ja, maar laag is ze gewoon zwak, en dus was dit nummer totaal verkeerd gekozen.quote:Op vrijdag 16 december 2011 23:03 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Vorige week zong ze nog goed, al moest ik braken van die Beyonce bagger. Maar ze zong niet slecht. Vanavond was het krijsen. Gewoon slecht. En dan brult ze dat ze alles kan... mwah. R&b miep.
Tuurlijk speelt dat ook mee, iemand die echt slecht is zal ik nooit hoog op mijn lijstje zetten, maar ik heb in het verleden bij talentenjachten wel eens kandidaten gezien die op zich heel goed waren, maar toch niet hoog op mijn lijstje stonden omdat ze bijv. voornamelijk in een genre zongen wat mij niet zo aansprak, dan kunnen ze nog zo goed zijn, ik geef dan toch de voorkeur aan iemand die er net ietje onder zit, maar wel meer in mijn straatje zit qua genre.quote:Op vrijdag 16 december 2011 23:00 schreef Symphonic het volgende:
[..]
ik maak een lijstje op basis van kwaliteit
Ja sorry heur, hij is echt eng... maar hij kan ook niet zingen imho, dat speelt heel erg meequote:Op vrijdag 16 december 2011 23:01 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Nee, de ene doet het puur qua smaak, de ander kijkt naar goed zingen of combineert die 2 dingen....
Danjil wordt hier door de burgertrutjes en lullen zo uitgekotst, maakt geen snars uit hóe hij zingt, want "hij is eng".Nou dan lekker op Marloes stemmen, hoera voor de burgerlijkheid!
Voor hij 1 noot gezongen heeft is al uitgekotstquote:
nee hij gleed volledig uit bij zijn kopstem en zijn timing was zwaar baggerquote:
Hij zingt beter dan het origineel.quote:Op vrijdag 16 december 2011 23:05 schreef Karina het volgende:
Laatste stukje tv-kantine ZONDER geluid opgezet.
Hij is notabene nog de rustigheid zelvequote:Op vrijdag 16 december 2011 23:04 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ja sorry heur, hij is echt eng...
Vorige keer vond ik 'm inderdaad ook wel goedquote:Op vrijdag 16 december 2011 23:05 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Voor hij 1 noot gezongen heeft is al uitgekotst
Maar ik heb alle optredens gehoord vanavond behalve Danjil, dus daar kan ik nu niet over meepraten.
Vorige keer deed hij het goed. Een hoop gingen de mist in vanavond. Chris ook, jammer
quote:Op vrijdag 16 december 2011 23:06 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Hij zingt beter dan het origineel.
eensquote:Op vrijdag 16 december 2011 23:06 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Vorige keer vond ik 'm inderdaad ook wel goedStukken beter dan tijdens de battle in ieder geval, wat een drama was dat
Danjil niet.. Marloes was vorige keer in de singoff.. Rodney was ook niet in de singoff, dat was Lauraquote:Op vrijdag 16 december 2011 23:06 schreef Pisces29 het volgende:
Waren vorige keer Rodney en Danjil in de sing-off? Ik weet het niet meer...
Het is niet allemaal briljant, maar overwegend dik in orde.quote:
Ah thanks!quote:Op vrijdag 16 december 2011 23:07 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Danjil niet.. Marloes was vorige keer in de singoff.. Rodney was ook niet in de singoff, dat was Laura
Charly en Rod waren foutloosquote:Op vrijdag 16 december 2011 23:07 schreef Pisces29 het volgende:
Charly lijkt nog het minst vaak foutjes te maken, Chris en Danjil waren vanavond slecht, Erwin viel vorige keer erg tegen... Marloes vanavond ook bagger...
Ja, en dat 2e pakje van haar ook natuurlijkquote:
dat was wel tof jaquote:
ook miauwquote:Op vrijdag 16 december 2011 23:11 schreef Symphonic het volgende:
ARASFDGFCGHCHJKGKJBKLNLKJ;KLKM;LK;LK';K
"L
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |