Bloed?quote:
Nee, dat hoeft niet.quote:Op vrijdag 20 april 2012 19:41 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Ik ben het wel eens met de kritiek.... maar ook omgekeerd.
Moet dit SC worden van (bijna) gelijk gestemden... neuh.
Hij kwam hier vanuit een andere baseline.
Het is een Burkestichtingskindje, dus dat zou geen vreemde stap zijn.quote:Op vrijdag 20 april 2012 19:50 schreef Friek_ het volgende:
Hmm, als ik zo de Volkskrant lees probeert Wilders alvast een plekje te veroveren in neoconservatief Amerika met zijn boekje. Lekker gericht op de EMOTIES.
In het begin van zijn getroll wel echter later niet meer, een Ron Brandsteder die door blijft gaan.quote:Op vrijdag 20 april 2012 19:47 schreef Boze_Appel het volgende:
Ik vind 3-voud altijd wel grappig. Gewoon, net als bij iedereen, niet al te serieus nemen wat hij zegt en klaar.
Religie heeft an sich weinig uit te staan met neoconservatisme, het is een zijtak ervan.quote:Op vrijdag 20 april 2012 19:51 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Lekker homo's bashen en rechten van vrouwen ontzeggen.
Bek houden, softmod.quote:
Neoconservatief hoe jij het ziet wel, niet de versie uit de VS. Die is diepreligieus, daar valt weinig aan te ontkennen.quote:Op vrijdag 20 april 2012 19:52 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Religie heeft an sich weinig uit te staan met neoconservatisme, het is een zijtak ervan.
Wall Street is heilig, het westen is superieur, lang leve Israel, we mogen doen wat we willen met onze macht, schijt aan de wereld, alles wat riekt naar linksig gedrag is communistisch, dat komt meer in de buurt.
Dat geldt voor bijna elke stroming in de VS, dat land an sich is gewoon diepreligieus.quote:Op vrijdag 20 april 2012 19:55 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Neoconservatief hoe jij het ziet wel, niet de versie uit de VS. Die is diepreligieus, daar valt weinig aan te ontkennen.
Dat is waar, maar bij de neocons speelt het wel een flinke boventoon en zijn in veel opzichten gewoon de SGP.quote:Op vrijdag 20 april 2012 19:57 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Dat geldt voor bijna elke stroming in de VS, dat land an sich is gewoon diepreligieus.
Dat is meer klassiek conservatief, in Amerika zelf staan neocons meer bekend als Joden.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:02 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Dat is waar, maar bij de neocons speelt het wel een flinke boventoon en zijn in veel opzichten gewoon de SGP.
quote:Op vrijdag 20 april 2012 19:15 schreef Boze_Appel het volgende:
Ik ga even wat POL-ers op FB toevoegen.
Wat?quote:
Alsof we in POL-SC geen andere legend topics hebben gehad. Je moet wel een beetje doorhebben tegen wie je het hebt.quote:Op vrijdag 20 april 2012 19:45 schreef betyar het volgende:
[..]
Nee, dat hoeft niet.
Ik vind het dan ook jammer dat het niet de reden is dat hij zich als een enorme mongool gedroeg. Iemand die de boel verziekt voor anderen. Een php tijdens een meet.
Ik vind het in ieder geval niet prettig. En tja die kwalificatie, ieder zijn ding. Ik ben ook gen zuiverequote:Op vrijdag 20 april 2012 20:31 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Alsof we in POL-SC geen andere legend topics hebben gehad. Je moet wel een beetje doorhebben tegen wie je het hebt.
Kwalificaties als mongool en zo heb ik niks aan.
Beetje reuring in de tent.quote:Op vrijdag 20 april 2012 19:47 schreef Boze_Appel het volgende:
Ik vind 3-voud altijd wel grappig. Gewoon, net als bij iedereen, niet al te serieus nemen wat hij zegt en klaar.
Dat de coalitie aan het hedwigepolderen is.quote:
Een derde staat onder water?quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:38 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Dat de coalitie aan het hedwigepolderen is.
Ik kan er heel slecht tegen. Die kerel roept alleen maar middeleeuwse sentimenten bij me op.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:36 schreef betyar het volgende:
Ik zat trouwens misselijk te worden in de auto toen ik de verklaring van Robert M. over de radio hoorde.
Ook onder een hoop advocaten.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:38 schreef Tem het volgende:
[..]
Ik kan er heel slecht tegen. Die kerel roept alleen maar middeleeuwse sentimenten bij me op.
Mooi man, ik had het er vandaag over. Behoor tot de groep die al het vertrouwen in de politiek inmiddels is kwijtgeraakt.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:38 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Dat de coalitie aan het hedwigepolderen is.
Dat het mij verbaasde dat ook onder die groep er een aanzienlijk aantal rondloopt die pleiten voor een doodstraf o.i.d.quote:
Precies, dat heb ik ook. Niet willen processen.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:39 schreef JoaC het volgende:
Ik weiger er over na te denken, soort beschermingsmechanisme
Dat is het beste inderdaad.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:39 schreef JoaC het volgende:
Ik weiger er over na te denken, soort beschermingsmechanisme
Dat kan ik me iets bij voorstellen. Maar ik zou dat nog een te makkelijke uitweg vinden voor die gast.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:40 schreef eriksd het volgende:
[..]
Dat het mij verbaasde dat ook onder die groep er een aanzienlijk aantal rondloopt die pleiten voor een doodstraf o.i.d.
Dat is laat, voor iemand met jouw IQ.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:40 schreef eriksd het volgende:
[..]
Mooi man, ik had het er vandaag over. Behoor tot de groep die al het vertrouwen in de politiek inmiddels is kwijtgeraakt.
De inspanning nog niet waard eigenlijk.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:38 schreef Tem het volgende:
[..]
Ik kan er heel slecht tegen. Die kerel roept alleen maar middeleeuwse sentimenten bij me op.
Nouja, ik heb vooral de indruk dat met de komst van de PVV en een grotere SP er een hoop mensen zitten die op de keper beschouwd niet meer het beste met het land voorhebben maar vooral hun mening ontzettend waardevol vinden.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:42 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Dat is laat, voor iemand met jouw IQ.
Zegt de "man" met een handtas...................quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:43 schreef GSbrder het volgende:
Ik vind strafrecht sowieso gay, dus wat dat betreft.
Dat is niet helemaal weg, dat ontbreekt alleen bij de populisten.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:44 schreef eriksd het volgende:
[..]
Nouja, ik heb vooral de indruk dat met de komst van de PVV en een grotere SP er een hoop mensen zitten die op de keper beschouwd niet meer het beste met het land voorhebben maar vooral hun mening ontzettend waardevol vinden.
Daarvoor voelde ik altijd iets van een positieve vibe bij het gemiddelde kamerlid, ook al was ik het er soms roerend mee oneens: alles ging op basis van onderling respect. Dat is nu helemaal weg.
Toppunt was dat debat over die polder gisteren. Ik wist niet of ik moest huilen of lachen.
quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:45 schreef betyar het volgende:
[..]
Zegt de "man" met een handtas...................![]()
Nah ja, kijk naar de huidige PvdA en VVD. Dat is er ook niet beter op geworden.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:46 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat is niet helemaal weg, dat ontbreekt alleen bij de populisten.
Alle beeldbepalende kamerleden zijn populisten. Ik wil gewoon een relativerende kamer met vakmensen, die niet door een ideologie verblind worden, en ook over inlevingsvermogen beschikken. Links mist dat als het gaat om witteboorden-werkgelegenheid, rechts mist dat als het gaat om mensen die langs de kant staan of ontslagen worden.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:46 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat is niet helemaal weg, dat ontbreekt alleen bij de populisten.
Zegt de man die seks met de agenda in de hand moet plannen en om toestemming van zijn vrouw moet vragen voor een dagje uit.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:45 schreef betyar het volgende:
[..]
Zegt de "man" met een handtas...................![]()
Dat krijg je wel als je een gezin moet onderhouden, schat ik zo.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:48 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Zegt de man die seks met de agenda in de hand moet plannen en om toestemming van zijn vrouw moet vragen voor een dagje uit.
Haha, vanavond weer van bil, bettie, of moet je het vuilnis eerst buiten zetten?
Nooit gemerkt als ik bij jou thuis kom.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:49 schreef eriksd het volgende:
[..]
Dat krijg je wel als je een gezin moet onderhouden, schat ik zo.
De gemeente werkt niet op zaterdag.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:48 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Zegt de man die seks met de agenda in de hand moet plannen en om toestemming van zijn vrouw moet vragen voor een dagje uit.
Haha, vanavond weer van bil, bettie, of moet je het vuilnis eerst buiten zetten?
Luie ambtenaren ookquote:
Dat ben ik niet met je eens.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:48 schreef eriksd het volgende:
[..]
Alle beeldbepalende kamerleden zijn populisten.
Ongetwijfeld.quote:
Dubieuze opmerking.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:50 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Nooit gemerkt als ik bij jou thuis kom.
Maar wat vind jij nou van de huidige VVD? En hoe het ze onmogelijk gemaakt wordt goed economisch beleid te maken door de PVV? Waarom houden ze zo vast aan de macht terwijl ze zowat al hun principes overboord moeten zetten?quote:
Bij de VVD zit er geen een. Nou ja, Kamp misschien.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:53 schreef JoaC het volgende:
Bij een partij zo groot als de PvdA zitten momenteel ook maar 2 vakmensen die ik kan bedenken: Timmermans en Eisjink, waarvan de eerste nog redelijk vaak in het nieuws is.
Ik vind het geheel matig, maar zoals (nota bene een vrouwquote:Op vrijdag 20 april 2012 20:53 schreef remlof het volgende:
[..]
Maar wat vind jij nou van de huidige VVD? En hoe het ze onmogelijk gemaakt wordt goed economisch beleid te maken door de PVV? Waarom houden ze zo vast aan de macht terwijl ze zowat al hun principes overboord moeten zetten?
Kamp is toch ook een flapdrol, komop. Dijkhoff c.s., dat is de nieuwe generatie VVD.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:55 schreef remlof het volgende:
[..]
Bij de VVD zit er geen een. Nou ja, Kamp misschien.
Snap er geen bal van.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:56 schreef GSbrder het volgende:
Laten we het over de LTRO's hebben, efficiency van de grote getallen is dit hoor!
De ECB geeft 1.000 mrd uit tegen 1%. Italiaanse en Spaanse banken nemen daar de helft van en kopen voor 54 respectievelijk 68 mrd obligaties. Een aanzienlijk deel van deze obligaties zijn korter dan dat de banken moeten beginnen met aflossen. Resultaat: we kopen tijd. Voor 2-3 jaar à ¤ 1.000.000.000.000
Pensioenakkoord?quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:55 schreef remlof het volgende:
[..]
Bij de VVD zit er geen een. Nou ja, Kamp misschien.
Een aantal jaar geleden? Ik wist niet dat je in groep 6 al op excursie gaat.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:56 schreef robin007bond het volgende:
Ik sta trouwens op de foto met Richard de Mos
Voor school moest ik een aantal jaar geleden naar Den Haag op excursie. Je moest voor een opdracht op de foto met een politicus en Richard de Mos was de enige die ik kon vinden
Rutte is een zak hooi.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:55 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ik vind het geheel matig, maar zoals (nota bene een vrouw) gisteren verwoordde doet Rutte het onder de gegeven omstandigheden goed.
Klas 4. Niet een aantal jaar dus. Te snel getypt.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:58 schreef betyar het volgende:
[..]
Een aantal jaar geleden? Ik wist niet dat je in groep 6 al op excursie gaat.
I know.quote:Op vrijdag 20 april 2012 20:59 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Klas 4. Niet een aantal jaar dus. Te snel getypt.
En tevens zou een aantal jaar ook nog kunnen betekenen dat het in de derde of tweede klas was gebeurd.
Wat snap je niet? Gratis geld, duizend miljard, de ECB staat garant, banken kopen dit gratis geld en lenen het uit aan de overheden. Over drie jaar mag het worden afgelost en dan zien we welke overheden de banken kunnen betalen en welke failliete banken de ECB weer het geld kunnen teruggeven.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |