[insert neuskusgrap over een jood en een eskimo]quote:Op vrijdag 6 april 2012 12:50 schreef KoosVogels het volgende:
Maar goed, mijn punt is dat joden geen lieverdjes waren.
Waarom moet iemand anders dit nu weer doen?quote:Op vrijdag 6 april 2012 12:54 schreef kLowJow het volgende:
[..]
[insert neuskusgrap over een jood en een eskimo]
antisemiet.quote:Op vrijdag 6 april 2012 12:50 schreef KoosVogels het volgende:
Maar goed, mijn punt is dat joden geen lieverdjes waren.
Je was te laat Leon.quote:Op vrijdag 6 april 2012 13:21 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Waarom moet iemand anders dit nu weer doen?
Of de prijzen van de huizen moeten omlaag. Minder winst voor de verkoper.quote:Op vrijdag 6 april 2012 12:33 schreef betyar het volgende:
[..]
Omdat dankzij de aflossing mensen een hogere maandlast hebben en zodoende geen huis kunnen kopen.
Klopt.quote:
Dan ben je vast niet aan het werk, nietsnut.quote:
Nee een dagje vrij, ben aan het klussen en zit nu even op balkon.quote:Op vrijdag 6 april 2012 13:32 schreef TitusPullo het volgende:
[..]
Dan ben je vast niet aan het werk, nietsnut.
Prima, alleen jammer dat vele mensen hun geld in de woning hebben zitten en werd voorgeschoteld dat ze het huis als appeltje voor de dorst bij pensioen etc. konden gebruiken.quote:Op vrijdag 6 april 2012 13:23 schreef Tem het volgende:
[..]
Of de prijzen van de huizen moeten omlaag. Minder winst voor de verkoper.
Voor mensen die bijvoorbeeld < 10 jaar een hypotheek hebben en hun schuld niet zouden kunnen aflossen met de verkoop van hun huis moet het mogelijk worden dit gedeelte mee te financieren in de hypotheek op het volgende huis.
Ik vind het wel goed dat men gedwongen wordt af te lossen.Een huis wordt niet altijd meer waard blijkt maar weer.
Welk alternatief stel je voor?quote:Op vrijdag 6 april 2012 13:35 schreef betyar het volgende:
[..]
Prima, alleen jammer dat vele mensen hun geld in de woning hebben zitten en werd voorgeschoteld dat ze het huis als appeltje voor de dorst bij pensioen etc. konden gebruiken.
Wanneer je moet aflossen hou je in dat geval alleen maar meer geld over aan het einde van de rit aangezien je een kleinere schuld bij de bank hebt.quote:Op vrijdag 6 april 2012 13:35 schreef betyar het volgende:
[..]
Prima, alleen jammer dat vele mensen hun geld in de woning hebben zitten en werd voorgeschoteld dat ze het huis als appeltje voor de dorst bij pensioen etc. konden gebruiken.
Commercie.quote:Op vrijdag 6 april 2012 13:35 schreef betyar het volgende:
[..]
Prima, alleen jammer dat vele mensen hun geld in de woning hebben zitten en werd voorgeschoteld dat ze het huis als appeltje voor de dorst bij pensioen etc. konden gebruiken.
Dat was inderdaad een volstrekt stupide omerking mijnerzijds.quote:Op vrijdag 6 april 2012 13:45 schreef Tem het volgende:
[..]
Jeroen Krabbé [ afbeelding ]
Ik dacht altijd dat zijn broer opzoek was naar het gouden ei
Dan moet je eerst naar buiten.quote:Op vrijdag 6 april 2012 12:01 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Je suggestie slaat nergens op. Ik had je hoger ingeschat. Ik spreek je nog wel als je ongeluk krijgt of ziek wordt en geen bedrijf je nog lust.
Als je zo' stoethaspel als een Peter Rehwinkel bij P&W ziet of die bagger van de PVV dagelijks uitgestort ziet worden kan ik me voorstellen dat een SP ook nog meer op de populistische toer gaat. Het is toch actie-reactie.quote:Op vrijdag 6 april 2012 12:10 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Ik erger mij de laatste tijd meer en meer aan Roemer, met z'n populistische bagger. Dat de SP nog maar hard moge zakken in de peilingen.
Stond in de lijst met maatregelen die de Volkskrant ergens ontfrutseld had.quote:Op vrijdag 6 april 2012 12:39 schreef Bolkesteijn het volgende:
Ik las trouwens, ik kan even niet meer vinden waar, dat afgesproken zou zijn dat de HRA alleen nog voor annuiteitenhypotheken geldt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |