quote:Op donderdag 10 mei 2012 21:26 schreef NoBody122 het volgende:
Het afdak boven de A28 tussen Utrecht en Den Dolder blijft ook voor velen een verschrikking, blijkt vrijwel iedere ochtend maar weer
quote:Op donderdag 10 mei 2012 17:35 schreef lipjes het volgende:
Aan de eigenaar van PG-JB-43, rijd jezelf eens even tegen een boom aan
Eerst bumperkleven omdat ik achter een vrachwagen reed, steeds volgas op mij inrijden en weer remmen.
Daarna moest de vrachtwagen rechtsaf en dat ging meneer niet snel genoeg, dus hop inhalen over een kruising om daarna met 140 over een provinciale weg te duiken
Gelukkig ging die linksaf op de rotonde dus ik in een deuk, daar staat het altijd enorm vast dus ik rechtsaf.
Even later inderdaad, ik ook vast voor het spoor, zie ik meneer alweer in mijn linkerspiegel, over het industrieterrein binnendoor gedoken om daarna maar over het verdrijvingsvlak zo ver mogelijk vooraan te gaan staan.
Daarna stoplichten, meneer sorteert voor voor rechtsaf, denk mooi ik ben er vanaf, maar nee hoor, rechts wordt groen en meneer blijft staan.
Rechtdoor wordt groen en meneer duikt er zo nog even voor om daarna weer volgas over een 80weg te duiken.
Hij volgt enigzins dezelfde route als mij en rijd daarop ook nog even bijna een fietser aan.
Maar dat vind ik niks gek, hij komt maar net met zijn ogen boven het stuur uit dusja.
Dus doe ons allemaal een plezier, en verwijder je eigen even grondig van de weg
Ik ken dat, dan haal je iemand in, is het kilometers voor je leeg, dus ga je rechts rijden. En de graftak daar blijft vrolijk in het midden tuffen, terwijl ik de enige ben die redelijk voor hem/haar rijdt en ik net ervoorbij ben gegaan.quote:Op donderdag 10 mei 2012 16:18 schreef Sweetpea8472 het volgende:
Ik heb wel van m'n rij-instructeur geleerd dat je niet continue van baan moet wisselen omdat dat onrust veroorzaakt. En onrust geeft rem acties en rem acties stopt de doorstroming... Iedereen maakt wel eens een inschattingsfout (oeps, ik had best wel naar rechts gekund...), maar sommige mensen blijven duidelijk op de linkerbaan plakken (zelfs niet naar rechts gaan als de baan over kilometers leeg is...)
Jaren geleden, op de A12, Utrecht richting Den Haag, 3 rijstroken, was het vrij rustig en ik had tijd genoeg. Blijft zo'n sukkel ook middenop rijden, en langzaam ook nog. Ik reed rechts en wilde 'm inhalen, dus ik helemaal naar links, er voorbij, en weer helemaal naar rechts, daarbij zoveel mogelijk proberend op te vallen voor die bestuurder. Blijft uiteraard gewoon in het midden rijden, dus ik laat het gas los en hij komt langszij. Blikken gewisseld, ik laat me verder zakken, en ga nog een keer helemaal links om hem voorbij te gaan en daarna weer helemaal naar rechts.quote:Op donderdag 10 mei 2012 21:36 schreef Pizza_Boom het volgende:
Ik ken dat, dan haal je iemand in, is het kilometers voor je leeg, dus ga je rechts rijden. En de graftak daar blijft vrolijk in het midden tuffen, terwijl ik de enige ben die redelijk voor hem/haar rijdt en ik net ervoorbij ben gegaan.
hard rijden schiet op dat soort wegen ook totaal niet op. Zeker niet met stoplichten.quote:
Ik moest lachenquote:Op donderdag 10 mei 2012 21:44 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Jaren geleden, op de A12, Utrecht richting Den Haag, 3 rijstroken, was het vrij rustig en ik had tijd genoeg. Blijft zo'n sukkel ook middenop rijden, en langzaam ook nog. Ik reed rechts en wilde 'm inhalen, dus ik helemaal naar links, er voorbij, en weer helemaal naar rechts, daarbij zoveel mogelijk proberend op te vallen voor die bestuurder. Blijft uiteraard gewoon in het midden rijden, dus ik laat het gas los en hij komt langszij. Blikken gewisseld, ik laat me verder zakken, en ga nog een keer helemaal links om hem voorbij te gaan en daarna weer helemaal naar rechts.
Toen snapte hij het eindelijk en ging ook naar rechts.
Ja, ook niet echt netjes van mijn kant, maar er was geen gevaar (er was verder niemand in de buurt) en zoals ik al zei: ik had tijd zat
Die enkele keer dat ik iemand inhaal op 3-baans wegen, haal ik ook wel eens middenrijders op die manier in. Verder besteed ik er geen tijd aan; dan blijf je aan de gang.quote:Op donderdag 10 mei 2012 21:44 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Jaren geleden, op de A12, Utrecht richting Den Haag, 3 rijstroken, was het vrij rustig en ik had tijd genoeg. Blijft zo'n sukkel ook middenop rijden, en langzaam ook nog. Ik reed rechts en wilde 'm inhalen, dus ik helemaal naar links, er voorbij, en weer helemaal naar rechts, daarbij zoveel mogelijk proberend op te vallen voor die bestuurder. Blijft uiteraard gewoon in het midden rijden, dus ik laat het gas los en hij komt langszij. Blikken gewisseld, ik laat me verder zakken, en ga nog een keer helemaal links om hem voorbij te gaan en daarna weer helemaal naar rechts.
Toen snapte hij het eindelijk en ging ook naar rechts.
Ja, ook niet echt netjes van mijn kant, maar er was geen gevaar (er was verder niemand in de buurt) en zoals ik al zei: ik had tijd zat
Nee klopt. Dat was ook maar 1 keer, Alle andere keren gewoon doorgereden; geen zin daar tijd en energie in te stoppen.quote:Op donderdag 10 mei 2012 22:52 schreef NoBody122 het volgende:
Die enkele keer dat ik iemand inhaal op 3-baans wegen, haal ik ook wel eens middenrijders op die manier in. Verder besteed ik er geen tijd aan; dan blijf je aan de gang.
Er is niets mis met vroeg richting aangeven.quote:Op donderdag 10 mei 2012 23:21 schreef Marco001 het volgende:
... geeft halverwege de bocht al richting aan naar links ...
Ik had vanochtend ook een oud wijf in een scenic die geen verkeersinzicht had. Ik kom aanzeilen 125 en ga links rijden om de invoegers ruimte te geven, verder niemand achter me. Madam voegt in en gaat daarna gelijk door naar links om daar met 100-110 een vrachtwagen in te halen terwijl ik in de ankers hang en zit te seinen naar haar...quote:Op donderdag 10 mei 2012 23:21 schreef Marco001 het volgende:
Vraagje, wie remt al ruim voor de afrit A7--> Waldwei(N31?) af naar 80, vervolgens in de bocht naar 50, geeft halverwege de bocht al richting aan naar links, en remt vlak voor ze daadwerkelijk in ging voegen(uiteraard direct bij de 1e blokken) ook nog even een beetje af, waardoor ik haast erachter op zat?
Nouja, toen ik haar inhaalde verklaarde het genoeg: vrouwtje van rond de 60 volgens mij die het stuur van haar Renault Scenic haast op zat te eten...
Ik ken het stukjequote:Op donderdag 10 mei 2012 23:21 schreef Marco001 het volgende:
Vraagje, wie remt al ruim voor de afrit A7--> Waldwei(N31?) af naar 80, vervolgens in de bocht naar 50, geeft halverwege de bocht al richting aan naar links, en remt vlak voor ze daadwerkelijk in ging voegen(uiteraard direct bij de 1e blokken) ook nog even een beetje af, waardoor ik haast erachter op zat?
Nouja, toen ik haar inhaalde verklaarde het genoeg: vrouwtje van rond de 60 volgens mij die het stuur van haar Renault Scenic haast op zat te eten...
Zo ver voor het invoegen wel. Dan geef je pas richting aan als je kan invoegen en ook gaat invoegen. Niet als je nog op de oprit rijdt en niet eens kan zien wat er op de autoweg rijdt.quote:Op vrijdag 11 mei 2012 06:20 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Er is niets mis met vroeg richting aangeven.
Ik zie ze dagelijks... Het probleem is dat je maar 80 rijdt (waar je 80 mag). Want dat is natuurlijk veel te langzaam!quote:Op vrijdag 11 mei 2012 06:01 schreef Ridocar het volgende:
Vannacht, met de vrachtauto op een provinciale weg, met inhaalverbod. Ik rij ruim tachtig. En dan alsnog inhalen. Want je zou maar eens de onmogelijke positie achter een vrachtauto hebben. En geen uitzondering. Grote auto's, kleine koekblikjes, moeders met loshangend kroost op de achterbank, lease-stropdassen...
Klopt ja. Ik haal ze ook wel eens gewoon rechts in, als het links helemaal vol zit. Tikje risicovol, maar ik heb nog nooit meegemaakt dat zo'n middenklever ineens toch naar rechts gaat.quote:Op donderdag 10 mei 2012 22:52 schreef NoBody122 het volgende:
Die enkele keer dat ik iemand inhaal op 3-baans wegen, haal ik ook wel eens middenrijders op die manier in. Verder besteed ik er geen tijd aan; dan blijf je aan de gang.
En zonder licht rijden in een grijze auto op een grijze/regenachtige dag. Gister weer genoeg gezienquote:Op vrijdag 11 mei 2012 14:18 schreef Bootje84 het volgende:
Geen lichten aanzetten in de tunnel.. nog zo eentje...
Misschien dat je vóór de pijl al een paar mooie gelegenheden om een strook op te schuiven hebt laten liggen waardoor men dacht: "Oké, dan niet. Bekijk het dan maar."quote:Op vrijdag 11 mei 2012 14:52 schreef DrSnuggle het volgende:
Ik netjes bij de pijl pas ritsen, word ik door verschillende auto's er gewoon niet tussen gelaten.
En dat maakt het minder asociaal of...?quote:Op vrijdag 11 mei 2012 15:49 schreef vannelle het volgende:
[..]
Misschien dat je vóór de pijl al een paar mooie gelegenheden om een strook op te schuiven hebt laten liggen waardoor men dacht: "Oké, dan niet. Bekijk het dan maar."
Om te beginnen typte ik "misschien" en daarna duidde ik de mogelijke gedachtengang van andere weggebruikers aan.quote:
Eh, nee. Maar ik maak vaak genoeg mee dat er achter me zeker nog 30 meter ruimte is, en iemand toch per se *voor* mij wil invoegen. Wat is er dan meer aso? Een gaatje dichthouden (let wel, da's niet hetzelfde als actief gaatje dichtrijden), of een gaatje niet gebruiken en als een blind paard proberen een gaatje te maken?quote:
Zo een tijdje terug met de mist een politieauto van buro rijvaardigheid mogen attenderen op het feit dat hij geen licht aan had met een zicht van minder dan 10 meterquote:Op vrijdag 11 mei 2012 14:32 schreef Tankiej het volgende:
[..]
En zonder licht rijden in een grijze auto op een grijze/regenachtige dag. Gister weer genoeg gezien
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |