Je benadert sadisme hiermee. Nogal ziek.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:35 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Onzin, we zetten wat luidsprekers op de bommenwerpers met John Lennon er op tijdens de feestdagen, lekker ironisch enzow jwtz, feel the wrath of Jesus mofo's.
Dat zegt totaal niets over het persoon in kwestie of hij Joods is of niet, Cohen is ook Joods en Albert Einstein was ook een Jood maar hadden geen belangen in het Joodse geloof of leer.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:40 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
SSarkozy komt uit een joodse familie. Lekker respectloos dus.
Its not like it hasn't been done before, tijdens de Vietnam oorlog hingen er ook genoeg speakers onder de helikopters.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:41 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Je benadert sadisme hiermee. Nogal ziek.
Maakt het niet minder ziek.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:43 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Its not like it hasn't been done before, tijdens de Vietnam oorlog hingen er ook genoeg speakers onder de helikopters.
En dat stelletje sadistische tyfus Iranezen mag best vernederd worden voor ze platgegooid worden.
Leek niet op een ongeluk.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:43 schreef Kingdom34 het volgende:
[..]
Wat wil je nou zeggen met SS? Ga je kinderachtig doen omdat ik per ongeluk SS hebt getikt?
Dat is niet wat ik zeg, ik typ alleen dat daar mee begonnen door Mohammed met de verovering en moorden van Joden in Arabië en deel buiten Arabië, dat is waar het hele gedoe over gaat.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:40 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Alles is de schuld van de Islam en Mohammed. Dat zie je in de Torah.
Wat is er ziek aan een muziekje?quote:Op woensdag 9 november 2011 11:44 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Maakt het niet minder ziek.
Holocaust is ook wel eens eerder gedaan.
SSarkozy Ik heb dat per ongeluk dubbel SS getypt, was eerlijk gezegd niet van bewust, niet zo neer buigend denken over mij graag.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:44 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Leek niet op een ongeluk.
Zo ja dan heb ik niets gezegd.
Het genieten van vernedering en ironie terwijl er vast en zeker ook onschuldige mensen sterven vind ik niet getuigen van goede smaak.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:47 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Wat is er ziek aan een muziekje?
Oké miscommunicatie dan.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:47 schreef Kingdom34 het volgende:
[..]
SSarkozy Ik heb dat per ongeluk dubbel SS getypt, was eerlijk gezegd niet van bewust, niet zo neer buigend denken over mij graag.
Ben ik mee eens, dit is niet de juiste muziek.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:48 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Het genieten van vernedering en ironie terwijl er vast en zeker ook onschuldige mensen sterven vind ik niet getuigen van goede smaak.
Alsof er geen onschuldigen zouden sterven als die mafkezen hun kernwapens zouden gooien op Israel of Europa, alsof er geen onschuldigen dagelijks sterven in de martelkerkers van het regime, alsof er geen onschuldigen sterven door de steun aan terroristen van dat regime, alsof er geen onschuldigen sterven door het publiekelijk ophangen van mensen met een andere mening of geaardheid. Alsof er geen onschuldige vrouwen worden gestenigd omdat ze verkeerd keken.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:48 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Het genieten van vernedering en ironie terwijl er vast en zeker ook onschuldige mensen sterven vind ik niet getuigen van goede smaak.
Ook goed, Stairway to Heaven? Die Walkure? We didn't start the Fire? Hava Nagila?quote:Op woensdag 9 november 2011 11:48 schreef Kingdom34 het volgende:
[..]
Ben ik mee eens, dit is niet de juiste muziek.
Zeg het zelf zou ik zeggen, met beetje verstand moet je zelf kunnen concluderen hequote:Op woensdag 9 november 2011 11:51 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ook goed, Stairway to Heaven? Die Walkure? We didn't start the Fire?
Pick one.
Dan is Hava Nagila wel een goede keus.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:52 schreef Kingdom34 het volgende:
[..]
Zeg het zelf zou ik zeggen, met beetje verstand moet je zelf kunnen concluderen he
Je hele eerste alinea is gewoon een hol argument.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:49 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Alsof er geen onschuldigen zouden sterven als die mafkezen hun kernwapens zouden gooien op Israel of Europa, alsof er geen onschuldigen dagelijks sterven in de martelkerkers van het regime, alsof er geen onschuldigen sterven door de steun aan terroristen van dat regime, alsof er geen onschuldigen sterven door het publiekelijk ophangen van mensen met een andere mening of geaardheid. Alsof er geen onschuldige vrouwen worden gestenigd omdat ze verkeerd keken.
Nee, mijn respect voor Iran is echt 0,0. Sorry. Verneder ze maar de grond in.
Ik heb ook geen respect voor Iran op zich, maar zijn ook mensen in Iran die echt moeilijk hebben en zij hebben ook niks te vertellen, zoals minderheden.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:49 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Alsof er geen onschuldigen zouden sterven als die mafkezen hun kernwapens zouden gooien op Israel of Europa, alsof er geen onschuldigen dagelijks sterven in de martelkerkers van het regime, alsof er geen onschuldigen sterven door de steun aan terroristen van dat regime, alsof er geen onschuldigen sterven door het publiekelijk ophangen van mensen met een andere mening of geaardheid. Alsof er geen onschuldige vrouwen worden gestenigd omdat ze verkeerd keken.
Nee, mijn respect voor Iran is echt 0,0. Sorry. Verneder ze maar de grond in.
Precies, dat is wat ik ook denk bidden voor deze mensen is de enige optie.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:53 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Je hele eerste alinea is gewoon een hol argument.
Ik zie Iraanse families die bommen op hun hoofd krijgen terwijl ze thuis wellicht slapen of tv kijken of aan tafel zitten.
Misschien hebben ze net zo een hekel aan het regime als jij of zijn het kinderen die niks weten over regimes maar hun moeder vader of broertje zien sterven.
Hoef jij er geen vernederend uitlach spelletje van te maken. Het is al erg genoeg dat het gebeurt.
Anders is het gewoon sadisme, daar is geen ander woord voor ben ik bang.
Goh echt.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:54 schreef Voorschrift het volgende:
Ja er zijn altijd wel onschuldigen of dissidenten, dat veranderd niks aan de zaak dat de machthebbers gewoon weg moeten. Het is jammer en spijtig dat er onschuldigen zullen komen te overlijden, maar het is oorlog en geen spelletje dammen in het park met pensioenado's.
Lekker voor je.quote:
Ik ga je een voorbeeld geven, ik verwerp de Islam maar ik verwerp geen Moslims omdat zij ook mensen zijn die ook worden gedwongen tot de islam moet je deze mensen helpen en niet afschieten.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:54 schreef Voorschrift het volgende:
Ja er zijn altijd wel onschuldigen of dissidenten, dat veranderd niks aan de zaak dat de machthebbers gewoon weg moeten. Het is jammer en spijtig dat er onschuldigen zullen komen te overlijden, maar het is oorlog en geen spelletje dammen in het park met pensioenado's.
Ja er is ook echt geen tussenweg tussen "er zullen inderdaad wat mensen omkomen helaas" en "laten we iedereen maar dood gooien met napalm en lachen".quote:Op woensdag 9 november 2011 11:56 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Goh echt.
Nou laten we er dan meteen napalm op gooien en kinderen uitlachen terwijl we hun ouders doden.
Ook in oorlog zijn er bepaalde regels.
Nee, wat kan het mij brommen dat het moslims zijn?quote:Op woensdag 9 november 2011 11:57 schreef Kingdom34 het volgende:
[..]
Ik ga je een voorbeeld geven, ik verwerp de Islam maar ik verwerp geen Moslims omdat zij ook mensen zijn die ook worden gedwongen tot de islam moet je deze mensen helpen en niet afschieten.
Snap je ?
Jammer dat ik dit compliment niet kreeg.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:41 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Je benadert sadisme hiermee. Nogal ziek.
Hij heeft wel een punt, oorlog heeft ook bepaalde regels maar hij moet ook beseffen dat er ook mensen zijn die deze regels aan de laars lappen.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:58 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ja er is ook echt geen tussenweg tussen "er zullen inderdaad wat mensen omkomen helaas" en "laten we iedereen maar dood gooien met napalm en lachen".
Ik gaf je een voorbeeld.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:58 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Nee, wat kan het mij brommen dat het moslims zijn?
Ben Dr. Nikita niet.
Klopt, ik vind dat vrij heldere grenzen.quote:Op woensdag 9 november 2011 11:58 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ja er is ook echt geen tussenweg tussen "er zullen inderdaad wat mensen omkomen helaas" en "laten we iedereen maar dood gooien met napalm en lachen".
Hoezo aan de laars lappen?quote:Op woensdag 9 november 2011 11:59 schreef Kingdom34 het volgende:
[..]
Hij heeft wel een punt, oorlog heeft ook bepaalde regels maar hij moet ook beseffen dat er ook mensen zijn die deze regels aan de laars lappen.
Ja ik ook, maar daar ging het ook helemaal niet over. Ik zeg dat een leuk muziekje goed zou doen, jij ziet het als doelmatig de burgerbevolking uitmoorden. Mijn God zeg.quote:Op woensdag 9 november 2011 12:00 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Klopt, ik vind dat vrij heldere grenzen.
De leider van Iran heeft gezegd als hij een kernbom heeft, dan zal Isreal als eerste krijgen, en daarmee ook gelijk erbij zegt kinderen/vrouwen noem maar op moeten dood, het zijn Joden en die moeten uitgeroeid worden.quote:Op woensdag 9 november 2011 12:00 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Hoezo aan de laars lappen?
Denken jullie nou echt dat je een land als Iran kan platgooien zonder burgerdoden, hoe onbedoeld het ook moge zijn? Heeft niks met aan de laars lappen te maken, maar onschuldigen zullen gewoon sterven hoe dan ook. Heeft niks met sadisme te maken of met doelmatig mensen uitroeien maar wel met de realiteit.
Ja, waarom denk je dat ik pleit voor het opruimen van die zooi daar in Iran?quote:Op woensdag 9 november 2011 12:01 schreef Kingdom34 het volgende:
[..]
De leider van Iran heeft gezegd als hij een kernbom heeft, dan zal Isreal als eerste krijgen, en daarmee ook gelijk erbij zegt kinderen/vrouwen noem maar op moeten dood.
Nee dat zeg ik niet.quote:Op woensdag 9 november 2011 12:01 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ja ik ook, maar daar ging het ook helemaal niet over. Ik zeg dat een leuk muziekje goed zou doen, jij ziet het als doelmatig de burgerbevolking uitmoorden. Mijn God zeg.
Ik ben ook een deel met je eens, maar zijn ook mensen die niets ermee te maken heeft met de Leider en zijn volgelingen van Iran.quote:Op woensdag 9 november 2011 12:02 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ja, waarom denk je dat ik pleit voor het opruimen van die zooi daar in Iran?
En dat is ook ziekquote:Op woensdag 9 november 2011 12:01 schreef Kingdom34 het volgende:
[..]
De leider van Iran heeft gezegd als hij een kernbom heeft, dan zal Isreal als eerste krijgen, en daarmee ook gelijk erbij zegt kinderen/vrouwen noem maar op moeten dood, het zijn Joden en die moeten uitgeroeid worden.
Ja ze moeten maar waardig naar de tyfus worden gebombardeerd inderdaad, in stijl.quote:Op woensdag 9 november 2011 12:02 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Nee dat zeg ik niet.
Ik zeg dat burgerdoden een zeer waarschijnlijk gevolg zijn dus dat je er geen vernederend spelletje van moet maken.
Ik zou zeggen, doe meequote:Op woensdag 9 november 2011 12:03 schreef du_ke het volgende:
Ah, ik zie dat we weer een waardevolel toevoeging hebben aan dit topic
Israël fanboysquote:Op woensdag 9 november 2011 12:03 schreef du_ke het volgende:
Ah, ik zie dat we weer een waardevolel toevoeging hebben aan dit topic
quote:Op woensdag 9 november 2011 12:03 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ja ze moeten maar waardig naar de tyfus worden gebombardeerd inderdaad, in stijl.
Wiens vrouw zei dit ook vannacht.quote:Op woensdag 9 november 2011 12:04 schreef Kingdom34 het volgende:
[..]
Ik zou zeggen, doe meeHoe meer zielen hoe beter het is
Wie is wiens vrouw?quote:Op woensdag 9 november 2011 12:05 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Wiens vrouw zei dit ook vannacht.
Ik snap die hele ethiek niet, sorry.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |