1-1 bij Djoko - Murrayquote:Op vrijdag 27 januari 2012 11:36 schreef FutureFairytale het volgende:
Van harte DE!
vanuit trein, over een half uur komen we eindelijk aan in Maastricht. Daar lunchen en dan naar de grotten lopen want om 14u is er een rondleiding
.
En opruimen en inruimen en plek overhouden ?quote:Op vrijdag 27 januari 2012 11:45 schreef LieLie het volgende:
Goed dan.. Het idee was dat ik vandaag de apothekerskast weer een keer ging uitruimen..
Ja, dat idee ja. En dat dan drie weken volhoudenquote:Op vrijdag 27 januari 2012 11:47 schreef AnneX het volgende:
[..]
En opruimen en inruimen en plek overhouden ?
Ah er drukt er vast wel 1 door straksquote:
Doe gezellig mee met de Roti van Kayoticquote:Op vrijdag 27 januari 2012 12:19 schreef MaximusTG het volgende:
Ben lekker mn laptop waar ik op de uni aan mn afstuderen werk aan het voorzien van een verse Linux-install op een externe HDD. Ben beetje aan het kijken welke distro het wordt. Ubuntu gaat niet helemaal de kant op die ik wil.. Heb nu Xubuntu erop gezet, en dat bevalt nog wel. FF Debian Unstable in een VM proberen dan maar..
En om het CUL te houden (:P), zoek ik ook nog wat lekkers om te koken voor vanavond.
quote:
Leuk he, schoolquote:Op vrijdag 27 januari 2012 12:58 schreef Sunnythesun het volgende:
Nog 2 kleine reflecties toevoegen en mijn verwerkingsopdrachten zijn klaar om als bijlage toegevoegd te worden.. *dikke duim heeft*
quote:Op donderdag 26 januari 2012 16:21 schreef Sunnythesun het volgende:
Eitje die testMaar kan me voorstellen dat mensen lekker in de war raken er van
quote:Op donderdag 26 januari 2012 22:14 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Nou dat zeg je, maar ik wordt altijd dood moe van dat spul![]()
quote:Op vrijdag 27 januari 2012 13:02 schreef DarkElf het volgende:
Ik heb een garmin forerunner gehad, een sporthorloge met gps en allerlei fratsen.
ideaal dus! ben er heel erg blij mee
net 10 km gelopen en ben dik tevreden, zowel over de garmin als over mijn prestaties vandaag
Oh ja en ik had al een uitgebreide staafmixer set gehad omdat de vorige was overleden
Dat is geen allergie hoorquote:Op vrijdag 27 januari 2012 10:45 schreef TAV74 het volgende:
Blijft een bizarre allergie. Zanger van een van mijn favoriete bands (Tool) heeft het ook, dus zij moeten daar met hun lichtshow altijd rekening mee houden.
Volgens de omscrhijving die ik ooit las over zijn geval wel. Maar hey, wat weet ik er verder ook vanquote:
Knie zit nog een soort gelachtig stuk op knieschijf, minder pijnlijk en pols is alleen nog pijnlijk met kracht/draai bewegingen... ooit zal het over zijnquote:Op vrijdag 27 januari 2012 13:02 schreef DarkElf het volgende:
[..]
Haha neeen tnx
Hoe is het met je pols/knie?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |