Ik denk niet dat gemelangeerd helemaal het woord is dat je zoekt.quote:Op maandag 27 februari 2012 15:02 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ach, hij had in ieder geval genoeg interesse in ons bonte gezelschap om een gesprek aan te gaan.
Als zelfs buitenstaanders al niet begrijpen wat een gemelangeerde groep van 15 jarigen tot 40+'ers en van hippies tot corpsballen samen moet dan is 't al slecht met ons gesteld.
Melange is toch gewoon mengsel/mix?quote:Op maandag 27 februari 2012 15:05 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ik denk niet dat gemelangeerd helemaal het woord is dat je zoekt.
Sorry VS.
Schijt aan die tyfuscontext, maak er dan gewoon "mixed company" van zoals ieder fatsoenlijke taal.quote:Op maandag 27 februari 2012 15:09 schreef eriksd het volgende:
Melange is inderdaad mengsel/mix, maar gangbaar in een zin met de strekking die jij voor ogen hebt is het woord gemêleerd.
En P-G der klopt ook niet.
Die aantijgingen zijn nooit gesubstantieerd.quote:Op maandag 27 februari 2012 15:03 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Jouw Choco+Slagroom siert nog steeds de rekening.![]()
Waarom dat?quote:Op maandag 27 februari 2012 18:43 schreef naatje_1 het volgende:
Ik sla over totdat ik studeer, denk ik. Sowieso moet ik nog even integreren enzo.
Anders accepteer jij hem niet.quote:
Alsof ik een studerende en geïntegreerde allochtoon wel accepteer.quote:Op maandag 27 februari 2012 18:54 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Anders accepteer jij hem niet.
Ook weer waar.quote:Op maandag 27 februari 2012 18:57 schreef Picchia het volgende:
[..]
Alsof ik een studerende en geïntegreerde allochtoon wel accepteer.
Qftquote:Op maandag 27 februari 2012 18:57 schreef Picchia het volgende:
[..]
Alsof ik een studerende en geïntegreerde allochtoon wel accepteer.
Toegevoegd.quote:
Weten we gelijk aan welke tafel VS zit.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |