SPOILER: Jungle!Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zoals je ziet zijn er 3 banen (Lanes) met daarin wat blauwe/paarse stippen(Turrets).
Elke lane heeft 3 Allied Turrents en 3 Enemy Turrents.
Elke Lane heeft dezelfde volgorde waarin de turrets moeten worden vernietigt, van buiten naar binnen ( dus van uit het midden naar de basis toe ).
Elke Lane heeft een Inhibitor die de Turrets van de Nexus beschermen tegen schade, deze Turrets beschermen weer de Nexus tegen schade.
De volgorde is dus; Turret 1, Turret 2, Turret 3, Inhibitor, Nexus Turret A, Nexus Turret B, en uiteindelijk de Nexus zelf.
De 2 turrets bij de Nexus en de Nexus zelf kunnen alleen aangevallen worden wanneer 1 van de 3 inhibitors vernietigd is.
Ok leuk, en die Champions, zitten er ook tieten bij?
Ja zeker! Heel veel tieten, want Riot ( de makers ) die houden van dikke tieten!
Er zijn dus veel Champions en ongeveer elke 2-3weken komt er een nieuwe bij.
Er zijn er op het moment (01-12-2011) 88 Champions waar uit je kunt kiezen.
Keuze genoeg dus.
Nu weet je een beetje over LoL en hoe het werkt;
Wil je het zelf proberen?
League of Legends EU
Vids
uitleg over turrets
Cinematic trailer
Dominion trailer (nieuwe gamemode)
Meer uitleg over minions/creatures
Community site links
CLGaming NA Top Tier ( High ELO ) team met links naar Live streams van matches etc, ook grappig forum.
Solomid Community site met handige info, tournaments etc
Chaox Marathon Overzicht van alle vids van de Chaox marathon
Lolstatistics Site waarop je scores van spelers en statistieken van Champions kunt vinden
Groepschat:
Voor FOK!kers is er een ingame chatkanaal FOK aangemaakt. In dit kanaal zijn je medefokkers te vinden en kun je makkelijk een premade of duo-queue afspreken zonder dat je iedereen via de friendslist individueel hoeft aan te spreken om dit te organiseren. Rechtsboven via het opties-icoontje in het chatvenster kun je autojoin aanzetten zodat het kanaal standaard opent bij het opstarten van het spel.
Teamspeak 3:
Voor FOK!kers die willen praten met andere FOK!kers tijdens het Gamen is het mogelijk om onze Teamspeak3 server te joinen.
Server: ts3.mrmanuel.nl:1337
Vraag om het FOK! lidmaatschap aan MrManuel!
Ingame name van FOK!kers
FOK!ker: Albert86
Naam ingame EU: Metalfreak86
Naam Ingame US: -
FOK!ker: backgammon
Naam ingame EU: Subligar
Naam ingame US: -
FOK!ker: Thormodo
Naam ingame EU: Thormodo
Naam ingame US: -
FOK!ker: nyny83
Naam ingame EU: PublicPervert
Naam ingame US: WeakAndPowerless
FOK!ker: Salamando
Naam ingame EU: Salamand0
FOK!ker: Fruitsalade
Naam ingame EU: Jaiba
Naam Ingame US: -
FOK!ker: Necrodeath
Naam ingame EU: Nerkhan (30)
Naam ingame EU: Necrodeath1 (lvl 11)
Naam Ingame US: -
FOK!ker: MrManuel
Naam ingame EU: Melfino
Naam Ingame US: Melfino
FOK!ker: Zeroku
Naam ingame EU: HEER Jeffrey ()
Naam ingame US: -
FOK!ker: Adames
Naam ingame EU:
Naam ingame US: Klara de Koe
FOK!ker: daankes
Naam ingame EU: Vraatje
Naam Ingame US: Vraatjuh
FOK!ker: Skweezer
Naam ingame EU: skz (30)
Naam ingame EU: skwzaR (13)
Naam Ingame US: skwzR (30)
FoK!ker: Waywardone
Naam ingame EU: Voarex
Naam ingame US:
FOK!ker: jespertje
Naam ingame EU: jespertje
Naam Ingame US: (US Nickname)
FOK!ker: Keselo
Naam ingame EU: Lujan
Naam Ingame US Lujan
FOK!ker: Nystiq
Naam ingame EU: Nystiq
FOK!ker: Xa1pt
Naam Ingame EU: Xaipt
Naam Ingame US: -
FOK!ker znarch
Naam Ingame EU: karaqz
Naam Ingame US: -
FOK!ker: Beardslasher
Naam ingame EU: Solyl (level 25 atm)
Naam Ingame US: Solyl (level 8)
FOK!ker: Tjado
Naam ingame EU: Tjado (level 13)
Naam ingame US: -
FOK!ker: flipp.
Naam ingame EU: Destregan (lvl 30)
Naam Ingame US: -
FOK!ker: X_FoutBijRegistratie
Naam ingame EU: Nraz
Naam Ingame US: -"
FOK!ker: Dekkered
Naam ingame EU: levines
Naam Ingame US: -
FOK!ker: TwenteFC
Naam ingame EU: DirkZz
Naam Ingame US: -
FOK!ker: ezelbayraktar
Naam ingame EU: Wh1tefall
Naam Ingame US: -
FOK!ker: Maisnon
Naam ingame EU: De Gulle Teef
Naam Ingame US:
FOK!ker: replay11nl
Naam ingame EU: iReplay
Naam Ingame US:
FOK!ker: Oplosthee
Naam ingame EU: Oploskoffie
Naam Ingame US:
FOK!ker: Cocotrimonium
Naam ingame EU: Nymphalidea
Naam Ingame US: -
FOK!ker: tankless
Naam ingame EU: tanklessgunit(lvl 30)
Naam Ingame US: heb ik niet.
FOK!ker: J95
Naam ingame EU: Jordykruse1
Naam Ingame US: -
FOK!ker: Chocolatebear
Naam ingame EU: Isidoor
FOK!ker: tdrone
Naam ingame EU: tdrone
FOK!ker: Xetran
Naam ingame EU: XoxoXetran
Naam Ingame US: n/a
FOK!ker: Cornelis83
Naam ingame EU: Avaressa
Naam ingame US: n/a
FOK!ker: Robbiee
Naam ingame EU: SharliesTeens
Naam Ingame US: n/a
Wil je in de OP stuur me dan een PM in dit formaat;
FOK!ker: (je fok naam)
Naam ingame EU: (EU Nickname)
Naam Ingame US: (US Nickname)[i]~ The impossible is easy![/i]
Niet een hele rare score toch? Als je team fatsoenlijk speelt tenminste.quote:
Mensen posten blijkbaar nou eenmaal graag 'hoge' scores. Persoonlijk vind ik het ook weinig interessant behalve als het een karma oid betreftquote:Op maandag 16 april 2012 19:03 schreef P8 het volgende:
[..]
Niet een hele rare score toch? Als je team fatsoenlijk speelt tenminste.
Inderdaad, als je een random potje speelt en de mid waartegen je speelt is een beetje slecht, dan is zo'n score niet meer dan normaal.quote:Op maandag 16 april 2012 19:04 schreef ems. het volgende:
[..]
Mensen posten blijkbaar nou eenmaal graag 'hoge' scores. Persoonlijk vind ik het ook weinig interessant behalve als het een karma oid betreft
Yi kan alleen harassen met Alpha Strike want hij is melee en heeft geen CC. Met Alpha Strike en die heal (w) ben je echt in no-time door je mana heen en ben je een unfarmed waardeloos menneke.quote:Op maandag 16 april 2012 19:06 schreef Adames het volgende:
[..]
Inderdaad, als je een random potje speelt en de mid waartegen je speelt is een beetje slecht, dan is zo'n score niet meer dan normaal.
Vorig topic ging over rare supports, kan een Yi supporten, of is dat nou echt de uitzondering? Een AP Yi die constant harassed en een phage/frozen mallet haalt lijkt me zelf toch wel redelijk.
Dat dacht ik dus ook, bij mij was iemand zo leuk om een Yi te kiezen als support. Althans, hij stond bij mij gewoon bot en alles te pushen en te alphastriken.quote:Op maandag 16 april 2012 19:07 schreef ems. het volgende:
Als je frozen mallet haalt ben je geen support. Tenzij je dat echt belachelijk lategame doet.
Ik zie het niet werken. Yi heeft voor elke skill damage nodig en als support pak je geen ck's.
AP yi is dan wel weer grappig :p.quote:Op maandag 16 april 2012 19:07 schreef ems. het volgende:
Als je frozen mallet haalt ben je geen support. Tenzij je dat echt belachelijk lategame doet.
Ik zie het niet werken. Yi heeft voor elke skill damage nodig en als support pak je geen ck's.
Sinds wanneer speel je dan? Als je al meer als een jaar speelt en nog geen lvl 30 hebt, dan speel je hooguit een potje per week.quote:Op maandag 16 april 2012 20:00 schreef Silv het volgende:
Zijn jullie al allemaal lvl 30 trouwens? Ik speel dit spel echt sinds het begin der tijden maar ik zit nog steeds op 24.
als je het sinds het begin der tijden speelt, dan was je al erg snel lvl 30.quote:Op maandag 16 april 2012 20:00 schreef Silv het volgende:
Zijn jullie al allemaal lvl 30 trouwens? Ik speel dit spel echt sinds het begin der tijden maar ik zit nog steeds op 24.
Volledig AP teemo is helaas niet meer zo goed, maar ik vind teemo af en toe wel eens leuk om te pakken bot. Ik moest dus net tegen taric en ashe. Als de helft van je damage magic damage is dan heeft zijn bonus armor alweer minder zin en zijn blinding dart is natuurlijk ook erg goed bot tegen een andere AD carry.quote:Op maandag 16 april 2012 20:16 schreef flipp. het volgende:
[..]
AP yi is dan wel weer grappig :p.
Het werkt voor geen meter en is absoluut niet viable.
Maar 700 dmg met je alpha strike doen is wel weer grappig!
Zelfde als AP teemo, random mensen opblazen met je shrooms
Report for assisting enemy team als ze surrenderen? Serieus?quote:Op maandag 16 april 2012 22:49 schreef Cornelis83 het volgende:
pussy spelers zitten er toch ook in deze crap community.... ga je zo goed, 21 - 12 welliswaar 4 vs 5 maar teamfights win je easy. Alleen annie gaat dood, wat doet ze, /surrender. En wat doen die andere 2 oeran-oetangs. Die voten yes. Gelijk 3 reports voor assisting enemy teams uitgedeeld voor voting voor surrender terwijl we het makkelijk konden winnen.... Niet te geloven dit...
Dit dus.quote:Op dinsdag 17 april 2012 09:56 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Report for assisting enemy team als ze surrenderen? Serieus?
Speel nu anderhalf jaar denk ik. Heb 125 wins, dus ik neem aan iets van 250 potjes gespeeld. Kan ook meer/minder zijn.quote:Op maandag 16 april 2012 20:43 schreef jespertje het volgende:
[..]
Sinds wanneer speel je dan? Als je al meer als een jaar speelt en nog geen lvl 30 hebt, dan speel je hooguit een potje per week.
Het zal geen fuck helpen, dat weet ik ook wel, maar op dat moment lucht het wel op.quote:Op dinsdag 17 april 2012 09:56 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Report for assisting enemy team als ze surrenderen? Serieus?
Report helpt wel :>quote:Op dinsdag 17 april 2012 11:57 schreef omNOMNOMNOMNOM het volgende:
Dat leaven van hun is net zo kansloos als de report van jou, laat ik het zo zeggen
Klopt.quote:Op dinsdag 17 april 2012 11:57 schreef omNOMNOMNOMNOM het volgende:
Dat leaven van hun is net zo kansloos als de report van jou, laat ik het zo zeggen
Shyvana heeft het tegen wel meer toplanes lastig. Het blijft natuurlijk melee zonder sterke sustain.quote:Op dinsdag 17 april 2012 13:06 schreef Cornelis83 het volgende:
Toplane is idd wel fun ja. Alleen tegen Teemo is het lastig volgens mij. Althans, met Teemo heb ik nooit moeite tegen haar en met haar tegen Teemo won ik zelden toen ik shyvana nog veel speelde. Hij is altijd sneller door zijn speed buff ability.
Is ook wel zo, maar laten we het er maar op houden dat er nogal wat toplanes zijn waar je niet tegen wil staan. En wachten tot je je wriggles hebt kan dan (te) lang duren.quote:Op dinsdag 17 april 2012 13:21 schreef omNOMNOMNOMNOM het volgende:
True, maar farmen wil prima en met je wriggles wordt het een heel ander verhaal qua traden
Naja, aangezien je melee bent krijg je elke keer als je in de buurt bent een blind dart op je hoofd. En aangezien je volledig afhankelijk bent van autoattacks.quote:Op dinsdag 17 april 2012 13:35 schreef omNOMNOMNOMNOM het volgende:
True, maar er zijn niet echt champs waar je als shyvana hard tegen onderuit gaat dat je zelfs niet meer kan farmen. Zelfs teemo kan een shyvana niet stoppen met farmen imo
Ik heb hetzelfde met mensen die Vladimir pakkenquote:Op dinsdag 17 april 2012 19:20 schreef Xetran het volgende:
elke keer als ik een fizz in het enemy team heb is mijn team weer eens gedoemt te verliezzen. zucht.
Wat een heerlijke champion is dat!quote:Op dinsdag 17 april 2012 19:50 schreef Salamando het volgende:
[..]
Ik heb hetzelfde met mensen die Vladimir pakken.
Noem eens namen dan? Vanaf lvl6 met wriggles win ik 9 van de 10x mijn lane met Shyvana top.quote:Op dinsdag 17 april 2012 13:23 schreef znarch het volgende:
[..]
Is ook wel zo, maar laten we het er maar op houden dat er nogal wat toplanes zijn waar je niet tegen wil staan. En wachten tot je je wriggles hebt kan dan (te) lang duren.
Het gaat er niet om wat jij wint. Maar oke: Teemo, Olaf, Singed, Sion, GP, Fiora.quote:Op dinsdag 17 april 2012 23:30 schreef Nystiq het volgende:
[..]
Noem eens namen dan? Vanaf lvl6 met wriggles win ik 9 van de 10x mijn lane met Shyvana top.
Udyr, Singed, Olaf, Vladimir, daar verlies je bijna zeker van met Shyvana.quote:Op dinsdag 17 april 2012 23:30 schreef Nystiq het volgende:
[..]
Noem eens namen dan? Vanaf lvl6 met wriggles win ik 9 van de 10x mijn lane met Shyvana top.
Beetje apart sinds de enige die nu nog kan dodgen jax zelf isquote:Jax
Relentless Assault (Passive) will now stack even if Jax's attack misses or is dodged
In US wel, wij krijgen hem denk ik morgenquote:Op woensdag 18 april 2012 10:33 schreef stefanhaan het volgende:
Is de patch nou al geweest of?Duurt het nog langer voor Hecarim komt.
US is nu offline, daarna komt de patchquote:Op woensdag 18 april 2012 10:33 schreef Autobandje het volgende:
[..]
In US wel, wij krijgen hem denk ik morgen
Ah, op die manier. Yorick is zo leuk om te spelen zonder echt OP te zijn, dat ik niet helemaal snap hoezo je hem relatief weinig ziet.quote:Op woensdag 18 april 2012 10:31 schreef Autobandje het volgende:
Het is extreem frustrerend om tegen Yorick te spelen. Hij cast ghouls op je van grote afstand en er is eigenlijk geen counterplay. Zelfs onder je eigen tower kan je nog steeds geharassed worden. De lol die je zelf aan Yorick spelen hebt is gelijk de ergernis van je tegenstander.
Ik snap inderdaad ook niet waarom hij als saai wordt gezien, alleen al zijn ultimate is 10 keer leuker dan de gemiddelde ult.quote:Op woensdag 18 april 2012 10:37 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Ah, op die manier. Yorick is zo leuk om te spelen zonder echt OP te zijn, dat ik niet helemaal snap hoezo je hem relatief weinig ziet.
Gister nog tegen een Yorick. Ultied die sukkel hun Taricquote:Op woensdag 18 april 2012 10:48 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
In teamfights je ad carry ulten en gaan met die banaan. Tien seconden/secondes lang zes tegen vijf, mooi toch?
Jax vs Jax.quote:Op woensdag 18 april 2012 10:14 schreef omNOMNOMNOMNOM het volgende:
[..]
Beetje apart sinds de enige die nu nog kan dodgen jax zelf is
Je hebt ook nog gewoon dodge runes.quote:Op woensdag 18 april 2012 10:54 schreef Cornelis83 het volgende:
[..]
Jax vs Jax.
Rare situation, ik geef het toe, maar het is mogelijk.
Oh ik zie het, daarom had ik opeens zo veel IP. Had 10 van die dingen. Snap niet waarom ze dodge hebben weggehaald.quote:Op woensdag 18 april 2012 11:03 schreef Cornelis83 het volgende:
Die dodge runes zijn er allang niet meer.
quote:Op woensdag 18 april 2012 11:17 schreef Adames het volgende:
[..]
Oh ik zie het, daarom had ik opeens zo veel IP. Had 10 van die dingen. Snap niet waarom ze dodge hebben weggehaald.
En dat vind je niet raar?quote:
Block, hele andere mechanicquote:Op woensdag 18 april 2012 11:15 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Pantheon kan ook nog gewoon dodgen, al heet dat anders.
Volgens mij onderschatten veel mensen de damage die Yorick met zn autoattacks doet, vooral met sheen.quote:Op woensdag 18 april 2012 10:37 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Ah, op die manier. Yorick is zo leuk om te spelen zonder echt OP te zijn, dat ik niet helemaal snap hoezo je hem relatief weinig ziet.
Dyrus is sowieso niet zon held met Renek, daarbij werd hij gecamped in die eerste game. Wickd (beste renek imo) beat alle leesins straight up, alleen bij ganks wordt het natuurlijk anders.quote:Op woensdag 18 april 2012 10:22 schreef Autobandje het volgende:
Van wat ik in streams e.d. heb gezien wint Lee Sin van Renekton (op IPL4 was Dyrus kansloos met zijn renek) en Olaf, maar kan ook toeval zijn geweest. En Yorick, tsja, zo'n anti-fun champ waar ze best eens naar zouden mogen kijken! Lee Sin's life steal is pas 25% op level 9, maar het geeft óók een shield, waardoor je zo goed kan traden.
Had toen die patch uit kwam weer even een tijdje niet gespeeld, wist dus niet hoe veel ip ik had. Vond het alleen vrij veel toen ik weer inlogde.quote:
emsz is #1 renekton EUquote:Op woensdag 18 april 2012 11:51 schreef omNOMNOMNOMNOM het volgende:
Wickd (beste renek imo) beat alle leesins straight up, alleen bij ganks wordt het natuurlijk anders.
Van een solide top pick naar trash basically lolquote:Op woensdag 18 april 2012 14:07 schreef Salamando het volgende:
Na de Irelia nerf zie ik d'r echt nooit meer, is ze echt zo hard generfed of?
Ik zie haar nog wel eens als counterpick als de alternatieven geband zijn, maar verder nooit nee. Niet zo erg imoquote:Op woensdag 18 april 2012 14:07 schreef Salamando het volgende:
Na de Irelia nerf zie ik d'r echt nooit meer, is ze echt zo hard generfed of?
Dat moet ook. Varus komt volgende patch.quote:Op woensdag 18 april 2012 15:06 schreef Adames het volgende:
overigens zie ik nu dat Varus in het champion rijtje staat, ik dacht dat dat Heracim moest zijn
AD carry wordt dat toch?quote:Op woensdag 18 april 2012 15:07 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Dat moet ook. Varus komt volgende patch.
Jaquote:
ja, met echt geld kunnen alleen champions worden gekocht die ook met ingame punten kunnen worden verdiend en wat leuke skins.quote:Op woensdag 18 april 2012 15:27 schreef Jajong het volgende:
Deze gimma is graties? Altijd veel DotA gespeeld en wel es zin in wat anders..
Zijn die 'champions' beter dan reguliere?quote:Op woensdag 18 april 2012 15:28 schreef Adames het volgende:
[..]
ja, met echt geld kunnen alleen champions worden gekocht die ook met ingame punten kunnen worden verdiend en wat leuke skins.
Nope. Champions kun je met zowel IP punten (die je per potje krijgt) en met RP punten kopen (die je wél met echt geld moet kopen). Skins van champs kun je alleen met die RP punten kopen.quote:Op woensdag 18 april 2012 15:29 schreef Jajong het volgende:
[..]
Zijn die 'champions' beter dan reguliere?
Nee, geld in het spel stoppen heeft totaal geen voordeel competitief gezien.quote:Op woensdag 18 april 2012 15:29 schreef Jajong het volgende:
[..]
Zijn die 'champions' beter dan reguliere?
Thanks dudequote:Op woensdag 18 april 2012 15:36 schreef Adames het volgende:
[..]
Nee, geld in het spel stoppen heeft totaal geen voordeel competitief gezien.
Er bestaan 80 (?) champions op dit moment, waar er elke 2 weken 10 van gratis te spelen zijn. Tijdens het spelen verdien je InfluencePoints (IP), ongeveer 80 per potje en de eerste winst van de dag geeft nog eens 180 IP bonus.
Champion prijzen variëren tussen de 450 IP en 6300 IP. Het idee is wel dat de makkelijkere champions goedkoper zijn dan de moeilijkere, maar dit heeft niet direct een verband met de sterkte van een champion. Zo is Ashe al sinds de introductie de goedkope 450 IP beginner champion, maar is het ook een van de sterkste champions van het spel.
Een top champion van 6300 IP kost ongeveer 8 euro om te kopen omgerekend, hetzelfde voor een mooie skin (er zijn zelfs nog duurdere). Dit zou ik laten, aangezien dat wel erg duur is. Mocht je het spel wel erg leuk lijken, dan is er wel nog een mogelijkheid om een champion pack te kopen. Van de originele 40 champions zijn 3 paketten gemaakt met elk 20 champions. Deze kosten volgens mij 15 euro per stuk. Daar een van aanschaffen kan wel fijn zijn, maar is zeker niet verplicht.
96 inderdaad, de teringquote:Op woensdag 18 april 2012 15:41 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Zijn er trouwens niet alweer bijna honderd champs? Veel meer dan tachtig in ieder geval.
Jij weet hoe dat voelt hequote:Op woensdag 18 april 2012 15:42 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Spuit elf geeft ook modder
Ja, zelfde met DotA daar werden misschien 20 van de 100(?) gebruikt bij competetief spel.quote:Op woensdag 18 april 2012 15:44 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Haha, net te laat weggehaald. Ik was er al bang voor.
Ik zie maar de helft van de champs echt gespeeld worden trouwens, het is niet zo dat je daadwerkelijk 96 champions gespeeld ziet worden naarmate je tegen betere tegenstanders speelt.
Als je kijkt naar toernooien of topniveau in het algemeen zie je inderdaad minder variatie. Maar verder zie je toch een vrij grote variatie en zelfs diegene die je minder ziet, doen het vaak niet onaardig.quote:Op woensdag 18 april 2012 15:44 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Haha, net te laat weggehaald. Ik was er al bang voor.
Ik zie maar de helft van de champs echt gespeeld worden trouwens, het is niet zo dat je daadwerkelijk 96 champions gespeeld ziet worden naarmate je tegen betere tegenstanders speelt.
In blind pick soloqueue zie ik vaak dezelfde vier of vijf champs voor de verschillende rollen hoor. Niet omdat de rest zo slecht zijn (Twitch en Eve vind ik ook geen ramp), maar omdat sommige champs duidelijk beter dan de rest zijn in bepaalde rollen.quote:Op woensdag 18 april 2012 15:48 schreef Adames het volgende:
[..]
Als je kijkt naar toernooien of topniveau in het algemeen zie je inderdaad minder variatie. Maar verder zie je toch een vrij grote variatie en zelfs diegene die je minder ziet, doen het vaak niet onaardig.
Alleen Twitch en Evelyn zijn al vrij snel een beetje fucked, die hebben een lange stealth mechanic. Vervolgens heeft Riot ze maar de grond in generfed omdat het gewoon niet fijn is. En zelfs met hun valt nog op een redelijk niveau te spelen.
Als ik kijk naar de champions met wie ik niet heb gespeeld afgelopen maand (of tegen). Dan kom ik uit op alleen Anivia, Evelynn, Gragas, Karma, Kassadin, Renekton, Skarner, Talon en Trundle.quote:Op woensdag 18 april 2012 15:56 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
In blind pick soloqueue zie ik vaak dezelfde vier of vijf champs voor de verschillende rollen hoor. Niet omdat de rest zo slecht zijn (Twitch en Eve vind ik dus ook geen ramp), maar omdat sommige champs duidelijk beter dan de rest zijn in bepaalde rollen.
Viktor schijnt nu juist wel weer goed mee te kunnen komen.quote:Op woensdag 18 april 2012 15:37 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Als je DotA leuk vond, dan vind je dit ook leuk.
Over het vorige puntje; sterker nog, sommige van de 6300 IP champs zijn ronduit ruk te noemen (Viktor als recent voorbeeld)
Ben er nog steeds geen fan van, maar hij heeft een belachelijk goede AP scaling.quote:Op woensdag 18 april 2012 16:02 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Viktor schijnt nu juist wel weer goed mee te kunnen komen.
Dat zie ik niet zo, maar dat zal dan het verschil tussen draft pick en blind pick zijn.quote:Op woensdag 18 april 2012 16:01 schreef Adames het volgende:
[..]
Als ik kijk naar de champions met wie ik niet heb gespeeld afgelopen maand (of tegen). Dan kom ik uit op alleen Anivia, Evelynn, Gragas, Karma, Kassadin, Renekton, Skarner, Talon en Trundle.
Kassadin wordt altijd gebanned, Renekton zie ik om wat voor reden ook echt nooit in US, Gragas is ook niks mis mee, Skarner zijn sommige hier geloof ik ook wel fan van. Dan blijven er slechts een paar over.
Ik speel zelf altijd Draft Pick, dus je hebt daar nog wat meer te maken met vaste rollen. In blind pick kom je gewoon iedereen tegen.
Dat is inderdaad wel een debiel, en zelfs die ging laatst nog hard in een potje. Die tanky dingen snowballen veel te hard.quote:
Nee, alleen wordt er te vaak elkaar nagepraat en dingen voor waarheid aangenomen. Als zelfs Mundo zonder veranderingen opeens door de top wordt gespeeld, dan weet je dat de verschillen tussen goed en slecht zo ontzettend klein zijn. En dat keuzes die worden gemaakt door de top niet per se ook goed zijn voor het gros van de spelers.quote:Op woensdag 18 april 2012 16:04 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Buff gekregen? Hij ging eerst nog als een natte krant.
Draft lijkt me juist kieskeuriger, met blind zie je nog wel eens geen jungle en zo'n beetje alle combinaties. Misschien eerder nog het verschil tussen US en EU. De community vind ik namelijk ook wel leuk.quote:Op woensdag 18 april 2012 16:06 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Dat zie ik niet zo, maar dat zal dan het verschil tussen draft pick en blind pick zijn.
als ik op NA speel (omdat een vriend alleen op NA speelt) dan heb ik rond de 180/ 200 pingquote:Op woensdag 18 april 2012 16:19 schreef Xetran het volgende:
Ik meende dat hier mensen ook op NA speelden, is dat niet enorm laggy?
Ja, helaas heeft Riot niks gedaan met de beloofde serverwissels. Maar ping is redelijk. Ik zit zo op 150-180. Erg veel voor Europese begrippen, maar in NA is dat niet meer dan gemiddeld.quote:Op woensdag 18 april 2012 16:19 schreef Xetran het volgende:
Ik meende dat hier mensen ook op NA speelden, is dat niet enorm laggy?
Ik heb een maand of twee niet gespeeld. Toen Viktor uitkwam, haalden ze allemaal (alles wat ik zag tenminste) waardeloze kutscores. Nu ik sinds een week of twee weer speel zie ik hem gewoon niet gepicked worden; de afgelopen week geen enkele keer gezien.quote:Op woensdag 18 april 2012 16:16 schreef Adames het volgende:
[..]
Nee, alleen wordt er te vaak elkaar nagepraat en dingen voor waarheid aangenomen. Als zelfs Mundo zonder veranderingen opeens door de top wordt gespeeld, dan weet je dat de verschillen tussen goed en slecht zo ontzettend klein zijn. En dat keuzes die worden gemaakt door de top niet per se ook goed zijn voor het gros van de spelers.
Ik speel een potje of drie blind pick per dag en zie steeds dezelfde champs terugkomen. Natuurlijk zie je elke champion wel een keer, maar behoorlijk wat lang niet zo regelmatig als de andere champs.quote:[..]
Draft lijkt me juist kieskeuriger, met blind zie je nog wel eens geen jungle en zo'n beetje alle combinaties. Misschien eerder nog het verschil tussen US en EU. De community vind ik namelijk ook wel leuk.
En zelfs dan, het verschil tussen Graves, Tristana, Caitlyn, Ashe en Miss Fortune is zo ontzettend klein. Als je gewoon wilt meespelen dan kies je voor diegene waar je op dat moment zin in hebt en of je nog een stun of wat extra range nodig hebt of niet. Het minieme verschil tussen de champions kan zo veranderen door kleine nerfs/buffs aan de champions of aan items. Als je op toernooien speelt, begrijp ik best dat Graves de beste keuze op dit moment is, maar eigenlijk scheelt het allemaal niks. Vandaar dat ik ook zei dat je vrijwel elke champions regelmatig ziet als je gewoon voor de lol speelt.
uiteraardquote:Op woensdag 18 april 2012 16:32 schreef Autobandje het volgende:
Verschilt ook nog eens enorm per ELO (ook in blind pick) wat je tegenkomt. Op lagere ELO's veel meer master YI, katarina en Xin Zhao.
Alleen hoe veel champions zou jij bestempelen als zwaar ondermaats of op elk punt inferieur aan een andere champion. De balance in LoL is gewoon erg goed.quote:Op woensdag 18 april 2012 16:27 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Ik heb een maand of twee niet gespeeld. Toen Viktor uitkwam, haalden ze allemaal (alles wat ik zag tenminste) waardeloze kutscores. Nu ik sinds een week of twee weer speel zie ik hem gewoon niet gepicked worden; de afgelopen week geen enkele keer gezien.
[..]
Ik speel een potje of drie blind pick per dag en zie steeds dezelfde champs terugkomen. Natuurlijk zie je elke champion wel een keer, maar behoorlijk wat lang niet zo regelmatig als de andere champs.
oh dan had ik je verkeerd begrepen.quote:Op woensdag 18 april 2012 16:43 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Ja maar daaaaaat zeg ik nergens, ik zeg alleen dat ze minder gespeeld worden. De balance is w.m.b. momenteel gewoon erg goed te noemen.
Ik kon maar niet in dota 2 komen. het ging allemaal zo traag en er was altijd wel een iemand van het enemy team die 20+ kills had terwijl de rest allemaal mijn level in experience was.quote:Op woensdag 18 april 2012 17:13 schreef MrManuel het volgende:
Zo even een lekker potje LoL doen terwijl DotA2 aan het downloaden is..
Heb eingelijk me Beta Invite!
Dat leaven stopt al vrij snel. Je kan daarna namelijk niet opnieuw een potje spelen en als je het vaker doet krijg je een ban.quote:Op woensdag 18 april 2012 18:50 schreef Jajong het volgende:
Ait thnx. In mn eerste potje 13/2/18 met Morgana (?) Maar mn halve team was alweer geleaved, ben blij om te zien dat dat ook is overgenomen van dota
Okay top. Geen public bnet praktijken dusquote:Op woensdag 18 april 2012 19:35 schreef Adames het volgende:
[..]
Dat leaven stopt al vrij snel. Je kan daarna namelijk niet opnieuw een potje spelen en als je het vaker doet krijg je een ban.
Wel is het zo dat als je zelf vaker leaved, je ook vaker bij dat soort droeftoeters terecht komt
Gewoon /ignore doen.quote:Op woensdag 18 april 2012 19:50 schreef Xetran het volgende:
dus ik junglen, botlane picked GP en leblanc en pushen de hele tijd te ver. Ik rustig toplane een paar keer ganken en midlane zijn summoners laten verspillen. terwijl dat gebeurd snowballed akali en vrij weinig dat ik er aan kan doen door het pushen. nee dan ben ik 'worst jungler ever' omdat ik bot niet gank terwijl dat gewoon geen zin heeftzucht.
Of gewoon niet lezen, nog makkelijkerquote:
sejuaniquote:Op woensdag 18 april 2012 15:37 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Als je DotA leuk vond, dan vind je dit ook leuk.
Over het vorige puntje; sterker nog, sommige van de 6300 IP champs zijn ronduit ruk te noemen (Viktor als recent voorbeeld)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |