Daar heb je dus een bijkeuken voor, met modderschoenen stap je niet de voordeur binnen om dan ook nog eens ongegeneerd het huis door te wandelen.quote:Op zaterdag 10 december 2011 11:35 schreef Angelfrouk het volgende:
[..]
Nou, nee. Ik dweil echt niet elke keer als ik van buiten naar binnen loop, want dat gebeurd zeker een tiental keren per dag. Als ik elke keer moet gaan dweilen heb ik er een dagtaak aan...
Nee hoor, ik dweil eens in de paar dagen en ik veeg/stofzuig elke dag, soms 2 x per dag.
En ook dweilen nadat je je auto in de garage zet:quote:Op zaterdag 10 december 2011 11:35 schreef Angelfrouk het volgende:
[..]
Nou, nee. Ik dweil echt niet elke keer als ik van buiten naar binnen loop, want dat gebeurd zeker een tiental keren per dag. Als ik elke keer moet gaan dweilen heb ik er een dagtaak aan...
Nee hoor, ik dweil eens in de paar dagen en ik veeg/stofzuig elke dag, soms 2 x per dag.
(ex)-kamper. Zonder twijfel.quote:Op zaterdag 10 december 2011 14:44 schreef Pietverdriet het volgende:
Jezus wat voor een nouvaux riche keet is dat met marmer in de garage?
Ik vond dit ook wel opmerkelijk:quote:Op zaterdag 10 december 2011 11:56 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
En ook dweilen nadat je je auto in de garage zet:
[ afbeelding ]
Je verzint het niet, glimmende vloeren in de garage!
Gezellige boel tenminstequote:Op zaterdag 10 december 2011 15:06 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Ik vond dit ook wel opmerkelijk:
De Trije Terpen in Dokkum
Aantal inwoners 190
Aantal woningen 5
Leuk na een regen achtige dagquote:Op zaterdag 10 december 2011 11:56 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
En ook dweilen nadat je je auto in de garage zet:
[ afbeelding ]
Je verzint het niet, glimmende vloeren in de garage!
Wacht maar tot de sneeuwprut en dergelijkequote:Op zaterdag 10 december 2011 15:12 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Leuk na een regen achtige dag![]()
hier staat (gelukkig) wat anders.quote:Op zaterdag 10 december 2011 15:06 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Ik vond dit ook wel opmerkelijk:
De Trije Terpen in Dokkum
Aantal inwoners 190
Aantal woningen 5
Die muur eruit en je badkamer oogt meteen een stuk groterquote:Op vrijdag 9 december 2011 15:41 schreef blomke het volgende:
Wat dacht u van toilet en badkamer naast elkaar op de B.G.? In sspiegelbeeld en een kneuterig stuk hout ertussen...
[ afbeelding ]
http://www.vandermeulenma(...)or_h.c._maatstraat_9
Als er lekker met zout gestrooid is.quote:Op zaterdag 10 december 2011 15:13 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Wacht maar tot de sneeuwprut en dergelijke
Jullie vergeten dat zo'n vloer véél makkelijker schoon te maken is dan een ruwe beton vloer. Bij m'n ouders zit er een speciale vloeistof dichte laag over de garage vloer (welke ook glimt als een spiegel daardoor), om te voorkomen dat er olie vlekken e.d. in het beton trekken.quote:Op zaterdag 10 december 2011 19:55 schreef summer2bird het volgende:
[..]
Als er lekker met zout gestrooid is.
Waarom is dat appt zo goedkoop?quote:Op zondag 11 december 2011 22:34 schreef WhiteJoker het volgende:
[ afbeelding ]
Uhm ik wordt er nogal claustrofobisch van. Door die tegels lijkt het alsof de muren op je af komen. Verder wel een mooi huis!
linkje
Bad omzetten en je kan vanuit de hal een entree in de badkamer maken. Keuken zou ik in het midden van de woonkamer plaatsen, voor een eetgedeelte, achter wat nu de keuken is bij de woonkamer betrekken, gelijk een groter raam. De wc ettelijke meters naar voren plaatsen in de hal, zodat de woonkamer achter nog groter wordt.quote:Op maandag 12 december 2011 01:11 schreef Teslynd het volgende:
Akelig huis. Erg diep maar weinig daglicht overal als je van de voorkamer een slaapkamer maakt. Voor de claustrofobische badkamer moet je door iemands slaapkamer, wat niet nodig geweest was bij een betere indeling.
ik vind het ook helemala geen slechte zet hoor. Groot voordeel is nu dat men met deze ruimte zonder inspanningen iets anders kan doen en dan niet het gevoel heeft van "we zitten in de garage..quote:Op zaterdag 10 december 2011 20:51 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Jullie vergeten dat zo'n vloer véél makkelijker schoon te maken is dan een ruwe beton vloer. Bij m'n ouders zit er een speciale vloeistof dichte laag over de garage vloer (welke ook glimt als een spiegel daardoor), om te voorkomen dat er olie vlekken e.d. in het beton trekken.
Aangezien de oldtimers nogal eens een drupje laten vallen. En een natte auto kan dan gewoon meteen naar binnen, eens in de zoveel tijd ff dwijlen (wat zo gebeurt is) en het is brandschoon.
Een ruwe beton vloer krijg je alleen maar schoon met chemicalien en/of hogedruk spuit.
Toevallig zelf net een huis gekocht waarbij er een marmeren vloer ligt in de garage.quote:Op zaterdag 10 december 2011 14:44 schreef Pietverdriet het volgende:
Jezus wat voor een nouvaux riche keet is dat met marmer in de garage?
Dat was me nog niet eens opgevallen. Dat maakt het gewoon creepy...quote:Op maandag 12 december 2011 15:24 schreef Pietverdriet het volgende:
Euh, dat is niet de Garage, de Garage heeft ramen, dat is de wijnkelder
Welnee, ze houden daar wijnproeverijtjes. Het is geen eetkamer.quote:Op maandag 12 december 2011 15:29 schreef Angelfrouk het volgende:
[..]
Dat was me nog niet eens opgevallen. Dat maakt het gewoon creepy...
Dat, ik vind het wel wat hebbenquote:Op maandag 12 december 2011 15:30 schreef Staal het volgende:
[..]
Welnee, ze houden daar wijnproeverijtjes. Het is geen eetkamer.
Wat zit er dan aan de zijkant van de garage?quote:
Zie je ditquote:Op maandag 12 december 2011 21:17 schreef Maint-fokker het volgende:
sorry weet niet hoe foto's te plaatsen
Al je dure spulletjes op internet zetten kan nogal uitnodigend werken voor die andere groep kijkers.quote:
Dat is toch grote onzin. Alsof bandieten niet weten dat er in huizen van 5 miljoen genoeg te halen valt.quote:Op maandag 12 december 2011 21:53 schreef Erasmo het volgende:
[..]
Al je dure spulletjes op internet zetten kan nogal uitnodigend werken voor die andere groep kijkers.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die doet het gewoon hoorquote:Op maandag 12 december 2011 23:39 schreef whY... het volgende:
Ligt het aan mij of doet die laatste spoiler het niet?
oh, hoi allemaal! Ik lurk al een tijdje mee... gezellig hier he
Je hebt wel lopen zoeken zeg.quote:Op maandag 12 december 2011 15:21 schreef Angelfrouk het volgende:
[ afbeelding ]
Makelaar met photoshop cursus, hier.
[ afbeelding ]
Gezellig eten in de garage.
[ afbeelding ]
Als je dan de makelaar laat komen, maak dan in ieder geval het bed even op. Je hebt er genoeg tijd voor gehad... hier.
[ afbeelding ]
Zijn dit nou stoelen of martelwerktuigen?
Dat eerste huis denk ik niet, want het interieur heeft randjes, boogjes, gedraaide poten en warme kleurenquote:Op maandag 12 december 2011 20:55 schreef Maint-fokker het volgende:
volgens mij is jan de boef hier aan het inrichten geweest
http://cloud.funda.nl/valentina_media/024/486/192_groot.jpg
http://www.funda.nl/koop/(...)weg-7/fotos/#foto-11
Het is met zulke huizen nog een hele mars van de woonkamer naar de slaapkamer.quote:Op maandag 12 december 2011 21:18 schreef Maint-fokker het volgende:
link:
http://www.funda.nl/koop/(...)weg-17/fotos/#foto-1
quote:Op maandag 12 december 2011 23:31 schreef Diemux het volgende:
Tja, of je nou blij moet zijn met zo'n verwaarloosde tuin...
[ afbeelding ]
http://www.funda.nl/koop/(...)alingse-plaslaan-39/Het is zo duur en zo groot omdat het uit twee samengetrokken huizen bestaat.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De tuin is onderhoudsarm aangelegd en de genoemde verwaarlozing uit zich vooral in de verzakte stoeptegels bij het tuinhuis. Dat zal vast niet afschrikken. Maar deze achtertuin past totaal niet bij het aanzien van de voorkant. Wie voor het sjiek gaat, zal de tuin wel helemaal willen aanpakken.
Ja, maximaal 3 meter van de voordeur. Als die deur daar vlakbij de meterkast de voordeur is voldoet die daar wel aan.quote:Op dinsdag 13 december 2011 00:17 schreef Teslynd het volgende:
[..]
Het is met zulke huizen nog een hele mars van de woonkamer naar de slaapkamer.
In dit huis kan de meteropnemer het niet naast de voordeur afdoen, hij moet nog een tweede deur/poort door. Is het met meterkasten niet net als met brievenbussen: vanuit de positie van de functionaris bezien, dus verplicht op korte afstand van de voordeur resp. straat?
Ah thanks, ik denk dat het aan mij lag inmiddels werkt hij welquote:Op maandag 12 december 2011 23:41 schreef Diemux het volgende:
[..]
Die doet het gewoon hoor. Maar dit staat erin:
"Dit hutje kost 2 miljoen. 16 kamers"
2 miljoen, voor een "rijtjeshuis"..quote:Op maandag 12 december 2011 23:41 schreef Diemux het volgende:
[..]
Die doet het gewoon hoor. Maar dit staat erin:
"Dit hutje kost 2 miljoen. 16 kamers"
quote:Op maandag 12 december 2011 23:31 schreef Diemux het volgende:
Tja, of je nou blij moet zijn met zo'n verwaarloosde tuin...
[ afbeelding ]
http://www.funda.nl/koop/(...)alingse-plaslaan-39/Ik vind t nogal meevallen hoe verwaarloosd die tuin is. En de prijs, tja, het is wel zo ongeveer de chicste straat van Rotterdam.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat geldt voor nieuwbouw en bij renovatie, ja. In een bestaand huis kan de gasmeter op de gekste plaatsen zitten; bij ons in de kelder onder de keuken (achterkant woning); een heel eind vanaf de voordeur...quote:Op dinsdag 13 december 2011 00:47 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Ja, maximaal 3 meter van de voordeur. Als die deur daar vlakbij de meterkast de voordeur is voldoet die daar wel aan.
Als je 2 miljoen uitgeeft aan het huis heb je ook wel geld genoeg om er een tuinman doorheen te jagen.quote:Op dinsdag 13 december 2011 00:31 schreef Teslynd het volgende:
[..]
Het is zo duur en zo groot omdat het uit twee samengetrokken huizen bestaat.
De tuin is onderhoudsarm aangelegd en de genoemde verwaarlozing uit zich vooral in de verzakte stoeptegels bij het tuinhuis. Dat zal vast niet afschrikken. Maar deze achtertuin past totaal niet bij het aanzien van de voorkant. Wie voor het sjiek gaat, zal de tuin wel helemaal willen aanpakken.
Dat zoeken is het leukstequote:Op maandag 12 december 2011 23:56 schreef Teslynd het volgende:
[..]
Je hebt wel lopen zoeken zeg.
Die eerste foto valt best mee, waarschijnlijk ben je ook over het kleurenschema gevallen. Het zijn de andere foto's die de ruimtes van dit huis volkomen uit hun verband trekken.
Dat heet een "groothoeklens".quote:Op dinsdag 13 december 2011 09:28 schreef Angelfrouk het volgende:
[..]
Dat zoeken is het leuksteOngegeneerd bij anderen naar binnen kijken.
Maar heb je de wasbak op die eerste foto niet gezien? Of ben ik nou lijp en is dat ding niet compleet uit zijn verband gerukt?
Ik ken die huizen goed en die kamers zijn echt niet zo groot als dat het nu lijkt.
Ik had het idee dat het een ronde wasbak was, daarom had ik juist die foto gekozen. Alle andere waren ook goed geweest.\quote:Op dinsdag 13 december 2011 09:46 schreef Teslynd het volgende:
Angelfrouk, ik heb naar het bed en het plafond gekeken en naar hoeken. Deze ruimte is klein genoeg om ondanks die foute lens een schatting te maken. Die wastafel zou rond kunnen zijn. Hij is wel handig weggewerkt in de wandtafel, al zou ik zelf een ander model uitgezocht. Misschien een rechthoekige, want in lage ronde kommen wil het water nogal makkelijk over de rand gaan.
Inderdaad, nieuw is niet altijd beter. Als je boven een te kleine wasbak je tanden poetst, komt de tandpasta op de grond terecht, ook zo handig. Net als die trend om die piepkleine mozaïektegeltjes in je badkamer op de muur te doen. Dat zijn kilometers voegen die je mag schoonschrobben, want vies worden alle voegen in een douche.quote:Op dinsdag 13 december 2011 10:50 schreef Teslynd het volgende:
Rond is modern hè. Bij voorkeur een ronde kom boven een werkblad. Of een langwerpige buitenkant dat voor het water van zijkant tot zijkant flauw de diepte in gaat en weer flauw omhoog, wat me ideaal lijkt voor de kleine waterschildpadjes, maar bijzonder ongeschikt als wasbak. Even met je hand heen en weer in het water en het klotst er aan beide zijkanten overheen.
[ afbeelding ]
Wanneer doe jij dan water in je wasbak?quote:Op dinsdag 13 december 2011 10:50 schreef Teslynd het volgende:
Rond is modern hè. Bij voorkeur een ronde kom boven een werkblad. Of een langwerpige buitenkant dat voor het water van zijkant tot zijkant flauw de diepte in gaat en weer flauw omhoog, wat me ideaal lijkt voor de kleine waterschildpadjes, maar bijzonder ongeschikt als wasbak. Even met je hand heen en weer in het water en het klotst er aan beide zijkanten overheen.
[ afbeelding ]
Bij het scheren bijvoorbeeld.quote:Op dinsdag 13 december 2011 12:11 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Wanneer doe jij dan water in je wasbak?
quote:Op maandag 12 december 2011 23:31 schreef Diemux het volgende:
Tja, of je nou blij moet zijn met zo'n verwaarloosde tuin...
[ afbeelding ]
http://www.funda.nl/koop/(...)alingse-plaslaan-39/Verwaarloosd? Gewoon wat vol, maar niet verwaarloosd.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger
inderdaad, als dat al verwaarloosd isquote:Op dinsdag 13 december 2011 13:27 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Verwaarloosd? Gewoon wat vol, maar niet verwaarloosd.
Is dat niet een douchecabine? Kan mijn eigen vergissen hoor maar het lijkt op zo een goedkoop plastic ding.quote:Op dinsdag 13 december 2011 13:19 schreef Leandra het volgende:
Altijd fijn... zo'n boiler midden in de "badkamer"....
[ afbeelding ]
Hier
Prachtig huis en ergens vind ik het wel bijzonder goedkoopquote:Op dinsdag 13 december 2011 14:47 schreef roulottes het volgende:
Dit landgoed:
[ afbeelding ]
Ziet er niet verkeerd uit, telt maar liefst 11 slaapkamers en 3 badkamers. Bij de advertentie staat slechts van een badkamer een foto, en wel deze:
[ afbeelding ]
Was er nou echt geen representatievere badkamer voor dit huis of hebben ze toch echt gekozen voor de mooiste van de drie.
Funda link:
http://www.funda.nl/koop/(...)straat-71/kenmerken/
en hier:
http://www.funda.nl/koop/(...)-zutphensestraat-71/
(makelaar weet ook nog niet voor welke prijs hij verkocht gaat worden, eerste link: ¤ 1.295.000,= en tweede link: ¤ 1.795.000,=)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |