Ik heb er speciaal een supersnel abo voor genomen!quote:Op zaterdag 4 februari 2012 21:55 schreef JohannesKozijn het volgende:
[..]
Hou jij je daar op jouw leeftijd nogsteeds mee bezig? Wat ongezond.
Het zal inderdaad een behoorlijke invloed hebben op de, in de embryonale fase bepaalde, seksuele voorkeur.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 21:48 schreef ouderejongere het volgende:
[..]
Ik vind promotie wel degelijk de juiste benaming. Begin middelbare school zitten leerlingen in een geestelijke en lichamelijke ontwikkelingsfase. Heel smerig van homo's om op die groep "voorlichting"te komen geven. Jongeren moeten zelf hun seksualiteit kunnen ontdekken, daar hebben ze niet de "hulp" van een gestoorde maniak bij nodig.
ik zeg het je, tijd voor pedofielen voor de klas. Als iedereen pedofiel is hebben we meteen een probleem minder.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:10 schreef Semisane het volgende:
[..]
Het zal inderdaad een behoorlijke invloed hebben op de, in de embryonale fase bepaalde, seksuele voorkeur.![]()
Wat een gemenerikken toch! Hoewel je misschien moet voorstellen er een soort duo-promotie van te maken...een gestoorde homo maniak naast een gestoorde reli maniak, lijkt me best geil om mee te maken.
Dan heb je ook minderjarige pedofielen! Dat is pas narcistisch!quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:13 schreef n00b13 het volgende:
[..]
ik zeg het je, tijd voor pedofielen voor de klas. Als iedereen pedofiel is hebben we meteen een probleem minder.
Tja...we dachten nou eenmaal dat die primitieve barbaren wel zo leuk zouden passen bij die gestoorde maniakken van een homo's...wisten wij veel.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:16 schreef AryaMehr het volgende:
Dit krijg je ervan wanneer je je land vol laat stromen met primitieve barbaren die hun achterlijke cultuur met zich mee hebben gebracht.
Heb ik niet geschreven. Volgens mij zijn er op Fok! een paar subfora waar je prima kunt discussiëren. Daar hoort NWS ook bij, alleen duiken in sommige topics steeds dezelfde bekrompen geesten en trollen op.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 21:44 schreef Ulx het volgende:
Een zinnige discussie op fok is onmogelijk?
No shit, Sherlock.
Jongeren worden dag-in, dag-uit met heteroseksualiteit geconfronteerd, dus over een overdaad aan blootstelling aan homoseksualiteit hoeft niemand zich zorgen te maken. Verder laat je seksuele geaardheid zich niet beïnvloeden door een paar voorlichters die een uurtje op school langskomen.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 21:48 schreef ouderejongere het volgende:
Ik vind promotie wel degelijk de juiste benaming. Begin middelbare school zitten leerlingen in een geestelijke en lichamelijke ontwikkelingsfase. Heel smerig van homo's om op die groep "voorlichting"te komen geven. Jongeren moeten zelf hun seksualiteit kunnen ontdekken, daar hebben ze niet de "hulp" van een gestoorde maniak bij nodig.
was Otis Redding uberhaupt homo???quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:20 schreef Semisane het volgende:
[..]
Otis Redding eigenlijk. Geen homo icoon, maar een stuk betere zanger.
Gewoon, omdat dat zo ter sprake kwam. Ik dacht, what the hell heeft die er mee te maken dan?quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:26 schreef Semisane het volgende:
[..]
Zover ik weet niet...was dat de bedoeling dan?
Helemaal niks.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:28 schreef n00b13 het volgende:
[..]
Gewoon, omdat dat zo ter sprake kwam. Ik dacht, what the hell heeft die er mee te maken dan?
1. Af en toe moet er ook ruimte zijn voor een beetje getrol en een grapje. Dat is evident aan het internet.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:24 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Heb ik niet geschreven. Volgens mij zijn er op Fok! een paar subfora waar je prima kunt discussiëren. Daar hoort NWS ook bij, alleen duiken in sommige topics steeds dezelfde bekrompen geesten en trollen op.
[..]
Jongeren worden dag-in, dag-uit met heteroseksualiteit geconfronteerd, dus over een overdaad aan blootstelling aan homoseksualiteit hoeft niemand zich zorgen te maken. Verder laat je seksuele geaardheid zich niet beïnvloeden door een paar voorlichters die een uurtje op school langskomen.
Gewoon het mooiste nummer. Punt. Dus die post je. Punt.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:36 schreef Semisane het volgende:
[..]
Ja, maar het is wel een beetje "too obvious" als ik die ga posten natuurlijk.
Altijd maar weer die afwijzingen.quote:
Precies, het gaat hier niet om puber homofobie maar om pure haat door een bepaalde opvoeding en ook de minachting naar de leraren toe is niet te tolereren en moet keihard afgestraft worden, desnoods met werkkampen.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 18:37 schreef Compatibel het volgende:
Dit soort taferelen zie je nooit bij het programma van Arie Boomsma. Daar roept iedereen altijd blij dat het helemaal te gek is.
- Edit. De homofobie van puberende tieners is nog wel uit te leggen. Schokkender vind ik de doodsbedreiging richting voorlichters.
Volgens dit bericht valt dat toch nog tegen en blijven ze achterlijk.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 19:25 schreef Ulx het volgende:
[..]
Nou, ik begreep van een aanzienlijke groepering in het nederlandse parlement dat aanpassen tegenwoordig de norm is.
quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:55 schreef rsfxrs020 het volgende:
[..]
Volgens dit bericht valt dat toch nog tegen en blijven ze achterlijk.
Maar ik als blanke, met joods-christelijke normen en waarden opgevoedde, doch nu atheistische heteroman heb ook best wel een pesthekel aan dat nichterige gedoe dat continu overal zichtbaar is.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:51 schreef rsfxrs020 het volgende:
[..]
Precies, het gaat hier niet om puber homofobie maar om pure haat door een bepaalde opvoeding en ook de minachting naar de leraren toe is niet te tolereren en moet keihard afgestraft worden, desnoods met werkkampen.
Zijn achterlijkheid, kan hij misschien wel niets aan doen en daarom worden ze gesteund door links die met deze kwestie nu wel in een spagaat zitten.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 20:35 schreef Fascination het volgende:
[..]
Wat een zin.![]()
![]()
En wat zijn die geldige redenen dan?
Bij ons was het onderdeel van biologie dat mensen daar in de les over kwamen vertellen. Of het nut had? Weinig, binnen een week werd er al weer volop gescholden tegen en over homo's. Maar het is wel goed om het een bespreekbaar onderwerp te maken, want dat is het lang niet bij iedereen. Tijdens de les was iedereen wel gewoon geïnteresseerd.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 18:29 schreef DeRakker. het volgende:
Kan niet een leraar van biologie voorlichting geven ofzo? die zullen niet uitgescholden worden.
wordt nog een gezellig kamp dan!quote:Op zaterdag 4 februari 2012 22:59 schreef Ulx het volgende:
[..]
Maar ik als blanke, met joods-christelijke normen en waarden opgevoedde, doch nu atheistische heteroman heb ook best wel een pesthekel aan dat nichterige gedoe dat continu overal zichtbaar is.
Moet ik nu ook een werkkamp in?
Ik weet nog wel dat toen ik op school had, er gasten waren die een soort spreekbeurt of presentatie hielden over homoseksualiteit en de conciërge hadden gevraagd om vragen te beantwoorden. (hij scheen homo te zijn) Maar ik kan me ook eigenlijk niet goed herinneren dat er zo werd gescholden tegen en over homo's, zowel er voor als er na niet. Werd eigenlijk niet zoveel over gesproken.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 23:03 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Bij ons was het onderdeel van biologie dat mensen daar in de les over kwamen vertellen. Of het nut had? Nee, binnen een week werd er al weer volop gescholden tegen en over homo's.
Die heb ik ook nog nooit gesnapt...maar het zal wel iets pre-internet zijn of zo. Hoewel je tegenwoordig met de smartphones deze wiki er weer snel bij kan pakken.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 23:21 schreef Ulx het volgende:
Zouden die voorlichters eigenlijk ook de betekenis van de hanky code uitleggen?
Wat een onzin verkondig je hier toch. In de vierde klas kreeg ik ook bij maatschappijleer voorlichting van COC. In een uurtje werd kort wat achtergrondinformatie over homo-emancipatie gegeven en bestond de mogelijkheid om vragen te stellen.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 18:34 schreef Ryon het volgende:
Met alle respect voor die voorlichters, maar de aandacht geilheid spat er weer vanaf. Seksualiteit is bij de 14/15 jarige een heet hangijzer. Dat was het vroeger, dat is het nu. Je hebt de afgelopen millennia onder een steen geleefd als je denkt als 'voorlichter' dat je respect per direct afdwingt bij 15-jarige leerlingen door op school even 10 minuten een verhaaltje te vertellen en klaar is kees
Dat weten zij ook wel. Maar de subsidiepot moet gevuld blijven.. Zeker in deze tijden.
Nooit gehad. Nooit gemist.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 23:50 schreef Gewetensvol het volgende:
[..]
Wat een onzin verkondig je hier toch. In de vierde klas kreeg ik ook bij maatschappijleer voorlichting van COC. In een uurtje werd kort wat achtergrondinformatie over homo-emancipatie gegeven en bestond de mogelijkheid om vragen te stellen.
Daarentegen kan ik wel begrijpen dat VMBO'ers wellicht meer puberaal gedragen. Het blijft onzinnig om te stellen dat het slechts te maken heeft met het vullen van subsidiepot. Zolang in dit land homoseksuelen niet vrijelijk hand in hand kunnen lopen in bepaalde buurten (of zelfs wonen), blijft voorlichting, ook al is het een uurtje, noodzakelijk. Homoseksualiteit moet genormaliseerd worden. Het is slechts een biologisch gegeven, meer niet. Een beschaafd land als Nederland dient homoseksuelen te beschermen tegen vijandigheid. Financieren van dit soort activiteiten hoort daar ook bij.
Dan hebben jouw ouders je goed opgevoed.quote:
Mijn ouders hebben mij nooit homovoorlichting gegeven hoor, en toch ben ik redelijk goed opgevoed.quote:Op zondag 5 februari 2012 00:29 schreef Gewetensvol het volgende:
[..]
Dan hebben jouw ouders je goed opgevoed.
het enige dat ik geleerd heb is dat je iedereen met respect moet behandelen. Dat heeft niks met homo's te maken.quote:Op zondag 5 februari 2012 00:29 schreef Gewetensvol het volgende:
[..]
Dan hebben jouw ouders je goed opgevoed.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |