MrLie is in de zomer echt een ramp, vooral op vakantie in een zonnig land. Zodra hij uit een gebouw loopt en in de zon komt begint hij acuut te niezenquote:Op vrijdag 27 januari 2012 10:20 schreef freecell het volgende:
[..]
Lol
Leuk is dat, zenuwen in elkaars buurt, ben jij ook een van die mensen die gaat niezen als je in de lamp kijkt?
Iew waarom doet ie dat dan ookquote:Op vrijdag 27 januari 2012 07:57 schreef Isabeau het volgende:
Ross maakte me vannacht echt in een ruk klaarwakkerHij had deodorant opgedaan voor hij naar bed ging. Nou...mijn reukzenuw begon als een gek te vuren, waardoor mijn oogzenuwen heldere lichtflitsen gaven achter mijn dichte ogen (not kidding) en ik Woesj! wakker was
Ik heb hem nog nooit zo ver bij mij vandaan willen hebben in bed
quote:Op vrijdag 27 januari 2012 10:37 schreef Sunnythesun het volgende:
Buuhhh.. wie geeft me even een schop. Ik moet nog een verwerkingsopdracht van het laatst gevolgde vak maken waarin ik eigenlijk voor een groot deel dingen moet herhalen die ik al eerder heb geschreven en het wordt niet eens nagekeken maar moet wel bij het paper gevoegd worden.. Zo nutteloos he..
Blijft een bizarre allergie. Zanger van een van mijn favoriete bands (Tool) heeft het ook, dus zij moeten daar met hun lichtshow altijd rekening mee houden.quote:Op vrijdag 27 januari 2012 10:24 schreef LieLie het volgende:
[..]
MrLie is in de zomer echt een ramp, vooral op vakantie in een zonnig land. Zodra hij uit een gebouw loopt en in de zon komt begint hij acuut te niezen
1-1 bij Djoko - Murrayquote:Op vrijdag 27 januari 2012 11:36 schreef FutureFairytale het volgende:
Van harte DE!
vanuit trein, over een half uur komen we eindelijk aan in Maastricht. Daar lunchen en dan naar de grotten lopen want om 14u is er een rondleiding
.
En opruimen en inruimen en plek overhouden ?quote:Op vrijdag 27 januari 2012 11:45 schreef LieLie het volgende:
Goed dan.. Het idee was dat ik vandaag de apothekerskast weer een keer ging uitruimen..
Ja, dat idee ja. En dat dan drie weken volhoudenquote:Op vrijdag 27 januari 2012 11:47 schreef AnneX het volgende:
[..]
En opruimen en inruimen en plek overhouden ?
Ah er drukt er vast wel 1 door straksquote:
Doe gezellig mee met de Roti van Kayoticquote:Op vrijdag 27 januari 2012 12:19 schreef MaximusTG het volgende:
Ben lekker mn laptop waar ik op de uni aan mn afstuderen werk aan het voorzien van een verse Linux-install op een externe HDD. Ben beetje aan het kijken welke distro het wordt. Ubuntu gaat niet helemaal de kant op die ik wil.. Heb nu Xubuntu erop gezet, en dat bevalt nog wel. FF Debian Unstable in een VM proberen dan maar..
En om het CUL te houden (:P), zoek ik ook nog wat lekkers om te koken voor vanavond.
quote:
Leuk he, schoolquote:Op vrijdag 27 januari 2012 12:58 schreef Sunnythesun het volgende:
Nog 2 kleine reflecties toevoegen en mijn verwerkingsopdrachten zijn klaar om als bijlage toegevoegd te worden.. *dikke duim heeft*
quote:Op donderdag 26 januari 2012 16:21 schreef Sunnythesun het volgende:
Eitje die testMaar kan me voorstellen dat mensen lekker in de war raken er van
quote:Op donderdag 26 januari 2012 22:14 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Nou dat zeg je, maar ik wordt altijd dood moe van dat spul![]()
quote:Op vrijdag 27 januari 2012 13:02 schreef DarkElf het volgende:
Ik heb een garmin forerunner gehad, een sporthorloge met gps en allerlei fratsen.
ideaal dus! ben er heel erg blij mee
net 10 km gelopen en ben dik tevreden, zowel over de garmin als over mijn prestaties vandaag
Oh ja en ik had al een uitgebreide staafmixer set gehad omdat de vorige was overleden
Dat is geen allergie hoorquote:Op vrijdag 27 januari 2012 10:45 schreef TAV74 het volgende:
Blijft een bizarre allergie. Zanger van een van mijn favoriete bands (Tool) heeft het ook, dus zij moeten daar met hun lichtshow altijd rekening mee houden.
Volgens de omscrhijving die ik ooit las over zijn geval wel. Maar hey, wat weet ik er verder ook vanquote:
Knie zit nog een soort gelachtig stuk op knieschijf, minder pijnlijk en pols is alleen nog pijnlijk met kracht/draai bewegingen... ooit zal het over zijnquote:Op vrijdag 27 januari 2012 13:02 schreef DarkElf het volgende:
[..]
Haha neeen tnx
Hoe is het met je pols/knie?
nja, het gaat toch vriezen, dus stinken zal het niet gaan doenquote:Op vrijdag 27 januari 2012 13:27 schreef LieLie het volgende:
Eigenlijk moet de diepvries ook nodig.. Maar als dat nu doe ligt t een week in de container...
Hm, inderdaad, het wil echt kouder worden. Hm, dan misschien die ook gelijk even uitruimen en de diepvries ontdooien. T goede spul kan wel even in de koelkast in de schuur liggen.quote:Op vrijdag 27 januari 2012 13:29 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
nja, het gaat toch vriezen, dus stinken zal het niet gaan doen![]()
ik ga eens even buiten kijken..
handig is dat idd he? Kan je even rustig verder kijken idd.quote:Op vrijdag 27 januari 2012 13:44 schreef Stereotomy het volgende:
't is echt dringen in Barcelona in de periode als ik daar wil zijn (groot congres in de Fira). Heb nu 8plekken geboekt (free cancellation
) en ben ze nu rustig aan het vergelijken. Denk dat het deze wordt:
http://www.booking.com/hotel/es/casa-diagonal.en-gb.html
Tnx!quote:
doen! edinburgh is zo leukquote:Op vrijdag 27 januari 2012 14:00 schreef PdeHoog het volgende:
Ik ben aan het overwegen om een citytrip naar Edinburgh te boeken voor begin maart
Eerst ff kijken of het budgettair verantwoord isquote:
Leuk. 1 van de leukste steden van Schotland!quote:Op vrijdag 27 januari 2012 14:00 schreef PdeHoog het volgende:
Ik ben aan het overwegen om een citytrip naar Edinburgh te boeken voor begin maart
Pannetje warm water erin zetten?quote:Op vrijdag 27 januari 2012 14:09 schreef LieLie het volgende:
Zo zeg, die diepvries van ons is zo nog niet dooi denk ik
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Confidence through competence
quote:Op vrijdag 27 januari 2012 14:28 schreef Stereotomy het volgende:
jee steer dat is wel een opluchting zeg!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
en die knie prothese, no ja wie dan leeft die dan zorgt nietwaar? Voor nu is dit iig goed nieuws.♥ ♥ 13-08-2002 ♥ ♥
quote:Kabinet stemt in met boerkaverbod
Laatste update: 27 januari 2012 14:55
info
AMSTERDAM - Mensen die op straat een boerka, een bivakmuts of een integraalhelm dragen, kunnen straks een boete tegemoet zien.
Foto: ANP
Het kabinet heeft vrijdag ingestemd met een verbod op gezichtsbedekkende kleding.
Minister Liesbeth Spies (Binnenlandse Zaken) noemde vrijdag na afloop van de ministerraad het boerkaverbod ''van onvoorstelbaar groot belang", zelfs al is het aantal vrouwen dat een boerka draagt beperkt. Ze zei het heel belangrijk te vinden dat mensen elkaar in een open samenleving open benaderen.
Volgens het kabinet biedt het Europees Verdrag voor de Rechten van de Mens de ruimte de vrijheid van godsdienst enigszins in te perken als dit in het belang is van de openbare orde.
Carnavalsvierders en sinterklazen hoeven zich geen zorgen te maken als ze onherkenbaar de straat op gaan.
en pizzakoeriers..quote:
quote:Blaricum is opnieuw de duurste woongemeente van Nederland. Kopers betaalden daar in 2011 gemiddeld 775.000 euro voor een koopwoning.
Dat blijkt uit gegevens van de website Woningmarktcijfers.nl die vrijdag bekend zijn gemaakt. De gemiddelde koopsom daalde in Blaricum met 1,7%, maar er werden wel 23% meer woningen verkocht.
De tweede plaats op de ranglijst van duurste woongemeenten wordt bezet door Bloemendaal. Gemiddeld waren kopers daar 698.000 euro kwijt voor een woning. De derde plaats is voor Wassenaar met 592.000 euro.
Met uitzondering van Laren steeg in de overige top-10 gemeenten de gemiddelde koopsom in 2011. Het aantal verkochte woningen met een koopsom boven 1 miljoen euro steeg in 2011 met 18% tot 699 stuks, in 2008 lag dit aantal nog op bijna 1.200.
De goedkoopste gemeente om te wonen vorig jaar was Pekela. Gemiddeld kostte een huis daar 133.000 euro. Daarna volgden De Marne en Kerkrade met respectievelijk 136.800 en 138.300 euro.
quote:Op vrijdag 27 januari 2012 14:28 schreef Stereotomy het volgende:
Dat laatste moet bijna iedereen die sport op een beetje niveau. Neem aan dat je ook steeds zwaarder squat?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
quote:Op vrijdag 27 januari 2012 16:53 schreef Sarabi het volgende:
Weekend
Vanavond eigenlijk nog naar de sportschool maar het zou best kunnen dat ik daar geen zin meer in heb
Lange dag van testjes weer achter de rug.
Wel een leuk gesprek gehad en nu zit ik te twijfelen over een vervolgopleiding
Paboquote:Op vrijdag 27 januari 2012 16:55 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]wat dan??
Edinburghdaar wil ik ook weer een keer heen..
Ook klaar, sporten gaat niet door vandaag dus ik ga gewoon direct instortenquote:Op vrijdag 27 januari 2012 17:04 schreef Den_Haag het volgende:
Klaar met werken voor vandaag. Zo eens sporten en dan in slaap vallen vrees ik.
Ohjee.. weet je dat wel zekerquote:Op vrijdag 27 januari 2012 17:00 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Pabo
Met mijn bachelor zou ik die verkort & in deeltijd kunnen doen.
Dus 1 dag in de week en dan 2 jaar lang.
Voor de klas gaan staan is nooit slim neequote:Op vrijdag 27 januari 2012 17:11 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ik weet wel dat ik het heel leuk zal vinden, maar of het slim is.....
Daarom hoop ik dat ik mss ooit een combinatie van orthopedagoog en leerkracht kan vindenquote:Op vrijdag 27 januari 2012 17:13 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Voor de klas gaan staan is nooit slim neewel leuk
![]()
(soms.. meestal.. soms... zegt zij die een opleiding doet om er weg te kunnen komen op den duur![]()
)
Dat lijkt mij ook tof jaquote:Op vrijdag 27 januari 2012 17:14 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Daarom hoop ik dat ik mss ooit een combinatie van orthopedagoog en leerkracht kan vinden
Gewoon een paar dagen voor de klas en een paar dagen leerkrachten begeleiden
Ja, klopt.quote:Op vrijdag 27 januari 2012 17:16 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Dat lijkt mij ook tof jaZit je denk ik wel aan een eigen praktijk of zo vast. Ruimte voor begeleiding op scholen wordt op dit moment alleen maar minder helaas. De rt'ers zijn ook al verdwenen zo ongeveer..
Nooit verkeerd om je blik open te houdenquote:Op vrijdag 27 januari 2012 17:19 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ja, klopt.
Achja heb nu weer genoeg om over na te denken de komende tijd
LOL hoe weer jij nou weer dat ik net een glas inschenk voor mezelf??quote:Op vrijdag 27 januari 2012 17:21 schreef borisz het volgende:
Sunny haal de kurk eens uit de fles. De wijn mag nu wel open.
quote:Op vrijdag 27 januari 2012 17:26 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
LOL hoe weer jij nou weer dat ik net een glas inschenk voor mezelf??![]()
quote:Op vrijdag 27 januari 2012 14:28 schreef Stereotomy het volgende:
YessSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Zat/zit je met je aaipetje op het graagiequote:Op vrijdag 27 januari 2012 15:32 schreef AnneX het volgende:
En dis is the big city calling Utrecht from the winkel van Sinkel...
Vers bij Broese vandaan met 2 - twee - kookboeken voor mijn verjaardag as. maandag.
En een jasje in de sale en daarom twee shirts uit de nieuwe collectie.![]()
Kookboek 1 is Plenty van Ottolenghi en 2. Is Cucina Maria
Doorgebladerd en ziet er al goed uit.![]()
Leuk!Ik ben zo gaar en zo zombie van die 100+ mensen die ik vandaag gezien heb dat ik net gewoon vergeten ben uit te checkenquote:Op vrijdag 27 januari 2012 17:07 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Ook klaar, sporten gaat niet door vandaag dus ik ga gewoon direct instortenkwam er op 3/4 van mn looproute naar huis achter.
Ben dus net met de auto ff teruggereden om te bliepen
Dit was vrij onmenselijk vandaag
Maarrrrrrrrrr nu tot donderdag free as a![]()
![]()
Ik zit aan een sinasje lightquote:Op vrijdag 27 januari 2012 17:26 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
LOL hoe weer jij nou weer dat ik net een glas inschenk voor mezelf??![]()
Heb je die nog niet aan danquote:Op vrijdag 27 januari 2012 16:05 schreef Felagund het volgende:
Gefeliciteerd DE!
De winter komt er volgende week aan, mag ook wel een keer. Kan ik gelijk testen of mijn verwarming het nog doet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |