Thanks for input!!quote:Op maandag 27 februari 2012 16:39 schreef RanTheMan het volgende:
[..]
lol heel beknopt overzicht:
zaken met betrekking op onsite seo:
Non-www versie van de website
Robots.txt
Error document
Sitelinks
Flash, AJAX, cookies en andere scripts
Sitemaps: HTML & XML
Sitestructuur
Menustructuur
Aantal links op een pagina
URL structuur
Breadcrumbs
Snelheid
Heading tags
Meta tags
Beoordelingen
Offsite seo:
- houd je eerst maar bezig met 1 ding, Backlinks
en verder bestudeer dit document:
[ afbeelding ]
Overig advies is niet gratis
Klok, klepelquote:Op dinsdag 7 februari 2012 16:14 schreef LimaOscarLima het volgende:
erwin,
jij bent verplicht om je klanten een optie te geven waarbij ze maximaal
50% moeten aanbetalen
Voor zover ik weet is er nog niks bekend. daarnaast is hun aanbod nog maar te bekijken. Tevens, M&S zal zich enkel in de grote steden vestigen als zijnde fysieke shop.quote:Op maandag 27 februari 2012 17:29 schreef ElisaB het volgende:
[..]
En verder OT: ik denk dat je een hele grote concurrent over het hoofd ziet: http://www.marksandspencer.com/
Mallerdquote:Op maandag 27 februari 2012 17:33 schreef ErwinRommel het volgende:
Voor zover ik weet is er nog niks bekend. daarnaast is hun aanbod nog maar te bekijken. Tevens, M&S zal zich enkel in de grote steden vestigen als zijnde fysieke shop.
Ik durf te beweren dat veel van onze producten goedkoper zullen zijn. maar goed, sinds M&S's nog niet op de NL markt zit is dat uiteraard koffiedik kijken.
Ik ben er in elk geval niet bang voor
Ze zijn weg uit NL. Maar komen wellicht toch weer terug. In 040 zat er eentje, meer dan 10 jaar geledenquote:Op maandag 27 februari 2012 17:35 schreef ElisaB het volgende:
[..]
MallerdM&S zat ruim 10 jaar geleden al in NL
Wellicht dat ze inmiddels weer weg zijn, maar ze zijn jaren mijn klant geweest en ik heb ze echt altijd in DH bezocht
Anyway: bekijk hun assortiment en zie dat ze gewoon verzenden. Naar 80 landen.
Geweldigquote:Albania, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia-Herzegovina, Denmark, Finland, Iceland, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, Moldova, Monaco, Netherlands, Norway, Portugal, Sweden, Switzerland
£7.50 Approximately 7-10 days
Owkee, je vroeg wat je over het hoofd zag. Wat je volgens mij over het hoofd ziet is het antwoord op de vraag: waarom is er geen webshop in NL die UK-producten verkoopt. Een deel van het antwoord zit in de afstand: UK is dichtbij en het is vrij eenvoudig om je eea te laten toesturen. Een ander deel van het antwoord is dat er concurrenten zijn die de 20% van de 80%-20% al kunnen leveren in NL.quote:Op maandag 27 februari 2012 17:41 schreef ErwinRommel het volgende:
Ze zijn weg uit NL. Maar komen wellicht toch weer terug. In 040 zat er eentje, meer dan 10 jaar geleden
Punt is dat je daar enkel de standaard meuk zult krijgen. Zie daar bv maar eens Branston Original Pickles te krijgen tegen een redelijke prijs. Ik noem bv maar eens een voorbeeld.
ff gekeken op hun site, en je tikt wat in, populair product en vind het niet eens![]()
http://www.marksandspence(...)ts&intid=gnav_search
Er zijn er een paar die online UK producten verkopen. Google maar eens. Dan kom ik toch wel uit op bepaalde sites die er nu niet echt bepaald mooi uitzien. Prijzen uiteraard ook bekeken, en in mijn opinie té duur.quote:Op maandag 27 februari 2012 17:52 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Owkee, je vroeg wat je over het hoofd zag. Wat je volgens mij over het hoofd ziet is het antwoord op de vraag: waarom is er geen webshop in NL die UK-producten verkoopt. Een deel van het antwoord zit in de afstand: UK is dichtbij en het is vrij eenvoudig om je eea te laten toesturen. Een ander deel van het antwoord is dat er concurrenten zijn die de 20% van de 80%-20% al kunnen leveren in NL.
Ik zeg niet dat je het niet moet doen. Maar als jedoet over grote spelers in de markt, dan zie je imho iets over het hoofd
Even goed wens ik je veel succes en heb je er een klant bij als je toevallig dat gaat voeren wat ik errug lekker vind
Owkee, nog duidelijker dan: er zijn grote spelers in de markt die een naam hebben, hun assortiment is niet toevallig gekozen en jij kunt niet bestaan van de incidenteel die een zakje weet ik veel nodig heeft. Wel als leuke hobby, maar dan moet je er geen substantieel inkomen uit willen hebben.quote:Op maandag 27 februari 2012 18:02 schreef ErwinRommel het volgende:
Er zijn er een paar die online UK producten verkopen. Google maar eens. Dan kom ik toch wel uit op bepaalde sites die er nu niet echt bepaald mooi uitzien. Prijzen uiteraard ook bekeken, en in mijn opinie té duur.
Tegen de grote spelers kun je je wel degelijk "wapenen". Nl. zorgen dat jij die producten wel hebt. En dat is redelijk simpel na te gaan.
Nu zeg ik niet de wijsheid in pacht te hebben, maar ik denk dat zelfs M&S's, indien zij weer vestigingen gaan openen in Nederland zelfs duurdere producten aanbieden dan een webshop dat kan doen.
Daarom heb ik die angst ook niet door me te gaan verkrampen op een grote marktleider. Hun (M&S's) verkopen tig artikelen, maar nu net niet dat artikel wat jij wilt
Ik mag hier niet gaan spammen, maar ik denk dat zodra je ons aanbod zult zien je ook wel denkt van "ahhh ja, dat verkoopt M&S's niet.
Dat bedoel ik ermee te zeggen.
Je vergeet de belangrijkste.quote:Op maandag 27 februari 2012 16:39 schreef RanTheMan het volgende:
[..]
lol heel beknopt overzicht:
zaken met betrekking op onsite seo:
Non-www versie van de website
Robots.txt
Error document
Sitelinks
Flash, AJAX, cookies en andere scripts
Sitemaps: HTML & XML
Sitestructuur
Menustructuur
Aantal links op een pagina
URL structuur
Breadcrumbs
Snelheid
Heading tags
Meta tags
Beoordelingen
Offsite seo:
- houd je eerst maar bezig met 1 ding, Backlinks
en verder bestudeer dit document:
[ afbeelding ]
Overig advies is niet gratis
Ik snap wel wat je bedoeld hoorquote:Op maandag 27 februari 2012 18:08 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Owkee, nog duidelijker dan: er zijn grote spelers in de markt die een naam hebben, hun assortiment is niet toevallig gekozen en jij kunt niet bestaan van de incidenteel die een zakje weet ik veel nodig heeft. Wel als leuke hobby, maar dan moet je er geen substantieel inkomen uit willen hebben.
Je hoeft van niemand bang te zijn, maar je moet je markt, je omgeving én jezelf kennen en snappen waarom het is zo het is.
Gaat het om concurreren op prijs?quote:Op maandag 27 februari 2012 18:18 schreef ErwinRommel het volgende:
Ik snap wel wat je bedoeld hoor
M&S's hebben zat in hun aanbod. Daarom snap ik ook niet dat net op het hoogtepunt van Britse werkers in Nederland ze Nederland verlieten. Daar zal wel een strategie achter hebben gezeten.
Ergens ben ik er wel blij mee dat M&S wellicht weer terugkomt, indien dat ook gaat echt gebeuren.
Mbt mijn webshop? Toch denk ik dat ik zéér concurrerende prijzen neer kan zetten, zelfs tegen wat bv M&S's aan zou bieden.
Maar goed, nogmaals, het is altijd koffiedik kijken, en de concurrentie in de gaten houden mbt prijzen.
Als ik zeg dat er een bepaalde winstmarge is omdat wij bv goedkoop kunnen inslaan, en dat rechtstreeks mee kunnen nemen (no shipment) scheelt dat flink.
Een afweging dus, en inspelen op wat de concurrent te bieden heeft.
Dat is gezond.
content bedoel je? of innerlinks? Dat eerste spreekt voor zich.. Unieke content is king, maar daar kom je dr nog niet meequote:
Ik wens jullie veel succes, maar bij dit stukje tekst schoot mijn wenkbrauw even omhoog. Jij verschiet je kruit niet maar je vriendin mag dat wel doen? Wat is er nog meer voor haar (of juist niet) geregeld? Just wondering...quote:Op dinsdag 7 februari 2012 13:00 schreef ErwinRommel het volgende:
Waarom doen we dit? In eerste instantie als hobby, en mocht het goed gaan lopen willen we dat uit gaan breiden en geeft mijn vriendin haar parttime baan op. Ik blijf vooralsnog gewoon full-time werken bij de "baas" (ga mijn kruit niet verschieten).
De eerste dusquote:Op maandag 27 februari 2012 20:43 schreef RanTheMan het volgende:
[..]
content bedoel je? of innerlinks? Dat eerste spreekt voor zich.. Unieke content is king, maar daar kom je dr nog niet mee
of doel je op iets anders?
Is praktischer omdat het voor ONS beter is. je moet er geen dingen achter zoeken die er niet zijnquote:Op maandag 27 februari 2012 20:47 schreef Aventura het volgende:
[..]
Ik wens jullie veel succes, maar bij dit stukje tekst schoot mijn wenkbrauw even omhoog. Jij verschiet je kruit niet maar je vriendin mag dat wel doen? Wat is er nog meer voor haar (of juist niet) geregeld? Just wondering...
Laten we nu aub niet offtopic gaanquote:Op maandag 27 februari 2012 21:29 schreef Aventura het volgende:
Het is zijn vriendin, niet zijn vrouw. Ze heeft nergens recht op. Stel ze buffelen een paar jaar en de tent gaat failliet. Of gaan uit elkaar. Of allebei. Wie heeft er dan nog een baan en al die tijd vol pensioen opgebouwd en wie niet? Als ik de vrouw was zou ik daar zeker afspraken over willen maken. Hiermee stelik niet dat ts en vriendin dat niet hebben gedaan hoor. Ik zie alleen vaak dat vooral vrouwen bij dit soort situaties met open ogen in een financiele valkuil trappen.
Komt allemaal goed hoor, ik ben ook de domste nietquote:Op maandag 27 februari 2012 21:29 schreef Aventura het volgende:
Het is zijn vriendin, niet zijn vrouw. Ze heeft nergens recht op. Stel ze buffelen een paar jaar en de tent gaat failliet. Of gaan uit elkaar. Of allebei. Wie heeft er dan nog een baan en al die tijd vol pensioen opgebouwd en wie niet? Als ik de vrouw was zou ik daar zeker afspraken over willen maken. Hiermee stelik niet dat ts en vriendin dat niet hebben gedaan hoor. Ik zie alleen vaak dat vooral vrouwen bij dit soort situaties met open ogen in een financiele valkuil trappen.
2 bestellingen sinds het live gaan van de webshop 29 feb. Verder sinds vandaag een campagne gestart via Adwords en sinds de opening heul veul visitekaartjes uitgedeeld overal.quote:
Off-site SEO? Hoe moet ik dat zien? Zelf nog een complete n00b mbt SEO ed. maar ben me aan het inleren.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 09:34 schreef RanTheMan het volgende:
mag ik zo vrij zijn je te adviseren je eerst maar eens te richten op off-site seo? Das best wel cruciaal en iets waar vele webshops over struikelen.
Daarnaast (ik begrijp t wel hoor) zijn de verzendkosten relatief hoog, ik zou niet bijv 5 zakken chips bij jullie bestellen, maar dat is iets waar vele webshops over struikelen met lage marge en omzet producten
Heel veel succes in ieder geval!
Hoi RuudB. vandaag jouw site doorgelezen en veel zaken zijn zeer waardevol.quote:Op dinsdag 6 maart 2012 10:56 schreef RuudB. het volgende:
Tip voor je SEO: Schrijf een blog over je producten. Blogs worden steeds belangrijker binnen Google en het regelmatig schrijven van een artikel over bijvoorbeeld de herkomst van een product zorgt voor gerichte zoekers. Het blog is ideaal om dan weer door te linken naar je webshop. Voor meer tips verwijs ik je door naar mijn website, speciaal voor (startende) webwinkeliers : http://www.webshop-informatie.nl
Succes met online ondernemen!
als je toch een blog neemt, neem er dan 1 bij wordpress, hoge PR, plaats een link naar je webshop met een mooie anchor text en je hebt meteen een waardevolle backlink, mooi stukje offsite SEOquote:Op woensdag 7 maart 2012 18:57 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Hoi RuudB. vandaag jouw site doorgelezen en veel zaken zijn zeer waardevol.
Ik ben idd aan het denken een blog te gaan maken. Geen gratis blog denk ik. Maar eentje zoals www.ukfood.nl/blog
Of denk jij dat het in eerste instantie beter is om gewoon een gratis blog te nemen?
Wordpress is prima, maar installeer het dan op je eigen domein en niet op een extern domein. Zie voor wat tips dit artikel: http://www.frankwatching.(...)-5-tips-voor-succes/quote:Op woensdag 7 maart 2012 20:33 schreef RanTheMan het volgende:
[..]
als je toch een blog neemt, neem er dan 1 bij wordpress, hoge PR, plaats een link naar je webshop met een mooie anchor text en je hebt meteen een waardevolle backlink, mooi stukje offsite SEO
nee juist niet..quote:Op donderdag 8 maart 2012 09:20 schreef McCandless het volgende:
[..]
Wordpress is prima, maar installeer het dan op je eigen domein en niet op een extern domein. Zie voor wat tips dit artikel: http://www.frankwatching.(...)-5-tips-voor-succes/
Wordpress zelf heeft een PR van 8/9, niet de onderliggende subdomeinen/pagina's. En de links die jij dus gaat plaatsen komen dan van een onderliggend subdomein. De link die ik net stuurde is een artikel van een gerenommeerde SEO-specialist, die weet echt wel waar hij over praat hoor.quote:Op donderdag 8 maart 2012 09:29 schreef RanTheMan het volgende:
[..]
nee juist niet..
Gewoon een account aanmaken op blog.wordpress.com
Wees reeel, hoeveel mensen zullen het lezen. WP heeft een PR van 8/9 oid dus als je vanaf daar links naar je eigen site krijgt heb je waardevolle backlinks
Neemt niet weg dat je ook gewoon een blog kunt beginnen op je eigen site, maar zeker in deze fase vraag ik me af wat waardevoller is...
Dat kan je ook bereiken door op je eigen blog een artikel te schrijven, bijvoorbeeld een recept met engelse etenswaren en vervolgens één of ander blog over koken en recepten vragen of ze er een linkje naar willen plaatsen.quote:Op donderdag 8 maart 2012 10:44 schreef RanTheMan het volgende:
Ik denk dat we het in lijnen wel eens met elkaar zijn, alleen hebben we beide een ander doel voor ogen.
Een eigen blog is natuurlijk heel erg goed ook voor je seo waarde, Het enige dat ik tig posts hierboven al aangeef dat off-site seo niet vergeten mag worden, want dat draagt enorm mee aan je authoriteit.
En vanuit dat perspectief is een blogposting van een externe hoog authoritieit website vele malen interessanter
dat klopt maar dan ben je afhankelijk van anderen, en heb je minder invloed op de keyword density bijvoorbeeld, waardoor de waarde van de link afneemt.. daarom zeg ik, volledig afhankelijk welk doel je nastreeft...quote:Op donderdag 8 maart 2012 11:20 schreef McCandless het volgende:
[..]
Dat kan je ook bereiken door op je eigen blog een artikel te schrijven, bijvoorbeeld een recept met engelse etenswaren en vervolgens één of ander blog over koken en recepten vragen of ze er een linkje naar willen plaatsen.
Zoek anders even in Google op "keyword density achterhaald". Je bedoeld in dit geval denk ik ook de anchor-tekst?quote:Op donderdag 8 maart 2012 11:22 schreef RanTheMan het volgende:
[..]
dat klopt maar dan ben je afhankelijk van anderen, en heb je minder invloed op de keyword density bijvoorbeeld, waardoor de waarde van de link afneemt.. daarom zeg ik, volledig afhankelijk welk doel je nastreeft...
mijn dagelijkse ervaring is totaal anders, het is een combinatie van keyword density en anchor text, en nog een aantal zaken. en ja ik weet waar ik over praatquote:Op donderdag 8 maart 2012 11:44 schreef McCandless het volgende:
[..]
Zoek anders even in Google op "keyword density achterhaald". Je bedoeld in dit geval denk ik ook de anchor-tekst?
met alle respect, maar het is vrij belachelijk om 7,50 per maand te betalen voor een blogquote:Op donderdag 8 maart 2012 11:43 schreef Lotusss het volgende:
De webshop provider geeft ons de mogelijkheid om binnen ons domein een blog aan te maken (dus ukfood.nl/blog). Dit kost ons 7,50 extra per maand. Denken jullie dat wij die kosten eruit zullen halen als we een beetje enthousiast (1 a 2x per week) bloggen met de juiste keywords enzo?
Mja... nu moet ik zeggen dat de andere maandelijkse kosten heel erg meevallen, dus zo'n aanslag is het niet... maar ik hoor nu 2 verschillende geluiden:quote:Op donderdag 8 maart 2012 11:50 schreef RanTheMan het volgende:
[..]
met alle respect, maar het is vrij belachelijk om 7,50 per maand te betalen voor een blog
Tja, moeilijk te zeggen. Een blog is onderdeel van je SEO-strategie en is in de ene branche succesvoller dan in de andere. In de eerste plaats ben ik geen fan van een abonnement zoals jullie dat hebben, al kan ik me voorstellen dat het voor jullie op dit moment de eenvoudigste oplossing was. Beter is het om een op maat gemaakt webshop of een open-source webshop te hebben, dan kan je zo'n blog er gewoon gratis inbouwen. Voor alle extra's die je nu wilt moet je ook weer extra betalen.quote:Op donderdag 8 maart 2012 11:43 schreef Lotusss het volgende:
De webshop provider geeft ons de mogelijkheid om binnen ons domein een blog aan te maken (dus ukfood.nl/blog). Dit kost ons 7,50 extra per maand. Denken jullie dat wij die kosten eruit zullen halen als we een beetje enthousiast (1 a 2x per week) bloggen met de juiste keywords enzo?
7,50 per maand is echt heel veel voor een blog. Neem aan dat je op je eigen webshop ook wel kan door linken naar andere sites ? Dan zou ik gewoon elders een blog aanmaken en die bij je webshop invoegen.quote:Op donderdag 8 maart 2012 11:43 schreef Lotusss het volgende:
De webshop provider geeft ons de mogelijkheid om binnen ons domein een blog aan te maken (dus ukfood.nl/blog). Dit kost ons 7,50 extra per maand. Denken jullie dat wij die kosten eruit zullen halen als we een beetje enthousiast (1 a 2x per week) bloggen met de juiste keywords enzo?
UKfood.nl is van onsquote:Op donderdag 8 maart 2012 12:25 schreef Patrickovik het volgende:
Link naar webshop? Ik dacht dat UKfood.nl van jullie was.
Of is dat ook zo?
Onthoud even dat alle media zoals radio, tv, folders, flyers, kaartjes etc niet meer werken. Er is een heuze cultuur shift aan de gang waarbij de hele marketing wereld zich omvormt. Als je niet meegaat dan zul je geen geld verdienen.quote:Op zondag 12 februari 2012 10:25 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Dank voor jouw inbreng
Om te beginnen met de marketing. Dat is idd het lastigste. Naamsbekendheid verkrijg je niet zomaar, daar moet je wat voor doen. daarnaast is het ook belangrijk om betrouwbaar en klantgericht over te komen. Klant is koning.
Social-media, mond tot mond, goede meta-tags hebben, etc. Met die meta-tags, ook per artikel ga ik vandaag weer mee aan de slag. De nieuwsbrief gaan we deze week maken, en die proberen we samen met assortiment geregeld te vernieuwen.
marketing ook door fysiek aanwezig te zijn op bv beurzen, of Brits gerelateerde events. Naamsbekendheid kweken. Kost tijd en energie, maar dat hebben we er graag voor over.
Mbt de concurrenten, ik denk dat wij scherpe prijzen kunnen aanbieden. Ik heb de websites van concurrenten bekeken en zie nu al dat qua lay-out wij het beter doen.
Er is vraag, genoeg zelfs. Een potentiele markt van 44000 Britten in Nederland, plus de Anglofiel
Daarnaast gaan wij ook seasonal producten aanbieden.
Natuurlijk, wij zijn "absolute beginners", ik ben chauffeur, mijn vriendin werkt op een service-desk. Ons start-budget is uiteraard ook niet oneindig. We zullen het dus rustig aan moeten opstarten, maar wel met voor de eerste keer voldoende artikelen. Als bepaalde artikelen goed gaan lopen gaan bv artikelen die minder lopen op low-profile. Nu is dat nog niet voorspelbaar. En in 12 uur kan ik in principe de spullen weer op voorraad hebben.
Anyway, vandaag weer lekker werken en zaken uitzoeken.
Bedankt voor je feedback!quote:Op donderdag 8 maart 2012 15:11 schreef Piger het volgende:
Ik zie dat jullie het op de site hebben over bezorgtijden tot 18.00. Klopt dat wel?
Hier worden tnt-pakketten tot 21.30 bezorgd (in de praktijk vrijwel altijd na 18.00) Ik neem aan dat jullie hier geen speciale afspraken over hebben met tnt.
Daarnaast bezorgkosten van 8,95 boven de 10 kg. Zou ik persoonlijk niet doen. Om zo'n gewicht te halen moet je flink wat bestelen, dan kan die 2 euro neem ik aan wel van de marge af. Daarnaast motiveert het niet echt om meer te bestellen als je net rond die 10 kg zit.
Daarnaast moeten de algemene voorwaarden op te slaan zijn. Ik heb er geen verstand van, maar kan me voorstellen dat een print knop hier niet onder valt.
Jullie houden overigens Nederlandse maten aan in het engels. Bewuste keuze?
Het is een optie om op termijn over te stappen naar een webwinkel wat beter te configureren is zoals idd Magento of een OS iets. Echter, als beginners hebben we ervoor gekozen om het wat gemakkelijker voor onszelf te houden qua software en ons meer te focussen op het product en de marketing erom heen. Wellicht is op termijn een tussenvorm van een template van een grafisch vormgever ook wel een idee. Dat is namelijk mogelijk binnen het webwinkelsysteem waar wij werken.quote:Op donderdag 8 maart 2012 15:47 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Onthoud even dat alle media zoals radio, tv, folders, flyers, kaartjes etc niet meer werken. Er is een heuze cultuur shift aan de gang waarbij de hele marketing wereld zich omvormt. Als je niet meegaat dan zul je geen geld verdienen.
Owja en wat nog beter is, is dat de nieuwe media je geen cent kost en 10x effectiever is. Heb zelf ook een webwinkel alleen doen wij het voor een project van Jong Ondernemen. Alles is exact hetzelfde alleen opereren wij via Jong Ondernemen en niet via de KvK.
Het is niet alleen Facebook, Twitter account etc..
SEO is ook aan het verzwakken. Dat wilt niet zeggen dat je het niet op orde moet hebben. Ik zou meer tijd in steken in de nieuwe marketing dan in SEO factoren.
Trouwens nog een opmerking/mening. Ik vind je website erg belabbert en totaal niet klantvriendelijk. Sowieso snap ik niet waarom je niet zelf met een eCommerce systeem gaat werken zoals Magento of Opencart (gebruik ik zelf) en dan een mooie theme aanschaft op www.themeforest.com .
Bij elk product staat onze actuele voorraad. Als de voorraad laag wordt bij sommige producten, dan kopen we weer in. De eerste keer hebben we de producten zelf met de auto opgehaald en zat de auto (een stationcar) tot de nok toe vol.quote:Op vrijdag 9 maart 2012 01:43 schreef Patrickovik het volgende:
Heb de website/shop even bekeken, maar het ziet er voor mijn gevoel wel leuk uit.
Echter zou ik toch wat meer snoep/chips etc op de website zetten. Ik denk dat dat de producten zijn die het meest verkocht zullen gaan worden.
Prijzen zijn volgens mij wel goed, ik betaal op eBay voor mijn Flakes en Crunchies ongeveer 3,50/4 euro per 4 stuks incl verzenden (rechtstreeks uit GB) Ga binnenkort wat Crunchies en Flakes bestellen bij jullie.
Hoe groot is jullie voorraad eigenlijk?
Als ik jou was niet zo mega veel focussen op de SEO. Zorg dat je urls, tags, keywords goed zijn en focus je dan op mijn tip.quote:Op zondag 11 maart 2012 10:47 schreef ErwinRommel het volgende:
Ik ga gillend gek worden van dat SEO![]()
Overal lees ik weer wat anders.
Lees je je in, en ga je verder zoeken, weer een geheel ander verhaal over SEO. Om gek van te worden.
Misschien toch eens LATEN doen.
Dat hangt volledig af van je product lijkt mij. Met hun producten is het vrij lastig om een community achtig iets constructief op te zetten. Ik kan in de analytics kijken van 9 webshops, 2 met diensten en 7 met consumenten goederen, van de consumentengoederen komt 80 % van het verkeer uit zoekmachines organisch, en is ongeveer 75% van de verkopen. 10% komt uit direct verker en de resterende 10% uit SM en andere bronnen.. Dus zeker is daarbij een goede SEO strategie cruciaal.quote:Op zondag 11 maart 2012 15:17 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Als ik jou was niet zo mega veel focussen op de SEO. Zorg dat je urls, tags, keywords goed zijn en focus je dan op mijn tip.
Thanks!quote:Op zondag 11 maart 2012 15:17 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Als ik jou was niet zo mega veel focussen op de SEO. Zorg dat je urls, tags, keywords goed zijn en focus je dan op mijn tip.
Wij gaan er zelf eentje beginnen. Zijn nog wel bezig mbt context, content en hosting.quote:Op zondag 11 maart 2012 21:16 schreef Burdie het volgende:
Heb je al weblogs benaderd met de vraag of ze over je willen schrijven?
hehe, ik ben geen boeman hoorquote:Op zondag 11 maart 2012 21:30 schreef Snoepje5 het volgende:
Oh wist niet dat dat jullie website was. Hier kom je toch wat vriendelijker over dan op webwinkelforum
Zelf een weblog starten is wel iets compleet anders dan via reeds bestaande blogs jouw shop onder de aandacht brengen.quote:Op zondag 11 maart 2012 23:09 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Wij gaan er zelf eentje beginnen. Zijn nog wel bezig mbt context, content en hosting.
Naar mijn weten is dat niet mogelijk in die omgevingen. Bovendien is KiyOh een externe beoordelingssite wat mijns inziens de onafhankelijkheid bevestigt. Bovendien zie je het ook weer terug in bijvoorbeeld Google reviews.quote:Op maandag 12 maart 2012 19:19 schreef junkiexp het volgende:
Ik vind de beoordelingapp nogal matig.
Kan dat niet intern in de webshop?
je kunt kiyoh automatisch een mail laten sturen naar elke bestelling, das handig om snel beoordelingen te genererenquote:Op maandag 12 maart 2012 19:37 schreef Lotusss het volgende:
[..]
Naar mijn weten is dat niet mogelijk in die omgevingen. Bovendien is KiyOh een externe beoordelingssite wat mijns inziens de onafhankelijkheid bevestigt. Bovendien zie je het ook weer terug in bijvoorbeeld Google reviews.
Ik weet niet waar dit vandaan komt, maar het is totaal niet relevant.quote:Artikel 26
1. De koper is verplicht de prijs te betalen.
2. De betaling moet geschieden ten tijde en ter plaatse van de aflevering. Bij een consumentenkoop kan de koper tot vooruitbetaling van ten hoogste de helft van de koopprijs worden verplicht.
Bij rembours betaal je pas als je het pakket in handen hebt. Technisch gezien kan je de postbode laten wachten totdat je het pakketje open hebt gemaakt en dat je dan pas betaalt.quote:Op maandag 12 maart 2012 20:04 schreef htsjie het volgende:
[..]
Ik weet niet waar dit vandaan komt, maar het is totaal niet relevant.
Het kenmerk van postorder is dat je juist niet betaalt bij aflevering.
Rembours lijkt er wel op, maar is eigenlijk ook vooraf betalen.
Marmite kan je gewoon bij de AH kopen hoorquote:Op dinsdag 13 maart 2012 09:02 schreef UncleSam het volgende:
Ik mis Marmite en Quality Street in je shop!
Staat onder kook-ingrediénten.... http://www.ukfood.nl/kook-ingredinten/quote:Op dinsdag 13 maart 2012 09:25 schreef Essebes het volgende:
ik mis Bisto Gravy granules
En bij de mogelijkheid om af te halen is het handig te vermelden in welke regio jullie zitten, dat spaart mensen die dit overwegen een emailtje uit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |