http://www.salaris-inform(...)oetbal_2010-2014.pdfquote:Op woensdag 23 mei 2012 17:34 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
En de betreffende CAO is overigens ook nog eens verlopen.
quote:Op woensdag 23 mei 2012 17:38 schreef tja77 het volgende:
[..]
http://www.salaris-inform(...)oetbal_2010-2014.pdf
Jij denkt dat zo'n CAO in strijd is met de wet? Of is misschien de wet niet volledig toepasbaar op betaalde voetballers. En is een betaald voetballer misschien wel gaan werknemer.quote:Op woensdag 23 mei 2012 17:36 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ondanks dat de CAO dat tegenspreekt is dat wettelijk gezien het geval ja.
[..]
En dat is ook nog steeds het geval voor onbepaalde tijdcontracten, waar ik op teruggekomen ben.
[..]
Je leert 't al. PSV'er IQ +1.
Ja ik denk dat dát het is: de wet is op IEDEREEN toepasbaar, BEHALVE betaald voetballers!quote:Op woensdag 23 mei 2012 17:42 schreef tja77 het volgende:
[..]
Jij denkt dat zo'n CAO in strijd is met de wet? Of is misschien de wet niet volledig toepasbaar op betaalde voetballers. En is een betaald voetballer misschien wel gaan werknemer.
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA O GOD MIJN APPELSAP DOOR MIJN NEUS TOTALLY WORTH ITquote:Voor het gewone arbeidersvolk gelden nou eenmaal andere regels.
Een voetballer met een onbepaalde tijdscontract dus ook op dezelfde manier. Eén met een bepaalde tijd zit aan voorwaarden gebonden: die heb ik je al uitgelegd. Wat een CAO daarover te zeggen hebt maakt geen fuck uit als die CAO in strijd is met de wet. Voor normale voetballers heb je gelijk, in het geval Labyad niet omdat PSV in den beginne een rechtsongeldig contract heeft voorgelegd.quote:Als ik een jaarcontract heb, kan ik daar gewoon onderuit (met een opzegtermijn) bij een voetballer komt er dan een transfersom bij kijken.
HAHAHAHAHAHAquote:Je probeert de hele tijd terug te refereren aan de wet voor 'normale" arbeiders, maar misschien zijn voetballers dat wel niet.
Heb je niks beters te doen?quote:Op woensdag 23 mei 2012 17:51 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ja ik denk dat dát het is: de wet is op IEDEREEN toepasbaar, BEHALVE betaald voetballers!!
Waar komen die gedachtekronkels vandaag.
[..]
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA O GOD MIJN APPELSAP DOOR MIJN NEUS TOTALLY WORTH IT
[..]
Een voetballer met een onbepaalde tijdscontract dus ook op dezelfde manier. Eén met een bepaalde tijd zit aan voorwaarden gebonden: die heb ik je al uitgelegd. Wat een CAO daarover te zeggen hebt maakt geen fuck uit als die CAO in strijd is met de wet. Voor normale voetballers heb je gelijk, in het geval Labyad niet omdat PSV in den beginne een rechtsongeldig contract heeft voorgelegd.
[..]
HAHAHAHAHAHA
Ik vraag het me eigenlijk af. Na zoveel grappigs wórdt het gewoon niet meer beter vandaag op Fok!. Ik ga maar in de zon zitten nuquote:
het is FOK!quote:Op woensdag 23 mei 2012 17:55 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ik vraag het me eigenlijk af. Na zoveel grappigs wórdt het gewoon niet meer beter vandaag op Fok!. Ik ga maar in de zon zitten nu
Volgens mij was een onderdeel van het Bosman-arrest nu juist dat dit gelijk gesteld dient te worden. Dit is uiteraard niet één op één mogelijk, vandaar dat het zo'n grijs gebied is. In het normale bedrijfsleven kunnen er bijvoorbeeld concurrentie/klantbedingen van kracht zijn, een concurrentiebeding zou bij voetballers lichtelijk belachelijk zijn.quote:Op woensdag 23 mei 2012 17:42 schreef tja77 het volgende:
[..]
Jij denkt dat zo'n CAO in strijd is met de wet? Of is misschien de wet niet volledig toepasbaar op betaalde voetballers. En is een betaald voetballer misschien wel gaan werknemer.
Voor het gewone arbeidersvolk gelden nou eenmaal andere regels. Als ik een jaarcontract heb, kan ik daar gewoon onderuit (met een opzegtermijn) bij een voetballer komt er dan een transfersom bij kijken. Je probeert de hele tijd terug te refereren aan de wet voor 'normale" arbeiders, maar misschien zijn voetballers dat wel niet.
Geen idee, maar je blijft maar terugkomen bij elk nieuwtje on weer hoog van de toren te komen blazen. Weet je zeker dat je niet liever PSV wilt supporteren?quote:Op woensdag 23 mei 2012 17:31 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Hoe bedoel je 'weer' een nieuwe username aanmaken? Wat weet jij daar nou van. En waarom zou ik me druk maken om wat een aantal PSV'ertjes denken?
Daarnaast heeft labyrat al aangegeven te voldoen aan die termijn (die dus wettelijk gezien kant noch wal slaat).
Hij wou mod wordenquote:Op woensdag 23 mei 2012 18:20 schreef Buitendam het volgende:
Zou natuurlijk wel hilarisch zijn als HMF er nu compleet naast zit en Labyad voor een paar miljoen de deur uitloopt. Aan zijn hysterische reacties te zien doet ie zichzelf dan wat aan
Pardon?quote:Op woensdag 23 mei 2012 18:26 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Hij wou mod wordenGGMM vond het een goed idee.
Ach kom, jullie happen toch ook zelf steeds als een stel hongerige Ethiopiërs...quote:Op woensdag 23 mei 2012 18:20 schreef Buitendam het volgende:
Zou natuurlijk wel hilarisch zijn als HMF er nu compleet naast zit en Labyad voor een paar miljoen de deur uitloopt. Aan zijn hysterische reacties te zien doet ie zichzelf dan wat aan
Van (ik geloof) drie kwart dwingend recht kan worden afgeweken in de CAO. Dus dan is deze wet niet meer geldig nee.quote:Op woensdag 23 mei 2012 17:51 schreef Helpmefok het volgende:
[..]
Ja ik denk dat dát het is: de wet is op IEDEREEN toepasbaar, BEHALVE betaald voetballers!!
Waar komen die gedachtekronkels vandaag.
en dit dan http://forum.fok.nl/topic/1818598/4/50#111937640quote:
quote:Op woensdag 23 mei 2012 18:46 schreef rubbereend het volgende:
[..]
en dit dan http://forum.fok.nl/topic/1818598/4/50#111937640
Baas boven baas.quote:Op woensdag 23 mei 2012 14:36 schreef Doublepain het volgende:
Die jongen die linksback speelde![]()
HIJ HEET WILLEMS!!, van der Vaart![]()
![]()
![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |