Kan ik alleen maar in meegaanquote:Op vrijdag 9 december 2011 00:22 schreef HAL9000S het volgende:
Deze Noorse slasher is erg goed:
http://www.imdb.com/title/tt0808276/
net zoals deze psychologische thriller:
http://www.imdb.com/title/tt0453383/
Lost on Journey op IMDB een 6.5 maar dat slaat nergens op. De review is wel goed. Echt een goede komedie van Chinese bodem. Heb 'm nu al drie keer gezien en ik herkijk films bijna nooit, kun je nagaan.quote:
Vroeger gebeurde dat op straat maar daar komen ze nu niet meer, behalve als ze op weg zijn naar een feest om bacardi te gaan atten.quote:Stoer man, een 11-jarig meisje op internet afkatten.
Ik vond dat karakter van Zach Galifianakis zo strontirritant dat het een hoop plezier weghaalde uit de film voor me.quote:Op vrijdag 9 december 2011 11:55 schreef Roces18 het volgende:
Due Date
Van de makers van The Hangover, maar in ieder geval een stuk beter mede dankzij Robert Downey Jr. Heb me kostelijk vermaakt met deze idiote film waar ze een road trip maken naar Hollywood. Ondertussen komen ze in de achterlijkste situaties wat deze film een must-see maakt.
7,6
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.4
Heeft ook door mijn persoonlijke situatie veel indruk gemaakt idd. Ook wel eens specials e.d. van gezien dat Sean Penn samen met de schrijver van het boek (Jon Krakauer) in een vrachttrein (komt bekend voorquote:Op vrijdag 9 december 2011 12:00 schreef Trinitrobenzeen het volgende:
Into The Wild
[ afbeelding ]
Al een tijd geleden gekeken, maar verdient toch echt een review.
Een van de betere films die ik heb gezien, erg sterk verhaal en goed geacteerd door Emile Hirsch, nu een van mijn favoriete acteurs. Gaat over een jongen die na high school bijna wordt geforceerd door zijn ouders om naar een goede university te gaan, hij laat niets merken aan de mensen om zich heen maar op een dag is hij opeens verdwenen en gaat hij overleven in Alaska, om de reis erheen te financieren, gaat hij overal en nergens werken onderweg naar Alaska.
Er worden verschillende vrienden gemaakt, en ook een soort van vriendin.
Kortom, echt een must-see, geen standaard hollywood film maar toch een van de betere films die ik mij kan herinneren.
IMDB: 8.2
Ik: 9.0
Bill Murray i.c.m. met het welbekende Scrooge verhaal. Dat kan leuk worden.quote:Frank Cross is de jongste omroepbaas bij de tv die er ooit is geweest. Hij is dan ook niet de eerste de beste en zeker geen toonbeeld van zachtaardigheid en begrip. Vooral de kerstperiode brengt het slechtste in hem naar boven: hij haat de gewone programmering van zeemzoete kerstfilms en stuurt een dosis actie-, seks- en geweldfilms de ether in. Wat de man niet weet is dat hij dit jaar rond Kerstmis bezoek zal krijgen van drie geesten.
Geinige popcorn film. Niet hoogstand maar behoord ook niet tot de allerlaagste troep. Regelmatige leuke scenes en Amy Smart is natuurlijk ook niet verkeerd om naar te kijken.quote:Een voormalige high-school nerd is momenteel een trendy muziekproducer. Ooit is hij door zijn grote liefde afgewezen, wat hem tot een enorme womanizer heeft getransformeerd. Wanneer hij het meisje van zijn dromen wegens omstandigheden toevallig weer tegenkomt, krijgt hij echter langzaam maar zeker zijn oude identiteit weer terug.
Niets aan toe te voegen! Gave en goede filmquote:Op vrijdag 9 december 2011 09:24 schreef PBateman1978 het volgende:
Warrior
[ afbeelding ]
Verrassend goede film over 2 broers die geen contact meer met elkaar hebben, en door omstandigheden elkaar tegenkomen op een MMA-toernooi waar ze beiden aan meedoen.
Erg sterke rol van Nick Nolte als vader van de broers ook !
Het is verder wel het gebruikelijke recept (a la Rocky of The Fighter), maar door het acteerwerk en de regie leefde ik erg mee, aanrader !
8.5/10
quote:Final Destination 5
[ afbeelding ]
Na een vliegtuig, snelweg, achtbaan en een racecircuit krijgt deze keer iemand het visioen dat een brug instort. Dat ziet er zoals altijd wel aardig uit en zoals altijd is het verhaal daarna van een bedroevend niveau. 1 en 2 waren nog aardig, 3 leuke pulp maar 4 en 5 zijn zo een ontzettende bagger dat het ongeloofelijk is dat hier nog iemand voor gaat betalen.
Het eind is dan wel best geinig gedaan, in relatie metsmaken verschillen gelukkigSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.4![]()
Net Final Destination 5 gezien, ik moet zeggen dat ik deze erg goed vond! Was een beetje huiverig omdat de laatste 2 uit de serie nou niet je van het was...deel 5 heeft een goede opbouwing, verrassende kills en een origineel einde, bij 1 kill heb ik echt weg moeten kijken, weet niet hoe ik een spoiler moet zetten, maar ook deze eindigde echt verrassend en goor..
mijn cijfer: 8/10
http://www.imdb.com/title/tt1622979/
quote:Op vrijdag 9 december 2011 22:13 schreef Zonnetje1981 het volgende:
[..]
smaken verschillen gelukkig![]()
Net Final Destination 5 gezien, ik moet zeggen dat ik deze erg goed vond! Was een beetje huiverig omdat de laatste 2 uit de serie nou niet je van het was...deel 5 heeft een goede opbouwing, verrassende kills en een origineel einde, bij 1 kill heb ik echt weg moeten kijken, weet niet hoe ik een spoiler moet zetten, maar ook deze eindigde echt verrassend en goor..
mijn cijfer: 8/10
http://www.imdb.com/title/tt1622979/
Ieder zijn eigen mening natuurlijk, maar toch.quote:Op zaterdag 10 december 2011 12:46 schreef Roces18 het volgende:
Hier ook maar Intro the Wild gekeken, helaas kon deze film mij niet zo bekoren. Geforceerd melancholiek doen over een jongen die gewoon een road-trip gaat maken. Tuurlijk zal er meer inzitten, maar uiteindelijk komt het hier wel op neer. De film doet ook verschrikkelijk lang met 2,5 uur en aangezien het tempo al niet zo hoog ligt lijkt het net of je 5 uur lang aan het kijken bent.
Ook het geswitch tussen tijdperiodes zorgt er helemaal voor dat je niet kan meeleven met de hoofdpersoon. Maar er zitten verder ook sterke dingen in, zoals hoe hij een nieuwe familie om zich heen bouwt en zijn kano avonturen. En de "prachtige" beelden vond ik wel meevallen...
6,5~~
Verschillende tijdslijnen kan werken, maar vond het in deze film niet zo sterk uitpakken. Acteerwerk en verhaal is prima in orde.quote:Het verhaal van deze spionagethriller begint in 1997, wanneer Rachel (Helen Mirren) en Stephan (Tom Wilkinson), twee Mossad-spionnen op rust, onthutsend nieuws vernemen over hun vroegere collega David (Ciarán Hinds). In Israël worden de drie al decennialang op handen gedragen wegens de geheime missie die ze in 1965-1966 uitvoerden voor hun land. Het trio (respectievelijk vertolkt door Jessica Chastain, Marton Csokas en Sam Worthington) slaagde er toen in om de nazi-oorlogsmisdadiger Dieter Vogel, de gevreesde Chirurg van Birkenau (Jesper Christensen), op te sporen in Oost-Berlijn. Rachel, die tijdens de missie met romantische gevoelens worstelde, werd als lokaas gebruikt om Vogel in de val te lokken.
Het team trotseerde grote risico's en betaalde een hoge persoonlijk tol om de missie tot een goed einde te brengen. Maar zijn ze wel in hun opdracht geslaagd? De actie is verbluffend en de spanning stijgt terwijl het verhaal zich in twee verschillende periodes afspeelt. Verrassende onthullingen dwingen Rachel om het heft in eigen handen te nemen.
Lol, dit was de openingsfilm op het Pac-festival en de andere films konden hem niet overtreffen. Snap jouw 6,5 niet. Alles zat erin: goed verhaal, een lach, een traan... echt een van de beste films die ik dit jaar heb gezien en ik wil hem iedereen aanraden!quote:Op zaterdag 3 december 2011 11:57 schreef Roces18 het volgende:
The Help
[ afbeelding ]
Het is midden jaren 50 en het is nog normaal om zwarte "maids" te hebben in huis. Tot op een gegeven moment er een wet wordt aangenomen dat de maids aparte wc's nodig hebben in verband met infectiegevaar voor de blanken. Voor Emma Stone is dit de druppel, en besluit ze om het perspectief van deze maids in een boek te publiceren....
Tja... Emma Stone is momenteel een populaire actrice maar in deze film vond ik haar niet zo goed passen. Iemand als Anne Hathaway past beter in haar rol. Qua uitstraling en leeftijd. Je krijgt een kijkje in de wereld van deze maids en dat is erg goed gedaan. Helaas duurt de film wel eeeerg lang met 150 minuten en daar is die nagenoeg niet spannend genoeg voor.
Daarom krijgt die een magere 6,5. (IMDB 8 ofzo)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ach, ik heb me wel vermaakt, wel leuk voor een saaie zaterdagmiddag. Het acteerwerk is niet echt geweldig, maar dat is ook niet nodig voor dit soort films.![]()
quote:Op zaterdag 10 december 2011 18:50 schreef Karina het volgende:
Veel valt er niet over te zeggen eigenlijk, er zaten wat aardige "ongelukken" tussen.Ik vond dat er veel ongelukken tussen zaten die wat overdreven waren qua gevolgen, dingen die je eigenlijk best kan overleven (al zal het natuurlijk wel pijn doenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
Het is dat jij het al typtequote:Op zaterdag 10 december 2011 13:06 schreef kevin_ het volgende:
[..]
[..]
Ieder zijn eigen mening natuurlijk, maar toch.
![]()
![]()
FFS.
quote:Op zaterdag 10 december 2011 23:55 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Ik vond dat er veel ongelukken tussen zaten die wat overdreven waren qua gevolgen, dingen die je eigenlijk best kan overleven (al zal het natuurlijk wel pijn doen)
Het eerste voorbeeld dat je geeft was nogal overdreven inderdaadSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het zal wat zijn als dat echt zo gebeurd, want er zullen wel vaker mensen vallen.
Topfilmquote:Op zaterdag 10 december 2011 23:48 schreef Staal het volgende:
Iemand die Hard Candy kijkt?
Ik vind het nogal wat om de schattige Juno zo te zien.
'Rustig' is nog een understatement. Een dodelijk trage film a la 'the man who wasn't there' is het. maar je moet er maar van houden.quote:Op maandag 5 december 2011 10:53 schreef planethugo het volgende:
The Ghost Writer
[ afbeelding ]
Al een tijdje op de plank liggen maar had er nooit zin. Nu dus toch gekeken en geen spijt van. Een rustige thriller waarin niet zo heel veel gebeurd maar die je toch geboeid laat blijven. Het achtergrond verhaal had imo wel iets meer uitgediept kunnen worden in de 130 minuten dat de film duurt. Toch een verademing na de spektakelfilms van de laatste tijd om gewoon een rustige thriller te kijken die langzaam een mysterie ontrafelt.
8.2
In de bioscoop was het redelijk tot ok om te zien. Lekker groot scherm etcetera. verder vond ik em eigenlijk net zoals de vorige delen. niet sterk maarja ik houd van vampierenfilms dus waaorm niet. Volgend jaar Underworld 4!quote:Op zondag 11 december 2011 00:24 schreef casper019 het volgende:
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1
[ afbeelding ]
Verenigde Staten
Drama / Fantasy
117 minuten
geregisseerd door Bill Condon
met Kristen Stewart, Robert Pattinson en Taylor Lautner
Na de bruiloft gaan Bella en Edward op huwelijksreis naar Rio De Janeiro, waar Bella tot haar schrik ontdekt zwanger te zijn. De familie van Edward is in shock door de situatie, die de fragiele band tussen de vampieren en weerwolven nog meer spanning bezorgt. Niemand weet wat te verwachten van deze onwaarschijnlijke zwangerschap. Ondertussen blijft ook de dreiging van de Volturi bestaan.
k vond hem helaas een beetje tegenvallen, ik vond de eerdere twilight delen erg leuk... maar in dit deel gebeurde er niet echt veel.. en vond sommige scenes echt een beetje erg overdreven neergezet. Zat helaas ook niet echt spanning in, en ook het acteerwerk was een beetje ondermaats.... toch heb ik me niet verveeld bij het kijken...
het eindigde wel weer interessant waardoor ik nu toch wel het vervolg wil zine wat hopelijk beter word
5.5
Ik heb hem even opgezocht, lijkt me spannend, had er nog nooit van gehoord, goede tip!quote:Op maandag 12 december 2011 07:29 schreef DrDarwin het volgende:
The Kovak Box
[
Een beetje een vergeten thriller uit 2006.
Hij was beter dan ik verwachte, over het verhaal wil ik niet veel kwijt, maar als je van Scifi en Thrillers houd is dit een aanradertje.
Fijn ook om Timothy Hutton weer eens in een goede film te zien, overigens deed hij me in deze film vaak aan James Stewart denken, maar dat kan ook aan de Hitchcock achtige stijl van de film liggen.
7 sterren w.m.b.
Ook gezien, de muziekkeuzes vielen me ook op en het is wmb een geslaagde film. Lekkere sfeer ook. Je moet hem alleen niet gaan kijken om de actie, want die is iedere keer van vrij korte duur.quote:Op zondag 11 december 2011 22:38 schreef SnuggLe het volgende:
Drive
Wow, wat een film. Wat een actie. Wat een muziek. Wat een geweldige serene sfeer. Wat een acteerwerk. 100% aanrader.
Een 8.6
The Help vond ik ook erg goed. Tot voor kort nog nooit van Emma Stone gehoord maar zij is wel een behoorlijk unieke actrice.quote:Op zondag 11 december 2011 16:00 schreef speknek het volgende:
Gisteren The Help gezien. Prachtige film! Het begin was wellicht wat rommelig door alle karakters die heel snel geintroduceerd werden, en de main villain was wel erg stereotypisch, zoals misschien wel meer karakters. Maar de humor, drama en bezieling waren precies in balans en wat is Emma Stone toch een fantastische actrice.
9/10
quote:Op zondag 11 december 2011 22:38 schreef SnuggLe het volgende:
Drive
Wow, wat een film. Wat een actie. Wat een muziek. Wat een geweldige serene sfeer. Wat een acteerwerk. 100% aanrader.
Een 8.6
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ze speelt ook in Crazy Stupid Love. Ook een goede filmquote:Op maandag 12 december 2011 10:35 schreef Cracka-ass het volgende:
Tot voor kort nog nooit van Emma Stone gehoord maar zij is wel een behoorlijk unieke actrice.
Yeah. Leukste romantische comedy sinds....ooit?quote:Op maandag 12 december 2011 10:51 schreef loezzzje het volgende:
[..]
Ze speelt ook in Crazy Stupid Love. Ook een goede film
Oh? Bij mij staat ie er gewoon. Wel gewoon altijd handig om even de titel te noemen natuurlijkquote:Op maandag 12 december 2011 12:47 schreef Leanishibe het volgende:
Volgens mij werkt je plaatje niet.
Inception is echt niet zoveel 'moeilijker' hoor. De hele truc van Shutter Island is natuurlijk dat de stukjes pas op het einde in elkaar vallen en je hem dan prima nog een keer kan kijken om alles beter te snappen. Inception is in 1x begrijpbaar.quote:Op maandag 12 december 2011 12:46 schreef Buitendam het volgende:
[ afbeelding ]
Shutter Island.
Dit is zo'n film waar ik maar 80% van begreep, maar toch ontzettend goed vond. Ik denk dat ik 'm nog minimaal twee keer moet zien voordat echt alle stukjes op hun plek vallen, want ik vond 'm zeer lastig. Ik denk dat ik Inception maar oversla
Een 8 voor deze.
omdat ie nog in je cache staatquote:Op maandag 12 december 2011 12:49 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Oh? Bij mij staat ie er gewoon.
het hele concept van inception is al moeilijker. niet dat het een hele moeilijke film is maar ik zat tijdens die film de hele tijd na te denken en goed op te letten om niks te missen/ alles te snappen.quote:Op maandag 12 december 2011 12:51 schreef picodealion het volgende:
[..]
Inception is echt niet zoveel 'moeilijker' hoor. De hele truc van Shutter Island is natuurlijk dat de stukjes pas op het einde in elkaar vallen en je hem dan prima nog een keer kan kijken om alles beter te snappen. Inception is in 1x begrijpbaar.
Doet ie het nu wel?quote:Op maandag 12 december 2011 12:51 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
omdat ie nog in je cache staatmakkelijkste is om de image url te pasten op imgur.com.
Ja, dat had ik bij deze dus ook. Ik denk dat ik het einde wel begrijp, maar sommige scenes blijven me dan toch een raadsel.quote:Op maandag 12 december 2011 12:54 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
het hele concept van inception is al moeilijker. niet dat het een hele moeilijke film is maar ik zat tijdens die film de hele tijd na te denken en goed op te letten om niks te missen/ alles te snappen.
Tenzij je het al door had in het begin natuurlijkquote:Op maandag 12 december 2011 12:51 schreef picodealion het volgende:
[..]
Inception is echt niet zoveel 'moeilijker' hoor. De hele truc van Shutter Island is natuurlijk dat de stukjes pas op het einde in elkaar vallen en je hem dan prima nog een keer kan kijken om alles beter te snappen. Inception is in 1x begrijpbaar.
Helemaal mee eens. Had hem al een tijd op mijn PC staan, en een paar weken terug eindelijk maar eens gekeken. Ik verwachtte namelijk een trage film. Niets van dat alles. Lekkere vaart in de film, leuke en interessante dialogen, goed spel en leuke plots.quote:Op maandag 12 december 2011 10:22 schreef Roces18 het volgende:
Up in the air [2009]
[ afbeelding ]
Zeer vermakelijke film over de keuzes die je moet maken in je leven en de gevolgen van deze beslissingen. Clooney presteert uitstekend maar zijn tegenspelers doen het ook zeker niet verkeerd. Een erg subtiele maar toch warme film die ik je wel kan aanraden!
7,6
Onmogelijk!quote:Op maandag 12 december 2011 13:13 schreef JDx het volgende:
[..]
Tenzij je het al door had in het begin natuurlijk
Veel films gaan ongeveer zo hoor, ik had het door na een kwartier ofzo, helaas, want het is leuker om het op het einde pas te ontdekken.quote:
quote:Op maandag 12 december 2011 13:13 schreef JDx het volgende:
[..]
Tenzij je het al door had in het begin natuurlijk
quote:Op maandag 12 december 2011 13:46 schreef daftme het volgende:
Shutter Island was inderdaad erg voorspelbaar na een kwartier/half uurtje.
Meen je dat nou? Ik voel me dan zoeen domme joekel, als ik die film nog minimaal twee keer moet kijken, wil ik hem 100% snappenquote:Op maandag 12 december 2011 13:46 schreef daftme het volgende:
Shutter Island was inderdaad erg voorspelbaar na een kwartier/half uurtje.
Niks van aantrekken.quote:Op maandag 12 december 2011 15:05 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Meen je dat nou? Ik voel me dan zoeen domme joekel, als ik die film nog minimaal twee keer moet kijken, wil ik hem 100% snappen
Ik vind 'm in Body of Lies alles behalve Titanicboy. Echt een topacteur.quote:Op maandag 12 december 2011 15:07 schreef Dr.Mikey het volgende:
Shutter island is cool net als blood diamond en american gangs of zo iets. Jammer dat hij toch voor iedereen titanic boy blijft.
Een medestanderquote:
1 tip. Nooit trailers kijken voordat je een film gaat kijken. Alleen even imdb voor het cijfer en welke acteurs spelen.quote:Op maandag 12 december 2011 15:14 schreef daftme het volgende:
Ok, ik heb dan wel de trailer van tevoren gezien, dus dat verraadt wel iets. Maar je kon het einde raden. In ieder geval welke kant het op ging.
Dank voor de tip.quote:Op dinsdag 6 december 2011 03:04 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Net Our Idiot Brother gezien.
Een heerlijke feel good film. Het lijkt wel alsof hij geschreven is voor Paul Rudd. Bedankt voor het aanraden!
8/10
quote:Op maandag 12 december 2011 13:46 schreef daftme het volgende:
Shutter Island was inderdaad erg voorspelbaar na een kwartier/half uurtje.
Gast... Deze film heeft een briljante twist en is als film daarom geniaal.quote:Op maandag 12 december 2011 17:10 schreef jimjim1983 het volgende:
The Crying Game
best leuke film maar voorspelbaar einde
Gisteren deze gezien. Spannende film die ook tot het einde blijft boeien. Gaat over een virus outbreak die mensen aansteekt door aanraking of niesen etc. Verwacht geen zombie film, maar meer een film die gaat over hoe snel zoiets zou verspreiden en de aanpak ervan. Toch riep de film wat vraagtekens bij me op. Deze onder de spoiler. Ik geef deze film een 7,5.quote:In deze thriller van Steven Soderbergh breekt er razendsnel een virus uit. Het gevolg is dat er wereldwijd een enorme chaos ontstaat waar mensen zich geen enkele raad mee weten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 13 december 2011 10:40 schreef AciD_Nightmare het volgende:
[ afbeelding ]
contagion
[..]
Gisteren deze gezien. Spannende film die ook tot het einde blijft boeien. Gaat over een virus outbreak die mensen aansteekt door aanraking of niesen etc. Verwacht geen zombie film, maar meer een film die gaat over hoe snel zoiets zou verspreiden en de aanpak ervan. Toch riep de film wat vraagtekens bij me op. Deze onder de spoiler. Ik geef deze film een 7,5.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vond je het trouwens echt een spannende film? Dat vond ik juist tegenvallen. De docu stijl vond ik wel interessant, maar van mij had er juist meer spanning in gemogen.
quote:Op dinsdag 13 december 2011 12:43 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]De docu stijl werkte inderdaad prima voor deze film.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vond je het trouwens echt een spannende film? Dat vond ik juist tegenvallen. De docu stijl vond ik wel interessant, maar van mij had er juist meer spanning in gemogen.
Maar Soderbergh had wat overbodige verhaallijnen weg mogen laten. Het karakter van Marion Cotillard en bijbehorende verhaallijn hadden de final cut niet hoeven halen.
[ Bericht 0% gewijzigd door Kleffe_Dop op 13-12-2011 15:57:35 ]
Ik vond deze juist ubergrappig. Zelfde stijl humor als eastbound en down. Met leuke situaties een een grappige achtervolgscene. Hoewel de film niet continu sterk is, heb ik wel vrijwel de hele tijd lopen smilen.quote:Op dinsdag 13 december 2011 13:25 schreef Tobi-wan het volgende:
30 Minutes or less
[ afbeelding ]
IMDB: 6.3
Mijn cijfer: 5.5
Voor mij echt 1 van de beste films van 2011! lolquote:Op dinsdag 13 december 2011 16:10 schreef Schenkstroop het volgende:
Drive.
Verhaal: een mooie jongen kan goed rijden. Rijdt crimineeltjes van plaats delict naar ver weg. Komt meisje down the hall tegen. Haar 'guy' komt terug van 't gevang. Meneer gaat de held spelen en een schuld afkopen voor de man van dat meisje.
Oordeel: de opsomming klinkt leuker dan de film is. Wat een godskolere saaie tyfus-filmEn dat is dan een zg "aktie". Vaak krijg je dat "Ewdard Cullen" effect waarbij de director alles zo traag afspeelt alsof er iemand is overleden. Het kon mij na de eerste halve achtervolging al niets meer boeien. En daarna werd de film alsmaar slechter.
1 voor de moeite. 2 voor de stunts.
Mooie indicatie om de reviewer serieus te hoeven nemen.quote:Op dinsdag 13 december 2011 16:49 schreef JDx het volgende:
Sowieso onzin cijfers 1 of 2. Erger me daar ook aan op bijvoorbeeld IMDB, zelfs Terra Nova krijgt van mij nog een 3
Grappig, toen ik het verhaal van tevoren las dacht ik wat een ontzettende bagger fim. Stuntman die bijklust als chauffeur voor boefjes. Wat een onzin. Terwijl het voor jou juist een aanrader bleek te zijn op basis van dat verhaaltjequote:Op dinsdag 13 december 2011 16:10 schreef Schenkstroop het volgende:
Drive.
Verhaal: een mooie jongen kan goed rijden. Rijdt crimineeltjes van plaats delict naar ver weg. Komt meisje down the hall tegen. Haar 'guy' komt terug van 't gevang. Meneer gaat de held spelen en een schuld afkopen voor de man van dat meisje.
Oordeel: de opsomming klinkt leuker dan de film is. Wat een godskolere saaie tyfus-filmEn dat is dan een zg "aktie". Vaak krijg je dat "Ewdard Cullen" effect waarbij de director alles zo traag afspeelt alsof er iemand is overleden. Het kon mij na de eerste halve achtervolging al niets meer boeien. En daarna werd de film alsmaar slechter.
1 voor de moeite. 2 voor de stunts.
Ik had alleen de trailer vlug bekeken en dacht daar zit een lekkere tempo in met veel actie. Maar dat bleek dus het tegnovergestelde. Trailers zijn afentoe erg misleidend, alleen de beste stukjes lieten ze zien van deze film. De vervelende traagheid en triestheid van dit probeersel werd daarmee niet duidelijk. Maarja als je daarvan houdt.quote:Op dinsdag 13 december 2011 16:54 schreef macondo het volgende:
[..]
Grappig, toen ik het verhaal van tevoren las dacht ik wat een ontzettende bagger fim. Stuntman die bijklust als chauffeur voor boefjes. Wat een onzin. Terwijl het voor jou juist een aanrader bleek te zijn op basis van dat verhaaltje
Maar de film bleek ondanks het debiele verhaal juist briljant te zijn. Fijn tempo en fijne muziek. Alleen wat teveel bloed.
Het is duidelijk dat je naar films gaat puur voor amusement en de leuk, gezien je vorige beoordelingen en het feit dat je de nieuwste Twilight ''redelijk tot ok'' noemt, dus dan is Drive gewoon geen film voor jou.quote:Op dinsdag 13 december 2011 17:05 schreef Schenkstroop het volgende:
[..]
Ik had alleen de trailer vlug bekeken en dacht daar zit een lekkere tempo in met veel actie. Maar dat bleek dus het tegnovergestelde. Trailers zijn afentoe erg misleidend, alleen de beste stukjes lieten ze zien van deze film. De vervelende traagheid en triestheid van dit probeersel werd daarmee niet duidelijk. Maarja als je daarvan houdt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |