Ik beloof niets he. Ik kom als ik zin heb.quote:
Ik snap hetquote:Op woensdag 14 december 2011 17:48 schreef Zeeland het volgende:
[..]
Ik beloof niets he. Ik kom als ik zin heb.
Hmm, slechte deal. Dan ben ik weer ergens anders te vinden of zit ik te gamenquote:Op woensdag 14 december 2011 17:44 schreef waht het volgende:
[..]
Als je hier ooit nog na 00:00 bent wordt je direct geband oke?
Ik heb je premier gemaakt.quote:
Leuk dat je op je 16e al weet waar je over 40 jaar nog werkt.quote:Op woensdag 14 december 2011 16:56 schreef robin007bond het volgende:
Oh nice!
M'n stageplek en school hebben een deal gedaan, omdat het bedrijf mij wilt houden. Bepaalde lesuren hoef ik niet te volgen en de schoolopdrachten kan ik bij het bedrijf doen.
Dit omdat ze niet willen dat ik de feeling met de programmeertalen verlies. Na mijn "opleiding" kan ik er gelijk aan de slag, of deeltijd HBO doen.
Thanks.quote:
quote:Op woensdag 14 december 2011 17:54 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Leuk dat je op je 16e al weet waar je over 40 jaar nog werkt.
Beter dan op je 16e al weten dat je over 40 jaar nog een uitkering krijgt, zoals de Wajongbroedersquote:Op woensdag 14 december 2011 17:54 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Leuk dat je op je 16e al weet waar je over 40 jaar nog werkt.
Zo'n oude nukkige IT-beheerder worden die de hele dag op iedereen loopt te schelden is wel mijn einddoel.quote:
Tegen die tijd is je functie al lang geoutsourced naar Indiaquote:Op woensdag 14 december 2011 18:00 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Zo'n oude nukkige IT-beheerder worden die de hele dag op iedereen loopt te schelden is wel mijn einddoel.
Welnee, tegen die tijd zitten er allemaal hongernegertjes alle IT-banen te doen, maar die komen niet boos een de stekker in het stopcontact steken van de domme werknemer of een nieuw keyboard brengen omdat iemand d'r acrylnagels ertussen zijn blijven steken.quote:Op woensdag 14 december 2011 18:02 schreef du_ke het volgende:
[..]
Tegen die tijd is je functie al lang geoutsourced naar India
Dat lijkt me bezigheidstherapie voor de Wajongersquote:Op woensdag 14 december 2011 18:04 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Welnee, tegen die tijd zitten er allemaal hongernegertjes alle IT-banen te doen, maar die komen niet boos een de stekker in het stopcontact steken van de domme werknemer of een nieuw keyboard brengen omdat iemand d'r acrylnagels ertussen zijn blijven steken.
Wat lost het op nix.... kosten van alle bewijzenring aanpassen loopt boven de +100 (ik dacht zelfs (+300) miljoen en wat zijn de baten ?!... zo hard kunnen we toch niet rijden omdat de wegen toch al vol staan.quote:Op woensdag 14 december 2011 15:59 schreef remlof het volgende:
[ afbeelding ]
En hier geef ik het CDA groot gelijk in, het is toch van de zotte om in tijden van enorme bezuinigingen honderden miljoenen uit te geven alleen maar om op zoveel mogelijk stukken snelweg 130 te kunnen rijden?
quote:Op woensdag 14 december 2011 14:42 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Die Speedster is de mooiste die ze ooit gemaakt hebben
[ afbeelding ]
quote:
Een hoofd leeft niet.quote:Op woensdag 14 december 2011 18:31 schreef De_Nuance het volgende:
In NWS is er een discussie of een hoofd na onthoofding blijft doorleven of niet.
NWS ftw
Het is heerlijk.quote:
Ja.... schijnt bijzonder pijnlijk te zijn.quote:Op woensdag 14 december 2011 18:31 schreef De_Nuance het volgende:
In NWS is er een discussie of een hoofd na onthoofding blijft doorleven of niet.
NWS ftw
Ja alleen je zit de hele dag te turen naar een beeldscherm... beweging is er niet bij. En als je dubbel pech hebt sta je 2x per dag in de file.quote:Op woensdag 14 december 2011 18:34 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Het is heerlijk.
Als je een beetje pienter bent pak je de code allemaal zo op. Voor wat je moet doen verdient het ook wel aardig en de sfeer is heel relaxed en ontspannen.
Het bedrijf zit in dezelfde stad. Fietsen is 10 minuten.quote:Op woensdag 14 december 2011 18:39 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Ja alleen je zit de hele dag te turen naar een beeldscherm... beweging is er niet bij. En als je dubbel pech hebt sta je 2x per dag in de file.
Been there done that.
+ 15 punten van de reaguurders.quote:Zwaktebod van de PVV dit. Van de PvdA verwacht je dit soort landverradende burgerhaat, van hun kijk ik er niet van op.
Nietvoordekat | 14-12-11 | 16:29 | + 15 -
Hahahaquote:Op woensdag 14 december 2011 18:44 schreef De_Nuance het volgende:
Op Geenstijl is dit een reacties op de PVV die geheimhouding van Acta-verdrag in stand houdt , ondanks dat ze anders hebben beloofd.
[..]
+ 15 punten van de reaguurders.
Nounou poeh poeh toemaar zeg. De medaille valt helemaal niet vaak dezelfde kant op, maar je legt me graag woorden in de mond / je ziet wat je wilt zien: VVD stemmer --> enge allochtonenhatende tokkie.quote:Op woensdag 14 december 2011 18:48 schreef De_Nuance het volgende:
Bij jou is het een beetje irritant omdat je doet alsof je boven de partijen staat, terwijl de medaille wel elke keer dezelfde kant opvalt.
Just sayin
Vooral jijquote:
De medaille heeft maar een kant als het aan Cerb ligt.quote:Op woensdag 14 december 2011 18:50 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Nounou poeh poeh toemaar zeg. De medaille valt helemaal niet vaak dezelfde kant op, maar je legt me graag woorden in de mond / je ziet wat je wilt zien: VVD stemmer --> enge allochtonenhatende tokkie.
Het is dan ook gewoon friet.quote:Op woensdag 14 december 2011 18:51 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
De medaille heeft maar een kant als het aan Cerb ligt.
Helemaal niet, ik spreek jou zelfs amper aan.quote:Op woensdag 14 december 2011 18:50 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Nounou poeh poeh toemaar zeg. De medaille valt helemaal niet vaak dezelfde kant op, maar je legt me graag woorden in de mond / je ziet wat je wilt zien: VVD stemmer --> enge allochtonenhatende tokkie.
Ik snap eerlijk niet waar je je onzin vandaan haalt. Bij EG snapte ik het nog enigszins.quote:Op woensdag 14 december 2011 18:52 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Helemaal niet, ik spreek jou zelfs amper aan.
Maar blijkbaar denk jij dat ik VVD stemmers racisten of tokkies vind en voel je je steeds aangevallen.
20 koekjes voor je spotquote:Op woensdag 14 december 2011 18:53 schreef robin007bond het volgende:
[..]
+1323582375923758972389572897^29394595954 kudo's
Dit bedoel ik.quote:Op woensdag 14 december 2011 18:52 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Ik snap eerlijk niet waar je je onzin vandaan haalt. Bij EG snapte ik het nog enigszins.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |