En Dominee Gremdaat is ook weer een typetje van Paul Haenen.quote:
quote:Haenen maakt veelvuldig gebruik van typetjes, onder wie Margreet Dolman en Dominee Gremdaat. Tevens is hij al sinds 1976 de stem van Bert van Bert en Ernie en Grover uit Sesamstraat.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Paul_Haenenquote:In verschillende Nederlandstalige ingesproken (teken)films en tv-programma's heeft Paul Haenen een van de typetjes ingesproken.
Zoals:
Sergeant Tibs in de 101 Dalmatiërs (1961).
Graaf Slis in Robin Hood (1973).
Kruidenier Grootgrut in Als je begrijpt wat ik bedoel (1983).
Hiram Flaversham in De Speurneuzen (1986).
Bloosje in Sneeuwwitje en de zeven dwergen (Disneyfilm) versie 1990.
Mevrouw Pastoor in Minoes (2001).
Edna Mode in The Incredibles (2004).
en voor tv:
Raaf 12 in Beertje Colargol (1968-1975)
Oorlam in Gummi Beren (1986-1988)
een stem in Sommeltjes (2003)
Bert en Grover uit Sesamstraat
quote:Op zondag 18 december 2011 18:30 schreef kvd het volgende:
dussss....ik kom er net na 28 jaar achter dat ze in 'do they know it's christmas' aan het einde 'feed the world' zingen...dacht altijd 'free the world'
*Kling*quote:Op zondag 18 december 2011 20:34 schreef Bot13 het volgende:
[..]..
Heb er ook nog een: Voldemort = vluchten van de dood.
Vol = vluchten
de = van de
mort = dood
quote:Op zondag 18 december 2011 21:44 schreef Ethanolic het volgende:
Ik kwam er van de week pas achter dat Dominee Gremdaat een typetje is
Ik dus nu.quote:Op zondag 18 december 2011 21:44 schreef Ethanolic het volgende:
Ik kwam er van de week pas achter dat Dominee Gremdaat een typetje is
Nou pas maar op, dat is lang niet altijd echt zo. Mijn vader heeft eens een heel mooi nachtkastje voor zichzelf gebouwd.. tot hij bijna klaar was en erachter kwam dat alle hoeken 49 graden waren en hij niet in elkaar pastequote:Op zondag 18 december 2011 22:21 schreef mien-moeke het volgende:
dat je t handvat van een handzaag als winkelhaak kan gebruiken. 90 en 45 graden.
Is het ook niet.quote:Op maandag 19 december 2011 00:50 schreef fh101 het volgende:
Dat augurk gewoon komkommer is, met iets extras. Ik dacht altijd dat het een aparte soort groente (fruit?) was.
quote:De augurk behoort net als de komkommer tot de soort Cucumis sativus, maar het zijn geheel verschillende rassen. De augurk mag geen smaak van zichzelf hebben; de komkommersmaak moet geheel ontbreken.
Nou, okay. Veel zagen dan. (en effe controleren met een echte winkelhaak)quote:Op zondag 18 december 2011 23:33 schreef picodealion het volgende:
[..]
Nou pas maar op, dat is lang niet altijd echt zo. Mijn vader heeft eens een heel mooi nachtkastje voor zichzelf gebouwd.. tot hij bijna klaar was en erachter kwam dat alle hoeken 49 graden waren en hij niet in elkaar paste
Mijn laatste cursus LRH (levens reddend handelen) was het wel al veranderd, afelopen zomer ongeveer, maar het is inderdaad het meest bekende deuntje om het op te oefenenquote:Op zaterdag 17 december 2011 11:50 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
hmm dat is dan een beetje jammer... op mijn laatste BHV training ( drie maanden geleden ofzo ) het nog zo geleerd
Ik zing altijd wieeejooo oohooohooh. Ik versta er echt geen feed/free the world in.quote:Op zondag 18 december 2011 18:30 schreef kvd het volgende:
dussss....ik kom er net na 28 jaar achter dat ze in 'do they know it's christmas' aan het einde 'feed the world' zingen...dacht altijd 'free the world'
Die wist ik ook nog niet. Net zoals ik er hier achter moest komen dat bassie en vlugge japie allebei door Bas Toor gespeeld werden. Ik heb het terug gekeken en inderdaad toen zag ik het pas. Daarna viel het me ook op aan de stem van bassie als hij soms iets nazegt.quote:Op maandag 19 december 2011 14:04 schreef classpc het volgende:
Dat de Danny die ik in Bassie & Adriaan zag, de stem van Samson in Samson & Gert deed.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Niet? Morgen is toch elk jaar de kortste dag?quote:Op dinsdag 20 december 2011 09:03 schreef Positive_Thinking het volgende:
Dat de korste en langste dag (zonsopkomst en -ondergang) van het jaar niet altijd op dezelfe datum valt.
Ik snap dan dus nooit dat als een jaar 365 en een kwart dag duurt, dat het niet in het ene jaar om 8 uur licht wordt en het volgende jaar dan 6 uur later (oftewel: een kwart dag). Dat dus de tijden niet verschuiven.quote:Op dinsdag 20 december 2011 10:56 schreef Felagund het volgende:
Ja, voornamelijk wel. Het "echte jaar", de tijd dat de aarde om de zon draait, heeft een duur van 365.24 jaar, terwijl onze kalender of 365 of 366 dagen per jaar heeft. Daarnaast zorgen variaties in duur van het echte jaar en de Chandler Wobble ook voor variaties.
ZIe ook http://www.timeanddate.com/calendar/december-solstice.html voor een uitgebreidere uitleg.
Omdat dagen 24 uur hebben. Dat heeft niets met jaren te maken.quote:Op dinsdag 20 december 2011 18:45 schreef frame-saw het volgende:
[..]
Ik snap dan dus nooit dat als een jaar 365 en een kwart dag duurt, dat het niet in het ene jaar om 8 uur licht wordt en het volgende jaar dan 6 uur later (oftewel: een kwart dag). Dat dus de tijden niet verschuiven.
Hoewel...als wij echt jaren zouden aanhouden van 365,25 dagen dan zou de tijd idd 6 uur verschuiven per jaar om iedere 4 jaar terug te keren naar "normaal".quote:Op dinsdag 20 december 2011 19:21 schreef Pietverdriet het volgende:
Een dag is het draaien van de aarde om haar as, een jaar het draaien van de aarde om de zon. Het een heeft niets met het ander te maken.
Nee dusquote:Op dinsdag 20 december 2011 19:29 schreef Beavis het volgende:
[..]
Hoewel...als wij echt jaren zouden aanhouden van 365,25 dagen dan zou de tijd idd 6 uur verschuiven per jaar om iedere 4 jaar terug te keren naar "normaal".
Ergens heeft frame-saw gewoon gelijk
Als je het niet zou corrigeren met schrikkeljaren zouden de seizoenen verschuiven, maar niet de tijd van de dagquote:Op dinsdag 20 december 2011 19:44 schreef frame-saw het volgende:
Ah ik begin hem door te krijgen denk ik.
Nee, als je een jaar hebt van 365,25 dagen niet. Dan zou de tijd van de dag verschuiven.quote:Op dinsdag 20 december 2011 19:47 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Als je het niet zou corrigeren met schrikkeljaren zouden de seizoenen verschuiven, maar niet de tijd van de dag
Wel dusquote:
Een keer om de zon draaien is ongeveer 365,25 dagen (dat is dus geen jaar), een jaar drie keer 365 dagen er een keer 366 dagen om de seizoenen in de pas te laten lopen met de jaren.quote:Op dinsdag 20 december 2011 19:55 schreef Beavis het volgende:
[..]
Nee, als je een jaar hebt van 365,25 dagen niet. Dan zou de tijd van de dag verschuiven.
Als je een jaar hebt van 365 dagen en je past geen correctie toe zouden de seizoenen verschuiven.
Als je pas bij het begin van een nieuw jaar een nieuwe dag begint zal de tijd inderdaad uit de pas gaan lopen. Je zou dan wel iedere keer op het einde van het jaar een kwart dag moeten wachten, dan zou het als het ware geen dag zijn.quote:Op dinsdag 20 december 2011 19:55 schreef Beavis het volgende:
[..]
Nee, als je een jaar hebt van 365,25 dagen niet. Dan zou de tijd van de dag verschuiven.
Als je een jaar hebt van 365 dagen en je past geen correctie toe zouden de seizoenen verschuiven.
[..]
Wel dus
quote:Op dinsdag 20 december 2011 19:59 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Een keer om de zon draaien is ongeveer 365,25 dagen (dat is dus geen jaar), een jaar drie keer 365 dagen er een keer 366 dagen om de seizoenen in de pas te laten lopen met de jaren.
quote:Op dinsdag 20 december 2011 19:21 schreef Pietverdriet het volgende:
Een dag is het draaien van de aarde om haar as, een jaar het draaien van de aarde om de zon. Het een heeft niets met het ander te maken.
Ja, een jaar gaat over hoe vaak je om de zon draait, een dag over om je as draaien.quote:
1 jaar = 1 keer om de zon draaien? Dat duurt toch 365,25 dagen? Dan is 1 jaar toch 365,25 dagen? Maar doordat dat niet handig is, is een schrikkeljaar bedacht?quote:Op dinsdag 20 december 2011 20:03 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ja, een jaar gaat over hoe vaak je om de zon draait, een dag over om je as draaien.
Dat klopt anders preciesquote:Op dinsdag 20 december 2011 20:07 schreef Beavis het volgende:
[..]
1 jaar = 1 keer om de zon draaien? Dat duurt toch 365,25 dagen? Dan is 1 jaar toch 365,25 dagen? Maar doordat dat niet handig is, is een schrikkeljaar bedacht?
Ik snap er nu zelf geen kut meer van.
Was dat een verassing voor je?quote:Op dinsdag 20 december 2011 20:15 schreef GuitarJJ het volgende:
Dat het uittreksel is en niet uitreksel.
Nee, vier Kalenderjaar duurt 3 keer 365 dagen en een keer 366 dagen, in die tijd draait de aarde 4 keer om de zon.quote:Op dinsdag 20 december 2011 20:07 schreef Beavis het volgende:
[..]
1 jaar = 1 keer om de zon draaien? Dat duurt toch 365,25 dagen? Dan is 1 jaar toch 365,25 dagen? Maar doordat dat niet handig is, is een schrikkeljaar bedacht?
Ik snap er nu zelf geen kut meer van.
Ja, dat was te verwachten. Een figuur die niet kan toegeven. Als ik jou nu vraag wat een jaar is dan kom jij met iets als 0,999315537 rotatie van de aarde om de zon.quote:Op dinsdag 20 december 2011 20:30 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Nee, vier Kalenderjaar duurt 3 keer 365 dagen en een keer 366 dagen, in die tijd draait de aarde 4 keer om de zon.
Een jaar is juist de eenheid van tijd die aangeeft hoe lang een planeet er over doet om om zijn ster te draaien.quote:Op dinsdag 20 december 2011 19:59 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Een keer om de zon draaien is ongeveer 365,25 dagen (dat is dus geen jaar), een jaar drie keer 365 dagen er een keer 366 dagen om de seizoenen in de pas te laten lopen met de jaren.
Succes met me kwart dag in je jaar.quote:Op dinsdag 20 december 2011 21:19 schreef brother52 het volgende:
[..]
Een jaar is juist de eenheid van tijd die aangeeft hoe lang een planeet er over doet om om zijn ster te draaien.
Een jaar op aarde duurt dus ongeveer 365,25 dagen.
En daarvoor hebben we dan weer kalenderjaren uitgevonden met eens in de 4 jaar een schrikkeljaar.quote:Op dinsdag 20 december 2011 21:24 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Succes met me kwart dag in je jaar.
Je werd verrast door een verassing.quote:
Haha daar ben ik ook achter gekomen. Moest voor mijn werk een zeer zakelijke brief versturen naar wat hoge heren van een instantie. Dat woord heb ik toen 5x verkeerd geschreven in die brief.quote:Op dinsdag 20 december 2011 20:15 schreef GuitarJJ het volgende:
Dat het uittreksel is en niet uitreksel.
dit is dus nieuw voor mequote:Op woensdag 21 december 2011 00:29 schreef Stevennn het volgende:
[..]
Haha daar ben ik ook achter gekomen. Moest voor mijn werk een zeer zakelijke brief versturen naar wat hoge heren van een instantie. Dat woord heb ik toen 5x verkeerd geschreven in die brief.
Kwam er pas achter toen een collega het vertelde (brief was al weg)
Verrek-je-plekjequote:Op woensdag 21 december 2011 01:21 schreef wonderer het volgende:
[ afbeelding ]
Het duurde even voor ik had gezien dat de hand in dit "logo" niet de hand van Dexter zelf is...
Als je het dan maar consequent fout geschreven hebt, maakt het toch weer een nette indrukquote:Op woensdag 21 december 2011 00:29 schreef Stevennn het volgende:
[..]
Haha daar ben ik ook achter gekomen. Moest voor mijn werk een zeer zakelijke brief versturen naar wat hoge heren van een instantie. Dat woord heb ik toen 5x verkeerd geschreven in die brief.
Kwam er pas achter toen een collega het vertelde (brief was al weg)
quote:Op woensdag 21 december 2011 11:16 schreef Teslynd het volgende:
[..]
Als je het dan maar consequent fout geschreven hebt, maakt het toch weer een nette indruk
quote:Op woensdag 21 december 2011 13:14 schreef Han-Pekel het volgende:
Dat er zo veel lucht in zakken chips zit zodat ze niet breken..
Las het laatst, lijkt me opzich logisch.. dacht dat ik altijd genaaid werd
ook goed te zien als je een berg oprijdquote:Op woensdag 21 december 2011 13:14 schreef Han-Pekel het volgende:
Dat er zo veel lucht in zakken chips zit zodat ze niet breken..
Las het laatst, lijkt me opzich logisch.. dacht dat ik altijd genaaid werd
Huh?quote:Op vrijdag 23 december 2011 21:00 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
ook goed te zien als je een berg oprijd
Omdat Nederlanders niet zo achterlijk zijn als Amerikanen over het algemeen.quote:Op vrijdag 23 december 2011 22:23 schreef hugsy33 het volgende:
Waarom is dat n amerikanen-ding? We hadden hier ookzwart-wit tv?
mag het dan ook een mier zijn?quote:Op vrijdag 23 december 2011 22:39 schreef Nielsch het volgende:
Vroeger keek ik wel eens naar een tekenfilmpje over een supermuis. Die noemden we altijd Ette-Ment. Gisteren bedacht ik me dat het natuurlijk Atom Ant is.
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |