@Bitterend, BE had ns gezegd dat als je iets zinnigs melden had, je gewoon mocht aanhaken bij een topicquote:Op donderdag 10 november 2011 15:45 schreef bitterend het volgende:
Dacht dat het cooki was omdat ze hier zo vaak post
quote:Op donderdag 10 november 2011 17:55 schreef Kyara het volgende:
Cooki, jij komt vooral aanwaaien als het ranzig wordt.....
ik vind het geweldigquote:Op donderdag 10 november 2011 17:55 schreef innepin het volgende:
En dan vooral vanaf de post van Muus.
Seriously.
Have fun!
Maar zeg niet dat je niet gewaarschuwd bent
mijn buuf gaat hem bevaren en in de tuin graven zei ze gisteren!quote:Op donderdag 10 november 2011 18:01 schreef Kyara het volgende:
misschien toch een nuttig topic. Snel in het bevalplan zetten dat de placenta ongezien weg kan....
Hebben we toch nog even samen in Z&G gezetenquote:Op donderdag 10 november 2011 18:03 schreef Orea het volgende:
Innefijn, aktie!! Misschien gaat het wel lekker vlot dit keer omdat je lichaam het al een keer gehad heeft! Zo vrouw!!
Slapen? Lekkere dingen eten? FIlmpje kijken? Even kijken bij je kindje dat morgen je oudste isquote:Op donderdag 10 november 2011 18:07 schreef innepin het volgende:
Anyway. Ik ben hyper. Wat ga ik in godesnaam de komende pakweg 13 uur doen?!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Als ik je iets mag adviseren: slapenquote:Op donderdag 10 november 2011 18:07 schreef innepin het volgende:
[..]
Anyway. Ik ben hyper. Wat ga ik in godesnaam de komende pakweg 13 uur doen?!
Wat een zalig topic, heb tot aan de post van MUUS gelezen en hardop gelachen en het verder maar gelaten voor wat het isquote:Op donderdag 10 november 2011 17:54 schreef innepin het volgende:
Van de vrouwen, voor Boebiedoe, ter ondersteuning!
Ja maar hierna is je leven over en slaap je nooit meer fatsoenlijk dus ik zou het er even van nemenquote:Op donderdag 10 november 2011 18:27 schreef innepin het volgende:
Ohja, met de kanttekening dat Willow bij m'n schoonouders logeert en er dus niet is![]()
Ik heb het rijk helemaal alleen...
En verder dan wenkbrauwen epileren, benen scheren en nagels lakken was ik dus nog niet gekomen qua inspiratie. En ik ben veeeel te hyper om te slapen (sowieso, 't is half 7 joh)
quote:Op donderdag 10 november 2011 19:10 schreef Susie het volgende:
Om even terug te gaan naar de ranzigheid; hier na een week wat hechtingen laten los tornen, aangezien ik haast niet kon zitten of opstaan, zo strak zat het. Wat helpt tegen de ranzigheid; een bidon met water mee naar het toilet, zodat je direct tijdens het plassen al kan spoelen, aanrader kan ik je vertellen. En boterhamzakjes voor je maandverbanden, want die dingen stinken enorm!Ook al gooi je ze in de prullenbak, die geur blijft je achtervolgen en die boterhamzakjes houden dat prima tegen!
Tegen ontstekingen (maar dan moet je wel een toilet in je badkamer hebben): vuilniszak in je toilet hangen, biotex en warm water erin en met je blote hol erop gaan zitten!water loopt er wat overheen, maar weet je wel zeker dat je oorlogswond er goed inhangt! Even 10 minuten blijven zitten, helpt tegen smet in de wond.
Zo, dat was mijn bijdrage even.... Oh ja, laat je kerel na een knip en de bevalling geen glas water halen als hij daarvoor langs je doos moet lopen....gegarandeert trauma voor je lief....
quote:Op donderdag 10 november 2011 19:18 schreef mignonne het volgende:
Innepin!
heb je toch nog een toffere datum dan je stiefdochter joh!11-11-11 goeie datum
![]()
heel veel succes morgen
Ik ben niet zo goed met water op de wcquote:Op donderdag 10 november 2011 19:30 schreef Susie het volgende:
Vond het juist een gedoe om mijn voeten weer af te moeten drogen!Het was niet altijd een pretje op het toilet nee, maar met dat straaltje water erbij scheelde dat wel! En als ik dan douchte, dan wel even extra lang die douchekop erbij.....
Met een baby in draagdoek?! Wow!
quote:Op donderdag 10 november 2011 19:39 schreef Orea het volgende:
Ja sorryzwanger hè
dan ga ik achterlijk posten met smilies enzo.. wel iets om op te letten...
Neusspray mag in principe niet toch? /bemoeiquote:Op donderdag 10 november 2011 20:10 schreef Deepfreeze het volgende:
Meissie, wat een dotje!!
Innepin, succes morgen!
Doe je effe datumtweeling, jessie?
Harde stoelen waren echt heerlijk.. Die zachte voelden fijner eerst, maar voor de onderkant was zo'n harde op iets langere zit wel beter. Had op zo'n zachte en op het bed een beetje het gevoel dat je onderkant eruit zakte![]()
En plassen in de douche is ook top. In het ziekenhuis moesten we prutsen met een kartonnen bekertje, waar je dan een tuutje op kneep. En gelijk het gevoel dat er weer wat rommel weg was. Hoeft dat niet meer een verbandje in. Maar ik was na een ruime week ook wel van de meeste rommel af
Ik ga zo maar eens vroeg mijn bedje in. Stomme verkoudheid/mini-griep.. In ieder geval neusspray, en misschien een paramolletje als de rugpijn blijft.. Bluh.
Maar muppet stuitert vrolijk door
Spuuglokje had het een keer op vakantie toch?quote:Op donderdag 10 november 2011 20:11 schreef Brighteyes het volgende:
Jaaaa! Het gaat over plassen in de douche, mag dan het meest geniale verhaal hier nog een keer?
Ik heb geen idee meer wie het was, maar het ging idd ook over naar het toilet gaan na de bevalling waarop de betreffende dame zei 'Ik doe het wel onder de douche, het doet veel te veel pijn op het toilet! waarop de kraamverzorgster zei: 'Je zal toch moeten, hoe denk je het anders te gaan doen als je moet poepen?'
Waarop de kersverse moeder zei: 'Gewoon door het putje prakken!'
![]()
Sorry, ik ben soms wat blijven hangen in de poep- en piesfase.
Maar on-topic, ik plaste idd ook in bad de eerste paar dagen, en dan met het water meteen aan, geen centje pijn.
Ligt eraan welke? Mijn vk vertelde dat Otrivin sowieso afgeraden word in het eerste trimester, maar dat daarna het incidenteel gebruikt kan worden. Maar dan niet meerdere keren op een dag en/of dagen achter elkaar.quote:Op donderdag 10 november 2011 20:12 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Neusspray mag in principe niet toch? /bemoei
Ja duh, je was vanochtend ook al rond vijven wakkerquote:Op donderdag 10 november 2011 20:21 schreef Orea het volgende:
Zo ik kan merken dat ik zwanger ben:![]()
![]()
Geloof dat ik zo mijn bed maar op ga zoeken
nog eentje:quote:Op donderdag 10 november 2011 19:22 schreef Asyniur het volgende:
Meissie, wat een dotje
Betere tip: als je alleen moet plassen, doe het dan lekker in bad/douche met de sproeier erbij. Meteen alles schoon en het brandt niet zo hard...
je kan 'm eventueel nog afdunnen 1 op 1, dan heb je de babyversie.quote:Op donderdag 10 november 2011 20:19 schreef Deepfreeze het volgende:
tnx dames! Hopelijk helpt het.. Volgende week weer een studieafspraak, dus geen tijd om ziek te worden![]()
BE, voor zover ik weet mag het wel, met mate. Heb die van Chris nu (0,5 xylo-nogwattes), en gebruik het zo weinig mogelijk. Maar zit randje holte-ontsteking, mijn oog/kaakpijn te voelen. Dus dan liever een paar pufjes van die neuspray dan een complete AB kuur![]()
Alleen bij hoge bloeddruk niet, omdat het nog meer kan verhogen. Maar de mijne is nog laag.
Huh? Is dat niet heel erg minimaal 12 weken te vroeg?quote:Op donderdag 10 november 2011 20:37 schreef Asyniur het volgende:
voor Nirk d'r strakke doos!
Volgens mij ben ik zojuist mijn slijmprop verloren
Die bedoeld bodpa ookquote:Op donderdag 10 november 2011 20:49 schreef bitterend het volgende:
Ik kreeg een maatbeker! en kon het overgieten in die blauwe flessen van MvM
Neusspray wat niet enkel zoutoplossing is werkt verslavend voor de neus.quote:Op donderdag 10 november 2011 20:42 schreef octopussy het volgende:
dat wist ik helemaal niet. Ik heb de afgelopen 2 weken veel neusspray gebruikt want ik kan echt niet slapen met een verstopte neus. Heb trouwens wel een lage bloeddruk dus wat dat betreft zie ik niet zo'n probleem.
Je hebt hem nooit gezien, dat is wat andersquote:Op donderdag 10 november 2011 20:42 schreef Nirak het volgende:
Asy, dat heb ik nooit meegemaakt.. Is dat ranzig?
Bitterendik hou van jou humor
Je maakt dan gewoon weer een nieuwequote:Op donderdag 10 november 2011 20:48 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Huh? Is dat niet heel erg minimaal 12 weken te vroeg?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |