 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik vond het anders zeer plezierig. Jullie zullen het ook wel fijn vinden om met mij hierover te converseren.quote:Op donderdag 19 april 2012 12:48 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Het topic werd gisteravond ook al naar de klote geholpen door Israel. Remlof ging op de radicale toer.
 
			 
			
			
			Als ik de 200 notes heb gehaald, stop ik met FOK!quote:Op donderdag 19 april 2012 12:50 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ik heb geen serieuze notes meer gekregen sinds ik mod ben.
 
			 
			
			
			Bij snackbar Sultan.quote:
 
			 
			
			
			Haha.quote:
 
			 
			
			
			Neuh, las de woorden Israel en experiment en ben op de bank gaan liggen.quote:Op donderdag 19 april 2012 12:54 schreef waht het volgende:
[..]
Ik vond het anders zeer plezierig. Jullie zullen het ook wel fijn vinden om met mij hierover te converseren.
 
			 
			
			
			Of gewoon een aantal extra inkomstenbronnen naast je gewone inkomen opbouwen.quote:Op donderdag 19 april 2012 12:14 schreef KoosVogels het volgende:
Jullie moeten gewoon niet zo zeiken. Je moet er gewoon voor zorgen dat je veel verdient, dan houd je ook meer over.
Kutsloebers.
 
			 
			
			
			
			 
			 
			
			
			Het zijn ook weer de vrouwen die negatief reageren onder die foto.quote:
 
											 
			 
			
			
			Dat kwam van remlof. Beetje jammer inderdaad.quote:Op donderdag 19 april 2012 12:56 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Neuh, las de woorden Israel en experiment en ben op de bank gaan liggen.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Nouja, puur psychologisch is het natuurlijk ook een schande.quote:Op donderdag 19 april 2012 12:57 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Het zijn ook weer de vrouwen die negatief reageren onder die foto.
Vrouwen.
 
			 
			
			
			Israël is dan ook een mislukt experiment. Maar ik ga die discussie van gister niet herhalen.quote:Op donderdag 19 april 2012 12:57 schreef waht het volgende:
[..]
Dat kwam van remlof. Beetje jammer inderdaad.
 
			 
			
			
			Ik zou het niet doen, maar grappig is het wel.quote:Op donderdag 19 april 2012 12:58 schreef Tamashii het volgende:
[..]
Nouja, puur psychologisch is het natuurlijk ook een schande.
 
											 
			 
			
			
			Zinloos inderdaad, Israël gaat lekker door.quote:Op donderdag 19 april 2012 12:59 schreef remlof het volgende:
[..]
Israël is dan ook een mislukt experiment. Maar ik ga die discussie van gister niet herhalen.
 
											 
			 
			
			
			quote:Op donderdag 19 april 2012 13:00 schreef waht het volgende:
[..]
Zinloos inderdaad, Israël gaat lekker door.
 
											 
			 
			
			
			quote:Op donderdag 19 april 2012 12:58 schreef remlof het volgende:
Slob: 'Er gaat een gedrocht uit het Catshuis komen'
Het akkoord wordt naar verwachting begin volgende week gepresenteerd, dus debat komt dinsdag of woensdag. Dat wordt smullen
Hier heeft Slobber natuurlijk helemaal gelijk mee.quote:'Ik denk dat er een gedrocht uit het Catshuis komt. De drie partijen zijn nog niet in staat gebleken om een samenhangende visie te ontwikkelen. Ik verwacht dat het schrapen zonder visie wordt, met een scalp voor Wilders in de vorm van de korting op ontwikkelingssamenwerking.'
 
			 
			
			
			Hmm, de muziek is wel vervelend.quote:
 
			 
			
			
			Uiteraard, niemand krijgt precies wat hij zou willen.quote:UTRECHT - Premier Mark Rutte en de onderhandelaars zijn ''behoorlijk gaar'' van het Catshuisberaad.
 
			 
			
			
			Mark Rutte was bij geboorte al een mislukt experiment, wat een kansloze mannetje is het. Maar alle kansloze mannetje's in Nederland rennen achter hem aan.quote:Op donderdag 19 april 2012 13:01 schreef remlof het volgende:
Net als dit minderheidskabinet. Dat is ook een mislukt experiment.
 
											 
			 
			
			
			Iemand met de ruggegraat van een rubberen fopeend en de kringspier waar de gehele PVV-fractie tegelijk in past.quote:

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |