Had jij het idee dat het niet ook aan Nadals mentale gesteldheid lag? Hij geloofde er op de belangrijke momenten niet in.quote:Op zondag 27 november 2011 21:32 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik vond Nadal dit jaar misschien nog wel het beste spelen ooit (buiten gravel, daar was ie iets minder). Hij speelde zo goed op de USO en op Wimbledon en bij de hard court masters...Maar Djoko was gewoon echt fucking buitenaards dit jaar, niet normaal. AL die mensen die Nadal afschrijven moeten echt oprotten. Hij is het einde van het jaar altijd crap. Die staat er wel weer met de AO
Dat had ik wel een beetje bij de US Openfinale, daar leek hij toch echt terug te komen. Djokovic werd behandeld, maar Nadal kan het niet volledig omdraaien.quote:Op zondag 27 november 2011 21:40 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Had jij het idee dat het niet ook aan Nadals mentale gesteldheid lag? Hij geloofde er op de belangrijke momenten niet in.
Nou ok, ik geef je mee dat ie niet heel sterk was in de eerde rondes. Maar tegen de top 4 onderling, tegen Fedje, Djoko en Murray stond hij er elke keer (behalve dan tegen Djoko, maar dat lag meer aan Djoko dan aan Rafa)quote:Op zondag 27 november 2011 21:40 schreef Tim86 het volgende:
Zo goed vond ik Nadal echt niet..ik heb blijkbaar ook een andere US Open gezien..vooral die wedstrijd tegen Golubev..man man
Op Wimbledon hadden Del Potro en Muller ook hun kansen om hem gewoon te pakken
Ja, jij zei toen nog dat Nadal duidelijk favoriet zou zij als hij de TB zou winnen en daar was ik het helemaal mee eens. Ik was er 100% zeker van dat Nadal zou winnen omdat hij vaak zo solide speelt en dat hij Djokovic beetje bij beetje zou slopen. Maar hij kreeg opeens een enorme meltdown waarbij hij alles meters uit sloeg.quote:Op zondag 27 november 2011 21:42 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Dat had ik wel een beetje bij de US Openfinale, daar leek hij toch echt terug te komen. Djokovic werd behandeld, maar Nadal kan het niet volledig omdraaien.
Krijg je geen punten voor, is tenslotte niet ATP gerelateerd.quote:Op zondag 27 november 2011 21:42 schreef Federer-fan het volgende:
Wat is objectief eigenlijk belangrijker, de OS of de WTF? Ik bedoel, de GS'en zijn belangrijker dan de WFT, die weer belangrijker dan de Masterstoernooien, die weer belangrijker dan de 500-toernooien, en die weer belangrijker dan de 250-toernooien. Hoeveel punten krijg je eigenlijk voor het winnen van de OS?
Sinds de vorige spelen krijg je er punten voor hoorquote:Op zondag 27 november 2011 21:49 schreef Salamando het volgende:
[..]
Krijg je geen punten voor, is tenslotte niet ATP gerelateerd.
Oh, dat wist ik niet, lijkt me wel scheef voor een speler als Haase die dan misschien niet naar de spelen mag door NOC-NSF.quote:Op zondag 27 november 2011 21:50 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Sinds de vorige spelen krijg je er punten voor hoor
Wel gek dan dat een OS-overwinning in punten minder waard is dan een Masterstitel; heeft meer status dan een Masterstitel zou ik zeggen.quote:Op zondag 27 november 2011 21:50 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Sinds de vorige spelen krijg je er punten voor hoor
edit: eerder ook al, zie http://www.atpworldtour.c(...)kings-Agreement.aspx
South African Airways ATP Ranking Points
Mens Singles
Gold Medal 750
Silver Medal 450
Bronze Medal 340
Loser 3rd/4th 270
Quarterfinals 135
Round of 16 70
Round of 32 35
1st round 5
Het is al een wonder dat het punten geeft, dat was het eerst niet. Ging het alleen maar om prestige.quote:Op zondag 27 november 2011 21:54 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Wel gek dan dat een OS-overwinning in punten minder waard is dan een Masterstitel; heeft meer status dan een Masterstitel zou ik zeggen.
Nee, een wonder is het denk ik niet. Denk gewoon een beslissing op hoog niveau.quote:Op zondag 27 november 2011 21:57 schreef Norrage het volgende:
[..]
Het is al een wonder dat het punten geeft, dat was het eerst niet. Ging het alleen maar om prestige.
Mwah, Roddick was gewoon altijd bang vernederd te worden voor het oog van heel de USAquote:Op zondag 27 november 2011 22:17 schreef detennismaster het volgende:
Volgens mij zijn die ATP punten voor de OS ook ingesteld omdat veel tennissers de Spelen gewoon oversloegen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |