Ow deel 2 haha.. want eerder werd er nooit genummerd.. dus nu ookquote:Op woensdag 26 oktober 2011 12:12 schreef stbabylon het volgende:
Nee, dit is deel 2
Maar nu met een wat duidelijkere OP
Dat willen we niet!quote:Op woensdag 26 oktober 2011 12:14 schreef stbabylon het volgende:
Ja, maar nu worden nummertjes automagisch opgehoogt als je een nieuw topic opent.
Jij weet je weg heel goed te vinden naar het blauwquote:Op woensdag 26 oktober 2011 12:16 schreef stbabylon het volgende:
Pfff, ja, dat was duidelijker geweest. Maar, ben niet blauw, dus kan het niet wijzigen.
SEX in SEX SC slaat op het subforum, niet het onderwerp!quote:Op woensdag 26 oktober 2011 19:02 schreef tijnbrein het volgende:
Goed topicje mag hier toch wel posten als je geen seks hebt?
Lastige vraag om te beantwoorden.quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 01:42 schreef minibeer het volgende:
Hoe doen jullie dat met one night stands? Een condoom neem ik maar even aan, maar what about orale seks? Niet, met condoom of zonder condoom?
Want met condoom lijkt me vies, maar helemaal niet lijkt me ook saai maar zonder condoom kan je weer enge soa's krijgen enzo.
Jij een auto.. hoe durf je!quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 08:55 schreef stbabylon het volgende:
Ik zit er over te denken om mijn kat in te ruilen voor een auto... Schijnt milieuvriendelijker te zijn...
Mishandeld nog wel...quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 08:59 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
omdat mijn vriend gister is mishandeld door de tandarts :p
er zijn 2 kiezen getrokken waarvan er 1 nogal moeilijk los kwam dus de tandarts heeft behoorlijk kracht moeten zetten, daarbij is mijn vriend enorm bang voor de tandarts waardoor hij dus jaren niet is geweest! en over 2 weken moeten er nog 2 uit:p dus ik loop nu achter hem aan met pijnstillers en boterhammetjes zonder korstquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 10:23 schreef Nixx- het volgende:
[..]
Mishandeld nog wel...
Wat is er bij hem uitgevoerd?
Ik ben niet bang voor de tandarts, maar leuk vind ik het absoluut niet!quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 11:16 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
er zijn 2 kiezen getrokken waarvan er 1 nogal moeilijk los kwam dus de tandarts heeft behoorlijk kracht moeten zetten, daarbij is mijn vriend enorm bang voor de tandarts waardoor hij dus jaren niet is geweest! en over 2 weken moeten er nog 2 uit:p dus ik loop nu achter hem aan met pijnstillers en boterhammetjes zonder korst
ik ben ook niet bang, maar het is en blijft 1 van mijn minst favoriete uitstapjes, maar goed voor een goed gebit moet je wat overhebbenquote:Op vrijdag 28 oktober 2011 13:15 schreef Nixx- het volgende:
[..]
Ik ben niet bang voor de tandarts, maar leuk vind ik het absoluut niet!
En voor de pil was het ?quote:Op dinsdag 15 november 2011 15:03 schreef Nixx- het volgende:
Wat ik bij mijn vrouw heb gemerkt met de pil:
Week 1: Weinig sex
Week 2: Regelmatig sex
Week 3: Veel sex
Week 4: Geen sex
Kan.. verschilt per persoon.quote:Op dinsdag 15 november 2011 14:54 schreef Tamashii het volgende:
Hier niet.
Verlaagt de pil het libido met 30 tot 60%?
Had de vraag erboven niet gezien.quote:Op dinsdag 15 november 2011 16:13 schreef Nixx- het volgende:
Geen idee.
Ze slikt de pil al een jaar niet meer.
Hij heeft zijn tanden toch ook niet nodig?quote:Op vrijdag 28 oktober 2011 08:59 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
omdat mijn vriend gister is mishandeld door de tandarts :p
Nee maar als jij enorme pijn in je kaak hebt, dan kan ik mij voorstellen dat je geen zin hebt in seks! Ik in ieder geval niet als ik pijn heb!quote:Op woensdag 16 november 2011 10:12 schreef Goofy88 het volgende:
[..]
Hij heeft zijn tanden toch ook niet nodig?
we have a winner!! en daarna kreeg ik ontbijt met koffie een croissant en een mooie ketting omdat we vandaag 1.5 jaar samen zijnquote:
Een soort van date?quote:Op vrijdag 2 december 2011 11:34 schreef Cue_ het volgende:
Een beetje.
Vanavond niet veel, morgen Paul en de Sint kijken, daarna stappen met vriendin en zondagavond soort van date.
Jij?
Ja, iemand moet het toch proberen?quote:Op dinsdag 20 december 2011 10:14 schreef Cue_ het volgende:
|We zijn blij dat je het blijft proberen
Dat kan ik begrijpen.quote:
Goed zoeken!quote:
jhamaann( maar mischien ben ik er gewoon vroeg bij) xxxquote:Op maandag 7 mei 2012 22:37 schreef zwartja het volgende:
Wat is dit kut. Waarom moest dit nou weer hierheen verschuiven?
quote:Op dinsdag 10 januari 2012 09:25 schreef Nixx- het volgende:
LOL
http://www.telegraaf.nl/buitenland/11271162/__Pedo_s_krijgen_uitkering__.html
Griekse pedo's krijgen uitkering
Athene - Pedofielen, kleptomanen en exhibitionisten worden in Griekenland voortaan gezien als gehandicapten. Dat betekent dat ze aanspraak kunnen maken op een uitkering.
Griekse gehandicaptenorganisaties hebben woedend gereageerd op de nieuwe lijst handicaps van de Griekse regering. Ook pyromanen, gokverslaafden, fetisjisten en sadomasochisten kunnen voortaan een tegemoetkoming krijgen voor (een deel van) hun behandeling.
"Dit is onbegrijpelijk. Straks krijgen pedofielen meer geld dan diabetici," zegt voorzitter Yiannis Vardakastanis van de Griekse Nationale Confederatie van Gehandicapten. "En dat in een tijd dat gehandicapten toch al getroffen worden door bezuinigingen."
Pedofielen en pyromanen kunnen straks 35 procent van hun behandeling vergoed krijgen. Griekenland vecht al sinds 2009 tegen een faillissement en wordt op de been gehouden met leningen van de Europese Unie en het Internationaal Monetair Fonds.
![]()
Ik denk dat ik naar Griekenland verhuis en ga aangeven dat ik een fetish voor vrouwen heb!
Ga toch weg joh... Als jij pedo bent zou je toch ook geen geld wegsmijten aan een of andere behandeling die toch geen effect zal hebben? Als het vergoed wordt dan zou je het nog in overweging kunnen nemen...quote:Op maandag 7 mei 2012 22:38 schreef Undercover650 het volgende:
Griekenland is dus kennelijk hemel op aard voor pedo's.
Precies dit. Die posts als ''griekenland, land voor de pedo's!quote:Op maandag 7 mei 2012 23:05 schreef zwartja het volgende:
Ik snap het best. Zulke (seksuele) voorkeuren heb je nou eenmaal of niet. Je kiest er niet voor. Het belemmert je in het dagelijkse leven. Het is net zoiets als homo zijn in een streng Islamitisch land. Maar dat terzijde. Je zou het een aandoening kunnen noemen. En daar moet je voor behandeld worden. En aangezien je er niet voor kiest zou je het als een handicap kunnen beschouwen. Behandeling moet worden aangemoedigd en wanneer de betreffende mensen voor een behandeling kiezen is dat moedig. Net als elke andere aandoening moet dit verzekerd worden.
Maar nu lijkt het een beetje erop alsof het van de grond komt.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 09:04 schreef Cue_ het volgende:
Voor zover ik weet al sinds 2006 ong (maar vast wel langer)
men probeert al 2 jaar er iets van te makenquote:Op dinsdag 8 mei 2012 10:11 schreef Nixx- het volgende:
[..]
Maar nu lijkt het een beetje erop alsof het van de grond komt.
Toen waren er ook veel nepperdsquote:Op dinsdag 8 mei 2012 10:13 schreef Cue_ het volgende:
[..]
men probeert al 2 jaar er iets van te maken
In 2008 was t hot
En zo veel mensen om die te ontmaskeren. Of te redden. Of op te rukkenquote:
Maar het was wel leukquote:Op dinsdag 8 mei 2012 11:55 schreef Tally het volgende:
En zo veel mensen om die te ontmaskeren. Of te redden. Of op te rukken
Ja je had wat te doen hequote:
Waarom denk je dat er mensen zijn die kloons proberen te herkennenquote:
Ik heb me nooit bezig gehouden met kloons ontdekken eigenlijk. Maar de SC was toen wel erg gezellig.quote:
Ik ook niet. Meer dat andere er mee bezig waren wat weer gespreksstof op leverde.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 12:17 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik heb me nooit bezig gehouden met kloons ontdekken eigenlijk. Maar de SC was toen wel erg gezellig.
hehe jaquote:Op dinsdag 8 mei 2012 12:18 schreef Tally het volgende:
Ik ook niet. Meer dat andere er mee bezig waren wat weer gespreksstof op leverde.
Pfff.. Ik zou niet weten. In de 12 jaar dat ik hier rond hang (ja ja ik weet het) heb ik heel veel kloontjes voorbij zien komen. Veel daar van zijn ontmaskert maar weet niet meer welke er in SEX alleen rond hingen.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 12:19 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
En hoeveel zijn er ontmaskerd destijds?
Dan heb je weinig leven hequote:Op dinsdag 8 mei 2012 12:22 schreef Cue_ het volgende:
Als je dat wel zou onthouden zou het niet kloppen
Nee ik weet hetquote:Op dinsdag 8 mei 2012 12:23 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
12 jaar?! en je houdt geen lijstjes bij?
nee, maar was tinkerbel niet overledenquote:Op dinsdag 8 mei 2012 12:23 schreef Tally het volgende:
[..]
Dan heb je weinig leven he
Maar heb jij nog wel eens iets van de rest gelezen? Een Tinkerbel of iets dergelijks?
Ik zou het echt niet weten.quote:
Gelukkig maar. Maar als Tinkerbel een belletje doet rinkelen dan de rest ook wel in die periode.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 12:24 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
Er zijn al teveel lul-users, dus schaam je er niet voor tally
Kan me herinneren dat ik ooit zoiets hoorde.. via m'n hyves, maar die heb ik verwijderd dus kan niet terugkijken.quote:
Ik heb eigenlijk nooit mensen van FOK! op mijn hyves gehad. O wacht dat lieg ikquote:Op dinsdag 8 mei 2012 12:28 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Kan me herinneren dat ik ooit zoiets hoorde.. via m'n hyves, maar die heb ik verwijderd dus kan niet terugkijken.
Ik ook maar 3 ofzo.. in het tijdperk dat ik alweer vna hyves weg was, dus boeide het me niet echtquote:Op dinsdag 8 mei 2012 12:29 schreef Tally het volgende:
[..]
Ik heb eigenlijk nooit mensen van FOK! op mijn hyves gehad. O wacht dat lieg ik
Wat Oldbies. Voor de rest niets. Dus ik zou het echt niet weten.
quote:Op dinsdag 8 mei 2012 12:32 schreef Cue_ het volgende:
En Sexy_Sadie natuurlijk niet vergeten.
Ooit nog een valentijnskaart gehad van haar
Iedereen was jaloers op haarquote:Op dinsdag 8 mei 2012 12:32 schreef Tally het volgende:
Daar was ik jaloers op! Tenminste dat dacht ze
En al die rukkertjes die er achter aan liepenquote:
zoals ik zei, mooie tijdquote:Op dinsdag 8 mei 2012 12:34 schreef Tally het volgende:
En al die rukkertjes die er achter aan liepen
En die hebben nooit wat gezienJa delen van het lichaam
Ja vertel mij wat. Ik voel me oud.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 12:35 schreef Cue_ het volgende:
[..]
zoals ik zei, mooie tijd
Maar men wat gaat de tijd hard zegZag dus ook net dat ik al in 2007 in Singles kwam.. en dus net daarvoor al in SEX.. en stage.. pfff, sommige dingen lijken pas een jaar of 2 geleden
Jij hebt een kind, dus je hoort oud te zijnquote:Op dinsdag 8 mei 2012 12:36 schreef Tally het volgende:
[..]
Ja vertel mij wat. Ik voel me oud.
Ja ja ik ben het ook
O jaquote:Op dinsdag 8 mei 2012 12:38 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Jij hebt een kind, dus je hoort oud te zijn
Ja?quote:
Ja.quote:
Ik was heel verlegen, ben pas uit m'n schulpquote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:24 schreef Tally het volgende:
[..]
Ja.
Ik zie trouwens dat je een user bent uit 2003 maar eigenlijk ben je me nooit opgevallen.
Is dat stom?
Heb je z'n postgeschiedenis al doorgebladerd?quote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:24 schreef Tally het volgende:
[..]
Ja.
Ik zie trouwens dat je een user bent uit 2003 maar eigenlijk ben je me nooit opgevallen.
Is dat stom?
Tuurlijk wel, nemen we mijn definitie van 'oud en jong', akkoord?quote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:24 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Daar kan je niet om wedden.. want het is subjectief!
Dan is de uitkomst al bekend, dus geen weddenschap waardquote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:25 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
[..]
Tuurlijk wel, nemen we mijn definitie van 'oud en jong', akkoord?
Gezellig! Blijf vooral posten zou ik zeggenquote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:24 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
[..]
Ik was heel verlegen, ben pas uit m'n schulp
Mij ookquote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:26 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
Ok, dan ben je een jong blaadje, komkommer. Mij om het even.
Ga m'n best doen.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:27 schreef Tally het volgende:
[..]
Gezellig! Blijf vooral posten zou ik zeggen
26quote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:29 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
Maar leeftijd, Cue_? For the record...
Oudjes doen niet meer aan SEX misschien moet ik mijn modschap ook maar aan de wilgen hangenquote:
quote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:29 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
Niiiiiice ;-) Niet jong, niet oud.
Je bent moeder, je mag geen seks hebben!quote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:30 schreef Tally het volgende:
[..]
Oudjes doen niet meer aan SEX misschien moet ik mijn modschap ook maar aan de wilgen hangen
Hoe was onze weddenschap dan afgelopen?..quote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:29 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
[..]
Niiiiiice ;-) Niet jong, niet oud.
Nee, uitgezakt en verloren op de bank met een bak chips jij!quote:
Tally dan!quote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:31 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
[..]
Nee, uitgezakt en verloren op de bank met een bak chips jij!
Want?.. niet jong.. niet oud.. dus geen uitkomstquote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:31 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
Ik had gewonnen
Ik had gewonnen. Uiteraard.
Uitgezakt ja. De rest nee dank je. Ik lust geen chips!quote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:31 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
[..]
Nee, uitgezakt en verloren op de bank met een bak chips jij!
Ik hou gewoon niet van verliezen. Maar ok, ik geef je deze. Remise een keertje?quote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:32 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Want?.. niet jong.. niet oud.. dus geen uitkomst![]()
Dus geen winnaar!
Maak me gek!quote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:32 schreef Tally het volgende:
[..]
Uitgezakt ja. De rest nee dank je. Ik lust geen chips!
En op de bank hangen krijg ik pijn in mijn kont van
Lijkt me mooiquote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:32 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
[..]
Ik hou gewoon niet van verliezen. Maar ok, ik geef je deze. Remise een keertje?
O uhm..quote:
Wat een postquote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:34 schreef Tally het volgende:
[..]
O uhm..
Ik heb ook last van haar uit val.
En wil graag kezen voor een broertje of zusje voor mini.
En ik lust wel graag chocolade! Maar ik ben al zo dik
Ennuh... Ik pas geen enkel kledingstuk meer dat ik in de kast heb liggen/hangen.
Zoiets?
Nog nooit in OUD gekeken zeker?quote:
Fuck yeah!quote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:34 schreef Tally het volgende:
[..]
O uhm..
Ik heb ook last van haar uit val.
En wil graag kezen voor een broertje of zusje voor mini.
En ik lust wel graag chocolade! Maar ik ben al zo dik
Ennuh... Ik pas geen enkel kledingstuk meer dat ik in de kast heb liggen/hangen.
Zoiets?
Yeah baby yeah!quote:
Jij denkt het, ik zeg het niet.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:37 schreef Tally het volgende:
[..]
Yeah baby yeah!
Het logische gevolg zal nu zijn: Neuken?!?
Maar ik ben moeder. Dus dat zou je eigenlijk niet kunnen maken.
Hoe vaak moet ik het nog zeggen JE MAG NIET!!!!!quote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:37 schreef Tally het volgende:
[..]
Yeah baby yeah!
Het logische gevolg zal nu zijn: Neuken?!?
Maar ik ben moeder. Dus dat zou je eigenlijk niet kunnen maken.
quote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:38 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Hoe vaak moet ik het nog zeggen JE MAG NIET!!!!!
Nee nee. Ik tikte het. Maar eigenlijk...quote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:38 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
[..]
Jij denkt het, ik zeg het niet.
Ik blijf er aan denken Cuequote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:39 schreef Cue_ het volgende:
[..]
je dacht het ook wel, doe je toch onbewust wel voor je het typt volgens mij.. ofzoiets
Uhm nee. Zo'n groot gat hek nie!quote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:40 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
[..]
Heb je geen cuecumber bij de hand?
Haha... Oh..quote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:41 schreef Tally het volgende:
[..]
Uhm nee. Zo'n groot gat hek nie!
Ik had een keizersnede. Alles is nog netjes in tact
En wat nou oud. Ik heb dan wel een kind maar jij bent ouderquote:
Je mist er trouwens niets aan hoorquote:
33. Maar ik lieg altijd over m'n leeftijdquote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:43 schreef Tally het volgende:
[..]
En wat nou oud. Ik heb dan wel een kind maar jij bent ouder
Dat merk ik jaquote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:52 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
[..]
33. Maar ik lieg altijd over m'n leeftijd
DILFs schijnen het ook goed te doen, tegenwoordigquote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:52 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Ik dacht dat een MILF juist helemaal hot was tegenwoordig?!
Oeh, daar kom ik tegenwoordig niet meer mee weg denk ik... ik zal me even scherenquote:
En ik ben alleen maar oud...waar is mijn recht om te neukenquote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:54 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
[..]
DILFs schijnen het ook goed te doen, tegenwoordig
All the way he. Niet alleen je baard.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:57 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
[..]
Oeh, daar kom ik tegenwoordig niet meer mee weg denk ik... ik zal me even scheren
Er is ook een markt voor als je gewoon lekker bent hoor, oud of jong. Dus voor jou kansen genoegquote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:57 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
En ik ben alleen maar oud...waar is mijn recht om te neuken
Smooth as a baby's butt. Van voor tot achter moehaquote:
quote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:59 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
[..]
Er is ook een markt voor als je gewoon lekker bent hoor, oud of jong. Dus voor jou kansen genoeg
quote:Op dinsdag 8 mei 2012 14:00 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
[..]
Smooth as a baby's butt. Van voor tot achter moeha
Zeg, je zou het alleen denken (of tikken) !!!quote:
O jaquote:Op dinsdag 8 mei 2012 14:02 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
[..]
Zeg, je zou het alleen denken (of tikken) !!!
O daar ben ik ook best voor in hoorquote:
Ik was bij collegasquote:Op dinsdag 8 mei 2012 13:48 schreef Tally het volgende:
O ja en dan zijn "ze" opeens nergens meer te bekennen he
Dat moet je verdienenquote:Op dinsdag 8 mei 2012 14:05 schreef Tally het volgende:
[..]
O daar ben ik ook best voor in hoor
Ik ben eigenlijk best voor veel in
Maar ook dat mag ik alleen maar denken he
die... *pets* bedoel.... *pets*... ik... *pets* ... ja *PETS*quote:
quote:Op dinsdag 8 mei 2012 14:09 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
[..]
die... *pets* bedoel.... *pets*... ik... *pets* ... ja *PETS*
Ik heb nog es gespiekt (en nog es). En je hebt zo'n bekend gezicht.quote:
Tja het is dat ik moeder benquote:
Ik doe het dan wel stiekem Cuequote:
Mag ik vragen hoe je foto's kan zien van iemand. Nieuw hier en er nog steeds niet achter hier alles werktquote:Op dinsdag 8 mei 2012 14:11 schreef Tally het volgende:
[..]
Ik heb nog es gespiekt (en nog es). En je hebt zo'n bekend gezicht.
Maar ik ken weinig mensen uit Grun.
Hij lijkt op barbquote:Op dinsdag 8 mei 2012 14:11 schreef Tally het volgende:
[..]
Ik heb nog es gespiekt (en nog es). En je hebt zo'n bekend gezicht.
Maar ik ken weinig mensen uit Grun.
Recht boven in een post krijg je allemaal icoontjes te zien als je er over heen gaat met je muis.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 14:16 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Mag ik vragen hoe je foto's kan zien van iemand. Nieuw hier en er nog steeds niet achter hier alles werkt![]()
Ik ben ook een groningse en nu natuurlijk wel nieuwsgierig geworden...
Ja vind je? Vind ik eigenlijk niet.quote:
PM mequote:Op dinsdag 8 mei 2012 14:16 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Mag ik vragen hoe je foto's kan zien van iemand. Nieuw hier en er nog steeds niet achter hier alles werkt![]()
Ik ben ook een groningse en nu natuurlijk wel nieuwsgierig geworden...
Ik heb van Barb wel meer gezien. Maar als ik die foto van hem bekijkt, nee vind ik van niet.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 14:18 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Hij heeft er wel van weg.. maar ken van beiden maar 1 foto.
Zo ben ik.quote:
quote:Op dinsdag 8 mei 2012 14:18 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Hij heeft er wel van weg.. maar ken van beiden maar 1 foto.
Daar krijg je er meer? Want dan hang ik daar ook in!quote:
Aah okequote:Op dinsdag 8 mei 2012 14:21 schreef Tally het volgende:
Ik heb van Barb wel meer gezien. Maar als ik die foto van hem bekijkt, nee vind ik van niet.
Try mequote:Op dinsdag 8 mei 2012 14:21 schreef Tally het volgende:
[..]
Daar krijg je er meer? Want dan hang ik daar ook in!
Thanxquote:Op dinsdag 8 mei 2012 14:17 schreef Tally het volgende:
[..]
Recht boven in een post krijg je allemaal icoontjes te zien als je er over heen gaat met je muis.
Daar staat een camera bij. Als je die indrukt kom je op de fotoboekpagina van de persoon terecht.
Ik kan er niet op komen. Maar misschien komt het nogquote:Op dinsdag 8 mei 2012 14:22 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Aah okewas de enige waarvan ik dacht.. joah daar heeft ie wel ietsjes van weg.
wie weet ooitquote:Op dinsdag 8 mei 2012 14:24 schreef Tally het volgende:
[..]
Ik kan er niet op komen. Maar misschien komt het nog
Sorry...moest toch even spiekenquote:Op dinsdag 8 mei 2012 14:23 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
Zeg, wat een gluurders op m'n fobokssssst
Ik krijg in eens hele onkuize gedachtesquote:Op dinsdag 8 mei 2012 14:32 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
[..]
Laat dan ook even iets achter in m'n fobo.
WAarom? hebben toch niets te zeggenquote:Op dinsdag 8 mei 2012 14:32 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
[..]
Laat dan ook even iets achter in m'n fobo.
Hij bedoelt een complimentje Cue. Of iets negatiefs natuurlijk!quote:
Ik heb beide niet te zeggen. Daarbij schijnt ie toch te oud te zijnquote:Op dinsdag 8 mei 2012 14:34 schreef Tally het volgende:
[..]
Hij bedoelt een complimentje Cue. Of iets negatiefs natuurlijk!
Kies maar!
Dat vond mijn baas niet leuk! Ik kalkte met een zwarte stift op het beeld van mijnquote:Op dinsdag 8 mei 2012 14:34 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
Of gewoon een 'I was here'... beetje zoals vroeger
O, misschien issie wel vaderquote:Op dinsdag 8 mei 2012 14:35 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik heb beide niet te zeggen. Daarbij schijnt ie toch te oud te zijn
Ik zit op het werk, met een dip en buikkrampen en koppijn.. ja ik ben wat onverschillig op dit momentquote:
De vara zal trots op je zijn.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 14:37 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik zit op het werk, met een dip en buikkrampen en koppijn.. ja ik ben wat onverschillig op dit moment
Die ken ikquote:
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alsjeblieft, doe er wat leuks mee zou ik zeggen.Rustig aan.
bedoelde er eig gewoon echt mee wat ik zei. Heb t niet maandelijks.. en vaak alleen de krampen een dagjequote:Op dinsdag 8 mei 2012 14:43 schreef Tally het volgende:
[..]
Die ken ik
Tijd van mijn leven gewoon eigenlijk
Nou ja. Ik heb tot aan mijn 32ste nog nooit uit zichzelf gehadquote:Op dinsdag 8 mei 2012 14:52 schreef Cue_ het volgende:
[..]
bedoelde er eig gewoon echt mee wat ik zei. Heb t niet maandelijks.. en vaak alleen de krampen een dagje
quote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:11 schreef Tally het volgende:
Nou ja. Ik heb tot aan mijn 32ste nog nooit uit zichzelf gehadEn sinds een maand of 4 wel
Dat bedoelde ik eigenlijk
Spermadonor?quote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:14 schreef Cue_ het volgende:
Mijn pen houdt ermee opgelukkig heb ik die van de donorclub meegenomen
Ze zijn tegenwoordig ontzettend knap Cue! Dus misschien in de toekomst mogelijk! Je weet het niet!quote:
Dan zou ik aan mezelf kunnen donerenquote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:17 schreef Tally het volgende:
[..]
Ze zijn tegenwoordig ontzettend knap Cue! Dus misschien in de toekomst mogelijk! Je weet het niet!
Nou ja. Ze kunnen uit beenmerg al spermacellen kweken. Dus misschien in de toekomst kan je zelf doneren!quote:
Je bedoelt eigenlijk dat je jezelf gewoon kloont als vrouw?quote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:25 schreef Tally het volgende:
[..]
Nou ja. Ze kunnen uit beenmerg al spermacellen kweken. Dus misschien in de toekomst kan je zelf doneren!
Ik wil geen tweede Cue op fok/aarde hoorquote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:26 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Je bedoelt eigenlijk dat je jezelf gewoon kloont als vrouw?
Dus je wilt toch wel kinderen?quote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:27 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik wil geen tweede Cue op fok/aarde hoorDan liever iets/iemand die je nog wat kan verbeteren
Daar zit ook zaad in!quote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:32 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
Dan zit je op zich goed, met komkommers.
Ik heb mezelf leren pijpen op een komkommer. Ik kokhals nogal snel en ik wilde niet schrapen met mijn tanden.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:38 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Kweet nie wat jij met komkommers doet
Okay..quote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:41 schreef arachide. het volgende:
[..]
Ik heb mezelf leren pijpen op een komkommer. Ik kokhals nogal snel en ik wilde niet schrapen met mijn tanden.
Een dergelijke cursus zou in de basisverzekering moeten zitten!quote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:41 schreef arachide. het volgende:
[..]
Ik heb mezelf leren pijpen op een komkommer. Ik kokhals nogal snel en ik wilde niet schrapen met mijn tanden.
quote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:41 schreef arachide. het volgende:
[..]
Ik heb mezelf leren pijpen op een komkommer. Ik kokhals nogal snel en ik wilde niet schrapen met mijn tanden.
Nee, we hadden het over barb! oplettenquote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:52 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
Well well dus dat is de infamous Babs?
Maar.. ziekig? wat is er gebeurd!quote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:53 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Niet zo blauw als afgelopen zaterdag...
Ik ben nogal perfectionistisch.. ik moet en zal de beste zijn, zeker in seks.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:45 schreef Vinnie_Terranova het volgende:
[..]
Een dergelijke cursus zou in de basisverzekering moeten zitten!
Wat, ben je oud dan?!!quote:Op dinsdag 8 mei 2012 15:56 schreef arachide. het volgende:
[..]
Ik ben nogal perfectionistisch.. ik moet en zal de beste zijn, zeker in seks.maar ach, voor mijn leeftijd doe ik het zeker niet slecht.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |