Bekend probleem ja. Toevoegen op mailadres schijnt vaker goed te gaan dan op Battletag. Maar rondom dat toevoegen zitten nog wat uitdagingen bij Blizzard.quote:Op maandag 27 februari 2012 10:44 schreef Dubbeldrank het volgende:
Zijn er trouwens mensen die problemen hebben om friends toe te voegen? Dat systeem werkt echt voor geen meter bij mij. Als ik uitnodigingen verstuur komen ze niet aan, tot nu toe heb ik er slechts één mogen ontvangen die ik wel kon accepteren.
Dit is inmiddels (eindelijk) opgelost by the by.quote:Op maandag 27 februari 2012 10:25 schreef 2dope het volgende:
Ik heb via Tweakers een betakey gewonnen, maar kan nog steeds niet spelen... Gare foutmelding "315300: username or password incorrect".
Weet iemand of hier al een degelijke workaround voor is? Van het weekend ff gezocht maar kom alleen maar mensen tegen die hetzelfde probleem hebben, geen oplossing.
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/4015162625
Dat zal wel moeten als ze echt mikken op Q2quote:Op maandag 27 februari 2012 18:00 schreef genakt het volgende:
http://diablo.incgamers.c(...)ment-page-2#comments
Misschien binnenkort release datum![]()
Echt opgelost of heb je een oplossing gevonden??quote:Op dinsdag 28 februari 2012 08:04 schreef 2dope het volgende:
[..]
Dit is inmiddels (eindelijk) opgelost by the by.
Oh ok, goed om te weten dat ik niet de enige ben!quote:Op maandag 27 februari 2012 13:21 schreef jackson het volgende:
[..]
Bekend probleem ja. Toevoegen op mailadres schijnt vaker goed te gaan dan op Battletag. Maar rondom dat toevoegen zitten nog wat uitdagingen bij Blizzard.
Het is echt opgelostquote:Op dinsdag 28 februari 2012 08:35 schreef omNOMNOMNOMNOM het volgende:
[..]
Echt opgelost of heb je een oplossing gevonden??
Zeker weten? Op het forum regent het nog altijd klachten namelijk. Ik wacht nog wel even voor ik mijn e-mail adres weer terugverander.quote:
Er zijn ongetwijfeld nog steeds mensen die niet konden inloggen. In het betreffende topic waar ik eerder naar linkte in dit topic was in ieder geval een mededeling langsgekomen dat het opgelost zou moeten zijn - hierna volgden tig user comments om te melden dat het inderdaad werkte.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 10:42 schreef splendor het volgende:
[..]
Zeker weten? Op het forum regent het nog altijd klachten namelijk. Ik wacht nog wel even voor ik mijn e-mail adres weer terugverander.
Het enige wat ik zeker weet is dat het bij mij vanaf moment één niet werkte en nu wel. Daarnaast lees ik overall dat het weer werkt. Wellicht op het forum van Blizzard nog wat klachten maar door de bank genomen moet het opgelost zijn volgens mij.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 10:42 schreef splendor het volgende:
[..]
Zeker weten? Op het forum regent het nog altijd klachten namelijk. Ik wacht nog wel even voor ik mijn e-mail adres weer terugverander.
Ga er maar vanuit dat het een eind juni release gaat worden. Die zijn nog lang niet klaar.quote:Op maandag 27 februari 2012 18:00 schreef genakt het volgende:
http://diablo.incgamers.c(...)ment-page-2#comments
Misschien binnenkort release datum![]()
Au, dat is wel een flinke tegenslag!quote:Op woensdag 29 februari 2012 15:47 schreef omNOMNOMNOMNOM het volgende:
Betakey van iemand gekregen <3
Is mn pc te kudt om de boel te draaien zelfs op alles low :/
corpsespiders -> 10s delay -> deaud
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Leen je die toch uit :-)quote:Op woensdag 29 februari 2012 16:36 schreef omNOMNOMNOMNOM het volgende:
Kan de key niet doorgeven, zit aan bnetaccount vast...
geef mij die key dan hommoquote:Op dinsdag 28 februari 2012 08:04 schreef 2dope het volgende:
[..]
Dit is inmiddels (eindelijk) opgelost by the by.
Kan je me daar wat over PM-en?quote:Op woensdag 29 februari 2012 16:30 schreef Dside het volgende:
Als je geen beta key hebt, gewoon via private server. Dan kan je hier en daar toch wat uitproberen.
tuurlijkquote:
Geen probleemquote:
cvg?quote:Op woensdag 29 februari 2012 20:04 schreef STING het volgende:
He verdorie, weer een random loting misgelopen
Ik heb liever de full game dan de demoquote:Op donderdag 1 maart 2012 05:57 schreef RAVW het volgende:
nee was weer niet de gelukkige bij gamer.nl
hopelijk nog wel voor dat de game officieel uitkomt
Binnenkort dan toch eindelijk een release date?quote:We'll have exciting news to share in the coming weeks regarding Diablo III's release date
Daar begint het wel een beetje op te lijken. Alhoewel een aantal weken dus ook nog 1,5 maand kan zijn. Als ze echt mikken op Q2 dan kan die releasedate niet lang uitblijven. We zitten al in maart natuurlijk.quote:Op donderdag 1 maart 2012 09:46 schreef LinQ het volgende:
http://www.diablofans.com(...)avorite-two-classes/
[..]
Binnenkort dan toch eindelijk een release date?
Natuurlijk zetten ze een releasedatum.quote:Op donderdag 1 maart 2012 09:58 schreef Murdera het volgende:
[..]
Geen Q3 of je denkt niet dat ze een release date gaan neerzetten?
Ik hoop dat je gelijk hebt.quote:Op donderdag 1 maart 2012 09:59 schreef Pheno het volgende:
[..]
Natuurlijk zetten ze een releasedatum.
Als ze geen datum zetten is ie gecannedquote:
Ik heb op verschillende online shops gezien dat ze de maart release naar 30 juni hebben veranderd. Zou goed kunnen dat dit de waarschijnlijke releasedate zal worden. Maar het is natuurlijk de vraag of ze niet weer wat tegen komen dat verbeterd / aangepast moet worden.quote:Op donderdag 1 maart 2012 09:57 schreef LinQ het volgende:
Q2 is nog tot eind Juni, dan lijkt mij het nog wel aannemelijk om eind Maart te zeggen dat ze de game in Juni gaan verschepen. Maar goed Q3 vind ik ook niet erg
Shops doen dat standaard als er een Q2 wordt genoemd. Wat winkels aan data zetten zegt geheel niets. Nul.quote:Op donderdag 1 maart 2012 10:59 schreef Dside het volgende:
[..]
Ik heb op verschillende online shops gezien dat ze de maart release naar 30 juni hebben veranderd. Zou goed kunnen dat dit de waarschijnlijke releasedate zal worden.
Preciesquote:Op donderdag 1 maart 2012 11:03 schreef leeell het volgende:
sowieso releasedates speculeren van Blizzard games
Van mij mag je er gaan liggen met een slaapzakquote:Op donderdag 1 maart 2012 11:43 schreef Fe2O3 het volgende:
Bart smit zei 18 april in de laatste folder :p
Sowieso mensen die voor de deur gaan liggen voor een game....quote:Op donderdag 1 maart 2012 11:48 schreef Pheno het volgende:
[..]
Van mij mag je er gaan liggen met een slaapzak
Ze gaan ook naar nachtopeningen. Het is dat ik 's nachts wil slapenquote:Op donderdag 1 maart 2012 11:51 schreef jackson het volgende:
[..]
Sowieso mensen die voor de deur gaan liggen voor een game....
Normaal kloppen die release dates gewoon, alleen bij blizzard is dat niet altijd het geval, maar je hebt wel wat uitgangspunten en daarom zei ik ook zou kunnen en waarschijnlijk. Mocht die uitkomen in eind juni, dan zijn ze al 4 jaar bezig na de announcement...quote:Op donderdag 1 maart 2012 11:02 schreef Pheno het volgende:
[..]
Shops doen dat standaard als er een Q2 wordt genoemd. Wat winkels aan data zetten zegt geheel niets. Nul.
Was het dan niet een betademoquote:Op donderdag 1 maart 2012 12:22 schreef ems. het volgende:
Oh, het was geen beta maar een ultra korte demo
Zag er wel prima uit trouwens.
Onzin. Wij weten helemaal niet zeker waarom de vertragingen er zijn.quote:Op donderdag 1 maart 2012 12:21 schreef Dside het volgende:
Er is alleen maar 1 ding wat we zeker weten en dat is dat de game al veel eerder uit had moeten komen. Maarja dan krijg je de greed van blizzard, om nog ff die AH toe te voegen en dan krijg je die latere beta's en game adjustments / fixes.
Achja , je kan ook lekker een game uitbrengen die voor 60% af is zoals zo'n beetje alle games die tegenwoordig uitkomen .. dit komt natuurlijk ook door de druk van de geldschieters en het budget.quote:Op donderdag 1 maart 2012 12:21 schreef Dside het volgende:
[..]
Er is alleen maar 1 ding wat we zeker weten en dat is dat de game al veel eerder uit had moeten komen. Maarja dan krijg je de greed van blizzard, om nog ff die AH toe te voegen en dan krijg je die latere beta's en game adjustments / fixes.
Het is al maanden leoricquote:Op donderdag 1 maart 2012 16:38 schreef Gatenkaas het volgende:
Wat ik me eigenlijk afvraag is of de beta nog een beetje wordt uitgebreid de komende weken of dat het slechts bij Leoric blijft.
Agh, misschien komt er voor de MP nog een grote open beta, maar het is geen MMORPG, dus echt nodig is het niet.quote:
Motion secondedquote:Op donderdag 1 maart 2012 18:04 schreef Pheno het volgende:
Van mij hoeft het ook niet, giev full game!
Zal even een keer kijken. Op dit moment is hij in gebruik meen ikquote:Op zondag 4 maart 2012 13:19 schreef chrisje013 het volgende:
PS: mocht iemand, na het uitspelen van zijn beta, de account willen verkopen/uitlenen, dan heb ik interesse. ik wil kijken hoe het draait op mijn mac en natuurlijk een paar uurtjes spelen, gevoel krijgen.
ik ook nietquote:Op donderdag 1 maart 2012 20:37 schreef LinQ het volgende:
http://eu.battle.net/d3/e(...)_Way-01_03_2012#blog
Schijnen dat EU players nu keys krijgen via OPT-in, merk er zelf natuurlijk niks van...
Check PMquote:Op zondag 4 maart 2012 23:15 schreef chrisje013 het volgende:
heeft iemand een diablo 3 beta downloader voor de mac?
Check nogmaals PM, ik hoor het welquote:
Moet je per se 1 defensive, 1 terror 1 decay en 1 voodoo spell hebben, of kan je bijv. ook 2 defensive nemen door een van die anderen niet te kiezen?quote:Op zondag 4 maart 2012 14:22 schreef cherrycoke het volgende:
mijn witch docter build
http://us.battle.net/d3/e(...)or#ehRWkj!XZU!YbacYb
cool of niet cool?
Authenticator erop en klaar... Heb ik ookquote:Op maandag 5 maart 2012 12:24 schreef omNOMNOMNOMNOM het volgende:
als ik em weer van mn account kon loskoppelen had je em gekregen maar dat wil niet :s pc trekt d3 niet /sadface
Idemquote:Op zondag 4 maart 2012 13:19 schreef chrisje013 het volgende:
ik heb net diablo 3 preordered, 33 pond op de engelse amazon. ik had verwacht dat het veel duurder zou zijn, maar dit valt reuze mee! nou nog hopen dat die jongens een beetje opschieten.
PS: mocht iemand, na het uitspelen van zijn beta, de account willen verkopen/uitlenen, dan heb ik interesse. ik wil kijken hoe het draait op mijn mac en natuurlijk een paar uurtjes spelen, gevoel krijgen.
Hoe werkt dit? Want dan zou ik graag de account overnemen van omnomnomquote:Op maandag 5 maart 2012 13:45 schreef jackson het volgende:
[..]
Authenticator erop en klaar... Heb ik ook
Alles valt dan onder je authenticator behalve de beta. Ze kunnen dus niet inloggen op jouw account om eventueel mail/ww aan te passen.quote:Op maandag 5 maart 2012 14:24 schreef Murdera het volgende:
[..]
Hoe werkt dit? Want dan zou ik graag de account overnemen van omnomnom
(of tenminste een deelbare account voor mede FOK!ers maken)
Bron: http://www.diablofans.com(...)urse-weekly-roundup/quote:We’re in the process of updating the regional section of the Auction House FAQ with the below changes to the home region that South East Asia, Australia, and New Zealand will be connecting to for Diablo III.
If I live in Australia/New Zealand/Southeast Asia, what server will I play Diablo III on?
Diablo III players in Australia, New Zealand, and Southeast Asia will, by default, connect to the Americas region. By connecting to this region, players will have a wider pool of people to play with and access to a more vibrant and active auction house marketplace. Further details on regional connection options and auction house functionality will be posted at www.diablo3.com prior to release.
How does this impact the items I have purchased in the auction house?
Auction house purchases are bound to the servers in the region in which they're bought. Any items acquired on game servers in the Americas region are bound to those servers and are not transferrable to the servers in Europe or Asia (and vice versa). Please keep this in mind when making purchases in the auction house. We’ll release more details on the auction house functionality prior to the game’s release.
Please note that as these updates suggest, there will be some options with regard to the regions. We’ll be providing further information on those options, and answering any questions you may have on this change to your Diablo III home region as we get closer to release.
Nee.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 16:10 schreef Arquero het volgende:
Ben eigenlijk wel benieuwd naar hoe de multiplayer is opgezet; heb D2 eigenlijk alleen single player gespeeld. Ook party met healer enzo, of niet?
http://us.battle.net/en/int?r=d3quote:Diablo @Diablo Reply Retweeted Favorite · Open
Diablo III coming May 15: http://ow.ly/9FHN6 #D3 #signofrelease
WOOOOOOOOOT !quote:Op donderdag 15 maart 2012 14:04 schreef LinQ het volgende:
It's official:
[..]
http://us.battle.net/en/int?r=d3
w00t
quote:
tss, niet eens voor je nieuws bij je medecrewleden gaanquote:Op donderdag 15 maart 2012 15:21 schreef Karina het volgende:
Ik lees het net in de Tweakers nieuwsbriefWordt druk, Guildwars EN Diablo.
Het stond hierboven ook al zag ikquote:Op donderdag 15 maart 2012 15:26 schreef Pheno het volgende:
[..]
tss, niet eens voor je nieuws bij je medecrewleden gaan
Verrek ja! Ik heb dan ook een heel lang weekendquote:Op donderdag 15 maart 2012 15:36 schreef Stranger het volgende:
De week van Hemelvaart.
Woensdag ben ik altijd vrij, donderdag hemelvaart, vrijdag verplichte vrije dag, dan weekend
5 dagen niet slapen
nee, die ontvang ik niet. Ik kreeg een persbericht van Blizzardquote:Op donderdag 15 maart 2012 15:43 schreef Karina het volgende:
Het stond hierboven ook al zag ikEn ik mag wedden dat jij ook die Tweakers nieuwsbrief ontvangt, of heb ik het mis?
Beterquote:Op donderdag 15 maart 2012 15:44 schreef Pheno het volgende:
[..]
nee, die ontvang ik niet. Ik kreeg een persbericht van BlizzardDie tweakers vast ook ontvangt
quote:
Lol, na al die jaren wachten kunnen die twee maandjes er ook nog wel bijquote:Op donderdag 15 maart 2012 16:17 schreef muhahaha het volgende:
15 mei god nondeju das nog zo ver weg
Doe mij er ook een paarquote:Op donderdag 15 maart 2012 16:25 schreef Karina het volgende:
Oh ik bedenk net dat ik nog bol.com bonnen heb, dan heb ik het spel gratis
Als ik GW2 en Diablo koop zijn ze opquote:
Kan dat nu al?quote:Op donderdag 15 maart 2012 16:41 schreef Tijntje83 het volgende:
Zo, aan het preloaden geslagen, 7GB download.
Ik wil altijd het hoesje + boekje erbij hebben zodat je die ook door kunt lezenquote:Op donderdag 15 maart 2012 16:12 schreef Karina het volgende:
[..]
Beter![]()
Ik ga sowieso het fysieke spel kopen, downloads vind ik niet leuk.
Nee, het kan nu al. Ik heb geen beta-access. Heb het spel via de WoW Annual Pass gekregen.quote:Op donderdag 15 maart 2012 17:24 schreef 16meter het volgende:
[..]
Kan dat nu al?
Of heb je het over de beta client.
Precies andersom hierquote:Op donderdag 15 maart 2012 16:12 schreef Karina het volgende:
Ik ga sowieso het fysieke spel kopen, downloads vind ik niet leuk.
Idemquote:Op donderdag 15 maart 2012 16:41 schreef Tijntje83 het volgende:
Zo, aan het preloaden geslagen, 7GB download.
Heb alle diablo spellen in doos gekocht, dit zal niet anders wordenquote:Op donderdag 15 maart 2012 18:16 schreef LinQ het volgende:
Net thuis, meteen gepreordered via Battle.net. Weet dat het ergens anders een stuk goedkoper kan, maar ik vind een digitale versie juist fijn. Heb thuis ook een 360 en ps3, heb daar al genoeg hoesjes van liggen, dus bespaar op deze manier mooi ruimte en ik hoef niet naar de winkel of op de post te wachten
kan je het via die site ook gelijk al preloaden enzo?quote:Op donderdag 15 maart 2012 21:23 schreef ems. het volgende:
Op g2play staat hij voor een tientje onder de battle.net prijs, voor de mierenneukers
Ook al zit er een setup bestand bij. THEY'RE TAUNTING US!quote:Op vrijdag 16 maart 2012 09:23 schreef lipjes het volgende:
zo, gepreload.
alleen jammer dat je hem nog niet kan installeren
Pm + foto van me zushjequote:Op vrijdag 16 maart 2012 11:38 schreef jackson het volgende:
Ik heb trouwens een beta die ik met regelmaat uitleen.... Mochten mensen hier interesse hebben om deze een dagje te lenen stuur me even een DM. Hoe liever je verhaal of knapper je zus des te eerder maak je kans.
Q!
Precies!quote:Op vrijdag 16 maart 2012 09:32 schreef Killaht het volgende:
[..]
Heb alle diablo spellen in doos gekocht, dit zal niet anders wordenDit is een spel die moet je gewoon "bezitten".
Dat moet je daar even zelf uitzoeken maar het lijkt me wel. Je koopt immers alleen een key.quote:Op vrijdag 16 maart 2012 10:53 schreef poker4lifee het volgende:
[..]
kan je het via die site ook gelijk al preloaden enzo?
Het spel gaat mij bezitten, dat is al genoeg.quote:Op vrijdag 16 maart 2012 09:32 schreef Killaht het volgende:
[..]
Heb alle diablo spellen in doos gekocht, dit zal niet anders wordenDit is een spel die moet je gewoon "bezitten".
Je hebt geluk... Morgen is de nieuwe patch erquote:Op vrijdag 16 maart 2012 14:17 schreef LinQ het volgende:
Thanks jackson voor het uitlenen!Morgen eens uitproberen, ben erg benieuwd!
Terecht.quote:Op vrijdag 16 maart 2012 14:35 schreef Ferdii het volgende:
waarom krijg ik geen beta key?
Zal ik nu gestraft worden voor eindeloos botten/tppk/maphack etc in D2?
quote:
Ik heb ook een paar keer stiekem Raymond's diablo trainer gebruikt in Diablo 1quote:Op vrijdag 16 maart 2012 14:35 schreef Ferdii het volgende:
waarom krijg ik geen beta key?
Zal ik nu gestraft worden voor eindeloos botten/tppk/maphack etc in D2?
In D2 LoD gebruikte iedereen op een gegeven moment ook maphack, dat voelde haast als onderdeel van het spel.quote:Op vrijdag 16 maart 2012 18:21 schreef ems. het volgende:
[..]
Ik heb ook een paar keer stiekem Raymond's diablo trainer gebruikt in Diablo 1
Maar dat was meer omdat iedereen cheatte. Tegenwoordig klaagt men al over cheaters maar in die tijd was het zeldzaam als je een niet cheater tegenkwam
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |