abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_104856486

Wat?

Deze reeks is niet zozeer puur gericht op de daadwerkelijke methodiek van het versieren, maar op de mentale problematiek van de mensen die maken dat ze dus sowieso al een achterstand lopen als het gaat om het benaderen van vrouwen (of mannen).

Wat bedoel je daarmee?

Sommige mensen zouden nog liever bungee-jumpen dan dat ze een vrouw/man aanspreken. Mensen met een sociale achterstand of een anderzijds verwaarloosd leven waardoor ze niet eens meer al te sterk in hun schoenen staan. Nieuw contact met andere mensen is té eng.

Maar je wil toch versieren?

Er is in de reeks al advies gegeven over het echte versieren. Dat je het als bovenstaand persoon, of als je je uiterlijk niet enorm mee hebt, niet moet proberen in het 'echte' uitgaansleven. Onzekerheid wordt bij dat soort gelegenheden enorm snel opgepikt.

Hoe ontmoet ik dan nieuwe mensen?

Ga weg bij je ouders om ergens te studeren / werken. Het liefst in een flatje, leer stapsgewijs je buren kennen, ga op een sport, ga elke week een paar keer naar de bibliotheek met wat huiswerk of een boek. Er kan dan vanalles gebeuren, en zeg nou zelf, dat is toch veel productiever dan uitgaan. Twee vliegen in één klap.

Om zelfverzekerder over te komen en te worden zijn er de volgende tips:

1. Loop rechtop.

2. Kijk niet steeds naar de grond.

3. Begin met iedereen oogcontact te maken. Bij de kassa bijvoorbeeld als je je wisselgeld terug krijgt. Vergeet dan niet een klein beetje te lachen natuurlijk, zo vriendelijk mogelijk.

4. Grijp geen vrouwen bij edele delen want dan krijg je patsen en blauwe ogen kom je niet ver mee.

5. Wil je oefenen met conversaties, maar heb je écht geen mogelijkheid om vrouwen aan te spreken, ga dan een winkel binnen met een vrouwelijke bediende en stel haar wat vragen over producten. Ze hangt aan je lippen, want ze heeft weinig keus.

6. Eet elke dag een wortel en een denk aan 1,5 liter water per dag.

7. Vriendschappen met vrouwen zijn zeer welkom. Zo leer je ze kennen, studiemateriaal voor mogelijke relaties. Ga niet achter vriendinnen aan, het zijn niet voor niets vriendinnen. Ga ook niet hier jankzakken als uiteindelijk blijkt dat het niets wordt.

8. Online versieren is een leuke eerste stap. Wees daar niet bang voor, ze kunnen je niet zien.

Enkele pointers voor online versieren:

1. Gebruik altijd hoofdletters en andere regels van punctuatie.

2. Matig uw gebruik van en de duim omhoog posticon en gebruik deze wijselijk op momenten waar u echt even ietwat superieur, alwetend en denigrerend wil overkomen. Dit zal uw alpha-status op FOK verhogen en waarschuwt andere mannelijke users ervoor dat ze niks met u moeten starten, want u bent verbaal zeer behendig.

3. Dat is het eigenlijk wel. Alle bommen los als je online bent, wees alleen niet zielig.

NOTE: Dit topic is niet gemaakt voor alleen één persoon. Het wordt verwacht dat je ook ruimte laat voor andere mensen die hun ervaringen (en oplossingen) willen delen. Als niemand met anders iets te zeggen heeft, mag je dan wel doorgaan met wat jij wil zeggen. Maar als je merkt dat er een nieuweling erbij komt, geef hem de ruimte om ook zijn verhaal te doen.

De OP vind je niet, want die is zoek en niemand weet waar ie voor het laatst gezien is
14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
pi_104856494
Hoin :W Ik kwam even een fipo maken. :)
Why get married and make one man miserable when I can stay single and make thousands miserable? -Carrie Snow
Op woensdag 21 oktober 2015 14:26 schreef kanovinnie het volgende:
Silk is niet hosselbaar voor een simpele sterveling als ik.
pi_104856504
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:27 schreef formerjellybean het volgende:
ik denk als je moeite met versieren hebt, juist speeddaten best wel moeilijk is.
volgens mij valt het wel mee omdat er natuurlijk alleen mensen komen die opzoek zijn naar een relatie en die nog niet eerder gevonden hebben en dus zelf waarschijnlijk ook geen helden zijn op dat gebied

maar wat ook_gek zegt klopt natuurlijk wel
iemand moet ooit eens een stap zetten dus wat dat betreft kan het wel dood slaan natuurlijk
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
pi_104856512
~:)
pi_104856515
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:27 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ik kan niet aflezen wat iemand van me vind. Meestal stel ik dan ook een vraag in die richting, zodat ik feedback krijg waar ik de volgende keer eventueel iets mee kan
Ik zou die vragen ook wel willen stellen, maar ik doe het niet want dan heb ik weer het idee dat als je de vraag moet stellen, het hoe dan ook niet goed zit :')
pi_104856527
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:29 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Handig dat ik ook oogcontact niet durf te maken :')
Dat oogcontact maken vind ik niet zo'n probleem.
Het is heel gek wat flirten en zo betreft:
Ik kijk wel maar ik zie niks!
pi_104856541
quote:
10s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:30 schreef SiIk het volgende:
Hoin :W Ik kwam even een fipo maken. :)
Hoi :W
14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
pi_104856558
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:29 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Dat denk ik ook. Bij mij speelt natuurlijk dat autisme ook een niet al te goeie rol
Je moet niet steeds alles daarop gooien, man.
Als je twintig jaar eerder was geboren had je gewoon een verlegen nerd geheten en had je ook niet steeds autisme erbij kunnen slepen.
Zie jezelf los van je etiketje, jij bent gewoon jij!
:)
pi_104856567
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:31 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Dat oogcontact maken vind ik niet zo'n probleem.
Het is heel gek wat flirten en zo betreft:
Ik kijk wel maar ik zie niks!
Ik maak nooit oogcontact dat vind ik eng
14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
pi_104856583
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:30 schreef Capstan het volgende:

[..]

Ik zou die vragen ook wel willen stellen, maar ik doe het niet want dan heb ik weer het idee dat als je de vraag moet stellen, het hoe dan ook niet goed zit :')
Ik stel die vraag wel, ik ben niet bang om "fout" over te komen met die vraag. Ik ben ook altijd eerlijk als het om m'n autisme gaat dus de ander weet waar die aan toe is
pi_104856584
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:31 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Ik maak nooit oogcontact dat vind ik eng
Waarom?
Why get married and make one man miserable when I can stay single and make thousands miserable? -Carrie Snow
Op woensdag 21 oktober 2015 14:26 schreef kanovinnie het volgende:
Silk is niet hosselbaar voor een simpele sterveling als ik.
  zaterdag 26 november 2011 @ 21:32:15 #12
238453 hasjman
utter madness
pi_104856585
quote:
17s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:28 schreef Heathcliff80 het volgende:
Daarom heb ik het ooit voor elkaar gekregen om bij een sollicitatie voor een onbetaalde stage waar ik ook nog de enige kandidate was, afgewezen te worden. :')
Onbetaald en afgewezen worden. Dat is inderdaad erg knap.
pi_104856593
Ik zie het altijd voor me als een verschrikkelijke vleeskeuring . Het zou niets voor mij zijn of ik zou alleen voor de hapjes komen O-)
  zaterdag 26 november 2011 @ 21:33:08 #14
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_104856623
Een goede vriend van me heeft altijd in de horeca gewerkt en ze hebben toen voor de gein een vrijgezellen dinner opgezet.

Vrijgezel? Kom gratis eten. Geef je op en kom eten. Nou er was toen een hele groep vrijgezelle mensen op af gekomen. Bij elke gang MOEST je van tafel verranderen. het waren tafels van 4 en een paar voor 2 personen. Ze kregen 5 gangen.

Bij aankomst kregen ze al een glas champagne. En bij elke gang kregen ze een wijntje. In het begin was het allemaal onwennig maar bij gang 3 kwam het al aardig los.

Het dessert was 1 bordje met 2 lepels. Samen eten dus! Tijdens het eten werden er hele geinige vragen gesteld waar iedereen antwoord op moest geven. Leuk gespreks onderwerp dus. BV als je zingt, wat voor muziek zing je dan? Bij welke film heb je moeten huilen enz.

Aan het eind van de avond kwam er dans muziek en gingen de meesten los. Omdat het zo lekker luchtig opgezet was waren de meesten mensen wat meer op hun gemak. De drank hielp ook een handje en het feest is door gegaan tot in de vroege uurtjes.

Ik denk dat zo iets veel beter werkt. Je moet die mensen een schopje de juiste richting opgeven en ze op hun gemak stellen.
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
pi_104856649
quote:
17s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:31 schreef Heathcliff80 het volgende:

[..]

Je moet niet steeds alles daarop gooien, man.
Als je twintig jaar eerder was geboren had je gewoon een verlegen nerd geheten en had je ook niet steeds autisme erbij kunnen slepen.
Zie jezelf los van je etiketje, jij bent gewoon jij!
:)
inderdaad. anders kan het ook een self fulfilling prophecy worden. "ik ben autistisch dus..." :)
pi_104856650
quote:
17s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:31 schreef Heathcliff80 het volgende:

[..]

Je moet niet steeds alles daarop gooien, man.
Als je twintig jaar eerder was geboren had je gewoon een verlegen nerd geheten en had je ook niet steeds autisme erbij kunnen slepen.
Zie jezelf los van je etiketje, jij bent gewoon jij!
:)
Het speelt wel degelijk een rol, ik zie het hele process wat je hebt met nonverbale communicatie niet. Het is alsof ik blind ben en dat is altijd ook zo geweest
pi_104856677
quote:
10s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:32 schreef SiIk het volgende:

[..]

Waarom?
ogen stralen heel veel emoties uit en daar kan ik weinig mee. Ik begrijp dat niet. En maakt sociaal contact nog ingewikkelder dan het al is.
14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
pi_104856681
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:33 schreef dawg het volgende:

[..]

inderdaad. anders kan het ook een self fulfilling prophecy worden. "ik ben autistisch dus..." :)
Inderdaad

en iedereen heeft wel een 'ding'
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
pi_104856684
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:32 schreef hasjman het volgende:

[..]

Onbetaald en afgewezen worden. Dat is inderdaad erg knap.
Ja he? Dat om aan te geven waarom speeddating niks voor mij is. ;)
pi_104856697
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:33 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Het speelt wel degelijk een rol, ik zie het hele process wat je hebt met nonverbale communicatie niet. Het is alsof ik blind ben en dat is altijd ook zo geweest
Wellicht verklaart dat ook dat het voor jou handig is om mensen wel uitdrukkelijk om feedback te vragen.
pi_104856699
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:33 schreef dawg het volgende:

[..]

inderdaad. anders kan het ook een self fulfilling prophecy worden. "ik ben autistisch dus..." :)
Dat is niet het geval geweest. Ik had al moeite met versieren nog voor ik überhaubt af wist van dat etiketje.
Mbv dat etiketje kan ik dingen wel makkelijker plaatsen dan vroeger. Toen was dit alles voor mij onbegrijpelijk en een annoniem gevoel
pi_104856724
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:33 schreef dawg het volgende:

[..]

inderdaad. anders kan het ook een self fulfilling prophecy worden. "ik ben autistisch dus..." :)
Ja precies!
pi_104856735
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:34 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

ogen stralen heel veel emoties uit en daar kan ik weinig mee. Ik begrijp dat niet. En maakt sociaal contact nog ingewikkelder dan het al is.
Dat kan ik me dan goed voorstellen ja. Wat uiteindelijk draait het bij het versieren natuurlijk allemaal om oogcontact.
Why get married and make one man miserable when I can stay single and make thousands miserable? -Carrie Snow
Op woensdag 21 oktober 2015 14:26 schreef kanovinnie het volgende:
Silk is niet hosselbaar voor een simpele sterveling als ik.
pi_104856740
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:31 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Ik maak nooit oogcontact dat vind ik eng
Ik vind het op zich ook wel "eng", maar ik doe het toch gewoon. Alleen weet ik niet het verschil tussen gewoon oogcontact maken en flirten :P
pi_104856762
Ja maar ik loop toch ook niet van he , ik ben borderliner dus daten gaat voor mij moeilijk
  zaterdag 26 november 2011 @ 21:36:40 #26
268505 Sinji
Technology wants my soul
pi_104856785
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:34 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

ogen stralen heel veel emoties uit en daar kan ik weinig mee. Ik begrijp dat niet. En maakt sociaal contact nog ingewikkelder dan het al is.
Dat lijkt me frustrerend..

Oogcontact is erg belangrijk bij versieren en emoties overbrengen.
pi_104856786
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:34 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Dat is niet het geval geweest. Ik had al moeite met versieren nog voor ik überhaubt af wist van dat etiketje.
Mbv dat etiketje kan ik dingen wel makkelijker plaatsen dan vroeger. Toen was dit alles voor mij onbegrijpelijk en een annoniem gevoel
Ik zou ook niet willen weten wat voor etiketjes er allemaal op mij van toepassing zijn dat ik met bijna dertig jaar nog geen enkele ervaring heb :')
pi_104856794
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:33 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Het speelt wel degelijk een rol, ik zie het hele process wat je hebt met nonverbale communicatie niet. Het is alsof ik blind ben en dat is altijd ook zo geweest
Natuurlijk speelt het rol. Maar iedereen heeft dingen die een rol spelen. Ik heb ook een etiketje, maar noem dat nooit, omdat ik bang ben dan dat etiketje te worden. Ik noem gewoon de kenmerken als het ter sprake komt, zonder de titel van dat etiket te noemen.
pi_104856824
quote:
17s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:34 schreef Heathcliff80 het volgende:

[..]

Ja he? Dat om aan te geven waarom speeddating niks voor mij is. ;)
Zie het als een kans om te oefenen. Je hebt toch niets te verliezen. Zo zie ik het ook.

Over sollicitatiegesprekken kan ik nog wel het een en ander vertellen :P heb er genoeg gehad.
14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
pi_104856826
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:34 schreef Capstan het volgende:

[..]

Wellicht verklaart dat ook dat het voor jou handig is om mensen wel uitdrukkelijk om feedback te vragen.
Precies. Ik vraag mensen direct wat ze van me vonden. Zo is er geen onduidelijkheid wat betreft de indruk die ik maakte.
Ik weet best dat het een op zich rare vraag is om te stellen, maar dat vind ik niet zo erg :)
pi_104856833
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:34 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Dat is niet het geval geweest. Ik had al moeite met versieren nog voor ik überhaubt af wist van dat etiketje.
Mbv dat etiketje kan ik dingen wel makkelijker plaatsen dan vroeger. Toen was dit alles voor mij onbegrijpelijk en een annoniem gevoel
dat geloof ik, maar bij jou heb ik weleens het idee dat je er net iets teveel mee bezig bent. tenminste die indruk laat je op me achter. :)
pi_104856882
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:34 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

ogen stralen heel veel emoties uit en daar kan ik weinig mee. Ik begrijp dat niet. En maakt sociaal contact nog ingewikkelder dan het al is.
Ik kijk naar iemands ogen maar ik kan ze toch bijna niet aflezen. Het is alsof ik niets zie.
Ik kan aan iemands ogen moeilijk zien of die persoon me leuk vind of niet. Dat lukt wel beter als ik in een gesprek zit van een uurtje of 2, maar niet binnen een minuut of zo. Dat is voor me gewoon niet te doen
pi_104856944
quote:
17s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:35 schreef Heathcliff80 het volgende:

[..]

Ja precies!
Ik zei al eerder, het is geen self-fullfilling prophecy want ik had al moeite met versieren voor ik gediagnostiseerd was! -_-
Na de diagnose had het nog een half jaar geduurd voor ik het überhaubt zeg maar eens was met de diagnose, al had ik het achteraf gezien wel gewoon kunnen verwachten
pi_104856945
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:39 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ik kijk naar iemands ogen maar ik kan ze toch bijna niet aflezen. Het is alsof ik niets zie.
Ik kan aan iemands ogen moeilijk zien of die persoon me leuk vind of niet. Dat lukt wel beter als ik in een gesprek zit van een uurtje of 2, maar niet binnen een minuut of zo. Dat is voor me gewoon niet te doen
Ik kan dat ook niet, kijk mensen ook zelden aan
het is niet het enige waar flirten om draait

ik kan ook niet inschatten wat andere denken, heb moeite met het herkennen van emoties maar daar kun je je best door heen bluffen
kwestie van oefenen
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
pi_104856960
Hai 8-)
[b]Op maandag 28 mei 2012 19:03 schreef freshy98 het volgende:[/b]
Vrouwen en hints geven. Dat moeten ze echt eens afleren.
pi_104856961
Niet beledigend bedoeld hoor magnetron maar je bent je zo vaak op de minpunten van jezelf aan het storten , zie je nog wel positieve punten bij jezelf ??
pi_104856963
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:39 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ik kijk naar iemands ogen maar ik kan ze toch bijna niet aflezen. Het is alsof ik niets zie.
Ik kan aan iemands ogen moeilijk zien of die persoon me leuk vind of niet. Dat lukt wel beter als ik in een gesprek zit van een uurtje of 2, maar niet binnen een minuut of zo. Dat is voor me gewoon niet te doen
Dat is voor niemand te zien, vrouwen zijn zo subtiel dat je echt niet weet wat hun ogen zeggen.
Zeker voor mij als vrouw is dat moeilijk te zien. Glimlacht een vrouw naar me omdat ze me aardig vindt, omdat ze vriendinnen met me zijn of flirt ze met me? Kijkt ze indringend omdat ze blij is met de vriendschap of flirt ze met me? Dat is volgens mij als vrouw die een vrouw zoekt nog moeilijker te zien, dan als man die een vrouw zoekt...
pi_104856973
hoi
pi_104856985
quote:
10s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:35 schreef SiIk het volgende:

[..]

Dat kan ik me dan goed voorstellen ja. Wat uiteindelijk draait het bij het versieren natuurlijk allemaal om oogcontact.
Daarom is speeddaten dus een ideale oefening voor mij. :)
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:35 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ik vind het op zich ook wel "eng", maar ik doe het toch gewoon. Alleen weet ik niet het verschil tussen gewoon oogcontact maken en flirten :P
Oh daar ga ik mij niets wagen om over na te denken.

quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:36 schreef Sinji het volgende:

[..]

Dat lijkt me frustrerend..

Oogcontact is erg belangrijk bij versieren en emoties overbrengen.
Tsja het is niet anders. Ik weet niet beter dan dat ik het alleen mensen aankijk en oogcontact maak als ze het vragen anders doe ik het gewoon niet
14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
pi_104857002
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:41 schreef formerjellybean het volgende:
Niet beledigend bedoeld hoor magnetron maar je bent je zo vaak op de minpunten van jezelf aan het storten , zie je nog wel positieve punten bij jezelf ??
Goede vraag.
Als je niet van jezelf houdt, hoe verwacht je dan dat een ander ooit van je kan houden?
Why get married and make one man miserable when I can stay single and make thousands miserable? -Carrie Snow
Op woensdag 21 oktober 2015 14:26 schreef kanovinnie het volgende:
Silk is niet hosselbaar voor een simpele sterveling als ik.
pi_104857003
quote:
17s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:41 schreef Heathcliff80 het volgende:

[..]

Dat is voor niemand te zien, vrouwen zijn zo subtiel dat je echt niet weet wat hun ogen zeggen.
Zeker voor mij als vrouw is dat moeilijk te zien. Glimlacht een vrouw naar me omdat ze me aardig vindt, omdat ze vriendinnen met me zijn of flirt ze met me? Kijkt ze indringend omdat ze blij is met de vriendschap of flirt ze met me? Dat is volgens mij als vrouw die een vrouw zoekt nog moeilijker te zien, dan als man die een vrouw zoekt...
Bij mannen zie ik het ook nooit aan de ogen hoor
meer aan het kwijl in hun mondhoeken
:P ;)
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
pi_104857012
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:36 schreef formerjellybean het volgende:
Ja maar ik loop toch ook niet van he , ik ben borderliner dus daten gaat voor mij moeilijk
Ik heb aan veel bepaalde tips gewoon niks omdat die voor mij niet opgaan. Om dat begrijpelijk te maken voor anderen is het veel makkelijker om gewoon te vertellen wat er aan de hand is in plaats van er uren lang omheen te lullen, want ik kan het vaak niet eens uitleggen wat er aan de hand is.
pi_104857015
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:40 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ik zei al eerder, het is geen self-fullfilling prophecy want ik had al moeite met versieren voor ik gediagnostiseerd was! -_-
Na de diagnose had het nog een half jaar geduurd voor ik het überhaubt zeg maar eens was met de diagnose, al had ik het achteraf gezien wel gewoon kunnen verwachten
Ik bedoel het goed! Maar het kan mensen afschrikken als je dat etiket noemt. Bij mijn etiket denken mensen ook dat het iets extreems is, net als dat bij autisme vaak aan Rainman gedacht wordt.
pi_104857038
quote:
17s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:41 schreef Heathcliff80 het volgende:

[..]

Dat is voor niemand te zien, vrouwen zijn zo subtiel dat je echt niet weet wat hun ogen zeggen.
Zeker voor mij als vrouw is dat moeilijk te zien. Glimlacht een vrouw naar me omdat ze me aardig vindt, omdat ze vriendinnen met me zijn of flirt ze met me? Kijkt ze indringend omdat ze blij is met de vriendschap of flirt ze met me? Dat is volgens mij als vrouw die een vrouw zoekt nog moeilijker te zien, dan als man die een vrouw zoekt...
:D vrouwengedachten.

mannen denken weleens als een vrouw ze net iets langer aankijkt: "yes, misschien wil deze wel!" :')
pi_104857062
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:41 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Daarom is speeddaten dus een ideale oefening voor mij. :)

[..]

Oh daar ga ik mij niets wagen om over na te denken.

[..]

Tsja het is niet anders. Ik weet niet beter dan dat ik het alleen mensen aankijk en oogcontact maak als ze het vragen anders doe ik het gewoon niet
Tijn serieus over dat speeddaten ik zeg doen!!

Maar jij maakt sowieso best vaak goede stappen op date gebied! ^O^
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
pi_104857076
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:42 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Bij mannen zie ik het ook nooit aan de ogen hoor
meer aan het kwijl in hun mondhoeken
:P ;)
Haha, nou dan zie je het tenminste nog ergens aan! :P
  zaterdag 26 november 2011 @ 21:43:48 #47
268505 Sinji
Technology wants my soul
pi_104857085
quote:
10s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:41 schreef SiIk het volgende:

[..]

Goede vraag.
Als je niet van jezelf houdt, hoe verwacht je dan dat een ander ooit van je kan houden?
Waarheid. Dit is in dit topic ontelbaar vaak aangegeven
pi_104857087
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:37 schreef dawg het volgende:

[..]

dat geloof ik, maar bij jou heb ik weleens het idee dat je er net iets teveel mee bezig bent. tenminste die indruk laat je op me achter. :)
Ik ben iemand die heel direct is. Als ik zeg dat iets niet het geval was, dan was dat ook niet zo.
Ik ben wel eerlijk naar mezelf toe omdat tegen jezelf liegen 1 van de meest zinloze dingen is die je jezelf kunt aandoen
  zaterdag 26 november 2011 @ 21:44:45 #49
238453 hasjman
utter madness
pi_104857127
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:40 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Ik kan dat ook niet, kijk mensen ook zelden aan
ik ben er een keer op gewezen dat ik nooit personen aan kijk. ben er nu bewuster mee bezig. ik merk toch dat mensen die je niet aan kijken ongeinteresseerd overkomen.
pi_104857132
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:43 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ik ben iemand die heel direct is. Als ik zeg dat iets niet het geval was, dan was dat ook niet zo.
Ik ben wel eerlijk naar mezelf toe omdat tegen jezelf liegen 1 van de meest zinloze dingen is die je jezelf kunt aandoen
het is niet altijd liegen
niemand heeft een compleet beeld van zichzelf...
sommige dingen zijn soms gewoon niet bekend bij jezelf of doe je onbewust
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
  zaterdag 26 november 2011 @ 21:44:57 #51
268505 Sinji
Technology wants my soul
pi_104857134
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:42 schreef dawg het volgende:

[..]

:D vrouwengedachten.

mannen denken weleens als een vrouw ze net iets langer aankijkt: "yes, misschien wil deze wel!" :')
Het is dan ook het hele plaatje, de hele vibe. En de ogen zijn daarvan een belangrijk detail
pi_104857135
quote:
17s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:41 schreef Heathcliff80 het volgende:

[..]

Dat is voor niemand te zien, vrouwen zijn zo subtiel dat je echt niet weet wat hun ogen zeggen.
Zeker voor mij als vrouw is dat moeilijk te zien. Glimlacht een vrouw naar me omdat ze me aardig vindt, omdat ze vriendinnen met me zijn of flirt ze met me? Kijkt ze indringend omdat ze blij is met de vriendschap of flirt ze met me? Dat is volgens mij als vrouw die een vrouw zoekt nog moeilijker te zien, dan als man die een vrouw zoekt...
Bij mijn vriendinnen zag ik het uiteindelijk wel. het is een bepaalde soort lach, een bepaalde mimiek in hun gezicht. Maar wellicht was dat ook meer geilheid of zo
pi_104857145
quote:
9s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:43 schreef Sinji het volgende:

[..]

Waarheid. Dit is in dit topic ontelbaar vaak aangegeven
Ongetwijfeld zal dat waar zijn. Maar zelfs als je al wel zo ver bent dat je tevreden bent met jezelf, zie ik nog geen verandering :P
pi_104857153
Ja maar magnetron , je bent constant je minpunten aan het opsommen, je hebt toch ook wel .pluspunten.
pi_104857162
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:44 schreef hasjman het volgende:

[..]

ik ben er een keer op gewezen dat ik nooit personen aan kijk. ben er nu bewuster mee bezig. ik merk toch dat mensen die je niet aan kijken ongeinteresseerd overkomen.
vroeger op school kreeg ik van 1 juf er altijd straf voor
sindsdien probeer ik het wel te doen maar het is niet iets wat ik automatisch doe of zo
maar bijv bij flirten of solliciteren ben ik er bewust mee bezig zodat het niet opvalt
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
pi_104857170
Ik ben een beetje kwijt welke vragen ik nog niet gehad heb, help!
pi_104857177
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:42 schreef dawg het volgende:

[..]

:D vrouwengedachten.

mannen denken weleens als een vrouw ze net iets langer aankijkt: "yes, misschien wil deze wel!" :')
Is meestal waar. TIjdens uitgaan tenminste, als ze dan een paar keer naar je gluurt kan je er vanuit gaan dat je 'iets' hebt.
Why get married and make one man miserable when I can stay single and make thousands miserable? -Carrie Snow
Op woensdag 21 oktober 2015 14:26 schreef kanovinnie het volgende:
Silk is niet hosselbaar voor een simpele sterveling als ik.
  zaterdag 26 november 2011 @ 21:46:13 #58
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_104857181
quote:
17s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:41 schreef Heathcliff80 het volgende:

[..]

Dat is voor niemand te zien, vrouwen zijn zo subtiel dat je echt niet weet wat hun ogen zeggen.
Zeker voor mij als vrouw is dat moeilijk te zien. Glimlacht een vrouw naar me omdat ze me aardig vindt, omdat ze vriendinnen met me zijn of flirt ze met me? Kijkt ze indringend omdat ze blij is met de vriendschap of flirt ze met me? Dat is volgens mij als vrouw die een vrouw zoekt nog moeilijker te zien, dan als man die een vrouw zoekt...
nou zo extreem is het nou ook weer niet. Je kan een gemiddelde vrouw wel aardig peilen. Let op de reactie, de lach en als die blijft terug komen zit je goed.

Zit ze aan je, praat ze na een lang stilte opeens tegen je over een compleet nieuw onderwerp zit je goed.

Klein voorbeeld.

Ik zat van de week te praten met een mooie vrouw over mode en kleding. We zaten geheel op 1 lijn en na wat complimentjes op en nee ga ik in gesprek met een andere vriendin die met toeval langs komt lopen. Op een gegeven moment sta ik alleen en de vrouw van de mode komt weer bij me staan en begint opeens te vertellen over iets wat ze die week had mee gemaakt. Niks geks qua verhaal.

Goed later op de avond zegt ze van joh ik ga naar "naam van club" ik zie je zo vast nog wel even toch? Nu was ik toch al van plan om er heen te gaan dus later die avond kom ik haar weer tegen en direct weer in gesprek. Ondetussen sta ik te smsen met iemand.

Kennelijk vond ze dat niet leuk want ik kreeg er een opmerking over in de zin van. Jezus jij blijft ook maar smsen he? Ja zeg ik, wil jou ook best wel smsen hoor, maar tja heb je nummer niet. Voor ik uitgesproken was rukte ze me mobiel uit me hand en kreeg ik haar nummer.

Zo makkelijk en snel kan het gaan ;)
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
pi_104857191
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:44 schreef Sinji het volgende:

[..]

Het is dan ook het hele plaatje, de hele vibe. En de ogen zijn daarvan een belangrijk detail
ik kijk mensen altijd aan inderdaad.
pi_104857217
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:41 schreef formerjellybean het volgende:
Niet beledigend bedoeld hoor magnetron maar je bent je zo vaak op de minpunten van jezelf aan het storten , zie je nog wel positieve punten bij jezelf ??
De positieve dingen van mij storen me niet zo. Ik houd me daar denk ik gewoonweg minder mee bezig?
pi_104857236
Doordat je steeds opnoemt , leg je alleen maar nadruk op je minpunten, probeer ook eens wat positieve dingen aan jezelf op te noemen buiten dat je autistisch bent . Uiteindelijk ben je meer dan autisme alleen.
  zaterdag 26 november 2011 @ 21:48:08 #62
305146 heloef
20, Een omgekeerde Saab
pi_104857262
Een bijzonder goedenavond.
C'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.
pi_104857282
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:47 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

De positieve dingen van mij storen me niet zo. Ik houd me daar denk ik gewoonweg minder mee bezig?
En zo verpest je dus jezelf beeld want je ziet jezelf alleen maar als autist.
pi_104857288
quote:
14s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:48 schreef heloef het volgende:
Een bijzonder goedenavond.
Wat maakt het bijzonder? :P
pi_104857304
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:44 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

het is niet altijd liegen
niemand heeft een compleet beeld van zichzelf...
sommige dingen zijn soms gewoon niet bekend bij jezelf of doe je onbewust
Dat is een proces van bewustwording. Dat is iets wat ik heel belangrijk vind. Ik heb feedback nodig om me bewust te worden van dingen, anders kan ik jarenlang op de verkeerde manier door blijven gaan
pi_104857313
quote:
14s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:48 schreef heloef het volgende:
Een bijzonder goedenavond.
Wat heb jij geslikt ??? :o
pi_104857339
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:49 schreef formerjellybean het volgende:

[..]

Wat heb jij geslikt ??? :o
Je kunt beter vragen wie er geslikt heeft :7
[b]Op maandag 28 mei 2012 19:03 schreef freshy98 het volgende:[/b]
Vrouwen en hints geven. Dat moeten ze echt eens afleren.
pi_104857358
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:43 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Tijn serieus over dat speeddaten ik zeg doen!!

Maar jij maakt sowieso best vaak goede stappen op date gebied! ^O^
Ik was het wel van plan om te gaan doen. Al is het alleen maar om de tapas :P haha. Als dat bevalt dan ga ik zeker vaker zoiets doen.

Ik begrijp best wat magnetronkoffie zegt. Zo denk ik ook wel. Het komt bij althans vooral dat je constant door iedereen op je te minpunten wordt gewezen. En dan ga je daar ook naar leven en handelen.
Het is erg moeilijk om uit die negatieve spiraal te breken. Het lukt mij soms wel en soms niet.
14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
  zaterdag 26 november 2011 @ 21:50:40 #69
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_104857387
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:47 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

De positieve dingen van mij storen me niet zo. Ik houd me daar denk ik gewoonweg minder mee bezig?
luister, je bent een autist, daar kan jij ook niks aan doen. Dat kan je leven net iets moeilijker maken dan gemiddeld. Maar er zijn GENOEG dingen die positief zijn. Zie dat stukje autist zijn als bijzaak.

Want ondanks dat ben jij een geweldig vent om de volgende redenen. En die kan je dan JUIST benadrukken.
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
  zaterdag 26 november 2011 @ 21:50:44 #70
305146 heloef
20, Een omgekeerde Saab
pi_104857395
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:48 schreef Capstan het volgende:

[..]

Wat maakt het bijzonder? :P
Ik zit al twee dagen te kijken naar De Lama's om me minder kut te voelen.
Dus ik heb al zo'n twintig keer de presentator horen zeggen "Een bijzonder goedenavond"
C'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.
pi_104857414
quote:
14s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:48 schreef heloef het volgende:
Een bijzonder goedenavond.
Dag jongeman :W
14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
pi_104857454
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:45 schreef formerjellybean het volgende:
Ja maar magnetron , je bent constant je minpunten aan het opsommen, je hebt toch ook wel .pluspunten.
Zeker heb ik die.
Ik ben eerlijk, open en direct. En ik ben altijd lief en goed voor m'n vriendinnen geweest.
Ik ben betrouwbaar, heb een schurfthekel aan oneerlijkheid en ben niet bang om mezelf "voor schut" te zetten als ik het met iemand niet eens ben.
Ik ben intelligent, niet lelijk, heb goeie vrienden en goed contact met m'n familie.

Op zich genoeg pluspunten, ben vast nog wel wat dingen vergeten
pi_104857462
quote:
14s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:50 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik zit al twee dagen te kijken naar De Lama's om me minder kut te voelen.
Dus ik heb al zo'n twintig keer de presentator horen zeggen "Een bijzonder goedenavond"
Maar dat is het toch ook :D je bent jong, single, gezond, wat wil je nog meer?
14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
pi_104857466
Nou, iemand behoefte aan een update? :+
[b]Op maandag 28 mei 2012 19:03 schreef freshy98 het volgende:[/b]
Vrouwen en hints geven. Dat moeten ze echt eens afleren.
pi_104857506
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:52 schreef Bartholomeus het volgende:
Nou, iemand behoefte aan een update? :+
date :Y, update :N
14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
  zaterdag 26 november 2011 @ 21:52:47 #76
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_104857508
quote:
14s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:50 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik zit al twee dagen te kijken naar De Lama's om me minder kut te voelen.
Dus ik heb al zo'n twintig keer de presentator horen zeggen "Een bijzonder goedenavond"
Ik zeg dat vaak op me werk aan de tel. "naam bedijf een biezondere goede morgen met "naam" spreekt u.

Zelfde als, dat is correct en tevens juist.

eind van het gesprek.

Dan rest mij alleen nog maar u te bedankt voor uw informatie en wens ik u een fijne dag verder.

En als iets gelukt is wat eigelijk niet kan, vandaag bent u de beste van de dag. Mijn dank is groot!

Werkt altijd.
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
pi_104857513
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:52 schreef Bartholomeus het volgende:
Nou, iemand behoefte aan een update? :+
Je mag het ook zelf zeggen :P
pi_104857517
Vertel vertel
pi_104857534
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:46 schreef ook_gek het volgende:

Kennelijk vond ze dat niet leuk want ik kreeg er een opmerking over in de zin van. Jezus jij blijft ook maar smsen he? Ja zeg ik, wil jou ook best wel smsen hoor, maar tja heb je nummer niet. Voor ik uitgesproken was rukte ze me mobiel uit me hand en kreeg ik haar nummer.
Die is goed! Die ga ik onthouden als ik ook een tel.nr wil! :P
  zaterdag 26 november 2011 @ 21:53:23 #80
268505 Sinji
Technology wants my soul
pi_104857551
Ik ben nieuw hier en wil graag tips om Yvonne Jaspers te versieren.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_104857587
quote:
7s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:53 schreef Sinji het volgende:
Ik ben nieuw hier en wil graag tips om Yvonne Jaspers te versieren.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik twijfelde wel iets van een seconde of zo :P
pi_104857593
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:46 schreef ook_gek het volgende:

[..]

nou zo extreem is het nou ook weer niet. Je kan een gemiddelde vrouw wel aardig peilen. Let op de reactie, de lach en als die blijft terug komen zit je goed.

Zit ze aan je, praat ze na een lang stilte opeens tegen je over een compleet nieuw onderwerp zit je goed.
Dat denk ik ook altijd, maar heb toch een paar keer flink gefaald door hier op af te gaan.
Vrouwen doen soms ook echt zo in een vriendschap.
pi_104857601
quote:
17s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:53 schreef Heathcliff80 het volgende:

[..]

Die is goed! Die ga ik onthouden als ik ook een tel.nr wil! :P
Ik heb hem eens geprobeerd. Toen lukte het niet. De ervaringen zijn dus niet onverdeeld positief :')
  zaterdag 26 november 2011 @ 21:54:53 #84
305146 heloef
20, Een omgekeerde Saab
pi_104857631
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:52 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Maar dat is het toch ook :D je bent jong, single, gezond, wat wil je nog meer?
Faye :')
C'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.
pi_104857706
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:49 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Ik was het wel van plan om te gaan doen. Al is het alleen maar om de tapas :P haha. Als dat bevalt dan ga ik zeker vaker zoiets doen.

Ik begrijp best wat magnetronkoffie zegt. Zo denk ik ook wel. Het komt bij althans vooral dat je constant door iedereen op je te minpunten wordt gewezen. En dan ga je daar ook naar leven en handelen.
Het is erg moeilijk om uit die negatieve spiraal te breken. Het lukt mij soms wel en soms niet.
Het probleem is, anderen gaan er in het begin van uit dat je het zelfde bent als zijzelf.
Maar aangezien dat niet zo is (in mijn geval) wijs ik andere mensen liever op het autisme dan dat ik vanaf het begin begin uit te leggen hoe dingen bij mij werken.

Heel vaak krijg ik dan namelijk een "O, zit dat zo!" kreet en dan is dat meteen klaar!

Het is een kwestie van weten hoe je met andere mensen moet communiceren en als iemand (heel) anders is dan zijzelf, hebben ze vaak heel veel moeite om dat te begrijpen.
  zaterdag 26 november 2011 @ 21:56:22 #86
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_104857710
quote:
17s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:54 schreef Heathcliff80 het volgende:

[..]

Dat denk ik ook altijd, maar heb toch een paar keer flink gefaald door hier op af te gaan.
Vrouwen doen soms ook echt zo in een vriendschap.
kwestie van de juiste opmerkingen maken ;)

BV mode meisje. Ja eindelijk een man met mode gevoel. Heerlijk mensen kijken met jou en voorzien van commentaar.

Ik reageer dan direct van, nou ik weet wel een leuk plekje in de stad daar en daar. Gaan we zondag daar zitten en heerlijk mensen kijken. Theetje en een lekker broode er bij.
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
pi_104857715
ok heloef nu ga ik je zo slaan o|O
Het is vervelend dat het zo gegaan is maar denk je dat dit op een gegeven moment leuk is voor fay om steeds dit soort opmerkingen te lezen ??
  zaterdag 26 november 2011 @ 21:57:02 #88
305146 heloef
20, Een omgekeerde Saab
pi_104857749
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:56 schreef formerjellybean het volgende:
ok heloef nu ga ik je zo slaan o|O
Het is vervelend dat het zo gegaan is maar denk je dat dit op een gegeven moment leuk is voor fay om steeds dit soort opmerkingen te lezen ??
Mwah zal wel meevallen.
C'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.
  zaterdag 26 november 2011 @ 21:57:02 #89
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_104857750
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:56 schreef formerjellybean het volgende:
ok heloef nu ga ik je zo slaan o|O
Het is vervelend dat het zo gegaan is maar denk je dat dit op een gegeven moment leuk is voor fay om steeds dit soort opmerkingen te lezen ??
Wat boeit dat nou weer? Als hij er van baalt moet hij dat toch kunnen zeggen?
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
pi_104857776
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:48 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Dat is een proces van bewustwording. Dat is iets wat ik heel belangrijk vind. Ik heb feedback nodig om me bewust te worden van dingen, anders kan ik jarenlang op de verkeerde manier door blijven gaan
Nu ga waarschijnlijk toch maar weer tegen me roepen, maar je krijgt hier enorm veel feedback
maar de helft negeer je
en mij val je alleen maar aan nadat ik feedback geef
je kunt misschien niet altijd wat met de manier waarop ik het breng maar dat maakt de boodschap niet minder waar of zo
je krijgt nu in andere woorden precies dezelfde feedback... waarom kun je daar dan toch niks mee?
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
pi_104857833
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:57 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Nu ga waarschijnlijk toch maar weer tegen me roepen, maar je krijgt hier enorm veel feedback
maar de helft negeer je
en mij val je alleen maar aan nadat ik feedback geef
je kunt misschien niet altijd wat met de manier waarop ik het breng maar dat maakt de boodschap niet minder waar of zo
je krijgt nu in andere woorden precies dezelfde feedback... waarom kun je daar dan toch niks mee?
Dat is niet waar, ik heb geprobeerd iedereen antwoord te geven op zijn/haar vragen en opmerkingen. Op een gegeven moment hield ik het niet meer bij en zal vast wel 't een en ander gemist hebben, helaas
  zaterdag 26 november 2011 @ 21:59:04 #92
268505 Sinji
Technology wants my soul
pi_104857848
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:56 schreef formerjellybean het volgende:
ok heloef nu ga ik je zo slaan o|O
Het is vervelend dat het zo gegaan is maar denk je dat dit op een gegeven moment leuk is voor fay om steeds dit soort opmerkingen te lezen ??
Niet dat ik het gepraat over Faye zo'n win vind, maar volgens mij heb jij er meer last van dan zij :')
pi_104857872
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:57 schreef rhubarbje het volgende:

[..]
je kunt misschien niet altijd wat met de manier waarop ik het breng maar dat maakt de boodschap niet minder waar of zo
je krijgt nu in andere woorden precies dezelfde feedback... waarom kun je daar dan toch niks mee?
Dat komt omdat ik veel feedback nodig heb voordat ik iets begrijp
pi_104857882
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:59 schreef Sinji het volgende:

[..]

Niet dat ik het gepraat over Faye zo'n win vind, maar volgens mij heb jij er meer last van dan haar :')
Meer last van dan zij :P
  zaterdag 26 november 2011 @ 22:00:17 #95
305146 heloef
20, Een omgekeerde Saab
pi_104857898
Kijk Faye heeft ook openlijk met VH haar date besproken gister.
Dus ik zie het probleem niet zo. :')
C'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.
pi_104857905
ja maar hij kan het beter prive doen dan, het is namelijk voor een meisje ook best moeilijk dat ze iemand moet afwijzen die een vriend is.
Het is nog moeilijker als iemand steeds loopt te bespreken publiekelijk en zij dus ook alles ziet wat hij gezegd heeft wat niet altijd even positief is.

Ikzelf ben een vrouw heb het ook weleens met vrienden die situatie gehad en juist omdat die zichzelf juist heel erg laat zien kan die misschien op deze manier ook best ook de vriendschap stukmaken.
pi_104857915
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:56 schreef ook_gek het volgende:

[..]

kwestie van de juiste opmerkingen maken ;)

BV mode meisje. Ja eindelijk een man met mode gevoel. Heerlijk mensen kijken met jou en voorzien van commentaar.

Ik reageer dan direct van, nou ik weet wel een leuk plekje in de stad daar en daar. Gaan we zondag daar zitten en heerlijk mensen kijken. Theetje en een lekker broode er bij.
Hm je bent er wel goed in zo te lezen! ^O^
  zaterdag 26 november 2011 @ 22:00:37 #98
268505 Sinji
Technology wants my soul
pi_104857917
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:00 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Meer last van dan zij :P
Thanks
  zaterdag 26 november 2011 @ 22:01:58 #99
305146 heloef
20, Een omgekeerde Saab
pi_104857990
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:00 schreef formerjellybean het volgende:
ja maar hij kan het beter prive doen dan, het is namelijk voor een meisje ook best moeilijk dat ze iemand moet afwijzen die een vriend is.
Het is nog moeilijker als iemand steeds loopt te bespreken publiekelijk en zij dus ook alles ziet wat hij gezegd heeft wat niet altijd even positief is.

Ikzelf ben een vrouw heb het ook weleens met vrienden die situatie gehad en juist omdat die zichzelf juist heel erg laat zien kan die misschien op deze manier ook best ook de vriendschap stukmaken.
Ze vindt het lullig voor me meer niet, ze nu vooral gelukkig met VH. Hoe ik me uitlaat hier boeit haar denk ik niet zoveel.
C'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.
pi_104858006
quote:
14s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:54 schreef heloef het volgende:

[..]

Faye :')
:* komt wel goed schatje, er zijn veel meer leukere vrouwen dan haar
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:56 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Het probleem is, anderen gaan er in het begin van uit dat je het zelfde bent als zijzelf.
Maar aangezien dat niet zo is (in mijn geval) wijs ik andere mensen liever op het autisme dan dat ik vanaf het begin begin uit te leggen hoe dingen bij mij werken.

Heel vaak krijg ik dan namelijk een "O, zit dat zo!" kreet en dan is dat meteen klaar!

Het is een kwestie van weten hoe je met andere mensen moet communiceren en als iemand (heel) anders is dan zijzelf, hebben ze vaak heel veel moeite om dat te begrijpen.
En dat moet je dus niet doen. Dan is het logisch dat je die reacties krijgt dat zie je hier in dit topic ook.
Je kan best communiceren met andere zonder dat ze gelijk hoeven te weten dat je auti bent. Als je niet gelijk verteld dat je auti bent zul je merken dat mensen je veel serieuzer nemen en niet meer negatief behandelen
14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
pi_104858062
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 21:58 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Dat is niet waar, ik heb geprobeerd iedereen antwoord te geven op zijn/haar vragen en opmerkingen. Op een gegeven moment hield ik het niet meer bij en zal vast wel 't een en ander gemist hebben, helaas
Ik bedoel dat je de inhoud, de daadwerkelijke feedback negeert

als 15 mensen hier tegen je zeggen dat je nogal veel focust op je stempel dan is dat wel een common denominator en lijkt me dat het zinnig is daar eens naar te kijken
maar je blijft dat maar meteen ontkennen
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
pi_104858069
Ja, want nogmaals: Twintig jaar eerder zou je dat label uberhaupt niet gehad hebben.
pi_104858073
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:02 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

:* komt wel goed schatje, er zijn veel meer leukere vrouwen dan haar

[..]

En dat moet je dus niet doen. Dan is het logisch dat je die reacties krijgt dat zie je hier in dit topic ook.
Je kan best communiceren met andere zonder dat ze gelijk hoeven te weten dat je auti bent. Als je niet gelijk verteld dat je auti bent zul je merken dat mensen je veel serieuzer nemen en niet meer negatief behandelen
Dan is het een kwestie van bepalen wie ik het wel vertel en wie niet.
Dat is best lastig, liever vertel ik het vrij snel, dan is dat ook meteen uit de weg weet je
  zaterdag 26 november 2011 @ 22:04:27 #104
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_104858111
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:00 schreef formerjellybean het volgende:
ja maar hij kan het beter prive doen dan, het is namelijk voor een meisje ook best moeilijk dat ze iemand moet afwijzen die een vriend is.
Het is nog moeilijker als iemand steeds loopt te bespreken publiekelijk en zij dus ook alles ziet wat hij gezegd heeft wat niet altijd even positief is.

Ikzelf ben een vrouw heb het ook weleens met vrienden die situatie gehad en juist omdat die zichzelf juist heel erg laat zien kan die misschien op deze manier ook best ook de vriendschap stukmaken.
Ja maar niet elke vrouw is het zelfde. En kennelijk heeft zij er niet zoveel moeite me aldus Heloef. En als ze het wel moeilijk vind leest ze het toch lekker niet?

Heloef vind het kut, en heeft daar alle recht toe dat te uiten in dit topic. En ik ziet geen enkele reden waarom hij zich moet inhouden voor haar.

quote:
17s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:00 schreef Heathcliff80 het volgende:

[..]

Hm je bent er wel goed in zo te lezen! ^O^
Haha nou dat zal vast mee vallen, me versier blunder topics waren ander een bron van groot vermaak voor vele users hier op fok.

maar het is gewoon handig om gaan met de situatie. Humer en een leuke aanpak werkt vaak beter.
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
pi_104858118
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:03 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Dan is het een kwestie van bepalen wie ik het wel vertel en wie niet.
Dat is best lastig, liever vertel ik het vrij snel, dan is dat ook meteen uit de weg weet je
Nee dat moet je dus niet doen. :N Laat eerst zien wie je bent dan gelijk met dat labeltje te gaan zwaaien.
14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
pi_104858131
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:03 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Ik bedoel dat je de inhoud, de daadwerkelijke feedback negeert

als 15 mensen hier tegen je zeggen dat je nogal veel focust op je stempel dan is dat wel een common denominator en lijkt me dat het zinnig is daar eens naar te kijken
maar je blijft dat maar meteen ontkennen
Ik kom tenminste wel steeds met uitleg waarom ik vind dat iets anders is.
Als 9 van de 10 mensen zeggen dat nederlandse nummerborden oranje zijn, betekend dat niet meteen dat dat ook zo is.
Quality over quantity
pi_104858164
quote:
17s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:03 schreef Heathcliff80 het volgende:
Ja, want nogmaals: Twintig jaar eerder zou je dat label uberhaupt niet gehad hebben.
Je moet een label vooral zien als een hulpmiddel voor jezelf en niet iets wat je als excuus/verklaring te pas en onpas moet gebruiken
14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
pi_104858207
quote:
14s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:01 schreef heloef het volgende:

[..]

Ze vindt het lullig voor me meer niet, ze nu vooral gelukkig met VH. Hoe ik me uitlaat hier boeit haar denk ik niet zoveel.
Wie is VH?
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
pi_104858210
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:04 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Nee dat moet je dus niet doen. :N Laat eerst zien wie je bent dan gelijk met dat labeltje te gaan zwaaien.
Ik zwaai niet met "Das Label", ik vertel het meestal terloops zeg maar

In mijn dagelijks leven kom ik er eigenlijk nooit op terug, zo zit dat niet.

Ik kan me niet herinneren of ik in het gesprek met Jelly (wat zo'n 3 uur duurde) het daarover gehad heb maar ik geloof van niet. Of hooguit heel even
  zaterdag 26 november 2011 @ 22:07:04 #110
305146 heloef
20, Een omgekeerde Saab
pi_104858234
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:06 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Wie is VH?
Een vriend van mij die ze leuk vindt en mee date.
C'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.
  zaterdag 26 november 2011 @ 22:07:28 #111
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_104858259
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:04 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Nee dat moet je dus niet doen. :N Laat eerst zien wie je bent dan gelijk met dat labeltje te gaan zwaaien.
hangt er van af hoe je het verteld. Stuur het gesprek op dingen die mis gaan in het leven. Ben onhandig, vergeet dingen snel. Iedereen heeft wel zo iets.

Ik ben extreem slecht in namen en datums. Zij komt vast ook wel met onhandige voorbeelden. Hij kan later in dat gesprek zeggen van. Ik heb moeite met dit en dat maar dat komt door mijn labeltje. Zorg er wel voor dat je afsuit met iets positieft. BV zo is mijn leven altijd 1 grote verrassing en kan ik er wel om lachen.

Je maakt van je labeltje iets leuks positiefs. Grote kans dat zij juist geintereseert is hoe of wat en kan je heel rustig uitleggen wat voor jou de knelpunten zijn. Maar ook hier weer afsluiten met iets positieft.

BV ik vergeet vaak iets bij de appie. Ach ja loop ik 2x op en nee, kom ik ook nog eens buiten :P
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
pi_104858261
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:05 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Je moet een label vooral zien als een hulpmiddel voor jezelf en niet iets wat je als excuus/verklaring te pas en onpas moet gebruiken
Ik gebruik het vaak als verklaring omdat dat voor mij makkelijker is. Dan is het meteen klaar.
Voor mij is dat makkelijker dan om de hete brij heen lullen
  zaterdag 26 november 2011 @ 22:07:47 #113
268505 Sinji
Technology wants my soul
pi_104858272
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:05 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Je moet een label vooral zien als een hulpmiddel voor jezelf en niet iets wat je als excuus/verklaring te pas en onpas moet gebruiken
Warempel, werkelijk waar wijze woorden
pi_104858275
Dat is niet helemaal waar magnetron . Je hebt het er best veel over gehad maar schijnbaar ben je daar niet zo van bewust.
pi_104858283
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:06 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Wie is VH?
ValHallen geloof ik dat die heet
pi_104858299
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:04 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ik kom tenminste wel steeds met uitleg waarom ik vind dat iets anders is.
Als 9 van de 10 mensen zeggen dat nederlandse nummerborden oranje zijn, betekend dat niet meteen dat dat ook zo is.
Quality over quantity
Dat je vind dat iets anders is wil nog niet zeggen dat het anders is
vooral niet als het om dingen gaat zoals hoe je over komt op andere...
dat is bijna onmogelijk om zelf in te schatten
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
pi_104858322
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:07 schreef formerjellybean het volgende:
Dat is niet helemaal waar magnetron . Je hebt het er best veel over gehad maar schijnbaar ben je daar niet zo van bewust.
Hmm...gek, dan zal ik me daar neit zo van bewust geweest zijn.
Ik weet wel dat we het over wajong hebben gehad en over het wajongtopic
pi_104858326
quote:
14s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:07 schreef heloef het volgende:

[..]

Een vriend van mij die ze leuk vindt en mee date.
oh ik dacht een afkorting van een fokker
ik bedoel had wel door dat het haar date was :P vroeg me af welke fokker er achter zat
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
  zaterdag 26 november 2011 @ 22:09:30 #119
268505 Sinji
Technology wants my soul
pi_104858349
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:08 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

oh ik dacht een afkorting van een fokker
ik bedoel had wel door dat het haar date was :P vroeg me af welke fokker er achter zat
Dat het een vriend is sluit niet uit dat het een fokker is :7
pi_104858351
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:07 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ik gebruik het vaak als verklaring omdat dat voor mij makkelijker is. Dan is het meteen klaar.
Voor mij is dat makkelijker dan om de hete brij heen lullen
de makkelijkste weg is zelden de weg die de moeite waard is om te bewandelen

en daarmee bedoel ik dat het vaak beter voor je is om meer moeite te doen
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
  zaterdag 26 november 2011 @ 22:09:42 #121
305146 heloef
20, Een omgekeerde Saab
pi_104858355
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:08 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

oh ik dacht een afkorting van een fokker
ik bedoel had wel door dat het haar date was :P vroeg me af welke fokker er achter zat
Het is ook een fokker ValHallen.
C'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.
pi_104858357
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:08 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

oh ik dacht een afkorting van een fokker
ik bedoel had wel door dat het haar date was :P vroeg me af welke fokker er achter zat
Zie ik toch, ValHallen
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:07 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

ValHallen geloof ik dat die heet
pi_104858389
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:09 schreef Sinji het volgende:

[..]

Dat het een vriend is sluit niet uit dat het een fokker is :7
Bij mij wel :P daarom vergeet ik dat nogal vaak :P
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
pi_104858407
quote:
10s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:09 schreef heloef het volgende:

[..]

Het is ook een fokker ValHallen.
ah, gezellig allemaal op fok
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
pi_104858420
whehe :D
pi_104858422
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:09 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Zie ik toch, ValHallen

[..]

Ja maar ik loop steeds een paar posts achter hier omdat ik te veel tegelijk doe :P
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
  zaterdag 26 november 2011 @ 22:11:27 #127
305146 heloef
20, Een omgekeerde Saab
pi_104858443
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:10 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

ah, gezellig allemaal op fok
Mijn leven is een fucking chaos nou.
C'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.
pi_104858456
Nu ben ik weer bij :P
Als iedereen nou langzaam post blijf ik bij
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
pi_104858476
quote:
10s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:11 schreef heloef het volgende:

[..]

Mijn leven is een fucking chaos nou.
laten we zo samen de top 2000 quiz kijken dan heloefje
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
pi_104858480
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:07 schreef Sinji het volgende:

[..]

Warempel, werkelijk waar wijze woorden
dank je :)
Toffe zin trouwens :D haha
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:07 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ik gebruik het vaak als verklaring omdat dat voor mij makkelijker is. Dan is het meteen klaar.
Voor mij is dat makkelijker dan om de hete brij heen lullen
Ik denk dat jij niet goed aanvoelt of het handig is wanneer en hoe je dat verteld. Dat heb ik zelf ook. Hier zoals je merkt is het niet een zo'n goed idee. Dus wees er in het vervolg wat terughoudender mee. Het is nogal storend.
14 SHADES OF GREY
Nothing is black or white. Nothing is wrong or right. But everything is 14 shades of grey.
pi_104858481
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:07 schreef ook_gek het volgende:

[..]

hangt er van af hoe je het verteld. Stuur het gesprek op dingen die mis gaan in het leven. Ben onhandig, vergeet dingen snel. Iedereen heeft wel zo iets.

Ik ben extreem slecht in namen en datums. Zij komt vast ook wel met onhandige voorbeelden. Hij kan later in dat gesprek zeggen van. Ik heb moeite met dit en dat maar dat komt door mijn labeltje. Zorg er wel voor dat je afsuit met iets positieft. BV zo is mijn leven altijd 1 grote verrassing en kan ik er wel om lachen.

Je maakt van je labeltje iets leuks positiefs. Grote kans dat zij juist geintereseert is hoe of wat en kan je heel rustig uitleggen wat voor jou de knelpunten zijn. Maar ook hier weer afsluiten met iets positieft.

BV ik vergeet vaak iets bij de appie. Ach ja loop ik 2x op en nee, kom ik ook nog eens buiten :P
Precies :P

Ik ben heel chaotisch en raak steeds dingen kwijt. Vroeger frustreerde het me als ik weer eens m'n busabo kwijt was maar tegenwoordig maak ik er een grap van :P
  zaterdag 26 november 2011 @ 22:12:30 #132
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_104858486
quote:
10s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:11 schreef heloef het volgende:

[..]

Mijn leven is een fucking chaos nou.
:D Wacht maar tot je volwassen bent knulletje :D

Onlangs nog over, vroeger was zoveel beter. Geen gezeik en drama's en volwassen dingen. Lekker doen wat je wilt. Stappen als of er geen morgen meer is en geen verplichtingen.

Was ik nog maar jong :{
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
pi_104858490
Goed, gister was dus de verjaardag. Het cadeau, de twee kaarten voor het blØf concert, was een schot in de roos. Nooit geweten dat een meissie van 1.64m zó hoog kan springen en kraaien van plezier tegelijk :7 En daarna kwam er: Ga je mee? :7 8-) *)
Verder heeft ze dus daadwerkelijk d'r rommelkamer opgeruimd en er daadwerkelijk een logeerbed neergezet, waar ik dan ook gewoon geslapen heb. Vanmorgen hebben we samen 'r appartement opgeruimd en schoongemaakt, en hebben we uitgebreid gepraat over van alles en nog wat. Slap geouwehoer over niks maar ook serieus over elkaars onzekerheden en dergelijke. Dat gaat op een of andere manier nog altijd heel vanzelf bij haar.
Maar een beetje tegenstrijdig is ze wel. Ze zocht me de hele tijd op, kwam bij me staan, beetje aandacht vragen, lief lachen, the works. Maar toen we alleen waren gisteravond en vanmorgen hield ze toch net ff meer afstand, zelfs de in Duitsland gebruikelijke korte omhelzing als groet zat er niet in :{
Nouja, de 17e naar het concert en dan zullen we wel zien. Ze wilde vooraf samen uit eten 8-)
[b]Op maandag 28 mei 2012 19:03 schreef freshy98 het volgende:[/b]
Vrouwen en hints geven. Dat moeten ze echt eens afleren.
pi_104858494
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:12 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

laten we zo samen de top 2000 quiz kijken dan heloefje
voetbal begint over 20 minuten. :7
pi_104858516
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:12 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

dank je :)
Toffe zin trouwens :D haha

[..]

Ik denk dat jij niet goed aanvoelt of het handig is wanneer en hoe je dat verteld. Dat heb ik zelf ook. Hier zoals je merkt is het niet een zo'n goed idee. Dus wees er in het vervolg wat terughoudender mee. Het is nogal storend.
Thanks voor de tip. Daar kan ik wat mee ;)
pi_104858541
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:12 schreef ook_gek het volgende:

[..]

:D Wacht maar tot je volwassen bent knulletje :D

Onlangs nog over, vroeger was zoveel beter. Geen gezeik en drama's en volwassen dingen. Lekker doen wat je wilt. Stappen als of er geen morgen meer is en geen verplichtingen.

Was ik nog maar jong :{
ooh ja 1 weekje weer 16 zijn O+
lekker tongen
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
pi_104858555
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:12 schreef Bartholomeus het volgende:
Goed, gister was dus de verjaardag. Het cadeau, de twee kaarten voor het blØf concert, was een schot in de roos. Nooit geweten dat een meissie van 1.64m zó hoog kan springen en kraaien van plezier tegelijk :7 En daarna kwam er: Ga je mee? :7 8-) *)
Verder heeft ze dus daadwerkelijk d'r rommelkamer opgeruimd en er daadwerkelijk een logeerbed neergezet, waar ik dan ook gewoon geslapen heb. Vanmorgen hebben we samen 'r appartement opgeruimd en schoongemaakt, en hebben we uitgebreid gepraat over van alles en nog wat. Slap geouwehoer over niks maar ook serieus over elkaars onzekerheden en dergelijke. Dat gaat op een of andere manier nog altijd heel vanzelf bij haar.
Maar een beetje tegenstrijdig is ze wel. Ze zocht me de hele tijd op, kwam bij me staan, beetje aandacht vragen, lief lachen, the works. Maar toen we alleen waren gisteravond en vanmorgen hield ze toch net ff meer afstand, zelfs de in Duitsland gebruikelijke korte omhelzing als groet zat er niet in :{
Nouja, de 17e naar het concert en dan zullen we wel zien. Ze wilde vooraf samen uit eten 8-)
volgende keer tijd om je ballen te tonen dus. ~:)
  zaterdag 26 november 2011 @ 22:14:07 #138
262978 Moonwalk
Ik zeg ook maar wat ik vind
pi_104858571
Versiernieuws:

Oke, er werd aangebeld. Ik had geen zin om open te doen. Werd er nog 10 keer aangebeld. Met een hele diepe zucht open gaan doen. Staat de broer van de buren daar :7 ( Die ik gisteren pas toevallig voor het eerst tegenkwam en even sprak omdat hij er dit weekend logeert ofzoiets ik weet het allemaal niet ) om te vragen of ik vanavond zin heb om mee te gaan naar een feest.

Mooie ogen enzo, leuke stem, leuke vibe, maar iets te oud denk ik :+
Je hoeft niet te schreeuwen als je je punt niet kan onderbouwen. Ik hoor je namelijk toch niet. O+
pi_104858588
Als mijn collega's hier zitten en ze herkennen me, dan is mijn reputatie eraan.
pi_104858594
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:12 schreef Bartholomeus het volgende:
Goed, gister was dus de verjaardag. Het cadeau, de twee kaarten voor het blØf concert, was een schot in de roos. Nooit geweten dat een meissie van 1.64m zó hoog kan springen en kraaien van plezier tegelijk :7 En daarna kwam er: Ga je mee? :7 8-) *)
Verder heeft ze dus daadwerkelijk d'r rommelkamer opgeruimd en er daadwerkelijk een logeerbed neergezet, waar ik dan ook gewoon geslapen heb. Vanmorgen hebben we samen 'r appartement opgeruimd en schoongemaakt, en hebben we uitgebreid gepraat over van alles en nog wat. Slap geouwehoer over niks maar ook serieus over elkaars onzekerheden en dergelijke. Dat gaat op een of andere manier nog altijd heel vanzelf bij haar.
Maar een beetje tegenstrijdig is ze wel. Ze zocht me de hele tijd op, kwam bij me staan, beetje aandacht vragen, lief lachen, the works. Maar toen we alleen waren gisteravond en vanmorgen hield ze toch net ff meer afstand, zelfs de in Duitsland gebruikelijke korte omhelzing als groet zat er niet in :{
Nouja, de 17e naar het concert en dan zullen we wel zien. Ze wilde vooraf samen uit eten 8-)
Klinkt goed hoor!
misschien heeft ze gewoon tijd en ruimte nodig
ze wil iig met jou wat gaan doen, dat is goed
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
pi_104858619
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:12 schreef dawg het volgende:

[..]

voetbal begint over 20 minuten. :7
Quiz is toffer
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
pi_104858624
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:13 schreef dawg het volgende:

[..]

volgende keer tijd om je ballen te tonen dus. ~:)
letterlijk of figuurlijk ?? Weet niet of dat zo slim is op een concert :+
pi_104858657
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:14 schreef Moonwalk het volgende:
Versiernieuws:

Oke, er werd aangebeld. Ik had geen zin om open te doen. Werd er nog 10 keer aangebeld. Met een hele diepe zucht open gaan doen. Staat de broer van de buren daar :7 ( Die ik gisteren pas toevallig voor het eerst tegenkwam en even sprak omdat hij er dit weekend logeert ofzoiets ik weet het allemaal niet ) om te vragen of ik vanavond zin heb om mee te gaan naar een feest.

Mooie ogen enzo, leuke stem, leuke vibe, maar iets te oud denk ik :+
niceeeeeeeeeeeee

ik wil ook leuke ogen hier aan de deur
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
  zaterdag 26 november 2011 @ 22:15:54 #144
17337 ook_gek
doet ie anders nooit
pi_104858690
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:12 schreef Bartholomeus het volgende:
Goed, gister was dus de verjaardag. Het cadeau, de twee kaarten voor het blØf concert, was een schot in de roos. Nooit geweten dat een meissie van 1.64m zó hoog kan springen en kraaien van plezier tegelijk :7 En daarna kwam er: Ga je mee? :7 8-) *)
Verder heeft ze dus daadwerkelijk d'r rommelkamer opgeruimd en er daadwerkelijk een logeerbed neergezet, waar ik dan ook gewoon geslapen heb. Vanmorgen hebben we samen 'r appartement opgeruimd en schoongemaakt, en hebben we uitgebreid gepraat over van alles en nog wat. Slap geouwehoer over niks maar ook serieus over elkaars onzekerheden en dergelijke. Dat gaat op een of andere manier nog altijd heel vanzelf bij haar.
Maar een beetje tegenstrijdig is ze wel. Ze zocht me de hele tijd op, kwam bij me staan, beetje aandacht vragen, lief lachen, the works. Maar toen we alleen waren gisteravond en vanmorgen hield ze toch net ff meer afstand, zelfs de in Duitsland gebruikelijke korte omhelzing als groet zat er niet in :{
Nouja, de 17e naar het concert en dan zullen we wel zien. Ze wilde vooraf samen uit eten 8-)
Gast samen een kamer opruimen? Wat ben je van beroep, interieur verzorger? Ik had dat no way gedaan. Ze heeft je gewoon gebruikt :D

Ik had lekker gezegt van, kom die rommel kan je morgen of van de week ook wel opruimen. Dat loopt niet weg. We gaan lekker lunchen ergens.

En die omhelsing? Gewoon hoppa er op af gaan. Kom maar krijg je een dikke knuffel van me O+

quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:13 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

ooh ja 1 weekje weer 16 zijn O+
lekker tongen
Oh want op latere leeftijd mag je niet tongen? Shit dan ben ik in overtreding :P
Alle hoeren kunnen vertrekken, zolang de man nog z'n handen heeft om zelf te kunnen trekken.
Never underestimate the power of stupid people in a large group
pi_104858692
quote:
17s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:14 schreef Heathcliff80 het volgende:
Als mijn collega's hier zitten en ze herkennen me, dan is mijn reputatie eraan.
same here haha
daarom ben ik meestal nogal terughoudend over dingen die naar mij verwijzen en zo :P
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
pi_104858695
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:12 schreef Bartholomeus het volgende:
Goed, gister was dus de verjaardag. Het cadeau, de twee kaarten voor het blØf concert, was een schot in de roos. Nooit geweten dat een meissie van 1.64m zó hoog kan springen en kraaien van plezier tegelijk :7 En daarna kwam er: Ga je mee? :7 8-) *)
Verder heeft ze dus daadwerkelijk d'r rommelkamer opgeruimd en er daadwerkelijk een logeerbed neergezet, waar ik dan ook gewoon geslapen heb. Vanmorgen hebben we samen 'r appartement opgeruimd en schoongemaakt, en hebben we uitgebreid gepraat over van alles en nog wat. Slap geouwehoer over niks maar ook serieus over elkaars onzekerheden en dergelijke. Dat gaat op een of andere manier nog altijd heel vanzelf bij haar.
Maar een beetje tegenstrijdig is ze wel. Ze zocht me de hele tijd op, kwam bij me staan, beetje aandacht vragen, lief lachen, the works. Maar toen we alleen waren gisteravond en vanmorgen hield ze toch net ff meer afstand, zelfs de in Duitsland gebruikelijke korte omhelzing als groet zat er niet in :{
Nouja, de 17e naar het concert en dan zullen we wel zien. Ze wilde vooraf samen uit eten 8-)
Klinkt als een goed verhaal, maar je bent er nog net niet helemaal :P
pi_104858700
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:12 schreef Bartholomeus het volgende:
Goed, gister was dus de verjaardag. Het cadeau, de twee kaarten voor het blØf concert, was een schot in de roos. Nooit geweten dat een meissie van 1.64m zó hoog kan springen en kraaien van plezier tegelijk :7 En daarna kwam er: Ga je mee? :7 8-) *)
Verder heeft ze dus daadwerkelijk d'r rommelkamer opgeruimd en er daadwerkelijk een logeerbed neergezet, waar ik dan ook gewoon geslapen heb. Vanmorgen hebben we samen 'r appartement opgeruimd en schoongemaakt, en hebben we uitgebreid gepraat over van alles en nog wat. Slap geouwehoer over niks maar ook serieus over elkaars onzekerheden en dergelijke. Dat gaat op een of andere manier nog altijd heel vanzelf bij haar.
Maar een beetje tegenstrijdig is ze wel. Ze zocht me de hele tijd op, kwam bij me staan, beetje aandacht vragen, lief lachen, the works. Maar toen we alleen waren gisteravond en vanmorgen hield ze toch net ff meer afstand, zelfs de in Duitsland gebruikelijke korte omhelzing als groet zat er niet in :{
Nouja, de 17e naar het concert en dan zullen we wel zien. Ze wilde vooraf samen uit eten 8-)
Op zich klinkt dat niet verkeerd. Natuurlijk zal het anders zijn omdat je al eens iets met haar hebt gehad, dus wat voor mij belangrijker is: hoe heb je dat de eerste keer gedaan? :P
  zaterdag 26 november 2011 @ 22:16:06 #148
262978 Moonwalk
Ik zeg ook maar wat ik vind
pi_104858706
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:15 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

niceeeeeeeeeeeee

ik wil ook leuke ogen hier aan de deur
Ja dat is altijd toch wel leuk van die heeeeeele mooie ogen O+
Je hoeft niet te schreeuwen als je je punt niet kan onderbouwen. Ik hoor je namelijk toch niet. O+
pi_104858719
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:14 schreef Moonwalk het volgende:
Versiernieuws:

Oke, er werd aangebeld. Ik had geen zin om open te doen. Werd er nog 10 keer aangebeld. Met een hele diepe zucht open gaan doen. Staat de broer van de buren daar :7 ( Die ik gisteren pas toevallig voor het eerst tegenkwam en even sprak omdat hij er dit weekend logeert ofzoiets ik weet het allemaal niet ) om te vragen of ik vanavond zin heb om mee te gaan naar een feest.

Mooie ogen enzo, leuke stem, leuke vibe, maar iets te oud denk ik :+
gezellig dat je er weer bent. c_/
pi_104858731
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 november 2011 22:15 schreef ook_gek het volgende:

[..]

Gast samen een kamer opruimen? Wat ben je van beroep, interieur verzorger? Ik had dat no way gedaan. Ze heeft je gewoon gebruikt :D

Ik had lekker gezegt van, kom die rommel kan je morgen of van de week ook wel opruimen. Dat loopt niet weg. We gaan lekker lunchen ergens.

En die omhelsing? Gewoon hoppa er op af gaan. Kom maar krijg je een dikke knuffel van me O+

[..]

Oh want op latere leeftijd mag je niet tongen? Shit dan ben ik in overtreding :P
Nou ik tong echt zelden zo ordinair nog :P
daarmee bedoel ik dus meer het kluiven
het liefst met mensen die je net een half uur kent :P
He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')