plekjes alleen nog bij verkoudheid enz..
Nu ze het niet zo leuk vind en haar eczeem sinds deze week weer oplaait gaan we weer minderen idd..
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_112555192
Ik heb tegenwoordig een mini plantenspuitje (euro bij de Wib :D) om haar haar in bedwang te krijgen.. Werkt super, ze vind het leuk en wat minder lotion en dingen in haar haar ;)
pi_112555316
Yaro vind de plantenspuit van de kapper ook zo geweldig. Hij heeft heel makkelijk haar. we doen er eigenlijk niets mee.

Hier gaat Yaro bijna elke dag in bad of onder de douche. Alhoewel hij dat laatste niet meer leuk vind. is vooral gekomen nadat hij is uitgehleden onder de douche. En hij vind de straal op zijn hoofd niet leuk. Haar wassen met shampoo doen we ongeveer 1x per week. de rest gewoon met water.

Berg deden we toen zelf wegpulken. uiteindelijk is het hier vanzelf weggegaan.
pi_112558395
Sarah gaat om de dag in bad of onder de douche. Haren wassen doen we alleen als het vies is.
Berg heeft ze erg gehad, met veel olie en daarna goed kammen verwijderd en toen is het weg gebleven!
Haartjes doe ik weinig aan, even een kammetje er door heen en that's it.

Het is hier weer even rustig, maar er komen wel tanden aan. Maar daar lijkt ze de afgelopen dagen weinig last van te hebben. Ze heeft wat blauwige wangetjes, kwijlt flink en stopt alles in haar mond.
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_112562578
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juni 2012 06:51 schreef Gerberaatje het volgende:
Ik heb tegenwoordig een mini plantenspuitje (euro bij de Wib :D) om haar haar in bedwang te krijgen.. Werkt super, ze vind het leuk en wat minder lotion en dingen in haar haar ;)
Dankje! Ik heb er net een gekocht, en het werkt als een tierelier! Zo krijg ik haar kroes pluizenbol in bedwang!
*poef* nu is het weg
  donderdag 7 juni 2012 @ 12:49:24 #160
128491 J-net
Prettig gestoord
pi_112563690
vandaag 14 mnd bezoek CB.

Kiran weeg nu 10.020 gram en 80 cm lang. Hoofdomtrek was iets an 46; iets onder gemiddeld, maar netjes zijn eigen lijn volgend.

En de bmr prik :( hij moest heel zielig huilen :(
~~~~~~Dream as if you 'll live forever, live like you 'll die today~~~~~
pi_112566392
Graag gedaan, KJ :D ik zag dat ze op de opvang een plantenspuitje gebruikte, echt wel tip van de eeuw (dat ik daar zelf niet opgekomen was :')!) daar komt ze elke keer met de meest wilde creaties van terug O+ de stagiaire daar is gék op haar prutsen en mijn stinkerd is het perfecte model (want die vind het heerlijk dat gepruts aan haar haar!)

J-Net, keurige stats _O_ en die prik is rot ja :(

Hier hebben we de baby insert van de Stokke gehaald eergisteren en het gaat goed :o heb zelfs het idee dat ze beter zit dan met die insert, vooral het eruit halen gaat makkelijker met die spekpoten :')
pi_112566567
Babyinsert, is dat dat rugleuninkje? Die is er hier ook al uit idd. De beugel laten we mooi nog even zitten.
*poef* nu is het weg
pi_112567036
Nee dat rug ding hadden we er al even uit. Echt de beugel! Maar ik heb geen klimmer, ze blijft braaf zitten :)

En we hebben een nieuwe hit sinds kort :D heb zo'n keukentrapje van de Ikea, en nu als meneer thuis komt, rent ze als een gek naar de keuken, met die ondeugende pretblik in haar ogen. Naar het krukje, pakt hem vast, kijkt dan eerst al jaaaaaa!! grijnzend nog even om O-) schuift dat trapje naar de gootsteen, klimt erop en gaat papa helpen met koken (lees; groenten wassen, kraan open doen, prutsen met water, kortom helpen :+) O+ (hij kookt altijd ;)) echt zo vreselijk schattig O+
pi_112567091
Wat schattig O+
*poef* nu is het weg
  donderdag 7 juni 2012 @ 14:28:34 #165
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_112567167
kom ff om de hoek spieken:

Liene had ook berg; ik heb het op een dag laten inweken met zonnebloemolie... en daarna met een ansichtkaart de berg verwijderd.
(de kaart tegen de haarrichting in, over het hoofdje, lichtelijk krabben...)
Hierna heeft ze geen berg meer gehad :)

en haar wassen doen we hier met een bekertje... ook Evie haat de straal en heeft wel een dikke bos haar...
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_112567431
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juni 2012 10:21 schreef MamaPurk het volgende:
Sarah gaat om de dag in bad of onder de douche. Haren wassen doen we alleen als het vies is.
Berg heeft ze erg gehad, met veel olie en daarna goed kammen verwijderd en toen is het weg gebleven!
Haartjes doe ik weinig aan, even een kammetje er door heen en that's it.

Het is hier weer even rustig, maar er komen wel tanden aan. Maar daar lijkt ze de afgelopen dagen weinig last van te hebben. Ze heeft wat blauwige wangetjes, kwijlt flink en stopt alles in haar mond.
Gut gut gut, had ik maar niets gezegd!! :X

J-Net mooie stats! En die prik is ook een rotding, geven ze hem trouwens overal in de armpjes?? Sarah had helemaal 2 blauwe armen daarna.
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_112567713
Ja, die moet in de armpjes geloof ik.
*poef* nu is het weg
pi_112580795
Zo in de tijd dat wij in Z&G aan het verwachten waren, werd daar een hele toffe week by week engelse site gepost waar het hele gebeuren met wat meer humor en minder zoetigheid werd beschreven. Incl grapjes over dikheid en urineverlies enzo. Maar welke!?
Weet iemand dat toevallig nog?
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
  donderdag 7 juni 2012 @ 20:04:59 #169
128491 J-net
Prettig gestoord
pi_112581047
Kiran kreeg 1 prik in zijn been en 1 in zijn arm. Hij is nu al een uur af en aan aan het huilen en wil niet slapen. Heb hem er al uit gehad, en getroost en dan gaat het weer en dan leg ik hem neer en is het weer verdrietjes :( sneu ding.

ga m maar weer ffies troosten
~~~~~~Dream as if you 'll live forever, live like you 'll die today~~~~~
pi_112581624
Is dat deze Vanyel?
pi_112582069
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juni 2012 20:17 schreef Gerberaatje het volgende:
Is dat deze Vanyel?
*O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
:*
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
  donderdag 7 juni 2012 @ 20:43:17 #172
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_112582960
Niet meer gereageerd. Mijn schoonvader is gisteren overleden na een ongeluk. We zijn verbijsterd, en heel verdrietig.
pi_112583039
Oh Pessie wat vreselijk ;( gecondoleerd...

Als je wilt kletsen, weet je me te vinden hè? (mijn moeder is omgekomen bij een ongeluk, dus kan me een beetje jullie shock indenken...)

Sterkte!! :*
pi_112583074
Pfff Pessie wat heftig.. Gecondoleerd!! Heel veel sterkte!
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
  donderdag 7 juni 2012 @ 20:47:32 #175
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_112583182
Bmr in arm? Echt?

Zielig!
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  donderdag 7 juni 2012 @ 20:50:08 #176
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_112583300
Oh pessie, wat vreselijk. Geen woorden voor. Sterkte.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
pi_112583438
Pessie, wat vreselijk!! Sterkte!
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_112583720
Sterkte pessie.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_112583801
Pessie wat vreselijk. Gecondoleerd en heel veel sterkte
  donderdag 7 juni 2012 @ 21:05:51 #180
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_112584101
Oh my, wat vreselijk Pessie, wat enorm verdrietig, gecondoleerd en veel sterkte gewenst. :*
pi_112584129
Pessie gecondoleerd en veel sterkte voor jullie
pi_112584207
Jeetje pessie, wat verschrikkelijk zeg. Gecondoleerd en heel veel sterkte.
  donderdag 7 juni 2012 @ 21:08:43 #183
128491 J-net
Prettig gestoord
pi_112584258
Pessie, gecondoleerd! veel sterkte gewenst.
~~~~~~Dream as if you 'll live forever, live like you 'll die today~~~~~
pi_112584269
Jeetje Pessie, ik schrik er gewoon van.
Ik kan me jullie verbijstering voorstellen.
Gecondoleerd en heel veel sterkte :* ook voor je man!
pi_112585963
Pessie.. :* Heel veel sterkte
*poef* nu is het weg
pi_112592787
Oh Pessie wat erg! Gecondoleerd en heel veel sterkte voor jullie samen :*
pi_112593006
Beuh, ik hoop dat Eva een betere nacht heeft dan gisteren. Toen werd ze rond 23.00 wakker en vond het niet noodzakelijk om nog te gaan slapen, maar wel moe zijn. Dus constant huilen. Heb echt van alles geprobeerd, chamodent, extra beetje melk, even op schoot enz enz. Alleen geen pcm.
Uiteindelijk is ze rond 00.45 weer gaan slapen om vervolgens om 05.30 weer wakker te worden en te verwachten dat ik met haar eruit ging.
Papa heeft haar zachtjes ingefluisterd dat ze nog even moest gaan slapen en toen was het 08.30.

Het arme schaap heeft heel veel last van haar bovenste 2 kiezen die tegelijk doorkomen. Tijdens het eten zit ze af en aan met haar handje tegen haar linker- of rechterwang en dan moeilijk kijken.

Ik zeg verder niets, maar duik nu lekker ook mijn mandje in.
pi_112602833
En hoe is het gegaan danic? Ean slaapt al ruim 2wk matig. Vanaf 03:00 is ze wakker met veel huilen tussendoor. Ze is nu ook wel erg verkouden maar ik ben nu best wel brak.
pi_112604261
Dat slechte slapen zit in de lucht denk ik... Zou het door het wisselvallige weer komen?
Hier ook al zo een vroege vogel, ik ben blij dat ze nu wel gewoon doorslaapt, maar tussen 5 en 6 elke ochtend begint me echt wel op te breken.. En dan ga ik elke avond uit voorzorg al eerder naar bed.
Ik vind Sarah trouwens zo stoer! Ze gaat gewoon lopend mee naar het winkelcentrum (ongeveer 200 meter heen en 200 meter terug). Het duurt wel heel lang maar dat is niet erg :D
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_112606207
Knap van Sarah zeg.
Ean krijgt nu voor het eerst een grote rijstewafel heb er maar wat boter opgesmeerd anders is het zo droog. Maartse vindt het wel lekker.
pi_112606744
Pessie sterkte :*
  vrijdag 8 juni 2012 @ 12:09:34 #192
51684 The_Tankgirl
Kate Bush is the best
pi_112607318
Pessie & gezin, veel sterkte :*
Alle benodigdheden voor cupcakes, taarten en andere lekkere dingen :-9 www.bakgoed.nl
pi_112607384
Wat vreselijk, Pessie. Gecondoleerd en heel veel sterkte gewenst.
  vrijdag 8 juni 2012 @ 20:14:56 #194
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_112630663
Ontzettend bedankt voor jullie medeleven, het doet me goed.

Gerb, ik denk dat ik je volgende week even contacteer. Dit is onvoorstelbaar.
pi_112630995
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 juni 2012 10:15 schreef ferrari_rood het volgende:
En hoe is het gegaan danic? Ean slaapt al ruim 2wk matig. Vanaf 03:00 is ze wakker met veel huilen tussendoor. Ze is nu ook wel erg verkouden maar ik ben nu best wel brak.
Goed. Ik ben maar 1x bij d'r geweest. Gelukkig maar, ook voor haar. Slaapt toch iets lekkerder.
  vrijdag 8 juni 2012 @ 20:44:13 #196
51684 The_Tankgirl
Kate Bush is the best
pi_112632173
weer de hele avond gekrijs en geschreeuw hiero :'(
en op de opvang ging het zo goed vandaag, snap er niks van :{
Alle benodigdheden voor cupcakes, taarten en andere lekkere dingen :-9 www.bakgoed.nl
  zaterdag 9 juni 2012 @ 09:51:25 #197
100412 mefke79
komt goed!
pi_112649870
Zo, tijd om ons hier te melden! Tienus is gisteren 1 jaar geworden. We vieren het eigenlijk pas morgen, dus dan pas taart en cadeautjes, maar op het kdv is het donderdag al gevierd.


Afgelopen week heeft hij, met behulp van de logopedie, eindelijk geleerd hoe hij brood moet eten. Net op tijd voor de taart dus ;) Verder doet ie het prima, zolang we em maar maagzuurremmers en lactulose blijven geven.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
  zaterdag 9 juni 2012 @ 10:09:24 #198
51684 The_Tankgirl
Kate Bush is the best
pi_112650102
Gefeliciteerd Mefke! :)
Alle benodigdheden voor cupcakes, taarten en andere lekkere dingen :-9 www.bakgoed.nl
pi_112650829
Pessie wat een schok en verdriet ;( gecondoleerd en heel veel sterkte :*
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_112650843
Mefke nog gefeliciteerd! De tijd gaat hard!
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
  zaterdag 9 juni 2012 @ 10:57:00 #201
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_112650996
Gecondoleerd Pessie. Wat een schok moet dat zijn. Veel sterkte :*
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
  zaterdag 9 juni 2012 @ 10:57:15 #202
68900 Saffier
Tobias en Ylana
pi_112651002
Mefke gefeliciteerd!
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
pi_112651387
Mefke gefeliciteerd!
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_112652485
Mef O+ gefeliciteerd!!
pi_112656139
Mefke gefeliciteerd! *O*

Eva is zojuist met mijn ouders vertrokken naar een bezoekje aan een oudtante. Vriendlief moet werken ik heb zo een afscheid van een collega. Maar ik vond het toch moeilijk dat ze met tuttie gingen autorijden 8)7
Ach, ik ben gewoon zuinig op mijn kind :P
pi_112657572
Wij zijn terug uit Engeland en Olivier heeft het zo goed gedaan O+

Hij ging zonder problemen elke avond in de travelcot slapen.
Hij is geobsedeerd door fruitautomaten en racespelletjes apparaten blijkt :')
Alle auto's en draaigevallen bij winkels zijn nu een reden om een drama te maken om er in te mogen en net zo'n drama om er uit te moeten :+

Gisteravond kwamen we om 16.30uur op de kade in Dover aan en checkten we in voor de ferry.
Die ging uiteindelijk pas om 20.30uur weg want ze liepen door de harde wind nogal achter :')
We waren zijn speen kwijt (goede reden om dat ding af te leren zeg :X ) En hij is op geweest tot 22.30uur daardoor.
Ging goed zo lang we hem bezig hielden en vanochtend lekker tot 10.30uur geslapen daardoor. Was voor ons ook fijn want we lagen er pas om 02.30uur in vanwege het naar huis rijden nog.

Hij sjanst en flirt met iedereen en als ie muziek hoort gaat ie dansen of als hij zit met zijn armen zwaaien.
Hij is zo leuk O+

Hij doet het ook weer goed met zijn tanden. Wederom twee tegelijk dus dat scheelt extra drama. Nummer 7 en 8 komen nu door dus het mocht ook wel :P
Hij heeft er voornamelijk nogal smerige doorlekluiers door. Dus moeders stond met een teiltje heet water nogal wat rompers en pyjama's en slaapzakken te weken op vakantie :')

Tot zo ver mijn trotse mama modus.
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
  zaterdag 9 juni 2012 @ 14:47:13 #207
100412 mefke79
komt goed!
pi_112657882
Oh, ik zie nu pas dat ik zo over het bericht van Pessie heen binnen kwam vallen. Gecondoleerd Pessie, wat onwerkelijk zo. Sterkte!
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_112658524
Mef nog gefeliciteerd met tinus.
dml welkom back een fijne vakantie zo te lezen.
En ik ben zo blij dat ean geen speen heeft.
  zaterdag 9 juni 2012 @ 15:09:00 #209
100412 mefke79
komt goed!
pi_112658668
DML, klinkt als een prima vakantie! Tienus heeft al anderhalve tand, onder. En nu komen er drie tegelijk door boven. Ach, heeft ie er ook maar 1 keer pijn van, dat scheelt.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_112663835
Ik was in de keuken bezig en hoorde ineens Ean huilen. Dus ik er snel naar toe had ze haar LP-huis omgeduwd en in een hele mooie turnhouding hing ze er boven op. Ze steunde echt op 2 armen en hing helemaal horizontaal. Eigenlijk een foto moment maar heb haar eerst maar gered.
pi_112665402
pessie, nog gecondoleerd, wat erg!
pi_112669067
Mefke gefeliciteerd!! Wat een leuke foto!
Heb het verhaal voor de logopedie gemist omdat ik pas binnen kwam walsen toen mijn dame 1 werd.. Heb je een samenvatting?

Pessie hoe gaat het nu bij jullie? Veel sterkte...

DML dat klinkt goed :D Kom maar door met de foto's!!

Wij hebben vandaag t dametje afgeleverd bij opa en oma en zijn vakantieinkopen gaan doen.. Eigenlijk de eerste keer zo.. meestal komen ze naar ons toe om op te passen..
Ze heeft zich ontzettend uitgesloofd natuurlijk en viel meteen in coma toen haar oor haar bedje raakte thuis ;)
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_112684625
Pessie gecondoleerd!! Wat een bizar iets..
  zondag 10 juni 2012 @ 14:45:04 #214
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_112692684
We hebben donderdag en vrijdag alles geregeld, nu is het gewoon wensen bespreken en huilen en tot rust komen met elkaar. Proberen er iets van te beseffen.

We hebben Nathan meegenomen vrijdag en zaterdag, dit was heel goed. Ik vertel later wel even een keer hoe dat ging, was heel mooi namelijk.
  zondag 10 juni 2012 @ 15:26:46 #215
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_112694227
Jeetje Pessie... wat dramatisch, gecondoleerd.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_112706428
Wat een achtbaan pessie! Hou je rustig, fijn dat Nathan overal bij kan zijn.
pi_112715371
Ik had vandaag grote schrik! Mijn grootste angst was altijd vallen met een kind oo mijn arm en dat is vandaag gebeurd. Gelukkig heb ik Sarah voor een harde klap kunnen behoeden! Maar zelf heb ik de klap wel erg goed gevangen geloof ik.. Ben benieuwd hoe mijn lijf morgen aanvoelt. Maar wat voelde en voelik me klote zeg dat dit gebeurde, ik ben altijd zo behoedzaam en oplettend. De schrik zit er nog goed in!
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_112725689
Jeetje MP! Dat kan ik me goed voorstellen!
Ben je ergens over gestruikeld?
Hoe voel je je vandaag?
pi_112726925
Nou het valt me vandaag alles mee! Ik ben stijf en heb wel pijn, maar daar hebben we paracetamol voor ;)
Ik heb waarschijnlijk mijn linker enkel verzwikt, maar zwakke enkels dus gebeurt vaker, kan me meestal goed corrigeren. Toen heb ik uit reflex die voet omder mezelf vandaar getrokken en ben ik op mijn rechterknie beland (die nu ook die en geschaafd is en nog wel alle kleuren van de regenboog zal krijgen)en heb ik een rare draai gemaakt om Sarah maar van de grond te kunnen houden, rechter schouder die spieren zijn nu dus ook stijf en stram.
Sarah heeft gelukkig echt niets! En Jaël heef thet zien gebeuren en verteld aan iedereen hoe heldhaftig haar moeder haar zusje heeft gevangen.. Ze heeft niet helemaal begrepen wat er gebeurde geloof ik ;)
Maar het zal allemaal even tijd nodig hebben voor het goed voelt en ik zal ook even tijd nodig hebben om me in mijn koppie weer goed te voelen. Ik voelde me even heel erg schuldig. Meerdere keren met manlief de val doorgesproken (hij was er gelukkig ook bij) en er is niets om me schuldig over te voelen dat weer ik wel, maar toch dat gevoel, wat als ze wel vol op de straat terech was gekomen enz, Dat zijn vragen die je je eigenlijk niet moet stellen, maar ze schieten door door mijn koppie.
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_112727421
Vandaag is mijn Jona 2 geworden! :) en ookal kwam ik hier niet veel, ik wou de dames (en heren) toch even bedanken voor het advies als ik met een vraag zat. :* Veel plezier, succes en geluk met jullie dreumesjes nog! En wellicht tot in het peutertopic mocht ik daar wel actiever zijn :+
Ik ga nu lekker feesten met mijn peuter O+
I'm not a sinner.
pi_112727483
Plums en Jona gefeliciteerd *O* *O*
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_112730880
Gefeliciteerd met Jona Plums!
pi_112731231
quote:
0s.gif Op maandag 11 juni 2012 09:46 schreef Plums het volgende:
Vandaag is mijn Jona 2 geworden! :) en ookal kwam ik hier niet veel, ik wou de dames (en heren) toch even bedanken voor het advies als ik met een vraag zat. :* Veel plezier, succes en geluk met jullie dreumesjes nog! En wellicht tot in het peutertopic mocht ik daar wel actiever zijn :+
Ik ga nu lekker feesten met mijn peuter O+
*O* van harte Plums! Heb je nog een foto van de jarige? *;
  maandag 11 juni 2012 @ 14:56:41 #224
100412 mefke79
komt goed!
pi_112738398
Jemig MP, dat is schrikken!

Ik weet effe niet meer wie het vroeg, maar Tienus kreeg logopedie omdat z'n kokhalsreflex nog ongeveer op zijn lippen zat. Daardoor at ie eigenlijk alleen puree en zelfs dat niet van harte. Omdat meneer sowieso geen goede eter/drinker is, aan de bel getrokken bij de huisarts en zo bij de logopedie terecht gekomen. En die vrouw heeft gewoon wonderen verricht. Binnen een maand heeft hij brood leren eten. En taart :D Gisteren hebben we zijn verjaardag gevierd en waar onze oudste nog voorzichtig een stukje van de taart pakte, pakte Tienus meteen een heel stuk taart, nam een hap en smeerde vervolgens alles onder. Zo leuk om te zien, want een maand geleden hadden we nog verwacht dat hij appelmoes oid als 'taart' zou krijgen.
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_112747190
Pffff niet meer doen hoor mamaPurk! maar wat geweldig dat Sarah niks heeft!

Plums van harte met je peuter!!
  dinsdag 12 juni 2012 @ 11:01:29 #226
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_112779144
Hallo, we komen ons melden hier, Lientje is vandaag 1 jaar! O+

Feestje zondag al gevierd, wat foto's...... :)

Even spelen voordat het bezoek komt.....

Taart van Nijntje

Cadeautjes van papa en mama, toch ook een poppenwagen, had de papa van Lientje als verrassing gehaald.


En een overzicht van het afgelopen jaar, onder een spoiler wegens veel. :D
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  dinsdag 12 juni 2012 @ 11:31:04 #227
100412 mefke79
komt goed!
pi_112780166
Hallo Lientje en Juud, welkom! Ik vind het zo mooi om te zien dat ze al als heel klein meisje zo'n herkenbaar gezicht heeft. Het verandert nog wel door de maanden, maar je blijft zien dat zij het is. En ze wordt groot joh!
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_112783873
Gefeliciteerd en ik wilde hetzelde als Mefke zeggen.
Ik zou uit allerlei eerste foto's van baby's zo Lientje herkennen idd
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
  dinsdag 12 juni 2012 @ 14:09:50 #229
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_112786057
Juud gefeliciteerd!!! *O* :*
En welkom, wat begint ze op Dementor te lijken :o
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  dinsdag 12 juni 2012 @ 14:11:08 #230
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_112786098
Plums ook gefeliciteerd!
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  dinsdag 12 juni 2012 @ 18:12:52 #231
337708 __Isis__
Met een knipoog ;)
pi_112796476
Gefeliciteerd met je mooie meisje Juud!!! :)
Twee harten, een liefde
Uit liefde, een hart
pi_112801473
Juud gefeliciteerd met Lientje
pi_112804643
Meneertje zei vandaag voetuh. Dat zijn twee lettergrepen! :o
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_112806359
Juud gefeliciteerd met je mooie dame!! Mooie spam!

En Puck whoooot... goedzo!!
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
  dinsdag 12 juni 2012 @ 21:13:15 #235
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_112807179
Gaat lekker Puck ^O^
Auto was ook al 2 lettergrepen DML ;)

Soneal zegt nog steeds geen papa of mama (heda voor papa doet hij ook niet meer) ik pas bij het CB zeggen dat hij nog niet praat behalve tig varianten op "daar" maar ik was even vergeten dat hij ook regelmatig een "da i tie" of "da be je" zegt... efin, wij lopen de kamer van de WVK uit, ziet hij de dame die weegt en de afspraken maakt, zegt hij "da be je" en zij reageert direct met "daar ben je".... verstaat zij het er dus ook in... en ik maar roepen dat hij nog niks zegt :')

Verder komt er niet veel uit trouwens, daar, die, aanvullingen daarop en vanmiddag een "uit" toen ik z'n sok uitdeed om een schoen te passen :o
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_112807994
Auto zegt Puck nog niet :D

Da be je is ook een hele zin al! ^O^
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
  dinsdag 12 juni 2012 @ 21:27:13 #237
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_112808090
Dank voor de felicitaties en complimenten.
Leandra, het klopt dat ze momenteel idd veel van Dementor weg heeft.

Lientje zegt papa, mama, die, poes, nee, Nijntie/Nijnje en nomnom (als iets lekker is of als ze honger/dorst heeft) zo even snel uit mijn hoofd.
  dinsdag 12 juni 2012 @ 21:35:12 #238
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_112808672
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 juni 2012 21:25 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Auto zegt Puck nog niet :D

Da be je is ook een hele zin al! ^O^
Wel waar joh, hij zei "auto" toen we in de lift naar beneden stonden.
Ik voelde me al helemaal falen, want Soneal zegt echt nog geen auto.

Ja ik dacht al toen hij maar niet ging praten; die gaat in een keer met volzinnen beginnen :')
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_112815038
Nee hij zei papa of opa toen :D

Auto zegt hij echt niet terwijl ik het elke dag weer benoem.
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_112815503
Praten gaat hier nu echt belachelijk hard.. Mijn ouders waren 3 weken op vakantie geweest en stonden echt met hun oren te flapperen van t weekend.. (terwijl ze haar wel via de webcam gehoord hebben)

Mama boter pakken, Oona broodje smeren & Papa werke auto broem.... zei ze vandaag o.a
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
  dinsdag 12 juni 2012 @ 23:19:08 #241
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_112816102
Ik verstond echt auto hoor... hij keek ook naar de auto's beneden :Y
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_112901584
Bartje zegt eigenlijk nog niets echt begrijpelijks...

Hij lijkt een onhandige periode te hebben. Afgelopen week gleed hij uit met kruipen, tand door de lip. Vandaag viel hij tijdens het lopen, dik oog met een wondje ernaast.. De gastouder voelde zich er wel schuldig over...
pi_112909732
Mijn kind staat met de tandafdrukken van een ander jongetje in zijn wang op de foto bij de kdv fotograaf :'(
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
  donderdag 14 juni 2012 @ 23:52:44 #244
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_112910674
Hier vooral blauwe plekken, vallen tegen de punt vd tafel, de dag voor je verjaardag, zorgt voor een blauwe wang.
Uit boosheid/drift met je hoofd tegen de spijlen van de box aan tikken, zorg voor blauwe vlekjes op het voorhoofd.

Ik vind het een ramp als ze iets heeft, maar kan het niet altijd voorkomen en t is nogal een stoere die veel durft. Sneu is het wel al dat vallen, als ze moet huilen gaat ze ook nee schudden...
pi_112914999
Mijn kind praat zegt ineens belachelijk veel!! Echt vanuit het niets naar regelmatig 3 en soms zelfs 4 woorden zinnen!

't is net een diesel, duurt ff voordat ze gaat maar áls ze eenmaal gaat :o
pi_112915016
De favoriet is momenteel: (favoriet als in zo'n beetje de hele dag)

Waaaaauuuuuwwww, tejeh mama daahn!

(vertaling: wauw tenen mama gedaan ;) ze heeft wat blanke lak met glitter op haar teennagels gekregen van de week en dat was zachtgezegd een mega hit :'))
pi_112916343
Sofie heeft echt altijd blauwe plekken ergens. Vallen/stoten of gewoon lomp doen. Heeft ze denk Ik van mij. Ik word ook zo snel blauw. Geen idee waar het vandaan komt bij me. Is na de bevalling uitgebreid onderzocht, maar niemand die t weet.
Vallen boeit dr ook niks, ze kijkt even van:"huh, wat was dat nou" maar speelt zo weer verder.
*poef* nu is het weg
pi_112916470
Hier momenteel 1 met een blauw scheenbeen :') meneer zei al: je moet haar niet meer op zichtbare plekken schoppen :P mensen gaan nog wat denken! :')

Al is ze wel heel voorzichtig, ze valt niet vaak (alleen als ze echt moe is) en echt een dare-devil met dingen uitproberen is ze ook niet... klimmen probeert ze ook niet, constant: hewpuh? :')
pi_112916483
Ow Puck dat is ook sneu!!

Hier ook een dametje met altijd wel blauwe plekken, nu weer op haar koppie omdat ze achterstevoren op een loopautootje is gaan zitten..
Verder zijn we sinds 3 dagen gestopt met de Losec en het lijkt helemaal goed te gaan! Ze heeft gewoon tot nu toe de nachten redleijk goed geslapen (gewoon zoals altijd ;) ) Dus ik heb goede hoop dat ze eindelijk over de reflux heen is gegegroeid. Over een week durf ik echt te juichen geloof ik.
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_112917406
Mijn kind wordt gelukkig niet echt snel blauw. Zn benen op t.moment wil je alleen niet zien, gisteren buiten gespeeld bij zn neef en allemaal krassen enzo (blote benen had ie ;))
Lekkere buitenspeelbenen O+
Vallen doet ie gek genoeg.niet zoveel. En hij is ondernemend genoeg :D
pi_112917981
Puck doet zelf helemaal niet zulke rare dingen en hadden we zijn eczeem nog maar licht aanwezig op de wangen door het weekje engeland (begint weer op te spelen maar het fotomoment was precies juist eigenlijk) en dan staat er nu een beet in zijn wang -O-
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
  vrijdag 15 juni 2012 @ 10:21:14 #252
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_112918192
Daar zal je toch flink hartzeer van hebben, je kleine manneke in zijn wang gebeten, jakkes zeg....
pi_112919285
Ah puck toch. Ean begint mij ook te bijten geen idee waar dat vandaan komt.
Gerbera je meissie gaat snel ineens

Van Eans gebrabbel kan ik geen chocolade maken. Ze heeft hele verhalen maar geen idee wat ze zegt.

En gisteren had ze een broek maat 80 aan en die was qua lengte precies goed wel veel te breed. Ai mijn meisje wordt groot ineens.
pi_112922109
Zo gaat dat met kleine meisje FR ;) die worden groot :D

Ik heb net met de meisjes geverfd, vingerverf wel te verstaan en waar Sarah er de vorige keer nog niet echt voor te porren was zat nu werkelijk alles onder de verf!! Deed gewoon twee handen door de verf en daarna lekker smeren. En kwaad dat ik vond dat het klaar was!!
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_112922427
Dat weet ik maar het gaat nu wel heel snel. Eerst kon ik d'r niet groter kijken en nu vind ik het e snel gaan. Muts dat ik ben.

Lekker gekliederd Sarah? mooi cadeau voor je vader gemaakt?
pi_112922669
Das niet mutsig hoor FR het gaat gewoon steeds in ene even heel snel, uit ervaring kan ik zeggen dat dat wel een beetje blijft! J. heeft dat nog steeds dat ik denk ow eigenlijk is ze nog zo klein en dna in ene heeft ze opmerkingen enzo dat ik denk neeee zo groot ben jij nog niet!
We hebben vanalles geknutseld trouwens want morgen vieren mijn zusjes hun verjaardag en idd zondag vaderdag. En omdat we het saai vonden hebben we ook nog maar wat bloemen gevouwen en die staan nu gezellig op tafel, die gaan tenminste niet dood ;)
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_112924279
Mr.DML was vooral boos over de beet terwijl ik vooral mijn ventje in tranen voor me zag :'(

Leuk om te horen MP. Kan ik ook de vingerverf weer eens uit de kast trekken. De vorige keer was nog niet zo´n succes maar we zijn alweer twee maanden verder nu denk ik.

Muppet wat ga je hard opeens motoriek en spraak *O* :o

Wij zijn net naar ouder en kind gym geweest. Hij vond het geweldig dus ik ga ons maar opgeven :D
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
  vrijdag 15 juni 2012 @ 14:36:49 #258
100412 mefke79
komt goed!
pi_112928604
DML, das balen! En het lijkt me vrij pijnlijk ook.

Tienus moet ook nog een keertje van de maagzuurremmer af. Laten we daar nog maar effe mee wachten, ik heb het idee dat ie het nog best hard nodig heeft.
En hij groeit als een dolle. Ik heb eigenlijk zo'n beetje alle 74 de la uit gedaan. Daar zaten shirts bij die Tienus niet aangehad heeft, terwijl Driekus ze heel veel aangehad heeft. Blauwe plekken, schaafwondjes etc...laten we er maar niet over beginnen. Ik snap nu waarom mijn moeder af en toe verzuchtte dat ze blij was niet naar het bureau te hoeven zodat ze ook niet alle blauwe plekken hoefde te verklaren :X
* Mama van Driekus (0909) en Tienus (0611) *
*waarom hebben konijnen zulke grote oren als ze toch niet luisteren? *
pi_112943866
Eva is ook zo'n echte rouwdouwer en dr schenen zijn altijd een tikje donkerder dan de rest van haar huid, er zitten altijd wel herstellende blauwe plekken op. Afgelopen zondag is ze een gat in haar (nieuwe }:| ) legging gevallen op het randje van de convectorput. Dus een flinke schaafplek op d'r knie. Hele huis vol verjaardagsvisite, maar niemand heeft er iets van gemerkt, dus ze zal er zelf ook geen last van hebben gehad. Ik zag ineens dat gat.

En mijn kind bijt }:| :(
Ik vind dat dus echt niet tof.
Gisteren opa en vanmiddag oma. Ik vond dat al niet leuk, maar ik moet er al helemaal niet aan denken dat ze straks een kindje van vrienden gaat bijten ofzo.
Mijn moeder zei zelfs 'ik wordt een beetje bang van d'r'.
Ik snap die opmerking wel, want je bent gewoon bang dat ze weer bijt, maar ik vond het zo'n pijnlijke opmerking. Ik heb een hartstikke lief kind, daar moet je niet bang voor zijn -O-
pi_112945395
Och Puck wat sneu!!

Haha Gerbera hier precies zo... hele dag 3 woord zinnen en regelmatig ook al 4...
Papa sjoenen pakken Oona zei ze vanmorgen ;)

Oh Danic dat is idd geen fijne opmerking.. Oona heeft er een tijd een handje van gehad om te slaan.. Je ineens heel intens aankijken en dan uithalen... Gelukkig werd dat vrij snel minder weer.. leek een fase te zijn en nu gebeurt het alleen nog heel zelden..
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_112951420
Ik weet dat het een fase is, maar ik baal er zó van.
Ik weet nog hoe vervelend ik het vond om ouders te vertellen dat hun kind een ander kindje had gebeten op het kdv. En die ouders zich ook gelijk mega-opgelaten voelen natuurlijk.
Nu heb ik dat zelf.
Eva is zo lief aardig voor iedereen. En ik vind bijten toch wel zo iets vals. Ik weet wel dat Eva het niet als vals bedoeld, maar ik begrijp niet waarom ze het doet. Zou het met grenzen zoeken te maken hebben? Kan me het bijna niet voorstellen.
Helpt niet mee dat ik een jaar of 15 terug een aanvaring heb gehad met een ''collegaatje'' die om een puberale reden boos op mij was en me besprong. Heeft toen bossen haar uit mijn hoofd getrokken, maar ook heel fanatiek haar tanden in mijn arm gezet, het litteken staat er nog :N
pi_112951991
Het hoort erbij Danic.

MrDML weet niet zoveel van kinderen en was boos en vond het bizar. (totdat de vader van het jongetje zijn excuus aanbood. Wij wisten tot dan niet wie het was want dat zijn de regels maar het jongetje was de laatste van wie ook MrDML het verwachtte en opeens kwam hij terug van zijn Olivier zou dat nooit doen)

Ik zelf heb gevraagd naar de reactie van mijn kind en toen hij snel te troosten was gebleken was dat het belangrijkste. Terug draaien kon toch niet.
Omdat ik weet dat het erbij hoort was mijn reactie een stuk kalmer en milder dan die van mijn vent.

Je collega spoort niet :o :X :X
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_112953339
Nee dat wijf was gek (haar vriendje had het uitgemaakt en was bij ons wat komen drinken en zij dacht dat ik met hem zat aan te pappen, zoals ik al zei, pubers :X ).
Ik werkte op een camping, misschien dat dat scheelt, was nooit een echte vaste, serieuze baan zeg maar.

Ik weet dat het erbij hoort hoor, maar ik merk dat ik er toch wel heel erg van baal. Gewoon, omdat het zo 'gemeen' is.
  zaterdag 16 juni 2012 @ 09:41:31 #264
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_112961434
Danic, Eva is nog heel wat jonger dan Nathan. Wat je zou kunnen doen is om, behalve haar tanden heel snel uit die situatie te halen, verder alles te negeren. Ze gaat nu echt op zoek naar aandacht, en het is niet de bedoeling dat ze aandacht trekt door te bijten. Nathan heeft er nog steeds wel een handje van. Dan wil hij zoenen en zet ie zn tanden in mn kin :X
pi_112961637
Danic Yaro heeft het ook gedaan. was met name als hij echt boos en gefrustreerd was en het leek alsof hij zijn emoties niet op een andere manier kwijt kon. Daar naar gekeken en het is over gegaan. nu doet hij het alleen nog als spel als ik in zijn mond wil kijken. maar dat is verder onschuldig.
pi_112973820
Tja, ze doet het echt zonder aanleiding lijkt wel. Net had papa haar verschoont, tilt d'r op en ze bijt zo in zijn arm. Bij opa gisteren hetzelfde, ze wilt een kroel, opa tilt haar op en ze bijt in zijn arm. Hoe het bij oma ging weet ik niet.

Aandacht krijgt ze genoeg zou ik zeggen. Misschien ontdekken wat ze met haar tanden kan? Ze heeft natuurlijk al best veel met 8 tanden en 4 kiezen.
Ik weet dat het weer over gaat, maar toch.....
pi_112974076
Anne heeft ook een tijdje gebeten. En als ik dan AU! riep of boos werd, moest ze er alleen maar hard om lachen.
Daarna besloten het gewoon te negeren en toen was het zo over. Gewoon een uitprobeerfase hier dus.
pi_112982515
Sarah doet ook een beetje bijten.. Maar niet op de manier als jullie dreumesjes.
Ze mag 's morgens altijd bij mij in bed omdat ze zo mega vroeg wakker is altijd en dan doen we een filmpje aan op de Ipad en die zetten we tegen het hoofdeinde van het bed aan, ik leg dan mijn arm ervoor en daar gaat zij met haar hoofd opliggen en kijken (anders zit ze aan de knopjes). Ik heb nu dus al een aantal ochtenden dat ik denk wat voel ik toch, doe ik mijn ogen open ligt ze mijn hele arm te beknabbelen ;) gewoon liefdevolle bijtjes, eigenlijk heel schattig O+ (Ach met die 4 tandjes van haar kan ze me geloof ik nog niet echt pijn doen)
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_112983573
Ligt er maar aan welke tandjes het zijn :)
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_112983635
quote:
0s.gif Op zaterdag 16 juni 2012 22:11 schreef Vanyel het volgende:
Ligt er maar aan welke tandjes het zijn :)
Boven en onder de twee voortanden, dus als ze kwaad wil kan ze kwaad ;) Maar schijnbaar bedoelt ze het liefdevol, ze houdt gewoon van mijn arm :') O+
Mama van Jaël (17-07-2009)
Mama van Sarah (05-03-2011)
pi_112985196
Das echte liefde.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_112985770
Amy heeft ook een paar keer gebeten. Wat hier hielp was de plek laten zien en zeggen dat mama nu au had doordat zij gebeten had. Ik vroeg dan om een kusje als troost. Zij komt namelijk ook een kusje halen als ze pijn heeft. Bij haar hielp dat heel goed.
  zaterdag 16 juni 2012 @ 22:53:29 #273
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_112985811
Die van mij bijt sinds een paar dagen weer zo nu en dan in mijn tepel :X
Ook een vorm van aandacht, ze gaat heel hard lachen als ik er iets van zeg, zelfs even flink bij dr neus of wang pakken heeft een lachbui als resultaat, weet ik van de vorige keer.

Dus nu negeer ik het nu maar weer, in de hoop dat het snel zal stoppen.

Ik ben vandaag met haar naar Prenatal Hearts geweest in Amersfoort, das best een leuk uitje op een vrije zaterdag, ook gaan lunchen met haar in de kinderstoel aan tafel. We lunchen wel vaker even ergens, maar dan zat ze tot nu toe vaak in de wagen en was haar papa erbij. Dit was voor het eerst zo samen, zo tof. Ze zit dan ook te kletsen, haar broodje te eten, af en toe een slokje uit de beker. En ze hadden er reuze veel Nijntje spul en dan is haar dag al goed. O+

De komende twee maanden werk ik minder en heb ik dus veel tijd voor zwemmen, kinderboerderij en bezoekjes her en der, heerlijk!!
pi_113038615
Bijten komt mij ook bekend voor, af en toe om uit te proberen of soms in de tepel en natuurlijk vooral als ik naar de tandjes wil kijken/ voelen. Er zijn nu kiezen aan het doorkomen en opeens is alles weer anders: 's nachts vaker wakker, soms maar weinig eetlust...maar of het nu echt aan de tandjes ligt. Ik hoop dat de communicatie straks makkelijker gaat als mijn zoontje kan praten. Nu ben ik echt soms radeloos wat hij bedoeld/ wil. Zijn eigen willetje wordt ook steeds duidelijker. Soms is niets meer goed en dan loop ik de standaard dingen af, honger, dorst, luier, tandjes, slaap, maar dan blijft hij nog huilen/ zeuren.
Is dat een fase/ herkennbar voor de net eenjarigen? En hoe gaan jullie ermee om als jullie kind iets niet lust? De ene dag eet die iets met veel smaak, de andere dag wil die hetzelfde nog niet eens proberen. Geven jullie dan iets anders? Ik tot nu toe nog wel, want anders eet die echt niets, ook niet als je heel lang wacht.
  maandag 18 juni 2012 @ 09:18:23 #275
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_113040009
Zana, als Nathan geen aardappels wil, eet hij de groenten wel, en als hij de groentes in de pasta niet wil eet hij de pasta ertussen uit. Ik maak me er niet druk om, de ene keer eet hij iets met veel smaak en de andere keer niet, verder is Nathan gemiddeld in gewicht en lengte dus kies ik ervoor het een fase te laten zijn en vertrouw ik erop dat het vanzelf overgaat.

Edit: Nathan's bak met vla is groter als hij echt niet wilde eten, ik denk dat het dan aan tanden ligt dus kan ik me voorstellen dat eten niet leuk is.
pi_113041588
Zana, ik sluit me aan bij pessie. Op het cb kreeg ik ook de tip om niets anders aan te bieden. Op een gegeven moment krijgen ze dat door en heb je kans dat ze je gaan beïnvloeden. Kindjes moeten leren te eten wat de pot schaft.
Eva krijgt altijd een toetje, ook als ze dr avondeten slecht gegeten hebt.

Wat betreft je andere vraag, je mist 1 aspect wat je standaard kunt nalopen als je niet weet wat er is en dat is aandacht. Juist als kindjes hangerig/huilerig zijn en alle andere dingen zijn het niet, dab willen ze gewoon lekker bij je zijn. Ga gewoon bij hem zitten als hij aan het spelen is en speel mee. Toon interesse en bewondering voor alles waarin hij je betrekt, hij wil gewoon samen met jou iets doen en daar soms dan ook bevestiging in zijn handelen.
En soms gewoon een dikke knuffel.
pi_113042137
Verwacht niet dat praten verduidelijking op gaat leveren het eerst komende jaar. Aangeven wat ze willen is echt nog te moeilijk.
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_113042412
Hallo!
pi_113043820
Ook al eten kindjes goed, er zijn van die fases dat ze geen hap opeten, omdat ze het zelf willen doen of omdat ze snel afgeleid zijn, of gewoon wat pijn in het mondje.
Niet teveel aandacht aan geven, eten gewoon blijven aanbieden.
Het toetje kan je dan misschien wat voedzamer maken, yoghurt met fruit of granen bijv?
Er kan altijd nog een flesje melk bij s'avonds, ik zou iig geen boterham met pasta geven ipv het avondeten. En niet druk om maken, als er geen medische dingen zijn groeien ze gewoon door.
pi_113044673
Zo hebben wij tegenwoordig bijna elke ochtend driekwart boterham over. Mevrouw speelt liever met haar bal en kan de aandacht echt niet bij het eten houden.
Geen punt, eet ze niet. Krijgt ze een uurtje later wel 2 stukken fruit ipv 1 en meestal gaan die dan ook snel op.
Als het avondeten eens niet goed gaat (niet zo vaak) krijgt ze hier inderdaad ook een grotere fles 's avonds.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_113045017
Kan ik m'n dreumes aanmelden? :P 17 juni 2011: Evan, zoon van Cleany
pi_113048278
Welkom Cleany... Nog gefeliciteerd!

Hier komt er ook niets anders op tafel wanneer ze het avondeten niet wil.... Wel zorg ik vaak dat er bv wat rauwkost al op tafel staat... bv tomaatjes/komkommer/paprika lust ze bijna altijd wel.. en inderdaad het bakje kwark is wat groter wanneer er geen avondeten naar binnen gaat ;)
Ze is trouwens nog nooit snachts wakker geworden van de honger..

Vanmorgen de laatste les muziek op schoot gehad.. Jammer! (door de stromende regen op de heenweg... pff.. gelukkig zat mevrouw vrolijk spetter spetter spat te zingen onder haar regenscherm)
Ik denk dat ik eens op zoek ga naar peutergym..
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_113048306
Wat voor yoghurt geven jullie nu? De hele vette variant is niet meer nodig nu lijkt me.
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_113049169
Turkse yoghurt hier. Die eten we zelf ook.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_113049234
Hier wisselend.. Meestal hebben we kwark... en mager/vol is wisselend
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_113051500
Sofie is ook gestopt met brood eten. Kon ze eerder 2 tot 3 boterhammen op in de middag. Nu ben ik blij als er 1 in gaat. Soms krijgt ze een krentebol of croissant. Die krijgt ze dan na de boterham, die gaat dan wel nog op. (als ze zin heeft)
Avondeten gaat eigenlijk altijd wel prima. Ze lust bijna alles. Maar als we weten dat ze een groente niet lust (pas hadden we bietjes, en die lust ze echt niet) hebben we er een tweede groente bij. Ze krijgt dan wel wat bietjes op dr bord.
*poef* nu is het weg
pi_113052253
Hier eet Ean ook wisselend. De ene keer eet ze heel veel en de andere dag weigert zel al bij voorbaat. Ze moet van mij dan 1 hapje proeven wil je ze echt niet dan niet.
Ze is van het weekend bij mijn ouders weze logeren. Mijn vader moest haar alleen eten geven en in bed leggen. En hij had prijs ze had de poep overal liggen. En 's morgens toen ze wakker werd zat ze weer onder. En ze lekt bij ons nooit door. Gisteren had ze bij ons ook 3 poepbroeken en onverteerd spul en vanmorgen was ze heel vrolijk.
pi_113052378
KJ... hier wisselen we nu ook af met cracotte of beschuitjes... blijkbaar weer interessanter en nu gaat brood ook weer beter..
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
  maandag 18 juni 2012 @ 15:36:34 #289
51684 The_Tankgirl
Kate Bush is the best
pi_113053375
Lamb, dat muziek op schoot is dus een aanrader? Ik heb ons aangemeld voor muziek op schoot in september namelijk :)

Gefeliciteerd Cleany, wat gaat de tijd snel :)

Eten: ik forceer niets, de ene dag eet Larissa heel goed, de andere dag bijna niets, yoghurt gaat er wel elke dag in.
Alle benodigdheden voor cupcakes, taarten en andere lekkere dingen :-9 www.bakgoed.nl
pi_113053500
gefeliciteerd cleany!!

Hier ook een krentenbollenperiod gehad, maar nu is die ze zat geloof ik. Nu is het weer gewone boterhammen dubbelgeslagen en dan eet ie alleen het zachte op.
Verder eet hij veel fruit gelukkig, moet het zelfs remmen af en toe.
pi_113053964
Zeker TG! Oona vond het erg leuk!

Hier vaak met pasta of aardappels eet ze dat eerst op en laat de rest liggen.. dan gaat ze bij ons bietsen ;) Dat mag.. Maar dan moet ze eerst een hap groente en krijgt dan bv nog een stukje pasta..
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
  maandag 18 juni 2012 @ 16:27:31 #292
217224 Juud79
Ik zie rond in de wereld
pi_113055949
Hier gaat AVG er het beste in, pasta is wisselend, rijst eet ze niet (tot nu toe)
Brood heeft ze heel lang niet gegeten (als in een halve per dag), sinds kort eet ze dat wel (bijna een hele), liefst met vleeswaar/kaas/appelstroop/pindakaas. Ik gaf haar totdat ze 1 jaar was altijd een bordje pap als ontbijt en nu wissel ik dat af met brood en een beker melk.

Als ze haar avondeten niet goed eet, dan krijg ik er vaak nog wat in door haar van mijn bord te voeren. Als ze heel veel eet slaan we een toetje over, dat heeft ze toch nog niet echt door. Als ze minder eet dan krijgt ze een bak vol Biogarde Stand, volle yoghurt of kwark.
pi_113056004
Muziek op schoot was hier ook een succes.

Ouder en kind gym is ook helemaal leuk nu :Y
You make me dizzy, Miss Lizzy,
The way you rock'n'roll
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_113059762
Ik ben op zoek naar peutergym nu... maar kan nog niet echt iets vinden met de juiste dagen/leeftijd
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_113082793
Mag ik iets vragen even tussendoor?
We willen een bedje kopen wat 70cm heeft als binnenmaat (met lage opstaande randen) en ons matrasje is ook 70cm.
Past deze beveiliging daar dan wel tussen?
http://www.baby-dump.nl/s(...)25-cm-vrijstaand.jpg

(gewoon flink proppen tussen de rand van het bed en het matras?)
pi_113086339
Ik heb geen ervaring ermee, maar als ik naar de plaatjes kijk, dan zit er toch maar op twee plaatsen de buis tussen matras en rand van het bed, en als de matras in het bed past zou de matras toch zo flexibel zijn dat ze op die plaatsen een beetje indeukt?

Bedankt voor de reacties op het eten. Toetje krijgt die ook altijd en dat eet die dan ook goed, maar het gewone eten gaat soms maar mondjesmaat naar binnen of hij pikt maar een onderdeel eruit en laat de rest liggen. Ik merk ook dat die graag een stukje van ons eten wil proeven/ hebben, hij gaat daar soms echt om bedelen.
Ik probeer geen big deal ervan te maken, maar vraag mij soms af of ik niet consequenter moet zijn (dus geen toetje als die het gewone eten niet eet) en dat hij niet te veel in de zoete richting binnenkrijgt. Op dit moment heb ik eerder de instelling, het maakt niet uit wat die eet als die maar iets eet.
pi_113086546
Wij willen eten niet gebruiken als straf. Dus niet eten is prima, daarna prima toetje, maar geen hagelslag oid. Als ze toch nog honger heeft, krijgt ze een kale rijstwafel of fruit.
's Ochtends eet ze nu echt slecht. Als ze dan na 2 happen begint te muiten en niet meer wil, mag ze gaan spelen.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_113087319
Eten jullie dan niet hetzelfde Zana? Want wij kunnen ook niet meer iets anders eten hoor, dan wil die ons eten.
Dus we eten steeds gezonder:D
  dinsdag 19 juni 2012 @ 09:55:56 #299
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_113087715
Nathan zei gisteren zn eerste 4-woordszin! aa is e auto? *O* *O* *O*
(waar is de auto). Moet zeggen dat hij sindsdien al veel meer verstaanbare dingen heeft gezegd, anderhalve week amper iets met je kind doen heeft dus dit soort dingen als gevolg :') .
En hij kwam net naar me toe omdat hij een stukje nagel los had zitten en die moest ik eraf knippen :o . Mijn dreumes is eigenlijk langzamerhand een peuter geworden. Oh, en hij zegt "klik" als hij duplo-wagentjes aan elkaar klikt O+ . Gisteren hebben we de circustrein voor hem gekocht van duplo, hij is er echt helemaal dol op. Speelt er meer mee dan met zn elektrische trein :') .
pi_113090674
Begint wel langzaam leuker te worden met die woordjes. Evan kijkt naar de tv en zegt "uit" of strekt met z'n armpjes en zegt "op".
pi_113091081
Leuk is dat he, dat ze ineens van alles doorhebben. Wij hebben een wc en het lichtknopje zit aan de buitenkant, dus die vergeet ik wel eens uit te doen. Gister kwam Amy ineens naar mij toe en zei ze 'uit, uit uit' en trok mij mee. Dus ik meelopen en toen liep ze naar de wc en wees ze. Had ik de lamp vergeten uit te doen en die moest uit :D Handig hoor!

Voor de rest nog geen zinnetjes hier. Veel losse woordjes. Gister gaf ik haar een appel en ik zei 'appel' en toen ik weg liep hoorde ik achter mij 'appol' O+ Had ze nog niet eerder gezegd.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')