quote:Op woensdag 4 april 2012 23:05 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Noem eens een voorbeeld, dan kan hij in de volgende OP kunnen ze daar vast rekening mee
houden enzo...
Wat vindt jij nou een leuke jonge kerel ?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.dus hier gewoon verder![]()
Ow...... wat zal dat jong vroeger gepest zijn op schoolquote:Op woensdag 11 april 2012 13:58 schreef Leandra het volgende:
Waarom moeten die voetballers tegenwoordig toch helemaal onder de tattoo's zitten?
Ik weet dat het een volkssport is, en dat de kans kleiner is dat Pieter-Frederik ooit voetballer wordt dan dat Donny ooit bij Ajax speelt maar toch...
OMG, ik zoek net voor de zomaar even een Ajax juniorenteam op, en de C1 is een mengelmoes van Hockeynamen als Melle, Florian, Teun en Philippe, met alst tegenhangers Donny, Vince, Noussair enz.... met als toppunt Prince... achternaam: Bernard![]()
Oh dear, en in de B1 een Queensy
Dat wordt wat als die straks allebei de selectie halen; Prince Bernard speelt de bal naar Queensy![]()
Kan me niet zoveel schelen, eigenlijkquote:Op woensdag 11 april 2012 13:06 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik doe even vrij paranoia, maar wat als de verkopers googelen op hun huis en dit topic vinden?
Wij hebben sowieso niet het gevoel dat er heel veel vanaf te praten is. Niet om het een of ander hoor, maar er staan diverse appartementen te koop in die rij, en deze is én mooi, en zo'n beetje de goedkoopste. Expres gedaan omdat ze snel willen dealen.quote:Op woensdag 11 april 2012 14:25 schreef Leandra het volgende:
Ik zou het als verkoper ook graag ontdekken, vooral als blijkt dat de kijkers van die ochtend toch wel heel geïnteresseerd zijn.... dan hou ik m'n poot toch lekker stijf met de onderhandelingen en sleep er op die manier net die paar duizend euro meer uit dan ik als minimumprijs in gedachten had.
quote:Op woensdag 11 april 2012 15:28 schreef golfer het volgende:
En we weten waar je huis woont en wie je moeder is.
Nog even voor de helderheid, het ging mij puur om je onderhandelingspositie mocht de verkopend makelaar lezen dat dhr. V het allemaal prima kan betalen.quote:Op woensdag 11 april 2012 15:16 schreef Verbal het volgende:
Heb trouwens net gegoogled op het adres en op de eerste 10 pagina's nog geen FOK! gezien.
Maar ik heb het inmiddels losgelaten... ik zit 12,5 jaar op FOK!, heb hier inmiddels een paar véél persoonlijker dingen gedumpt (waar ik soms spijt van kreeg), ik heb al een stalkeractie gehad, als ik ooit nog echt belangrijk wordt, is zo op te duikelen dat ik ooit ben misbruikt, allerlei vaag-ondeugende belevenissen van een niet-bestaande lesbo heb gepost op FOK! en flamewars heb gevoerd waar de honden geen brood van lusten. Ik maak me er allemaal niet druk meer om
Dan is het posten van een huis waar je enthousiast over bent niet iets waar ik mij druk over ga maken.
V.
Weet ik. Maar het boeit mij dus niet wat iemand over mij of mijn mening waar dan ook over vindt. Ook als het een makelaar betreft en mijn portemonnee. Wat ik bedoel is dat ik de kans minder dan nihil acht en als ik me over al dat andere niet druk maak, dan al helemaal daar niet overquote:Op woensdag 11 april 2012 17:36 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Nog even voor de helderheid, het ging mij puur om je onderhandelingspositie mocht de verkopend makelaar lezen dat dhr. V het allemaal prima kan betalen.
Heeft verder niets te maken met je verleden op FOK.
Ook goeiemorgenquote:Op donderdag 12 april 2012 11:01 schreef Karina het volgende:
Goedemorgen
De SC hier heeft volgens mij een beetje zijn ups en downs.
Goeiemorgenquote:Op donderdag 12 april 2012 11:01 schreef Karina het volgende:
Goedemorgen
De SC hier heeft volgens mij een beetje zijn ups en downs.
quote:Op donderdag 12 april 2012 11:34 schreef Verbal het volgende:
Nog even over huizen en dan hou ik mijn bek erover.
Vanochtend geprobeerd een hypotheekgesprek te krijgen bij mijn bank, de Rabobank.
"Ja sorry mijnheer, maar het is nogal druk. Ik kan een gesprek voor u inplannen in juli." (met een L).![]()
V.
"Mijnheer, omdat wij een coöperatie zijn, zult u toch in Hilversum moeten zijn, en daar is pas in juli plek".quote:Op donderdag 12 april 2012 11:36 schreef Aleandra het volgende:
Juli????
Nee das vast een geintje !!
Zelfs geen voorstel voor een gesprekje in een ander filiaal?
Zoiets.quote:Op donderdag 12 april 2012 11:40 schreef Karina het volgende:
Wat zei je? Jullie willen zeker niets verkopen?
Dat is het nadeel van de Rabobankquote:Op donderdag 12 april 2012 11:40 schreef Verbal het volgende:
[..]
"Mijnheer, omdat wij een coöperatie zijn, zult u toch in Hilversum moeten zijn, en daar is pas in juli plek".
Ik vind het Kafkaësk.
V.
Daar moet je nog mee uitkijken ook want anders krijg je repliek dat jij iets van hen nodig hebt.quote:Op donderdag 12 april 2012 11:40 schreef Karina het volgende:
Wat zei je? Jullie willen zeker niets verkopen?
Ik lees het iig graag. Je kunt toch wel her en der oppikken dat het allemaal niet zo makkelijk meer gaat.quote:Op donderdag 12 april 2012 11:41 schreef Verbal het volgende:
Maar nu over naar andere, leukere dingen.
V.
OMG wat een prutsers, ik kan me eigenlijk niet voorstellen dat dat bij mijn Rabobank zou gebeuren...quote:Op donderdag 12 april 2012 11:40 schreef Verbal het volgende:
[..]
"Mijnheer, omdat wij een coöperatie zijn, zult u toch in Hilversum moeten zijn, en daar is pas in juli plek".
Ik vind het Kafkaësk.
V.
Absoluut, leuke reclame trouwensquote:Op donderdag 12 april 2012 11:57 schreef Staal het volgende:
Zouden jullie drukken?
Mysterieuze knop 'voor meer drama' zet plein op stelten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |