Jij probeert nu te scoren, waarschijnlijk voor je vrienden in het karaoke-café ofzo. Maar je loopt met je eigen domheid te koop.quote:Op maandag 6 februari 2012 23:11 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Haha grappig man! Die Derksen act is nog steeds erg leuk!
Moet meneer Arno Vermeulen niet slapen? Of spreek ik hier met Bert van der Veer?quote:Op maandag 6 februari 2012 23:11 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Haha grappig man! Die Derksen act is nog steeds erg leuk!
Tja met al deze schoffies hier, daar krijgt de paard de hik van!quote:Op maandag 6 februari 2012 23:11 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Haha grappig man! Die Derksen act is nog steeds erg leuk!
http://iptv.rtl.nl/ipadxl(...)afe1cfebcaf1e9d9.mp4quote:Op maandag 6 februari 2012 23:13 schreef Salt_Seafood het volgende:
Hoe was de uitzending? Ik heb um gemist
Ik vond het wel een leuke aflevering.quote:Op maandag 6 februari 2012 23:13 schreef Salt_Seafood het volgende:
Hoe was de uitzending? Ik heb um gemist
Jawel, dat moet juist.quote:Op maandag 6 februari 2012 23:11 schreef DrDentz het volgende:
Mja ik mag VI opeens niet meer leuk vinden.
Geweldige show, ook al vind je van niet, gewoon zeggen van wel.quote:Op maandag 6 februari 2012 23:13 schreef Salt_Seafood het volgende:
Hoe was de uitzending? Ik heb um gemist
Het is de Elfstedentocht-waanzin die momenteel door Nederland raast en elke facetten van de samenleving in haar greep heeft. Zelfs een programma voor intellectuelen als P&W is erdoor gegijzeld. Wat moet ik doen?quote:Op maandag 6 februari 2012 23:12 schreef Ties02 het volgende:
Slechte dag gehad AryaMehr? Of is het een winterdip?
quote:Op maandag 6 februari 2012 23:15 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Het is de Elfstedentocht-waanzin die momenteel door Nederland raast en elke facetten van de samenleving in haar greep heeft.
Als je nog meer oude koeien hebt zou ik het snel dan, want alle sloten zijn inmiddels dichtgevroren. Vooral die in Friesland. Je weet wel, van de Elfstedentocht.quote:Op maandag 6 februari 2012 23:18 schreef AryaMehr het volgende:
Baas Johan die hoogst waarschijnlijk door geen enkele voetbalman serieus genomen wordt. Wat ook wel enigszins naar voren kwam toen Van Basten er als gast was. Toen stond onze baas Johan met een mond vol met tanden.
Ik zat meer te wachten op een grappige Derksen oneliner! Of wat dacht je van een gifje!quote:Op maandag 6 februari 2012 23:19 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Als je nog meer oude koeien hebt zou ik het snel dan, want alle sloten zijn inmiddels dichtgevroren. Vooral die in Friesland. Je weet wel, van de Elfstedentocht.
quote:Op maandag 6 februari 2012 23:20 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Ik zat meer te wachten op een grappige Derksen oneliner! Of wat dacht je van een gifje!
Jawel, jawel, dat mag jij vinden, maar ik ben persoonlijk niet zo onder de indruk van de argumenten die je hier te berde brengt.quote:Op maandag 6 februari 2012 23:18 schreef AryaMehr het volgende:
Baas Johan die hoogst waarschijnlijk door geen enkele voetbalman serieus genomen wordt. Wat ook wel enigszins pijnlijk duidelijk werd toen Van Basten er als gast was. Toen stond onze baas Johan met een mond vol met tanden.
Span anders je secretaresse voor een karretje.quote:Op maandag 6 februari 2012 23:20 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Ik zat meer te wachten op een grappige Derksen oneliner! Of wat dacht je van een gifje!
Altijd maar machogebral.quote:Op maandag 6 februari 2012 23:22 schreef j0rdiiii het volgende:
Zit ook te kijken nu, wat een overdreven gedoe in dit topic. Had de reacties eerst even gelezen, wat een overacting joh.
Wat dat betreft inderdáád já.quote:Op maandag 6 februari 2012 23:09 schreef Jmsls het volgende:
Sinds wanneer komen al die semi-intelligenten hier nou weer denigrerend reagerenZe zijn blij als een hond met zeven lullen na hun opmerkingen maar staan met hun eigen domheid te koop, maar dat geheel terzijde.
Persoonlijk vind ik het echt not dun hoe jij hier hele volksstammen op een hoop veegt en te kijk zet. Als volwassen mensen onder elkaar los je dat anders op.quote:Op maandag 6 februari 2012 23:31 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Wat dat betreft inderdáád já.
Vind het ook een beetje gezeik allemaal. Het was echt geen show die de geschiedenisboeken in zal gaan, maar gewoon lekker op het bankie liggen, VI-afleverinkje kijken, niks mis mee.
Volgens mij heeft de intellectuele grachtengordel VI nu ook een beetje ontdekt. Inderdaad net alsof Bert van der Veer ineens fan is geworden. Helemaal vol met ideeën over 'hoe VI hoort te zijn' (een soort van licht ironische versie van Studio Voetbal), terwijl natuurlijk in werkelijkheid ook de tenenkrommende ruzietjes tussen Johan en Wilfred en het puberale gepest van Hansie VI leuk maken en groot hebben gemaakt. Die dingen kwamen net zo goed in DWDD.
Ja jongens, VI heeft een keertje op maandagavond geen absolute topshow gehad, maar gewoon een redelijke, typische Johan/Gijp/Hansie-aflevering. Het is wat!
Ben op de helft en ja natuurlijk gaat men iets te veel in op Kraaij en blabla maar goede uitzending hoor.quote:Op maandag 6 februari 2012 23:22 schreef j0rdiiii het volgende:
Zit ook te kijken nu, wat een overdreven gedoe in dit topic. Had de reacties eerst even gelezen, wat een overacting joh.
Ik keek al VI toen jij nog 'mama, mag ik buiten spelen' riep.quote:Op maandag 6 februari 2012 23:31 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Wat dat betreft inderdáád já.
Vind het ook een beetje gezeik allemaal. Het was echt geen show die de geschiedenisboeken in zal gaan, maar gewoon lekker op het bankie liggen, VI-afleverinkje kijken, niks mis mee.
Volgens mij heeft de intellectuele grachtengordel VI nu ook een beetje ontdekt. Inderdaad net alsof Bert van der Veer ineens fan is geworden. Helemaal vol met ideeën over 'hoe VI hoort te zijn' (een soort van licht ironische versie van Studio Voetbal), terwijl natuurlijk in werkelijkheid ook de tenenkrommende ruzietjes tussen Johan en Wilfred en het puberale gepest van Hansie VI leuk maken en groot hebben gemaakt. Die dingen kwamen net zo goed in DWDD.
Ja jongens, VI heeft een keertje op maandagavond geen absolute topshow gehad, maar gewoon een redelijke, typische Johan/Gijp/Hansie-aflevering. Het is wat!
Dat was nog die cowboytijd.quote:Op maandag 6 februari 2012 23:45 schreef Lokale_Notabele het volgende:
In mijn tijd, en Willem die weet dat nog wel, als iemand je irriteerde op een internetforum dan fietste je naar zijn huis en sloeg je zijn voortanden uit zijn bek. Er waren geen camera's bij, dat kon in die tijd.
Gewoon tussen de trainingen door, met een helm op je hoofd, en als het dan wat laat was geworden gewoon een dildo op je kop.quote:Op maandag 6 februari 2012 23:56 schreef Ties02 het volgende:
Nog even naar die meisjes in de palen kijken in de OQ club in je sparta trainingspakkie, niks mis mee
Wel met Philips batterijen natuurlijk.quote:Op maandag 6 februari 2012 23:57 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Gewoon tussen de trainingen door, met een helm op je hoofd, en als het dan wat laat was geworden gewoon een dildo op je kop.
Free sigaarsnorblogcom!quote:Op maandag 6 februari 2012 22:07 schreef Rens-Reith het volgende:
Allemaal even kijken. Veerboot/SigaarSnor bij BNN 24/7. WAT DUS NIET DE UITZENDING GEHAALT HEEFT! http://247.bnn.nl/artikel/430/video-rtl-sloopt-sigaarsnor
quote:Op maandag 6 februari 2012 23:14 schreef Ties02 het volgende:
[..]
http://iptv.rtl.nl/ipadxl(...)afe1cfebcaf1e9d9.mp4
Gijp signaleerde wel heel vroeg de problemen met Janssen bij Ajax, Adriaanse bij Twente, etc. Achter al dat geouwehoer zit best wel wat inzicht.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 00:43 schreef Slobeend het volgende:
Toch valt me op sinds Gijp er weer bij is dat ik de uitzendingen zonder Gijp leuker vind. Ik was blij dat hij weer terug was, maar nu ik ook een half jaar zonder Gijp heb gezien valt me pas op hoe weinig hij met interessante dingen komt. Hij maakt best leuke opmerkingen en is gewoon heel grappig. Maar hij komt nog steeds met zijn stokpaardjes aanzetten en hij kan alleen blij worden van Barcelona, Ibrahimovic en Arnautovic. Voor de rest is het allemaal maar matig wat er zich op de voetbalvelden afspeelt, dat is echt van zijn gezicht af te lezen. Er komt gewoon weinig verrassends of nieuws meer uit.![]()
Wordt het minder geforceerd na het eerste halfuur?quote:Op dinsdag 7 februari 2012 00:34 schreef Ties02 het volgende:
Zoooo klaar, moet zeggen nog geeneens zo slecht, 7,1
Ja gelukkig wel.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 00:58 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Wordt het minder geforceerd na het eerste halfuur?
Johan nietquote:Op dinsdag 7 februari 2012 00:58 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Wordt het minder geforceerd na het eerste halfuur?
Onzinquote:Op dinsdag 7 februari 2012 00:43 schreef Slobeend het volgende:
Toch valt me op sinds Gijp er weer bij is dat ik de uitzendingen zonder Gijp leuker vind. Ik was blij dat hij weer terug was, maar nu ik ook een half jaar zonder Gijp heb gezien valt me pas op hoe weinig hij met interessante dingen komt.
Eerst lopen janken dat je meer mensen wilt aan tafel die voetbal van dichtbij meemaken en dan zelf de clown uithangen...Hoe triest.quote:
Hier heb je een punt. Entertainers mochten niet komen, het moest meer over voetbal gaan.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 01:10 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Eerst lopen janken dat je meer mensen wilt aan tafel die voetbal van dichtbij meemaken en dan zelf de clown uithangen...Hoe triest.
Gijp zit in niemands kamp die haakt af zodra het inhoudelijk wordt, en gelukkig maar. Al ben ik het wel met je eens dat het wel beter zou zijn als er een enigszins neutraal persoon met een sterke persoonlijkheid aan tafel zou zitten. Maar zo werkt deze soap nou eenmaal niet.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 12:42 schreef eentwee het volgende:
Het is eigenlijk jammer dat Genee niet in het kamp-Van Gaal zit. Die eindeloze onredelijke monologen van Johan om alles wat niet onvoorwaardelijk en volledig kritiekloos Cruijffs voeten likt helemaal af te fikken gaan een beetje vervelen.
Dan was Genee al lang vervangen door Barbara. Derksen duldt geen tegenspraak in zijn programma.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 12:42 schreef eentwee het volgende:
Het is eigenlijk jammer dat Genee niet in het kamp-Van Gaal zit. Die eindeloze onredelijke monologen van Johan om alles wat niet onvoorwaardelijk en volledig kritiekloos Cruijffs voeten likt helemaal af te fikken gaan een beetje vervelen.
In theorie is meedoen in een discussie ook niet de rol van een presentator. Dat Genee dit af en toe wel doet maakt het programma juist leuk, en nee Derksen beseft dit maar al te goed en laat hem nooit vervangen.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 13:01 schreef Symer het volgende:
[..]
Dan was Genee al lang vervangen door Barbara. Derksen duldt geen tegenspraak in zijn programma.
quote:Op dinsdag 7 februari 2012 00:43 schreef Slobeend het volgende:
Toch valt me op sinds Gijp er weer bij is dat ik de uitzendingen zonder Gijp leuker vind. Ik was blij dat hij weer terug was, maar nu ik ook een half jaar zonder Gijp heb gezien valt me pas op hoe weinig hij met interessante dingen komt. Hij maakt best leuke opmerkingen en is gewoon heel grappig. Maar hij komt nog steeds met zijn stokpaardjes aanzetten en hij kan alleen blij worden van Barcelona, Ibrahimovic en Arnautovic. Voor de rest is het allemaal maar matig wat er zich op de voetbalvelden afspeelt, dat is echt van zijn gezicht af te lezen. Er komt gewoon weinig verrassends of nieuws meer uit.![]()
Anderen zoals Boskamp, Schelvis en de Mos hebben inhoudelijk meer over wedstrijden te vertellen en kunnen ook nog mee met het snelle format. Omdat ze elke uitzending steeds wisselden bleef het verrassend. Zo'n vaste samenstelling als nu gaat vervelen en wordt een parodie van zich zelf. Vanavond als ultiem voorbeeld. Dus ik zeg, gewoon weer wisselen met die gasten en Gijp ook één keer in de twee weken ofzo.
Hoe dan ook, beter dan Studio Jack is het nog steeds.
Of misschien is Genee het er wel gewoon mee eens?quote:Op dinsdag 7 februari 2012 13:12 schreef Symer het volgende:
Ik denk eerder dat het Genee is die zich goed beseft dat af en toe zuigen prima is, maar dat ie van Cruiff af moet blijven omdat ie dan fulltime kan gaan schnabbelen.
Ik kan me ook een anekdote herinneren, dat hij de snelste gele kaart ooit in de eredivisie behaalde als invaller. Volgens mij was dat niet voor een tackle, maar voor aanmerkingen op de leiding. Ik zal even op wikipedia kijken.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 04:13 schreef Perico het volgende:
Het klopte overigens niet wat Hansie zei, dat hij nooit iets tegen de scheidsrechters zei.
Ik kan me maar weinig interviews uit VI herinneren, maar eentje met Hans Kraay SR. uit de jaren 80 is me wel bijgebleven. Toen had Hansie het bont gemaakt, was hij weer met een rode kaart het veld uitgestuurd, nadat hij de scheidsrechter voor 10 scheldwoorden had uitgemaakt.
Dus wat deed de oude Kraay maandagmorgen? Hij ging naar Hansie toe, belde aan, Hansie doet open... maar toen geen hallo, nee, de Oude Kraay bleef op de stoep staan, en zei alleen maar die tien scheldwoorden, recht in Hansies gezicht.
Hij sloot af met "afgekeurde varkenskop".
Kijk, dit was nu een mooie anekdote geweest.
Ik geef de uitzending een 5, was echt te kinderachtig bij vlagen.quote:Op maandag 6 februari 2012 22:22 schreef ZuidGrens het volgende:
Ik vond het niveau (zelfs voor VI-begrippen) iets te laag. Wel een paar keer gelachen, maar geen topshow.
6,5.
quote:Op dinsdag 7 februari 2012 15:26 schreef Stokstaart het volgende:
Slappe uitzending. Miste Boskamp en V Hanegem. Te weinig voetbalverstand aan tafel.
Gijp wederom niet leuk.
Wanneer komt nou als vast duo Boskamp en Schelvis?????
Jij weet wel hoe het precies zit? Laat maar horen.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 14:44 schreef anoukane het volgende:
Ik heb 'm hoog zitten, maar Johan liep gister met zijn eigen domheid te koop.
En dan ook nog Adriaanse neerzetten als een dement onbenul. Hij zal Adriaanse zelf wel niet gesproken hebben..
Gijp was gister de enige normale aan tafel, vond de rest te kinderlijk en Johan was aan het trollen om het trollen.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 15:26 schreef Stokstaart het volgende:
Slappe uitzending. Miste Boskamp en V Hanegem. Te weinig voetbalverstand aan tafel.
Gijp wederom niet leuk.
Wanneer komt nou als vast duo Boskamp en Schelvis?????
quote:Wilfred Genee vindt zichzelf wijzer dan Johan Derksen
Laatste update: 7 februari 2012 16:01 info.
AMSTERDAM - Wilfred Genee vindt zichzelf in veel gevallen verstandiger dan Johan Derksen.
Foto: NU.nl/Yuri Saalberg
De twee gezichten van praatprogramma Voetbal International botsen regelmatig tijdens de uitzending, waarbij Derksen zich volgens Genee vaak laat kennen.
"We zijn allebei ongelooflijke mannetjes en vinden het moeilijk om ons ongelijk toe te geven. Gelukkig ben ik vaak nog de verstandigste van de twee", zegt Genee in Grazia.
"Als Johan voelt dat hij het op inhoud verliest, trekt hij het in het persoonlijke om te scoren voor de camera."
"Ik weet hoe ik Johan boos kan krijgen, maar ook hoe ik hem leuke verhalen kan laten vertellen", vervolgt de presentator. De wisselwerking tussen de twee, die wekelijks worden bijgestaan door René van der Gijp, leverde Voetbal International vorig jaar een Gouden Televizier Ring op.
En hier heeft Genee ook helemaal gelijk in.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 16:06 schreef macca728 het volgende:
http://www.nu.nl/achterkl(...)n-johan-derksen.html
[..]
Een vermakelijke hork.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 16:06 schreef Stofje het volgende:
Derksen was gisteren een zwaar irritante knurft. Een hork. Vaak een hilarische kerel, maar soms ook echt onuitstaanbaar irritant. De rest was gewoon normaal: Genee was weer lekker vervelend tegen Kraay, Gijp was gewoon weer zichzelf en dat Kraay daar nog steeds gaat zitten is me echt een raadsel.
ja terwijl Hans gewoon goed over voetbal kan praten inhoudelijk. En over opstellingen, Johan vraagt zich toch ook altijd af waarom Kuijt op links speelt in Oranje ?quote:Op dinsdag 7 februari 2012 16:06 schreef Stofje het volgende:
Derksen was gisteren een zwaar irritante knurft. Een hork. Vaak een hilarische kerel, maar soms ook echt onuitstaanbaar irritant. De rest was gewoon normaal: Genee was weer lekker vervelend tegen Kraay, Gijp was gewoon weer zichzelf en dat Kraay daar nog steeds gaat zitten is me echt een raadsel.
Willem wordt ook vaak onderbroken, waardoor hij vaak stopt met zijn verhaal.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 16:18 schreef Perico het volgende:
Ter verdediging van Johan, echt uit zijn rol viel hij niet.. de eerste keer dat Hansie tijdens het van Basten tijdperk met een opstelling kwam, werd hij nog meer erop aangevallen door Johan
En iedere keer als Hansie met een envelop uit zijn binnenzak tevoorschijn kwam, heeft Johan dit verontwaardigd geridiculiseerd. Ik vind het not dun, maar ok.
Boskamp en Schelvis blijven de beste gasten. Nadeel van Willem is, dat hij niet makkelijk op gang komt en kort van stof is. Is het eenmaal wel het geval, zegt hij wel aardige dingen, waar Johan het altijd mee eens is.
Bij alle discussies tussen Derksen en Genee ben ik het ook meestal eens met Genee, ik erger me dan ook aan het gedrag dat Derksen dan gaat vertonen als hij het niet kan winnen...quote:Op dinsdag 7 februari 2012 18:18 schreef Otto_Kretschmer het volgende:
Johan is een loser geworden. Echt een schreeuwlelijk, vindt genee eerlijker dan derksen allebei altijd met zichzelf bezig maar er is er maar één die er voor uitkomt.
Loop jij nou maar slaafs achter je messias aan.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 18:29 schreef Littlerabbit het volgende:
Wat een gezeik allemaal na 1 mindere aflevering van Derksen zijn kant![]()
Doe ik zeker. Al moet hij niet met vis aankomen daar heb ik geen trek inquote:Op dinsdag 7 februari 2012 18:32 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Loop jij nou maar slaafs achter je messias aan.
heeft wel gelijk hoor.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 18:32 schreef AryaMehr het volgende:
[..]
Loop jij nou maar slaafs achter je messias aan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |