Balen man. Hopelijk komt die nog boven water. Anders gewoon laten blokkeren.quote:Op dinsdag 20 maart 2012 22:01 schreef redboyke het volgende:
fuck ik ben mijn bankkaart kwijt was geld gaan afhalen om naar cafe te gaan en ben dan naar cafe gegaan en terug naar mijn kamer hier gegaan. ik denk niet dat ik mijn bankkaart in de bank verloren ben omdat die zowieso begint te peepen dat je je kaart eruit moet halen dus ik denk wel dat ik dat gedaan heb. heb al gebeld naar het cafe maar daar lag het niet. ik heb ook die vriend gebeld met wie ik op cafe zat want ik heb daarnet in zijn auto gezeten, maar die ging zo kijken of het in z'n auto ligt.
ik hoop dat die daar ligt. ik word echt gek was al aan twijfelen of ik mijn kaart ging laten blokkeren of best nog paar dagen wacht.
heb net een storting moeten doen met de bank app van mijn smartphone om die blu rays te betalen die ik van een fokker ga kopen.
Lillium heb ik nog steeds als ringtonequote:
Mijn ringtone, als m'n telefoon het fatsoenlijk doet, is de Tardisquote:Op dinsdag 20 maart 2012 22:23 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Mijn ringtone is de Victory Fanfare van de oudere Final Fantasy spellen.
quote:
Als jullie drie een tijdje alleen nodig hebben dan kunnen wij wel even weggaan hoorquote:
quote:Op dinsdag 20 maart 2012 22:25 schreef Bakakame het volgende:
Eindelijk ook maar eens Gyo gekeken.
W.T.F.
Tot op bepaalde hoogte kon ik het aan, maar sommige dingen...quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
maat heeft juist gebeld en bankkaart lag niet in de auto. ik ga morgenvroeg naar de bank bellen waar ik geld was gaan afhalen of die machien het niet heeftquote:Op dinsdag 20 maart 2012 22:05 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Balen man. Hopelijk komt die nog boven water. Anders gewoon laten blokkeren.
quote:Op dinsdag 20 maart 2012 22:40 schreef Bakakame het volgende:
[..]
Tot op bepaalde hoogte kon ik het aan, maar sommige dingen...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 3% gewijzigd door Repelsteeltju op 21-03-2012 00:06:40 ]“An interesting thing is a good thing.”
quote:Op dinsdag 20 maart 2012 23:18 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]Oja, dat ook ja. What the fuck?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Al vond ik het wel baas datSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
wacht eff.. je wist niet meer of je kaart was ingeslikt door een bank automaat?quote:Op woensdag 21 maart 2012 12:07 schreef redboyke het volgende:
Goed nieuws !!! ik heb deze morgend gebeld naar dexia bank waar dat ik dacht dat ik mijn bankkaart had laten liggen in de geldautomaat en die lag daarna moest ik nog wel effe naar eigen bank om die te laten deblokkeren want blijkbaar word die automatisch geblokkeerd door de geldautomaat als de kaart word ingeslokt
dus heb mijn kaart terug YAY
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Another is fabuleus.“An interesting thing is a good thing.”
blijkbaar was ik gisteren ervandoor gegaan met het geld zonder de kaart terug te nemen en dan word de kaart automatisch ingeslokt.quote:Op woensdag 21 maart 2012 12:10 schreef mschol het volgende:
[..]
wacht eff.. je wist niet meer of je kaart was ingeslikt door een bank automaat?
omg te erg gewoon:oquote:
quote:Op woensdag 21 maart 2012 12:54 schreef Repelsteeltju het volgende:
Al die vervrongen gezichten. Die achtergrond muziek.Another is superkremifantaweldigeindigfabulozig!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Another is fabuleus.
Is het nieuwe seizoen al begonnen ofzo? Heb ik wat gemist?
http://randomc.net/
Twee nieuwe series staan er al op.ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
Nope, er zijn altijd 1 of 2 nieuwe shows die net voor het begin van een nieuwe seizoen komen.quote:Op woensdag 21 maart 2012 14:27 schreef .Cake. het volgende:
[..]
Is het nieuwe seizoen al begonnen ofzo? Heb ik wat gemist?
ah, mja. ik mag idd pas geld ontvangen als pas eruit gehaald wordtquote:Op woensdag 21 maart 2012 12:58 schreef redboyke het volgende:
[..]
blijkbaar was ik gisteren ervandoor gegaan met het geld zonder de kaart terug te nemen en dan word de kaart automatisch ingeslokt.
bij mijn bank krijg je je kaart en geld tegelijkertijd terug maar hier moest je nog op stop duwen en ben ik vergeten
was ook druk aan het kletsen met die maat van me.is ook de eerste keer dat zoiets gebeurd is.
SNS moet je gewoon hebben gezien.quote:Op woensdag 21 maart 2012 15:39 schreef mschol het volgende:
[..]
ah, mja. ik mag idd pas geld ontvangen als pas eruit gehaald wordt
wie heeft SnS S3 gezien? ik las net een stukje over ep 23 op randomc.net. en (als ik et goed begrijp) lijken ze er wel een aardig einde aan te gaan breien..
hoe is S3 t.o.v. de andere 2 seizoenen? wel het kijken waard of een mwha vervolg/conclusie?
stiekem vind ik dat wel jammerquote:Op woensdag 21 maart 2012 20:31 schreef wdn het volgende:
[..]
SNS moet je gewoon hebben gezien.
Het laatste seizoen is toch wel verrassend. Zou zomaar eens een anime kunnen worden zonder een 'het komt allemaal goed'-einde. Of tenminste ze doen goed hun best om het zo te laten lijken
Mwoah, ben ik het niet mee eens. Vind zelf SnS nogal tegenvallen.quote:
Je kijkt Amerikaanse series! Heiligschennis!quote:Op woensdag 21 maart 2012 22:50 schreef Ascendancy het volgende:
Hoi![]()
Robin herinnerde mij er aan dat ik hier nooit meer langskwam![]()
Alles goed hier? Ik heb net FMA:B teruggekeken. Wil nu beginnen met code geass voor de 2e keer. Of is er iets anders wat echt gezien moet worden? Amerikaanse series worden saai![]()
Kusjes,
Jullie Ascendancy
Iedereen hier is helemaal fan van Steins;Gate, dus die zou ik zeker kijkenquote:Op woensdag 21 maart 2012 23:02 schreef Ascendancy het volgende:
Is er een vervolg op bakemonogatari? OMG <3
K-on zuigde naar het eind toe en ik ben klaar met loli's.![]()
Bakuman is het overwegen waard.
Maar Game of thrones is natuurlijk geen heiligschennis he
Wat verklaart je anime pauze eigenlijk? Te weinig interessante series?quote:Op woensdag 21 maart 2012 23:05 schreef Ascendancy het volgende:
Game of thrones is het beste wat er ooit is gemaakt qua series.
Was het een beetje zat. De stereotypes, de grappen, de loli's. Het blijft draaien om hetzelfde patroon. In het begin is dat niet erg, maar na jaren kijken begon ik de stereotypen te zien en realiseerde ik me dat alleen echte topseries als FMA me nog iets deden.quote:Op woensdag 21 maart 2012 23:07 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Wat verklaart je anime pauze eigenlijk? Te weinig interessante series?
na jaren pas?quote:Op woensdag 21 maart 2012 23:09 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Was het een beetje zat. De stereotypes, de grappen, de loli's. Het blijft draaien om hetzelfde patroon. In het begin is dat niet erg, maar na jaren kijken begon ik de stereotypen te zien en realiseerde ik me dat alleen echte topseries als FMA me nog iets deden.
Veel nieuwe series vielen gewoon tegen.
En ik begon steeds meer de diepgang te missen die sommige Amerikaanse series wel gaven. Anime is soms net wat te plat, te gecentreerd.
Hmm, oké. Dat kan natuurlijk.quote:Op woensdag 21 maart 2012 23:09 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Was het een beetje zat. De stereotypes, de grappen, de loli's. Het blijft draaien om hetzelfde patroon. In het begin is dat niet erg, maar na jaren kijken begon ik de stereotypen te zien en realiseerde ik me dat alleen echte topseries als FMA me nog iets deden.
Veel nieuwe series vielen gewoon tegen.
En ik begon steeds meer de diepgang te missen die sommige Amerikaanse series wel gaven. Anime is soms net wat te plat, te gecentreerd.
SPOILER: aflevering 23Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hey Asc![]()
Je moet Steins;Gate gaan kijken, weet zeker dat je die tof gaat vinden.ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
Veel valt tegen ja, ik skip ook de slechte zooi man. Gelukkig is er altijd Gintama nogquote:Op woensdag 21 maart 2012 23:09 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Was het een beetje zat. De stereotypes, de grappen, de loli's. Het blijft draaien om hetzelfde patroon. In het begin is dat niet erg, maar na jaren kijken begon ik de stereotypen te zien en realiseerde ik me dat alleen echte topseries als FMA me nog iets deden.
Veel nieuwe series vielen gewoon tegen.
En ik begon steeds meer de diepgang te missen die sommige Amerikaanse series wel gaven. Anime is soms net wat te plat, te gecentreerd.
GOed zeker...beste...mwah.quote:Op woensdag 21 maart 2012 23:05 schreef Ascendancy het volgende:
Game of thrones is het beste wat er ooit is gemaakt qua series.
Beamend! of was dat een verkapte 'fabuleus is geen superlatief'? in dat geval: beamend.quote:Op woensdag 21 maart 2012 14:27 schreef .Cake. het volgende:
[..]
Another is superkremifantaweldigeindigfabulozig!
Seizoen 1 heb ik warme herinneringen aan. Die werden versterkt door de film, die door het tempo wss niet leuk is voor oningewijden. Seizoen twee was saai en de oude panties en watten die mijn lievelingskunffelijsbeer op vullen zijn interessanter. Al is het niet-opvulmateriaal best leuk, maar lastig te volgen door de overweldigende hoeveelheid wel-opvulmateriaal. Seizoen 3 verlaat het pad van fillers, maar na al die jaren van liefdesdrama's misverstanden en melodrama met tsuderes ingesproken door Kumigiya Rie ben ik bang dat ze bij J.C. Staff vergeten zijn hoe ze een actie-lightnovel kunnen adapteren voor het kleine scherm.quote:Op woensdag 21 maart 2012 15:39 schreef mschol het volgende:
[..]
wie heeft SnS S3 gezien? ze lijken er wel een aardig einde aan te gaan breien..
hoe is S3 t.o.v. de andere 2 seizoenen? wel het kijken waard of een mwha vervolg/conclusie?
En mijn mond viel open. Je leeft nog!?quote:Op woensdag 21 maart 2012 22:50 schreef Ascendancy het volgende:
Hoi![]()
Robin herinnerde mij er aan dat ik hier nooit meer langskwam![]()
Alles goed hier? Ik heb net FMA:B teruggekeken. Wil nu beginnen met code geass voor de 2e keer. Of is er iets anders wat echt gezien moet worden? Amerikaanse series worden saai![]()
Kusjes,
Jullie Ascendancy
Amen. April is coming. Kan niet wachten.quote:Op woensdag 21 maart 2012 23:05 schreef Ascendancy het volgende:
Game of thrones is het beste wat er ooit is gemaakt qua series.
'De stereotypen, de grappen en de loli's'... ooh je gaat Nisemonogatari zoo haten.quote:Op woensdag 21 maart 2012 23:09 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Was het een beetje zat. De stereotypes, de grappen, de loli's. Het blijft draaien om hetzelfde patroon.
Nisemonogatari heeft dieptegang. Koyomi gaat diep in Karen(s mond) --met een tandenborstel.quote:En ik begon steeds meer de diepgang te missen die sommige Amerikaanse series wel gaven. Anime is soms net wat te plat, te gecentreerd.
Incestory: Meer quasi-intelligente dialogen. Geflipte personages. Sexuele intimidatie. Relationele intimiteiten. En een grappig dingetje wat geen dingetje is dat Engelstaligen 'smut' noemen, en veel daarvan. Oh en een stel echte concrete antagonisten van vlees en bloed.quote:Op woensdag 21 maart 2012 23:23 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Ghostory vervolg? Wtf, must...not...
bronmateriaal met ander materiaal gaan vergelijken is zo verschrikkelijk stom, dat werkt niet.. genoeg films die uit een boek vertaald zijn maar niet/slecht het verhaal van het boek vertellen, dit is logisch want het is een totaal ander mediumquote:Op donderdag 22 maart 2012 00:45 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Beamend! of was dat een verkapte 'fabuleus is geen superlatief'? in dat geval: beamend.
[..]
Seizoen 1 heb ik warme herinneringen aan. Die werden versterkt door de film, die door het tempo wss niet leuk is voor oningewijden. Seizoen twee was saai en de oude panties en watten die mijn lievelingskunffelijsbeer op vullen zijn interessanter. Al is het niet-opvulmateriaal best leuk, maar lastig te volgen door de overweldigende hoeveelheid wel-opvulmateriaal. Seizoen 3 verlaat het pad van fillers, maar na al die jaren van liefdesdrama's misverstanden en melodrama met tsuderes ingesproken door Kumigiya Rie ben ik bang dat ze bij J.C. Staff vergeten zijn hoe ze een actie-lightnovel kunnen adapteren voor het kleine scherm.
Je krijgt bij vlagen het idee dat er een boel van het bronmateriaal is overgeslagen of je bent gewoon vergeten wat er jaren terug verteld was en waarvan nu verondersteld wordt dat het parate kennis is. Al heeft het ook meer dan genoeg leuke gevechten en afleveringen (Terugtocht door de Regen, is mijn persoonlijke favoriet) heb je toch altijd het idee dat J.C. Staff niet erg zijn best doet een van zijn grootste melkkoeien een kolos, als Shana, waardig te euthanaseren. De hele serie schreeuwt gewoon: 't bronmateriaal is beter!
Kut 't is is echt lastig om hier een positieve draai aan te geven. Als je seizoen twee afgezien hebt dan móét je drie óók aankunnen. Al is het alleen om uitsluitsel te krijgen. Ehhh, Shakugan no Shnana III doet wel een paar atypische dingen die het het kijken waard maken.
Met andere woorden, zou je zijn relaas ook kunnen samenvatten op de volgende manier:quote:Op donderdag 22 maart 2012 01:01 schreef mschol het volgende:
[..]
bronmateriaal met ander materiaal gaan vergelijken is zo verschrikkelijk stom, dat werkt niet.. genoeg films die uit een boek vertaald zijn maar niet/slecht het verhaal van het boek vertellen, dit is logisch want het is een totaal ander medium
daarnaast lees ik manga's inprinciepe niet
En let wel Repelsteeltju, het is artsy smut. Of smutty art. Helaas is Animees een nederlandstalig blog, had die termen graag gekopieerd van Scamp.quote:tl;dr: het boek is beter.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |