En met Rosalie van Bremenquote:Op woensdag 11 september 2013 19:00 schreef Karina het volgende:
Even gegoogeld, hij heeft ook iets gehad met Caroline Tensen en Gaby Hingst en die laatste heeft het weer ooit gedaan met Bram Moszkowicz.
Het is net The Bold.quote:Op woensdag 11 september 2013 19:08 schreef Deisyy het volgende:
[..]
En met Rosalie van Bremen![]()
Makkelijk hoor dat onderling ruilen van relaties.
Lieke kan toch wel beter krijgen? Denkend aan haar ex Mark.. Damn Liekequote:Op woensdag 11 september 2013 18:56 schreef Anosmie het volgende:
"Waar rook is, is vuur.."
Aldus Frank Wisse over zijn vermeende relatie met Lieke van Lexmond.
http://www.telegraaf.mobi(...)-heel-leuk-met-frank
Ieuw...
Gewoon een zekerheidje. Kan zij lekker zingen en hoeft ze niet meer naar elke braderie om haar onderzetter te verkopen aan de huisvrouw.quote:Op donderdag 12 september 2013 07:46 schreef Anosmie het volgende:
Tsja, als je die berichtjes over Hind en Lieke zo bekijkt kan je maar 1 ding concluderen.
Belegen is het nieuwe sexy.
quote:Carice van Houten verliefd op Van Nieuwkerk'
van onze redactie
AMSTERDAM -
Carice van Houten (37) en Kees van Nieuwkerk (25), de zoon van De Wereld Draait Door-presentator Matthijs, zouden een relatie hebben.
Carice en Kees zouden maanden geleden als een blok voor elkaar gevallen zijn. Althans, dat schrijft weekblad Weekend.
De actrice en de filmmaker zouden hun liefde voor elkaar inmiddels niet meer onder stoelen of banken steken.
Het management van Carice was woensdag niet bereikbaar voor commentaar.
En dan gaat ze vreemd met Mathijs, baart een kind en blijkt zijn zoon later onvruchtbaar?quote:Op woensdag 18 september 2013 11:52 schreef bloempje-moi het volgende:
Kunnen ze gezellig doubledaten met Halina en Edgar
Passievruchtquote:Op woensdag 18 september 2013 11:55 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
En dan gaat ze vreemd met Mathijs, baart een kind en blijkt zijn zoon later onvruchtbaar?
quote:Op woensdag 11 september 2013 18:56 schreef Anosmie het volgende:
"Waar rook is, is vuur.."
Aldus Frank Wisse over zijn vermeende relatie met Lieke van Lexmond.
http://www.telegraaf.mobi(...)-heel-leuk-met-frank
Ieuw...
quote:Op woensdag 25 september 2013 12:43 schreef bloempje-moi het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
onsmakelijke fotoquote:Glennis Grace hevig zoenend op de rode loper
BEWAAR
Bewerkt door: Sanne Riepema
26-9-13 - 14:04
© Brunopress.
FOTO'S Glennis Grace (35) is smoorverliefd. De zangeres is nog maar twee weken samen met haar drummer Robert Biesewig, maar steekt de verliefdheid niet onder stoelen of banken. Op de rode loper van het Nederlands Film Festival trakteerde het kersverse koppel Nederland op een zoenpartij.
© Brunopress.
Glennis Grace is verliefd en de hele wereld mag dat weten. Tijdens de gala-avond van het Nederlands Film Festival liepen ze samen over de rode loper en poseerden het stel zoenend voor de camera's. Voor Glennis een ongewone ervaring, want voor de relatie met Robert had ze een geheime verhouding met een getrouwde man.
Volgens Story kennen Glennis en Robert elkaar al een aantal jaar, maar de vonk sloeg pas onlangs over. Het weekblad filmde de tortelduifjes onlangs terwijl ze verliefd door de Amsterdamse straten rondliepen.
Zijn leeftijd kan ik zo nergens vinden, een telegraafartikel zegt, 'ruim twintig jaar ouder' En Lieke is 31.quote:Op zondag 29 september 2013 19:53 schreef Njosnavelin het volgende:
Hoe oud is die Frank van Lieke dan?
Okee, ja ik ik zat ook al te googlen. Wel een verschil danquote:Op zondag 29 september 2013 20:02 schreef alors het volgende:
[..]
Zijn leeftijd kan ik zo nergens vinden, een telegraafartikel zegt, 'ruim twintig jaar ouder' En Lieke is 31.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |