Vrachtwagens rijden soms in colonne. Verder haal ik mijn schouders op.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 00:27 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Als je er een halve minuut over doet om iemand in te halen hoor je wmb niet op de weg thuis, doe je er minder dan een halve minuut over hinder je me niet en is er niets aan de hand.
Goed punt, dan nog blijf je maar lekker van de linkerbaan als je een colonne vrachtwagens met 100 kmh wil gaan inhalen, kan je er net zo goed achter blijven hangen.quote:
ik moest eens voor m'n werk naar Mechelen. Die weg van Mechelen naar Breda is 2-baans, vrachtwagens mogen niet inhalen. Niet in de spits, niet buiten de spits. Volledig inhaalverbod. Het was niet druk (wat betreft auto's), maar de gehele rechterbaan zat vol met vrachtwagens.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 00:06 schreef Eenskijken het volgende:
en vrachtwagenchauffeurs die elkaar inhalen, vooral bij antwerpen en omstreken, waar het al tyfusdruk is.. met als gevolg plotselinge filetjes enzo..
Ik lul niet slap ik zeg toch al de hele tijd dat ik het gewoon achterlijk en irritant vind wat jij doet? Dat jij dat vervolgens gefrustreerd vindt...lekker boeiend,quote:Op dinsdag 15 mei 2012 00:25 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Lul dan niet zo slap en zeg gewoon dat er gefrustreerde mensen achter het stuur zitten.
[..]
Ik vind dat er een groot verschil zit tussen vlak voor je neus inhalen en honderden meters voor je inhalen. Als ik de inhaalactie tweehonderd meter voor jou begin, heb je met een snelheidsverschil van 30 km/u ruim twintig seconden voor je bij me bent.
Het jammere hieraan vind ik toch wel dat je er blijkbaar niet van leert.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 09:21 schreef resque het volgende:
zucht vandaag weer vrachtwagen die er kilometers over doet om in te halen...
En voor de mensen die vonden dat het een debiele actie was om die gast in te halen toen ik 110 reed... ik had gewoon zin om even door te blazen hoorik snap ook wel dat et een kansloze actie is haha
![]()
Echter reed ik heel de tijd al 110 en die gast kwam aanrijden en zag dus ook dat ik langzamer reed, dan kan ie dus gewoon afstand houden en even wachten totdat ik naar rechts ga, ipv plakken en nee schudden
vertel me, wat moet ik hieruit leren?quote:Op dinsdag 15 mei 2012 09:47 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Het jammere hieraan vind ik toch wel dat je er blijkbaar niet van leert.
Dat je niet als een trage slak op de linkerrijstrook moet rijden en andere mensen niet op moet houden, dat leek me ondertussen toch wel duidelijk.quote:
trage slak... 10 kilometer zachter dan de max snelheid... overdrijven is ook een vak zeg! volgens mij ben jij zo'n baas die overal stoer 150 rijdt ofzo....quote:Op dinsdag 15 mei 2012 10:23 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Dat je niet als een trage slak op de linkerrijstrook moet rijden en andere mensen niet op moet houden, dat leek me ondertussen toch wel duidelijk.
Waarom is het nou zo moeilijk om toe te geven dat het misschien socialer is om even gas te geven als je gaat inhalen?quote:Op dinsdag 15 mei 2012 10:37 schreef resque het volgende:
[..]
trage slak... 10 kilometer zachter dan de max snelheid... overdrijven is ook een vak zeg! volgens mij ben jij zo'n baas die overal stoer 150 rijdt ofzo....
Ja draai het even om. Als je de Vmax rijdt hoeft er geen geduw te zijn op de linkerbaan, die frusti's die met 150 aan komen zetten kan je weinig aan doen, maar mensen ophouden die de Vmax rijden is op zijn minst irritant en dat kan gefrustreerde reacties opleveren.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 10:42 schreef Bananenvlaflip het volgende:
Mede door dat geduw op de linkerbaan en gefrustreerd gedrag in het verkeer staan er dagelijks files door ongelukken. Dan hinder je pas veel mensen.
Zoals gezegd, ik kan me best voorstellen dat je het liefst vrij baan hebt op de linkerstrook, maar dat is niet erg realistisch. Je hebt alleen jezelf ermee als je je daarover al laat opfokken.
Gast, waarom moet ik toegeven, ik moest 5 vrachtwagens inhalen, er reed niemand achter me dan die gast in de verte die dus zachter dichterbij kwam. ik ga me echt niet druk maken dat hij zijn snelheid kan behouden hoor... het is hij of ik... sociaal heeft hier geen zak mee te maken...quote:Op dinsdag 15 mei 2012 10:43 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Waarom is het nou zo moeilijk om toe te geven dat het misschien socialer is om even gas te geven als je gaat inhalen?
Je hoeft geen Vmax te rijden op de snelweg... Het is niet voor niks een max snelheid... en geen verplichte snelheid als je inhaaltquote:Op dinsdag 15 mei 2012 10:44 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Ja draai het even om. Als je de Vmax rijdt hoeft er geen geduw te zijn op de linkerbaan, die frusti's die met 150 aan komen zetten kan je weinig aan doen, maar mensen ophouden die de Vmax rijden is op zijn minst irritant en dat kan gefrustreerde reacties opleveren.
Als je inhaalt geef je gas bij en rijd je minimaal de vmax, je probeert je manoeuvre zo kort mogelijk te houden zodat je het overige verkeer zo min mogelijk belemmerd. Is mij met de rijlessen geleerd.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 10:44 schreef resque het volgende:
[..]
Gast, waarom moet ik toegeven, ik moest 5 vrachtwagens inhalen, er reed niemand achter me dan die gast in de verte die dus zachter dichterbij kwam. ik ga me echt niet druk maken dat hij zijn snelheid kan behouden hoor... het is hij of ik... sociaal heeft hier geen zak mee te maken...
Pardon? Ik stop en geef keurig richting aan. Zij gaat op ruime afstand achter mij staan. Daaruit concludeer ik dat ze mij de ruimte geeft om te parkeren. Als ze dan toch ineens besluit te gaan rijden vind ik het een hoer. En ruimte maken? Hoe dan? Het is een drukke doorgaande weg, daar valt geen ruimte te maken. En nee, ik ga geen blokje om rijden, want dan blijf ik de hele dag bezig.quote:Op maandag 14 mei 2012 22:17 schreef H-D het volgende:
[..]
Jij kan ook gewoon ruimte voor haar maken dan dus. Ergens heeft ze ook nog gewoon een punt met d'r actie. Want jij kan ook gewoon opsodemieteren en haar erlangs laten en daarna gaan inparkeren.
En dan ook nog haar voor hoer uitgaan maken
Het is toch niet realistisch dat er in alle situaties altijd maar de maximumsnelheid gereden kan worden.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 10:44 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Ja draai het even om. Als je de Vmax rijdt hoeft er geen geduw te zijn op de linkerbaan, die frusti's die met 150 aan komen zetten kan je weinig aan doen, maar mensen ophouden die de Vmax rijden is op zijn minst irritant en dat kan gefrustreerde reacties opleveren.
In dit specifieke geval rijdt degene doelbewust 110 op een naar zijn zeggen lege linkerbaan, waarom zou je dat doen als je daarmee degene achter je hindert? Ik kan daar echt niet bij. Zoals neem ik aan iedereen geleerd heeft bij de rijlessen is dat je het verkeer niet moet hinderen (ik snap niet waarom ik dit tig moet herhalen voor jou) en dat je tijdens het inhalen met het verkeer mee moet rijden.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 10:48 schreef Bananenvlaflip het volgende:
[..]
Het is toch niet realistisch dat er in alle situaties altijd maar de maximumsnelheid gereden kan worden.
Ik kan van jouw beargumenteren evengoed zeggen dat je de zaken omdraait. Voor jou geldt blijkbaar het recht van de snelste.
's Nachts mag je daar gewoon inhalen anders. Tenzij het regent.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 08:04 schreef Sweetpea8472 het volgende:
[..]
ik moest eens voor m'n werk naar Mechelen. Die weg van Mechelen naar Breda is 2-baans, vrachtwagens mogen niet inhalen. Niet in de spits, niet buiten de spits. Volledig inhaalverbod. Het was niet druk (wat betreft auto's), maar de gehele rechterbaan zat vol met vrachtwagens.
Dat verklaarde ook waarom de linkerbaan redelijk leeg was wat betreft auto's, want die vrachtwagens bleven inhalen. Had je ineens weer een paar kilometer niets meer achter je omdat er een vrachtwagen naar de linkerbaan was gegaan. Of zat je weer kilometers achter een vrachtwagen (en ik ben niet op de rechterbaan geweest, die gehele weg totdat ik af moest naar de A58, geloof ik dat het is, richting Tilburg). Blijkbaar gelden inhaalverboden voor vrachtwagens niet voor vrachtwagens...
Lees es goed man, ik was vrachtwagens aan het inhalen en ben zo snel mogelijk naar rechts gegaan... die droeftoeter die zat te plakken achter me en nee zat te schudden moet gewoon normaal doen en eventjes wachten totdat ik voorbij de vrachtwagens ben... 110 is echt niet traag ofzo hoor.. als ik 120 had gereden dan was ik misschien 1 sec sneller geweest....quote:Op dinsdag 15 mei 2012 10:50 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
In dit specifieke geval rijdt degene doelbewust 110 op een naar zijn zeggen lege linkerbaan, waarom zou je dat doen als je daarmee degene achter je hindert? Ik kan daar echt niet bij. Zoals neem ik aan iedereen geleerd heeft bij de rijlessen is dat je het verkeer niet moet hinderen (ik snap niet waarom ik dit tig moet herhalen voor jou) en dat je tijdens het inhalen met het verkeer mee moet rijden.
Je vind nee schudden niet normaal, maar iemand hinderen wel, vreemde moraal heb jij.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 10:51 schreef resque het volgende:
[..]
Lees es goed man, ik was vrachtwagens aan het inhalen en ben zo snel mogelijk naar rechts gegaan... die droeftoeter die zat te plakken achter me en nee zat te schudden moet gewoon normaal doen en eventjes wachten totdat ik voorbij de vrachtwagens ben... 110 is echt niet traag ofzo hoor.. als ik 120 had gereden dan was ik misschien 1 sec sneller geweest....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |