yup, lijkt me lastig te achterhalen, aangezien Nadal en Tsonga niet beide kunnen winnen in de laatste wedstrijdquote:Op dinsdag 22 november 2011 22:34 schreef Federer-fan het volgende:
Iedereen weet dat Federer al zeker is van een halvefinaleplaats?
Ja, 'tuurlijk. Ik vergeet dat er natuurlijk twee doorgaan.quote:Op dinsdag 22 november 2011 22:34 schreef franklop het volgende:
[..]
yup, lijkt me lastig te achterhalen, aangezien Nadal en Tsonga niet beide kunnen winnen in de laatste wedstrijd
General misschien niet, die begrijpt het volgens mij niet helemaal.quote:Op dinsdag 22 november 2011 22:34 schreef Federer-fan het volgende:
Iedereen weet dat Federer al zeker is van een halvefinaleplaats?
Geniale Federer.quote:Op dinsdag 22 november 2011 22:44 schreef BobW het volgende:
Niks van gezien door Ajax, en wat was het? Geniale Federer of niet fitte Nadal?
Een beetje het kip en het ei, want omdat Federer direct Nadal onder druk zette kreeg hij ook niet de kans om lekker aan te vallen. (al doet Nadal dat toch vrijwel niet). Daarnaast nam Federer, verrassend ook met de backhand, de ballen zeer snel waardoor Nadal weer geen tijd kreeg om lekker aan te leggen met de forehand. Maar inderdaad speelde Nadal zijn ballen niet constant diep.quote:Op dinsdag 22 november 2011 22:47 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
Van de stukjes die ik mee kon pakken tussen het stotteren van mijn stream: hele goede Federer die de ballen lekker aangespeeld kreeg van Nadal die traag, vlak en zonder venijn in de slagen speelde.
Het is een wisselwerking. Uiteraard, hoe beter jij de ballen slaat, hoe minder de tegenstander ermee kan doen en hoe meer jij er weer mee kan doen. Dat gezegd hebbende, ook vanuit neutrale stand miste Nadal duidelijk het venijn (combinatie van spin, diepte en snelheid) om Federer echt pijn te kunnen doen.quote:Op dinsdag 22 november 2011 22:53 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Een beetje het kip en het ei, want omdat Federer direct Nadal onder druk zette kreeg hij ook niet de kans om lekker aan te vallen. (al doet Nadal dat toch vrijwel niet). Daarnaast nam Federer, verrassend ook met de backhand, de ballen zeer snel waardoor Nadal weer geen tijd kreeg om lekker aan te leggen met de forehand. Maar inderdaad speelde Nadal zijn ballen niet constant diep.
quote:Geachte heer/mevrouw,
Vanavond om 21.00 uur zette ik mijn tv aan op Sport1 in de verwachting dat ik naar de tenniswedstrijd Nadal-Federer van de ATP World Tour Finals zou gaan kijken. Maar in plaats daarvan was er zowel op het tennissubkanaal als op de vorige subkanalen voetbal. Zo-even keek ik bij het Sport1-programma voor morgen en zag ik dat er ook dan om 21.00 uur geen livetennis gepland staat maar voetbal. Is er voor jullie een mogelijkheid om die partij toch live uit te zenden en dus één van de zes subkanalen te gebruiken voor tennis? U zou mij en ongetwijfeld vele andere tennisfans er een groot plezier mee doen.
Bedankt en met vriendelijke groet, Federer-fan
Ik gok 'Nee'quote:Op dinsdag 22 november 2011 23:28 schreef Federer-fan het volgende:
Morgenavond weer geen tennis op tv.
Dit is mijn mailtje van zo-even aan Sport1:
[..]
quote:Op woensdag 23 november 2011 14:04 schreef theSummoner het volgende:
Trouwens, weet iemand of Tipsarevic-Berdych pas begint als de dubbelwedstrijd is afgelopen? Ze hebben neem ik aan maar 1 veld in de O2 Arena?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |