Je quote zeer selectief.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 00:32 schreef DS4 het volgende:
[..]
Je mag gewoon filmen wat eenieder kan zien vanuit de openbare ruimte, tenzij... Dit is gewoon toegestaan.
[..]
Nou, dan zijn we er toch?
quote:Op dinsdag 28 februari 2012 00:30 schreef Staal het volgende:
[..]
Iemands stoep en voordeur is niet de openbare weg. En iemand filmen in zijn hal valt niet onder vanaf de openbare ruimte. Ja, in theorie wel natuurlijk. Een rechter ziet dit geheel wrs. toch wel even anders.
Persoon A die niet lastig gevallen wil worden en een persoon B. zet ongewenst aandringen toch door dan is persoon A beschermd tegen dit gedrag. Hier is wel sprake van uitlokking maar geen sprake van letsel.
Dat de actie dom is geweest van die man staat buiten kijf. Hij had de deur dicht moeten houden.
Maar we horen wel hoe het afloopt..
Inderdaad, maar op een hele andere manier dan jij het bedoelt. Of je Rutger wel of niet leuk of fatsoenlijk vindt is persoonlijk. De wet is dat niet. Hier was duidelijk dat de hoogleraar het in zijn gedragingen niet zo nauw neemt met de wet.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 00:25 schreef nikk het volgende:
Overigens maakt dit hele voorval de column nog treffender. Verpaupering van de samenleving.
Wat is dat voor gelul? Omdat je vrouw iets doet mag jij er voor worden aangepakt?quote:Op dinsdag 28 februari 2012 00:31 schreef DS4 het volgende:
[..]
Zijn vrouw kiest voor publiciteit en dan krijg je dit nu eenmaal. Ik mag hopen dat ze het er samen wel eens over hebben gehad...
Dit vind jij hetzelfde?quote:Op dinsdag 28 februari 2012 00:32 schreef Ulx het volgende:
Als ik met een telelens bij mensen naar binnen ga turen krijg ik toch echt een pittig gesprek met enkele instanties, Al doe ik dat vanuit mijn woonkamer.
In iemands hal staan zonder toestemming van de bewoner ook niet. (Heb het filmpje niet gezien, dus weet niet of dat waar is.) En wat de bedreiging betreft, om jouw woorden te gebruiken: als je de flinke jongen uithangt moet je hiertegen kunnen. Actie=reactie.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 00:26 schreef DS4 het volgende:
[..]
Dreigen is weldegelijk strafbaar. Het zal niet worden vervolgd, maar het is niet toegestaan.
Bron?!quote:Op dinsdag 28 februari 2012 00:37 schreef InverHouse het volgende:
Hoezo.. iemand ongevraagd filmen is nog steeds niet toegestaan.
Als hij gewoon had gezegd dat hij over 2 uurtjes terug had moeten komen was het niet uitgezonden geweest...quote:Op dinsdag 28 februari 2012 00:37 schreef Ulx het volgende:
Wat is dat voor gelul? Omdat je vrouw iets doet mag jij er voor worden aangepakt?
Het draadje was dicht..quote:Op dinsdag 28 februari 2012 00:37 schreef Staal het volgende:
En alsjeblieft, stuur me geen PM's, DS4.
Ik zit niet op je privéberichtjes te wachten namelijk. Kan allemaal gewoon open hier in het topic.
Soms wel, soms niet. Hangt van de situatie af.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 00:37 schreef InverHouse het volgende:
Hoezo.. iemand ongevraagd filmen is nog steeds niet toegestaan.
Dat is inderdaad wat teveel eer...quote:
Wat is de situatie dan? Je hebt tegenwoordig geen keus meer.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 00:39 schreef Ulx het volgende:
[..]
Soms wel, soms niet. Hangt van de situatie af.
Precies.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 00:40 schreef Martinovibes het volgende:
Koren op de molen van Powned..........hoe zuigerig , jankerig en recalcitrant Rutger ook is , hij heeft gewonnen want wie er met woorden niet meer uitkomt en fysiek zijn gram gaat halen en gaat dreigen heeft ALTIJD verloren.
Van een hoogleraar mag je wat anders verwachten, zijn werkgever gaat hier denk ik consequenties aan verbinden, hij heeft immers een voorbeeld functie.
Veel te makkelijk scoren voor Rutger en CS, ze hebben het precies zoals ze willen.
Echte beschaving is allang verdwenen in Nederland.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 00:36 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Inderdaad, maar op een hele andere manier dan jij het bedoelt. Of je Rutger wel of niet leuk of fatsoenlijk vindt is persoonlijk. De wet is dat niet. Hier was duidelijk dat de hoogleraar het in zijn gedragingen niet zo nauw neemt met de wet.
Een trieste observatie daarbij is, dat er een hele meute mensen is, die dat goedpraat. Puur en alleen vanuit een antipathie jegens Rutger.
In een echte beschaving worden niet alleen sympathieke mensen door de wet beschermd.
Dan nog hoeven we het niet toe te juichen.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 00:40 schreef Ulx het volgende:
Echte beschaving is allang verdwenen in Nederland.
Ah, het draadje was dicht. Natuurlijk.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 00:39 schreef DS4 het volgende:
[..]
Het draadje was dicht..
Maar ik vroeg me af of je last had van frustraties.
Hij is echter geen journalist.quote:Op maandag 27 februari 2012 20:42 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Ja. Wel in de hoedanigheid als journalist.
Juist ja...quote:Op dinsdag 28 februari 2012 00:42 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Hij is echter geen journalist.
Een journalist is iemand die het nieuws ongekleurd brengt. De feiten checkt en alle belanghebbenden vraagt om een eventuele toelichting.
Rutgertje is een papparazi. En die mag je wmb verminken.
Kamervragen na arrestatie journalist Apeldoornquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |