Kijk maar eens naar de wereldwijde trend. Het neoliberalisme is in de hele westerse wereld (en daarbuiten) de heersende ideologie. Dat verandert als dit in de VS verandert. Tegenwoordig zijn er weer veel Amerikanen zichzelf socialist durven te noemen. De kredietcrisis heeft dat mogelijk gemaakt.quote:Op maandag 9 april 2012 04:04 schreef EricOscuro het volgende:
Eindelijk... eindelijk lijkt Fok links, terwijl het over de gehele linie genomen best een VVD bolwerk is.
Socialisme anno 2012 is gewoon de revolutie van de hebzuchtige onderklasse.quote:Op maandag 9 april 2012 16:39 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Kijk maar eens naar de wereldwijde trend. Het neoliberalisme is in de hele westerse wereld (en daarbuiten) de heersende ideologie. Dat verandert als dit in de VS verandert. Tegenwoordig zijn er weer veel Amerikanen zichzelf socialist durven te noemen. De kredietcrisis heeft dat mogelijk gemaakt.
De ideologische 'spell is broken'. De tijden zijn aan het veranderen.
Oeh, deze is scherp. Die schrijf ik ff op.quote:Op maandag 9 april 2012 16:42 schreef mlg het volgende:
[..]
Socialisme anno 2012 is gewoon de revolutie van de hebzuchtige onderklasse.
Natuurlijk is er iets mis met links. Links wil inbreuk maken op de individuele (waaronder ook de economische) vrijheid van een minderheid. Het is daarom ook een kwaadaardige morele stroming.quote:Op maandag 9 april 2012 16:37 schreef horned_reaper het volgende:
Dit topic is uitgegroeid tot een ongenuanceerd zootje.
Er is niets mis met Link of Rechts in mijn ogen.... het is uiteindelijk hoe een individu er zelf tegenaan kijkt en mee om gaat.
Dat zie je niet goed. Een deel van 'rechts' heeft zozeer zichzelf zitten feliciteren met hun volmaaktheid en zitten afgeven op anderen, dat je daarmee jezelf omlaag haalt, de eigen groep bedoezeld, en oppositie kweekt. Je bent zelf een prima voorbeeld.quote:Op maandag 9 april 2012 13:47 schreef 3-voud het volgende:
1. Je ziet steeds meer, dat is ook de tendens op Fok, dat linksen het rechtse vak zien als "verderfelijk". Alles wordt snel op de hoop gegooid van a-sociaal, geldwolf, arrogant, immoreel en inhumaan.
Voldoe aan het rechtse beeld, voldoe je aan alle eisen en wordt je dusdanig weggezet.
2. Linksen hebben zon eng saamhorigheidsgevoel. Ben je links en heb je kritiek op een rechtse wat ontaard in een discussie, springen andere linksen direct bij met steun... ongeacht waarheidsvinding of dat die persoon wel redelijk bezig is.
Linksen hebben zichzelf een beeld aangemeten van de "nieuwe mens". Moreel, sociaal, groen hart, humaan en dus ook intelligent. Helaas laat hun "gevecht" tegen rechts zien dat ze als schaapjes achter elkaar aan lopen, geen sjoegem weten van politiek op wereldniveau en economie enkel kunnen schrijven als woord. Het meeste ontaard in populisme wat ze zenuwachtig proberen te verbloemen door telkens Henk & Ingrid van stal te halen en persoonlijk te worden om 5 post later de rechtse user een note/ban aan te smeren omdat ie een keer hapt.
Het zijn net kinderen. En zo moet je ze ook maar behandelen. Voor de rest is het leuk vermaak ende plezier.
Je hebt het nu zeker over de PVV, een partijtje met een sociaal-economisch programma waarvan de PvdA bezig is om het klakkeloos over te nemen.quote:Op maandag 9 april 2012 16:47 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Dat zie je niet goed. Een deel van 'rechts' heeft zozeer zichzelf zitten feliciteren met hun volmaaktheid en zitten afgeven op anderen, dat je daarmee jezelf omlaag haalt, de eigen groep bedoezeld, en oppositie kweekt. Je bent zelf een prima voorbeeld.
Acht jaar Bush hebben anders ook flink bijgedragen aan de huidige opleving van het socialisme in de VS. Of dat doorzet is maar de vraag. Kans is best groot dat de hervormingen in de zorg daar worden teruggedraaid.quote:Op maandag 9 april 2012 16:39 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Kijk maar eens naar de wereldwijde trend. Het neoliberalisme is in de hele westerse wereld (en daarbuiten) de heersende ideologie. Dat verandert als dit in de VS verandert. Tegenwoordig zijn er weer veel Amerikanen zichzelf socialist durven te noemen. De kredietcrisis heeft dat mogelijk gemaakt.
De ideologische 'spell is broken'. De tijden zijn aan het veranderen.
Die linksigen mogen wel eens een spiegeltje voorgehouden krijgen. Wordt eens een keer hoog tijd.quote:Op maandag 9 april 2012 17:07 schreef dawg het volgende:
damn zeg, wat een hoop domme onzin wordt hier gepost.![]()
![]()
'stop volgen'.
ik vind jou anders een van degenen met de meest domme reacties. nofi.quote:Op maandag 9 april 2012 17:08 schreef mlg het volgende:
[..]
Die linksigen mogen wel eens een spiegeltje voorgehouden krijgen. Wordt eens een keer hoog tijd.
De huidige politieke trend begon grote invloed te krijgen rond 1980 met Thatcher en Reagan en loopt dus al 30 jaar. Na 30 jaar begint het door te slaan, zoals je ook kunt zien aan de opinies van een aantal posters hier in het topic. Dat is eerder te duiden als een uitdukking van gehersenspoelde propagandisten dan van normaal verstand. Er valt niet mee te discusseren. Ze zijn overtuigd van de juistheid en volledigheid hun mens & wereldbeeld. Hun argumenten zijn louter moralistisch. Ze geloven dat dit moralisme hun superieuriteit bewijst. Maar ze lopen alleen de standaard slogans uit te brullen. Het is meelopers gedrag, maar dat hebben ze zelf niet door.quote:Op maandag 9 april 2012 16:52 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Acht jaar Bush hebben anders ook flink bijgedragen aan de huidige opleving van het socialisme in de VS. Of dat doorzet is maar de vraag. Kans is best groot dat de hervormingen in de zorg daar worden teruggedraaid.
Dat begrijp ik. Het is nooit fijn om je falen blootgelegd te zien worden.quote:Op maandag 9 april 2012 17:09 schreef dawg het volgende:
[..]
ik vind jou anders een van degenen met de meest domme reacties. nofi.
daar weet je alles van begrijp ik?quote:Op maandag 9 april 2012 17:10 schreef mlg het volgende:
[..]
Dat begrijp ik. Het is nooit fijn om je falen blootgelegd te zien worden.
Natuurlijk, ik zie jullie reacties en emoties zodra een beter gesteld persoon in de omgeving is.quote:
HAHA WAT ENEN GOEIEN GARP HAHAHAA!!111EINS111quote:
wat is beter volgens jou? rijker? meer materialistisch bezit?quote:Op maandag 9 april 2012 17:13 schreef mlg het volgende:
[..]
Natuurlijk, ik zie jullie reacties en emoties zodra een beter gesteld persoon in de omgeving is.
Je moet er idd maar op komen hèquote:Op maandag 9 april 2012 17:14 schreef eriksd het volgende:
[..]
HAHA WAT ENEN GOEIEN GARP HAHAHAA!!111EINS111
Een normaal mens dat voor zichzelf denkt en leeft, in plaats van die linkse retoriek om altijd anderen te meten op zowel financieel als individueel gebied. Het is een bemoeizuchtige stroming geworden. De linkse stroming is gebukt gegaan onder het materialisme.quote:Op maandag 9 april 2012 17:15 schreef dawg het volgende:
[..]
wat is beter volgens jou? rijker? meer materialistisch bezit?
de jaloezie druipt er vanaf.quote:Op maandag 9 april 2012 17:19 schreef mlg het volgende:
[..]
Een normaal mens dat voor zichzelf denkt en leeft, in plaats van die linkse retoriek om altijd anderen te meten op zowel financieel als individueel gebied. Het is een bemoeizuchtige stroming geworden. De linkse stroming is gebukt gegaan onder het materialisme.
Eh? Dat is vreemd, aangezien dat inhoudelijk niet te bespeuren valt uit die post. Al helemaal niet als je bedenkt dat jaloezie juist hetgeen is wat ik links verwijt.quote:
aangezien je een bepaalde woordkeuze hanteert, evenals je partner in crime eriksd, denk ik dat je inderdaad jaloers bent. op wat weet ik niet precies, maar dat doet er verder niet zo toe. dergelijke argumentatie kan ik niet tegenop.quote:Op maandag 9 april 2012 17:23 schreef mlg het volgende:
[..]
Eh? Dat is vreemd, aangezien dat inhoudelijk niet te bespeuren valt uit die post. Al helemaal niet als je bedenkt dat jaloezie juist hetgeen is wat ik links verwijt.
Fred Teeven en zijn downloadverbod lijkt mij niet getuigen van een maatregel die gericht is op het verruimen van vrijheid.quote:Op maandag 9 april 2012 16:44 schreef mlg het volgende:
Links wil inbreuk maken op de individuele (waaronder ook de economische) vrijheid van een minderheid. Het is daarom ook een kwaadaardige morele stroming.
Hmm. Je hebt een zeer eigenaardige manier van constateren.quote:Op maandag 9 april 2012 17:28 schreef dawg het volgende:
[..]
aangezien je een bepaalde woordkeuze hanteert, evenals je partner in crime eriksd, denk ik dat je inderdaad jaloers bent. op wat weet ik niet precies, maar dat doet er verder niet zo toe. dergelijke argumentatie kan ik niet tegenop.
Je begrijpt met vrijheid dat een vrijheid niet andermans vrijheid mag beperken?quote:Op maandag 9 april 2012 17:30 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Fred Teeven en zijn downloadverbod lijkt mij niet getuigen van een maatregel die gericht is op het verruimen van vrijheid.
Teeven willen gaan verdedigen als het gaat om vrijheid lijkt mij geen wijs beest om voor te gaan staan.quote:Op maandag 9 april 2012 17:35 schreef mlg het volgende:
[..]
Je begrijpt met vrijheid dat een vrijheid niet andermans vrijheid mag beperken?
Iets waar jij van profiteert en uiteindelijk verboden wordt, hoeft niet per definitie een beperking van een vrijheid te zijn, maar een bescherming van de vrijheid van de tegenpartij.
Dit is wel heel simplistisch/retorisch gezegd gezien het onderwerp. Het is net zo goed het verbieden van mensen om te doen wat ze willen met hun eigen bezit.quote:Op maandag 9 april 2012 17:35 schreef mlg het volgende:
[..]
Je begrijpt met vrijheid dat een vrijheid niet andermans vrijheid mag beperken?
Iets waar jij van profiteert en uiteindelijk verboden wordt, hoeft niet per definitie een beperking van een vrijheid te zijn, maar een bescherming van de vrijheid van de tegenpartij.
Zo'n downloadverbod is niet per definitie een beperking van de vrijheid. Het is een handelsbescherming.quote:Op maandag 9 april 2012 17:36 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Teeven willen gaan verdedigen als het gaat om vrijheid lijkt mij geen wijs beest om voor te gaan staan.
Wat?quote:Op maandag 9 april 2012 17:39 schreef JoaC het volgende:
[..]
Dit is wel heel simplistisch/retorisch gezegd gezien het onderwerp. Het is net zo goed het verbieden van mensen om te doen wat ze willen met hun eigen bezit.
Je kunt nog wel 1.000 x in deze discussie en andere discussies "zeggen" dat je een bovengemiddeld persoon bent, als je manier van argumenteren er niet van getuigt dat je idd ook een bovengemiddeld persoon bent, dan zal niemand je ooit geloven, hoor. Laat staan dat iemand jaloers op jou zal worden.quote:Op maandag 9 april 2012 17:23 schreef mlg het volgende:
[..]
Eh? Dat is vreemd, aangezien dat inhoudelijk niet te bespeuren valt uit die post. Al helemaal niet als je bedenkt dat jaloezie juist hetgeen is wat ik links verwijt.
We hebben allerlei regelingen in het leven geroepen (kopieheffing op beschrijfbare dragers etc.) om eventuele verliezen te compenseren, en nu dreigt er een verbod te onstaan op het downloaden van liedjes waarop eventueel bezitrecht ook anders verkregen kan zijn. Iemand met een LP van Pearl Jam die vervolgens het album download verkrijgt in feite een digitale kopie van zijn bezit.quote:
Een downloadverbod vind ik nogal overdreven. Kijk liever naar minder vergaande oplossingen zoals het moderniseren van de thuiskopieheffing. Met een downloadverbod zou mogelijk de privacy in het geding komen. Maar Teeven zou misschien toch zijn zin kunnen krijgen dankzij het vage ACTA-verdrag.quote:Op maandag 9 april 2012 17:35 schreef mlg het volgende:
Iets waar jij van profiteert en uiteindelijk verboden wordt, hoeft niet per definitie een beperking van een vrijheid te zijn, maar een bescherming van de vrijheid van de tegenpartij.
Ha!quote:Op maandag 9 april 2012 18:40 schreef Reya het volgende:
Links of rechts, Brussel bestuurt jullie allemaal.
Inderdaad.quote:Op maandag 9 april 2012 17:36 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Teeven willen gaan verdedigen als het gaat om vrijheid lijkt mij geen wijs beest om voor te gaan staan.
Niet per definitie. De partij van de economische vrijheid is vooral VVD. Persoonlijke vrijheden zijn vooral een D66 en Groenlinks issue.quote:Op maandag 9 april 2012 18:52 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
[..]
Inderdaad.
Het is ironisch, gezien de geschiedenis, maar vrijheid (ook individuele) zit anno 2012 op links.
De meeste mensen zien een samenleving waar iedereen die kan werken er ook een steentje aan bijdraagt. De één zal altijd meer verdienen dan de ander, anders komen we bij het communisme uit en als we iets uit de 20e eeuw wel geleerd hebben, dan is het dat het communisme niet werkt.quote:Op maandag 9 april 2012 17:15 schreef dawg het volgende:
[..]
wat is beter volgens jou? rijker? meer materialistisch bezit?
Uhm, jaloezie is toch echt vooral een links trekje. Altijd naar de andere kijken hoeveel geld hij heeft en het liefst in zijn buidel willen graaien waarna de betreffende linkse zich moreel verheven boven het volk voelt.quote:
Dit dus. Maar dit wordt door het kartel der medisch specialisten i.c.m. een overbemoeizuchtige overheid d.m.v. de lotingstudies en beperkte opleidingsplaatsen in stand gehouden.quote:Op maandag 9 april 2012 13:40 schreef delpit het volgende:
Medisch specialisten (in Nederland) houden vooral hun eigen beroepsgroep klein en daarmee hun salaris hoog.
In plaats van Oost-Europese schoonmakers zouden we dan ook veel beter medisch specialisten uit die landen kunnen halen. Die dan ook gewoon voor een normaal salaris (laten we zeggen hetzelfde als een hoogleraar, 110K bruto) in dienst van de ziekenhuizen. Iedereen blij, behalve de huidige specialisten natuurlijk. Kunnen we opeens voor veel minder geld dubbel zoveel specialisten aan het werk zetten.
Wat een rare post.quote:Op maandag 9 april 2012 19:37 schreef Life2.0 het volgende:
Uhm, jaloezie is toch echt vooral een links trekje. Altijd naar de andere kijken hoeveel geld hij heeft en het liefst in zijn buidel willen graaien waarna de betreffende linkse zich moreel verheven boven het volk voelt.
Ik dacht dat vvd-ers altijd de auto voor de buurman kochten, die sp-ers op de fiets maakt dat toch niet uit.. Aw gossie kunnen we niet meer huillie huillie doen naar "links"
Wijzen naar elkaar doen beide kanten. Geen van beide kanten is moreel verheven boven de ander. Het blijven meningen he.quote:Op maandag 9 april 2012 19:37 schreef Life2.0 het volgende:
Uhm, jaloezie is toch echt vooral een links trekje. Altijd naar de andere kijken hoeveel geld hij heeft en het liefst in zijn buidel willen graaien waarna de betreffende linkse zich moreel verheven boven het volk voelt.
Ik dacht dat vvd-ers altijd de auto voor de buurman kochten, die sp-ers op de fiets maakt dat toch niet uit.. Aw gossie kunnen we niet meer huillie huillie doen naar "links"
Evident.quote:Op maandag 9 april 2012 20:01 schreef Life2.0 het volgende:
Nee links is stom en verantwoordelijk voor alle problematiek en rechts is cool![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |