quote:
Ik wilde eigenlijk Down by the Water in m'n lijstje zetten, maar wegens het omhoog pushen kies ik ook voor Waterquote:Op woensdag 16 mei 2012 12:19 schreef Bookie65 het volgende:
5. PJ Harvey - Water (van het album Dry, dat dan weer wel)
Ik heb aan "Water" én "Rain" zitten denken, maar toen deed ik de aanname dat er genoeg aanbod te vinden zou zijn met water alleen. Een lijstje over water (dus ook regen, zee, meer, beekje, etc) kan in de toekomst natuurlijk altijd volgenquote:Op woensdag 16 mei 2012 12:24 schreef Ulx het volgende:
In de titel alleen of mag het ook over water gaan? Dat eerste maakt het dat ik Singing in the rain niet kan noemen. En Islands in the Stream ook niet. Of Blame it on the Rain van Milli Vanilli. Maar je geeft als reden het kloteweer.
alleen regen is ook al een top 5 van te maken, kan ooit nog wel eens.quote:Op woensdag 16 mei 2012 13:05 schreef robdriessen het volgende:
Ik heb aan "Water" én "Rain" zitten denken, maar toen deed ik de aanname dat er genoeg aanbod te vinden zou zijn met water alleen. Een lijstje over water (dus ook regen, zee, meer, beekje, etc) kan in de toekomst natuurlijk altijd volgen
Nee, jarenlang overmatig drank- en dopegebruik heeft het gedeelte van mijn brein waar de herinnering aan dat nummer zat finaal naar de filistijnen geholpen. En die SOA's zijn ook niet goed voor mijn geheugen geweest.quote:Op woensdag 16 mei 2012 13:08 schreef robdriessen het volgende:
Uit nieuwsgierigheid: zijn er nog andere ouwelullen die zich New Musik herinneren?![]()
Tuurlijk. Zou misschien top 10 halen maar geen top 5.quote:Op woensdag 16 mei 2012 13:08 schreef robdriessen het volgende:
Uit nieuwsgierigheid: zijn er nog andere ouwelullen die zich New Musik herinneren?![]()
Je hebt nog een halve dag om alle nummers die je niet kent uit iedereens lijstje op te zoeken en te luisterenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |