Ik heb er geen tijd voor en het is me te random, maar ik zou er niet echt een probleem mee hebben. Zonde van de productie als het op de vuilnisbelt wordt gegooid.quote:Op zondag 25 maart 2012 23:12 schreef fokkiewokkie het volgende:
Wel eens gehoord van Skippen?
Is niet mijn ding, maar goed als je niet anders kunt, en er zijn genoeg mensen in nederland momenteel die niet meer hebben.... helaas.
¤200?quote:Op zondag 25 maart 2012 23:02 schreef PatriQue89 het volgende:
Hmm... Mijn moeder en ik doen 200 per maand.
Zou echt niet weten hoe we van 20 per week moeten gaan leven
voor jou alleen, want dat komt dus op hetzelfde neerquote:Op maandag 26 maart 2012 00:31 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
¤200?![]()
¤100 voor een hele maand is genoeg voor mij.
Ik geloof ook zeker wel dat het kanquote:Op maandag 26 maart 2012 00:37 schreef YskaFredriksson het volgende:
[..]
voor jou alleen, want dat komt dus op hetzelfde neer
Maar voor 10 euro in de week kan echt wel.. In die weken dat ik max 10 euro te besteden had at ik minstens 2x spinazie
Stoofpot of wokken de hele week(met als tussendoortje 1 dag pizza/patat).quote:Op maandag 26 maart 2012 00:37 schreef YskaFredriksson het volgende:
[..]
voor jou alleen, want dat komt dus op hetzelfde neer
Maar voor 10 euro in de week kan echt wel.. In die weken dat ik max 10 euro te besteden had at ik minstens 2x spinazie
Het kan wel, je zal het echter moeten plannen over periodes van 2 weken zodat je bepaalde producten die langer goed blijven in bulk kan kopen. Voeg daar verstandig gebruik van de vriezer aantoe, je kan wel degelijk gevarieerd en gezond eten. Of het leuk is, is wat anders.quote:Op zondag 25 maart 2012 09:55 schreef Krulll het volgende:
[..]
Ik mis fruit, ik mis zuivel en ik mis broodbeleg( of eet jij zoveel sochtends als smiddags alleen maar pindakaas op je brood?) . Van 10 euro kun je niet een week lang gezond en gevarieerd eten.
Verder zul je ondanks dat je de producten niet in 1 keer helemaal gebruikt ze toch aan moeten schaffen. Voor 10 euro eten en dan niks tekort komen aan voedinsstoffen is erg moeilijk.
Tja, ik geef ook wel meer uit en 10 euro is wel echt krap, maar het kàn wel (gezond eten voor dat geld). Leuk zou ik het op termijn niet vinden. Zelf zit ik denk ik op 100-130 euro per maand, 20-30 per week dus. Maar ik hou van uitgebreid kokenquote:Op dinsdag 27 maart 2012 18:11 schreef Rick_Castle het volgende:
Alle groenten en fruit koop ik altijd op de markt dus dat scheelt al een hoop in kosten. Verder drink ik behoorlijk veel. Koop wel bijna altijd als het in de voordeel is en dan meteen 10 flessen. Per week ben ik toch al snel 30 a 40 euro kwijt. Zou echt niet met minder kunnen denk ik. Ik ben te veel een impulsaankoper. Kan het altijd wel gebruiken maar erg handig is het niet.
Als je van schimmel houdt.quote:
er is een verschil tussen 1 a 2 dagen en wekenquote:
Koop alleen aanbiedingen (<- grootverpakkingen) en maak je gerechten daarom heenquote:Op woensdag 28 maart 2012 15:25 schreef valek het volgende:
Ik en mijn vriendin hebben een boodschappenrekening waar elke maand 300 euro op wordt gestort. En dat gaat op. Ik snap er niets van, want het moet meer dan genoeg zijn. We doen er alleen de boodschappen mee en kopen er de kattenbenodigdheden van onze 2 katten voor.
Nou, dat valt wel mee hoor, als ik zo het Nibud check zitten die qua voeding op 11,50 per dag voor twee volwassenen aan voeding (zit de rest nog niet bij). Volgens hen zit je dus 50 euro eronder, en da's exclusief de rest van je boodschappen waaronder je katten.quote:Op woensdag 28 maart 2012 15:25 schreef valek het volgende:
Ik en mijn vriendin hebben een boodschappenrekening waar elke maand 300 euro op wordt gestort. En dat gaat op. Ik snap er niets van, want het moet meer dan genoeg zijn. We doen er alleen de boodschappen mee en kopen er de kattenbenodigdheden van onze 2 katten voor.
Ja oké maar dan heb je de rest nog nietquote:Op woensdag 28 maart 2012 22:37 schreef Party_P het volgende:
Nibud schat ook wel erg hoog in, maar die zullen wel uitgaan van gemiddelden.
Met z'n 2en kun je gewoon gemakkelijk een avondmaal klaar maken voor 3 euro. Oftewel ongeveer 100 euro aan avondeten in de maand met z'n 2tjes. Gevarieerd en gezond
quote:Op donderdag 29 maart 2012 13:59 schreef tech4u het volgende:
Aardappels: 200 gram 0,16 euro
Uien 200 gram 0,10 euro
Gehakt 150 gram 45 cent
6 sneetjes brood 0,25 euro
Pindakaas voor op brood 0,05 euro
Olie 0,05 euro
= 1 euro en 6 cent per dag.
7 euro 42 per week.
Kun je er zelfs een paar biertjes bij drinken.
quote:Op zaterdag 24 maart 2012 00:15 schreef Individual het volgende:
Aan zo'n bedrag zit je toch al snel aan per dag, ex vleeswaren , bier etc![]()
Zou het mogelijk zijn een lijstje te maken waar je voor 10 euro in de week qua etenswaren mee rondkomt zonder elke dag brood te eten of alleen van gekookte aardappelen te leven ?
Doel : Maak een zo goedkoop mogelijk weekmenu wat niet supereenzijdig of ongezond is .
Bijna alle nederlanders eten elke dag broodquote:
Ik zat al te kijken.. "Maar dat heb ik toch nooit gezegd?"quote:
Verander even die centen in euro's, of tover die komma's wegquote:Op vrijdag 31 oktober 2014 16:25 schreef wetirowsu het volgende:
Eitje erbij voor 0.17 cent, puree maken voor 0,50 cent,
halfje karnemelk(0,49 cent) plus baking soda(0,05 cent) en zout voor pakweg 0,03 cent.
pakjes noedelsoep (0,39 cent)
En 0.50 euro cent is nog steeds een halve eurocent. 't is 50 cent of 0,50 euroquote:Op vrijdag 31 oktober 2014 17:06 schreef wetirowsu het volgende:
Alles in Euros, daar hebben ze ook centen van/in/bij
óf het is hele goedkope karnemelkquote:Op vrijdag 31 oktober 2014 17:18 schreef CrashO het volgende:
En 0.50 euro cent is nog steeds een halve eurocent. 't is 50 cent of 0,50 euro![]()
Dat je in november 63 hoopt te worden?quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 17:21 schreef wetirowsu het volgende:
Jammer dat je (nu) niet in gaat op de strekking van mijn betoog
Dat is wel enorme armoede, in een Siberische Goelag krijg je waarschijnlijk nog een gevarieerder weekmenuquote:
Waar doe jij je boodschappen dat je die dingen voor 1 euro kunt kopen?quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 20:52 schreef Yiwei het volgende:
Elk item te koop voor E1,-
- 5 kg aardappelen
- 5 kg uien
- 6 komkommers (ook nog in plastic)
- 6-8 paprika's
- 3 aubergines
- 3 broccoli's (ook nog in plastic)
- 2 bloemkolen
- 10-12 appeltjes
- 8 peren
- tros banaan; 4-5 stuks
etc.
- 30 scharreleieren voor E2,50 - E3,-
- 1kg Pangafilet; 4 stuks voor E2,50
- 1 kg drumsticks E2,-
Van E10,- per week kunnen zelfs 2 personen van eten
Je bedoelt dat je al 6 jaar maandelijks teveel betaald.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 16:25 schreef wetirowsu het volgende:
Ik hoor jullie denken : *En de elektra dan ?* Dat is investeren op langere termijn. Trui aan, dekentje erbij op de bank voor de tv of met goed boek..-----> ik krijg al 6 jaar op rij geld terug...
De markt en vooral de geklusterde-kleine-niet-Hollands-ogende-supermarkten. Maar de grote supermarkt ketens hebben tegenwoordig ook regelmatig goede aanbiedingen op de groente/fruit afdeling.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 21:46 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Waar doe jij je boodschappen dat je die dingen voor 1 euro kunt kopen?
De markt heeft wel eens leuke aanbiedingen, zo aan het einde van de dag. Maar verder is het duurder dan de supermarkt.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 22:57 schreef Yiwei het volgende:
[..]
De markt en vooral de geklusterde-kleine-niet-Hollands-ogende-supermarkten. Maar de grote supermarkt ketens hebben tegenwoordig ook regelmatig goede aanbiedingen op de groente/fruit afdeling.
Ik koop geen boodschappen per menu of gerecht, ik koop wat ik voordelig vind en kook op basis hiervan.
En je woont wel in Nederland? Want 1 paprika kost hier al snel 80 cent of zo, in de aanbieding soms 3 voor 1 euro dus het is mij een raadsel hoe jij er 6 tot 8 voor 1 euro koopt. Voor 1 euro koop ik alleen een bloemkool als ze in de aanbieding zijn, terwijl jij er blijkbaar 2 voor die prijs koopt. Datzelfde geldt voor zo ongeveer alles op je lijstje, want komkommers en appels en zo, daar kan ik jouw hoeveelheden ook lang niet voor kopen voor 1 euro.quote:Op vrijdag 31 oktober 2014 20:52 schreef Yiwei het volgende:
Elk item te koop voor E1,-
- 5 kg aardappelen
- 5 kg uien
- 6 komkommers (ook nog in plastic)
- 6-8 paprika's
- 3 aubergines
- 3 broccoli's (ook nog in plastic)
- 2 bloemkolen
- 10-12 appeltjes
- 8 peren
- tros banaan; 4-5 stuks
etc.
- 30 scharreleieren voor E2,50 - E3,-
- 1kg Pangafilet; 4 stuks voor E2,50
- 1 kg drumsticks E2,-
Van E10,- per week kunnen zelfs 2 personen van eten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |