Wat vroeg ze je dan? En wat vroeg jij? Hier kan zo niemand wat mee.quote:Op woensdag 25 januari 2012 20:20 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Al contact gehad daarna via een ander medium, zo een persoon is dus mijn sms'jes vergeten. Vind ze dus niet belangrijk genoeg... Vraagt dus om mijn aandacht, om vervolgens mijn aandacht niet belangrijk te vinden.
Ok ik heb de balance opgemaakt voor mezelf, het slaat gewoon nergens op
Ook dat kan wel. Je krijgt een sms in bv. de auto. Denkt "daar reageer ik later wel op" en eenmaal op het werk komen er andere dingen tussen en ben je het vergeten.quote:Op woensdag 25 januari 2012 20:20 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Al contact gehad daarna via een ander medium, zo een persoon is dus mijn sms'jes vergeten. Vind ze dus niet belangrijk genoeg... Vraagt dus om mijn aandacht, om vervolgens mijn aandacht niet belangrijk te vinden.
Ok ik heb de balance opgemaakt voor mezelf, het slaat gewoon nergens op
''wat ben je aan het doen''quote:Op woensdag 25 januari 2012 20:20 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Wat vroeg ze je dan? En wat vroeg jij? Hier kan zo niemand wat mee.
Als ze eerder op je afgeknapt is, waarom dan wel een sms sturen?quote:Op woensdag 25 januari 2012 20:19 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Nee het is moeilijk te zeggen waarom ze er 3 dagen over deed om te reageren. Dat doe je doorgaans niet bij iemand waar je interesse in hebt. Dus ja dan is ze eerder afgeknapt, maar waarop dat weet ik natuurlijk niet.
Beleefdheid, nog enige vorm van twijfel...quote:Op woensdag 25 januari 2012 20:22 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Als ze eerder op je afgeknapt is, waarom dan wel een sms sturen?
En dan krijg je een beleefd sms'je terug, en dan weet jet het zeker! Het wordt nooit meer wat!quote:Op woensdag 25 januari 2012 20:23 schreef Halcon het volgende:
[..]
Beleefdheid, nog enige vorm van twijfel...
Hehe ja ... we hadden echt teveel bier opquote:Op woensdag 25 januari 2012 19:43 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ze heeft mij door de stad gesleurd. Ik kon nauwelijks nog lopen. Jij had ongeveer dezelfde hoeveelheid bier op, dus kan me niet echt voorstellen hoe je naar BoZ bent gereden. Ik kwam terecht in een of andere hele foute tent. Daar nog wat gedanst en gedronken. Daarna met de taxi (want lopen ging echt niet meer) die dame die jou aan wilde randen afgezet en naar mijn auto gereden. In de taxi zat ze al met haar hand in mijn broek. Daarna sex gehad in mijn auto. Mijn knie ligt er nog open van aangezien ik bij de laatste paar stoten op dat matje zat te schuren met mijn knie.
Die Hongaarse was inderdaad vervelend en stonk behoorlijk naar de alcohol.
Ja, wel een beetje een faaldag. Volgende keer moeten we maar iets minder bier drinken, want daar komt alleen maar ellende van.
Ik word momenteel geplayed door een Roemeens meisje. Vol goede moed wilde ik gisteren de boel afkappen, maar het was alsof je met een waterpistooltje de oorlog wilt beeindigen en wordt aangevallen door een leger navy seals. Ik werd compleet weggeblazen, ze kwam met dingen waar geen speld tussen wat te krijgen en dus gaan we gewoon maar door.... Intussen ben ik wel compleet gesloopt.
Ze reageerde er helemaal niet op, na 3 dagen kaarte ik het aan samen met wat andere dingetjes die ik raar vond.quote:Op woensdag 25 januari 2012 20:19 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Nee het is moeilijk te zeggen waarom ze er 3 dagen over deed om te reageren. Dat doe je doorgaans niet bij iemand waar je interesse in hebt. Dus ja dan is ze eerder afgeknapt, maar waarop dat weet ik natuurlijk niet.
Misschien was ze niks boeiends aan het doen en hoopte ze op een boeiender gesprek en had ze spijt van het inhoudsloze smsje.quote:Op woensdag 25 januari 2012 20:22 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
''wat ben je aan het doen''
''wat ben jij aan het doen?''
Kort door de bocht.
Dan zeg je ''O vergeten''quote:Op woensdag 25 januari 2012 20:21 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ook dat kan wel. Je krijgt een sms in bv. de auto. Denkt "daar reageer ik later wel op" en eenmaal op het werk komen er andere dingen tussen en ben je het vergeten.
Volgende keer niet aankaarten als het gesprek zo triviaal is. Gewoon een nieuw gesprek beginnen. Ik heb ook wel eens niet gereageerd op smsjes met een vraag als het eigenlijk nergens over ging. Nog nooit gezeur mee gehad.quote:Op woensdag 25 januari 2012 20:24 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ze reageerde er helemaal niet op, na 3 dagen kaarte ik het aan samen met wat andere dingetjes die ik raar vond.
quote:Op woensdag 25 januari 2012 20:24 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Misschien was ze niks boeiends aan het doen en hoopte ze op een boeiender gesprek en had ze spijt van het inhoudsloze smsje.
Als ik om 5 voor negen een smsje stuur, om 9 uur krijg ik er een terug, kan ik toch echt pas om 12 uur reageren hoor. Ik zit achter de balie, en het staat zo stom tegenover klanten om te smsen. dus slap excuus of nietquote:Op woensdag 25 januari 2012 20:27 schreef Ayumu2.0 het volgende:
Bij mij word er binnen 10 minuten terug gereageerd en te druk vind ik zelf een slap excuus het is een vorm van beleefdheid en als ik het druk heb dan meld ik dat direct door een standaard tekst te sturen die al standaard op de mobiel staan.
Zo moeilijk is dat niet.
Ja, je greep gewoon elk willekeurig glas wat binnen handbereik was.quote:Op woensdag 25 januari 2012 20:23 schreef richard_prf het volgende:
[..]
Hehe ja ... we hadden echt teveel bier op... ik dronk gewoon van volle glazen van anderen volgens mij :S wist echt niet meer welk glas nou van mij was
![]()
Aankomend weekend ga ik even rustig aan doen... maar die week daarop wil ik wel weer uit... en ja ik ga zeker weten minder bier drinkenEerst volgende keer dat ik weer veel bier ga drinken is tijdens carnaval.
Oh ja dat smsde je ja dat je sex met haar had gehad en dat je op weg was om kebab te eten dacht ik... vond het wel grappig dat smsje.... meisje G trok toen mijn telefoon uit mijn handen en las het smsje... zij vond het niet zo leuk lol. Vieze smerige Bulgaarse wijven zei ze.
Toen ik wakker werd wist ik echt even niet waar ik was... eerst dacht ik dat ik naast die milf wakker werd maar dat bleek gewoon meisje G te zijn zonder makeup![]()
![]()
... ze vond het echt zo grappig hoe ik verbaast keek.
Ja volgende keer dat we gaan.... echt minder alcohol, laten we dat compenseren met roken !!!
Ook jammer dat er deze keer minder wijven waren...
Trouwens die chinees met enorme kop was er ook weerheel laat kwam hij nog binnen.
Het gaat mij om het punt dat er om aandacht gevraagd wordt en dat ze die dan krijgt dat ze er niks mee doet en zelfs vergeet.quote:Op woensdag 25 januari 2012 20:26 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Volgende keer niet aankaarten als het gesprek zo triviaal is. Gewoon een nieuw gesprek beginnen. Ik heb ook wel eens niet gereageerd op smsjes met een vraag als het eigenlijk nergens over ging. Nog nooit gezeur mee gehad.
True.quote:Op woensdag 25 januari 2012 20:28 schreef usedtoknow het volgende:
[..]
Ze vindt je niet interessant, duidelijk.
Je vraagt haar wat ze aan het doen is. Misschien was ze niks boeiends aan het doen en reageerde ze er daarom maar niet op. De reden van de vraag naar jou was in de hoop op een boeiender gesprek en toen er niks leuks was om op in te haken liet ze het gesprek maar zitten. Bijvoorbeeld.quote:
Op zo'n onnozele sms?quote:Op woensdag 25 januari 2012 20:25 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Dan zeg je ''O vergeten''
Ipv te doen alsof het heel normaal is dat er niet op gereageerd wordt en het wanhopig te vinden.
Wat een hoeren gedrag dan.quote:Op woensdag 25 januari 2012 20:29 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Je vraagt haar wat ze aan het doen is. Misschien was ze niks boeiends aan het doen en reageerde ze er daarom maar niet op. De reden van de vraag naar jou was in de hoop op een boeiender gesprek en toen er niks leuks was om op in te haken liet ze het gesprek maar zitten. Bijvoorbeeld.
Jij noemt het aandacht, misschien hoopte ze gewoon op een leuk gesprek en dat kwam er niet uit.quote:Op woensdag 25 januari 2012 20:29 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Het gaat mij om het punt dat er om aandacht gevraagd wordt en dat ze die dan krijgt dat ze er niks mee doet en zelfs vergeet.
Ik kan dus met 3 klikjes op de handy even een stanaard tekstje terugsturen dat lukt me dus gewoon altijdquote:Op woensdag 25 januari 2012 20:28 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
Als ik om 5 voor negen een smsje stuur, om 9 uur krijg ik er een terug, kan ik toch echt pas om 12 uur reageren hoor. Ik zit achter de balie, en het staat zo stom tegenover klanten om te smsen. dus slap excuus of niethet is toch echt zo
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |