Noesquote:Op woensdag 14 maart 2012 20:53 schreef juultje84 het volgende:
Jennie Garth (Beverly Hills 90210) en Peter Facinelli (Twilight) gaan na 11 jaar scheiden.
[ afbeelding ]
Jennie Garth gaat scheiden
Jennie Garth gaat scheiden van haar man Peter Facinelli. Het acteurskoppel, dat elkaar leerde kennen op de set van tv-film An Unfinished Affair, trouwde in 2001 en heeft drie dochters.
“Hoewel we hebben besloten er een punt achter te zetten, voelen we nog veel liefde en toewijding voor onze kinderen”, zegt het stel in een verklaring. “We willen onze prachtige dochters samen blijven opvoeden en vragen om privacy en respect in deze tijd.”
De 39-jarige Garth werd in de jaren negentig bekend door de tv-serie Beverly Hills 90210, waarin ze de rol van Kelly Taylor vertolkte. In 2008 keerde ze terug in een spin-off van de serie, genaamd 90210. De 38-jarige Facinelli was te zien in de Twilight-films. (Novum)
Oh do tell!quote:Op vrijdag 9 maart 2012 12:06 schreef Copycat het volgende:
En bij dat overspel speelt sekse geen rol.
Laat ik volstaan met te vertellen dat ik een gay-koppel ken dat gezellig met hem heeft liggen rollebollen ...quote:
quote:Op zondag 18 maart 2012 10:44 schreef Copycat het volgende:
[..]
Laat ik volstaan met te vertellen dat ik een gay-koppel ken dat gezellig met hem heeft liggen rollebollen ...
Maar het zou me niks verbazen als dat met goedkeuring van thuis is.
Zou mij ook niet verbazen als moeder de vrouw haar toy boy best wil delen.quote:Op zondag 18 maart 2012 10:44 schreef Copycat het volgende:
[..]
Laat ik volstaan met te vertellen dat ik een gay-koppel ken dat gezellig met hem heeft liggen rollebollen ...
Maar het zou me niks verbazen als dat met goedkeuring van thuis is.
quote:Op zondag 18 maart 2012 15:33 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Zou mij ook niet verbazen als moeder de vrouw haar toy boy best wil delen.
Eigenlijk moet er een SHO-topic komen met eigen roddels van FOK!kers, vind ik. ole weet ook altijd van alles bijvoorbeeld.
En ik hoorde laatst dat Isa Hoes vreemdging.
quote:Op zondag 18 maart 2012 15:33 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Zou mij ook niet verbazen als moeder de vrouw haar toy boy best wil delen.
Eigenlijk moet er een SHO-topic komen met eigen roddels van FOK!kers, vind ik. ole weet ook altijd van alles bijvoorbeeld.
En ik hoorde laatst dat Isa Hoes vreemdging.
Vreemdging. Verleden tijd.quote:Op zondag 18 maart 2012 15:35 schreef Tinkepink het volgende:
[..]Ik heb iets gemist. Heeft Isa dan alweer een relatie waarbinnen ze vreemd kan gaan?
quote:Heeft je bekendheid invloed op het goed houden van je relatie?
‘Bekend zijn maakt je hele leven gecompliceerder. Maar inmiddels zijn we er aardig aan gewend. Gelukkig is het hier ook niet zo erg als in bijvoorbeeld Engeland. Het voordeel bij ons is, dat wij elkaar hierin begrijpen. Maar samen voelen we ons wel eens ‘aangeschoten wild’. Als ze mij niet herkennen, herkennen ze Isa wel. Vooral toen we trouwden in Venetië was het even lastig. We wilden het graag geheim houden, maar het tijdschrift Privé was erachter gekomen. Uiteindelijk leverde dat wel weer mooie foto’s op. Zo heeft elk nadeel zijn voordeel. Wat ik wel moeilijk vind, is dat alles zwart op wit wordt vastgelegd. Als Bekende Nederlander moet je overal een mening over hebben. En die heb ik wel, alleen ik ben een mens. En elk mens is altijd in ontwikkeling. Zo hebben zowel Isa als ik ooit eens gezegd dat we binnen onze relatie wel eens waren vreemdgegaan. Maar dat is 14 jaar geleden. Nu doen we dat niet meer, maar ik moet me er nog altijd over verantwoorden.’
Pfffff... als een steenpuist op je neus ja.quote:Op woensdag 25 januari 2012 00:57 schreef Meaghan het volgende:
[..]
Wat een rake uitspraak van die psychiater en voor mij persoonlijk o zo waar gebleken..
En erg jammer van Heidi en Seal, vond ze erg leuk bij elkaar passen.
Ah daar hebben we onze jaloerse, in zelfmedelijden zwelgende negerhater weerquote:Op zondag 18 maart 2012 23:23 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Pfffff... als een steenpuist op je neus ja.
Pff ja je weet, negers hebben wél chickies.quote:Op zondag 18 maart 2012 23:24 schreef alors het volgende:
[..]
Ah daar hebben we onze jaloerse, in zelfmedelijden zwelgende negerhater weer
Heidi krijgt dus afentoe wel een helder moment. Goed voor haar.quote:Op zondag 18 maart 2012 23:24 schreef alors het volgende:
[..]
Ah daar hebben we onze jaloerse, in zelfmedelijden zwelgende negerhater weer
quote:Relatie Glennis Grace voorbij
Laatste update: 19 maart 2012 19:50 info
AMSTERDAM - Glennis Grace heeft een punt gezet achter haar relatie met Moos. De twee hebben samen een zoon, de 5-jarige Anthony. Het stel was zes jaar bij elkaar.
"Ik zit in een best wel een rare tijd", vertelt Glennis aan RTL Boulevard. "Het enige wat ik kan zeggen is dat ik hier totaal niet op was voorbereid."
De zangeres wil niet ingaan op de redenen van de breuk. "Uit respect voor mijn kind en voor Moos en mijzelf doe ik dat niet. Het is privé en het is al verdrietig genoeg."
De 33-jarige Glennis scoorde vorig jaar haar eerste nummer 1-hit met Afscheid, een cover van een nummer van Volumia! Volgens ingewijden zijn de zangeres en Moos uit elkaar gegroeid na het succes van Glennis.
http://www.nu.nl/achterkl(...)s-grace-voorbij.html
Ik dacht even dat Moos haar bij het grofvuil had gezet, maar dit is natuurlijk op zoveel manieren te interpreteren. Ze wilde zeker voor eeuwig en áltijd samen zijn...quote:"Het enige wat ik kan zeggen is dat ik hier totaal niet op was voorbereid."
Ja dat was ook een oepsje geloof ik toen...quote:
Als ze thuis net zo vervelend is als buiten vind ik dat 'ie het nog lang uitgehouden heeftquote:Op maandag 19 maart 2012 20:41 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik dacht even dat Moos haar bij het grofvuil had gezet, maar dit is natuurlijk op zoveel manieren te interpreteren. Ze wilde zeker voor eeuwig en áltijd samen zijn...
6 jaar samen, kind van 5... da's een oepsje jaquote:Op maandag 19 maart 2012 20:41 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ja dat was ook een oepsje geloof ik toen...
Ik probeer te bedenken hoe hij overkwam bij Peter vd Vorst, volgens mij zijn ze allebei net zo vreselijk...quote:Op maandag 19 maart 2012 20:43 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Als ze thuis net zo vervelend is als buiten vind ik dat 'ie het nog lang uitgehouden heeft
quote:Op maandag 19 maart 2012 20:47 schreef Pisces29 het volgende:
Misschien wil Glennis ook wat anders nu de wereld aan haar voeten ligt, nu ze na 20 jaar eindelijk een echt erkend zangeres is ()
en datquote:Op maandag 19 maart 2012 20:43 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Als ze thuis net zo vervelend is als buiten vind ik dat 'ie het nog lang uitgehouden heeft
quote:Annemieke en boer Richard uit elkaar van onze redactie
AMSTERDAM - De relatie tussen boer Richard en Annemieke is definitief ten einde. De charmante agrariër ontkende de breuk maandenlang, maar zijn ex is zijn leugens helemaal zat. "Ik dacht dat ik de liefde van mijn leven had gevonden, maar hij heeft de relatie met mij anderhalve maand geleden verbroken."
“Ik heb geen zin om nog aan hem gelinkt te blijven, daarom doe ik mijn verhaal nu. Ik ben als het ware uit zijn leven gebannen”, onthult ze aan Shownieuws.
Annemieke, de vrouw waar Richard in de Boer Zoekt Vrouw-serie van 2011 voor viel, wil niet onthullen waar het precies mis is gegaan. “Ik heb zo ongelooflijk veel van deze man gehouden, dat dit heel erg zeer doet. Hij gedraagt zich verre van een gebonden man”, vertelt Annemieke. “Als je gek op iemand bent, dan doe je dit soort dingen niet.”
Volgens Richard ligt het aan zijn verhuisplannen. "Ik ben een cowboy, ik wil naar Canada of Zweden verhuizen. Dit wilde Annemieke niet. Ze heeft twee kinderen, voor wie ze moet zorgen. Daardoor zijn we uit elkaar gegaan”. Volgens zijn ex was er echter veel meer aan de hand. “Ik vind het heel vervelend, maar wil niet met modder gaan gooien.”
De grijze krullenbol onthulde twee maanden geleden vanwege een ruzie in zijn miljoenenbedrijf te willen verkassen. "Ik ga een boerenbedrijf in Zweden opstarten. Mijn dochter Marjolein is nu bezig met haar studie en komt dan over vier jaar in het bedrijf om het uiteindelijk te gaan overnemen. Zij zou niets liever willen en ik vind het prachtig."
Die zat er aan te komen! Oeh doe even een update ook in het BZV topicquote:Op dinsdag 20 maart 2012 22:01 schreef lady-wrb het volgende:
boer richard en annemieke zijn uit elkaar.
gelden die ook als sterren?
[..]
quote:Op maandag 19 maart 2012 20:47 schreef Pisces29 het volgende:
Misschien wil Glennis ook wat anders nu de wereld aan haar voeten ligt, nu ze na 20 jaar eindelijk een echt erkend zangeres is ()
quote:'Johnny Depp brengt nacht door met Ashley Olsen'
Laatste update: 21 maart 2012 16:49 info .LOS ANGELES - Het lijkt erop dat Johnny Depp zijn leven weer oppakt. Alhoewel de breuk tussen de acteur en Vanessa Paradis nooit officieel is bevestigd, heeft Johnny de nacht doorgebracht met een andere vrouw.
Foto: Wenn.com De 48-jarige ster werd gespot toen hij het appartementencomplex van de 23-jaar jongere Ashley Olsen verliet, weet In Touch. ''Het was stil in haar flat. Het leek erop dat zij de enige twee aanwezigen waren'', vertelt een insider. ''Het zag er niet uit als een bezoekje tussen twee vrienden.''
Volgens de bron arriveerde Johnny de dag ervoor. Zo'n 24 uur later was het bezoekje voorbij. ''Wat die twee ook hebben gedaan in die nacht, Johnny zag er in ieder geval uitgeput uit toen hij vertrok.''
Depp zelf claimt nog steeds gelukkig getrouwd te zijn met Vanessa, maar sinds begin januari gaan er geruchten dat de twee uit elkaar zijn. Deze geruchten werden sterker toen Johnny in februari naar Hollywood verhuisde, zonder zijn vrouw welteverstaan. Het stel is 14 jaar samen en heeft twee kinderen.
Heerlijk al die insinuaties erbij. "Zag er uitgeput uit, leek niet op bezoek tussen 2 vrienden etc.". Ik wil dan weer meer concrete dingen weten. Waarom zag het er niet onschuldig uit?quote:Op donderdag 22 maart 2012 09:44 schreef Turbomuis het volgende:
Misschien dan echt? Want roddels FTW!
[..]
Nou ja, dan wil je natuurlijk niet de enige zijn die ze niet gehad heeftquote:Op donderdag 22 maart 2012 13:20 schreef Kidney_bean01 het volgende:
ik dacht ook al: waarom in godsnaam Ashley Olsen??? Die heeft toch werkelijk waar heel Hollywood gehad?
Dat wist ik nietquote:Op donderdag 22 maart 2012 13:20 schreef Kidney_bean01 het volgende:
ik dacht ook al: waarom in godsnaam Ashley Olsen??? Die heeft toch werkelijk waar heel Hollywood gehad?
dat laatste wist ik dan niet en had ik ook niet verwacht zo bijzonder vind ik haar helemaal niet,quote:Op donderdag 22 maart 2012 13:20 schreef Kidney_bean01 het volgende:
ik dacht ook al: waarom in godsnaam Ashley Olsen??? Die heeft toch werkelijk waar heel Hollywood gehad?
dat weet ik ook nooit, ik vind het zulke lamme meiden , er zit gewoon niks inquote:Op vrijdag 23 maart 2012 22:44 schreef Pisces29 het volgende:
Ik sluit aan in de rij... nooit geweten, dacht die ook te lam was voor een wip, ze at immers nooitOf is het die andere?
ja dat wel , vooral met hoe heette die hottie ook alweer uhmquote:Op vrijdag 23 maart 2012 22:56 schreef Pisces29 het volgende:
Ik was wel gek op Full House, wat een leuke serie was dat
Unlce Jesse, John Stamos.quote:Op vrijdag 23 maart 2012 22:58 schreef sherezade het volgende:
[..]
ja dat wel , vooral met hoe heette die hottie ook alweer uhm
Die ziet er nu nog steeds best goed uit.quote:
die bedoelde ik ja,quote:Op vrijdag 23 maart 2012 23:03 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Unlce Jesse, John Stamos.![]()
Die Olsen-twins, áls die al eens seks hebben, die breken toch zo doormidden? Dat zijn alleen botten joh.
en Bob Saget deed nog een tijdje van die home videosquote:Op vrijdag 23 maart 2012 23:07 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Die ziet er nu nog steeds best goed uit.![]()
Als ze toch zoveel series herhalen dan zou dit er toch eentje moeten zijn
quote:Ronan Keating weer vrijgezel
van onze redactie
AMSTERDAM - Ronan Keating en zijn vrouw Yvonne zetten na veertien jaar een streep onder hun huwelijk.
Dit heeft de Boyzone-zanger laten weten aan vrienden, schrijft The Sun.
Yvonne gaf twee jaar geleden al aan te willen scheiden nadat bekend werd dat de zanger zou zijn gevallen voor de charmes van een achtergronddanseres, met wie hij zeven maanden lang een affaire zou hebben gehad.
Ronans vrouw zag uiteindelijk toch van een scheiding af nadat de 35-jarige zanger had had gesmeekt hem te vergeven met het oog op het welzijn van de kinderen.
Ronan en Yvonne hebben drie kinderen: Jack (13), Missy (11) en Ali (6).
Als in: klaar voor de aanval?quote:Op zondag 1 april 2012 11:21 schreef Pisces29 het volgende:
Jammer, maar was te verwachten...
Ik wacht ook nog op Rick Engelkes
Whehe, scherpquote:
quote:AMSTERDAM - Gordon heeft zijn liefde Raoul van der Heijden bedrogen.
Raoul heeft op Facebook geschreven dat Gordon hem heeft bedonderd. "Van een super weekend in Milaan naar een bom die ontploft... Zal er niet te diep op in gaan maar doet pijn om erachter te komen dat je (ex)vriend vreemd gaat. Terug naar vrijgezel!"
'Goor' had donderdag in de Baja Beach Club in Rotterdam net iets te veel gedronken en maakte toen een grote fout.
Raoul en Gordon hadden al zo'n twee jaar een knipperlichtrelatie. Goor was er zeker van dat Raoul de ware was voor hem, want de zanger heeft namelijk meerdere keren in de media geroepen dat hij met Raoul in het huwelijksbootje wilde stappen
quote:AMSTERDAM - De vrouw van Emile Ratelband heeft haar koffers gepakt en is samen met haar kinderen Royce en Junior tijdelijk bij haar moeder ingetrokken.
"We zitten als gezin op dit moment in een vervelende situatie", vertelt de positiviteitsgoeroe in Story. Eind maart werd Emile in de boeien geslagen, omdat hij betrokken zou zijn geweest bij een plan om zijn eigen woning in Huissen in brand te steken. Pas na een paar dagen werd hij vrijgelaten, maar hij blijft verdachte.
"Moon woont met Royce en Junior bij haar moeder en ik in Arnhem. Moon is uit haar evenwicht en dat reageert ze op mij af. Heel begrijpelijk! Al dit gedoe rond die arrestatie en de consequenties daarvan leveren spanningen op."
Emile is naar eigen zeggen onschuldig. "Ik ben door justitie schandalig behandeld en er is ook geen enkel bewijs", liet hij eerder weten.
.quote:Op woensdag 4 april 2012 14:56 schreef Flappe-du-Pomme het volgende:
Oh en WAAROM ontdek ik dit topic nu pas?! Yvonne Award, I am not worthy!
sommige mensen kunnen niet tegen gelukkige relaties ook al denken ze dat ze die wel willen, dat moéten ze bewust of onbewust dan kapot maken.. vind ik echt wel bij Gordon passen.quote:Op woensdag 4 april 2012 16:46 schreef lady-wrb het volgende:
wat een sukkel die gordon. blijft er eens een kerel aan hangen, belazer hij de boel.
team raoul
meer een gordonlinerquote:Op woensdag 4 april 2012 16:48 schreef DarkElf het volgende:
[..]
sommige mensen kunnen niet tegen gelukkige relaties ook al denken ze dat ze die wel willen, dat moéten ze bewust of onbewust dan kapot maken.. vind ik echt wel bij Gordon passen.
beetje een Borderlientje is t.
quote:
quote:Relatie Gordon definitief uit
AMSTERDAM - De wilde avond die Gordon donderdag beleefde heeft zijn relatie geen goed gedaan. Het is definitief over tussen hem en Raoul.
Dit bevestigt Mirjam de Raaf, de belangenbehartiger van Gordon. "Ze hebben er een punt achter gezet. Meer details wil hij er niet over kwijt."
Afgelopen donderdag had Gordon het iets te gezellig in de Rotterdamse Baya Beachclub en papte hij aan met Terry Overkleeft. Het bleef niet alleen bij zoenen, vertelt Terry aan De Telegraaf. "Gordon nam me mee naar zijn hotel en daar zijn ook wat dingen gebeurd. Laat ik het erop houden dat we een gezellige avond hebben gehad..."
Raoul en Gordon hadden zo'n twee jaar een knipperlichtrelatie. Goor was er zeker van dat Raoul de ware was voor hem, de zanger heeft namelijk meerdere keren in de media geroepen dat hij met Raoul in het huwelijksbootje wilde stappen.
Mooi, kon deze ook weer even gekickt! Gordon alweer verliefd en wil trouwenquote:
Haha,wist dat er een topic was waar het bericht ook hoorde maar voelde me beroerd en wilde niet zoeken maar mn bed in.quote:Op woensdag 4 april 2012 16:57 schreef Ole het volgende:
[..]
Mooi, kon deze ook weer even gekickt! Gordon alweer verliefd en wil trouwen
Of is dit te voorbarig en moet het vooralsnog in het bruiloften-topic?quote:Froukje de Both gaat toch niet trouwen
Laatste update: 10 april 2012 16:28 info
NAARDEN - Froukje de Both gaat niet trouwen met Jeroen te Rehorst. Dat blijkt uit een verklaring van de twee.
Foto: Alphons Nieuwenhuis
"Hierbij laten wij weten dat we in gezamenlijk overleg hebben besloten onze bruiloft niet door te laten gaan. Zoals u begrijpt is dit geen makkelijke beslissing geweest", zo schrijft het stel. "Wij bezinnen ons nu beiden op onze relatie."
Het is dus nog niet duidelijk of de relatie tussen de ouders van Emma (3) helemaal over is. Een jaar geleden werd bekend dat de presentatrice ten huwelijk was gevraagd door Jeroen, ook wel bekend als dj Dekky.
Dan gaan ze wel tot het gaatje om het privé te houdenquote:Op dinsdag 10 april 2012 16:48 schreef Starlie het volgende:
Edit: Ze kunnen natuurlijk doen alsof het niet doorgaat maar ondertussen wel gewoon in alle rust trouwen!
Ja dat zou ook echt belachelijk zijn natuurlijk... Althans ze moeten het dan zelf weten maar dat is dan wel erg overdreven... Maar goed... dan vrees ik bij deze het ergste...quote:Op dinsdag 10 april 2012 17:11 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Dan gaan ze wel tot het gaatje om het privé te houden
quote:Op dinsdag 10 april 2012 23:30 schreef Radegast het volgende:
Ik vind het zielig. En dan volgende ook nog eens 40 worden, zware tijden.
Dat zou je dan weer niet zeggen.quote:Op dinsdag 10 april 2012 23:30 schreef Radegast het volgende:
Ik vind het zielig. En dan volgende ook nog eens 40 worden, zware tijden.
Whehe.quote:
Wat moeten we hier nu weer van gelovenquote:wo 11 apr 2012, 12:33
Rob Geus alweer verliefd?
van onze redactie
AMSTERDAM - Twee maanden geleden liep het huwelijk van Rob Geus op de klippen, maar de presentator zou niet langer treuren om zijn ex. Hij zou zijn oog hebben laten vallen op ene Suzanne uit Heerlen.
Dit meldt Story. Volgens het weekblad hebben de twee elkaar leren kennen in Heerlen en klikte het zo goed, dat Suzanne vorig jaar op Robs verjaardag was. En kennismaakte met zijn vrouw Miranda. Inmiddels is de vriendschap uitgegroeid tot liefde, weten insiders te vertellen.
"De relatie is zo serieus dat de ouders van Suzanne ook al op de hoogte zijn", vertelt een bron. "Vanaf het moment dat Suzanne en Rob elkaar ontmoetten, was er die klik. Sindsdien heeft Rob, zover ik weet, Suzanne vrijwel elke dag gebeld. Ze zijn stapelverliefd op elkaar en zien elkaar elk weekend."
UPDATE 13:46 UUR - Het management van de Smaakpolitie-presentator laat aan De Telegraaf weten dat Suzanne een gezamenlijke vriendin is van Rob en zijn ex Miranda. "En that's it. Suzanne en Rob zijn laatst samen gaan eten en stappen, maar meer is er op dit moment niet aan de hand. Natuurlijk zou er in de toekomst iets kunnen opbloeien tussen de twee. Ze zijn allebei hetero en Suzanne is vorig jaar gescheiden. Maar de scheiding tussen Rob en Miranda is net veertien dagen rond!"
Rob en Miranda zijn zeven jaar getrouwd geweest. "Er is absoluut geen sprake van ruzie, ze zijn elkaar ontgroeid", benadrukt de manager van Rob. "Ze hebben nog maanden zonder problemen in hetzelfde huis gewoond. Miranda is pas net vertrokken." Samen hebben ze een dochtertje: Esmée (4)
quote:Relatie Bridget Maasland voorbij
Bridget Maasland leek heel gelukkig met jurist Pieter van Schaik. Schijn bedriegt. De relatie is nu voorbij.
Bridget en haar Pieter zijn niet langer een stel. Afgelopen weekend zette ze zelf een punt achter de relatie. De blondine maakte het nieuws maandagavond bekend in RTL Boulevard. Daar zat ze zelf als deskundige achter de desk.
Triest
“Het is heel erg triest, maar we hebben een leuke tijd samen gehad,” vertelde Bridget over de situatie. Over de reden van de breuk was ze kort. “In een relatie moet je op een bepaald moment een volgende stap maken. Dat voelde ik helaas niet zo. Het is heel vervelend. Dat is het enige wat ik erover wil zeggen.
Johnny de Mol
Bridget en Pieter hadden sinds vorig jaar september een relatie. Daarvoor was Bridget samen met Johnny de Mol en had ze een lange relatie met Pepijn Padberg, de vader van haar zoontje Mees.
quote:AMSTERDAM - Het zit Mariska van Kolck (48) niet mee in de liefde. Haar vriend Edgar Peer heeft zijn biezen gepakt en is teruggegaan naar zijn eigen huis in Vinkeveen.
Edgar is gek geworden van Mariska's geweeklaag over Knut’, haar ex-man en vader van haar twee zoons, melden vrienden van het stel aan Weekblad Privé. „De godganse dag heeft ze het over hem, óf maakt ze door de telefoon ruzie met die Knut”, zou Edgar hebben gezegd.
Mariska ontkent dat ze weer vrijgezel is. „Dat Edgar is teruggekeerd naar zijn woning stond al gepland. Ik geef Edgar de ruimte om deze nieuwe fase te verwerken. Dat doe ik uit liefde. We zijn nog steeds verliefd, houden van elkaar en hebben de intentie onze relatie voort te zetten. Alleen alles op zijn tijd."
Ze ging toch met hem trouwen? Hoog van de toren blazen over haar ex, om vervolgens zelf ook snel in een nieuwe relatie te stappenquote:
Gewoon een eufemisme van: "Hij is gillend gek bij me weggegaan"quote:Op woensdag 18 april 2012 09:49 schreef Copycat het volgende:
"Ik geef Edgar de ruimte om deze nieuwe fase te verwerken. Dat doe ik uit liefde."
Daar krijg ik de kriebels van.
Wel sneu, normaal hebben ze toch altijd van die elegante namen?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |