Wij hebben helemaal niets met die informatie te maken als de familie daar niet vanzelf mee naar buiten komt. Of die informatie fout is of niet.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 01:07 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Het land is wel vaker te klein om dit soort onbenulligheden. En de intentie was dacht ik om foutief informatie te corrigeren.
quote:Doorbreking van het medisch beroepsgeheim mag alleen als sprake is van:
toestemming van de patiënt of
informatie-uitwisseling met degenen die direct bij de behandeling zijn betrokken of
wettelijk voorschrift of
conflict van plichten of
wetenschappelijk onderzoek.
http://www.cbpweb.nl/Pages/inf_va_geh_med_gegevens.aspx
Volgens de ene kant van de fatsoenskloof wel, volgens de andere katn van de fatsoenskloof niet.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 07:41 schreef Ringo het volgende:
Ik heb wat gemist geloof ik. Werd Rutger hard afgedroogd?
Wat een enorm kinderachtige flapdrol die Rutger. Volgens mij heeft hij gewoon 100 one-liners ingestudeerd waarmee hij mensen en passant kan dissen. "Laat me uitpraten", zegt hij in paniek tegen Rottenberg, terwijl Rutger zelf de nummer 1 persoon in Nederland is die mensen nooit laat uitpraten. Hoe ongeloofwaardigquote:Op dinsdag 21 februari 2012 00:23 schreef svann het volgende:
Ik vond Rutger een beetje slap.
Zelf trekt hij een veel mildere behandeling niet eens.
hear hearquote:Op dinsdag 21 februari 2012 08:05 schreef pberends het volgende:
[..]
Wat een enorm kinderachtige flapdrol die Rutger. Volgens mij heeft hij gewoon 100 one-liners ingestudeerd waarom hij mensen en passant kan dissen. "Laat me uitpraten", zegt hij in paniek tegen Rottenberg, terwijl Rutger zelf de nummer 1 persoon in Nederland is die mensen nooit laat uitpraten. Hoe ongeloofwaardig.
"Wie ben jij", vraagt hij vervolgens zogenaamd aan Frenk van der Linden, die inmiddels toch niet erg onbekend meer is, terwijl Rutger natuurlijk als figuur in de mediawereld heus wel weet wie Van der Linden is. Dit is gewoon afzeiken om het afzeiken, zolang hij maar niet inhoudelijk hoeft te worden.
Het is inderdaad net cabaret, zoals Rottenberg al zei. Hij voelt zichzelf wel erg de gebeten hond als er een keer een (inhoudelijke) opmerking tegen hem gezegd wordt. Schijnbaar zit er wel een kern van waarheid in de kritiek, moet Rutger stiekem gedacht hebben.
Heel PowNews maakt dit soort bagger alleen maar om goedkoop bij een bepaald publiek te scoren, en om geld binnen te harken natuurlijk. Want inhoudelijke journalistiek hebben ze de geestelijke capaciteit niet voor.
Er zijn mensen die dit juist leuk vinden. 'Wie ben jij?' zeggen tegen iemand waarvan je al weet wie hij is. 'Laat me uitpraten' zeggen terwijl je zelf nooit iemand laat uitpraten.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 08:05 schreef pberends het volgende:
[..]
Wat een enorm kinderachtige flapdrol die Rutger. Volgens mij heeft hij gewoon 100 one-liners ingestudeerd waarmee hij mensen en passant kan dissen. "Laat me uitpraten", zegt hij in paniek tegen Rottenberg, terwijl Rutger zelf de nummer 1 persoon in Nederland is die mensen nooit laat uitpraten. Hoe ongeloofwaardig.
"Wie ben jij", vraagt hij vervolgens zogenaamd aan Frenk van der Linden, die inmiddels toch niet erg onbekend meer is, terwijl Rutger natuurlijk als figuur in de mediawereld heus wel weet wie Van der Linden is. Dit is gewoon afzeiken om het afzeiken, zolang hij maar niet inhoudelijk hoeft te worden.
Het is inderdaad net cabaret, zoals Rottenberg al zei. Hij voelt zichzelf wel erg de gebeten hond als er een keer een (inhoudelijke) opmerking tegen hem gezegd wordt. Schijnbaar zit er wel een kern van waarheid in de kritiek, moet Rutger stiekem gedacht hebben.
Heel PowNews maakt dit soort bagger alleen maar om goedkoop bij een bepaald publiek te scoren, en om geld binnen te harken natuurlijk. Want inhoudelijke journalistiek hebben ze de geestelijke capaciteit niet voor.
Dan is het haar man die een blunder maakt. Je gaat toch niet de blunder van je man nog groter maken?quote:Op dinsdag 21 februari 2012 07:58 schreef Ringo het volgende:
Hoe dan ook, verdiende loon.
En Jannetje Koelewijn is natuurlijk gewoon een goede journaliste. Laat haar criticasters, stelletje moraalnazi's, vrolijk de hartschurft krijgen.
Hij was voornamelijk bang voor Van der Linden aangezien hij zelf ook wel weet dat hij geen partij is voor Frenk. Daarom wilde hij ook niet met hem in discussie.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 10:26 schreef Copycat het volgende:
Die Rutger deed een mooi staaltje gezichtsverlies. Pijnlijk hoe inhoudsloos die gast overkwam. En cokey, zo kwam ie op mij ook over.
Dit was echt een staaltje Johan Derksen-logica.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 10:53 schreef J0kkebr0k het volgende:
“Wat een hoogmoed meneer Rottenberg. Ons programma heet PowNews, wij maken nieuws. Dat kan u niet aanstaan, dan kijkt u niet. Afzeiktelevisie? Dat maakt u er van. Er is hier een generatiekloofje aan de gang. Daar ben ik ook wel blij om. Het zou zorgelijk zijn als we televisie zouden maken waar u van zou smullen.”
Viel me ook op en dan doen alsof ie m niet kentquote:Op dinsdag 21 februari 2012 11:07 schreef Tem het volgende:
[..]
Hij was voornamelijk bang voor Van der Linden aangezien hij zelf ook wel weet dat hij geen partij is voor Frenk. Daarom wilde hij ook niet met hem in discussie.
quote:Op dinsdag 21 februari 2012 11:16 schreef Blaxje het volgende:
Afgezien van Rutgers iets te geforceerde onbeschofte gedrag snap ik best dat je niet weet wie Frenk van der Linden is. Die gast komt voor mij uit het niets. Met z'n lelijke overhemden en veel te toffe bril. Vreemd ventje. Ziet eruit als een Tweaker.
Ja, dat zijn toch wel de definiërende factoren voor een journalist.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 11:16 schreef Blaxje het volgende:
Afgezien van Rutgers iets te geforceerde onbeschofte gedrag snap ik best dat je niet weet wie Frenk van der Linden is. Die gaat komt voor mij uit het niets. Met z'n lelijke overhemden en veel te toffe bril. Vreemd ventje. Ziet eruit als een Tweaker.
De manier van interviewen die Powned bezigt, vind ik ronduit onbeschoft. Dat ze die lui niet gewoon weren daar in Den Haag. Stuur maar iemand langs die wel op een fatsoenlijke manier kritisch kan zijn, zo niet, dan maar geen roze microfoons binnen. Onbeschoft gedrag kijkt misschien lekker weg op TV, maar het heeft volgens mij enkel nadelig effect. Enige positieve aan Pownews is dat het politiek onder de aandacht brengt bij volk ook dat normaliter naar Hart van Nederland kijkt.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 11:18 schreef SeLang het volgende:
Rutger zat daar behoorlijk peentjes te zweten
Maar ook al walg je van zijn stijl, het is gewoon de realiteit dat het medialandschap nu anders is dan 20 jaar geleden en moderne politici moeten daar mee om kunnen gaan. Je moet niet vergeten dat politici geen pure technische bestuurders zijn (als het goed is hebben ze een competente staf) maar ze zijn ook de marketing&sales afdeling van het beleid dat ze voeren en/of van de partij waar ze leiding aan geven. Je moet voor zo'n positie dus mensen selecteren die zich niet voor lul laten zetten.
Zo iemand als Cohen is natuurlijk een PvdA mastodont. Een typische oude stijl regent die niet gewend is om te worden tegengesproken. Zo iemand gaat dan natuurlijk kopje in een "interview" met de Rutgers van deze wereld.
Net goed voor Rutger..ondanks dat Rottenberger ook een baas isquote:Op dinsdag 21 februari 2012 11:47 schreef J0kkebr0k het volgende:
Flauw, maar was te verwachten:
Rutger & backstabbertjes bij DWDD
[ afbeelding ]
Bron: http://www.geenstijl.nl/m(...)ckstabbertjes_b.html
Wat is daar positief aan? Want het moge inmiddels duidelijk zijn wat een bekrompen-reactionair resultaat dat geeft. Laat dat volk lekker stemmen op welke kweelbak The Voice wint, of welke Joppiesmaak Lays nu weer aan zijn gefrituurde aardappels moet meegeven...quote:Op dinsdag 21 februari 2012 11:40 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
De manier van interviewen die Powned bezigt, vind ik ronduit onbeschoft. Dat ze die lui niet gewoon weren daar in Den Haag. Stuur maar iemand langs die wel op een fatsoenlijke manier kritisch kan zijn, zo niet, dan maar geen roze microfoons binnen. Onbeschoft gedrag kijkt misschien lekker weg op TV, maar het heeft volgens mij enkel nadelig effect. Enige positieve aan Pownews is dat het politiek onder de aandacht brengt bij volk ook dat normaliter naar Hart van Nederland kijkt.
Mulder was voor het eerst sinds tijden weer een echte aanvulling. Dat begon al bij het eerste item.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 12:07 schreef Dr.Mikey het volgende:
Mulder weet prima hoe hij met Rutger moet dealen.
Lijkt me leuk als ze Rottenberg, Frenk en Rutger uitnodigen om met elkaar aan tafel te komen zitten en "het uit te praten".quote:Op dinsdag 21 februari 2012 12:42 schreef Breekfast het volgende:
Wat een uitzending.![]()
![]()
Beste sinds lange tijd.
Nou dat vind ik niet want je zag goed dat die Rutger zelf echt helemaal niets kan hebben. Dat is trouwens altijd zo met pestkoppen.quote:Op dinsdag 21 februari 2012 11:41 schreef mane het volgende:
Het punt met de stijl van Rutger is dat je eigenlijk nooit kunnen winnen. Hij provoceert en provoceert als wijze van stijl, en zodra je toehapt en reageert of laat blijken dat hij te ver gaat, kan hij roepen: 'Zo! Wat laat jij je kennen zeg!' Daarmee zet hij je dus bij voorbaat al in een hoek.
Het komt er dus op neer dat hij alles kan zeggen wat hij wil en dat je als zijn 'slachtoffer' maar alles stoicijns over je heen moet laten komen. Anders ben je 'verloren' en heb je je laten kennen.
Als niet-politicus kun je ervoor kiezen om gewoon heel grof terug te doen, als repliek. Maar als politicus met een bepaalde 'eerbiedwaardige' reputatie kun je dat niet doen. En dus kan Rutger lekker zijn gang gaan en denken dat hij goed bezig is en 'leuke' televisie maakt. Maar wat mij betreft is het nihilistisch en amateuristisch en dus beschamend.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |