abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_105865128
Goedemiddag,

Ik loop al lange tijd met een probleem waar ik maar niet uitkom. Mijn vriend denkt namelijk dat ik vreemd ga terwijl het niet zo is..

Ik zal het vanaf het begin proberen uit te leggen..

Ik ben een sociaal persoon en kan het met iedereen altijd goed vinden. 1,5 jaar geleden ben ik gescheiden en heb geen relatie oid gehad, ik wilde namelijk mijn verdriet verwerken en ik had een heleboel te regelen na de scheiding. Ik ging wel eens weg samen met mijn zusjes en hun partners. Nu spelen die partners van mijn zusjes beiden in bandjes. Zo tijdens het meegaan met optreden leerde ik ook anderen kennen die ik dan soms op fb had, en met sommige wel eens msnde of pingde. Voor mijn gevoel is dat best normaal. Ik was totaal niet op een andere manier geinteresseerd in ze, en ik kreeg ook nooit een idee dat men meer wilde..

Op een gegeven moment leerde ik mijn vriend kennen. Die gaf meteen al aan dat hij het niks vond dat ik bandjongens kende (hij is er zelf 1) Want zulke jongens willen alleen maar 1 ding.. Zo gezegd zo gedaan, ik ben mn Facebook gaan opschonen. Ik sprak toch al niet echt met die anderen dus ik vond het niet erg.

op een gegeven moment hebben vriend en ik een hotel geboekt, en terwijl wij op de bank zaten te praten en ik hem iets liet zien kreeg ik een whatsappbericht van een jongen waarin stond, hoe gaat het. Omdat ik hem iets liet zien, klikte ik het bericht weg en ben er verder niet meer op in gegaan.

Na een paar weken barstte de bom, volgens vriend had ik geheimen, en zou ik achter zijn rug om nog contact hebben met allerlei "gespuis" zoals hij het noemt.

Sindsdien is het een ramp, we hadden afspraken gemaakt, dat ik dus moest melden als ik met een jongen sprak, omdat ik het volgens hem voor mezelf had verpest omdat ik altijd zoveel contact heb gehad met jongens. Wat dus niet normaal is volgens hem, want dan ben ik "zo" een vrouw.

Het gaat nu maar steeds verder en verder, soms vergat ik te melden dat iemand iets op FB had gezegd, en werd hij boos. En als hij boos word, dan ben ik altijd de h**r en dat soort dingen, en moet ik maar oprotten. Hij gelooft ook neit als ik zeg dat ik niet heb gezien dat iemand een foto "liked" bijvoorbeeld..

Nu gaat het zelfs zo ver, dat hij naast mn facebook controleren, ook moeilijk doet als mijn whatsapp status online is. Zelfs als ik al praat met mn zusjes of moeder, dan gelooft hij het niet. Volgens hem geef ik hem alleen maar redenen dat ik vreemd ga omdat ik op whatsapp ben en dan niet met hem praat, of niet vertel dat er een jongen heeft gereageerd.

En elke keer als ik er wat van zeg, dan mag ik oprotten. En ben ik weer de h**r

Daarnet ging het wel erg ver, ik was voor een collega een Avatar van haar vriend aan het maken op de iphone omdat ze dat graag als contactfoto wilde hebben, en ik stuurde het naar hem op. Ik zei toen meteen, oops die is voor die collega, is van haar vriend.

Meteen gaf hij aan dat hij alweer dacht dat ik een ander heb, en kwam hij meteen weer met, ik ga mn ding ook doen. Ik was het zo zat, dat ik aangaf dat ik het zat was, elke keer die loze beschuldigingen, want ik ga totaal niet vreemd. Ik heb er ook helemaal geem behoefte aan.

Maar elke keer als ik er wat van probeer te zeggen, komt hij weer met JIJ hebt fouten gemaakt, jij hebt de fout gemaakt in het begin door te LIEGEN, over het contact met jongens.. Ik heb nooit gelogen, ik heb in mn 26 jaar nog nooit meegemaakt dat als je iemand ontmoet, je meteen moet aangeven wie je vrienden zijn.

Verder is hij echt een hele leuke jongen, maar dit soort uitvallen trek ik gewoon niet meer.. Ik weet niet hoe en wat ik moet doen, om te laten zien dat ik niet vreemd ga. Ik kan het blijven zeggen, ik kan kopieen van mn whatsapp lijsten sturen maar hij gelooft het allemaal niet. Want volgens hem kan ik dan alles gewist hebben.. Letterlijk alles wat gebeurd, ziet hij als een reden om me uit te schelden of voor zichzelf de bevestiging te hebben dat ik vreemd ga.
pi_105865223
Wij zijn trouwens 26 en 29..
pi_105865357
-weg-

[ Bericht 83% gewijzigd door Daniel1976 op 21-12-2011 14:03:39 ]
Im hung like Einstein
And Smart as a Horse
pi_105865368
Zijn gedrag is onacceptabel. Duidelijk maken dat ie daar mee moet kappen anders kap jij met hem
"Als het niet verzamelen van postzegels een hobby is, dan is atheisme een geloof"
"A computer is like airconditioning, as soon as you open Windows, it becomes useless!"
pi_105865399
Ik denk dat het erg lang zal duren voordat hij jou ooit weer gaat vertrouwen. Ik zou het allang uitmaken als iemand na een misverstand mij constant een hoer noemt. Je neemt duidelijk veel moeite, jullie praten erover en maakten afspraken en als hij steeds zo blijft reageren, dan zou ik me afvragen of je de rest van je leven wilt horen dat je een hoer bent.
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
  Moderator / Redactie FP woensdag 21 december 2011 @ 14:03:11 #6
183088 crew  TheStigsDutchCousin
Brabo Bastard
pi_105865402
Ik denk dat de situatie wel duidelijk is: hij vertrouwt je niet. En jij geeft aan dat daar geen enkele reden toe is. Heeft hij zelf niet wat te verbergen en reageert hij dat zo op jou af?
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
  woensdag 21 december 2011 @ 14:05:21 #7
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_105865503
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 13:56 schreef Pindasoepje het volgende:
Verder is hij echt een hele leuke jongen, maar dit soort uitvallen trek ik gewoon niet meer.. Ik weet niet hoe en wat ik moet doen, om te laten zien dat ik niet vreemd ga. Ik kan het blijven zeggen, ik kan kopieen van mn whatsapp lijsten sturen maar hij gelooft het allemaal niet. Want volgens hem kan ik dan alles gewist hebben.. Letterlijk alles wat gebeurd, ziet hij als een reden om me uit te schelden of voor zichzelf de bevestiging te hebben dat ik vreemd ga.
Geef hem gelijk en dump hem daarna!

Heeft hij een sleutel van je huis? Sloten vervangen.

Wat een mafketel, dat je het bij hem uithoudt. En dan niet aankomen met, maar voor de rest is hij zo lief. Want dat is hij niet. :N
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
pi_105865505
Wat een jaloerse gast die vriend van je :')

Dumpen die hap, dit is toch geen leven?
  woensdag 21 december 2011 @ 14:05:36 #9
31922 florisje
er zit een aap in de koelkast!
pi_105865513
vertrouwen moet groeien maar om je dan meteen een hoer te noemen zou mij te veel zijn...
knolraap en lof schorseneren en prei
  woensdag 21 december 2011 @ 14:06:19 #10
245626 error_404
nee, toch niet...
pi_105865559
Die jongen is niet goed bij zijn hoofd, gelijk wegwezen, je verdiend beter!

Dat je je zo aan zijn eisen aan gaat passen is niet normaal, je bent wie je bent en je moet je niet voor iemand anders gaan veranderen of verantwoorden.
Daarnaast denk ik ook dat zijn gedrag nooit op zal houden en alleen maar erger zal worden. Genoeg voorbeelden van gezien helaas.
Op vrijdag 4 september 2009 schreef MarkyMarkx het volgende: Held _O_
hier schreef tong80 het volgende: _O_ :P
hier schreef stevenmac26 het volgende: :D
pi_105865596
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:03 schreef Lithia het volgende:
Ik denk dat het erg lang zal duren voordat hij jou ooit weer gaat vertrouwen. Ik zou het allang uitmaken als iemand na een misverstand mij constant een hoer noemt. Je neemt duidelijk veel moeite, jullie praten erover en maakten afspraken en als hij steeds zo blijft reageren, dan zou ik me afvragen of je de rest van je leven wilt horen dat je een hoer bent.
Ja we maken afspraken, maar volgens hem hou ik me er dus niet aan, wat ook wel zo is, want soms vergeet ik gewoon te melden dat iemand iets heeft gezegd, dus dan zit ik in zijn ogen fout. Ik probeer gewoon het punt te bereiken dat hij weet dat ik niet zo ben. Mijn ex man ging aan de lopende band vreemd, dus ik weet hoe het is om aan die kant te staan, en zo ben ik nooit geweest.

quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:03 schreef El_Thijs het volgende:
Ik denk dat de situatie wel duidelijk is: hij vertrouwt je niet. En jij geeft aan dat daar geen enkele reden toe is. Heeft hij zelf niet wat te verbergen en reageert hij dat zo op jou af?
Ik vraag hem ook vaak of dat zo is, maar hij zegt van niet.
  woensdag 21 december 2011 @ 14:07:58 #12
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_105865644
Een relatie hebben met zo'n jankerige tiran. Je moet het maar willen.
With my pack on my back, down the road I will stray.
pi_105865737
Wegwezen. Die jongen is vergif.
De allereerste keer dat je je facebook moest opschonen had je je spullen al moeten pakken.

Echt, ik hoop zo voor je dat je bij hem weg gaat. Je bent zn hond niet! Kan me echt ontzettend kwaad maken hierover.

Heel veel sterkte en succes met hem!
So rest assured I have the key to every opening
To every wishing well that's deep enough to dream
I want to show you just how fascinating kissing is
When earth collides with all the space between
  woensdag 21 december 2011 @ 14:10:29 #14
277319 Tinos85
Gewoon lekker
pi_105865774
Sowieso melden aan je vriend/vriendin dat iemand iets gezegd heeft op Facebook of Whatsapp :')
pi_105865779
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:05 schreef SicSicSics het volgende:

[..]

Geef hem gelijk en dump hem daarna!

Heeft hij een sleutel van je huis? Sloten vervangen.

Wat een mafketel, dat je het bij hem uithoudt. En dan niet aankomen met, maar voor de rest is hij zo lief. Want dat is hij niet. :N
Nee hij heeft geen sleutel, het is dus echt alleen dit uberjaloerse gedoe waar ik gewoon niet meer tegen kan. Ik gaf net dus al aan dat ik het zat was, elke keer die loze beschuldigen. En toen noemde hij me niet goed bij mn hoofd, want HIJ was telkens de dupe door dat ik LIEG. :(
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:06 schreef error_404 het volgende:
Die jongen is niet goed bij zijn hoofd, gelijk wegwezen, je verdiend beter!

Dat je je zo aan zijn eisen aan gaat passen is niet normaal, je bent wie je bent en je moet je niet voor iemand anders gaan veranderen of verantwoorden.
Daarnaast denk ik ook dat zijn gedrag nooit op zal houden en alleen maar erger zal worden. Genoeg voorbeelden van gezien helaas.
ja het word inderdaad erger, dat hij dus boos word als ik online op whatsapp ben. Ik ben verdorie 26, moeder en dan moet ik eea gaan verantwoorden. En toch doe ik het omdat ik wil dat hij weet dat ik dus niet vreemdga, maar het lijkt dus net alsof mijn pogingen het te bewijzen alles erger maakt.
pi_105865808
lekkere relatie.
gelijk mee kappen, komt enkel ellende van, wat een ongezonde overdosis jaloezie zeg
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
  woensdag 21 december 2011 @ 14:11:20 #17
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_105865817
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:10 schreef Tinos85 het volgende:
Sowieso melden aan je vriend/vriendin dat iemand iets gezegd heeft op Facebook of Whatsapp :')
Gepaste reactie:

:')

OT: heeft die vriend niet wat mensen uit een relatieverleden waar je eens mee kan praten? Misschien wordt je daar wijzer van.
With my pack on my back, down the road I will stray.
pi_105865827
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:06 schreef Pindasoepje het volgende:

[..]

Ja we maken afspraken, maar volgens hem hou ik me er dus niet aan, wat ook wel zo is, want soms vergeet ik gewoon te melden dat iemand iets heeft gezegd, dus dan zit ik in zijn ogen fout. Ik probeer gewoon het punt te bereiken dat hij weet dat ik niet zo ben. Mijn ex man ging aan de lopende band vreemd, dus ik weet hoe het is om aan die kant te staan, en zo ben ik nooit geweest.

[..]

Ik vraag hem ook vaak of dat zo is, maar hij zegt van niet.
Daarom, je blijft steeds je best doen als ik je verhaal zo lees. Als hij je niet blijft vertrouwen, dan is het zijn eigen probleem en dan zou ik me echt niet meer druk maken om zijn gehuil.
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
pi_105865856
In 1989 was er geen enkel probleem geweest tussen jullie.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_105865882
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:12 schreef PBateman1978 het volgende:
In 1989 was er geen enkel probleem geweest tussen jullie.
klopt social media he..
pi_105865941
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:12 schreef PBateman1978 het volgende:
In 1989 was er geen enkel probleem geweest tussen jullie.
Ik denk dat zo'n jaloerse type wel iets anders zoekt om jaloers op te zijn. Sowieso meteen iemand hoer noemen na een misverstand is een teken dat hij erg snel uitbarstingen heeft na een ruzie/misverstand.
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
  woensdag 21 december 2011 @ 14:14:01 #22
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_105865952
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:10 schreef Pindasoepje het volgende:
Nee hij heeft geen sleutel, het is dus echt alleen dit uberjaloerse gedoe waar ik gewoon niet meer tegen kan. Ik gaf net dus al aan dat ik het zat was, elke keer die loze beschuldigen. En toen noemde hij me niet goed bij mn hoofd, want HIJ was telkens de dupe door dat ik LIEG. :(
Die uberjaloerse houding zit in hem. Waarschijnlijk omdat hij onzeker is. Laat hem eerst eens aan zichzelf werken voor hij jou lastig valt.
Je verdient het toch niet om uitgescholden te worden? Niemand verdient het om uitgescholden te worden binnen een relatie.
Ik zou er heel snel klaar mee zijn.
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
pi_105865968
Wegwezen bij hem. Die is niet goedbij. Je mag in een relatie ook nog een eigen leven hebben hoor.
I solemnly swear i'm up to no good
pi_105865994
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:13 schreef Lithia het volgende:

[..]

Ik denk dat zo'n jaloerse type wel iets anders zoekt om jaloers op te zijn. Sowieso meteen iemand hoer noemen na een misverstand is een teken dat hij erg snel uitbarstingen heeft na een ruzie/misverstand.
bij mij zou zo'n figuur er direct uitvliegen.
kom nou.

je moet ook een beetje zelfrespect behouden hoor.
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
pi_105866074
Je bent al veel te ver gegaan.
Hij heeft een probleem, niet jij. Maar hij maakt het wel jouw probleem.

De vraag die rest: is hij het waard?
Voer de vrede...
Fok needs you! Cybernations!
Boxxy ain't trollin'
pi_105866115
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:14 schreef Mirjam het volgende:

[..]

bij mij zou zo'n figuur er direct uitvliegen.
kom nou.

je moet ook een beetje zelfrespect behouden hoor.
Inderdaad.
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
  woensdag 21 december 2011 @ 14:17:02 #27
42366 Staal
Happy cupcake. :')
pi_105866158
Ik zou keihard wegrennen. Als hij het eerste jaar al zo idioot is dan kun je wel verwachten dat hij over een tijd tikken gaat uitdelen.
Un certain jeune homme
Saint-Mandé, 6 octobre 1929 - Paris, 7 août 2010.
Als je teveel denkt aan de tijd die je nog hebt vergeet je te leven.
pi_105866178
Je vriend heeft gelijk
Op woensdag 25 juni 2014 19:08 schreef yvonne het volgende
dat doe ik alleen bij newbs zoals jij.
pi_105866194
quote:
15s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:17 schreef Staal het volgende:
Ik zou keihard wegrennen. Als hij het eerste jaar al zo idioot is dan kun je wel verwachten dat hij over een tijd tikken gaat uitdelen.
als het al niet erger is dan een paar tikken.... (ik herken de situatie, van dichtbij meegemaakt)
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
pi_105866221
Woooow zijn gedrag lijkt aardig om dat van mijn vriend als ik dat zo lees, alleen gaat het bij ons niet over sociale contacten of vreemd gaan...

Maar om even terug te komen op jouwn verhaal!

Hij vertrouwd jou duidelijk niet! En die afspraken maken hebben ook geen zin, want hij blijft achterdochtig!
En zulke afspraken moeten ook niett nodig zijn in een relatie... En naast hem mag jij best andere contacten hebben... Zolang ze maar binnen de perken blijven!

Deze jongen moet even in gaan zien dat niet jij een probleem hebt maar hij? Weet je toevallig of hij in vorige relaties vaak is bedonderd of iets wat zijn gedrag kan verklaren?

Maar op deze voet door gaan kan natuurlijk niet! Wees hem recht voor de raap en zeg wat je er van vind! Want jij kan dit gedrag gewoon niet meer langer pikken en zoals je al zei jij bent een sociaal persoon (me too) en dat kan je niet een hele relatie opzij gaan zetten...

Succes
pi_105866413
Persoonlijk zou ik niet blijven bij iemand die me herhaaldelijk hoer noemt. Je kan die sterretjes wel blijven schrijven, maar dat is dus wat hij tegen je zegt: hoer. Ik weet niet hoor, maar waarom zou je zoiets toestaan?

Maar goed. Als je toch wilt blijven proberen zou ik een gesprek met hem aangaan. Dat je omgaat met wie je wilt. Dat dat soms mannen zijn. Dat je de afspraak dat je hem vertelt wanneer iemand wat tegen je zegt per direct wilt terugdraaien. Dat je geen vreemdgaander bent en dat je je niet meer geroepen voelt om hem dat te bewijzen en dat als hem dat niet bevalt, dat hij dan maar iemand anders hoer moet gaan noemen.

Hier moet je op deze manier niet mee doorgaan, is echt van de zotte.
pi_105866414
In zijn vorige relaties zijn ze wel vreemd gegaan ja, dus ik geef ook vaker aan, dat hij mij niet moet aanvallen op fouten van anderen. Want mijn ex man ging ook vreemd, en toch ben ik niet achterdochtig richting hem..

Tis ook gewoon moeilijk, want niemand mag met hem praten van mn vriendinnen, dat ziet hij als bemoeien.

En hij vind dat ik dus die exen er niet bij moet halen want IK heb een sociaal probleem..
pi_105866501
En dan zoals nu, gewoon zn telefoon niet meer opnemen.. Net kreeg ik de melding dat hij me tot 2012 niet meer wilt spreken, want hij wil nadenken of hij wel verder wil met iemand als mij, die alles fout doet..

En het enige wat ik wil is dat hij dus ziet dat ik niet zo ben.. Ik heb zelfs al aangegeven dat hij misschien hulp moet zoeken, maar hij vind dat hij geen probleem heeft.
pi_105866535
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:21 schreef Pindasoepje het volgende:
In zijn vorige relaties zijn ze wel vreemd gegaan ja, dus ik geef ook vaker aan, dat hij mij niet moet aanvallen op fouten van anderen. Want mijn ex man ging ook vreemd, en toch ben ik niet achterdochtig richting hem..

Tis ook gewoon moeilijk, want niemand mag met hem praten van mn vriendinnen, dat ziet hij als bemoeien.

En hij vind dat ik dus die exen er niet bij moet halen want IK heb een sociaal probleem..
Zodra hij eens kapt met achterdochtig zijn gebaseerd op zijn verleden, mag jij pas ophouden met je ex bij halen.

Maar serieus, waarom wil je nog met hem blijven als iemand je niet vertrouwt? Dat is toch geen gezonde relatie meer?
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
  woensdag 21 december 2011 @ 14:24:36 #35
42366 Staal
Happy cupcake. :')
pi_105866551
TS, kijk de film "Sleeping with the Enemy".

Misschien snap je het dan.
Un certain jeune homme
Saint-Mandé, 6 octobre 1929 - Paris, 7 août 2010.
Als je teveel denkt aan de tijd die je nog hebt vergeet je te leven.
  woensdag 21 december 2011 @ 14:24:54 #36
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_105866561
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:14 schreef Mirjam het volgende:
je moet ook een beetje zelfrespect behouden h**r.
Fixed!

;)
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
  woensdag 21 december 2011 @ 14:25:36 #37
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_105866593
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:23 schreef Pindasoepje het volgende:
En dan zoals nu, gewoon zn telefoon niet meer opnemen.. Net kreeg ik de melding dat hij me tot 2012 niet meer wilt spreken, want hij wil nadenken of hij wel verder wil met iemand als mij, die alles fout doet..

En het enige wat ik wil is dat hij dus ziet dat ik niet zo ben.. Ik heb zelfs al aangegeven dat hij misschien hulp moet zoeken, maar hij vind dat hij geen probleem heeft.
Kom op zeg, je laat je toch naar beneden halen door een kleuter als dit? :')
With my pack on my back, down the road I will stray.
pi_105866655
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:24 schreef Lithia het volgende:

[..]

Zodra hij eens kapt met achterdochtig zijn gebaseerd op zijn verleden, mag jij pas ophouden met je ex bij halen.

Maar serieus, waarom wil je nog met hem blijven als iemand je niet vertrouwt? Dat is toch geen gezonde relatie meer?
Het klinkt erg stom, maar voor de rest is hij echt een geweldig persoon. Hij is lief, hij is er als ik down ben, zij is zorgzaam.. Het is dus echt alleen dat hij denkt, dat ik een onwijs lekker wijf ben en de hele wereld mij wilt als ze al met me praten, en dat ik daar dus misschien wel in mee ga. En als er dan ineens een mannelijk persoon voorbij huppelt dat hij hysterisch wordt
pi_105866661
Pinda... Gewoon kappen denk ik...

hij wil niet inzien dat hij zelf fout bezig is...

Bij hem is er net als bij die kerel van mij maar 2 regels

1 Ik heb altijd gelijk
2 en als ik geen gelijk heb is regel 1 weer van toepassing!

Ik ken het gedrag en is niet altijd even fijn om mee te dealen... En dan gaat het met die van mij dan wel niet over deze issue, maar meer over de algemene dingen...

Ik wens je veel sterkte, maar hoop wel dat je voor je zelf kiest.. Mooi voornemen voor het nieuwe jaar!
  woensdag 21 december 2011 @ 14:27:24 #40
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_105866683
Klinkt een beetje alsof meneer (g)een opvoeding heeft genoten waarin de vrouw een ietwat minder(w)aardige rool teobedeelt kregen.

Is hij vrijgevochten refo ofzo? :?

Wat een knurft. Ik zou hem serieus terugsturen dat hij het kan bekijken.
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
pi_105866734
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:26 schreef Pindasoepje het volgende:

[..]

Het klinkt erg stom, maar voor de rest is hij echt een geweldig persoon. Hij is lief, hij is er als ik down ben, zij is zorgzaam.. Het is dus echt alleen dat hij denkt, dat ik een onwijs lekker wijf ben en de hele wereld mij wilt als ze al met me praten, en dat ik daar dus misschien wel in mee ga. En als er dan ineens een mannelijk persoon voorbij huppelt dat hij hysterisch wordt
nouja, je laat het je gebeuren of niet, het is aan jou hoeveel eigenwaarde je hebt en wil behouden.
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
pi_105866746
quote:
15s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:27 schreef SicSicSics het volgende:
Klinkt een beetje alsof meneer (g)een opvoeding heeft genoten waarin de vrouw een ietwat minder(w)aardige rool teobedeelt kregen.

Is hij vrijgevochten refo ofzo? :?

Wat een knurft. Ik zou hem serieus terugsturen dat hij het kan bekijken.
Zn ouders zijn gescheiden toen hij heel klein was, zn vader was, als ik het zo uit de verhalen haal, ook zo een soort man.
pi_105866808
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:28 schreef Pindasoepje het volgende:

[..]

Zn ouders zijn gescheiden toen hij heel klein was, zn vader was, als ik het zo uit de verhalen haal, ook zo een soort man.
Dus? Is het oke?

Vind jij het oke?

Ik vind het iig geen verzachtende omstandigheid, en ik zou al helemaal niet door het stof gaan voor iemand wanneer ik niets verkeerd heb gedaan.
  woensdag 21 december 2011 @ 14:30:21 #44
42366 Staal
Happy cupcake. :')
pi_105866826
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:23 schreef Pindasoepje het volgende:
En dan zoals nu, gewoon zn telefoon niet meer opnemen.. Net kreeg ik de melding dat hij me tot 2012 niet meer wilt spreken, want hij wil nadenken of hij wel verder wil met iemand als mij, die alles fout doet..

En het enige wat ik wil is dat hij dus ziet dat ik niet zo ben.. Ik heb zelfs al aangegeven dat hij misschien hulp moet zoeken, maar hij vind dat hij geen probleem heeft.
En jij gaat daarop wachten zeker?
Als je dit van hem pikt en hem nu niet het deksel op zijn neus geeft zal hij daarna nog veel verder gaan.
Un certain jeune homme
Saint-Mandé, 6 octobre 1929 - Paris, 7 août 2010.
Als je teveel denkt aan de tijd die je nog hebt vergeet je te leven.
pi_105866858
Je hoeft geen verantwoording af te leggen met wie je wanneer je contact hebt!

En verder, zoals de waard is vertrouwd hij zijn gasten...

"Verder is hij een leuke jongen". Ja, nu nog wel, maar dit soort dingen gaan van kwaad tot erger.
Er zijn ook leuke jongens te vinden die geen moeite hebben met het feit dat je contacten hebt met bandleden enzo.
“You can’t expect people to look eye to eye with you if you are looking down on them. Treat all with respect!” Jay Manuel
pi_105866860
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:28 schreef Mirjam het volgende:

[..]

nouja, je laat het je gebeuren of niet, het is aan jou hoeveel eigenwaarde je hebt en wil behouden.
Het ligt denk ik ook aan mezelf hoor, anderen zou ik ook altijd vertellen dat ze beter weg kunnen gaan. Maar het zit in mn aard om mensen te "helpen" hij moet proberen in te zien dat hij een probleem heeft..
  woensdag 21 december 2011 @ 14:31:39 #47
42366 Staal
Happy cupcake. :')
pi_105866887
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:28 schreef Pindasoepje het volgende:

[..]

Zn ouders zijn gescheiden toen hij heel klein was, zn vader was, als ik het zo uit de verhalen haal, ook zo een soort man.
Ik weet niet of je het in de gaten hebt maar je zit alleen maar excuusjes te verzinnen voor zijn gedrag.

Jaaa maar zijn exen, jaaa maar zijn vader was zo.

Succes ermee!
Un certain jeune homme
Saint-Mandé, 6 octobre 1929 - Paris, 7 août 2010.
Als je teveel denkt aan de tijd die je nog hebt vergeet je te leven.
  woensdag 21 december 2011 @ 14:31:50 #48
36815 Silenus
Frikandel of kroket?
pi_105866895
Dat je het volhoudt. Soms klinkt iets zo ongezond dat ik bijna niet kan geloven dat er zulke mensen bestaan. :')

Als mijn toekomstige vriendin zou vragen of ik m'n Facebook op wil schonen zou ik al hard moeten lachen, laat staan de rest die er nog achteraan komt.

Kweek eens wat zelfrespect, TS! :) Je vriend is een jaloerse jankbal/loser. Met alle respect, maar het zegt ook wel wat over jou dat je nog steeds bij zo'n oelewapper bent.
Gourmetten of steengrillen?
pi_105866901
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:26 schreef Pindasoepje het volgende:

[..]

Het klinkt erg stom, maar voor de rest is hij echt een geweldig persoon. Hij is lief, hij is er als ik down ben, zij is zorgzaam.. Het is dus echt alleen dat hij denkt, dat ik een onwijs lekker wijf ben en de hele wereld mij wilt als ze al met me praten, en dat ik daar dus misschien wel in mee ga. En als er dan ineens een mannelijk persoon voorbij huppelt dat hij hysterisch wordt
Weegt het meer dan jou wantrouwen en neerhalen? Tegenover zijn zorgzaamheid en het feit dat hij lief is.
Nu wilt hij al bijna uitmaken, omdat hij je totaal niet vertrouwt. Dit gaat een stukje dieper dan dat het een probleempje is wat je makkelijk kan oplossen. Hij vertrouwde je al een tijdje niet meer, wilt je niet geloven en er komen alleen maar ruzies hierdoor.
Ja, die voordelen zijn wel fijn, maar houd je wel van hem?
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
pi_105866911
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:30 schreef Dauntl3ss het volgende:

[..]

Dus? Is het oke?

Vind jij het oke?

Ik vind het iig geen verzachtende omstandigheid, en ik zou al helemaal niet door het stof gaan voor iemand wanneer ik niets verkeerd heb gedaan.
Nee dat zeg ik niet, ik gaf antwoord op een vraag over zijn opvoeding..
Ik vind "de jeugd" sowieso geen reden voor een bepald gedragspatroon
  woensdag 21 december 2011 @ 14:32:23 #51
116015 SicSicSics
Crushing Cranial Contents!
pi_105866912
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:28 schreef Pindasoepje het volgende:
Zn ouders zijn gescheiden toen hij heel klein was, zn vader was, als ik het zo uit de verhalen haal, ook zo een soort man.
Slecht/ Geen excuus. En natuurlijk klinkt het stom als je zegt dat hij 'voor de rest een geweldig persoon is' ;)

Maargoed, als hij voor de rest zo'n geweldig persoon is, dan moet jij je afvragen of je dat genoeg vindt om af en toe voor dame van lichte zeden uitgemaakt te worden. Ieder voordeel heb zijn nadeel... Blijkt maar weer eens.
Fine, fuck you then!
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts.
pi_105866972
quote:
15s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:27 schreef SicSicSics het volgende:
Klinkt een beetje alsof meneer (g)een opvoeding heeft genoten waarin de vrouw een ietwat minder(w)aardige rool teobedeelt kregen.

Is hij vrijgevochten refo ofzo? :?

Wat een knurft. Ik zou hem serieus terugsturen dat hij het kan bekijken.
Ik geef zijn jeugd geen excuus hoor ;-) Ik reageerde op dit bericht
pi_105866978
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:31 schreef Pindasoepje het volgende:

[..]

Het ligt denk ik ook aan mezelf hoor, anderen zou ik ook altijd vertellen dat ze beter weg kunnen gaan. Maar het zit in mn aard om mensen te "helpen" hij moet proberen in te zien dat hij een probleem heeft..
Dat doe je nu op de verkeerde manier. :) Je moet hem niet tegemoet komen in zijn bizarre eisen. Je hebt toch al bewijs dat dat niet werkt, dus waarom zou je ermee doorgaan. Zeg hem rustig en duidelijk dat zijn gedrag onacceptabel is en dat het een dealbreaker is voor de relatie.

Jij hebt zelf net zo goed issues dat je dit toestaat. Dat is echt niet normaal.
pi_105867047
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:32 schreef Pindasoepje het volgende:

[..]

Nee dat zeg ik niet, ik gaf antwoord op een vraag over zijn opvoeding..
Ik vind "de jeugd" sowieso geen reden voor een bepald gedragspatroon
Gelukkig, het klonk een beetje vergoelijkend, maar dat kan aan mij liggen.

Tsja, het is een beetje take it or leave it. Iets anders zit er bij hem niet in, tis nu de vraag in hoeverre jij hier gelukkig van wordt en bereid bent om te blijven incasseren, want dit wordt gegarandeerd alleen maar erger.

Probeer iig niet de hulpverlenende instantie te zijn, of hem te excuseren. Je werkt niet bij het GGZ, het is je partner, en ik kan me niet voorstellen dat dit nog afweegt.
pi_105867062
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:02 schreef Sisko het volgende:
Zijn gedrag is onacceptabel. Duidelijk maken dat ie daar mee moet kappen anders kap jij met hem
Wat hij zegt. Wat een kansloze reactie van je "vriend".
Supra Groningam Nihil
Postjubilea: 10.000 15.000 20.000 25.000
Sit jou kop in die koei se kont en wag tot die bul jou kom holnaai
Wat niemand je vertelt over de bioindustrie, geen bloed maar feiten
pi_105867223
Ongelooflijk. Dat je je fb schoonveegt, lees alle mannen eruit gooit, is al belachelijk. Maar dat je alle contactbvia sociale media moet melden aan hem is echt bizar!!
Ren, ren, ren!!!
  woensdag 21 december 2011 @ 14:40:50 #57
56176 Catch22-
Ben je Blind?!
pi_105867255
Geen vertrouwen = geen relatie

en op die leeftijd nog zo doen :N
Heel veel groetjes, Catch22
En zoals mijn opa zei: "Al is het meisje nog zo mooi, haar poep stinkt ook". Rust Zacht opa..
Met GHB nooit meer nee
Storneren een optie?
pi_105867296
Waarom laat je dit toe?
I solemnly swear i'm up to no good
pi_105867324
Wat een mongool :')
Op woensdag 30 juni 2010 20:32 schreef afcajos het volgende:
Verrassend. Een topic over het regelen van te jonge smatjes en C_N en Lakitu zijn er als de kippen bij.
pi_105867332
... Geen woorden meer voor ....
  woensdag 21 december 2011 @ 14:44:48 #61
42366 Staal
Happy cupcake. :')
pi_105867398
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:26 schreef Pindasoepje het volgende:

[..]

Het klinkt erg stom, maar voor de rest is hij echt een geweldig persoon. Hij is lief, hij is er als ik down ben, zij is zorgzaam.. Het is dus echt alleen dat hij denkt, dat ik een onwijs lekker wijf ben en de hele wereld mij wilt als ze al met me praten, en dat ik daar dus misschien wel in mee ga. En als er dan ineens een mannelijk persoon voorbij huppelt dat hij hysterisch wordt
Denk dat hier het hele probleem zit. Jij hebt zo weinig eigenwaarde dat je zijn waanzin als een compliment beschouwt.

Folie a deux *; .
Un certain jeune homme
Saint-Mandé, 6 octobre 1929 - Paris, 7 août 2010.
Als je teveel denkt aan de tijd die je nog hebt vergeet je te leven.
pi_105867415
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:31 schreef Pindasoepje het volgende:

[..]

Het ligt denk ik ook aan mezelf hoor, anderen zou ik ook altijd vertellen dat ze beter weg kunnen gaan. Maar het zit in mn aard om mensen te "helpen" hij moet proberen in te zien dat hij een probleem heeft..
je hebt een relatie, je bent geen begeleider van een cliënt
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
pi_105867460
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 13:56 schreef Pindasoepje het volgende:

Verder is hij echt een hele leuke jongen, maar dit soort uitvallen trek ik gewoon niet meer.. Ik weet niet hoe en wat ik moet doen, om te laten zien dat ik niet vreemd ga. Ik kan het blijven zeggen, ik kan kopieen van mn whatsapp lijsten sturen maar hij gelooft het allemaal niet. Want volgens hem kan ik dan alles gewist hebben.. Letterlijk alles wat gebeurd, ziet hij als een reden om me uit te schelden of voor zichzelf de bevestiging te hebben dat ik vreemd ga.
Het hele verhaal klinkt als een behoorlijk zieke relatie. Ik kan niet goed begrijpen dat je dit allemaal pikt en dan zegt dat het echt een hele leuke jongen is. Liefde maakt blind zullen we maar zeggen. Je weet dat de meeste gewelddadige relaties begonnen met het isoleren van het latere slachtoffer?
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
pi_105867707
Onzekerheid van zijn kant, te weinig vertrouwen (is hij daar al in beschadigd?) of gewoon dominantie.
Jij moet de grens trekken tot waar hij mag gaan. Wat hij nu doet is onacceptabel en dat zal jij hem moeten laten zien door te zeggen of je stopt en vertrouwt en anders moet je het afkappen, want het maakt je stuk. Straks heb je alleen hem nog maar en is jouw wereldje zo klein geworden dan je je een gevangene voelt.
hi there good people
pi_105867793
Ik doe altijd hetzelfde als wat jij in je OP omschrijft. Mijn vrouw weet het en heeft er geen problemen mee. Ik denk serieus : zoals de waard is vertrouwt hij zijn gasten
pi_105867860
Heb je wel netjes gezegd dat je dit topic opent?
You've gotta make your own kind of music
Sing your own special song
Make your own kind of music
Even if nobody else sings along
  woensdag 21 december 2011 @ 15:08:22 #67
110057 AgLarrr
Merck toch hoe sterck!
pi_105868290
Ik begrijp niet waarom jij jezelf de dupe laat worden van zijn onzekerheid. Waar een fatsoenlijke relatie imo bestaat bij de gratie van vertrouwen, lijkt bij hem/jullie wantrouwen het devies te zijn. Het klinkt mij als "guilty until proven innocent". Dat is onmogelijk leven, want al kom jij al je afspraken na, hij blijft onzeker en jou dus wantrouwen. Hij zal altijd redenen blijven vinden om boos te worden.

Dit lijkt me zijn probleem, maak het dus niet jouw probleem. Ik zou me eens heel hard af gaan vragen of dit voor jou de manier is om een relatie te hebben. Het kan ook anders, geloof me.
"Ill fares the land, to hastening ills a prey;
Where wealth accumulates, and men decay"

- Oliver Goldsmith, The Deserted Village
pi_105868362
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 15:08 schreef AgLarrr het volgende:
Ik begrijp niet waarom jij jezelf de dupe laat worden van zijn onzekerheid. Waar een fatsoenlijke relatie imo bestaat bij de gratie van vertrouwen, lijkt bij hem/jullie wantrouwen het devies te zijn. Het klinkt mij als "guilty until proven innocent". Dat is onmogelijk leven, want al kom jij al je afspraken na, hij blijft onzeker en jou dus wantrouwen. Hij zal altijd redenen blijven vinden om boos te worden.

Dit lijkt me zijn probleem, maak het dus niet jouw probleem. Ik zou me eens heel hard af gaan vragen of dit voor jou de manier is om een relatie te hebben. Het kan ook anders, geloof me.
Zoals de waard is vertrouwt hij zijn gasten
  woensdag 21 december 2011 @ 15:12:24 #69
110057 AgLarrr
Merck toch hoe sterck!
pi_105868450
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 15:09 schreef draaijer het volgende:

[..]

Zoals de waard is vertrouwt hij zijn gasten
Mja, ook dat nog eens.
"Ill fares the land, to hastening ills a prey;
Where wealth accumulates, and men decay"

- Oliver Goldsmith, The Deserted Village
pi_105868520
Ts, beter maak je het nu uit met deze gozer, dit is echt een type worm wat op een gegeven moment klappen gaat uitdelen. Als het al niet erger wordt. Laatst nog een kassameisje neergeschoten, ik wil die zaak niet met deze vergelijken, maar dat het in mijn gedachten komt zegt al veel denk ik.

Weinig topics in R&P die mij tot een reactie doen bewegen, zegt ook wel wat denk ik.
pi_105868666
quote:
2s.gif Op woensdag 21 december 2011 15:14 schreef Kper_Norci het volgende:
Ts, beter maak je het nu uit met deze gozer, dit is echt een type worm wat op een gegeven moment klappen gaat uitdelen. Als het al niet erger wordt. Laatst nog een kassameisje neergeschoten, ik wil die zaak niet met deze vergelijken, maar dat het in mijn gedachten komt zegt al veel denk ik.

Weinig topics in R&P die mij tot een reactie doen bewegen, zegt ook wel wat denk ik.
Ik sluit me hier helemaal bij aan. Run forest, Run.
pi_105868752
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:21 schreef conleche het volgende:
Persoonlijk zou ik niet blijven bij iemand die me herhaaldelijk hoer noemt. Je kan die sterretjes wel blijven schrijven, maar dat is dus wat hij tegen je zegt: hoer. Ik weet niet hoor, maar waarom zou je zoiets toestaan?

Maar goed. Als je toch wilt blijven proberen zou ik een gesprek met hem aangaan. Dat je omgaat met wie je wilt. Dat dat soms mannen zijn. Dat je de afspraak dat je hem vertelt wanneer iemand wat tegen je zegt per direct wilt terugdraaien. Dat je geen vreemdgaander bent en dat je je niet meer geroepen voelt om hem dat te bewijzen en dat als hem dat niet bevalt, dat hij dan maar iemand anders hoer moet gaan noemen.

Hier moet je op deze manier niet mee doorgaan, is echt van de zotte.
Enige voordeel. Als hij je toch al heeft veroordeeld voor vreemdgaan zonder dat er ooit wat is gebeurt, dan kan je het net zo goed gewoon doen. Maakt dan niks meer uit! :)
pi_105868806
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 15:20 schreef draaijer het volgende:

[..]

Enige voordeel. Als hij je toch al heeft veroordeeld voor vreemdgaan zonder dat er ooit wat is gebeurt, dan kan je het net zo goed gewoon doen. Maakt dan niks meer uit! :)
Dan heeft ze straks een bijl in haar nek, beter van niet :')

Afkappen die handel nu het nog kan...
  woensdag 21 december 2011 @ 15:28:56 #74
16918 flipsen
Argentinie-specialist!
pi_105869048
Volgens mij verzwijgt TS dat ze op Fok zit :P

Als TS 10 jaar jonger was geweest was ze bijzonder geschikt loverboy-material geweest. Dit soort praktijken pik je toch gewoon niet :? Bizar...
Ik hou me bezig met het organiseren van reizen naar Argentinie, Chili en Peru voor Tipica Reizen.
pi_105869439
Het is zo'n lieve jongen, maar hij maakt je wel uit voor hoer, vertrouwt je voor geen meter en je hebt meldingsplicht.
:')

29 jarige kleuter is het.

Dat 'maar op andere vlakken is ie zo lief' wel volhouden als hij je op je gezicht timmert hé ^O^
pi_105869670
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 15:40 schreef Ra-z het volgende:
Het is zo'n lieve jongen, maar hij maakt je wel uit voor hoer, vertrouwt je voor geen meter en je hebt meldingsplicht.
:')

29 jarige kleuter is het.

Dat 'maar op andere vlakken is ie zo lief' wel volhouden als hij je op je gezicht timmert hé ^O^
Tja, dit is een typisch geval om over 15-20 jaar in een blijf van mijn lijf huis te eindigen. "Maar hij was zo lief in het begin en ik dacht dat ik hem wel kon veranderen" :')
Rik: Hey guys, wouldn't it be AMAZING if all this money was real?
Vyvyan: Rik, that is the single most predictable and BORING thing anyone could ever say whilst playing Monopoly.
pi_105869805
Een tip gewoon een tip meer niet: Spullen pakken als de sodemieter bij die vent weg gaan!!! Ren Pindasoepje!!!
pi_105870175
Jullie hebben gelijk, dit is hetzelfde advies dat ik aan mn vriendin gaf tijdje terug. Soms snap ik mezelf gewoon niet meer, dan word ik weer eens zonder reden uitgescholden en ben ik verdrietig, en krijg ik alsnog te horen dat alles fout zit. En dan zit ik me dus af te vragen waarom ik nit weg ga, omdat dit niet goed is..

En dan denk ik, ja! nu ga ik zeggen dat hij de ()&$)(#*$)( kan krijgen en me met rust moet laten..
En dan bel ik hem, en hoppa schiet ik weer in de verdediging..
pi_105870246
En, ja hij weet niet dat ik op Fok zit. Had een keer een topic geopend op tweakers, hoe ik het beste mijn playstation 3 kon openen, dus ik vertelde dat aan hem ( had goede tips gekregen) zei hij meteen dat ik aandacht zocht van jongens, omdat ik als meisje zijnde vertelde dat ik een gamer was..

Tsja het is nou eenmaal zo, en daarom kan ik het beter met mannelijke personen vinden, ik hou van gamen, formule 1 en voetbal.. Dingen waar ik al maanden niks mee heb gedaan..
  woensdag 21 december 2011 @ 16:05:33 #80
110057 AgLarrr
Merck toch hoe sterck!
pi_105870376
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 16:02 schreef Pindasoepje het volgende:
En, ja hij weet niet dat ik op Fok zit. Had een keer een topic geopend op tweakers, hoe ik het beste mijn playstation 3 kon openen, dus ik vertelde dat aan hem ( had goede tips gekregen) zei hij meteen dat ik aandacht zocht van jongens, omdat ik als meisje zijnde vertelde dat ik een gamer was..

Tsja het is nou eenmaal zo, en daarom kan ik het beter met mannelijke personen vinden, ik hou van gamen, formule 1 en voetbal.. Dingen waar ik al maanden niks mee heb gedaan..
Hè fijn, zo'n relatie waarin je partner je beperkt (jij je laat beperken!) dingen te doen die je leuk vindt.

Niet dat je op een gegeven moment nog wat te bepraten hebt, laat staan iemand anders om tegen te praten, maar vooralsnog heb je nog geen spreekverbod?
"Ill fares the land, to hastening ills a prey;
Where wealth accumulates, and men decay"

- Oliver Goldsmith, The Deserted Village
pi_105870423
Ik ben stiekem wel een beetje benieuwd naar de reactie van de vriend van ts op het moment dat zij het uitmaakt...
  woensdag 21 december 2011 @ 16:06:50 #82
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_105870431
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 16:02 schreef Pindasoepje het volgende:
En, ja hij weet niet dat ik op Fok zit. Had een keer een topic geopend op tweakers, hoe ik het beste mijn playstation 3 kon openen, dus ik vertelde dat aan hem ( had goede tips gekregen) zei hij meteen dat ik aandacht zocht van jongens, omdat ik als meisje zijnde vertelde dat ik een gamer was..

Tsja het is nou eenmaal zo, en daarom kan ik het beter met mannelijke personen vinden, ik hou van gamen, formule 1 en voetbal.. Dingen waar ik al maanden niks mee heb gedaan..
Je moet doen wat je leuk vindt, als je vriend daar niet mee om kan gaan is dat zijn probleem.

quote:
2s.gif Op woensdag 21 december 2011 16:06 schreef Kper_Norci het volgende:
Ik ben stiekem wel een beetje benieuwd naar de reactie van de vriend van ts op het moment dat zij het uitmaakt...
Zoiets:
With my pack on my back, down the road I will stray.
  woensdag 21 december 2011 @ 16:07:48 #83
126003 Daniel1976
de omnibus dubitandum
pi_105870466
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 16:05 schreef AgLarrr het volgende:

[..]

Hè fijn, zo'n relatie waarin je partner je beperkt (jij je laat beperken!) dingen te doen die je leuk vindt.

Niet dat je op een gegeven moment nog wat te bepraten hebt, laat staan iemand anders om tegen te praten, maar vooralsnog heb je nog geen spreekverbod?
Ja ho even, hard maar waar, dit is ook de schuld van TS. Zij laat het zover komen zij accepteert dit allemaal van hem.

Zij zal ook de beslissing moeten nemen het af te kappen, maar je ziet hoeveel mensen dat hier al gezegd hebben en het lijkt langs haar heen te gaan.
pi_105870505
quote:
2s.gif Op woensdag 21 december 2011 16:06 schreef Kper_Norci het volgende:
Ik ben stiekem wel een beetje benieuwd naar de reactie van de vriend van ts op het moment dat zij het uitmaakt...
Het stomme is dat hij het bijna dagelijks uitmaakte, vervolgens erop terugkwam en ik dus als een idioot helemaal happy was..

Hij maakte het altijd uit omdat ik zijn leven verziek met mn hoerengedrag.

en hij krabbelt dus altijd terug omdat hij weet dat ik eigenlijk niks doe (denk ik dan)
  woensdag 21 december 2011 @ 16:08:52 #85
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_105870510
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 16:05 schreef AgLarrr het volgende:

Hè fijn, zo'n relatie waarin je partner je beperkt (jij je laat beperken!) dingen te doen die je leuk vindt.
Maar verder is hij hartstikke lief en steunt hij TS als ze down is.
Behalve als het haar eigen schuld is en ze down is omdat hij haar haarfijn uitlegt wat voor een hoer ze wel niet is. Een beetje communiceren met andere mannen, hoe durf je!

TS, hopelijk zie je snel in hoe fucked-up deze relatie is.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_105870575
quote:
6s.gif Op woensdag 21 december 2011 16:08 schreef Copycat het volgende:

[..]

Maar verder is hij hartstikke lief en steunt hij TS als ze down is.
Behalve als het haar eigen schuld is en ze down is omdat hij haar haarfijn uitlegt wat voor een hoer ze wel niet is. Een beetje communiceren met andere mannen, hoe durf je!

TS, hopelijk zie je snel in hoe fucked-up deze relatie is.
Ik weet het wel hoor, ik had gewoon ergens hoop dat hij het zou beseffen dat ik echt niet zo ben.
soms snap ik mezelf gewoon niet, waarom ik dit advies altijd aan anderen kan geven maar het niet kan toepassen op mezelf omdat ik denk dat ik de nieuwe moeder theresa ben ofzo
  woensdag 21 december 2011 @ 16:10:38 #87
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_105870577
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 16:08 schreef Pindasoepje het volgende:

Het stomme is dat hij het bijna dagelijks uitmaakte, vervolgens erop terugkwam en ik dus als een idioot helemaal happy was..

Hij maakte het altijd uit omdat ik zijn leven verziek met mn hoerengedrag.

en hij krabbelt dus altijd terug omdat hij weet dat ik eigenlijk niks doe (denk ik dan)
Ik denk dat ie terugkrabbelt omdat jij toch wel weer wil. Is makkelijker dan een andere 'hoer' weer helemaal opnieuw te moeten knechten.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  woensdag 21 december 2011 @ 16:13:15 #88
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_105870678
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 16:10 schreef Pindasoepje het volgende:

Ik weet het wel hoor, ik had gewoon ergens hoop dat hij het zou beseffen dat ik echt niet zo ben.
soms snap ik mezelf gewoon niet, waarom ik dit advies altijd aan anderen kan geven maar het niet kan toepassen op mezelf omdat ik denk dat ik de nieuwe moeder theresa ben ofzo
Dat is al een hele slag gewonnen.

Dat je die o zo verraderlijke Moeder Theresa-rol op je neemt, is ook niet zo verwonderlijk, vind ik.
Je bent ondanks alles toch gek op hem ... Of eerder op het ideaalbeeld dat je van hem hebt gecreëerd, maar waaraan hij totaal niet voldoet.

Het duurt altjd even om helemaal wakker te worden, maar eenmaal klaarwakker sust hij je niet meer zo in slaap.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  woensdag 21 december 2011 @ 16:14:12 #89
126003 Daniel1976
de omnibus dubitandum
pi_105870707
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 16:10 schreef Pindasoepje het volgende:

[..]

Ik weet het wel hoor, ik had gewoon ergens hoop dat hij het zou beseffen dat ik echt niet zo ben.
soms snap ik mezelf gewoon niet, waarom ik dit advies altijd aan anderen kan geven maar het niet kan toepassen op mezelf omdat ik denk dat ik de nieuwe moeder theresa ben ofzo
Ergens hoop ik dat ik ooit vleugels aangroei zodat ik kan vliegen zonder vliegtuig, maar dat gaat ook niet gebeuren.
  woensdag 21 december 2011 @ 16:15:30 #90
68576 eleusis
fokked op kidz
pi_105870757
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 14:32 schreef Pindasoepje het volgende:

[..]

Nee dat zeg ik niet, ik gaf antwoord op een vraag over zijn opvoeding..
Ik vind "de jeugd" sowieso geen reden voor een bepald gedragspatroon
Dat is het vaak wel, maar dat maakt het nog geen geldig excuus. Hij heeft als volwassen man zelf ook de verantwoordelijkheid om er zelf iets mee te doen/proberen te veranderen/rustig na te denken voordat hij iets zegt/hulp te zoeken etc. En als iemand dat niet wil, is hij m.i. totaal ongeschikt als partner.
Ik in een aantal worden omschreven: Ondernemend | Moedig | Stout | Lief | Positief | Intuïtief | Communicatief | Humor | Creatief | Spontaan | Open | Sociaal | Vrolijk | Organisator | Pro-actief | Meedenkend | Levensgenieter | Spiritueel
pi_105870775
quote:
7s.gif Op woensdag 21 december 2011 16:13 schreef Copycat het volgende:

[..]

Dat is al een hele slag gewonnen.

Dat je die o zo verraderlijke Moeder Theresa-rol op je neemt, is ook niet zo verwonderlijk, vind ik.
Je bent ondanks alles toch gek op hem ... Of eerder op het ideaalbeeld dat je van hem hebt gecreëerd, maar waaraan hij totaal niet voldoet.

Het duurt altjd even om helemaal wakker te worden, maar eenmaal klaarwakker sust hij je niet meer zo in slaap.
Het is niet zozeer een ideaalbeeld, want hoe krom het ook klinkt buiten de mannelijke personen is er verder niks mis. Het is gewoon dat ene puntje dat gewoon steeds verder gaat, waardoor het samenzijn gewoon moeilijker maakt.

Mn vriendin zei net, dat het misschien komt omdat we ver van elkaar wonen en elkaar eens per week zien en dat hij dus voor zijn gevoel de controle kwijtraakt over alles, omdat zn ex vreemd ging. En dat het ophoud als we eens gaan samenwonen.

Maar hell no dat ik wil samenwonen als het zo gaat..
pi_105870781
Bij mij zit ook een meisje in de klas met een vriendje waarvan ze ook niks mag, bijv naast een jonge zitten in de klas. wat een autist zeg, ik zou hem zeggen dat hij moet veranderen of het is over.
hihi
pi_105870816
Sick fuck... Word waarschijnlijk ook agresief op.lange termijn
Scratch
pi_105870851
sowieso, je eigen vriend die je een hoer noemt :N
pi_105870861
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 16:16 schreef Pindasoepje het volgende:

[..]

En dat het ophoud als we eens gaan samenwonen.
De kans is heeeel klein dat het zal ophouden. Zelfs als het ophoudt, wilt niet zeggen dat hij wéér een uitbarsting krijgt zodra hij iets vindt om jaloers op te zijn.
Op dinsdag 13 november 2012 21:54 schreef tong80 het volgende:
Ik laat je kreunen en smeken naar genade als ik je achterlangs neem.
:P
  woensdag 21 december 2011 @ 16:18:32 #96
126003 Daniel1976
de omnibus dubitandum
pi_105870890
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 16:17 schreef KwadeAfdronk het volgende:
sowieso, je eigen vriend die je een hoer noemt :N
Tsja dat is dan degene bij wie je je veilig en geborgen zou moeten voelen :{w
pi_105870924
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 16:15 schreef eleusis het volgende:

[..]

Dat is het vaak wel, maar dat maakt het nog geen geldig excuus. Hij heeft als volwassen man zelf ook de verantwoordelijkheid om er zelf iets mee te doen/proberen te veranderen/rustig na te denken voordat hij iets zegt/hulp te zoeken etc. En als iemand dat niet wil, is hij m.i. totaal ongeschikt als partner.
Het probleem is denk ik meer, dat we beiden uit een cultuur komen waar de man toch nog steeds boven de vrouw staat (we zijn hindoestaans) en dat de man altijd gelijk heeft.
Jongens worden zo opgevoed.

Ik heb afgelopen weekend zn moeder ontmoet... Ze vond me commanderend, omdat ik zei dat hij niet zoveel Dettol in het water moest doen omdat het te veel zou zijn (het was een concentraat)

Dus ik snap ergens wel waar hij die idiote iedeen dat hij alles goed doet vandaan heeft.
Maar zoals alles zwart op wit in beeld staat, is het toch wel makkelijker om van dat Theresa gevoel af te komen..
  woensdag 21 december 2011 @ 16:21:01 #98
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_105871001
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 16:16 schreef Pindasoepje het volgende:

Het is niet zozeer een ideaalbeeld, want hoe krom het ook klinkt buiten de mannelijke personen is er verder niks mis. Het is gewoon dat ene puntje dat gewoon steeds verder gaat, waardoor het samenzijn gewoon moeilijker maakt.

Mn vriendin zei net, dat het misschien komt omdat we ver van elkaar wonen en elkaar eens per week zien en dat hij dus voor zijn gevoel de controle kwijtraakt over alles, omdat zn ex vreemd ging. En dat het ophoud als we eens gaan samenwonen.

Maar hell no dat ik wil samenwonen als het zo gaat..
Dat 'ene puntje' weegt toch wel enorm zwaar op deze relatie. Maakt in principe die hele relatie.

Maar blijf vooral nog even excuses en lapmiddelen zoeken om hem zoveel mogelijk tegemoet te komen. Ooit maak je hem misschien wel zo gelukkig dat hij je geen hoer meer noemt.
Omdat je barrevoets aan de ketting in de keuken nu eenmaal weinig met andere mannen te maken hebt.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  woensdag 21 december 2011 @ 16:21:24 #99
137134 Iblardi
Non semper idem
pi_105871016
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 16:16 schreef Pindasoepje het volgende:

[..]

En dat het ophoud als we eens gaan samenwonen.

Maar hell no dat ik wil samenwonen als het zo gaat..
Nee, inderdaad. Dan wordt het voor hem alleen maar gemakkelijker om je gedrag te 'controleren'. En als het dan een keer goed misgaat staat is er niemand om tussenbeide te komen.

Gevaarlijk type, wegwezen nu het nog kan.
pi_105871143
quote:
0s.gif Op woensdag 21 december 2011 16:21 schreef Iblardi het volgende:

[..]

Nee, inderdaad. Dan wordt het voor hem alleen maar gemakkelijker om je gedrag te 'controleren'. En als het dan een keer goed misgaat staat is er niemand om tussenbeide te komen.
Het gaat me niet zozeer om het controleren, maar meer om het feit dat hij me niet gelooft als ik antwoord geef op zn vraag.

Bijv: met wie app je?
mama

Jaja, je liegt zeker zijn het jongens

Nee ik lieg niet (en dan stuur ik een printscreen)

Jawel je liegt wel, je kan het andere gesprek ngewist hebben en gewoon simultaan met je moeder hebben gesproken zodat je backup hebt..

Ik dacht altijd dat ik een strenge pa had, maar dit slaat alles.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')