Was dat het ook? Of was het alleen je gevoel?quote:Op donderdag 26 januari 2012 21:55 schreef Awesome_ het volgende:
Elke rep deed ik alsof het mijn laatste was en mijn techniek kon niet beter voor m'n gevoel.
Tja, NoxiPro geeft je wel aantoonbaar meer power waardoor het ook makkelijk is de correcte techniek toe te passen. Dus ja, waarschijnlijk wel.quote:Op donderdag 26 januari 2012 22:09 schreef Snakey het volgende:
[..]
Was dat het ook? Of was het alleen je gevoel?
Het klinkt altijd namelijk als mensen op speed of xtc die alles mooi en geweldig vinden, terwijl de werkelijkheid een stuk lelijker is.
nofi
Yep, zowel in de spiegel, als gevoelsmatig. Ook m'n spotter was meer dan tevreden. Dus het hele focus verhaal geloof ik meteenquote:Op donderdag 26 januari 2012 22:09 schreef Snakey het volgende:
[..]
Was dat het ook? Of was het alleen je gevoel?
Het klinkt altijd namelijk als mensen op speed of xtc die alles mooi en geweldig vinden, terwijl de werkelijkheid een stuk lelijker is.
nofi
Okee.quote:Op donderdag 26 januari 2012 22:17 schreef Awesome_ het volgende:
[..]
Yep, zowel in de spiegel, als gevoelsmatig. Ook m'n spotter was meer dan tevreden. Dus het hele focus verhaal geloof ik meteen
Wat gebruik je wel dan, wel whey of dat ook niet? Zomaar een vraag hoor.quote:Op donderdag 26 januari 2012 22:24 schreef Snakey het volgende:
[..]
Okee.![]()
Het is gewoon niet mijn ding, zulke middelen. Ik heb zo´n beetje alles wat los en vast zit gebruikt en het enige wat het mij geleerd heeft is dat ik het beste op mijn eigen kracht kan vertrouwen omdat dat het enige is wat echt is.
Maar hee, ieder zijn ding.
Yep, wel supplementen zoals whey, caseine, creatine, glutamine, BCAA en multi vitamines.quote:Op donderdag 26 januari 2012 22:30 schreef drumstickNL het volgende:
[..]
Wat gebruik je wel dan, wel whey of dat ook niet? Zomaar een vraag hoor.
Arnie!quote:Op donderdag 26 januari 2012 22:44 schreef fathank het volgende:
Nu arnie in volle glorie op rtl7. Commando
Nee man, ik span mn buikspieren aan. Zit zeker een stuk boven de 12%. Maar 18,5% zoals die weegschaal aangaf leek me wel heel erg sterk.quote:Op donderdag 26 januari 2012 20:26 schreef TonyMalony het volgende:
[..]
Je buikspieren zijn wel duidelijk te zien, ik zou zeggen dat je zeker op 10% tot 12% zit. Misschien wel lager zelfs!
Nou ben ik jaloers. Tot 2008 in de David Lloyd blijdorp gebruikt, geweldig ding. Eens kijken of ik ze bij DL Capelle zo gek kan krijgen om er 1 aan te schaffen.quote:Op donderdag 26 januari 2012 22:49 schreef seto het volgende:
Na de mooie verhalen hier over die pullover machine vandaag ook maar eens geprobeerd. Het voelt inderdaad een beetje aan als een squat voor het bovenlichaam, voelde hem zelfs in mijn buik. Top ding
Je weet dat multi-vitamines niet zo goed werken he? Altans naar wat ik heb gelezen. Je gebruikt overigens meer dan mij atm.quote:Op donderdag 26 januari 2012 22:41 schreef Snakey het volgende:
[..]
Yep, wel supplementen zoals whey, caseine, creatine, glucosamine, BCAA en multi vitamines.![]()
Beetje overkill, maar het is een experimentje wat ik doe. Over een tijdje stop ik met caseine, creatine en BCAA. voor een half jaar,kijken wat het verschil is.
Ja super Helemaal verplichtquote:Op donderdag 26 januari 2012 22:46 schreef jeurse04 het volgende:
[..]
Arnie!
Ik wil gaan beginnen met whey eiwitshakes te gaan gebruiken. Is dit echt een must voor BB? En zoja, welke merken zijn aan te raden?
I know, je zou alles uit je voeding moeten kunnen halen. Het is een aanvulling, alles wat je lichaam niet nodig heeft pis je toch weer uit.quote:Op donderdag 26 januari 2012 22:56 schreef drumstickNL het volgende:
[..]
Je weet dat multi-vitamines niet zo goed werken he? Altans naar wat ik heb gelezen. Je gebruikt overigens meer dan mij atm.![]()
quote:Op donderdag 26 januari 2012 22:53 schreef Snakey het volgende:
[..]
Nou ben ik jaloers. Tot 2008 in de David Lloyd blijdorp gebruikt, geweldig ding. Eens kijken of ik ze bij DL Capelle zo gek kan krijgen om er 1 aan te schaffen.
wat is je angst dan?quote:Op donderdag 26 januari 2012 22:59 schreef Kroc het volgende:
Ik heb een soort bb angst gekregen, ik weet niet wat het is. Weeg nu 89kg, maar ben vele malen sterker dan toen ik 100kg woog maar veel opgepompter en groter was.
quote:Op donderdag 26 januari 2012 23:01 schreef seto het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Deze hebben wij staan, van Hammer Strength. Plate loaded
toen ik eerst 10kg meer woog en echt 'groot' was, zeiden mensen weeyow jij bent groot en sterk blabla. Nu ben ik lichter maar veel sterker dan toen, nu hoor ik dat minderquote:
quote:Op donderdag 26 januari 2012 14:14 schreef Panzermaus het volgende:
Ik kan weer redelijk lopen. Gisteravond geprobeerd om door de pijn heen te trainen, maar zelfs van chinups werd ik alleen maar misselijk door de pijn in mijn kuiten. Andere dingen voelden ook alsof ik geen kracht kon zetten. Was net alsof mijn lijf zei 'he panzermaus lekkere boy (no homo) ga naar huis en ga douchen'. Zo gezegd zo gedaan, vanavond maar weer een poging.
Had ook een nachtmerrie vannacht.En dit is srs. Ik droomde dat ik overal brood met pindakaas had laten slingeren terwijl ik dacht dat ik het had opgegeten. Dus dat waren dus allemaal kcals die ik achterliep en nog moest opvullen. Half paniekerig ze allemaal op zitten eten, ze waren overal verstopt.
Echt wat-de-neuk.
7.000 calorieen per dag en zwaar blijven trainen, ben je zo weer op peil.quote:Op donderdag 26 januari 2012 23:06 schreef Kroc het volgende:
[..]
toen ik eerst 10kg meer woog en echt 'groot' was, zeiden mensen weeyow jij bent groot en sterk blabla. Nu ben ik lichter maar veel sterker dan toen, nu hoor ik dat minder![]()
It's all about looks
Lactosevrije melk, goedkoper en helpt ook.quote:Op donderdag 26 januari 2012 23:31 schreef star_gazer het volgende:
Ik ging me op een gegeven moment een partij ruften van de melk zeg, niet normaal meerBen toch maar aan de lactase tabletten gegaan. Helpt!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |