abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator / Miss SHO woensdag 19 oktober 2011 @ 11:47:45 #1
22592 crew  Ole
pi_103272868
Het laatste nieuws *O*
quote:
Mo breekt met Constanza Breukhoven

AMSTERDAM - Mo heeft een paar weken geleden een punt gezet achter zijn relatie met Constanza Breukhoven. Hij is er achtergekomen dat ze bijklust als webcam girl.

Dit vertelt Mo in Shownieuws. Hij dacht dat zijn verloofde helpdeskmedewerker was, maar Constanza zou veel verder gaan om haar klanten te behagen. "Ik heb het gezien en meegemaakt waar de kinderen bij waren", vertelt Mo. "Hier wil ik niets mee te maken hebben."
Mo stoort zich er ook aan dat Constanza diep in de schulden zit. "We hebben het toch al gauw over een bedrag van 10.000 euro. Ze brengt mijn gezin alleen maar in de problemen. Ik ben uitgeknokt. Ik kan niet meer. Het is beter om deze relatie te verbreken." De twee stonden op het punt te gaan trouwen.
Constanza en Mo hebben een turbulente relatie achter de rug. Eind 2010 werden de twee gearresteerd, omdat ze de kluis van Constanza's vader Hans Breukhoven zouden hebben leeggeroofd. De rechtszaken zijn nog in volle gang. In januari moest Mo zich melden bij de rechtbank wegens het bedreigen van een autohandelaar. Kinderen Soraiya en Semmy hebben een tijdje bij hun oma Connie gewoond. Inmiddels wonen ze weer thuis, maar ze staan nog wel onder toezicht van Jeugdzorg.
Wat vooraf ging.....


Lapo vorige deel:
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 oktober 2011 11:21 schreef Vivi het volgende:
Ooit las ik "Also sprach Zarathustra"(Nietschze). Een boek waarvan ik soms 3 regels lag, het dichtklapte en de inhoud van wat ik las op me in moest laten werken. Dit boek lezen was een soortgelijke ervaring. Om totaal andere redenen, dat wel. Wat ik vooral opmerkelijk vond was de manier waarop Cons A man onze sympathie tracht te winnen door haar jeugherinneringen op te rakelen. "Ik was een echte dondersteen". De lezer ziet nu een soort vrouwelijke Pietje Bell voor zich. "Zo gooide ik een ruit in bij de buurvrouw als ik mijn zin niet kreeg, sleurde mijn bebrilde klasgenootje aan haar haren door de bus, en terroriseerde mijn vriendinnetjes O+" Euh...?


De site van Cons
Met Mo en de kids




quote:
door Evert Santegoeds
AMSTERDAM - De grootste angst van Connie Breukhoven moet vandaag wel bewaarheid worden, nu oudste dochter Constanza bevestigt dat zij volgende maand met een schandaalboek komt. Constanza zegt in het boek niemand te sparen. Ook zichzelf niet.

Zij heeft het over haar werk in de seksindustrie, foute vriendjes waar haar ouders veel mee te stellen hadden, maar ook over echtelijke twisten, ruzies met de kinderen en veel meer toestanden die tot dusver binnenskamers bleven. Het leven van Nederlands meest bekende societyfamilie was eerder een thriller dan een sprookjesverhaal.

Volgens de in België gevestigde uitgeverij Eurofun heeft Constanza sinds 2003 gewerkt aan de biografie, onder andere door dagboekaantekeningen te maken. Het boek begint met haar adoptie en loopt tot aan de geruchtmakende kluisroof van kerstavond 2010.
quote:
Connie wilde Constanza te lijf gaan

AMSTERDAM - VIDEO De sfeer in de villa van de familie Breukhoven was zo explosief, dat vader Hans tussenbeide moest komen; anders was een razende Connie dochter Constanza te lijf gegaan..

Connie wilde Constanza te lijf gaan

bron met filmpje

Dat blijkt uit een nieuwe "verbijsterende" biografie "Gevlucht uit de gouden kooi" van Constanza Breukhoven waarover Evert Santegoeds spreekt in de Privéflits van De Telegraaf.
Verder was Evert op bezoek bij Demis Roussos. De zanger vindt dat Europa de Grieken dankbaar mag zijn voor de financiële chaos in zijn land..
quote:
Constanza klapt uit ‘De Breuckhove!’

• Volgens haar uitgeverij overweegt Constanza afstand te doen van de naam Breukhoven. FOTO: ANP

De grootste angst van Connie Breukhoven moet vandaag wel bewaarheid worden, nu oudste dochter Constanza bevestigt dat zij volgende maand met een schandaalboek komt. Via haar eigen site constanzabreukhoven.nl kan het boek vanaf vandaag zelfs al worden besteld. Constanza beschrijft het dagelijkse leven in de Wassenaarse villa ‘De Breuckhove’ van haar ouders Hans en Connie zoals het er, volgens haar, tijdens hun getrouwde leven in werkelijkheid aan toe ging. Constanza zegt in het boek niemand te sparen. Ook zichzelf niet.

Zij heeft het over haar werk in de seksindustrie, foute vriendjes waar haar ouders veel mee te stellen hadden, maar ook over echtelijke twisten, ruzies met de kinderen en veel meer toestanden die tot dusver binnenskamers bleven. Een ding zal de lezer snel duidelijk worden; het leven van Nederlands meest bekende societyfamilie was eerder een thriller dan een sprookjesverhaal.

Aantekeningen

Volgens de in België gevestigde uitgeverij Eurofun heeft Constanza sinds 2003 gewerkt aan de biografie, onder andere door dagboekaantekeningen te maken. Pas enkele maanden geleden ontstond er, samen met een ghostwriter, het plan om ook echt een boek te maken dat zij, naar eigen idee, Gevlucht uit Gouden Kooi doopte. Het boek begint met haar adoptie en loopt totaan de geruchtmakende kluisroof van kerstavond 2010. In deze zaak werden Constanza en haar vriend Mo door Hans Breukhoven meteen als daders aangewezen. Constanza werd veroordeeld en wacht haar hoger beroep af.

De kluisroof heeft de verhoudingen binnen de familie van cd-magnaat Breukhoven hoe dan ook op scherp gezet, wat mag blijken uit de kwestie die daarna volgde rond de kinderen van Constanza en Mo die door ‘oma Connie’ worden opgevoed. „Dat de biografie Constanza niet in dank zal worden afgenomen is haar duidelijk”, zegt Eurofun . „Dit is dan ook het laatste wat zij onder deze naam doet. Zij overweegt afstand te doen van de naam Breukhoven. ”


[ Bericht 11% gewijzigd door Ole op 25-05-2012 22:18:52 ]
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_103273145
Laten we hopen dat die kinderen bij hun grootouders kunnen blijven. Als je zo'n boek schrijft kun je het je kinderen niet aandoen om daar op te groeien.

Vergeet in de OP niet dat er zelfs fans zich speciaal voor dit topic aanmelden!

[ Bericht 50% gewijzigd door Arnold_fan op 19-10-2011 12:06:01 ]
Dit is een grondig beargumenteerde post met veel toegevoegde waarde.
  woensdag 19 oktober 2011 @ 12:06:19 #3
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_103273690
Dat zoontje lijkt een chromosoompje teveel te hebben :@
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
pi_103273824
quote:
1s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 11:54 schreef Arnold_fan het volgende:
Laten we hopen dat die kinderen bij hun grootouders kunnen blijven.

Even uit mijn hoofd was het iig tot November geloof ik...
En ja misschien zegt Cons dan dat ze dat boek wel móest schrijven, ze heeft immers brood op de plank nodig (8>
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_103274149
quote:
11s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 12:06 schreef SEMTEX het volgende:
Dat zoontje lijkt een chromosoompje teveel te hebben :@
lijkt gewoon op zijn vader :') zeg ik als moeder van een kindje die een chromosoompje te veel heeft :7
pi_103274206
Maar naar wie gaat het boek nu toe? Wil ik graag volgen :Y
  woensdag 19 oktober 2011 @ 12:20:21 #7
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_103274256
quote:
1s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 11:54 schreef Arnold_fan het volgende:

Vergeet in de OP niet dat er zelfs fans zich speciaal voor dit topic aanmelden!
Van wie ben je dan fan?
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_103274398
quote:
1s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 12:19 schreef mascara-klodder het volgende:
Maar naar wie gaat het boek nu toe? Wil ik graag volgen :Y
Ja mensen, het is toch wel smullen om te lezen *O*
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_103274416
quote:
10s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 12:20 schreef Copycat het volgende:

[..]

Van wie ben je dan fan?
van Arnold natuurlijk :6
  woensdag 19 oktober 2011 @ 12:26:38 #10
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_103274555
quote:
11s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 12:23 schreef mascara-klodder het volgende:
van Arnold natuurlijk :6
Whatcha talkin' 'bout, Willis?
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_103274585
Ik vind het btw verdacht stil vanuit de hoek van Con en Hans :+ Of heb ik wat gemist?
pi_103274683
quote:
10s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 12:20 schreef Copycat het volgende:

[..]

Van wie ben je dan fan?
Zie vorig topic, er was iemand die zich hiervoor op Fok! Heeft aangemeld.
Dit is een grondig beargumenteerde post met veel toegevoegde waarde.
pi_103274749
quote:
18s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 12:26 schreef Copycat het volgende:

[..]

Whatcha talkin' 'bout, Willis?
joh ik ben nu het paard van Sinterklaas aan het kijken, ik zeg helemaal niks meer :')
  woensdag 19 oktober 2011 @ 12:35:07 #14
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_103274842
quote:
1s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 12:29 schreef Arnold_fan het volgende:

[..]

Zie vorig topic, er was iemand die zich hiervoor op Fok! Heeft aangemeld.
Volgens mij wilde die het boek gewoon graag gratis lezen.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  Moderator / Miss SHO woensdag 19 oktober 2011 @ 12:42:02 #15
22592 crew  Ole
pi_103275070
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_103275092
quote:
5s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 12:27 schreef mascara-klodder het volgende:
Ik vind het btw verdacht stil vanuit de hoek van Con en Hans :+ Of heb ik wat gemist?
Con heeft tot November nog de kindjes, ik denk dat ze stil is tot er uitslag van Jeugdzorg is :Y
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_103275336
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 12:42 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Con heeft tot November nog de kindjes, ik denk dat ze stil is tot er uitslag van Jeugdzorg is :Y
verstandig van haar. Maar had op zijn minst toch wel een reactie van haar in 1 van de roddelprogramma's verwacht
  woensdag 19 oktober 2011 @ 16:45:06 #18
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_103285628
Naar wie mag ik het boek sturen?
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_103285826
quote:
7s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 16:45 schreef Vivi het volgende:
Naar wie mag ik het boek sturen?
naar Ole?
pi_103285866
quote:
0s.gif Op woensdag 19 oktober 2011 16:49 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]

naar Ole?
Als mod moet je wel op de hoogte zijn ja *O*
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  Moderator / Miss SHO woensdag 19 oktober 2011 @ 16:52:27 #21
22592 crew  Ole
pi_103285957
*O*

Ik PM mijn adres wel even :P
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_103285994
vind ik leuk
pi_103301131
Oh ik wil dit boek wel hoor,stuur maar op!
  donderdag 20 oktober 2011 @ 16:41:27 #24
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_103331065
Ik voel een nieuw kettingboek aankomen! http://boeken.blog.nl/act(...)-over-martijn-krabbe
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_103332187
Tjek het topic van martijn, Vivi :7
  vrijdag 21 oktober 2011 @ 16:06:16 #26
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_103376781
Het Boek is onderweg Ole!
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  Moderator / Miss SHO vrijdag 21 oktober 2011 @ 17:00:10 #27
22592 crew  Ole
pi_103379262
Tnx!
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_103382479
Hebbie wat te doen dit weekend, Ole ;)
  Moderator / Miss SHO vrijdag 21 oktober 2011 @ 21:24:24 #29
22592 crew  Ole
pi_103392098
quote:
12s.gif Op vrijdag 21 oktober 2011 18:23 schreef mascara-klodder het volgende:
Hebbie wat te doen dit weekend, Ole ;)
Ja, dat wordt onderuit op de bank met een goed boek :Y)
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_103408679
"goed boek" is een understatement :')
  Moderator / Miss SHO zaterdag 22 oktober 2011 @ 17:30:21 #31
22592 crew  Ole
pi_103421292
Hij is binnen *O*
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_103421397
Tof! Wij rijden het duitse land binnen geloof ik. Ben weg
pi_103459080
quote:
0s.gif Op zaterdag 22 oktober 2011 17:30 schreef Ole het volgende:
Hij is binnen *O*
En, en, en en? Al uit? Is het wat?

Of is het zo goed dat je het een tweede keer wilt lezen :D
  Moderator / Miss SHO zondag 23 oktober 2011 @ 18:25:16 #34
22592 crew  Ole
pi_103462424
quote:
0s.gif Op zondag 23 oktober 2011 17:03 schreef xChar het volgende:

[..]

En, en, en en? Al uit? Is het wat?

Of is het zo goed dat je het een tweede keer wilt lezen :D
ga hem morgen lezen. Wil jij hem na mij?
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  zondag 23 oktober 2011 @ 22:59:29 #35
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_103479333
Die nieuwe lover van Hansepans is al aan het verConnen. Opgespoten lippen!

Zag ik net bij Wat Is Het Nieuws.
Snobs have more fun!
KLIK!
pi_103479819
quote:
1s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:59 schreef Duderinnetje het volgende:
Die nieuwe lover van Hansepans is al aan het verConnen. Opgespoten lippen!

Zag ik net bij Wat Is Het Nieuws.
Nooooo :o Die actrice? Niks voor haar :o
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  † In Memoriam † maandag 24 oktober 2011 @ 11:13:41 #37
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_103489898
quote:
1s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:59 schreef Duderinnetje het volgende:
Die nieuwe lover van Hansepans is al aan het verConnen. Opgespoten lippen!

Zag ik net bij Wat Is Het Nieuws.
Zal ze toch niet in de shop van Con gedaan hebben dan? :o
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
  Moderator maandag 24 oktober 2011 @ 12:49:01 #38
184769 crew  Deisyy
pi_103493231
quote:
3s.gif Op maandag 24 oktober 2011 11:13 schreef Cynix ® het volgende:

[..]

Zal ze toch niet in de shop van Con gedaan hebben dan? :o
Denk het niet, want Con kennende zou ze wel de hele bovenlip hebben opgeblazen.
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!
  maandag 24 oktober 2011 @ 14:59:40 #39
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_103498151
Ik denk dat ze dat hele mens zou hebben opgeblazen :7.
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
  maandag 24 oktober 2011 @ 16:18:17 #40
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_103501480
Misschien gaan de zaken niet zo goed en heeft Con Hans er opuit gestuurd om vrouwen te lokken. Beetje daten en dan eens ter sprake brengen hoe lekker dat zoent, met ploflippen. :9 Dat mailtje dat hij die actrice heeft gestuurd was gewoon een soort spam. En zij hapte. *O*
Snobs have more fun!
KLIK!
  maandag 24 oktober 2011 @ 20:40:24 #41
11803 Vivi
Computer off. Life on.
pi_103514095
Als ze dan maar niet met Mudder gaat gooien als het niet bevalt!
Ik adem in en kalmeer. Ik adem uit en glimlach.
pi_103515235
quote:
1s.gif Op zondag 23 oktober 2011 22:59 schreef Duderinnetje het volgende:
Die nieuwe lover van Hansepans is al aan het verConnen. Opgespoten lippen!

Zag ik net bij Wat Is Het Nieuws.
Zo te zien deed ze dat in 2009 al :o



Bron
pi_103910552
Bij wie is HET BOEK VAN 2011 nu?
pi_103910601
Is Marian Mudder al 59? :o

Oh, het staat er gewoon raar, ze is van '63 :P
  Moderator / Miss SHO donderdag 3 november 2011 @ 12:08:02 #45
22592 crew  Ole
pi_103910722
quote:
17s.gif Op donderdag 3 november 2011 12:02 schreef mascara-klodder het volgende:
Bij wie is HET BOEK VAN 2011 nu?
bij mij. Bijna uit. Wie is de volgende?
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Moderator / Miss SHO donderdag 3 november 2011 @ 18:32:18 #46
22592 crew  Ole
pi_103922709
quote:
Connie Breukhoven: 'Constanza altijd welkom'
van onze redactie
AMSTERDAM - Conny Breukhoven wil haar dochter Constanza, die tegenwoordig Amanda heet, laten weten dat de deur altijd voor haar open staat.

De diva houdt vol dat ze, ondanks alles wat er is gebeurd, de kluisroof en het onthullende boek dat haar dochter publiceerde, altijd van haar oudste dochter zal blijven houden. "Ik weet dat ze eigenlijk nooit meer iets met ons te maken wil hebben, maar wellicht krijgt ze toch ooit spijt van alles wat ze veroorzaakt heeft", vertelt ze in Story.

"Als dat moment daar is, zal ze ervaren dat ik haar niet zal wegsturen. Ondanks alles wat er gebeurd is, blijft ze altijd mijn dochter. (...) Als ze zich realiseert wat ze gedaan heeft, en het besef bij haar doordringt dat ze een warme familie heeft achtergelaten, komt ze wellicht bij zinnen."

De kans dat het tweetal zich in de nabije toekomst zal verzoenen, lijkt, als het aan Constanza ligt echter klein. Eerder dit jaar liet ze weten voorgoed afstand te doen van de naam Breukhoven en voortaan weer door het leven te gaan als Amanda Morales, de naam die haar biologische moeder uit Colombia haar gaf.
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Moderator / Miss SHO donderdag 3 november 2011 @ 18:36:26 #47
22592 crew  Ole
pi_103922845
Nu bij boulevard
Kinderen gaan terug naar Man en Mo
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_103924374
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 18:36 schreef Ole het volgende:
Nu bij boulevard
Kinderen gaan terug naar Man en Mo
Ah dus vandaar dat Con ook wil verzoenen :D

Logisch ook dat de kinderen terug gaan, er is immers weer een huis waar ze kunnen wonen.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  donderdag 3 november 2011 @ 19:14:45 #49
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_103924581
En voorlopig zitten papa en mama nog niet (tegelijk) in de bak....
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_103924596
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 18:36 schreef Ole het volgende:
Nu bij boulevard
Kinderen gaan terug naar Man en Mo
ze klonk wel erg aangeslagen, ben niet bepaald Con fan, maar in deze gate toch zeker team Con
Op vrijdag 19 februari 2016 22:42 schreef Nizno het volgende:
je bent zelf een Pino 2.0!
pi_103925064
ik heb het gemist bij blvd :(
  donderdag 3 november 2011 @ 20:16:09 #52
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_103928120
quote:
0s.gif Op donderdag 3 november 2011 19:15 schreef roos85 het volgende:

[..]

ze klonk wel erg aangeslagen, ben niet bepaald Con fan, maar in deze gate toch zeker team Con
Ja, ik ook.

Bewonderenswaardig hoe netjes ze steeds blijft. Dit was de eerste keer dat ze een piets bozig klonk. Maar dat lijkt me niet zo gek ook.
Snobs have more fun!
KLIK!
pi_103928920
Ik ben in deze ook Team Conny.

Ondanks dat het gewoon een heel erg kutboek is en Amanda het er erg slecht vanaf heeft gebracht m.i. geloof ik wel dat het geen pretje is geweest om Conny als moeder te hebben en dat ze echt een vals wief is :@
pi_104208006
Con wil het huurhuis van Amanda kopen, om haar dakloos te maken ~O>



pi_104262514
quote:
Huwelijk voor Constanza Breukhoven?

AMSTERDAM - Constanza Breukhoven, die eigenlijk Amanda genoemd wil worden, heeft haar status op Facebook veranderd naar 'verloofd'

Dit zou dus kunnen betekenen dat Constanza van plan is om te gaan trouwen met Mo.

Kwade tongen vinden dit echter opmerkelijk omdat de twee geen innige relatie meer zouden hebben. Mo zou zichzelf enige tijd geleden tijdelijk hebben laten uitschrijven uit hun gezamenlijke woning in Sneek.

Maar Mo woont nu weer samen met Constanza en het stel probeert met man en macht het turbulente leven achter zich te laten omdat zij sinds kort hun kroost Soraiya en Semmy weer in huis hebben. Constanza en Mo wisten de kinderrechter ervan te overtuigen dat zij de kinderen een goede thuisbasis konden bieden.
  † In Memoriam † vrijdag 11 november 2011 @ 21:22:18 #56
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_104264272
quote:
Mo zou zichzelf enige tijd geleden tijdelijk hebben laten uitschrijven uit hun gezamenlijke woning in Sneek.
Dit lijkt me prietpraat. Waarom zou-ie dat doen? Tijdelijk? :?
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
  vrijdag 11 november 2011 @ 21:27:04 #57
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_104264553
Het zou me niets verbazen als hij dat gedaan heeft om justitie en/of deurwaarders met een kluitje in het riet te sturen, ik kan me voorstellen dat hij er wel belang bij heeft om niet al te lang dezelfde officiële woonplaats te hebben.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_104320970
Maar Mo woont nu weer samen met Constanza en het stel probeert met man en macht het turbulente leven achter zich te laten omdat zij sinds kort hun kroost Soraiya en Semmy weer in huis hebben......

Ja, Twitter heeft ze al opgezegd en haar site is ook al weken niet bijgewerkt... :X
pi_104389786
Eerst wist ze bij elke poep of scheet de pers wel te vinden en nu is het stil.
Ik wil dat Santegoeds haar eens lekker gaat stalken en een foto reportage publiceert wat zij allemaal voor leuke dingen met haar kinderen doet.
pi_105298005
Bij de herhaling van Boulevard zeiden ze gisteravond dat er nieuws voor Connie was, iemand toevallig gezien wat het was?
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  Moderator / Miss SHO woensdag 7 december 2011 @ 16:07:57 #61
22592 crew  Ole
pi_105298392
Heb het boek nog steeds. Nog iemand geinteresseerd of maken we de ketting rond?
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_105298625
quote:
5s.gif Op woensdag 7 december 2011 15:56 schreef Pisces29 het volgende:
Bij de herhaling van Boulevard zeiden ze gisteravond dat er nieuws voor Connie was, iemand toevallig gezien wat het was?
Connie heeft de kids naar Amanda gebracht :Y
pi_105298702
pi_105298776
quote:
0s.gif Op woensdag 7 december 2011 16:16 schreef Eef999 het volgende:
[ afbeelding ]
Dat zal vast geen recente foto zijn, gok ik zo? :D
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_105298841
quote:
0s.gif Op woensdag 7 december 2011 16:18 schreef Pisces29 het volgende:

[..]

Dat zal vast geen recente foto zijn, gok ik zo? :D
Denk het ook niet ;)
pi_105298924
quote:
SORAIYA EN SEMMY ZIJN DEFINITIEF BIJ ONS TERUG!
Wat zijn we blij! Soraiya en Semmy zijn terug bij Mo en mij. En nu niet voor een dagje of weekeendje, maar voor altijd!

Dat u op deze plek meer dan een maand niets van mij gelezen heeft ook alles met de terugkeer van onze kinderen te maken.

Jeugdzorg wilde, en daar hadden ze natuurlijk gelijk in, rust rond Soraiya en Semmy.

De afgelopen tijd waren ze ook al veel vaker dan een dagje of een weekendje bij ons in het kader van het terugplaatsingstraject. Ze zijn zelfs al naar hun nieuwe school geweest!

Gisteren, een mooier Sinterklaascadeau had ik me niet kunnen wensen, heeft oma Connie ze naar Sneek gebracht. Heel lief had ze ook nog winterkleding voor onze schatjes gekocht.

Een keer per maand gaan Soraiya en Semmy vanaf nu een weekendje bij Connie logeren, want wat er ook gebeurd is en hoe ik ook denk over mijn moeder, het blijft natuurlijk wel de oma van mijn kinderen.

En die oma heeft het afgelopen jaar ook goed voor Soraiya en Semmy gezorgd. Laat daar geen misverstand over bestaan!

Vandaag, op 6 december 2011, begint ons nieuwe leven. Het leven van Amanda, Soraiya en Semmy Morales!

Een naam die we met trots dragen tot de dag dat Mo en ik gaan trouwen! Dan heten we Amanda, Soraiya en Semmy Morales-Kantou.

Wanneer onze Marokkaanse bruiloft is? Dat houden we geheim.

Vanaf nu speelt ons leven zich buiten de publiciteit af. Vandaag is mijn leven, en dat van mijn kinderen en mijn Mo, echt opnieuw begonnen. En daar passen geen camera's bij.

Wie mij in de afgelopen periode gesteund heeft: DANK!

Wie mij verguisd heeft: iedereen heeft recht op zijn eigen mening.

Mijn 'Gevlucht uit Gouden Kooi' is nu eenmaal mijn waarheid. en zoals ik al eerder geschreven heb: er zijn twee mensen die weten dat mijn boek de waarheid bevat en dat zijn mijn adoptiemoeder en ik.

Het ga u goed!

Amanda Morales, Mo Kantou, Soraiya en Semmy Morales.
Van haar site :)
pi_105299531
quote:
Vanaf nu speelt ons leven zich buiten de publiciteit af. Vandaag is mijn leven, en dat van mijn kinderen en mijn Mo, echt opnieuw begonnen. En daar passen geen camera's bij
Maar...MAAR...MAAR HET TWEEDE DEEL DAN???!?!?!?!?! :'(
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  woensdag 7 december 2011 @ 17:07:07 #68
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_105300674
Eerst oma onderuitschoffelen in een boek, maar nu wel boven de materie staan in het belang van de kinderen. Want het is wel hun oma! Ja. Dat is ze nog steeds tegen de tijd dan S&S leren lezen en in de boekenkast gaan snuffelen. Hou dan gewoon je vuile was binnen, als je die kinderen een fijne band met oma gunt.

Amanda heeft de dubbele Morales hoogstpersoonlijk uitgevonden, als je het mij vraagt.
Snobs have more fun!
KLIK!
  woensdag 7 december 2011 @ 17:24:53 #69
229810 hexje
Surfboard, surfboard
pi_105301362
quote:
0s.gif Op woensdag 7 december 2011 16:07 schreef Ole het volgende:
Heb het boek nog steeds. Nog iemand geinteresseerd of maken we de ketting rond?
Ik zou hem wel willen lezen. :)
pi_105301491
Misschien krijgt Con wel 15% ofzo :D
  Moderator / Miss SHO vrijdag 9 december 2011 @ 16:28:55 #71
22592 crew  Ole
pi_105381570
Con is helemaal om!

quote:
do 08 dec 2011, 19:51
Connie Breukhoven maakt zich geen zorgen van onze redactie
AMSTERDAM - Connie Breukhoven lijkt zich geen zorgen meer te maken over de beslissing van de kinderrechter en Jeugdzorg om haar kleinkinderen weer bij Constanza en haar vriend Mo te laten wonen.


Vlak nadat bekend werd dat Sorayia en Semmy terug naar hun moeder zouden gaan, uitte Connie nog openlijk haar zorgen ""Zelfs in haar eigen boek vertelt Constanza erover hoe agressief ze is. Ik heb mijn zorgen ook neergelegd bij bureau Jeugdzorg, maar daar is blijkbaar niets mee gedaan."

Maar inmiddels heeft Connie, die haar kleinkinderen eerder deze week naar hun ouders bracht, haar mening 180 graden bijgesteld. "Als jeugdzorg en de kinderrechter van mening zijn dat het veilig voor de kinderen is om terug te gaan naar Constanza en Mo, wie ben ik dan om mijn zorgen erover te uiten", vertelt ze aan RTL Boulevard.

"Tegen Constanza heb ik ook gezegd: 'missie geslaagd'. De kindjes zijn niet de dupe geworden van de situatie en ook niet verwend."

Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_105381593
Ah, de kerstgedachte in huize Breukhoven is gearriveerd!
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
pi_106712883
quote:
Constanza’s vriend Mo opgepakt

BERLICUM, donderdag

Mo K., de partner van Connie Breukhovens pleegdochter Constanza, isgearresteerd omdat hij een autohandelaar, diens vrouw en kinderen in Berlicum gruwelijk heeft bedreigd.

Ook Mo’s broer Ibrahim zit achter de tralies vanwege de bizarre gebeurtenissen van afgelopen dinsdag.

De twee worden ervan verdacht daar een autohandelaar en zijn gezin te hebben belaagd. Het openbaar ministerie spreekt van ‘zeer ernstige bedreigingen’. Mogelijk reed het duo tijdens een achtervolging door Berlicum ook nog een fietser tegen de vlakte.

De broers zouden met de autohandelaar ruzie hebben over een wagen. Het duo drong de woning van de handelaar binnen en zou daar een pistool tegen het hoofd van de vrouw des huizes hebben gezet. De aanwezige kinderen waren getuige.

De bedreigde vrouw vertelde de overvallers dat haar man in zijn zaak was, waarop de twee broers weer in hun auto stapten. De Brabantse waarschuwde onmiddellijk de politie.

De arrestatie van Mo kan verstrekkende gevolgen hebben voor zijn gezin. Mo en Constanza kregen hun kinderen onlangs bij wijze van proef weer toegewezen door jeugdzorg. De kleuters woonden eerder bij oma Connie ’Vanessa’ Breukhoven na de diefstal uit de kluis van de Breukhovens. Constanza is veroordeeld; het onderzoek tegen Mo loopt nog.
bron
pi_106712887
Ah, daar gaat ie weer :{ En de kindjes wonen net weer thuis :')
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  donderdag 12 januari 2012 @ 06:43:46 #75
151110 Malahide
Interne amplitude
pi_106712922
Allechristus, wat een randdebiel stuk tuig, die Mo.
Arme kinders, die krijgen binnenkort weer een Railrunnertje oma...
You cheated on me with choreography.
  donderdag 12 januari 2012 @ 09:44:43 #76
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_106714535
...

Daar valt je bek toch van open? Geen woorden voor.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
pi_106714797
twas ook slechts een kwestie van tijd..
arme kindjes
  donderdag 12 januari 2012 @ 10:22:00 #78
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_106715225
Dat gaat lekker voor Constanza en de kindjes Breukhoven? Morales? Kantou? Morales-Kantou?

Dat namenverhaaltje van Constanza is wel grappig trouwens, maar het betekent of dat hij de kinderen niet erkend heeft, of dat hij ze wel erkend heeft en ze bewust gekozen hebben de kinderen haar achternaam (Breukhoven) te geven, en dan kun je niet zomaar even de namen van de kinderen wijzigen omdat je toevallig trouwt, en het dubbele achternaam verhaal gaat m in NL sowieso alleen maar onder bepaalde voorwaarden worden en daar voldoet ze waarschijnlijk niet aan.

Maar, als de kinderen zijn achternaam niet hebben en hij ze ook niet erkend heeft, dan zou het effect van deze arrestatie nog kunnen meevallen.

Het wordt wel tijd dat Constanza eens afscheid neemt van dat figuur, maar het zou me al niet eens meer verbazen als ze dat simpelweg niet durft.

Ik gok dat dat ooit ook de inzet van de grote verzoening zal zijn; ze werd gedwongen door Mo en was zo bang dat ze er niet tegenin durfde te gaan.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  † In Memoriam † donderdag 12 januari 2012 @ 12:45:30 #79
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_106719202
Ja, je kon er op wachten.
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
  † In Memoriam † donderdag 12 januari 2012 @ 12:47:08 #80
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_106719256
quote:
0s.gif Op donderdag 12 januari 2012 10:22 schreef Leandra het volgende:
Maar, als de kinderen zijn achternaam niet hebben en hij ze ook niet erkend heeft, dan zou het effect van deze arrestatie nog kunnen meevallen.
Ik denk dat de achternaam van de kindertjes op dit moment niet hun grootste probleem is...
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
  donderdag 12 januari 2012 @ 13:10:56 #81
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_106720088
quote:
3s.gif Op donderdag 12 januari 2012 12:47 schreef Cynix ® het volgende:

[..]

Ik denk dat de achternaam van de kindertjes op dit moment niet hun grootste probleem is...
Inderdaad. Bovendien is mama óók veroordeeld hè, voor die kluiskraak. Dus die achternaam helpt hen ook niet de winter door.
Snobs have more fun!
KLIK!
  donderdag 12 januari 2012 @ 13:17:16 #82
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_106720321
quote:
3s.gif Op donderdag 12 januari 2012 12:47 schreef Cynix ® het volgende:

[..]

Ik denk dat de achternaam van de kindertjes op dit moment niet hun grootste probleem is...
Nee dat klopt, maar als ze nu niet de achternaam van papa hebben, terwijl Constanza/Amanda wel zegt dat ze die gaan krijgen, dan zou je kunnen concluderen dat de kans groot is dat papa ze (nog) niet erkend heeft....
En dat heeft wel effect op wat er met de kinderen kan gebeuren, want dan kunnen ze vrijwel niet bij andere familie dan die van Constanza/Amanda ondergebracht worden.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_106721133
Ik ben benieuwd of Constanza dit ook "boefjes" gedrag vind, zoals ze eerder over het verleden van haar vent sprak.
Vreselijk dat zo'n idioot dat doet waar de kinderen van die vent bij zijn (uberhaupt natuurlijk dat hij dat doet). Het slachtoffer was 33 jaar, dus waarschijnlijk (nog) een paar kleine kinderen getraumatiseerd.
  donderdag 12 januari 2012 @ 13:53:06 #84
255257 Flow3r
Forever in my life O(+>
pi_106721468
Nu maar hopen dat Conny de zorg deze keer niet op zich neemt.
Het wordt tijd dat Constanza eens zélf ervaart wat verantwoording is oO<
  donderdag 12 januari 2012 @ 14:09:50 #85
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_106721984
Mwah, daar zijn vooral de kinderen de dupe van, en die kun je daar moeilijk voor laten opdraaien, dus als ze weer bij Conny terechtkomen dan is het wat mij betreft een win-win situatie.
Maar ik kan me wel voorstellen dat Conny daar dan wat hardere afspraken over wil maken, en dat de kinderen niet ieder jaar weer een paar maanden terug naar mama geslingerd worden na tig rechtzaken.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_106724438
en hij is alweer vrij

onvoldoende grond om langer vast te houden :? :?
Wat moet je dan doen om vastgehouden te worden?
  Moderator / Miss SHO donderdag 12 januari 2012 @ 15:47:30 #87
22592 crew  Ole
pi_106725213
even quoten!
quote:
do 12 jan 2012, 15:12
Constanza's vriend weer vrij
door Jolande van der Graaf
BERLICUM - Mo K., de partner van Connie Breukhovens pleegdochter Constanza, is weer op vrije voeten. Ook zijn broer Ibrahim, die afgelopen dinsdag eveneens achter tralies belandde wegens vermeende doodsbedreigingen aan het adres van een Brabantse autohandelaar en diens gezin, is woensdagavond op vrije voeten gesteld.

Volgens een zegsman van de Brabantse politie zijn de twee gehoord en is er onvoldoende grond om de mannen nog langer vast te houden. “Tegen de twee verdachten wordt proces-verbaal opgemaakt wegens bedreiging en vernieling. Het is aan het openbaar ministerie om te beslissen of zij strafrechtelijk vervolgd worden.”

Mo en Ibrahim K. werden dinsdag gearresteerd nadat zij in het Brabantse dorp Berlicum met geweld de woning van de autohandelaar zouden zijn binnendrongen en vervolgens diens vrouw en kind ernstig bedreigden. Volgens de politie werd ook de 33-jarige autohandelaar het slachtoffer van bedreigingen en een achtervolging. De recherche is op zoek naar getuigen en speurt bovendien naar een fietser die tijdens de achtervolging zou zijn aangereden.

Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_106730812
straks bij boulevard, de slachtoffers aan t woord!
  donderdag 12 januari 2012 @ 18:36:00 #89
229810 hexje
Surfboard, surfboard
pi_106730839
Nu op Boulevard!!
  Moderator / Miss SHO donderdag 12 januari 2012 @ 18:41:29 #90
22592 crew  Ole
pi_106731006
Oeh hij schijnt ook weg te zijn bij Cons Amanda
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  donderdag 12 januari 2012 @ 18:42:59 #91
229810 hexje
Surfboard, surfboard
pi_106731068
quote:
0s.gif Op donderdag 12 januari 2012 18:41 schreef Ole het volgende:
Oeh hij schijnt ook weg te zijn bij Cons Amanda
Sneu dat er kinderen zijn betrokken maar wat een lekkere gate dit.
  vrijdag 13 januari 2012 @ 00:35:08 #92
113373 doeka
Pompiedomtiedom
pi_106748004
quote:
0s.gif Op donderdag 12 januari 2012 18:41 schreef Ole het volgende:
Oeh hij schijnt ook weg te zijn bij Cons Amanda
Zonde is dat, zo'n leuk stel, voorbeeldig bijna en dan gaat het toch mis. Zo jammer.
But till then tramps like us baby we were born to run
But till then tramps like us baby we were born to run
pi_106750636
quote:
Partner Constanza Breukhoven weer op vrije voeten
’We zijn ten einde raad’

BERLICUM, vrijdag

Doodsbang voor de vrijgelaten Mo en Brahim K. zijn de Brabantse autohandelaar Sem van Nispen (32) en zijn gezin.

„Die broers drongen dinsdag mijn huis binnen, bedreigden mijn vrouw, ons tweejarige kindje en mijn moeder te vermoorden en lopen nota bene alweer vrij rond. Ondertussen blijven ze ons bestoken met dreigsms’jes. De politie doet er niets aan. We zijn ten einde raad.”

Drugshandel

Een week geleden blijkt de politie een inval en huiszoeking te hebben verricht bij Mo en Brahim K., respectievelijk de partner en zwager van Constanza Breukhoven. De politie bevestigt dat een woning van een van de twee verdachten is doorzocht, maar wil niet zeggen op grond van welke feiten dat gebeurde. Eerder betichtte een anonieme getuige Mo K. in deze krant al van harddrugshandel. Tegen K. loopt bovendien nog een strafrechtelijk onderzoek voor de miljoenenroof uit de kluis van Hans en Conny Breukhoven.

Volgens autohandelaar Sem van Nispen was de politie-inval bij een van de broers de aanleiding voor zijn problemen. „Brahim K. had bij mij een Volkswagen Golf gekocht, vervolgens had ik twee wagens bij hem afgenomen. Dat ging allemaal volgens de boeken. Ik kan alles verantwoorden. Maar begin dit jaar kregen die lui een inval waarbij de politie negenduizend euro in beslag nam.”

Volgens Van Nispen probeerde Brahim K. hem vervolgens aan te zetten tot valsheid in geschrifte met het oogmerk het, waarschijnlijk uit criminele activiteiten verkregen, geld terug te krijgen. „K. wilde dat ik me voor dat bedrag zou verantwoorden. Daar paste ik voor. Ik wil niets met criminele praktijken te maken hebben. Ook weigerde ik voor hem in Duitsland een dure Mercedes aan te schaffen, waarin die broers dan gingen rondrijden. Vanaf dat moment begon de ellende.”

Van Nispen zegt voortdurend en stelselmatig met de dood te zijn bedreigd. „Via sms, per telefoon. Het bleef maar doorgaan. Tot Brahim K. en zijn broer Mo dinsdag opeens mijn huis binnendrongen. Mijn vrouw Linda zag hoe zij met een zwaar, donker voorwerp, vrijwel zeker een vuurwapen, een ruit aan diggelen sloegen. Ons tweejarige zoontje Jason stond juist bij de deur. De broers drongen naar binnen en schreeuwden tegen mijn vrouw dat zij ons kind, mijn moeder en haar kapot zouden schieten. Het was verschrikkelijk, mijn familie is er nog steeds kapot van.”

Achtervolging

Linda van Nispen wist haar man telefonisch te waarschuwen. „Ik ben in mijn auto gesprongen en zag de broers net wegrijden. Ik had wat maten gebeld en heb met hen de achtervolging ingezet, onderwijl had ik telefonisch contact met de politie. Onderweg zag ik Mo K. uit het autoraam hangen en een pistool weggooien. Verderop reden zij een scholiere op de fiets aan. Uiteindelijk konden we die twee klemrijden en sloeg de politie, die ook achter ons aanreed, Mo en Brahim K. in de boeien.”

Zelfs toen het duo vastzat, was Van Nispen naar eigen zeggen niet van hen af. „Vervolgens begon een jongere broer, Fouad K., mij te bellen. Tot onze verbijstering stonden Mo en Brahim K. woensdag alweer buiten. Nog diezelfde middag kreeg ik alweer de eerste dreig-sms’jes."

Volgens de politie zijn er geen gronden om de broers K. nog langer vast te houden.

Advocaat Gerard Maton, raadsman van Mo K., zei gisteren: „Mijn cliënt vertelt een heel ander verhaal. Zijn broers hebben drie auto’s verkocht aan de handelaar, maar steeds kwam deze ondernemer met andere smoezen om de koopprijs van 12.000 euro niet te betalen.”

Volgens de raadsman wilden Mo K. en zijn broer aan Van Nispen vragen waarom hij niet over de brug komt.
bron
pi_106751202
Wat een smerig soort, je broer rijdt iemand van de fiets terwijl hij ervoor een vrouw met tweejarig kind heeft bedreigd, en dan ga je het slachtoffer omdat je broer vastzit zelf maar lastigvallen.

Een normaal persoon neemt afstand van zulke zaken, deze looserfamilie natuurlijk niet.
Dit is een grondig beargumenteerde post met veel toegevoegde waarde.
  vrijdag 13 januari 2012 @ 10:00:12 #95
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_106752974
Ik zou na zoiets ook 'uit elkaar zijn'.Voor je het weet komen die onverlaten je kinderen weer weghalen.

Kortom: zou dat niet gewoon een trucje zijn?
Snobs have more fun!
KLIK!
  vrijdag 13 januari 2012 @ 10:04:35 #96
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_106753051
quote:
Volgens de raadsman wilden Mo K. en zijn broer aan Van Nispen vragen waarom hij niet over de brug komt.
Gewoon, een aardig vraaggesprek. Niks meer, niks minder.
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  vrijdag 13 januari 2012 @ 10:10:44 #97
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_106753173
quote:
17s.gif Op vrijdag 13 januari 2012 10:04 schreef Copycat het volgende:

[..]

Gewoon, een aardig vraaggesprek. Niks meer, niks minder.
Thuis, bij de autohandelaar. Met een kopje koffie erbij en het kind des huizes paardjerijdend op een knie. Terwijl de vrouw des huizes koekjes op een schaaltje legt, in afwachting van haar man die zo over de brug thuiskomt O+
Snobs have more fun!
KLIK!
  vrijdag 13 januari 2012 @ 10:12:56 #98
61646 Copycat
I am a trigger hippie
pi_106753212
quote:
1s.gif Op vrijdag 13 januari 2012 10:10 schreef Duderinnetje het volgende:

Thuis, bij de autohandelaar. Met een kopje koffie erbij en het kind des huizes paardjerijdend op een knie. Terwijl de vrouw des huizes koekjes op een schaaltje legt, in afwachting van haar man die zo thuis en over de brug komt O+
Maar omdat het Marokkanen zijn, voelt het Hollandse hoeksteen van de samenleving-gezin zich direct weer bedreigd. Zo typerend voor de angstcultuur waarin ons land gevangen zit.

Koekie bij?
Curiosity cultured the cat
Hoge dames vangen veel wind
Whadda ya hear! Whadda ya say!
What is any ocean but a multitude of drops?
  vrijdag 13 januari 2012 @ 11:27:45 #99
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_106755168
quote:
9s.gif Op vrijdag 13 januari 2012 10:12 schreef Copycat het volgende:

[..]

Maar omdat het Marokkanen zijn, voelt het Hollandse hoeksteen van de samenleving-gezin zich direct weer bedreigd. Zo typerend voor de angstcultuur waarin ons land gevangen zit.

Koekie bij?
Maar deze kant van de medaille hoor je nooit hè? In plaats van dat de media daar nou eens over schrijft!,!!,!!!!
Snobs have more fun!
KLIK!
pi_106755355
Ik zag Cons Amanda en Mo gisteren samen in Shownieuws (die haar overigens consequent als Constanza Breukhoven presenteert), plaatje was dus niet dat ze uitelkaar zijn.
Volgens Mo was het dus allemaal grote onzin en dat verhaal van die fietser "ook zo grappig" omdat die fietser zich nog niet gemeld zou hebben.
De bedreigde familie kwam onherkenbaar in beeld.
Don't you love her madly?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')