11 maanden prik idd, het is superdruk bij het cb, dus toen Larissa ziek werd op de dag dat ze er naartoe moest, konden we pas gisteren weer terecht.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 19:32 schreef danic het volgende:
Handig zeg die huishoudhulpjes![]()
TT nu pas prikjes? Ik neem aan die van 11 maanden. Waarom pas na haar eerste verjaardag die prikken?
Fijn dat het je moed geeft om de volgende keer weer met haar te gaan rijden.
Komt dus goedquote:Op vrijdag 1 juni 2012 22:20 schreef MamaPurk het volgende:
Je moet gewoon een broertje of zusje bakkenProbleem opgelost!
Als Sarah haar zus naar de psz is hangt ze ook het liefst de hele ochtend aan mij maar op de overige ochtenden vermaken ze zich prima samen. Ze mag die ochtenden trouwens ook aan me hangen hoor, geen probleem, heeft ze me eindelijk een keer helemaal voor zichzelf, ik snap het wel.
Sarah zit momenteel wel in een extreem jaloerse fase!! Word er af en toe een beetje moe van, maar ja komt wel weer goed denk ik. Merk wel erg hoe zeer de meiden aan elkaar gewaagd zijn
Het is hier pas sinds kort, dus ze heeft nog even de tijdquote:Op vrijdag 1 juni 2012 22:55 schreef kaatjejannie het volgende:
Sofie staat het nog net toe dat ik dr jas uittrek bij de gastouder, maar begint dan al te zwaaien. Wil aan het eind van de dag ook echt niet mee naar huis..![]()
Hechting? Wat is dat?
Idem hier bij alles komt ze op je af gerend en dan zelf smak geluidjes maken en dan moet ze een kus!quote:Op vrijdag 1 juni 2012 23:01 schreef Lamb29 het volgende:
Oh dat lijkt mij idd lastig Claudia!
Ze komt hier al voor elk pijntje een kusje ophalen.... steekt ze haar vingertje, knie of wat ze ook gestoten onder mijn neus en ik mag weer mijn werk doen..
Ik dacht eerst "beneden" maar die gaat niet op natuurlijk.... Je BH?quote:Op vrijdag 1 juni 2012 23:06 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Fan![]()
![]()
Olivier roept als hij wakker wordt afwisselend oh-oooh of etuh!![]()
Voorheen sliep hij tussen ons in verder maar nu smeert hij hem meteen het bed uit en roept dede!
Mag u raden wat dat isDe dubbele d is de hint.
Het heeft echt niks te maken met het uit bed gaan. Hij ziet enkel het boekje en knuffel bij zijn bed als hij richting de deur loopt om de kamer uit te willen.quote:Op vrijdag 1 juni 2012 23:08 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ik dacht eerst "beneden" maar die gaat niet op natuurlijk.... Je BH?
quote:Op zaterdag 2 juni 2012 15:32 schreef MamaPurk het volgende:
Nou ze heeft uiteindelijk bij papa een half uurtje geslpaen en is nu redelijk te spreken.. Ik weet niet of het pijn is hoor, in eerste instantie was het gewoon woedend omdat ze haar zin niet kreeg en daarna leek het wel of ze de knop om te stoppen niet meer kon vinden en sloeg ze helemaal door. Maar toen ik met dentinox begon te smeren werd ze ook wel weer relaxed, maar toen ik haar daarna in bed wilde leggen was het weer krijsen.. Echt heel lastig!
Maar nu lijkt ze wel weer redelijk in haar hummetje, misschien toch pijn en dat het paracetamolletje nu werkt.. Ze heeft ook nog steeds maar 4 tanden dus daar zou ook zomaar wat bij kunnen komen.
Even aankijken maar, misschien heeft ze gewoon haar dag neit dat heeft iedereen wel eens toch! En misschien gaat het morgen wel weer gewoon lekker, maar dit is wel zuigend, vooral dat machteloze..
Maizena op de billetjes poederen helpt als een tierelier hierquote:Op zaterdag 2 juni 2012 13:52 schreef kaatjejannie het volgende:
Gefeliciteerd Danic!!
Spannend Pessie. Is hij al wel vaker alleen bij oma geweest?
Sofie was de hele dag al drakerig. Alles is huilen en niks is goed. Als iets niet lukt dan dikke drama.
Net had ze weer gepoept, merkte ik in de supermarkt, dus thuis verschoont.
Haar hele billen zijn blaren nu.Ze probeerde al spartelend voor me weg te vluchten. Arm meisje. Ze heeft al een paar dagen veel (enorm stinkende) poep, ik gok op tanden.
Nou misschien inderdaad wel een woordenschatexplosie, zou fijn zijnquote:Op zaterdag 2 juni 2012 21:06 schreef Claudia_x het volgende:
Gefeliciteerd, laiveneertiekje!
MP, wat lastig. Ik weet er helaas alles van. En wat het nou is? Ze hikt tegen het lopen aan, ik denk dat de woordenschatexplosie op komst is, verlatingsangst en eenkennigheid spelen een rol, ze lijkt ook vermoeider te zijn door het warmere weer, en daarnaast denk ik dat de eerste fase van de peuterpuberteit aangebroken is (er wordt ten onrechte vanuit gegaan dat driftbuien aan peuters voorbehouden zijn).
QFTquote:Op zaterdag 2 juni 2012 23:42 schreef Lamb29 het volgende:
Hier ook een dame vandaag op standje niet te genieten....
Hehe, nou hier vaak nietquote:Op zondag 3 juni 2012 09:26 schreef Claudia_x het volgende:
Ja ach, ik vond dit bij Ivan wel de lastigste fase, denk ik. Toen hij eenmaal ging praten werd onderhandeling mogelijk. Nu is het vaak met Lena meer een kwestie van haar erdoorheen loodsen terwijl ik geen flauw idee heb wat er is.
Ik ga ook vaak voor de middenweg, hier ook een kind met drift in zich. (en niet zo'n beetje)quote:Op zondag 3 juni 2012 09:38 schreef Claudia_x het volgende:
Er is ook wel een middenweg mogelijk, namelijk begrip tonen zonder toe te geven. Bij Lena helpt het geen zier, daar niet van.
Dat is niet helemaal waar, maar ze is er wel moeilijker in.
Dat proberen we wel altijd onderdeel te laten zijn van het opvoeden, maar helpt hier ook nauwelijks.quote:Op zondag 3 juni 2012 09:38 schreef Claudia_x het volgende:
Er is ook wel een middenweg mogelijk, namelijk begrip tonen zonder toe te geven. Bij Lena helpt het geen zier, daar niet van.
Dat is niet helemaal waar, maar ze is er wel moeilijker in.
Juist dat!quote:Op zondag 3 juni 2012 08:26 schreef Vanyel het volgende:
[..]
QFT
De engel zelve, tot haar neus jeukt, ze haar nieuwe jumpsuit niet zelf kan aantrekken (wat verwacht je...), ze niet met 1 hand iets kan waar ze er duidelijk twee voor nodig heeft, het universum niet acuut regelt wat zij verwacht etc.
Opeens moet ik een kind opvoeden ipv er vertederd naar te kijken.
Das juist niet zo gek denk ik. Ze spendeert de meeste tijd met jou. Jij bent dus degene waar ze zich veilig wil/moet voelen en dus juist gaat uitproberen (lees: driftig doen) om te kijken of jij iedere keer dezelfde grenzen aangeeft. Heel logisch juist maar wel heel vermoeiend af en toe.quote:Op zondag 3 juni 2012 11:49 schreef Juud79 het volgende:
[..]
Ik ga ook vaak voor de middenweg, hier ook een kind met drift in zich. (en niet zo'n beetje)![]()
Gek genoeg toont ze het alleen bij mij en niet bij haar vader of iemand anders, die kunnen haar verschonen/afdrogen/aankleden zonder gedoe, ik niet.
Ik vertel vaak dat ik begrijp dat het niet leuk is om te moeten liggen en aankleden, maar dat het wel moet omdat ze niet in haar blootje kan rondlopen, soms zing ik liedjes (door het gekrijs heen) vaak krijgt ze een tube zalf, tandenborstel of ander speelgoed, als ze echt boos is vliegt dat dan langs mijn hoofd op de grond.Dat heeft ze niet van mij, ik bezit die eigenschap gewoon niet, ik schrok er ook best van toen het tevoorschijn kwam.
![]()
Maar buiten dat is het een engeltje, ze speelt heel goed zelf, ontwikkeld zich prima en eet en drinkt ook goed en ze slaapt sinds ruim twee weken door.
Straffen doen we hier nog steeds niet.quote:Op zondag 3 juni 2012 23:00 schreef danic het volgende:
Straffen doen we hier nog niet, wel corrigeren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |